سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

موفقیت شخصی

 موفقیت شخصی
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/05/11 12 نظر

موفقیت شخصی برای هر کسی که چهار کلید موفقیت را انجام می دهد، قابل دستیابی است و من اعتقاد دارم که زندگی خود را برای بهتر شدن تغییر دهید. 

کلید موفقیت شخصی

به دست آوردن موفقیت شخصی و موفقیت نباید به حساب شانس یا سرنوشت یا بخت و اقبال گذاشته شود. گرچه بعضی افراد با توانایی‌های بالقوه‌ای به دنیا می‌آیند اما معمولاً برای کسب موفقیت شخصی باید ابتدا مهارت‌هایی کسب کرد. به‌کارگیری یک یا دو بینش نو در زندگی می‌تواند بی‌اغراق، همه چیز را یک‌شبه تغییر دهد، گرچه شرایط ممکن است موقتا همانطور باقی بماند اما نحوه نگرش شما به زندگی‌تان می‌تواند در یک لحظه تغییر کند. وقتی فشارهای زندگی زیاد است، می‌توانید با دریافت کمک به آرامش برسید و دوباره با دقت بیشتری به مسائل بنگرید.

موفقیت شخصی برای هر کسی که چهار کلید موفقیت را انجام می دهد، قابل دستیابی است و من اعتقاد دارم که زندگی خود را برای بهتر شدن تغییر دهید. همه می خواهند موفقیت شخصی و کلید موفقیت شخصی را بیاموزند. هر کس می خواهد یک زندگی شاد و سالم داشته باشد، کار معنی دار داشته باشد و به استقلال مالی دست یابد. هر کس می خواهد جهان را تغییر دهد، مهم باشد، تا تاثیر مثبتی بر روی کسانی که در اطراف او هستند. هر کس می خواهد کاری را با زندگی اش انجام دهد.

با گذشت زمان، من متوجه شدم که کلید موفقیت شخصی یک قطعه اطلاعات است، یک ایده در زمان مناسب، در وضعیت مناسب، و زندگی شما را تغییر می دهد. من همچنین یاد گرفته ام که حقیقت بزرگ ساده است.


1-یک هدف مشترک در رسیدن به موفقیت شخصی

خوشبختانه برای بسیاری از ما، موفقیت شخصی در زمینه پس زمینه، هوش و توانایی بومی نیست. این خانواده ما، دوستان یا مخاطبان نیست که ما را قادر به انجام کارهای فوق العاده می کند. در عوض، کلید موفقیت شخصی، توانایی ما برای به دست آوردن بهترین نتیجه از خودمان در تقریبا تمام شرایط و شرایط است. این توانایی شما برای انطباق و تغییر زندگی شما است.

شما در حال حاضر، درون شما، ذخایر عمیق توانایی و توانایی است که، اگر به درستی مهار و هدایت می شود، شما را قادر به انجام چیزهای فوق العاده با زندگی خود است. ریشه های انعطاف پذیری و توسعه توانایی شما برای غلبه بر مشکلات، نزاع ها، موانع و مشکلات.


مقاله مرتبط : قانون جذب ثروت

مقاله مرتبط : هفت قانون معنوی موفقیت 


2-چهار کلید موفقیت شخصی

کلیدهای موفقیت شخصی برای تغییر زندگی شما همواره یکسان بوده است.

  1. دقیقا همان چیزی را که میخواهید انتخاب کنید و جایی که میخواهید بروید.

  2. یک مهلت تعیین کنید و برنامه ای برای رسیدن به آنجا ایجاد کنید (به یاد داشته باشید، یک هدف تنها یک رویا با مهلت است.)
  3. اقدام خود را بر روی برنامه خود انجام دهید هر روز کاری را به سمت هدف خود انجام دهید.
  4. قبل از اینکه بفهمید که تا زمانی که موفق نشوید، پیشاپیش حل می شود و هرگز از دست نخواهید داد.

این فرمول کلید موفقیت شخصی شماست و برای تقریبا هر کسی که تا به حال آن را امتحان کرده است کار کرده است. این نیاز به اکثر شما می توانید و بهترین کیفیت ها را داشته باشید. در توسعه و پیروی از این کلید ها به موفقیت شخصی ، شما را تکامل و رشد می کند تا شخص فوق العاده ای تبدیل شود.


3-یادگیری از کارشناسان برای تغییر زندگی شما و موفقیت شخصی

شما به اندازه کافی بلند نخواهید بود تا همه چیز را برای خودتان شکل دهید. و چه اتفاقی می افتد اگر سعی کنید دیگران را از قبل بیاموزید. بن فرانکلین یک بار گفت: "مردان می توانند عقلشان را بخرند یا می توانند از دیگران قرض بگیرند. تراژدی بزرگ این است که اکثر مردان ترجیح می دهند آن را خریداری کنند تا قیمت کامل را از لحاظ زمان و گنج پرداخت کنند. "

بزرگترین هدف شما در زندگی و موفقیت شخصی شما باید به دست آوردن بسیاری از آنها در حد امکان باشد و سپس از آنها برای کمک به انجام کارهایی که می خواهید انجام دهید و تبدیل شدن به فردی که می خواهید تبدیل شود، استفاده کنید.


4-برنامه خود را برای موفقیت شخصی تنظیم کنید

شما زندگی خود را با دستیابی به تنها یک هدف مهم تغییر دهید ، یک الگو، الگو برای موفقیت شخصی در ذهن ناخودآگاه خود ایجاد می کنید. شما زندگی خود را تغییر می دهید و به طور خودکار هدایت می شود و به دنبال تکرار این موفقیت شخصی در چیزهای دیگر است که شما تلاش می کنید.

با غلبه بر ناامیدی و دستیابی به یک هدف عالی در هر منطقه، خود را برای موفقیت شخصی در مناطق دیگر نیز برنامه ریزی کنید. به عبارت دیگر، شما یاد می گیرید که موفق شوید. هرچه بیشتر به دست می آورید، بیشتر می توانید به دست آورید. هر یک از کلید های موفقیت، به ویژه اول، باعث اعتماد به نفس و اعتقاد شما می شود که بار دیگر موفق خواهید شد و موفقیت شخصی را به دست خواهید آورد.


مقاله مرتبط : کسب و کار

مقاله مرتبط: موفقیت


5-پتانسیل نامحدود موفقیت شخصی

تنها محدودیت های واقعی در مورد آنچه شما می توانید انجام دهید، داشته یا خود باشید تحمیل کنید. هنگامی که شما تصمیمی روشن و بدون قید و شرط برای تغییر زندگی خود را با رها کردن تمام محدودیت های ذهنی خود و پرتاب کل قلب خود را به انجام برخی از هدف های بزرگ دنبال می کنید، موفقیت شخصی است تا دستیابی به هدف شما متوقف نمی شوید.


6-افزایش مهارت خود برای رسیدن به موفقیت شخصی

هرچه مهارت های شما افزایش یافته و دامنه وسیع تری را در بر بگیرند، فرصت های بهتری در اختیارتان قرار می گیرد تا در کسب و کار خود موفق شوید. برای ارتقاء مهارت های خود هم می توانید به تجربیات شخصی تان تکیه کنید و هم اینکه میزان مطالعه تان را بالا ببرید.


7-داشتن نگرش مثبت برای رسیدن به موفقیت شخصی

انسان این توانایی را دارد که انتخاب کند یک نگرش ذهنی مثبت داشته باشد یا منفی و فرقی هم نمی کند که قصد انجام چه کاری را دارد. این وظیفه بر عهده خود انسان است تا به جنبه های مثبت یک امر نگاه کند (تحت هر شرایطی) و زندگی اش را به جلو ببرد. یک نگرش مثبت ذهنی هم از نظر شخصیتی و هم از نظر حرفه ای به نفع تان است.

 من حقیقت مهمی را کشف می کنم که من را به نوع موفقیت شخصی که امروز من از آن لذت می برم رسانده و روش اثبات شده من را برای ایجاد، پرورش و نگهداری اندیشه ای که برای دستیابی به هر چیزی که می خواهید، نشان می دهد! این کتاب زندگی شما را تغییر خواهد داد!

 

مطالب مرتبط

نظرات

رضا فتحی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام استاد کرامت ،شما درمورد قانون جذب صحبت کردید و گفتید هر چه را در موردش فکر کنید جذب می کنید ،مثلاً من در مورد اینکه موقعیت عالی تری داشته باشم یاقرار است به جایی سفر کنم یا زندگی بهتری داشته باشم ، فکر می کنم ولی این موقعیت ها رخ نمی دهد ،بلکه خلافشان رخ می دهد مثلاً سفری که می خواستم بروم کنسل می شود و… باید چکار کنیم تا قانون جذب اثر کند
آرمین عابدی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخخــــــــــــدایا
مرا زین خود پرستی ها رها کن
چنان اندیشه ای بر من عطا کن
که تقدیری که از آن نا گزیرم
توانم جبر و قهرش را پذیرم
و با عزمی چنان پیگیر باشم
که ناتقدیر را تغییر بخشم
مردانی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخعالی بود ممنونم، اگه به زندگی شخصیمونم نگاهی بندازیم میبینیم اتفاقاتی که مدام برامون تکرار میشن نتیجه ی باورهامون در اون زمینه هست، اما فکر میکنم تغییر باورهایی که سالها با ما بودن کار زمانبریه و جا نزدن میخواد!
رادان
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخآزاد شو از بند خویش ، زنجیر را باور نکن
اکنون زمان زندگی ست ، تاخیر را باور نکن
حرف از هیاهو کم بزن از آشتی ها دم بزن
از دشمنی پرهیز کن ، شمشیر را باور نکن
خود را ضعیف و کم ندان ، تنها در این عالم ندان
تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش
زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن
تصویر اگر زیبا نبود ، نقاش خوبی نیستی
از نو دوباره رسم کن ، تصویر را باور نکن
خالق تو را شاد آفرید ، آزاد آزاد آفرید
پرواز کن تا آرزو ، زنجیر را باور نکن
کبیری
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخفوق العاده عالی بود ، واقعا ممنونم دقیقا همون چیزی بود که الان نیاز داشتم… موفق و شاد باشید .
مجید صدفیان
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخبسان رهنوردانی که در افسانه‌ ها گویند
گرفته کوله بار زاد ره بر دوش
فشرده چوبدست خیزران در مشت
گهی پر گوی و گه خاموش
در آن مهگون فضای خلوت افسانگیشان راه می‌پویند
ما هم راه خود را می‌ کنیم آغاز
عارف منصوری
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام
مقاله ای پر از نکات مثبت و ارزنده بود تشکر
فریده فریدی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخیعنی استاد انقد لذت بردم از این نوشته که قابل توصیف نیست. لا به لای خوندن این مطلب کلی ایده به ذهنم رسید که هم باعث تبلیغات شرکتم میشه هم پولسازه و هم باعث ترقی شغلی من و پیشزفت شرکتم میشه. مثل همیشه ممنونم ازت و خدا رو شکر میکنم که فردی مثل تو رو در زندگی من قرار داده
فرناک خسروی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام خدمت استاد عزیزم
مقاله عالی و کمک کننده ای بود که از طریق راهنمای احساسی ام به آن برخودم
خیلی ممنونم بابت ارائه آن
آنیتا زرگری پور
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخعالی بود استاد من هم به پله های موفقیت خواهم رسید
پریماه فرهمند
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام
مطالب بسیار جالب و انگیزشی عالی بود
درود بر مرد کیهانی و کهکشان انرژی
به امید موفقیت تمام بچه های خانواده بزرگ و هیوم عباس منش
شما را زندگی می کنم و به زودی به جمع ثروتمندان می پیوندم
شاد و ثروتمند باشید .
محمدجواد علی دادی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخاستاد مرحبا به این صحبت های عمیق ، لذت بردم ، امیدوارم روزی برسه که بجز لذت بردن بتونم درک و باورشون کنم ، واقعا درست گفتید که باورهای غلط مثل سیمان به مغز انسان چسبیدند و تغییر بعضی هاشون خیلی سخته اما من امید دارم که گام به گام با آموزش های شما بتونم از خودم انسان متفاوتی بساز

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید