سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

دوره راز شروع کسب و کار یک میلیون دلاری

دوره راز شروع کسب و کار یک میلیون دلاری
چکیده این دوره : انتشار : 1399/02/06 23 نظر

راز یک میلیون دلاری من، راز دستیابی به استقلال مالی

من کاملا آماده ام تا عشق و علاقه ی خودم رو به یک کسب و کار اینترنتی آموزش محور سودآور و با درآمدزایی عالی تبدیل کنم!

من هم دوست دارم به جمع دانشجوهای راز یک میلیون دلاری من ملحق بشم! آماده ام که همین حالا به کمک دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من کار خودم رو شروع کنم.

آماده ام تا عشق و علاقه ی خودم رو به یک کسب و کار اینترنتی آموزش محور سودآور و با درآمدزایی عالی تبدیل کنم!


آنچه در دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من دریافت می کنید:

دسترسی فوری به آموزش های تصویری دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من (ارزش مالی: بیش از 9 میلیون و 985 هزار تومان)

شامل آموزش های تصویری گام به گام، وبینار های آموزشی، آموزش های تمرین- محور، ورکشاپ اختصاصی یک میلیون دلاری ها، نمونه های عملی، راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی از صفر و به درآمدزایی رساندن آن به صورت زنده.

تمامی این آموزش ها به ساده ترین شکل ممکن آماده شده تا بتوانید به راحتی آنها را دنبال کنید و به جمع کارآفرینان اینترنتی ایران بپیوندید!

سیستمی 100 درصد تست شده و به اثبات رسیده که برای موفقیت در دنیای کسب و کارهای اینترنتی به آن نیاز دارید!


مشاوره، پرسش و پاسخ ( ارزش مالی: بیش از 2 میلیون و 997 هزار تومان)

می توانید ایده های خود را با مشاوران دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من در میان بگذارید تا بتوانید بدون آزمون و خطا حرکت کنید. علاوه بر این، می توانید به صورت مستقیم با مشاوران دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من در ارتباز باشید، و در ساعات و شرایط مشخص شده سوالات خود را مطرح و پاسخ آنها را دریافت کنید.


هدیه ی اول: آموزش و مشاوره تخصصی حوزه یابی برای شروع کسب و کار اینترنتی ( ارزش مالی: 997 هزار تومان)

در این بخش به شما کمک می کنیم تا بهترین و مناسب ترین حوزه را برای شروع کسب و کار اینترنتی خود انتخاب کنید و علاوه بر این 20 حوزه ی برتر و سودآور اینترنتی را نیز به شما معرفی می کنیم، حوزه هایی که بیشترین مخاطب را داشته اند و سودآوری بالایی داشته اند.


هدیه ی دوم: ورکشاپ اختصاصی 10 روزه ی تولید محتوا: چگونه در کمتر از 10 روز اولین محصول آموزشی- دانلودی خود را تولید کنید ( ارزش مالی: یک میلیون و 497 هزار تومان)

در این بخش می آموزید که چگونه می توانید در کمتر از 10 روز، اولین محصول آموزشی- دانلودی خود را تولید کنید و یا از افراد متخصص بخواهید که چنین کاری را برای شما انجام دهند.


هدیه ی سوم: دسترسی مادام العمر به آموزش های دوره و آپدیت های دوره( ارزش مالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

پس از شرکت در دوره ی راز یک میلیون دلاری من به صورت مادام العمر به آموزش های دوره دسترسی دارید… به شما کمک می کند تا بدون استرس و نگرانی، با خیال راحت با هر سرعتی که دوست دارید حرکت کنید و کسب و کار اینترنتی خود را ایجاد کنید.


هدیه ی چهارم: ورکشاپ اختصاصی استخدام ایمن ( ارزش مالی: 497 هزار تومان)

اگر دوست دارید دیگران را استخدام کنید تا گام های اجرایی تولید محتوا را برای شما انجام دهند، باید نکات بسیار مهم و ضروری را پیش از استخدام چنین افرادی بدانید. یک استخدام اشتباه می تواند کسب و کار اینترنتی شما را به نابودی بکشاند. در این ورکشاپ دقیقا به شما آموزش می دهیم که در صورتی که تمایل به استخدام دیگران دارید چه کسی برای شما و کسب و کار اینترنتی شما بهترین گزینه است و به دنبال چه معیارهایی در استخدام باید باشید.


هدیه ی پنجم: ورکشاپ مقدماتی و متوسطه تبلیغ نویسی ( ارزش مالی: 1 میلیون و 997 هزار تومان)

آیا می دانید چه تفاوتی بین یک کسب و کار اینترنتی موفق و یک کسب و کار اینترنتی شکست خورده وجود دارد؟ تبلیغ نویسی خوب!

در ورکشاپ مقدماتی و متوسطه ی تبلیغ نویسی برگ برنده ای را به شما می دهیم که کسب و کار اینترنتی شما را شکست ناپذیر خواهد کرد!


هدیه ی ششم: ورکشاپ اختصاصی تقویت مهارت ها (ارزش مالی: 997 هزار تومان)

اگر دوست دارید که روز به روز موفقیت های شما در دنیای کسب و کارهای اینترنتی بیشتر شود، باید با مهارت هایی آشنا شوید که کسب و کار شما رو به مراحل بعدی موفقیت می برد و رنگ و روی حرفه ای تری به کسب و کار اینترنتی شما می دهد. یک بیزنس من واقعی هرگز به نکات پایه ای و مقدماتی بسنده نمی کند، و همیشه به دنبال کسب مهارت هایی است که او را به مراحل بعدی و حرفه ای تر می برد. در این بخش، قصد ما این است مطمین شویم که تمامی مهارت هایی که برای رشد و گسترش کسب و کارتان به آنها نیاز دارید را آموخته اید و نکته ای از قلم نیفتاده.


هدیه ی هشتم: هدیه ی عملی و کاربردی

3 ورکشاپ اختصاصی و حرفه ای ( ارزش مالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

آموزش های حرفه ای و تخصصی ( ارزش مالی: 2 میلیون و 797 هزار تومان)

دسترسی رایگان به آپدیت ها و فایل های جدید دوره ( ارزش مالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

برنامه های کاربردی رایگان ( ارزش مالی: بیش از 5 میلیون تومان)

همه ی این موارد صرفا با پرداخت 2 میلیون و 490 هزار تومان در اختیار شماست

 

 


 

نکته : با خرید این دوره

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید این دوره، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "دوره ها" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

مطالب مرتبط

نظرات

هادی حسینقلی
۱۳۹۹/۰۲/۱۹۰۰
پاسخالان تخفیف هست؟
میخام ثبت بزنم؟
بهنام عباسیان
۱۳۹۹/۰۲/۱۹۰۰
پاسخسلام به همه ی خونواده ی فوق العاده و بازم فوق العاده خودم
استاد بی نهایت ازت بابت این دوره فوق العاده ، آپدیت بی نظیر و بازم بینظیر دوره ازت ممنونم من
خیلی دوستون دارم خانواده دوست داشتنی ام
علیرضا خدازاده
۱۳۹۹/۰۲/۱۹۰۰
پاسخسلام..
یک پبشنهاد:
البته شاید خودتون اجرا میکنید ولی بازم حسی بهم گفت ک پیشنهادم رو بنویسم..
دوستان در کاغذ آچار یا تو دفرتون یا هرجای دیگه این الگوها رو دسته بندی کنید و با مطالعه کامنت ها و استفاده از الگوهایی ک خودتون دارید الگوها رو بنویسید و همیشه اگر الگوی جدیدی پیدا کردید اون رو به لیستتون اضافه کنید..اگر درست پیش برید اروم اروم تا پایان سال کلی الگوی جدید به لیستتون اضافه میشه به این صورت دسته بندی کنید که:
سر تیتر:ثروتمند شدن ربطی به سن ندارد
الگوها رو بنویسید
سر تیتر:ثروتمند شدن ربطی به جنسیت ندارد
الگوهارو بنویسید
سر تیتر:ثروتمند شدن ربطی به شغل خاص ندارد
الگوهارو بنویسید
سر تیتر:ثروتمند شدن ربطی به مکان ندارد
الگوهارو بنویسید
سر تیتر: ثروتمند شدن ربطی به زمان خاص ندارد
الگوهارو بنویسید
سر تیتر: ثروتمند شدن ربطی به تحصیلات ندارد
الگوهارو بنویسید
سر تیتر:ثروتمند شدن ربطی به سرمایه خاص ندارد
الگوهارو بنویسید
……………
و به نظرم تو کاغذ آچار باشه بهتره چون میتونید هر بار یک برگه جدید اضافه کنید و مرتب و منظم و خط کشی شده در پوشش مخصوص بگذارید و محافظت کنید.و هر روز این برگه هارو بخونید و الگوهای جدید رو اضافه کنید..
این نوشتن و پیدا کردن الگوهای درست و تحسین اونهاست ک نتیجه میده .با یک بار دو بار هم جوابگو نیست…
…..
نکته
با تنظیم اهرم و رنج و لذت برای ثروت و فقر، مزایای ثروتمند شدن رو و معایب فقر رو بنویسید تا انگیزه و اشتیاقتون برای ثروت بیشتر بشه و انگیزه بگیرید ک باورهاتون رو با ثروت هم جهت کنید و اصلاح کنید..
امیدوارم تاثیر گذار بوده باشد
موفق باشید ❤❤
آوا مختاری نیا
۱۳۹۹/۰۲/۱۹۰۰
پاسخسلام به استاد عزیزم و بزرگوار
مدتها بود که دلم میخواست بیام و یکی از دوره ها رو بخرم ولی راستش با وجودی که هزینه اش رو میتونستم پرداخت کنم ولی بازم برام زیاد بود
ما فامیل ثروتمند نداریم حداقل تا اونجایی که من اطلاع دارم …ولی ازهمه پررنگ تر برای من زندگی اقای عباس بزرگر بود که فهمیدم به درامدش برابر درآمد نفتی ایران هست….مخم سوت کشید …توی کامنت دوستان هم که درمورد سادگی اش بیش از حدش خوندم گریه ام گرفت…
اسامی افراد ثروتمندی که دوستان میگن رو میرم سرچ میکنم و در موردشون میخونم …نمیدونم چرا خودم رو در اون ثروت های خیلی زیاد نمیتونم ببینم …شاید فکر میکنم وضعم خوب بشه برام بسه و نیازی به خیلی خیلی خیلی زیاد ندارم شایدم هنوز باورم نمیشه…
البته من قبل از تهیه دوره ثروت هم تونستم پس انداز خوبی داشته باشم و باهاش کار کنم و خدارو شکر خیلی باور پذیر تر شدم گوش دادن به فایل های استاد جزو لذت بخش ترین کارهایی هست که انجام میدم نه انصافا لذت بخش ترین ….عاشق اینم که تنها بشم و فقط فایل گوش کنم …
خیلی دوستتون دارم استاد خیلی …
میخوام امروز یه چک به مبلغ یک میلیارد تومن در وجه خودم بنویسم و اخر سال پاس بشه….
خدایا مرسی به خاطر اگاهی هایی که روز به روز داره بیشتر میشه..دیروز یه فایلی گوش دادم که استاد توش گفته بودن که اگه میخواید به موفقیت تو این قوانین برسید باید مثل کسی که برای یادگیری زبان تمرین میکنه حسابی وقت بذارید..من خودم چون برای زبان خوندن خیلی مسیرهارو امتحان کردم و هی اموزشگاه عوض کردم قشنگ تونستم حرف استاد رو لمس کنم ..اینکه بمونم و هی تغییر مسیر ندم و تمرین کنم ….من تاالان هم نتایج خیلی خوبی گرفتم ..فقط یه نمونه اش که دیروز اتفاق افتاد آرامشی بود که در خودم دیدم …شرایط مهاجرت به دانمارک بود که همسرم دیدم تمایلی نداره…با وجودی که شرایطش خیلی خوب بود…با خودم گفتم اگه قرار باشه بریم خودش جور میشه و هیچ کس حتی همسرم نمیتونه مانع بشه … و مثل گذشته دیگه کوچکترین بحثی نکردم..
خدایا این ارامش هم جزو ثروت هست ..ممنونم ازت ممنونم از استاد عزیزم که تنها صدای دلنشین جزو اساتید برای من هستید…ممنونم که هستید …حرف هیچ کس دیگه به دلم نمیشینه نمیدونم چرا…
باهاتون زندگی میکنم ..
پاینده و شاد باشید مثل همیشه
نیلوفر شکیبا
۱۳۹۹/۰۲/۱۹۰۰
پاسخسلام
ممنون که تخفیف گذاشتید
من ثبت نام کردم الان
negar allahyari
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخسلام استاد کرامت زاده عزیز
انشاءالله همیشه شاد و سربلند باشید و طول عمری با عزت داشته باشید.
خداراشکر خداراشکر خداراشکر
استاد جان
به لطف الله از اول سال شروع کردم و تازه به اینجا رسیدم که چقدر باید روی خودم کار کنم تا به حد تعادل برسم و بعد از اون به مرحله ی آشکار شدن نتایج انشاءالله.
استاد نمیدونید چقدر قشنگ دارم مدارها را متوجه میشم و متوجه میشم وقتی خدا میگه روی قلبهاشون مهر خورده و نمیبینند و نمیشنوند حتی وقتی داری براشون بازگو میکنی ، منظورش چیه .استاد شما هدیه ای بزرگ برای من بودین از طرف خداوند که 5 سال پیش به من هدیه شدین و من متوجه ارزش بالای این هدیه میشدم ولی نمیتونستم ازش استفاده کنم .31 فروردین خرید 10 میلیونی ام را زدم و چه لذتی داره خرج کردن.خیلی دوست دارم مبالغ را یکجا خرید بزنم و از خرید ریز ریز خوشم نمیاد . مثلا 9 تومن ساعت اپل . 10 تومن یه گردنبند.
گرچه همین الان هم مثالهای زیادی دارم برای گفتن .از پسر خاله ام گرفته که با سن بسیار کم بین برادر و مابقی فک و فامیلها در عرض دو سه سال به بهترین وضع زندگی رسید از داشتن چند ماشین و خونه گرفته تا بهترین مسافرتها و… تا مادرم که با سن زیاد شغلی خانگی ایجاد کردند و در عرض یکی دوسال صاحب خونه و ماشین برای خودشون شدند . از آشنایی که توی ده کوره به ثروت فراوان رسیده و آشنایی که توی شهر در فقر به سر میبره . از پزشک محلمون که با سن زیاد هشتش گرو نهشه و پسر عموم که پزشکه و با سن کم به ثروت رسیده . از آشنایی که در خانواده ثروتمند بزرگ شده و فقط از اون زندگی کمبود اعتماد به نفس و باورهای نادرست را جمع کرده و در فقر به سر میبره و برادرش که برعکس عمل کرده و زندگی عالی ای داره ..
دوستان حرفهای استاد عین حقیقته . شک نکنید.فقط گوش بدین و متعهدانه عمل کنید تا انشاءالله خیلی زود به جمع انسانهای موفق و ثروتمند بپیوندید.
خدا راشکر خداراشکر خداراشکر
استاد عزیز مهربان ازتون بینهایت سپاسگزارم
مهرداد مرادی نظیف
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخسلام به استاد عزیزززززم و بچه های پر انرژی دوره کسب و کار دوستان عزیزم که میخواین کامنت من بخونین، یه نکته خیلی مهم اول بگم و اونم اینه که فقط باید روشون فکر کرد و با دقت به خودمون نگاه کنیم و فقط تکرار بکنیم. استاد قبل از سال جدید وقتی فهمیدم میخواد دوره جدید بزارید وحشتناک مشتاق بودم، یعنی چنان شششششوررررررر وششششششوقی داشتم و چنااااان قلبم پر از حس خوب بود که واقعاااا نمیتونم توصیفش کنم چرااااااا؟؟؟ چون قبلش برام نشوونه های ثروت میومد و من نزدیک یکسال بود منتظر دوره شما بودم و کلا نزدیک 8 ماه بود که از فایلها دور شده بودم، از خودم دور شده بودم و اتفاقات ناخواسته زیادی برام پیش امد ولی توی حوزه مالی پیشرفت داشتم. خداروشکر. حالا من میخوام قدم اولم محکم و جدی بردارم.
تعهد من:
من مهرداد مرادی نظیف متعهد میشوم که
امسال، سال تمرکز بر ساختن باورهای ثروت ساز و موفقیت مالی.
من با چند سال کاری که روی باورهام انجام دادم کاملا لمس کردم که همه چیز باورهای خودمِ، نتایجش رو دیدم چه خواسته و چه ناخواسته، حال میخوام به صورت کاملا جدی و متعهدانه هر چیزی رو که قبلا پذیرفته بودم و باهاش زندگی میکردم بذارم کنار و هر چی استاد کرامت زاده میگه کاملا و با تمام وجودم بپذیرم و هرچی غیر از استاد هست کنار بذارم.
من مانند وحی منزل می‌پذیرم که تنهااااااا راه تغییر نتایج زندگیم، فقططط تغییر باورهاست.
می‌پذیرم که جهان هرلحظه فقط به باورهای من پاسخ میده.
من می‌پذیرم با ایمان و یقین به اینکه این تنها و تنها و تنها وتنهااااااااااااا راه، برای رسیدن من به هرچیزی که میخوام.
من جهاد اکبر درونی رو با اولین قدم و با ایمان شروع کردم.
من ایمان دارم که با تغییر باورهام وارد مدارهایی میشم که اتفاقات و آگاهی‌ها و ایده های اون مدار به من گفته میشه و من با عمل به الهاماتم و ادامه مسیر و تکرار این روند به فراتر از نتایج دلخواهم میرسم که اولین نتیجه ش آرامش و احساس بسیار خوبمِ.
با تمام وجود میخوام تغییر کنم تا زندگیم تغییر کنه و تغییرات بزرگ اتفاق نمی‌افته تا از تغییرات کوچیک شروع نکنم.
پسسسس با ایمان به تنها فرمانروای جهان، با یقین زندگی الهیم رو شروع میکنم.
مهرداد مرادی نظیف
————————————————————————————————————————————————————————————
زمانی هم که از هدایت گفتین که هدایت پس از باور ساختنِ یاد خودم افتادم توی اواخر خرداد ماه سال قبل یعنی سال 98 که میشه از هر راهی پول ساخت چون آسون ترین کار توی دنیا پول ساختن و به مسیر و شغلش ربط نداره خب من اون موقع چون توی وضعیت مالی اصلا خوبی نبودم و 100 هزارتومن برام 100 هزار تومن بود، میگفتم تا زمانی که من بخوام از اندروید پول دربیارم چون باید یادش میگرفتم که اونم بخاطر خودم بود که خیلی وقفه انداخته بودم توی یادگیری همش میگفتم چجوری میشه از راه دیگه ایی پول در بیارم که نیاز به کار فیزیکی نداشته باشه، محدودیت زمانی برام ایجاد نکنه وقتم آزاد باشه تا اینکه اون زمان که هنوز بورس مثل الان توی زبونا نیفتاده بود از طریق پسرخاله م خیلیییییییی راحت هدایت شدم به دوستش که توی اینکار بود و پول ساخته بود یعنی استاد قشنگ دوستش منو با بورس اشنا کرد و بهم گفت چی بخرم و کلی سود میکردم یعنی اصلاااااااا من دنبال سهم نبودم چون اصلا بلدش نبودم این میگفت بخر و من میخریدم و رشد میکرد و جالبتر اینکه من با 100 هزار تومن شروع کردم. اصلا این هدایت که میگین میخوام به دوستانم بگم که باورتون نمیشه چقدررر راحت هدایت میشین. یعنی برای من فقط سهم‌هایی میومد که به سودم اضافه کنه بعدش یه پولی امد برام که از خودم میپرسیدم چرا این پول قبلا نیومده بود و الان امده دقیقا زمانی که من باید پیشرفت مالی بکنم و خب با اونم دوباره یه سهمی که معرفی شد بهم خریدم و سود پشت سود و جالبه بقیه رو میدیدم که میرن کلی تحلیل سهم‌ها یادمیگیرن و …… آخرش هم سودی نمیکنن یا اگر هم میکنن خیلی کم در صورتی که سهمهای من خیلی سود میدادند با اینکه هیچی هم بلد نبودم. و خیلی نرم و قشنگ بهم سهم‌ها معرفی میشد و خودم کلی لذت ببرم چون چیزایی که لازم داشتم میخریدم و بهترینش هم میخریدم و هنوزم میخرم اینا نتیجه اون یکسال کار کردنم بود که تازه من توی عمل واقعا زیاد شجاع نبودم یعنی خیلی الهامات عملی نکردم اما با یه عملی کردن خداچجور بهم نشون داد که وقتی باورهات بسازی و عمل کنی ثروت به اندازه ایی که باور کردی سرازیر میکنه تازه این مقدار پول فقط نشونه خدا بود بهم که من حرکت کنم تو مسیری که دوستش دارم تا ثروت واقعی میبینم البنه نه اینکه این پولی که بهم داده شده مهم نیست اتفاقا برام خیلی با ارزش و نشونه ثروت چون تکاملم دارم طی میکنم
تازه این بورس چیزی نیست که من میخوام فقط میخواستم تجربه ش کنم و الان که همه دارن واردش میشن من دارم خارج میشم چون نه هدفم و نه مسیر درستی برای من چون هروقت دیدم اکثر مردم دارن یه کاری میکنن و وارد یه مسیری میشن دقیقا ته اون مسیر ضررِ. به همین دلیل دارم روی اندروید و پروژه ایی که بهم الهام شده کار میکنم که خدا فقط میدونه که چه اتفاقاتی عالی میخواد برام امسال بیفته چون کلی نشونه های ثروت دیدم که فقط باید تعریف کنم و تمام نشونه ها هم فقط میلیاردیِ و چه الگوهایی که توی ایران خودمون توی سن من چه کمتر و چه بیشتر (من خودم الان 26 سالم) توی کمتر از یکسال به درآمد میلیاردی رسیدن اونم خودساخته و از هیچی یعنی کلیییییییی حسم و ایمانم به ثروت چنان عالیه که دارم از درون منفجر میشم از این همه نشونه و حس خوب و نکته مهم ش اینه که خیلیییییییی برای ذهنم طبیعی شده خیلیییییی .
من این باور مخرب دارم که باید ثروتی که بدست میارم توی این مسیر کمک به فقیرا و … ازدست بدم که به خدا نزدیک تر باشم در صورتی که داشتم خودم رو با این باور گول میزدم که باید ببخشم تا ثروتمندتر بشم. یعنی این باور مخرب توی ذهنم من جوری خودش توی لباس اینکه باید ببخشی تا ثروتمند بشی و اونم به افراد نیازمند باید ببخشی نشون میداد (که باز همین قضیه بخشیدن تا ثروتمند بشی اصلاااا موضوعش یه چیز دیگه ست، مفهومش چیز دیگه ست بحث اصلا قضیه بخشیدن و نبخشیدن نیست) و این کد مخرب ریز باعث شده بود من برم دنبال الگوهایی مثل مارک زاکربرگ و وارن بافت و بیل گیتس و……. که بخشی از ثروتشون بخشیدن به موسسه خیریه و اینطوری اینارو آدمهای خدایی میدیدم و به خودمم میگفتم باید اینطوری باشم و در ظاهر گول میزدم خودمو که این بخشیدن که اینقدر ثروتمندن و انسان های خدایی هستن. بخدا این باورهای ریز و مخرب چیکار خدایی میکنه.
چجوری یه چیز دیگه رو عنوان میکنه و به قول شما جهان هم الگوهایی نشون میده که بگه حرف من درسته.
باور مخرب دیگه که قبلا درستش کرده بودم ولی چون فاصله گرفتم و دیگه تکرارش نکردم و الان رشد کرده قضیه اسرافِ.
الان ذهنم مقاومت نشون داد که خب به اندازه میخری چه خبره این همه و بحث اسراف کردن میومد توی ذهنم ووووووووو مهمترینش که استاد اسراف باعث عذاب وجدانم میشه همون حسی که اگه هم داشته باشیش ازش لذت نمیبری و حس بدی بهت میده… چونکه توی خونه مون قدیما خیلی گفته میشد ولی وقتی من خودم تغییر دادم و توی عمل هم ثابت کردم خانواده م هم خوب شدن اما الان چون رووش کار نکردم سر و کله ش پیدا شده و قشنگ خودشو نشون داد.
بچه ها این تجربه رو من داشتم و بارها هم استاد گفته اصلااااااااااااا گول شرایط خوبتون نخورین، این یه تله ست که بدجوری ضربه میزنه من ضربه ش خوردم و خدا هدایتم کرد به مسیر اصلی ولی تجربه ش برام لازم بود چون من چند وقتی دور شدم و دیدم چقدر از خودم دور شدم و چه اتفاقاتی برام توی همه حوزه های زندگیم افتاد پس حتی اگه به شریط خوبی هم رسیدین اصلا ول نکنین و فقط تکرار کنین و ادامه بدین.
میخوام با تمرکز صد در صد روی این دوره کار کنم و با تمام وجودم از ریشه تغییر بدم باورهامو. میخوام زندگیم رو تبدیل به گلستون کامل بکنم. چون خیلییییی خوشحالم که دوره راز کسب و کار میلیون دلاری ثبت نام کردم.
ازتون خیلیییی ممنونم استاد
خدارو شکر از مسیری که هدایتم کرد که اگه توی این مسیر نبودم معلوم نبود توی چه روزمرگی غرق شده بودم.
میرم میخوابم و صبح تمریناتم رو با قدرت براتون مینویسم
دوستون دارم
مهرداد.
فربود شماعی زاده
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخسلام استاد زیبایی ها
الان ساعت 6 صبح هست و من هنوز نخوابیدم!!
تا الان داشتم با عشق و انرژی فوق العاده ای که خودم رو شگفت زده کرده روی سایتم و دوره های آموزش غواصی
کار میکردم.
طبق روتین همیشگی دفترمو نوشتم خواستم بخوابم که یه حسی بهم گفت که به سایت یه سری بزن.
نمیدونی چقدر خوشحال شدم خدارو صدهزار مرتبه شکر
که میتونم در این دوره شگفت انگیز هم کنار شما باشم
من تعهدم وچندین برابر میکنم:
به خودم به خدای خودم قول میدم به تمام آگاهی های این دوره عمل کنم
متعهد میشوم با تمام وجود آگاهی های این دوره رو باور کنم وهمه روز با خودم تکرارش کنم
متعهد میشم که وظبفه اصلی من در سال جدید عمل کردن به آموزش های این دوره خواهد بود
استاد بینهایت سپاسگذارم برای این مسیر زیبا
همه رو مطالعه کردم و لذت بردم
این همه گفتم باز هم میگم
خدایا منو هدایت کن به راه راست راه آنهایی که نعمت داده ای نه گمراهان………….
خدایا سپاسگذارم که دستم را گرفته ای و به سمت بهشتت هدایتم میکنی
علی اکبر عابدی
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخسلام استاد دیشب که داشتم فایلتون را گوش میکردم از شوق اشک تو چشمام جمع شده بود و خدا را هزار مرتبه شکر کردم .واقعا کارتون حرف نداره و خوشحالتر شدم وقتی گفتید دوباره از نوع شروع کنید به ساختن سری حدید
خدا یا شکرت بخاطر استادی که ما داریم
کارت درسته استاد
security ali
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخاستاد نفسم سلامی به گرمی
ای جاااااااانم ????????????????????
ای تسلای منننننننننننننن ????????????????
استاد حس خییییییییییلی عالی و فوق العاده ای دارم نسبت به این دوره جدیدی که از اول رکورد می کنید و ارائه دادید. واقعا مرسی????
چقدر احساسم خوبه و شوق و شور و هیجان توم به پا شده و خوشحالم ????
اول قسمت خوب و مورد علاقه ماجرای من و علایق و حرفه و استعدادمو میگم که البته تنها بخشی از وجود من و استعدادهای منه و نمیخوام زیاد طولانی بشه نظرم..
این لیست 10 تا از حرفه ای ترین گیمرهای دنیاست که فقط بخشی از درآمدهای اونهارو کفاف میده و به رقمهای میلیون دلاری رسیدن و بماند از راه های دیگه که هم اسپانسر دارن و تبلیغات و خیلی راه های دیگه برای درآمدهای بیشتر..
کارلوس رودریگز
تیم Newbee
جاناتان وندل
ماتوی هاگ
لی یون یئو
ژانگ جی هو
کلمنت ایوانف
دانیل ایشتین
الکساندر داشکویچ
ساحیل ارور
????????????????????????
میخواستم بگم از باورهای محدود کننده ام و عیب و ایرادهایی که توم میبینم و استاد طی اینهمه سال ها که با شما آشنا هستم و دنبال میکنم شما رو پی به خیلی چیزها درونم بردم که خیلی دوست دارم تغییر کنه و توی این مسیر بمونم و رشد کنم با شما..
راستش نمیگم خیلی خوب و عالی و بی نقص کار کردم رو خودم و خیلی اتفاقا شل گرفتم گاهی و نشده اونجور که دوست دارم و خودم راضی باشم کار کنم رو خودم ولی همین مقدار کمی هم که کار کردم و تو مسیر موندم با شما واقعا خیلی خوشحالم و به همون اندازه هم نتیجه گرفتم اینو واقعا لمس کردم استاد.
من یکی میتونم بگم از بهترین و حرفه ترین و تخصصی ترین کارهایی و استعداد های که دارم ، گیمری هست ولی به دلایل مختلف تخریب شدم و دهه شصتی هم هستم و توی خانواده و خیلی جاها متاسفانه کلا توی ایران به چشم خوب و درستی به این تخصص و حرفه نگاه و توجه نشده و همین خودش یکی از بزرگترین مشکلات و باورهای محدود کننده و ترمزهای ذهنی من فکر میکنم به حساب میاد! که کلا نگاه بدی داشتن همیشه جامعه ایران و ایرانی به این قضیه گیم و گیمری. از طرفی با توجه به آموزش ها و مطالب مختلف شما ، پی بردم به خودم و علایقم و استعدادهام که یکیش همین علاقه همیشگی و شدید به دنیای بازی های کامپیوتری و گیمری حرفه ای بوده و همیشه هم این موضوع رو بهش علاقه شدید داشتم و رسیدگی و پیگیری کردم توی زندگیم. یعنی از خرید سخت افزار و علاقه مندی من به کلا کامپیوتر و کنسول های بازی بگیر تا هرچیزی که به گیم مربوط بشه.. ولی هیچوقت کارمو ارزشمند ندونستم و وقت تلف کردن دونستم چرا؟؟ چون از خود بچگی تخریب شدم ولی بینهایت با هوش و استعداد هستم و توی زمینه های مختلف واقعا ترکوندم خیلی وقتا و محک زدم خودمو و پی بردم که گیمینگ و گیمری واقعا یکی از علایق شدید و سیری ناپذیر من بوده و هست!
یعنی من واقعا توی اتمام بازی ها و پای سیستم نشستن و بازی کردن و کلا گیمینگ همیشه یک عطش یک ولع سیری ناپذیر داشتم و دارم! اما باورهای درستی چونکه نداشتم و تخریب شدم همیشه باعث شده نه درست دنبال چیزی رو بگیرم (که اینم یکی از لجبازی های منه و همیشه دوست داشتم کاری رو که خودم دوست دارم انجام بدم و به دیگران ثابت کنم که اصلا نظر اونا مهم نیست واسم و من بالاخره موفق میشم! که عرض کردم میدونم این یکی از ایرادهای منه و باورهای غلطمه که حس کردم نظر دیگران برام مهمه که اینقدر حساسم و لجبازی کردم همیشه) ، پیگیر مشاغل خاصی نبودم و کار دولتی هم میخواستم یا استخدامی توی شرکتهای خصوصی خوب و مشهور و با کلاس که همونم درست حسابی هیچوقت گیرم نیومده.. و خلاصه دیگه خودتون تا تهه داستان رو میتونید حدس بزنید..
دیگه از احساسِ نداشتنِ ارزش و لیاقت بگیرید تا نجواهای ذهنی و تخریب شدنم از نگاه و کلام دیگران و از این دست مسائل..
ولی همیشه ایمان داشتم! و دارم که بهم راه ها گفته میشه و خدا خودش خوب میدونه که من چی درونم دارم و همیشه امیدوار بودم و هستم به خودش فقط و بالاخره راه هاشو پیدا میکنم که چیکار باید بکنم و واقعا از چه راه هایی به موفقیت و ثروت میرسم و به این آرزوی قلبی و دیرینه خودم خواهم رسید و مادرمو خوشحال میکنم که تنها دلیل و رسالت زندگیم میتونم بگم پی بردم که همینه!
راستش استاد هیچ ایده ای ندارم درست الان که دقیقا باید از چه راهی وارد بشم و چیکار باید بکنم و بخاطر میگم یه سری محدودیت های ذهنی که دلیل و منطق میتراشه واسم ، کمی گیج شدم که واقعا راه من چیه! و چیکار باید بکنم دقیقا؟! آخه تو مملکتمون محدودیت های بسیاری هست و مخصوصا جامعه گیمری و اینترنت و بازی های آنلاین و این مسایل مشکل داره تو مملکت ما..
بخاطر کلی آرزوها و چیزایی که توم کشف کردم توی این مدتها استاد یه مدت به شدت افتاده بودم دنبال مهاجرت! که آزادی عمل بیشتری داشته باشم برای زندگیم و زمینه های مورد علاقم! ولی همونم فعلا پیش نرفت و میتونم بگم توی شرایطی هستم که زیاد باب میلم نیست و نمیتونم درست و اصولی و اونجور که از دل راضی باشم روی باورام کار کنم چون خانه پدریم هستم و با پدر و مادرم زندگی میکنم و خب خیلی دوست داشتم و دارم که مستقل باشم .. یه مدتم که همین کارو کردم و شهری دیگه رفته بودم هم برای کار هم بیشتر برای تنهایی و کار کردن روی باورهام و خیلی عالی بود و راضی بودم اما الان باز برگشتم توی این فضای نچندان مناسب شهر و خانه پدریم حدود یک سال بیشتره و همین موضوع هم کمی دلخور و ناراحتم کرده..
بیشتر واردش نمیشم..
ولی فکر میکنم توی این پیام هم کلی باورهای محدود کننده و ترمز گفتم و هم علایق و انگیزه های شدید و دوست داشتنیم برای موفقیت و راه کسب درآمدمو..
خیلی خوشحالم که تمرین حل کردم و اومدم این نظرو گذاشتم استاد و بچه های عزیز و دوست داشتنی ، خیلی دوستون دارم و آماده و پیگیر نظرات و پیشنهادهای خواندنی و شنیدنیتون هستم..
خدای عزیزم متشکرم بابت این حس خوب و اتفاق عالی تهیه این محصول و فایل جدید.. ????????????????❤️
اینو اضافه کنم که بخاطر زمینه های مورد علاقه واقعیم همینطور مواردی که از خانواده ام گفتم و تخریب شدنهای مختلف از کودکی تا سنین جوانی و حتی بعضا تا الان.. هیچوقت دنبال یه چیز خاص رو نگرفتم ، یعنی اگر مثلا توی موسیقی و زبان انگلیسی و همین دنیای کامپیوتر و گیمینگ علاقه و استعداد وافر همیشه داشتم و دارم ، اما هیچوقت بصورت کامل و حرفه ای و جوری که به چشم شغل و درآمد بهش نگاه کنم نبودم و همین فکر میکنم بزرگترین مشکل و معضل زندگیم بوده و هست که نمیذاره من درست به ثروت پایدار و درآمد و کسب و کار برسم. همیشه از خود کودکی مثل استاد به کارهای مختلف مشغول بودم و هی این شاخه اون شاخه پریدم و بخاطر اینکه کارهایی نبودن که مورد علاقم باشه و دوسشون داشته باشم ولشون کردم بعد مدتی و بیکار بودم هی..
الان خدارو شکر توی این سن که 35 سالم هست خب نمیگم خدا بی نون و نوا گذاشتتم و بی پول و غذا موندم! ولی خب دوست دارم مسیر زندگیمو خوب بشناسم و درک کنم و به اون چیزی که استاد همیشه میگه عشقتونه علاقتونه! و خواب رو بی معنی میکنه واستون فکر کنید و دنبال کنید به عنوان شغل و حرفه و همون شمارو به همه چی میرسونه خیلی دوست داشتم بیام تو این فرصت این نظرو بذارم و آماده دریافت هدایت الهی باشم
استاد باورتون میشه یا نه ، من بخاطر گیمری بهای خیلی چیزارو پرداختم و قید خیلی چیزارو حتی تو زندگیم زدم! پی بردم که من واقعا عاشق و دیوانه گیمری و کلا بازی و بازی سازی و موسیقی هستم ولی هی بگو مخصوصا گیمری! چون خواب و خستگی و هیچ عامل بازدارنده و محدود کننده ای واسم معنی نداشته توی این مسیر و سالیان سال. ولی هیچوقت به درآمد زایی و شغل و حرفه بهش نگاه نکردم بیشتر بخاطر همون دلایلی که گفتم..
استاد من واسه موفقیت و مسیر عشق و علاقه کلم واقعا خرابه استاد! خیلی چیزارو قربانی کردم که فقط به اون چیزی که میخوام همیشه برسم و همیشه مسیر رشد و موفقیت واسم اولویت اول زندگیم بوده ، استاد من قید ازدواج و کسی رو که مدتهای زیاد باهاش بودم زدم! بخاطر چی ؟ بخاطر مسیر موفقیت و علایقم . چون نمیخواستم کسی آویزونم باشه و یا بخاطر دید و رسوم سنتی و بیخود جامعمون همچین کاری کنم!! دوست داشتم مثل شما باشم و همچین رابطه ای که با خانم شایسته دارید داشته باشم اگر میخوام روزی با کسی باشم و عشقی داشته باشم حقیقتش استاد.. :)
خلاصه اینکه اومدم باز پیامو باز کردم و از کلید ویرایش هم استفاده کردم که یه پیام دیگه نشده باشه اضافه.. سیستمو بسته بودم ولی یه حسی میگفت پاشو اینارو هم بنویس و اضافه کن به پیامت :)
استاد خیلی دوست دارم راهنماییم کنید هم شما هم دوستان عزیز که پیاممو میخونین.. دوست دارم بدونم توی این مسیر موفق میشم؟؟ و باید چکار کنم دقیق که خیال خودمو راحت کنم و بدونم واقعا همون چیزیه که منو به موفقیت میرسونه!
پیش خودم میگم آها ببین! ببین باورهای محدود کننده ات چقدر قوی هستن که حتی استاد هم تو فایلاش داره به بیخود بودن این مسیر و علاقه به گیمری اشاره میکنه! با خودم کلی حرف میزدم میگفتم ببین چقدر باورات مشکل داره که حتی باید فلان قسمت حرفای استاد رو جذب کنی و اونم بهت نشون بده که بیخوده راهت!
استاد ممنون میشم منو روشن کنی! بخدا خیلی گیر این چیزام استاد و زندگیم شده همش افکار و افکار و تو خودم رفتن گاهی خیلی زیاد..
از خدا همیشه خواستم هدایتم کنه و کمکم کنه راهمو پیدا کنم ! راه سعادت و خوشبختی و ثروتمندی واقعی رو که به رسالتم برسم و باعث افتخار خودم پیش خدای خودم بشم..
سپاس از همگی.
مهرنوش رحیم زاده
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخاستاد عزیزم درود برشما
شاد وسربلند باشید
استاد حقیقتا از ته ته قلبم بهتون تبریک میگم که اینقدر قلبتون بازه و خوشجالم که شما را الگوی خودم قرار دادم.
چون ذهن من اصلا هیچوقت الگو پذیر نبوده و دوست نداشته که از شخص خاصی یا خط فکری خاصی پیروی کنه.
به دوستانی که الان تازه این دوره را خریدند سلام می کنم و توصیه میکنم که اگر می خوان واقعا وعمیقا شخصیت خودشون برای شروع کسب و کار و براساس باورهای صحیح و درست بسازند وزندگیشون را درتمام جهات تغییر بدن ،دوره کسب و کار را هم بخرن
نتایجی واحساسی که با شنیدن این دوره به دست میارین آنقدر عمیق و دوست داشتنی اه که باعث میشه هرروز که از خواب بلند میشین ،خداوند را ببوسین و ازش تشکر کنین که به شما اجازه داد به زمین بیاین.
استاد عزیز ،امیدوارم همچنان ثروتمند ،شاد وسلامت باشید
بازم هم ممنون از دوره تون
آینا رادعلی
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخسلام
خدایییییییییی من چه خبر خوبی
مرسی از این همه انرژی و فعالیت و دوست دارم .
این دوره عالیییی است و در زندگی من بسیار موثر خواهد بود .
تشکر از استاد و مدیر فنی سایت
زندگی گوارای وجودتان
من را از زندگی ام نجات دادید و راه به من نشان دادید بهترین راهها همیشه برای شماست .
در پناه خدای الرزاق
نازنین بهرام پور
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخوااااااای من عاششششششقتم
چیکار داری با ما میکنی ، اصلا نمیدونم چی بگم
واییییی خدایا عاشقتتتتم من بالاخره میتونم با اینکه دوره ها رو با استاد شروع کنم، ولی نتونستم جلو برم ، ولی اینبار آماده ترم به لطف رب برای هم قدم بودنم
ولی الان تکاملم و طی کردم ،بع لطف ربم بهتر یاد گرفتم دوره گوش دادن و عمل کردن و تکرار یعنی چی .
وایییی من خوشبخترین دختر دنیام.
استاد من عاششششششقتم
فقط می دونم میترکونیم ، این ها پاداش ادامه دادن ، خدایا سپاسگزارم
وای دختر فکر کن ، واااای دیوانه کننده است ، اصلا خواب من دیگه ندارم ،من دیوانه شدم با این خبر .بابا تو معرکه ای ، معرکه.عشق.
من به درآمد شخصی خودم در پایان این دوره میرسم
من عاششششقتم.
واقعا ما فوق العاده و بینظیریم
من عاشقانه قدم به قدم رشدم و در هر جلسه ثبت میکنم و قدم به قدم قرار رشد کنم.
خدایییییا عاششششقتم من.آخه چطوری این و داد بزنم که خداوند برای بند خویش کافی
حدیث تلاوتی
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخواااااااااااااااای خدااااایااااااااا شکرت????
چه قدر منتظر این دوره برای شروع کار بودم????
استاد عزیز ممنونم????
مریم حسینی
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخسلام..
سپاس خدای مهربانم را..
بخدا اشک داره از چشمام میباره وقتی میبینم یک نفر اینقدر خالصانه و بی توقع به دیگران و به جهان کمک میکنه…..
..فقط میتونم صمیمانه تشکر کنم ک با چنین عشقی به جهانیان کمک میکنید…
هر جوری شده تغییر میکنم..من میتونم..من میتونم…من میتونم…این شخصیتو زیرو میکنم….
دوره قبیلو از رو حافظه پاک کنیم؟
بازم سپاسگزارم بابت دوره جدید ازتون..❤❤
امین پورداوود
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخبه شدت هیجان دارم و به شدت ذوق زده هستم ..
واقعاً مثل دوران بچگیم که وقتی کفش نویی می خریدم میزاشتمش بالای سرم و از خوشحالی نگاش میکردم تا خوابم ببره . الانم که دارم کامنت میزارم و کلی ذوق کردم و خواب از سرم پریده . همسرم میگه چرا مثل بچه ها ذوق کردی .. و در جابش میگم من میدونم که این جهش فوق العاده خواهد بود در زندگی م از لحاظ مالی . و همیشه هم به همه میگم برای موفقیت پایدار باید انگیزه خودتون رو برای همه عمر حفظ کنید . کار یه روز دو روز نیست . کار همه عمره . باید محرم بشی و محرم بمونی تا رمز و رازها رو دریافت کنی..ممنونم استاد عزیزم بابت سخاوتمندی بی پایانتون . بهترینها رو براتون آرزو میکنم ..
دوره تونو دوست دارم
دانیال محمدی
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخسلام به دوستان گلم و استاد عزیزم جناب آقای کرامت زاده
استاد واقعا ازتون ممنون بابت دوره کسب و کار
بریم با استفاده از این دوره دوباره به قول استاد بمب بمب بترکونیم
برای تک تک شما عزیزان و استاد عزیزم مهربون بهترینها رو آرزو دارم.
رضا غریب
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخاستاد استاد سلام بخدا نمیدونی چه حالی دارم نمیدونم خوابم یا بیدارم خداین من
این برای یعنی نمیدونم چی بگم اینقدر حالم عیبه که چشمام داره سیاهی میره و همه ی بدنم سر شده و دستام یخ کرده و بخـــــــــــــدا منسیودنم بجندم برقصم گریه کنم دیگه برو بشین پای نقاشیت استاد بخــــــــــــدا بوی پلو داره میاد بون آجودانیه میاد بوی خونه های ثروتمندان میاد مدت هاست که داره میاد
بخــــــــــــدا اشک شوق دارم میریزم خیلی حالم عجیبه منظق فراوانی توی ذهم داره شکل میگیره تا الانش خیلی خوب داره پیش میره بخدا این الله مهربان این استاد بی نظیر چطـــــــــــــور منر وتوی این 5_5 ماهه هدایهتنم کرد و رتبیتم کرد با فراوانی از چه راه هایی!!!!!!!!!!!!!!!!! و این منطق فراوانی و این حقیقت محض فراوانی و توهم محض و مطلق کمبود رو توی وجود کاشت چه اهرم های سنیگین در موجودم کاشت
استاد میخاوم در و دیوار رو بوس کنم بغل کنم بخدا خیلی حال عااالیه اصلاً نمیدونم چی بگم خداااااایاااااااااااااااااااااا شششششششششششششششککککککککککککرررررررررررررررررررررتتتتتتتتتت
بخدا حالم فقووووووووووووووووق العادستتتتتتتتتتت خداااااایییییییییااااااااااااااااااا شششششششکررررررررررررررررتتتتتتتتتت من عاشقت تو ام من شاگرد توام من بندت من عبدت هستم عاشـــــــــــــقتم من
فقط توئ من رو تربیت کردی فقط تو استاد من هستی تنها فرمانروای مطلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق جهـــــــــــــــــــــــــان من عاشــــــــــــــقتم
خدایییییییییااااااااااا ششششششششششششششکرررررررررررررررررتتتتتتتتتتتتت
فراوانی حقیـــــــــــــــــــــــــــــقت محـــــــــــــــــــــــــــــــض جهان هستی هست
بییییییییییییییییییییییییی نهــــــــــــــــــــــــــــایــــــــــــــــــــــت بی نهایــــــــــــــــــــــــــــت ثرووووووووووووووت و نعمـــــــــــــــــــــــــت در تممممممممممممممام جنبه های زندگی هستش و در هررررررررررررررلحظه با شششششششششششششدت و هددددددددددددت هر چه تمامتر فقط وفقط وفقط وفقط وفقط و قفط وفقط داره بیشتر وبیشتر وبیشتر بهتر و زیباتر و باکیفیت تر و جدیدتررررررررررررر و زیباتررررررررررررررش میکنه. بصورت نامحدود و در حجم و وسعت نامحدود و بصورت نان استاپ فقط داره بیشتر و بیشترش میکنه خداااااایییییییاااااااااا من عاشقتتتتتتتتتتتتتتم شکککککککککککککککککرررررررررررررررررررررتتتتتتتتتتتتتت
بخدا هم دارم میرقصم هم دارم گریه میکنم هم دار میخندم
استاد سپاسگذارم خدایا شکرررررررررررررت عاشقتتتتتتتتتم
خدایا شکککککککککککرت
در پناه بی نهایت اون تنها مطلق باشید
یعنی منتظر این خبرهای من باشید
حقیــــــــــــــــــــــقت محضــــــــــــــــــــــــــــــــه به قررررررررررررررران هدایت شدم و اون رو تنها منبع ورودی ذهنم قرار دادم، یک رابطه ی دوستانه ی فووووووووووووووق العاده وارد زندگیم شد الان هم نوبت ثروته یعنی هیــــــــــــچی نمیتونم بگم عزت نفسسسسسسسسسسسسسم میلیارد ها سال نورررررررری با قبل از شروع بروز رسانی تغییر کرده
دوست دارم تا ابد این وعده رو برای خودم تکرار کنم
منتظر فایل های دوره هستم
خدایا شکرت.
مریم وجدانی
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخسلام
من دوره را خریدم کی فایل ها گذاشته می شود؟
بهنیا امیری
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخبا سلام و درود بر استاد عزیزم
خیلی خیلی خوشحال شدم.خدایا شکرت که این فرشته های نازنین را در زندگی من قرار دادی که راه سعادت و خوشبختی را به آسانی آب خوردن طی کنم و به هرآنچه که دلم می خواهد برسم.همتون از ته دل دوست دارم و خیلی خیلی خوشحالم .قراره کارهای بزرگی انجام بدیم.با قدرت و با عشق و حال میریم جلو.
محمدرضا الیگودرزی
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخسلام
در مورد سن برای خودم خیلی مثالها دارم مثلا پدر خودم طبق گفته های خودش از قعر فقر و در سن خیلی کم از شهرستان به تبریز اومده بود و بافقر و فلاکت کار کرده بود ودر سن 25سالگی در شهریکه غریب بود کاملا به استقلال مالی رسیده بود و همیشه شعارش این بود که فقر چیزی نیست که یک عمر به پیشانی انسان بچسبد انسان میتونه در بازی زمانی 3 4 سال خودشو بکشه بالا
یکی از فامیلای نزدیکم که هم سن پسرم هست در عرض 2سال کاملا به استقلال مالی رسیده
من یه دوستی دارم در آمریکا که از سن 30سالگی در جهان در کار فرش همیشه جز ثروتمندان و در ردیف ادمای برجسته از نظر ثروت و اعتبار بوده
آقای عظیم زاده در کار فرش در ایران من 30سال هست که اسمشو همیشه در ردیف افراد همیشه در حال رشد شنیده و دیده ام و الان جزو افراد ثروتمتد ایران هست و…….
از نظر تحصیلات پدرم بابیسوادی شروع کرده ودر حین کار کردن شبا (گلستان را تا کلاس5 خوانده بود)که در کار فرش قدیمی و آنتیک اسمی جهانی داشت و بعداز 25 سال از فوتش همیشه اسمش گفته میشه آقای عظیم زاده که در مصاحبه هاش همه میبینن که سوادشو خودش توضیح میده و …..ولی جزو ثروتمندان و افتخارات دنیای فرش و ایران هست یه دوستی دارم که ازمن سنش کمتره و اونم مثل من تا سوم راهنمایی درس خونده والان در آمریکا در تگزاس هست که در سن 35سالگی با سواد کم بسیاااار ثروتمند شده
یه دوستی دارم که با دیپلم مردودی در کار عمده شکر کار میکنه و در منطقه تجاری که متری بالا 150 میلیون تومان هست (50) تا مغازه داره و در همان منطقه که اسمش خیابان دارایی هست پاساژ 5طبقه که همکفش 2600 متر هست میسازه
درتابستان امسال طبق گفته های استاد میرفتم وبا ثروتمندان و کارخانه های عظیم مصاحبه میکردم که یکی از اونا کارخونه سره نوشابه تولید میکرد کارخونه که چی عرض کنم کاخ بود رفتم و صحبت کردم ایشون هم از صفر شروع کرده بود و با سواد کم و الان ماشااللاه کارخونه 48هزار متر مثل کاخ حرفی برا گفتن داره
رفتم و کارخونه شکلات نجاتی الهی ماشااللاه 3300نفر کارگر و کارمند شروع کار از صفر با دوچرخه میرفته و ویزیتوری میکرده که الان به 50کشور جهان صادرات داره و بجز 3300نفر در بقیه جاهای ایران 1500نفر براش کا میکنن و 400 تا تریلی باراشو جابجا میکنن
یه نفر و از بچگی شنیدم که در یکی از روستاهای نزدیک تبریز بنام حاج محمد که همیشه میگفتن ثروت حاج محمد که در فلان روستا هست نصف تبریز و میتونه بخره
یه نفر بنام آقای نوبری در آلمان هست که من 35ساله که اسمشو میشنوم و از خیلی قبلها ثروتمنده ودر بیزینس فرشه که خیریه نوبر و ایشون بنیان گذاری کرده و الان 2سال هست در تبریز(10)میلیون یورو هزینه بیمارستان میکنه و در حال ساختش هست
در مورد بیزینسهای مختلف در همین وضعیت کشور من همکاری دارم که فرصت سر خواریدن نداره ودر بهترین متطقه تبریز پاساژ میسازه
در شهر تبریز یه رستوران هست که در زمان خیلی کم شاید در بازی زمانی 3سال نامبروان هست و 85 نفر براش کار میکنن(بنام ماهی خوب)
یه دوستی دارم که 8سال پیش در جلوی (ما یه زمون یه کلاسایی داشتیم)که تیشرت میفروخت و الان در تهران در سعادت آباد دوتا فروشگاه بزرگ لباس داره بنام سیامد واسه خودش برندی هست
یه دوستی دارم که تا8سال پیش برا نون شبش محتاج بود و الان در بیزینس آهن ابر قدرت شده که به کارخونه ماشین سازی تبریز آهن میده
در مورد کشور و مناطق ضعیف
یه مشتری دارم که اصلش پاکستانیه و در آمریکا 20ساله بیزینس داره و 2سال هست که در دوبی 6تا مغازه زده
یه مشتری دارم که اصلیتش پاکستانیه و در آمریکا جزو گردن کلفتای فرشه
ودر آخر کامنتم استاد یه حرف بسیار طلای گفت که احساس کردم باشنیدن این کلمات راهه نفس کشیدنم گشادتر شد و اونم این بود که باتغییر باورها به آزادی مالی زمانی و مکانی میرسین آخ که این کلمه آزادی چقد برام شیرینه ????خدارو شاکرم که این دوره شروع شد وممنونم که بانوشتنشون ذهنمون روبازتر میکنه و استاد عزیز ممنونم که دستی از دستان خدا هستی
داوود مجیدی
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخسلام استاد عزیز
خدارو شکر میکنم بابت این دوره جدید و فوق العاده
وقتی همسرم خبر شروع دوره رو گذاشتید دید از خوشحالی جیغ کشید
ما الان تقریبا نه ماهه مهاجرت کردیم ترکیه
ماههای اول با یک پسری تقریبا تو سن و سال خودم اشنا شدم که حدودا دو سال پیش مهاجرت کرده استانبول و تقریبا از صفر الان ثروت زیادی کسب کرده در بهترین منطقه خونه خریده چند ماشین عالی و گران قیمت داره به تازگی یک ویلا خریده و کارشم سایت بازی های انلاینه و جالبه که خیلی ها هم این کارو میکنن ولی این نتایجو ندارن و این ادم خیلی خیلی سبک شخصی و اعتماد به نفس داره
یه الگوی دیگه یه پسر بچه ی 8 ساله ژاپنی در سال گذشته حدودا 20 میلیون دلار از یوتیوب با نشان دادن اسباب بازی هاش درامد کسب کرده
خدایا شکرت بابت قوانین ثابت و ساده
علی ملکی
۱۳۹۹/۰۲/۱۸۰۰
پاسخبنام خدا:خدارو شکر بالاخره هجران تمام شد، خیلی وقت بود که منتظر شروع این دوره بودم ، و چقدر خوشحال شدم

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 7

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید