سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

چگونه ثروتمند شویم؟

چگونه ثروتمند شویم؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/05/08 11 نظر

 

بسیاری از مردم امیدوارند که ثروتمند شوند و در حالی که تورم ممکن است استاندارد را تغییر داده است، زیرا بسیاری از تبدیل شدن به یک میلیونر هنوز یک هدف مشترک است.

 

چگونه ثروتمند شویم؟

 

اولین قدم چیست؟ از وسواس در مورد پول دوری کن

 

چگونه پولدار شویم؟ بسیاری از مردم امیدوارند که ثروتمند شوند و در حالی که تورم ممکن است استاندارد را تغییر داده است، زیرا بسیاری از تبدیل شدن به یک میلیونر هنوز یک هدف مشترک است.

 

این هدف روشن است ...

 

البته (توضیح بیشتر درمورد پول )همه چیز نیست نه یک شلیک طولانی در لیست اولویت های شما پول ممکن است در پایین رتبه قرار گیرد. تعریف همه افراد از موفقیت متفاوت است.

 

تعریف من اینجاست: موفقیت ، ایجاد افرادی است که به شما اعتقاد دارند، به نظر می رسد درخشان هستید.

 

برای من پول خیلی مهم نیست، اما من اعتراف می کنم که آن را در یک زمان اعمال کردم (احتمالا به این دلیل که من خیلی زیاد نداشتم).

 

بنابراین بگذارید بگوییم پول در لیست شما قرار دارد. و بیایید بگوییم، مانند میلیون ها نفر دیگر، که می خواهی میلیونر باشیدبرای افزایش شانس پیوستن به باشگاه میلیونر، چه چیزهایی باید انجام دهید؟

این مراحل را پیشنهاد می کنم. آنها نه سریع و نه آسان هستند. اما آنها بیشتر از مسیر سریع و آسان کار می کنند.

چگونه ثروتمند شویم؟

 

1. وسواس در مورد ثروتمند شدن را متوقف کنید.

 

در حالی که به نظر می رسد غیرقابل انکار است، نگه داشتن یک تمرکز لیزری بر روی شما چقدر است که شما را از انجام کارهایی که واقعا به ایجاد و رشد ثروت کمک می کند، منحرف می کند. بنابراین چشم انداز خود را تغییر دهید.ثروتمند شدن را نه به عنوان هدف اول، بلکه به عنوان یک محصول جانبی برای انجام کارهای درست.


 مقاله مرتبط : ثروت


2. شروع به ردیابی افرادی که به شما کمک می کنند برای رسیدن به ثروتمند شدن

موفق ترین افراد من می دانم - هم مالی و هم راه های دیگر - به طرز شگفت انگیزی مفید هستند. آنها فوق العاده خوب در درک دیگران و کمک به آنها در دستیابی به اهداف خود هستند. آنها می دانند که موفقیت آنها در نهایت بر پایه موفقیت مردم در اطراف آنها است. بنابراین آنها سخت تلاش می کنند تا افراد دیگر موفق شوند: کارکنان، مشتریان، فروشندگان و تامین کنندگان آنها، زیرا آنها می دانند که اگر آنها بتوانند این کار را انجام دهند، موفقیت خودشان مطمئنا دنبال خواهد شد. و آنها یک کسب و کار ایجاد می کنند - و یا یک حرفه - می توانند واقعا افتخار کنند.


5مقاله راه ساده برای جذب ثروت و پول 

مقاله مرتبط : رازهای-ثروتمند-شدن


3. فکر کردن درباره ساختن یک میلیون دلار وبا ثروتمند شدن کمک به دیگران را متوقف کن

 

هنگامی که شما تنها چند مشتری دارید و هدف شما این است که پول زیادی بپردازید، شما برای پیدا کردن راه هایی برای برداشتن هر دلار گذشته از آن مشتریان، تلاش می کنید. اما هنگامی که شما راهی برای خدمت به یک میلیون نفر پیدا می کنید، بسیاری از مزایای دیگر نیز پیروی می کنند. اثر کلمه دهان تا حد زیادی افزایش یافته است. بازخوردی که دریافت می کنید، به طور نمایشی بیشتر است، و بنابراین فرصت های شما برای بهبود محصولات و خدمات شما است. شما می توانید کارکنان بیشتری را استخدام کنید و از تجربه خود، مهارت های آنها و هیجانات کلی آنها بهره مند شوید. اما هنگامی که شما راهی برای خدمت به یک میلیون نفر پیدا می کنید، بسیاری از مزایای دیگر نیز پیروی می کنند. اثر کلمه دهان تا حد زیادی افزایش یافته است. بازخوردی که دریافت می کنید، به طور نمایشی بیشتر است، و بنابراین فرصت های شما برای بهبود محصولات و خدمات شما است. شما می توانید کارکنان بیشتری را استخدام کنید و از تجربه خود، مهارت های آنها و هیجانات کلی آنها بهره مند شوید. و در زمان، کسب و کار شما تبدیل به چیزی است که شما هرگز به خواب، به دلیل مشتریان خود و کارکنان خود را به شما را به مکان های شما حتی نمی تواند تصور کنید. یک میلیون نفر را خدمت بگذارید و برای آنها فوق العاده خوب کار کنید - و پول به دنبال خواهد داشت.


دانلود رایگان مرتبط : چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟


 

4. نگاهی به ثروتمند شدن به عنوان راهی برای ایجاد چیزهای بیشتر.

 

به طور کلی، دو نوع از افراد وجود دارد.

یکی چیزها را می سازد، زیرا آنها می خواهند پول بپردازند؛ چیزهایی که آنها انجام می دهند، پول بیشتری را می دهند. آنچه که آنها انجام می دهند واقعا به آنها اهمیت ندارد - هرچند تا زمانی که پول می دهند، هر چیزی را می کنند. دیگران می خواهند پول بپردازند، زیرا به آنها اجازه می دهد چیزهای بیشتری بسازند. آنها می خواهند محصولات خود را بهبود ببخشند. آنها می خواهند خطوط خود را گسترش دهند. آنها می خواهند کتاب دیگری، آهنگ دیگری، فیلم دیگری ایجاد کنند. آنها عاشق آنچه می کنند و می بینند که پول را به عنوان راهی برای انجام دادن بیشتر از آنچه دوست دارند، می بیند. آنها روی ایجاد یک شرکت که بهترین چیزها را ممکن می سازد، آرزو دارند ... و پول دادن راهی برای سوختن رویای و ساختن آن شرکت است که دوست دارند. در حالی که مطمئنا ممکن است یک محصول پیدا شود که همه می خواهد با فروش آن ثروتمند شود، کسب و کارهای موفق تر تکامل و رشد می کنند و به همان اندازه که پول می گیرند، این پول را در تلاش بی رحمانه برای برتری سرمایه گذاری می کنند.


چگونه میلیاردر شویم؛ 7 راهکاری که با آن می‌توانید پول پارو کنید   

دانلود مقاله مرتبط : علم ثروتمندی


5. هدف خود را برای انجام ثروتمند شدن بهتر از هر کسی انجام دهید

 

یکی از چیزهایی را که در حال حاضر بهتر از بیشتر افراد است، انتخاب کنید. فقط یکی چیز. برای انجام این کاری یک چیز متمرکز شده است. کار کن قطار یاد گرفتن. تمرین ارزیابی کنید اصلاح کردن .. بی رحمانه خودخواهانه باشید، نه به شیوه ای مضحک، بلکه برای اطمینان از ادامه کار به منظور بهبود هر جنبه ای از آن یک چیز. افرادی که از لحاظ مالی موفق بوده اند، حداقل یک چیز بهتر از هر کس در اطرافشان دارند. (البته اگر چیزی را انتخاب کنید که در آن جهان نیز ارزشمند باشد، کمک می کند - و برای آن هزینه می شود.) تعالی پاداش خود است، اما برتری نیز باعث افزایش حقوق بیشتر، احترام بیشتر، احساسات بیشتر خود ارزش، تحقق بیشتر، فروش آن، کسب و کارهای موفق ترین تکامل و رشد می کنند و به همین دلیل پول می گیرند که این پول را در یک تلاش بی رحمانه برتری سرمایه گذاری کنند.


6. لیستی از ده نفر از بهترین افراد  ثروتمند جهان را در آن یک مورد بسازید.

چگونه ده نفر را انتخاب کردید؟ چطور متوجه شدید چه کسی بهترین بود؟ چگونه موفقیت آنها را اندازه گیری کردید؟ از این معیارها استفاده کنید تا پیشرفت خود را به سوی موفقیت تبدیل کنید. اگر نویسنده هستید، می توانید رتبه بندی آمازون را ببینید. اگر شما یک نوازنده هستید، می توانید از iTunes دریافت کنید. اگر شما یک برنامه نویس هستید، تعداد افرادی که از نرم افزار شما استفاده می کنند می تواند باشد. اگر شما یک رهبر هستید، می توان تعداد افرادی را که شما آموزش می دهید و پیشرفت می کنید، که به چیزهای بزرگتر و بهتر حرکت می کنند. اگر شما یک خرده فروش آنلاین هستید، می تواند خرید در هر بازدید کننده، یا در زمان حمل و نقل، و یا نرخ تبدیل .... فقط افراد موفق را تحسین نکنید. نگاهی دقیق به آنچه که موفق می شود، نگاه کنید. سپس از این معیارها برای کمک به ایجاد معیارهای موفقیت خود استفاده کنید. و سپس ...

7. به طور مداوم پیشرفت خود را  برای ثروتمند شدن دنبال کنید

 

ما تمایل داریم که آنچه را اندازه می گیریم، تا پیشرفت شما حداقل یک بار در هفته بر اساس اقدامات اصلی خود پیگیری شود. شاید شما اندازه گیری کنید که تعداد افراد شما کمک کرده اید. شاید تعداد مشتریانی را که خدمت کرده اید اندازه گیری کنید. شاید شما بتوانید مراحل اصلی سفر خود را به بهترین نحو در جهان به دست آورید.شاید این ترکیبی از آن و بیشتر باشد.

 

8. روش هایی را ایجاد کنید که اطمینان حاصل شود که پیشرفت خواهید کرد.

 

هرگز فراموش نکنید که دستیابی به یک هدف بر اساس ایجاد روال است.

می گویند شما می خواهید یک کتاب 200 صفحه ای بنویسید. این هدف شماست. سیستم شما برای رسیدن به این هدف می تواند چهار صفحه در روز بنویسد؛ این روال شما است. امیدوار و امیدوار نیست که شما به یک نسخه کامل دست پیدا کنید، اما با اعتماد به نفس به روال خود تضمین می کند که شما در رسیدن به هدف خود.یا می گویند که می خواهید 100 مشتری جدید را از طریق بازاریابی ورودی بیرون بیاورید. این هدف شماست؛ روال شما این است که محتوای جدید، فیلم های جدید، پادکست های جدید، مقالات سفید و غیره را در هر برنامه ای تنظیم کنید. به آن روال بروید و با مهلت های خود مواجه شوید و اگر محتوای شما عالی باشد، مشتریان جدید را می گیرید. میخواهید و امیدوار نیستید آنجا را ترک کنید با اعتماد به نفس به طور معمول خود را خواهد شد.

 

تنظیم اهداف، ایجاد روشی است که از آن اهداف حمایت می کند، و سپس بدون تردید پیشرفت شما را دنبال می کند. اصلاح آنچه کار نمی کند بهبود و تکرار کارها هر روز دقت کنید که هر روز بهتر از دیروز کار کنید.به زودی شما خوب خواهید بود سپس شما عالی خواهید بود و یک روز شما کلاس جهانی خواهید بود.

 

و پس از آن، احتمالا حتی بدون توجه، شما نیز یک میلیونر خواهید بود.

 

می دانید، اگر شما این نوع چیز را دوست دارید این مراحل را دنبال کنید....

 

                                                                                                                                احمدرضا کرامت

ثروتمندی ، علم ثروت ، چگونه پولدار شویم؟ ، قانون جذب ثروت

مطالب مرتبط

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

کتاب صوتی نگران نباشید،پول درآورید

کتاب صوتی نگران نباشید،پول درآورید

در این کتاب کاملا استثنایی، ریچارد کارلسون 100 کلید ثروتمند شدن را به شما می‌آموزد. با تمرکز کاملا ویژه بر روی کـسب درآمد بیشتر و ثروتمند شدن، راه‌های عملی را ارائه می‌دهد.

نظرات

رویا امینی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام
واقعا شوکه شدم که چقدر ادم فقیرتر و درمانده تر در این دنیا وجود داره ، خدا رو بخاطر تمام نعمتهایی که در گذشته بهم داده و در حال حاضر دارم و تمام نعمتهایی که در اینده بهم میده شکرگزار و سپاسگزارم
و از اقای عباس منش و گروه زحمتکششون بی نهایت ممنونم بخاطر این ازمون قشنگی که روی سایت گذاشتن
خدا به همتون قوت و سلامتی بده
باتشکر
خدانگهدار
رسول شهسوندی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخعالی بود من واقعا خدا روشکر میکنم الان بین 1میلیارد و خورده ای بودم اما مطمئنم بالاتر هم میرم چون در مسیری هستم که درامد جدیدی در حال اضافه شدن به دارایی ام هستش موفق باشید
الناز
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخبه نام خالق هستی
با سلام و عرض ادب
خیلی جالب بود ، و چقدر ما انسانها نا شکر هستیم و قدر نعمتهایی رو که خدا بهمون عنایت کرده رو نمیدونیم واقعا …
بسیار سپاسگزارم
همیشه شاد و سلامت و ثروتمند باشید
هاشمی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخمن تقریبا 800 میلیون شدم
یعنی کل جمعیت جهان رو حساب کنم 6 میلیارد و دویست میلیون جلوام
ولی به قول استاد کرامت میخوام اول بشم
از وقتی از محصولات استاد استفاده میکنم واقعا از لحاظ مالی خیلی پیشرفت کردم
مهمتر اینکه دوستام تو دانشگاه یا تو خونه . خلاصه همه جا بهم میگن سعید تو خیلی عوض شدی
هر کاری رو که میخوام انجام بدم
فقط خواستم از استاد تشکر کنم
واقعا مثل یه داداش بزرگ دوسش دارم
فقط خواستم از همه گروه تشکر کنم
این که من خودم رو باور میکنم بعد همه مثل یه لیدر بهم نگاه میکنن خیلی جالبه
مائده سرلک
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخبا سلام برای ایجاد انگیزه بسیار عالی بود ممنون منتظر نواوریهای بعدی هستیم
مهدی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخبسیار جالب بود استاد … سپاس… دیدگاهم درمورد وضع فعلی خودم تغییر کرد… مجددا ممنون
مرضیه طباطبایی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام
یک راه خوب آن تکرار کلمات و جملات و باورهایی است که قوی است برای ثروتمند شدم که در فایل ثروت 1 است و در فایلهای رایگان هم می توانید از آنها پیدا کنید . همه دوره ها هم بر ای آن عالی است دوره هدف گذار ی زیر مجموعه ای آز آ ن می تواند باشد که پایه آن است
تجسم های قوی برای آن
نوشتن
مرضیه
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخ

سلام یک راه خوب آن تکرار کلمات و جملات و باورهایی است که قوی است برای ثروتمند شدن و در فایلهای رایگان هم می توانید از آنها پیدا کنید . همه دوره ها هم بر ای آن عالی است دوره هدف گذار ی زیر مجموعه ای آز آ ن می تواند باشد که پایه آن است تجسم های قوی برای آن نوشتن

مهتاب مرادی
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام استاد عزیز
مثل همیشه فوق العاده خیلی ممنون ازتون
الهه مهری
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام به استاد عشق و بنده برگزیده خدا
واقعا با این فایلی که در سایت قرار دادید باور داشتم که من به تمام خواسته هام می رسم ولی با دیدن این فایل به باور قلبی رسیدم. استاد خداوند را شکر می کنم که در بدترین شرایط زندگیم منو به سایت شما هدایت کرد درسته که هنوز تقییری در زندگیم ایجاد نشده ولی همین که فهمیدم ما خالق زندگی خودمون هستیم خدا را بی نهایت سپاس گذارم
سمانه قاسمی
۱۳۹۶/۰۵/۰۸۰۰
پاسخباسلام و خسته نباشید استاد
مطالب بسیار ارزنده وباعث اعتماد به نفس و تلاش درکارها میشود برای دستیابی به نتیجه بهتر سپاس از مقالات به روز و ارزنده شما

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 20

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید