سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

دوره برنامه ارتباطات نهایی(دوره عشق ،یک رابطه طولانی مدت، پرشور ایجاد کنید)

دوره برنامه ارتباطات نهایی(دوره عشق ،یک رابطه طولانی مدت، پرشور ایجاد کنید)
چکیده این دوره : انتشار : 1396/05/21 7 نظر

یک رابطه طولانی مدت، پرشور ایجاد کنید.با گذشت زمان، عشق پرشور چیزی نیست که شما از شانس بیرون بیایید - چیزی است که شما ایجاد میکنید.

 

 

تکنیکی کاملا علمی و تست شده که بهت کمک میکنه رابطه ی کات شده ی خودت رو ترمیم کنی و دوباره پارتنر قبلیت رو به زندگی خودت، برش گردونی!

حتی اگه فکر می کنی چنین چیزی غیر ممکنه… بهت آموزش می دم که چگونه به کمک این تکنیک می تونی دوباره کاری کنی که پارتنر و عشقت به رابطه ات برگرده و دوباره عاشقت بشه… مثل قبل!

اگر الان داری این مقاله رو می خونی، پس احتمالا به اصطلاح دچار شکست عشقی شدی و رابطه ی عاطفی ات کات شده یا به مشکل برخورده. احتمالا گوگل رو زیر و رو کردی… تا شاید بتونی راهی پیدا کنی که پارتنرت تصمیمش رو عوض کنه و رابطه ی با تو رو کات نکنه.

می تونم حدس بزنم که احتمالا مثل خیلی از افراد دیگه ای که دچار شکست عشقی میشن، الان چه حس و حالی داری… احساس دل شکستگی… احساس نا امیدی و درموندگی… و احتمالا تجربه ی احساسات شدیدی مثل غم و خشم و حس نیاز به بودن پارتنرت و کسی که دوستش داشتی.

احتمالا مدام داری به این فکر می کنی که الان پارتنرت کجاست و داره چیکار میکنه…؟ مسلما چنین افکاری می تونه حتی قوی ترین فرد رو هم به زانو دربیاره و باعث بشه که اون فرد احساس غم شدیدی رو در قلبش حس کنه.

دوست من، دقیقا می دونم که الان چه حسی داری و داری چه حس و حال و شرایطی رو تجربه می کنی. من هم بارها چنین شرایط دردآوری رو تجربه کردم.

اما… امروز، روز شانسته… خبرهای خوبی واست دارم…

اگر رابطه ات به تازگی کات شده...

به خوبی می دونم که الان در چه شرایط روحی و احساسی قرار داری…

در دوره ی در مخفی چه مطالبی رو یاد میگیرم؟

 • با اشتباه بزرگی آشنا میشی که بیش از 98 درصد افراد بلافاصله بعد از کات شدن رابطه اون رو انجام میدن و برای همیشه پارتنر قبلی خودشون رو از دست میدن!

 • با یک اصل روانشاسی طلایی اشنا میشه که ریشه عشق و علاقه فردی به فرد دیگه رو بهت نشون میده و یاد میگیری چگونه به کمک این اصل بسیار ساده می تونه دوباره به قلب پارتنرت نفوذ کنی و کاری کنه که دوباره عاشقت بشه!

 • با فرمولی  آشنا میشی که بهت نشون میده از زمان کات شدن رابطه تا ترمیم رابطه و جذب مجدد پارتنرت دقیقا چه کارهایی رو لازمه که انجام بدی! بدون این 3 مرحله ضروری نمی تونی نظر پارتنرت رو نسبت به خودت تغییر بدی و دوباره جذبش کنی!

 • با تکنیکی بسیار قدرتمند آشنا میشی که بهت کمک میکنه اگر به دلیل دعوا و جر و بحثی که در موقع کات کردن رابطه با پارتنرت داشتی، تصویر بدی از تو در ذهنت پارتنرت مونده یا حس نفرت ازت داره، به راحتی این تصویر منفی و بد رو از ذهن پارتنرت پاک کنی!

 • یک پلن اجرایی تضمینی و حرفه ای بسته به شرایط خودت دریافت می کنی که بهت کمک میکنه بدونی تمامی کارهایی که برای ایجاد علاقه ی مجدد در پارتنرت باید برداری چی هست و یاد میگیری چگونه می تونی تک تک این اقدامات رو انجام بدی… ( حتی زمانی که پارتنرت بهت گفته دیگه دوستت نداره و دیگه نمیخوادتو رو ببینه!)

 • و ده ها تمرین، نکته و تکنیک علمی و کاربردی کلیدی دیگه که برای جذب مجدد پارتنرت باید همین حالا اونها رو انجام بدی.

 • یاد میگیری که چگونه می تونی احساسات غم، تنهایی و رنجی که بلافاصله بعد از کات شدن رابطه تجربه می کنی رو مدیریت کنی و اونها رو تحت کنترل خودت در بیاری…

 • با مهمترین اقدامی آشنا میشی که بلافاصله بعد از کات شدن رابطه باید انجام بدی تا شانس جذب مجدد پارتنرت رو از دست ندی!

 • با علت اصلی کات شدن رابطه ات آشنا میشی و یاد میگیری که چگونه می تونی ورق بازی رو عوض کنی و دلایلی که باعث کات شدن رابطه ات شده رو از بین ببری.

 • با بیش از 15 ویژگی جذاب آشنا میشی که می تونه فورا پارتنر سابقت رو جذب تو کنه!

 • با بیش از 4 ویژگی منفی و دفع کننده آشنا میشی که باعث کات شدن رابطه ات شده و یاد میگیری که چگونه می تونی این ویژگی های دفع کننده رو برای همیشه از خودت دور کنی.

 • با تکنیکی آشنا میشی که باعث میشه پارتنرت حس کنه دلش واست تنگ شده و دلش برای خاطرات خوب و نوستالژی هایی که با هم داشتین تنگ شده و دلش میخواد که دوباره تو برگردی… حتی بدون اینکه یک کلمه بهش بگی یا چنین چیزی رو ازش بخوای!

 • با فرمولی اشنا میشی که باعث میشه دوباره در نظر پارتنرت جذاب ظاهر بشی و درست مثل سابق دوستت داشته باشه.

 • با مهم ترین و تنها کاری آشنا میشی که بعد از کات شدن رابطه ات نباید انجامش بدی! اگر این مورد رو از قلم بندازی، تقریبا بازی رو باختی و شانست رو برای همیشه، برای جذب دوباره ی پارتنرت از دست دادی!


می تونی دوباره پارتنرت رو برش گردونی...

بله، کاملا درست شنیدی… می تونی دوباره برش گردونی.

نه تنها می تونی دوباره پارتنرت رو برگردونی… بلکه اگه چند نکته ی مهم رو اجرا کنی و به توصیه های من عمل کنی، می تونی کلا ورق این بازی رو برگردونی.

می تونی کاری کنی که پارتنرت تبدیل به کسی بشه که به شدت مشتاقه به تو ورابطه ی دوباره ی با تو برگرده و به جای تو اون به فردی تبدیل بشه که ازت خواهش می کنه یه شانس دوباره بهش بدی. پارتنرت بهت پیام بده و بهت بگه که چقدر دلش واست تنگ شده و دوست داره که تو، توی زندگیش باشی…می تونی کاری کنی که بهت زنگ بزنه تا بگه چقدر از اینکه رابطه اش رو باهات کرده، پشیمون شده و دوست داره که همه چیز رو جبران کنه و دوباره با هم باشین.

نه تنها می تونی دوباره برش گردونی، بلکه می تونی کاری بکنی که دوباره جرقه های عشق و علاقه ی مشترک بین شما دو نفر زده بشه… درست مثل اولین باری که حس کردین عاشق همدیگه شدین.


بیش از 90 درصد رابطه هایی که به بن بست یا جدایی می رسن رو میشه نجات داد

نمی تونی باورش کنی؟ اینها حرف های من نیست دوست من… تمامی این حرف ها کاملا علمی و ثابت شده هست، بهم اعتماد کن. تحقیقات علمی نشون داده که بیش از 90 درصد رابطه هایی که به بن بست یا جدایی می رسن رو میشه نجات داد و شانس دوباره ای به این دسته از روابط داد… رابطه ی تو هم هیچ فرقی با اینها نداره!


آخرین بار بهت گفته که دیگه دوستت نداره؟

من کاملا مطمین هستم که به امید خدای رحمن، می تونم بهت آموزش بدم که دقیقا چه کارهایی رو باید انجام بدی تا دوباره این رابطه ی کات شده رو ترمیم کنی و شریک زندگیت رو، عشقت رو…  برش گردونی.

حتی اگه به هر دلیلی پارتنرت بلافاصله بعد از کات شدن رابطه ای که با تو داشته، وارد رابطه ی جدیدی شده… یا بهت گفته باشه که دیگه دوستت نداره… تو هنوز شانس زیادی داری که بتونی دوباره وارد قلبش بشی و کاری بکنی که دوباره عاشقت بشه.

اما…

این اما خیلی مهمه… اگر واسه ی ترمیم رابطه ات جدی هستی و واقعا دوست داری دوباره پارتنرت رو برگردونی، باید این مقاله رو تا آخر بخونی.

و بعدش باید بری و تمامی تکنیک ها و استراتژی هایی که در چند دقیقه آینده بهت آموزش میدم رو، مو به مو اجرایی کنی.


سه واقعیت مهم که در مورد رابطه کات شده ات باید بدونی!

قبل از اینکه کارمون رو شروع کنیم سه واقعیت مهم رو باید بدونی دوست من:

اولین واقعیت: در شرایط فعلی که به احتمال زیاد از نظر احساسی، حساس و شکننده هستی، احساس تنهایی می کنی و شاید حتی احساس غم شدید و افسردگی هم داشته باشی… در چارچوب و مایندست ذهنی مناسبی نیستی که بتونی پارتنرت رو متقاعد کنی که احساس کنه اون هم توی زندگیش به تو نیاز داره و در زندگی تو و رابطه ی عاطفی با تو بمونه.

علاوه بر این، توی این شرایط ذهنی خاص، هر حرفی که بزنی، یا هرکاری که بکنی تا سعی کنی پارتنرت رو از تصمیمش منصرف کنی، احتمالا صرفا همه چیز رو بدتر میکنه!

(اصلا نگران این موضوع نباش، بهت آموزش میدم که چگونه می تونی این شرایط خاص ذهنی رو مدیریت کنی و برش غلبه پیدا کنی و برای موفق و پیروز خارج شدن از این شرایط سخت، تکنیک هایی تست شده و قدرتمند رو بهت آموزش میدم)

واقعیت دوم: باید قبول کنی و بپذیری که رابطه ی عاطفی و عاشقانه ی قبلی تو تموم شده و دیگه نمیشه کاری واسش کرد. اتفاقا پذیرش این موضوع خیلی هم خوبه، چون رابطه ی کات شده و شکست خورده تو خیلی هم خوب نبوده… اگر خوب بود به کات شدن و جدایی می رسید؟

اجازه بده این موضوع رو کامل واست باز و مشخص کنم: منظورم این نیست که دیگه نمی تونی دوباره پارتنرت رو برش گردونی و جذبش کنی… منظورم اینه که باید یه رابطه ی جدید رو با پارتنر قبلیت شروع کنی و تغییراتی رو توی رابطه ی قبلی ایجاد کنی. یک رابطه ی سالم، به دور از هر نوع خیانت و پنهان کاری و دروغ و هر چیز دیگه ای که در وهله ی اول باعث کات شدن رابطه ی شما شده.

واقعیت سوم: برای اینکه دوباره پارتنر قبلیت رو جذب کنی و برش گردونی و یک رابطه ی جدید و سالم رو باهاش شروع کنی، لازمه که همه ی خاطرات و افکار منفی که پارتنرت توی ذهنش از تو داره رو، پاک کنی… و اونها رو با خاطرات خوب و مثبتی که با همدیگه داشتین، جایگزین کنی.

لازمه به کمک ضمیر ناخودآگاه پارتنرت خاطرات عاشقانه و خوب مشترکی که با همین داشتین، در ذهن پارتنرت دوباره پررنگ بشه، تا حدی که پارتنرت احساس کنه نمی تونه خودش رو در کنار کسی به غیر از تو ببینه.


اما چگونه؟

اولین کاری که می تونی انجام بدی اینه که خودت دست به کار بشی، آستینتو بالا بزنی و در گوگل، یوتیوب و … به دنبال راهکار برای ترمیم رابطه ی کات شده ات بگردی.

می تونی به سراغ یک مشاور حرفه ای و کار بلد بری و اتفاقی که توی رابطه ات افتاده رو بهش توضیح بدی و ازش کمک بخوای.

می تونی به سراغ دوستای صمیمی خودت بری، به خصوص اون دسته از دوستانی که قبلا درست مثل تو عاشق کسی بودن و رابطه شون کات شده ولی در نهایت دوباره تونستن به پارتنرشون و کسی که از صمیم قلب دوستش دارن برگردن. می تونی از این دوستانت کمک بگیری.

اما دوست من خیلی مهمه که در اجرای این موارد به چند نکته ی مهم توجه داشته باشی…


هشدار! ممکنه پارتنرت رو برای همیشه از دستش بدی!

اگر  اولین راه رو انتخاب کردی و تصمیم گرفتی تا جایی که می تونی سرچ کنی، تحقیق کنی تا راهی برای نفوذ مجدد به قلب پارتنرت پیدا کنی بهت تبریک میگم، چون این کار تو نشون میده که چقدر پارتنرت رو دوست داری و واسه ی رابطه ی کات شده ات اهمیت قایٔل هستی که باعث شده بلند شی و کاری بکنی…

اما دوست من میخوام بهت یک هشدار خیلی بزرگ بدم!

وقتی که خودت دست به کار میشی تا راهی برای ترمیم رابطه کات شده ات پیدا کنی باید آزمون و خطا کنی! مجبوری هر مقاله ی جدیدی که مطالعه می کنی، هر ویدیوی جدید که می بینی و هر مطلبی که یاد میگیری رو روی پارتنرت تست کنی تا ببینی بهت جواب میده یا نه!

از طرف دیگه این کار می تونه زمان خیلی زیادی رو ازت بگیره! پس آیا فکر می کنی صرف این همه زمان بریا پیدا کردن راهی برای جذب مجدد پارتنر قبلیت کار درستیه؟ آیا پارتنرت در این مدت طولانی منتظرت میمونه تا تو راهی پیدا کنی و دوباره جذبش کنی؟ ایا ممکن نیست در این مدت طولانی که تو به دنبال پیدا کردن راهی برای ترمیم رابطه کات شده ات هستی، پارتنرت با فرد جدیدی آشنا بشه، بهش علاقه مند بشه و حتی باهاش وارد رابطه ی عاطفی بشه؟

چیز دیگه ای که خیلی مهمه اینه دوست من که الان تو در شرایط احساسی پایداری نیستی… به خاطر کات شدن رابطه ات خیلی ناراحتی و شاید در قلبت به شدت از اینکه برای همیشه پارتنرت رو از دست بدی و دیگه نداشته باشیش می ترسی!

همین ترس می تونه باعث بشه که خیلی از مطالبی که در تحقیقات و سرچ های خودت یاد میگیری رو نتونی اجرا کنی، چون قبلا تستش نکردی و واقعا مطمین مطمیٔن نیستی که این روشی که یاد گرفتی می تونه بهت کمک کنه یا نه!

واسه ی همین به راحتی چشمت رو روی اون می بندی و ازش میگذری. در صورتی که شاید اجرای همین تکنیک های ساده راه جذب مجدد پارتنرت باشه. ولی چون قبلا تستش نکردی، بهش اطمینان کامل نداری و یا حتی اون رو از زبون یک متخصص نشنیدی بهش اعتماد نمی کنی و از بدون اجرای چیزی که یاد گرفتی ازش میگذری.

شاید الان به خودت بگی کاملا درسته، پس بهتره به سراغ راه دوم برم و با دوستم یا اعضای خانواده ام مشورت کنم. کسی که قبلا شرایطی مشابه شرایط من رو داشته و تونسته موفق بشه!


لطفا مراقب دوستی های خاله خرسه باش!

دوست من لازم این رو بدونی که من به تمام مراجعینم تاکید دارم و توصیه می کنم که هرگز برای رابطه ی عاطفی خودشون با دوستان و اعضای خانواده مشورت نکنن، به خصوص در مورد روابط کات شده!

 

پیش نیاز های این دوره آموزشی

بهبود بهره وری خود را، انجام کارها، و پیدا کردن زمان بیشتری برای آنچه مهم است با راهنمایی مدیریت زمان. این مجموعه هفتگی تکنیک های زمان مدیریت زمان را برای کمک به افرادی که زمان خود را بهتر مدیریت می کنند و در نهایت سازنده تر می شوند، فراهم می کند. کارشناس مدیریت زمان، دیو Crenshaw هر دوشنبه جدید نوک جدید را فراهم می کند، با موضوعات متنوع زیادی روبرو است.


مدرس دوره در مخفی چه کسی است؟ و من چگونه می تونم بهت کمک کنم؟

من احمدرضا کرامت هستم، مدرس موفقیت، هیپنوتراپی و خانواده درمانی. در دو سال گذشته زمان زیادی رو صرف تحلیل روابط بین زوجین کردم و به افرادی زیادی که رابطه ی اونها کات شده بوده یا در معرض کات شدن رابطه شون بودن کمک کردم که رابطه ی شکست خورده ی خودشون رو ترمیم کنن و در ادامه ی یه رابطه ی قشنگ و عاشقانه رو تجربه کنن.

چگونه فرمول و راز موفقیت ترمیم رابطه های شکست خورده و کات شده رو پیدا کردم؟ چگونه به بیش از 90 درصد افرادی که پارتنرشون اونها رو ترک کرده، می تونم کمک کنم که دوباره پارتنرشون رو جذب کنن و رابطه شون رو دوباره بسازن؟ این کار دو سال از من گرفت که مطالعه کنم و تکنیک های مختلف روانشناسی رو آزمون و خطا کنم… حتی این کنجکاوی من رو به رشته ی خانواده درمانی بالینی، در مقطع کارشناسی ارشد هدایت کرد… و باعث شد که دو سال تمام تمرکزم رو روی روابط زوجین قرار بدم و قدرتمندترین تکنیک های روانشناسی ای که توی این زمینه وجود داره رو مطالعه و آزمون و خطا کنم تا در نهایت متوجه بشم که چه تکنیک هایی جواب میده و می تونه نتیجه بخش باشه.

خوشبختانه تونستم بر روانشناسی مردان و زنان به خوبی مسلط بشم  و یاد بگیرم که دکمه های ذهنی (من بهش میگم دکمه های ذهنی) در آقایون و خانوم ها وجود داره که اگه اونها رو بشناسی و فعال شون کنی، می تونی یک شانس دوباره به اکثر رابطه های کات شده و در حال مرگ بدی… این دکمه های ذهنی دقیقا همون کلیدی هست که برای موفقیتت بهشون نیاز داری.

وقتی یاد بگیری که در هر لحظه، کدوم یکی از این دکمه های ذهنی پارتنرت رو باید فشار بدی و فعالش کنی،دیگه چیزی باقی نمی موه… فقط کافیه بری و فعالش کنی دیگه… دقیقا به همین علته که این دوره ی آموزشی گام به گام رو تولید کردم تا هر فردی که در شرایط یه رابطه ی کات شده قرار داره، بتونه رابطه ی کات شده اش رو ترمیم کنه.

ببین دوست من… من در مورد اسرار عجیب و غریب، که متاسفانه توی خیلی از تبلیغات دیگه می بینیم، صحبت نمی کنم. من در مورد تکنیک های واقعی، علمی و تست شده ای صحبت می کنم که تونسته زندگی بسیاری از زوجین رو نجات بده.

علت اینکه این تکنیک ها همیشه بالای 90 درصد جواب داده این هستش که این تکنیک ها بر اساس اصول روانشناسی ذهن زن و مرد طراحی شده و به این راحتی ها نمیشه در مقابلش مقاومت کرد. پارتنرت چگونه می تونه در مقابل تو مقاومت کنه وقتی که به ظاهر هیچ تلاشی از سمت تو برای برگردوندن خودش به رابطه دوباره نمی بینه؟


واقعا چقدر عاشق پارتنر قبلی خودت هستی؟ چقدر دوست داری که دوباره برگرده؟

دوست من…

اجازه بده سوالی رو ازت بپرسم: اگر پارتنرت همین حالا به سراغ تو میومد و می گفت دوست داره دوباره برگرده و با تو باشه… دوست داره رابطه ای رو با تو داشته باشه که خیلی صمیمی تر، احساسی تر و قوی تر از قبل باشه… اما بهت میگفت که این کار یه هزینه ای واست داره… چقدر حاضر بودی واسه ی این موضوع هزینه کنی؟ 200 دلار؟ 500 دلار؟ 1000 دلار؟ 10000 دلار؟!؟!

مسلما اگر این فرد همون نیمه ی گمشده ی واقعی تو باشه، فقط دنبال نزدیک ترین بانک میگشتی تا کل پس انداز و سرمایه ای که توی زندگیت داری رو واسش بدی، درسته؟

اما نگران نباش، قرار نیست سرمایه ی زندگیت رو توی این راه خرج کنی… حتی قرار نیست برای این موضوع 500 دلار هم سرمایه گذاری کنی.

معمولا برای چنین دوره هایی، هزینه هایی بالای 500 دلار رو دریافت میکنن… و دانشجویان و همکاران بسیار زیادی به من گفتن که آموزش های این دوره واقعا بالای 500 دلار می ارزه. اما همونطوری که گفتم، من واقعا دوست دارم این دوره رو تست کنی تا ببینی چقدر عالی و خارق العاده می تونه بهت جواب بده… واسه ی همین نمی خوام که هزینه و قیمت، مانعی واست بشه که نتونی تستش کنی.

قرار شده بود که این دوره ی آموزشی رو به قیمت 500 دلار به فروش برسونیم… اما نظر من این بود که باز هم این مبلغ می تونه برای بعضی از افراد، مبلغ بالایی باشه.

بله در حال حاضر، برای مدت محدودی می تونی صرفا با مبلغ بسیار پایین این سیستم بسیار حرفه ای و ارزشمند رو تهیه کنی که تونسته به صدها و هزاران نفر کمک کنه دقیقا همون چیزی رو به دست بیارن که تو به دنبالش هستی: شانس یک رابطه ی دوباره با کسی که عاشقش هستن.


یادت باشه که فرصت و زمان خیلی کمی داری!

حالا که من هر نوع ریسک احتمالی رو واست حذف کردم… و این دوره رو به کمترین هزینه ی ممکن بهت پیشنهاد دادم، نوبت تویه که هر بهونه ای رو کنار بزنی و ادامه بدی. هر لحظه ای که صبر کنی و دست روی دست بذاری، ممکنه لحظه ای باشه که بعدا حسرتش رو بخوری… چون ممکنه پارتنر عاشق کس دیگه ای بشه و دیگه واقعا نشه کاری کرد.

اگر الان این سایت رو ببندی و به خودت بگی بعدا در موردش فکر می کنم، به نظر خیلی خوبه… باید این هشدار رو بهت بدم که فرصت برگردوندن پارتنرت، خیلی زیاد نیست و این شانس و فرصت، همیشگی نیست. ممکنه روز به روز پارتنرت ازت دورتر بشه… و تو صرفا به یه خاطره واسش تبدیل بشی و با یه فرد دیگه به راحتی جایگزین بشی. پس اگر واقعا برای برگردوندن پارتنرت جدی هستی، زمان اقدام کردن همین الانه… نه بعدا.

زمانی که روی دکمه ی ثبت نام در دوره کلیک کنی و اطلاعات مورد نیاز رو تکمیل کنی، کمتر از 2 دقیقه تا دسترسی به کل این دوره ی ارزشمند فاصله داری…  خوشبختانه هیچ محصول فیزیکی و پستی در کار نیست و این برای تو این معنی رو میده که بلافاصله بعد از پرداخت می تونی لینک های دانلود دوره ی مخفی رو دریافت کنی و هر جایی که هستی و در هر ساعتی از شبانه روز، آموزشت رو شروع کنی.

و در نهایت ازت ممنونم که زمان گذاشتی و این مقاله رو مطالعه کردی. از صمیم قلب امیدوارم که این مقاله و دوره ی آموزشی من تمام چیزی که برای ساختن یه رابطه ی جدید، پرشور و عالی با پارتنر قبلیت نیاز داری رو بهت بده، و باعث بشه زندگی قشنگی رو دوباره با کسی بسازی، که واقعا احساس می کنی عاشقش هستی.

بهترین ها رو واست آرزو می کنم و توی دوره ی عشق و روابط می بینمت!

احمدرضا کرامت

نکته : با خرید این دوره

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید این دوره، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "دوره ها" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

محمدعلی انصاریان
۱۳۹۷/۰۹/۲۵۰۰
پاسخسلام به همه دوستان عزیز
راستش من یه سوال داشتم و اون اینکه در حال حاضر هیچ دختری در زندگی من نیست و شرایط ام طوری هست که نه در جمعی و نه در شرایطی هستم که بتونم به نحوی با خانوم ها و دختر هایی در ارتباط باشم (منظورم اینکه دور برم ، دوستانم ، فامیل و یا محیط هایی که برای تفریح و کار و… میرم هم هیچ خانوم و دختری که با شرایط من از لحاظ سن و سال و…. جور باشه نیست)که برم اون شخص رو ببینم و یه جورایی باهاش یه رابطه ای برقرار کنم و کلا هیچ جنس مخالفی از لحاظ فیزیکی در کنار من نیست و فقط من وقتی میرم از خونه بیرون با جنس مخالف روبرو میشوم که همه آنها غریبه هستند و حالا سوال من اینکه روی باور هام کار کنم و حال خودمو خوب نگه دارم و کلا برنامه های خودمو داشته باشم و با محصولات و فایل ها و آموزش های استاد پیش برم و برنامه هامو داشته باشم یا اینکه باید به لحاظ فیزیکی برم تو اجتماع و به صورت فیزیکی دنبال اون فرد بگردم ؟ دوستان لطفا راهنمایی کنید خودم تا بحال تو تمام روابط ام که قبلا داشته ام بدون استثنا پیشنهاد دوستی و رابطه با اینکه پسر هستم از طرف مقابلم بوده و به شکلی که واقعا برای خیلی ها غیر ممکنه و بسیار عجیبه ولی برای من رابطه ایجاد شده و درست شده. ( من اصلا نمیدونم باید چه جوری حرفو بگم و مطرح کنم و حتی کلی ترس میاد سراغم که چی بگم چه جوری بگم آیا ناراحت میشه نمیشه قبول میکنه نمیکنه. تا بحال همه این کارها خود به خود و از طرف مقابلم شروع شده و پیشنهاد داده شده.)
اما وقتی با یکی از دوستام مشورت کردم که ایشون هم عضو سایت هستند گفت که نه تو باید عمل کنی و قدم برداری و خودت دنبال این مسئله بری خوب با این مسئله بسیار مشکل و مقاومت دارم که من برم و این در و اون در بزنم که یه نفر رو پیدا کنم که بیاد و باهام دوست بشه و… خوب اینو واقعا نمیتونم از درون قبول کنم حس بدی میده بهم. به نظر شما مشکل من کجاست آیا حق با منه یا با اون دوستم؟ . متشکرم
سمانه پاکدل
۱۳۹۷/۰۹/۲۵۰۰
پاسخدوستان سلام
من 3 ماه پیش این دوره را شروع کردم اما هنوز تا آخرش گوش نکردم و جلسه 9 هستم چونکه ترجیح دادم دوره های دیگه رو گوش کنم
استاد میگن برای اینکه یک شخص نامناسب هم میخواین که دور بشه ازتون بازم روی نقاط مثبت شخص موردنظر تمرکز کنید
من یک رابطه ای داشتم 4/5 ماه پیش که به هم خورد من اون موقع دوره هارو گوش نداده بودم اما ب اینکه اون شخص خیلی اذیتم میکرد اما همچنان دوستش میداشتم
و همش واسه اشتباهات اون دلیل میاوردم و محدود کارهای خوبش را یادآوری میکردم اما نتیجه این شد که با همه کارهای اون هر روز عزیز تر میشد واسم
اما اون شخص بلافاصله بعد جدایی همش محدود روز های بد منو که شاید 2/3 بار هم نشده بود رو یاداوری میکرد و خیلی زود از چشمش افتادم
سوالم اینه : من میخوام فراموشش کنم اگر همچنان دنبال خوبی هاش باشم که نه تنها فراموش نمیکنم بلکه برعکس عزیزتر میشه ( و برای اینکه قبول کنی جدایی میتونه پیامدهای مثبت داشته باشه باید بدونی و یاداوری کنی که اون شخص چقدر اذیتت کرد تا نبودنش برات سخت نشه دیگه )
ما بعد اتمام اون رابطه پس از 1ماه قرار گذاشتیم دوستی خودمان را ادامه بدهیم (رابطه طوری نباشه) خودش هم اذعان داشت هنوز دوستت دارم اما رابطه نمیخوام منم
که همون موقع من با این دوره هم آشنا شدم
من از وقتی این دوره را گوش کردم سعی کردم بی انتظار خوب باشم و دیگه به این فکر نکنم اون چیکار میکنه و خودم بی منت عشق بورزم اما هرروز ازم فاصله گرفت و بعدا فهمیدم با شخص دیگه ای وارد رابطه شد که وقتی فهمیدم اصلا باورم نمیشد چونکه من وقتی یه حسی بهم میگفت نکنه پای کسی دیگه بیاد وسط میگفتم انقدر بدبین نباش و مثبت فکر کن اون حتما دلایل دیگه داشت
اما درست موقعی که میخواستم به همه چیز خوشبین باشم اتفاقی که هیچوقت انتظارش هم نداشتم افتاد ( چون اصلا اهل این چیزا نبود )
منم واکنش هم در انتها این بوده که یک کلمه دیگه حرفی نزدم چون استاد گفت نباید مبارزه کرد برای کسی
چندین بار میخواستم نظربدم اما گفتم چون این دوره تموم شدست دیگه نظرات خونده نمیشه و جوابی نیست
من همیشه سعی میکنم بهترین باشم واسه بقیه مخصوصا عزیزانم و دوستانم اما همیشه کمترین دوستانی رو دارم
از خودم تعریف نمیکنم اما همه میگن تو خیلی خوبی و خیلی مهربونی و بهترینارو بدست میاری
اما همیشه اینجوریه که با اینکه من خوبم اما دیگران بهم بدی میکنن
اینم بگم که واقعا از دلم میاد به دیگران خوبی کنم و واقعا دلم نمیخواد کسی و ناراحت کنم
فرانک نصیری منش
۱۳۹۷/۰۹/۲۴۰۰
پاسخسلام سلام ????????????
مرور :
دوستان روابط سطحی با جنس مخالف برقرار کنید چون ب طرز عجیبی خانم ها مثل هم فکر میکن و آقایون هم مثل هم فکر میکنن ، پس تجربه کنید ، یاد بگیرید ، بدون اینکه رابطه جدی بشه اگه روابط سطحی باشه دیگه نگران فرداها نیستین و برای خودتون ارزش قائل باشین فکر نکنید ک جای کسی رو اشغال کردین یا مزاحم کسی هستین، مگراینکه کاری رو در مورد بقیه انجام بدین که دوست نداشته باشین بقیه در مورد شما انجام بدن.
وقتی با خودت در هماهنگی باشی و در صلح باشی و تمرکزت روی خواسته هات باشه دقیقا همون فردی وارد رابطه ت میشه که باید باشه! احساس خوبی داری احساس آرامش بدون اینکه تو بخوای زور بزنی ک اونو هماهنگ کنی یا اون فرد رو قانع کنی یا تنبیه کنی و پاداش بدی، همش خودبخود رخ میده …سیستم همین جوریه!!!
وقتی شما در مدار درست قرار بگیری خودبخود فرد هماهنگ با تو در مسیرت قرار میگیره ! چه جوری شو کاری نداشته باش???? …بارها و بارها گفتم : از کجا میخواد بیاد؟ چه جوری با من آشنا بشه؟ من فلان محدودیت رو دارم ؟ وضع خانواده ام ضعیفه؟ قیافه ام فلان جوره ؟ تحصیلاتم و…اصلا هیچکدوم از اینا رو کاری نداشته باش…????????????
همون خدایی که داره جهان رو هدایت و مدیریت میکنه اینکارو هم برای تو انجام میده و تو با یک فردی آشنا میشی و وارد رابطه میشی که همون چیزیه ک میخوای البته تا وقتی که بهش وابسته نشده باشی بسیار بسیار همه چیز عالی پیش میره.
برای اینکه مورد توجه دیگران قرار بگیری شخصیتت رو عوض نکن چون دیگه خودت نیستی ، یه عالمه آدم هست که از شخصیت های مختلف خوششون میاد ، توی هر کدوم از این گروه های شخصیتی قرار بگیری آدمهای زیادی هستن ک تو رو دوست دارن، خب یه آدم هایی هم هستن ک تو رو دوست ندارن ، این کاملا عادیه شما خودتون با بعضی آدما حال میکنید با بعضی نه! پس همینجوری که هستی خودتو دوست داشته باش و لذت ببر! اگه خودت رو دوست داشته باشی و با خودت در صلح باشی مطمئن باش افراد زیادی هم هستن ک تو رو دوست دارند و خواهند داشت ????
دوست عزیز باور کن هرکاری کنی بازم یه سری آدم هستن که با تو حال نمیکنن، هرچقدر هم بخوای جراحی زیبایی انجام بدی تا ازنظر بقیه زیبا باشی تاثیری نداره،چون بخاطر بقیه اینکارو انجام میدی نشانه ضعف، نشانه خلاء های درونیه ، نشانه جدایی از خودِ واقعیته،وقتی با خودت در صلح باشی آدمها هم همون جوری ک هستی دوست دارن.
به دنبال این نباش بقیه برات به به و چه چه کنن، دنبال این باش که خودت معیارهاتو مشخص کنی، این یک قانون: هرچه تلاش کنی بخاطر بقیه جذاب تر باشی اتفاقا ازنظر بقیه منفورتر و نازیباتر بنظر خواهی اومد.
هرچه بیشتر برای خودت وقت بذاری با خودت هماهنگ باشی ب این معناست ک داری وقت میذاری بافردی ک با خودش هماهنگه دریک مسیرقرار بگیری، چه طور؟؟ وقتی به هر موضوعی از هر زاویه ای نگاه میکنی که ب احساس بهتر برسی و مثبت اندیش باشی.
خداوند تنها حامی قدرتمند منه ! وقتی اینو قبول کنی بخاطر ترس از دست دادن دیگران به خواسته های نامعقولشون عمل نمیکنی.من هیچوقت تنها نیستم ، دست من در دست قدرتمندترین فرمانروای جهانه.
هرچه سپاسگزارتر باشی هرچه احساس بهتری نسبت ب خودت داشته باشی خداوند جهان رو در اختیارت قرار میده، اتفاقات رو به نفعت پیش میبره، اگر هم کاری برای بقیه انجام بدی فقط واسه دل خودت باشه، اگه دلت نخواست کمک نکنی.به بقیه جامعه کاری نداشته باش افکار نتایج اونا بخاطر افکار اونجاست به تو ربطی نداره.
ممنون از دوره ارتباطات????????????????????????
افسانه فرمنش
۱۳۹۷/۰۹/۲۴۰۰
پاسخباسلام به استاد خوبم و همه ی دوستان هم فرکانسیم.از کجا بگم؟از اینکه چه جوری این دوره رو خریدم.من متارکه کردم قبل از تهیه دوره به دلایل مختلف ولی یه حسی به من میگفت الان باید دوره ی ارتباطات نهایی بخری اون راهو بهت نشون میده.هر روز دارم گوش میدم .استاد وقتی میگفت اگر کسی تو مدار شما نباشه براحتی جدا میشید همیشه برام خنده داربود ولی واقعا با تمام وجود لمسش کردم .تو قسمت چهاردهم که راجع به طلاق و جدایی بود خیلی چیزا فهمیدم و تصمیمم قطعی شد.نشستم رو باورام کار کردم هفتاد و چهار باور اشتباه که از بچگی راجع به طلاق کرده بودن تو مخمو شناسایی کردم و روش کار کردم باورتون نمیشه .همسرم خودش زنگ زد و رفتیمو توی یه روز جداشدیم به همین راحتی.خدا با دستهای زیادش به من کمک کرد تو این راه.من دو ماهی که متارکه کردم خواستمو رها نکردم و بعدش گفتم خدایا سپردمش به خودت اگر طلاق بگیرمم حالم خوبه اگر نگیرمم خوبه وقتی رها کردم به سادگی اتفق افتاد .اصلا تو دفتر خونه همه فکر میکردن منو همسرم اومدیم سوری طلاق بگیریم ایقد که اروم بودیم.هنوز یه سری ترسا دارم مثل اینکه از این به بعد باید چیکار کنم .چه جوری پول در بیارم.اینده چی میشه ولی تو دلم میگم یه خدا دارم که اگر ایمانمو بهش قوی کنم همه چیز حل میشه .گاهی احساس گناه میکنم ولی زود خودمو جمع میکنم.این اولین نتیجه ی من از دوره ی عشق و مودت توی یه ماه بود.میدونم کلی نتیجه ی دیگم میگیرم.استاد خیلی دوست دارم.
ممنون
لیلا رحیمی
۱۳۹۷/۰۹/۲۴۰۰
پاسخسلام
باخودم فکر میکنم برای رابطه درست باید چه کار کنم جوابها را می نویسم و تمرکزم را می زارم روی آن ، که بی شک همه جوابها باید مربوط به خودمان باشد.
چه نکته هایی را باید مد نظر قرار بدیم در مرحله اول و در انتخاب . آرزوی من در رابطه چیه و برای این ارزو باید در خودم چه چیزهایی را قرار داده باشم. تمام جوابهایم بر میگرده به خودم، چه چیزهایی را قراره انجام بدهم. وقتی به سوالات خود جواب می دهیم تصمیمات جدیدی می گیریم اصلا گاهی انتخابهایم نیز عوض می شود.
هر چقدر مهارتهای ارتباطی بهتری داشته باشیم چه موفق تریم ، هم در کسب و کار و خانواده و … به نظر من این مهارتهای ارتباطی خیلی ظریفه و درست است که تمرین می خواهد ولی اینکه بدانیم چی را تمرین کنیم خیلی اهمیت داره.
قدرتی زیاد در درون ما نهاده شده است یعنی خدا آن را به ما داده است، که باید از آن استفاده کنیم، یک سری رفتاری که با هم جمع شوند ما را به هدفی که دارند میرسانند مثلا مهارتهای ارتباطی که این به به این ربط دادم که خودم با خودم چه رفتاری دارم. همه برای داشتن روابط خوب تلاش می کنند و اینجاست که باید بدانیم چه تلاشی می تونه موفقیت آمیز باشه و لغزشهای کوچک و بزرگ خود را اصلاح کنیم.
داشتن یک رابطه عالی بسیار با ارزش است و چقدر خوبه که برایش وقت کافی را بگذاریم.
من خوشبختم خدایا شکرت
نیما علیخانی
۱۳۹۷/۰۹/۲۴۰۰
پاسخسلام استاد عزیز
این دوره واقعا فوق العادست
هر جلسه رو 5 بار گوش میدم و تازه به جلسه 11 رسیدم و امروز قراره گوش بدم، واقعا فوق العادست
دارم سعی میکنم باور سازی کنم، الان 35 روزه که 2 جلسه از دوره ثروت رو دارم هر روز گوش میدم، هر روز به درک عمیق تری از قوانین میرسم
دوره ارتباطات نهایی واقعا برای همه لازمه، چه مجرد و چه متاهل
همه چیز برمیگرده به خودمون و فرکانس هایی که ارسال می کنیم
استاد عزیز تو دوره گفتید تعریف های ما اندازه ارزنی شما رو شاد میکنه، اندازه همون ارزن ازت تشکر میکنم
همیشه ثروتمند و سعادتمند در دنیا و آخرت باشی
M MAZAHARI M MAZAHARI
۱۳۹۷/۰۸/۰۸۰۰
پاسخباسلام وخسته نباشید خدمت استاد بزرگوار استاد کرامت از کلمه ی ندارم نفرت دارم ولی استاد حسابم خالیه متاسفانه باعرض شرمندگی
به هرکاری دست میزنم بن بست این مبلغ و واقعا ندارم برای خرید موجودیم 0متاسفانه ایا راهی هست برای رسیدگی و دستیابی به مطالب مفیدتون یاخیر؟

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید