سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

تماس با ما

تماس با ما

آدرس:

تهران-سعادت آباد-ضلع شرقی میدان فرهنگ-پیوند 2

تلفن همراه: 09120155416


 

 Image result for email    شما می توانید از طریق ایمیل زیر با گروه  استاد کرامت درارتباط باشید 

info@keramatzade.com


اینستاگرام مدیرسبز  تماس با ما InstagramModiresabz     اینستاگرام: در اینستاگرامkeramatzade_comرا جستجو کنید


 

Image result for telgram     به کانال تلگرام ما بپیوندیدkeramatzade_com@

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

نظرات

mal3chat
۱۳۹۸/۰۹/۰۷۰۰
پاسخداداش یه مردونگی کن ادرس منو بزار بیان سر بزنین عوضتو اقا امام زمان میده maloschat.ml
Popal Sher Ahmad
۱۳۹۷/۰۴/۱۹۰۰
پاسخ
بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِیمِ
قَدْ جَاءَکُم بَصَائِرُ مِن رَّبِّکُمْ ۖ فَمَنْ أَبْصَرَ فَلِنَفْسِهِ ۖ وَمَنْ عَمِیَ فَعَلَیْهَا ۚ وَمَا أَنَا عَلَیْکُم بِحَفِیظٍ ﴿104﴾ سورة الأنعام
بی تردید دلائل روشنی و حجّتهای مبرهنی از سوی رب تان برایتان آمده است (و راه حق را برایتان پیدا و هویدا ساخته است). پس هر که (از آنها سود جوید و در پرتو آنها حق را) ببیند (سود آن) برای خودش بوده، و هرکه کور شود (و چشم دیدن حق را نداشته باشد و در پرتو دلائل و براهین، حق را نپوید) به زیان خود کار می‌کند، و من حافظ و مراقب (رفتار و کردار) شما نمی‌باشم. 104
کلمات خدا و خداوند ، پروردگار،ایزد و یزدان را جاگزین اسم الله سبحانه و تعالی کردن یک اشتباه بزرگ و عمل شرک میباشد زیرا الله سبحانه و تعالی در قران الکریم میفراماید
( 12:40 ) شما به جای الله (چیزی را) نمی پرستید ، مگر نامهایی را که خود ونیاکان تان آنها را نهاده اید ، الله هیچ دلیلی بر (اثبات) آنها نازل نکرده است ، فرمانروایی تنها از آن الله است ، فرمان داده است که جز او را نپرستید ، این است دین راست و استوار ، ولیکن بیشتر مردم نمی دانند .
( 53:23 ) اینها چیزی جز نامهایی نیست که شما و پدارنتان آنها را گذاشته اید والله هیچ دلیلی بر (صدق مدعی شما) نازل نکرده است. آنها جز از گمان (های بی اساس) و هوای نفس پیروی نمی کنند, در حالی که هدایت از (سوی) رب شان برای آنها آمده است.
(7: 70 ) گفتند: «آیا به (نزد) ما آمده ای که تنها الله را عبادت کنیم, وآنچه را نیاکانمان می پرستیدند, رها کنیم؟! پس اگر از راستگویان هستی, آنچه را (از عذاب الهی) به ما وعده می دهی, بیاور».
(7: 71 ) ( گفت: «به تحقیق عذاب وغضب از (جانب) رب تان بر شما واقع شده (وشما را فراگرفته) است, آیا با من در (بارهٴ) نامهایی مجادله می کنید که شما ونیاکانتان نهاده اید, در حالی که الله هیچ دلیل (وبرهانی) در بارهٴ آن نازل نکرده است, پس شما منتظر باشید, بی گمان من (نیز) باشما از منتظرانم».
(7: 179 ) بتحقیق, گروه بسیاری از جن وانس را برای جهنم آفریده ایم, آنها دلهایی دارند که با آن نمی فهمند, وچشمانی دارند که با آن نمی بینند, وگوشهایی دارند که با آن نمی شنوند, آنان مانند چهار پایانند, بلکه اینان گمراه ترند, اینان همان غافلاًنند.
( 7:180 ) وبرای الله, نامهای نیک است, پس به آن (نامها) اورا بخوانید, وکسانی را که در نامهایش تحریف (وکجروی) می کنند, رها کنید, بزودی آنها کیفر آنچه را می کردند, خواهند دید.
(نام های نیک و زیبا برای الله سبحانه و تعالی (الْأَسْمَاءُ الْحُسْنَىٰ)همان نامهای استند که انرا الله سبحانه و تعالی در قران الکریم بیان کرده است
و یا اینکه انرا محمد صلى الله علیه وسلم برای ما بیان کرده است )
(22: 62 ) این بخاطر آن است که الله حق است، و آنچه به جز او میخوانند باطل است، و به راستی که الله بلند مرتبه ی بزرگ است .
(28: 88 ) و معبود دیگری با الله مخوان، هیچ معبودی (به حق) جز او نیست، همه چیز جز روی (= ذات) او نابود می شود، فرمانروایی (تنها) از آن اوست، و (همه) به سوی او باز گردانده می شوید.
(4: 116 ) قطعاً الله، شرک آوردن به او را نمی آمرزد، و جز آن (هرگناهی) را برای هر که بخواهد می آمرزد. و هر کس که به الله شرک آورد، پس بدون شک در گمراهی دوری افتاده است.
(4: 117 ) نمی پرستند جز وی(الله) مگر زنان را و نمی پرستند مگر شیطان سرکش را.
( 60 36:) ای فرزندان آدم! آیا با شما پیمان نبستم که شیطان را نپرستید، که او برای شما دشمن آشکار است؟!
( 61 36:) و اینکه مرا بپرستید، این راه مستقیم است.
( 6236: ) و به راستی او گروه زیادی از شما را گمراه ساخت آیا اندیشه نکردید؟!
نیاکان کافر و زرتشتی ما در ابتدای اسلام متاءسفانه فریب کاری کرده اند یعنی انها قبل از اسلام این کلمات خدا و خداوند ، پروردگار،ایزد و یزدان را در دین زرتشتی خود عبادت میکردند و زمانیکه اسلام امده است انها ظاهرا مسلمان شده اند اما ان کلمات را که قبلا پرستش میکردند در بین خود نگهداری نموده و تا حالا در بین مردم رواج دارد و بد بختانه عمل شرک را به نسل های بعدی خود به میراث گذاشته اند
و الله سبحانه و تعالی در قران الکریم این ایات را برای ما بیان میکند
وَمِنَ النَّاسِ مَن یَقُولُ آمَنَّا بِاللَّـهِ وَبِالْیَوْمِ الْآخِرِ وَمَا هُم بِمُؤْمِنِینَ ﴿8﴾ یُخَادِعُونَ اللَّـهَ وَالَّذِینَ آمَنُوا وَمَا یَخْدَعُونَ إِلَّا أَنفُسَهُمْ وَمَا یَشْعُرُونَ ﴿9﴾ فِی قُلُوبِهِم مَّرَضٌ فَزَادَهُمُ اللَّـهُ مَرَضًا ۖ وَلَهُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ بِمَا کَانُوا یَکْذِبُونَ ﴿10﴾ وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ ﴿11﴾ أَلَا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَـٰکِن لَّا یَشْعُرُونَ ﴿12﴾ وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ آمِنُوا کَمَا آمَنَ النَّاسُ قَالُوا أَنُؤْمِنُ کَمَا آمَنَ السُّفَهَاءُ ۗ أَلَا إِنَّهُمْ هُمُ السُّفَهَاءُ وَلَـٰکِن لَّا یَعْلَمُونَ ﴿13﴾ وَإِذَا لَقُوا الَّذِینَ آمَنُوا قَالُوا آمَنَّا وَإِذَا خَلَوْا إِلَىٰ شَیَاطِینِهِمْ قَالُوا إِنَّا مَعَکُمْ إِنَّمَا نَحْنُ مُسْتَهْزِئُونَ ﴿14﴾ اللَّـهُ یَسْتَهْزِئُ بِهِمْ وَیَمُدُّهُمْ فِی طُغْیَانِهِمْ یَعْمَهُونَ ﴿15﴾ أُولَـٰئِکَ الَّذِینَ اشْتَرَوُا الضَّلَالَةَ بِالْهُدَىٰ فَمَا رَبِحَت تِّجَارَتُهُمْ وَمَا کَانُوا مُهْتَدِینَ ﴿16﴾
( 8 ) گروهی از مردمان هستند که می گویند: به الله و روز رستاخیز ایمان آورده ایم، در حالی که ایمان ندارند.
( 9 ) آنان(به نظرشان) الله و مومنان را فریب می دهند، در حالی که جز خودشان را فریب نمی دهند ولی نمی فهمند.
( 10 ) در دلهای آنان بیماری است والله بر بیماری آنان افزوده، و بخاطر دروغ هایی که می گفتند، برای شان عذاب دردناکی است.
( 11 ) و هنگامی که به آنها گفته شود: « در زمین فساد نکنید» می گویند: « ما فقط اصلاح کننده ایم ».
( 12 ) آگاه باشید! آنها همان مفسدانند؛ ولی نمی فهمند.
( 13 ) و هنگامی که به آنان گفته شود: « ایمان بیاورید؛ چنانکه مردم ایمان آورده اند» می گویند: « آیا ایمان بیاوریم چنانکه بی خردان ایمان آوردند؟» آگاه باشید، آنها همان نابخردانند؛ ولی نمی دانند.
( 14 ) و هنگامی که افراد با ایمان را ملاقات می کنند، می گویند: «ما ایمان آورده ایم»، و هنگامی که با شیطان های خود خلوت می کنند، می گویند:« ما با شماییم، ما فقط (آنها را ) مسخره می کنیم».
( 15 ) الله آنان را مسخره می کند، و آنها را در طغیانشان نگه می دارد تا سرگردان شوند.
( 16 ) آنان کسانی هستند که گمراهی را به هدایت خریدند، پس تجارت آنها سودی نداد، و هدایت نیافتند.
وَمِنَ النَّاسِ مَن یَتَّخِذُ مِن دُونِ اللَّـهِ أَندَادًا یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللَّـهِ ۖ وَالَّذِینَ آمَنُوا أَشَدُّ حُبًّا لِّلَّـهِ ۗ وَلَوْ یَرَى الَّذِینَ ظَلَمُوا إِذْ یَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّةَ لِلَّـهِ جَمِیعًا وَأَنَّ اللَّـهَ شَدِیدُ الْعَذَابِ ﴿165﴾ إِذْ تَبَرَّأَ الَّذِینَ اتُّبِعُوا مِنَ الَّذِینَ اتَّبَعُوا وَرَأَوُا الْعَذَابَ وَتَقَطَّعَتْ بِهِمُ الْأَسْبَابُ ﴿166﴾ وَقَالَ الَّذِینَ اتَّبَعُوا لَوْ أَنَّ لَنَا کَرَّةً فَنَتَبَرَّأَ مِنْهُمْ کَمَا تَبَرَّءُوا مِنَّا ۗ کَذَٰلِکَ یُرِیهِمُ اللَّـهُ أَعْمَالَهُمْ حَسَرَاتٍ عَلَیْهِمْ ۖ وَمَا هُم بِخَارِجِینَ مِنَ النَّارِ ﴿167﴾
( 165 ) و از مردم کسانی هستند غیر از الله همتایانی را انتخاب می کنند، و آنها را مانند دوست داشتن الله دوست می دارند، و کسانی که ایمان آورد ه اند الله را بیشتر دوست می دارند، کسانی که ستم کردند. اگر می دیدند هنگامی که عذاب (روز قیامت) را مشاهده می کنند (خواهند دانست) که تمام قدرت از آن الله است و اینکه الله سخت کیفر است.
( 166 ) هنگامی که رهبران(گمراه کننده) از پیروان خود، بیزاری می جویند و عذاب را مشاهده می کنند، و روابط و پیوندشان گسیخته شود.
( 167 ) و(در این هنگام) پیروان می گویند:« کاش برای ما بازگشتی (به دنیا) بود، تا از آنها بیزاری جوییم؛ همان گونه که آنان از ما بیزاری جستند، این چنین الله کردارهایشان را به صورت حسرت زایی به آنان نشان می دهد، و هرگز از آتش(جهنم) بیرون نخواهند آمد.
و به همین سبب است که از ان زمان تا حال کلمات خدا و خداوند پروردگار،ایزد و یزدان در بین مردم رواج داشته و اکثریت زیاد مردم متوجه باطل بودن ان نیستند و مصداق این ایت قران الکریم بالای ما مردم صورت گرفته است :
(12: 106 ) و بیشترشان به الله ایمان نمى‌آورند، مگر آن که [برای او] شریک مى‌گیرند [و ایمان خود را با شرک آلوده مى‌کنند].
(7: 30 ) گروهی را هدایت نمود وگروهی (دیگر) گمراهی بر آنها محقق (وثابت) گشت, زیرا آنها شیطانها را به جای الله, سرپرست (ودوستان خویش) برگزیدند, وگمان می کنند که آنان هدایت یافته اند».
و برای اینکه الله سبحانه و تعالی ما را متوجه اشتباهات و غفلت ما نماید این ایات را بیان کرده است
(43: 19 ) و آنها ملایک را که بندگان رحمان هستند, مونث پنداشتند(فرشته), آیا به هنگام آفرینش آنها (آنجا) حاضر بوده اند؟ به زودی گواهی آنان نوشته خواهد شد, و(ازآن) باز خواست می شوند.
(53: 27 ) بی گمان کسانی که به آخرت ایمان ندارند, ملایک را به نام دختران (فرشته) نا مگذاری می کنند.
(18: 57 ) و چه کسی ظالم تر از آن کسی است که به آیات رب خودش پند داده شود، سپس از آن روی گرداند، و آنچه را با دستهای خود پیش فرستاده فراموش کند؟! ما بر دلهای آنان پرده هایی افکنده ایم تا نفهمند، و در گوشهایشان سنگینی (قرار داده ایم). و اگر آنها را به سوی هدایت بخوانی، پس هرگز هدایت نمی شوند.
(32: 22 ) و کیست ظالم تر از آن کسی که به آیات رب خودش پند داده شود، آنگاه از آن اعراض کند؟ بی گمان ما از مجرمان انتقام خواهیم گرفت.
ششم کلمه رد کفر:
« اللَّهُمَّ إِنِّی أَعُوذُ بِکَ أَنْ أُشْرِکَ بِکَ وَأَنَا أَعْلَمُ ، وَأَسْتَغْفِرُکَ لما لا أعلم بِهِ تُبْتُ عَنْهُ وَتَبَرٌأْتُ مِنَ الْکُفْرِ والشٌرْکِ وَالْغَیْبَةِ وَالْبِدْعَةِ وَالنَمِیْمَةِ وَالْفَوَاحِشِ وَالْبُهْتَانِ وَالَمَعَاصِیْ کُلٌهَا، وَأَسْلَمْتُ وَأَقُوْلُ لَا إِلَهَ إِلاَ اللهُ محُمٌدُ رَّسُوْلُ اللهِ».
«یا الله! بتو پناه می‌برم از اینکه بتو چیزی را شریک بگردانم و من آن را بدانم، و از چیزهاییکه نمی‌دانم از تو آمرزش می‌خواهم از آن (همه گناهان) توبه نمودم و از کفر و شرک و غیبت و بدعت و سخن چینی و کارهای زشت، و همه گناهان بیزاری می‌جویم، و اسلام آوردم و می‌گویم: جز الله هیچ معبودی نیست، و محمد رسول الله است».
اََسْتَغْفِرُ اللهَ رَبی مِنْ کِلِّ ذَنْبٍ أذْنَبْتُهُ عَمْداً أو خطأً سراً أو علانیة، وأتوب إلیه من الذنب الذی أعلم، ومن الذنب الذی لا أعلم، إنَّکَ أنْتَ عَلاَّمُ الغیوبِ وستَّارُ العُیوبِ وغَفَّارُ الذُّنوبِ، وَلاَ حَوْلَ وَلاَ قُوَّةَ إِلاَّ بِاللهِ العَلِیِّ العَظِیمِ».
(از الله رب خویش از همۀ گناهان که به قصد یا بخطا و پوشیده و یا آشکار انجام داده ام آمرزش میخواهم و بسوی او از همه گناهانی که میدانم و گناهانی که نمیدانم توبه مینمایم، یا الله! تو بسیار دانندۀ امور غیبی و تو بسیار پوشانندۀ عیبهای و تو بسیار آمرزندۀ گناهانی، و نیست هیچ جای بازگشتی و نه هم قوتی جز به الله بلند مرتبه و بزرگ)
امیر عباسپور امیر عباسپور
۱۳۹۶/۰۹/۰۶۰۰
پاسخسلام کتاب اکنون میتوانم به وضوح ببینم را خریداری نمودم نمیدونم چرا لینکش نمیاد
الهام محبی
۱۳۹۶/۰۹/۰۶۰۰

با سلام و احترام

هیچ لینکی براتون باز نمی شود؟

الهام محبی
۱۳۹۶/۰۹/۰۶۰۰

ابتدا پس از ورود به پروفایلتان ، در قسمت سفارشات می توانید لینک را دانلود نمایید

سپاس

امیر عباسپور امیر عباسپور
۱۳۹۶/۰۹/۰۷۰۰
سلام کتاب دریافت شد مچکرم ولی واقعا خیلی به سختی میشه فایل دریافت کرد ثبت نام کرد هنوز برا من پیام بالا میاد موبایل خود را تایید کنید شماره موبایل وارد میکنم پیام میاد اشتباهه نمی دانم چیکار باید کرد ممنون در هر صورت
گل shafiei
۱۳۹۶/۰۹/۰۴۰۰
پاسخسلام.من ازطریق گوشی همراه ثبت نام کردم و یه محصول صوتی خریداری کردم ولی دانلود نمیشه.لطفا راهنمایی کنید که باید چیکار کنم
ادمین
۱۳۹۶/۰۹/۰۴۰۰

با سلام و احترام

بررسی و لینک دانلود در پروفایلتان قرار می گیرد

سپاس

ادمین
۱۳۹۶/۰۹/۰۵۰۰

با سلام و احترام

فایل مذکور بصورت فشرده هست و با کامپیوتر می توانید استفاده نمایید

موفق و پیروز باشید

علی شعبانی
۱۳۹۶/۰۸/۲۱۰۰
پاسخ
سلام و درود
استاد کرامت عزیز وقت عالی بخیر و شادی
استاد بنده یک ماه پیش خواستم محصول شما رو خریداری کنم ولی نشد امروز اومدم خرید کنم دیدم محصول افزایش قیمت داشته استاد ممنون میشم که لطف کنید محصول رو باقیمت قبلی برام در نظر بگیرید..باسپاس فراوان از شما خوبان

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 11

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید