سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

کتاب الکترونیکی تو ثروتمند زاده شده ای-باب پراکتور

کتاب الکترونیکی تو ثروتمند زاده شده ای-باب پراکتور
چکیده این محصول : انتشار : 1396/08/23 10 نظر

بدون شک باب پراکتور استاد کنترل ذهن و برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه است. باب پراکتور از کاری که در آن مهارت زیادی دارد، یعنی برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه، در کتاب "تو ثروتمند زاده شده ای" استفاده کرده است و نشان داده است برای دستیابی به ثروت باید ابتدا ذهنیت ثروت را در خود ایجاد کنیم

بدون شک باب پراکتور استاد کنترل ذهن و برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه است. باب پراکتور از کاری که در آن مهارت زیادی دارد، یعنی برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه، در کتاب "تو ثروتمند زاده شده ای" استفاده کرده است و نشان داده است برای دستیابی به ثروت باید ابتدا ذهنیت ثروت را در خود ایجاد کنیم. این کتاب شما را شیفته خودش می کند و شما را ترغیب می کند که آموزه های آن را در زندگی تان به کار گیرید. آموزه های این کتاب بسیار عملی و کاربردی هستند و می توانند برای هر کس در هر موقعیت و جایگاهی مفید باشند.

آموزه های باب پراکتور برگرفته از آموزه های ناپلئون هیل است که در کتاب "بیندیشید و ثروتمند شوید" آورده شده است. کتاب "بیندیشید و ثروتمند شوید" کتابی کلاسیک در زمینه علم موفقیت و ثروت اندوزی است. ناپلئون هیل این آموزه ها را از "اندرو کارنگی" فرا گرفت و سپس آنها را به "ارل نایتینگل" منتقل کرد و در آخر تمامی این آموزه های  ارزشمند در اختیار باب پراکتور که دستیار "ارل نایتینگل" بود، قرار داده شد.

باب پراکتور سردمدار علم کنترل ذهن و برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه است و تمامی این آموزه های ارزشمند را در این کتاب بی نظیر با میلیون ها نفر در سرتاسر جهان به اشتراک گذاشته است.

مقدمه ای از باب پراکتور

همه ما ثروتمند متولد شده ایم. اما متاسفانه از طریق والدین، جامعه و اطرافیان از همان دوران کودکی ذهنیت کمبود برای ما ایجاده شده است. این کتاب همانند پلی است که شما را از جایگاه فعلی تان به جایگاه دلخواهتان خواهد رساند. این کتاب تمام گام های شما را در مسیر دستیابی به رویاها و تصویر ذهنی‌تان هدایت می کند.

در این کتاب حقایقی را با شما در میان می گذارم که در لحظه ورودتان به این کره خاکی آنها را می دانستید اما به دلایل زیادی آنها را از یاد برده اید. من در این کتاب آن حقایق را که همانند تکه های یک پازل مبهم هستند در کنار هم مرتب کرده ام تا شما بتوانید با درک آن حقایق به زندگی که خواهان آن هستید، دست یابید. روزانه میلیون ها نفر بلیت بخت آزمایی خریداری می کنند و در رویای این به سر می برند که روزی نام آنها به عنوان فرد برنده اعلام شود و آنها یک شبه به ثروت و خوشبختی دست یابند! این افراد غافل هستند که ثروتی بادآورده به هیچ وجه برای آنها خوشبختی و سعادت به ارمغان نمی آورد. هنگامی ثروت برای شما شادی و لذت به ارمغان می آورد که خودتان آن را به دست آورده باشید و برای دستیابی به این نوع ثروت باید ابتدا ذهنیتی ثروتمند در خود ایجاد کنید. این کتاب دقیقاً همین کار را برای شما انجام می دهد، طبق اصولی ساده و اثبات شده شما را از جایگاه فعلی تان به جایگاه دلخواهتان خواهد رساند. اما هرگز فریب سادگی این آموزه ها را نخورید، این آموزه ها در عین سادگی بسیار ارزشمند و کارآمد هستند. من حدود 50 سال این آموزه‌ها را بررسی کرده ام و آنها را مورد امتحان قرار داده ام و از طرفی شاهد نتایج این آموزه ها در زندگی هزاران نفری بوده ام که در سمینارهایم شرکت کرده اند. به جرات می توانم اثربخشی این آموزه های فوق العاده را برای شما تضمین کنم. شاهد تحول زندگی کسانی بوده ام که حتی برای تامین مخارج هزینه های اولیه خود دچار مشکل بوده اند و بعد از به کارگیری این آموزه ها به رفاه مالی دست یافته اند.

حال نوبت شماست که از این آموزه ها برای متحول ساختن زندگی تان استفاده کنید. چه رویاهایی در سر دارید؟ چه اهداف و آرزوهایی است که خواهان دستیابی به آنها هستید؟ می خواهم به شما این اطمینان را بدهم که دستیابی به تمام رویاها، اهداف و آرزوهایتان امکان پذیر است. اما باید خودتان را متعهد کنید که آموزه هایی را که با شما درمیان می‌گذارم، به کار بگیرید. تنها خواندن و حفظ کردن آنها فایده ای ندارد، باید آنها را با تمام وجود درک کنید و آنها را به بخشی از زندگی تان تبدیل کنید.

آموزه های این کتاب به صورت کاربردی بیان شده است، البته من می توانستم تمام تحقیقات و مدارک علمی آنها را که در علم روانشناسی به اثبات رسیده است، برای شما در این کتاب بیاورم. اما آنگاه دیگر این کتاب جنبه کاربردی نداشت و تنها مرجعی علمی و دانشگاهی می‌شد. سعی کرده ام به جای اثبات های علمی، مثال هایی از اشخاص و خانواده هایی را بیاورم که با به کارگیری این آموزه ها زندگی شان دچار تحولی بنیادین شده است.

باب پراکتور

فصول این کتاب به صورتی در کنار هم چیده شده اند که به تدریج می توانند توانایی های نهفته شما را آشکار کنند. در فصل اول این کتاب به بررسی این موضوع می پردازیم که پول واقعاً چیست و باید چه ذهنیت و دیدگاهی نسبت به آن داشته باشیم، همچنین تصویر ذهنی خود را نسبت به پول به صورت کامل تغییر می دهیم و به شما خواهم گفت که ثروتمند شدن نه تنها گناه نیست بلکه شرافتمندانه ترین کار در این جهان است. در فصل دوم وضعیت مالی فعلی تان را مورد بررسی قرار می دهیم و تعیین می کنیم که چقدر پول برای شما کافی است، به این حقیقت پی خواهید برد که شما تنها به اندازه نیاز و خواسته تان پول به دست می‌آورید، نه کمتر و نه بیشتر.

در فصل سوم خواهید آموخت که شما در فرآیند خلق زندگی تان مشارکت دارید و این کار را از طریق نیروی شگفت انگیز تصویرسازی ذهنی انجام می دهید. خواهید آموخت که چگونه تصاویری در ذهن خود بسازید تا شما را به اهداف و خواسته هایتان برسانند. در واقع شما در نهایت به شخصیتی تبدیل می شوید که سالها آن را در ذهن خود تصویرسازی کرده اید.

در فصل چهارم اصلی مهم را با شما درمیان می گذارم و آن توکل به خداوند است. در این فصل خواهید آموخت که باید با آرامش و دل آسودگی به قدرت عظیم خالق کل جهان هستی اعتماد داشته باشید و یقین داشته باشید که او شما را در دستیابی به هدف و تصویر ذهنی‌تان یاری خواهد کرد.

فصل پنجم با عنوان "انتظار فراوانی نعمت را داشته باشید"، به شما خواهد آموخت که شما هر آنچه را به دست می آورید که انتظار دستیابی به آن را داشته باشید. در فصل ششم از قانون ارتعاش سخن می گوییم و خواهیم فهمید چرا بعضی از افراد مدام چیزهایی را به زندگی خود جذب می کنند که خواهان آن نیستند، در حالی که بعضی دیگر همانند آهنربای ثروت و فراوانی هستند. در فصل های بعد به شما خواهم آموخت که ترس چیزی نیست جز یک توهم ذهنی و نباید اجازه دهید در مسیر دستیابی به اهداف و رویاهایتان مانع شما شود.

قبل از اینکه شروع به مطالعه این کتاب کنید دوباره به شما تاکید می کنم که تنها خواندن و حفظ کردن این آموزه ها کافی نیست، باید آنها را با تمام وجود درک کنید و آنها را به کار بگیرید. این کتاب را همواره همراه خود داشته باشید و تعالیم آن را به صورت پیوسته مرور کنید تا به بخش جدایی ناپذیری از ذهن شما تبدیل شوند.

 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

امیر محمودی
۱۳۹۷/۰۳/۱۸۰۰
پاسخعالی بود بسیار ارزشمند و پر از ثروت
مستانه میرشکاری
۱۳۹۶/۱۰/۱۳۰۰
پاسخلطفا کتاب الکترونیکی تو ثروتمند زاده شده ای اثربابپراکتر میخواهم آیا از طریق کارت میشه خریداری کرد
Masti Mir Masti Mir
۱۳۹۶/۱۰/۰۵۰۰
پاسخسلام خسته نباشید سفارش کتاب تو ثروتمند زاده شده ای را دارم آیا با کارت میشه سفارش داد
محبی
۱۳۹۶/۱۰/۰۶۰۰

با سلام.بله میتوانید از طریق درگاه و رمز اینترنتی خود اقدام به خرید کنید

علی اسماعیلی
۱۳۹۶/۰۹/۲۰۰۰
پاسخبه به بسیار خوشحالم این محصول رو خریدم. خیلی منتظرش بودم ممنون استاد عزیز
نیلوفر خوش رو
۱۳۹۶/۰۹/۲۰۰۰
پاسخواییییییی سلاممممممممم استاد عزیز و بقیه دوستان گرامی
واقعا من گم شده بودم تو مسیرم خیلی احتیاج داشتم نمیدونستم دیگ چیکار کنم
خیلی به موقعه اومدش کتاب زمان خوبی بودش ممنونم استاد گرامی من سپاسگذارم از همگی
مهدیه سلطانی
۱۳۹۶/۰۹/۲۰۰۰
پاسخسلام خدمت استاد عزیز و دوستان..خیلی خوشحالم که بازم ازتون یه فایل مفید اومده،ممنون و سپاس فراوااٱااااوااان..همیشه شاد و سعادتمند باشین.
عارفه
۱۳۹۶/۰۹/۲۰۰۰
پاسخسلام استاد عزیزم
سلام همراهان عزیز
سلام درود به استاد که یافته های خودش رو با ما به اشتراک میذاره و سپاس از رب یکتا برای وجود شما و برای اشنایی من با شما و اموزه هاتون
من این کتاب رو به محض اینکه خریداری کردم شروع به خوندنش کردم استاد و الان که این کامنت رو مینویسم ساعت 3:17 دقیقه بعد از نیمه شب هستش و من کتاب رو تموم کردم….به شدت مکمل تمام چیز هایی بود که من تا الان توسط فایل های رایگان و یا محصولاتتون درک کرده بودم و واقعا پیشنهاد میکنم که حتما ختما استفاده کنند همه عزیزانی که دنبال پیشرفت هستند،باز هم خیلی ممنونم از شما استاد گرامی و همکارانتون،بهترین هارو براتون از یگانه رب هستی خواستارم.:)
مرتضی خوشکار
۱۳۹۶/۰۹/۲۰۰۰
پاسخامروز من این فایل را مطالعه کردم ، مطالب بسیار آموزنده ای بود. من در خصوص قانون جذب و نحوه استفاده از آن مطالعه زیادی کرده ام ، زندگی ام فراز و نشیب های زیادی داشته . امشب که دقیق تر به گذشته خودم نگاه کردم ، مطالب کتاب برایم بیشتر قابل درک شد .به قول معروف : آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند.
مدتی است که در زندگی ام دچار مشکلاتی شده ام . ولی باور دارم که می توانم بر همه مشکلات غلبه کنم.
توصیه می کنم حتما این کتاب را چند بار بخوانید و هر بار باورهای خود را محک بزنید.
امیدوارم ایشان و همکارانشان موفقیت های بسیار بالاتری را بدست آورند چون مهمترین هدف است و همکارانشان کمک به انسانها برای ساختن زندگی بهتر می باشد که واقعا ستودنی است.
هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به خلق نیست.
برای همه اعضای سایت آرزوی بهترین ها را دارم.
رویا زراعتکار
۱۳۹۶/۰۹/۲۰۰۰
پاسخواقعااستاد منوباخدای خودم آشنا کردی امروز یکی از فایل های قدیمی رو گوش می کردم فهمیدم ترس یعنی چی فهمیدم وقتی باخدای خودت همراه بشی و اونوتنهافرمانروای جهان بدونی وقتی یه گروه خاص کارتوراه نمی ندازن یا براساس باورها و دیدگاه های خودشون قضاوت میکنن و میگن نمیشه باقدرت میگی آیا سرزمین پروردگارت گسترده نیست من این جمله رو خیلی شنیدم ولی وقتی از زبون استادشنیدم واقعا حس و قدرتی که استاداینو باوردارن احساس کردم و انرژی و انگیزه ی زیادی برای رسیدن به اهدافم بهم داد سپاس الهی که ما را هدایت کرد واگر هدایت اونبود ماهرگز هدایت نمیشیدم و من هدایت نمیشدم به سمت یکی از دستان پروردگارم که استاد و ازبهترین دوستان تمام عمرم هستن عین یک پدر واقعا ازتون ممنونم استاد خیلی زیادازخدای شماهم ممنونم و بی نهایت سپاس گذارم

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید