سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

قانون جذب ثروت چیست​؟ راهکار 100% نتیجه بخش جذب پول و ثروت

قانون جذب ثروت چیست​؟ راهکار 100% نتیجه بخش جذب پول و ثروت
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/08/22 0 نظر

قانون جذب ثروت چیست؟ قانونی برای رسیدن به ثروت ، پولدار شدن ، آرامش و زندگی رویایی می باشد.​

 

 

وقتی سعادتمند می شوید که ، سعادت ، ثروت و خوشبختی را وارد زندگی خود کنید کار زیاد سختی نیست. در حقیقت ، ساده ترین راه برای دیدن نتایج شروع با قانون جذب ثروت است. در اینجا 8 استراتژی آسان وجود دارد که به شما در ایجاد و جذب سعادت ، ثروت بیشتر   وخوشبختی در طول زندگی کمک می کند. برای شروع آماده اید؟ به یاد داشته باشید ، استفاده از قانون جذب (the law of attraction) برای جذب ثروت به زندگی شما راه حل های سریع حل نیست. علاوه بر این ، کلید موفقیت در هر عملی صبر و انسجام است. اگر روزانه پایدار نباشید و برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنید ، موفقیت کمی خواهید داشت. اگرچه ، کسانی که پایدار هستند و به عنوان یک گزینه شکست را نمی پذیرند ، سرانجام موفق خواهند شد.


1. هدف بلند مدت خود را یادداشت کنید

 

باب پروکتور و دیگر معلمان توسعه شخصی می گویند که یکی از مهمترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که هدف خود را بر روی یک کاغذ بنویسید و روزانه به آن رجوع کنید.

قانون جذب ثروت | راههای کسب ثروت و درامد با قانون جذب که نمی دانستید

حتما بخوانید: رموز جذب ثروت با قانون جذب

می توانید آن را روی یک آینه در حمام روی یک یادداشت چسبناک بگذارید یا آن را در کیف پول خود نگه دارید. هر کاری انجام دهید ، حتماً هر روز به آن رجوع کنید. با انجام این کار ، شما تمایل خود را برای رسیدن به اهداف خود در جهان فرو خواهید کرد و با گذشت زمان جهان تحویل می یابد.


2. از تأییدها استفاده کنید

 

عبارت ثروت ، موفقیت ، لذت ، لذت ، خنده ، پول نقد و یا هر کلمه ای را که مانند شما طنین انداز است ، بنویسید. این سخنان باید برای شما مثبت و صادق باشد. قبل از رفتن به رختخواب ، حداقل 5 دقیقه این عبارات را با صدای بلند و با صدای خود آماده کنید. برای اجرای منحنی یادگیری ، احساس و انرژی بیشتری به عبارات اضافه کنید. با گذشت زمان ، ذهن ناخودآگاه شما وارد عمل شده و جستجوی بهترین روش برای رسیدن به اهداف خود را آغاز می کند. انتظار ندارید که نتایج فوری از تأییدها را مشاهده کنید ، بلکه در عوض بهبود تدریجی را با گذشت زمان مشاهده کنید. سرانجام ، این ایده ها به طبیعت دوم تبدیل می شوند و تغییر و تحولات بدون زحمت در زندگی شما اتفاق می افتد.


3. هرگز از متشکر بودن متوقف نشوید

 

موفقیت برای کسانی حاصل می شود که از آنچه دارند سپاسگزار  هستند. از آنجا که جهان به روی شما باز می شود ، اطمینان حاصل کنید که یک قلب سپاسگزار باز دارید.
 

حتما بخوانید: قانون جذب پول | تکنیک های کاربردی جذب پول و جذب ثروت

هر روز از شما سپاسگزار باشید به شدت متمرکز شوید. ارزشهایی که باید بیشتر بخواهید. از افرادی که به شما ایمان دارند ، از دوستانتان که به طور مداوم از شما و بدن شما که شخصاً برای شما کار می کند ، تشکر و سپاسگزاری کنید. خود را با افرادی که از بینایی و رویاهای شما پشتیبانی می کنند احاطه کنید. ممکن است خشن به نظر برسد ، اما باید از افرادی که رویاهای شما را کنار می گذارند دوری کنید و خلاقیت شما را مختل کنند. حقیقت موضوع این است که بیشتر مردم در الگوی منفی گیر کرده اند و نمی توانند دنیایی را که در آن موفق هستند تصور کنند. در حقیقت ، باب پروکتورمی گوید برای جلوگیری از مکان یا افرادی که در کل انرژی منفی دارند. دلیل این امر این است که ، خواه آن را دوست دارید یا نه ، این لرزش منفی بر شما ساییده و تأثیر منفی خواهد گذاشت. یک نگرش مداوم از قدردانی نگه دارید و جهان برای شما باز خواهد شد.


4- مثبت بودن را تأیید کنید و منفی را رد کنید

 

برای زندگی در حالت لرزش مثبت ، باید به احساسات مثبت اجازه دهید و از احساسات منفی چشم پوشی کنید. هنگامی که احساس و عاطفه در کنار آن احساس می شود ، تفکر بیشتر ذهن ذهن را تحت تأثیر قرار می دهد. احساسات منفی باید مورد بررسی و درک قرار گیرند ، اما هرگز اجازه تأثیرگذاری بر وضعیت شما داده نمی شود. در واقع ، اگر شما تصمیم می گیرید وضعیت روانی شما کاملاً تحت کنترل شما باشد. این بدان معنی است که شما دیگر نمی توانید بهانه ای در مورد چگونگی تأثیرگذاری جهان بیرونی بهانه کنید ، و در عوض مثبت خود را انتخاب کنید و انتخاب کنید که خوشحال باشید. جهان پر از شادی و شگفتی فراوان است و این به عهده شماست که به جای نیمه خالی ، به لیوان نیمه پر نگاه کنید. این احساس مثبت به درون محیط بیرون خواهد رفت و چیزها و افراد هم فکر را برای شما جذب می کند. با ماندن در یک وضعیت منفی شما مانند افراد منفی و موقعیت های منفی وارد زندگی خود خواهید شد. به یاد داشته باشید ، شما فکر می کنید سرنوشت شما را کنترل می کند ، بنابراین با دقت فکر کنید.


5- درگیر اقدامات مثبت باشید

 

در کارهایی شرکت کنید که باعث آرامش و آرامش بدن ، ذهن و روح شما می شود. به یاد داشته باشید ، در طبیعت خود شما وحشی هستید و در دور بودن از شهر و طبیعت بهترین احساس را خواهید داشت. از رایانه خود پیاده شوید و در عوض به پیاده روی در جنگل بروید. طبیعت لرزش کاملی دارد و شما باید در زمانهای زیادی در آن زمینه های ارتعاش مثبت صرف کنید. وقتی  در فضای باز مشارکت می کنید ، تمام ذهن خود را در مشکلات کار گیر نیاورید. در عوض ، مباحث "تصویر بزرگ" را کاوش کنید یا تصور کنید که زندگی شما چه زمانی خواهد بود که به محض رسیدن به رویاها و اهداف خود برسید. همچنین برای حضور در یک لحظه مشخص نیز مهم است. یکی از ترفندهایی که ذهن شما را به لحظه فعلی برگرداند تمرکز روی تنفس عمیق شماست. دلیل این کار این است که اگر شما به نفس کشیدن خود فکر نمی کنید به چیز دیگری فکر کنید. خود را درگیر فعالیتهایی کنید که احساس خوبی در روح شما دارند. مطالعات نشان می دهد که درگیر شدن در این فعالیت ها می تواند غرایز ابتدایی شما را به سمت سطح بیاورد و باعث می شود شما احساس زنده بودن کنید.


6. خوب کار کنید

 

عرق کردن راهی عالی برای آزادسازی اندورفین ها و بهبود روحیه شما است. من ترجیح می دهم درگیر فعالیت های بدنی باشم که در واقع از آن لذت می برم ، بنابراین کار می کنم و اوقات خوبی را سپری می کنم. البته مواردی مانند دویدن ، زنگ کتری ، دوچرخه سواری ، پیاده روی ، کوله پشتی یا هر چیز دیگری قطعاً به روحیه شما کمک می کند.

حتما بخوانید: جذب فوری ثروت | تکنیک های کاربردی جذب ثروت و پول

جذب پول و ثروت با تکنیک های فوق العاده و منحصر به فرد افراد موفق

همچنین می توانید از چیزهایی مانند دوش گرم داغ ، سونا ، وان های گرم و اتاق بخار استفاده کنید تا عرق خوبی داشته باشید. هر کاری را که ترجیح می دهید انجام دهید ، مهم است که بدن جسمی و همچنین بدن معنوی کار کنید. هنگامی که این دو را به طور هم زمان ترکیب می کنید ، واقعاً می توانید به بهبود روح و بدن خود کمک کنید.


7.از موفقیت دیگران شاد باشید

 

یکی از مثبت ترین کارهایی که می توانید در زندگی خود انجام دهید خوشحال شدن برای موفقیت دیگران است. همه رهبران بزرگ می گویند وقتی از هواپیمای رقابتی به سمت هواپیمای خلاق حرکت می کنید ، پیشرفت بزرگ اتفاق می افتد. اگر در موفقیت دیگران شاد نیستید ، حرکت به هواپیمای خلاق غیرممکن است. در واقع ، شما باید چنین ذهنیتی را در جایی داشته باشید که دوست داشته باشید وقتی افراد اطراف شما موفق هستند. گفته های قدیمی می گوید: "افزایش موج باعث افزایش همه کشتی ها می شود" و این گفته برای موفقیت در تجارت و زندگی کاربرد دارد. برای موفقیت دیگران خوشحال باشید و این موفقیت بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. شما باید هرچه سریعتر در حالت مثبت ذهن شلیک کنید. شما باید در کارهایی که انجام می دهید چنان اعتماد به نفس داشته باشید که وقتی دیگر افراد اطراف شما به پیروزی می رسند خوشحال می شوید. در عوض ، آنها هنگام رسیدن به رویاهای خود برای شما خوشحال خواهند شد .


8. یادگیری را فراموش نکنید

 

مهم نیست که چقدر باهوش باشید فکر می کنید ، همیشه باید اطلاعات بیشتری در مورد خوشبختی ، موفقیت و معنویت کسب کنید. هزاران معلم خودسازی در خارج از کشور وجود دارند که هر کدام دیدگاه منحصر به فرد خود را دارند. هنگام یادگیری چیز جدید ، مهم است که با شما طنین انداز شود ، در حالی که نادیده گرفتن آنچه در روده شما به نظر نمی رسد صحیح است. لازم نیست 100٪ با هیچ یک از معلمان موافقت کنید تا چیزی از آنها بیاموزید. درعوض ، فقط آن 1 یا 2 نجت طلایی را که در خدمت شما هستند ، بگیرید و بقیه را نادیده بگیرید.

 

source : keramatzade

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید