سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

محبت چیست؟ چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟

محبت چیست؟ چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/10/17 0 نظر

برای محبت زیاد و مهربانی به همسر و بچه هایمان کارهای آسانی وجود دارد.راههای جادویی محبت کردن در زندگی برای روابط عاطفی که مهم است بدانید.

 

انواع محبت و مهربانی ،تعریف عشق و محبت چیست؟

چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ محبت عبارت است از بیان جسمی احساسات که معمولاً با عشق و روابط طولانی مدت در ارتباط است زیرا یک جریان مداوم از محبت باعث نزدیک شدن افراد می‌شود. مطالعات نشان داده‌اند که روابطی که میزان عاطفی بالاتری دارند ، رضایت بیشتر از روابط را گزارش می‌کنند.


روش اول: افزایش محبت و مهربانی و عشق با لمس

 

1-ناراحتی را تشخیص دهید (چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟)

چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ برخی از افراد به دلیل شخصیت ، سابقه خانوادگی ، مشکلات صمیمیت یا آسیب دیدگی از تماس عشقی ، ناراحت هستند. این می‌تواند شروع یا لذت بردن از محبت جسمی مانند نوازش ، بغل کردن ، دست گرفتن یا نوازش را دشوار کند.
در مورد صمیمیت و ارتباط جسمی با شخص دیگر با ترس خود مقابله کنید. بپذیرید که می‌ترسید و دریابید که از کجا آمده است.

 

محبت خدا

حتما بخوانید: 45 راه عاشق شدن و مهارت دلبری برای رسیدن به عشق و معشوق

چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ با شریک زندگی خود صحبت کنید و به او بگویید که ناراحت هستید و چرا. از او بخواهید که صبور باشد. نشان دادن محبت جسمی می‌تواند آسان باشد.بهبود ارتباط ممکن است به یک رابطه نزدیک‌تر و محبت آمیز منجر شود.
در مورد آن با یک مشاور حرفه‌ای صحبت کنید. آن‌ها می‌توانند به شما در مقابله با احساسات منفی مربوط به ترس‌هایتان کمک کنند و نسبت به نشان دادن محبت جسمی تردید خود را برطرف کنید. اگر نمی‌خواهید باکسی صحبت کنید ، می‌توانید احساسات خود را به روش‌های دیگری بیان کنید.
چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ نشان دادن محبت بدنی را به یک عادت تبدیل کنید. دست شریک زندگی خود را نگه دارید ، شانه آن را لمس کنید.


2- محبت و دوستی ،برنامه زمان نوازش کردن بچه‌ها یا همسر

 لمس کردن به تسکین استرس و درد کمک می‌کند و می‌تواند به افراد در تقویت پیوند کمک کند. برای ارتقاء سلامت جسمی و روانی ، وقت نوازش را با خانواده در برنامه روزانه خود قرار دهید.


3-چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ گرفتن دست همدیگر ، همسر یا بچه ها

 چه با شریک زندگی خود و چه با بچه‌های خود ، دست گرفتن واقعاً می‌تواند پیوند شما را محکم کند. در حقیقت ، این یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افزایش سریع میزان روابط عاطفی و جسمی است که برای شخص دیگری نشان می‌دهید.


4-چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ لمس بدنی را در لیست اهداف خود قرار دهید

 برقراری تماس با بچه‌ها و شریک زندگی شما می‌تواند اکسی توسین ، هورمون نوازش را آزاد کند که باعث کاهش فشار خون می‌شود. چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ همچنین می‌تواند به شما در کنترل هورمون استرس کورتیزول کمک کند. لمس بدنی قشر orbitofrontal در مغز را فعال می‌کند و می‌تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کند.


5-محبت به همسر ،راه‌های سالم که می‌توانید از نظر جسمی محبت کنید را ذکر کنید

 محبت جسمی به معنای تقویت احساسات و محبت یا عشق در فرد است. لیست خود را بنویسید تا بعداً به آن مراجعه کنید.

 

محبت به همسر

حتما بخوانید: 30 روز رابطه عاشقانه زناشویی

 


چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ برخی از راه‌هایی که می‌توانید محبت نشان دهید عبارت‌اند از: بوسیدن ، مالش به پشت ، ماساژ ، نوازش ، نگه داشتن ، بغل کردن و نگه داشتن دست. ممکن است روش‌های دیگری نیز مختص شما در رابطه شما باشد که می‌تواند احساس عشق را نیز منتقل کند.


6-چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ طنز گو باشید
 گفتن طنز با همسرتان می‌تواند با تماس بدنی تقویت شود. این ممکن است یک فشار ملایم یا نوک انگشت یا فشار نرم باشد.


7-محبت به همسر ،پاهای خود را کنار هم قرار دهید

  چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ پاهای خود را در دامان شریک زندگی خود قرار دهید یا برعکس. این امر به لحاظ جسمی شما را به هم متصل می‌کند و شما را از حضور یکدیگر آگاه می‌کند. به یاد داشته باشید ، هر گونه تماس جسمی که برای انتقال احساسات محبت آمیز باشد نوعی محبت جسمی است.


8-چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ ماساژ را امتحان کنید

 همراه با سایر اشکال محبت جسمی ، دادن ماساژ می‌تواند به شما در نزدیک شدن روابط عاطفی شما کمک کند. علاوه بر این ، ماساژ دارای فواید سلامتی از جمله: کاهش استرس ، افزایش جریان خون و کمک به درد است.چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟  به تمام این دلایل ، ماساژ پشت ، پا یا بدن راهی عالی برای نشان دادن محبت جسمی است. شریک زندگی شما احتمالاً از آن لذت خواهد برد و امیدوارم این نعمت را برگرداند.


روش دوم محبت و مهربانی : افزایش محبت کلامی

 

1-تأیید کلامی‌کنید

 چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ محبت کلامی ، مثل گفتن "من تو را دوست دارم" یا "به تو اهمیت می‌دهم" یک راه مهم برای تقویت روابط عاطفی است و حتی از نظر جسمی و روحی برای شما خوب است. با پیامک یا ایمیل برای کسانی که دوست دارید محبتتان را ارسال نکنید و نگذارید جایگزین محبت کلامی شوید. اگر جدا از هم هستید ، تلفن را انتخاب کنید حتی اگر زمان بیشتری طول بکشد.
چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ ابراز محبت کلامی کلماتی است که شما با آن صحبت می‌کنید تا احساسات مثبت عشق و محبت را تأیید و شریک زندگی خود را دوست بدارید. این امر می‌تواند برای شما ، شریک زندگی و روابط شما بی‌نظیر باشد.  آنچه می‌گویید احساسات بیشتری را ایجاد می‌کند و محبت شما نسبت به یکدیگر را تقویت می‌کند.


2-درک کنید که دوری و مسافت طولانی نیاز به محبت کلامی بیشتری دارد

 

 از آنجا که شما نمی‌توانید از این طریق پیوند خود را لمس کنید و تقویت کنید ، باید به او بگویید که چگونه بیشتر اوقات به او فکر و احساس عاطفی می‌کنید.

 

فرق بین محبت و عشق

حتما بخوانید: 5 راه برای نزدیک شدن و صمیمیت به شریک زندگی خود

 

این مهم برای حفظ نزدیکی در روابط شما و تقویت احساس امنیت ، راحتی و اعتماد به نفس مهم است. در صورت امکان ، از اسکایپ یا Google Hangout استفاده کنید تا بتوانید هنگام مکالمه ، با چشمان ارتباط برقرار کنید.


3-کسی را که هر روز به آن اهمیت می‌دهید و دوست دارید تعارف کنید

چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ تعارف نوعی نشان دادن محبت کلامی است که می‌تواند عزت نفس را تقویت کند . علاوه بر این ، تعارف افراد را به موفقیت انگیزه می‌بخشد. زیرا معتقدند که می‌توانند. همیشه تعارف‌های صادقانه را بیان کنید .
به دنبال چیزهایی باشید که تحسین و قدردانی کنید.
صادق باشید و اجازه ندهید فرصت برای تعارف کسانی که دوستشان دارید از کنار شما بگذرد. به همسرتان بگویید ، " چشمان زیبایی داری ، " مرا کامل می‌کند ".


4-در هنگام رسیدن به خانه به شریک زندگی یا فرزندان خود سلام کنید

 کارهای خود را متوقف کنید و با شریک زندگی یا فرزندان خود در تعامل باشید تا آن‌ها بدانند که شما از آن‌ها مراقبت می‌کنید. شما می‌خواهید آن‌ها بدانند که آن‌ها مهم‌تر از هر چیز دیگری هستند . چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ به بچه‌ها و همسر محبت لفظی را بامحبت جسمی ترکیب کنید. ممکن است بخواهید شریک زندگی خود را روی لب یا گونه ببوسید.


5-نام و نام خانوادگی شریک زندگی یا فرزندان خود را بگویید

چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ یک نام مستعار مثبت نشان می‌دهد که شما پیوند خاصی دارید. نامی که انتخاب می‌کنید معمولاً نشانگر برخی ویژگی‌ها ، عادت‌ها یا رویدادهای مربوط به شخص است. همچنین می‌تواند یک شکل کوتاه از نام قانونی آن‌ها باشد. اطمینان حاصل کنید که خوشحال می‌شوند که بانام مستعار آن‌ها را صدا کنید.زیرا بعضی از افراد ترجیح می‌دهند به این روش مورد توجه قرار نگیرند.
برخی از نام‌های متداول عبارت‌اند از: فرشته ، کابوی ، عروسک ، عزیزم ، عزیز ، عسل ، عشق یا دوست داشتنی من


6-چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ وقت خود را برای گفتن "ممنون" بگذارید

 به تمام کارهایی که شخص دیگر برای شما انجام می‌دهد یا راه‌هایی که زندگی شما را بهبود می‌بخشد فکر کنید. آن‌ها را در فکر نگاه کنید و قدردانی خود را در چند جمله بیان کنید. شما می‌خواهید آن‌ها دقیقاً بدانند که چقدر آن‌ها را دوست دارید و از آن‌ها و هر کاری که انجام می‌دهند قدردانی می‌کنند.


7-فکر نکنید که "دوستت دارم" تنها راه ابراز محبت است

 اگر آن را نمی‌گویید ، باید سعی کنید آن را به‌صورت منظم از واژگان خود قرار دهید. عباراتی مانند "تو عالی هستی" ، و "من خیلی خوش شانسم که تو را دارم" ، راه‌های خوبی برای نشان دادن محبت هستند. احتمالاً چیز خاصی برای روابط شما نیز وجود دارد ، مانند علاقه متقابل به اتومبیل ، که به شما امکان می‌دهد تا روی این عبارات ساده کار کنید و بکار برید.


روش سوم:ایجاد عادات برای افزایش محبت و مهربانی

 

1-محبت را به طور خودکار انجام دهید

 چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ با آغوش ، تعارف ، گفتن "دوستت دارم" همسر و عشقتان را زیاد ببوسید.

 

اقسام محبت

حتما بخوانید: قانون جذب عشق که می توانید به جذب افراد و ازدواج برسید

 

 

شک و تردید در این لحظه‌ها را نادیده بگیرید. اگر به این کار عادت ندارید ،برخی از تمرینات را انجام دهید.


2-والدین محبت کننده باشید

قرن 21 است و زمان تغییر کرده است. پدر و مادر هر دو باید تلاش کنند تا به فرزندان خود محبت نشان دهند ، حتی اگر برای یکی از آن‌ها طبیعی نباشد.


3-ارتباط چشمی برقرار کنید

 چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ در حالی که شما در حال نوازش کردن ، دست نگه داشتن یا تعارف هستید ، تماس چشمی شما را بیشتر متصل می‌کند و نشان می‌دهد که جدی هستید.

 

محبت معنی

حتما بخوانید: علامت های دوست داشتن که نیاز است حتما بدانید

مطالعات نشان داده است که خیره کردن به چشم کسی که دوستش دارید می‌تواند سطح هورمون اکسی توسین را افزایش دهد. این می‌تواند احساس شما را خوب و ارزش این تلاش را دارد.


4- اهداف را دنبال کنید

 همیشه اهداف بزرگ‌تر را به اهداف کوچک‌تر تقسیم کنید تا به دست آوردنی تر باشند و به شما فرصتی می‌دهد که بیشتر وقت‌ها موفقیت‌های خود را جشن بگیرید.


5-از صحبت با یک مشاور حرفه‌ای نترسید

 چگونه بیشتر به عشق و معشوقه محبت کنیم؟ اگر تمایل به ابراز محبت یا احساس محبت ندارید و نمی‌توانید آن را ابراز کنید ، صحبت با یک مشاور یا درمانگر، چه به‌تنهایی و چه با همسرتان ، را حتماً انجام دهید. روابط به نتیجه می‌رسند. مشاوره را نشانه ضعف خود ندانید. اگر عاشق کسی هستید و می‌خواهید آن را عملی کنید ، هیچ چیز نباید شما را برای تقویت روابط خود باز دارد.

 

source : keramatzade

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید