سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

ارتباط ثروت با باور و باورهای ثروت ساز قوی 100% کاربردی

ارتباط ثروت با باور و باورهای ثروت ساز قوی 100% کاربردی
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/09/25 0 نظر

ارتباط ثروت با باور که با مشخص کردن و تمرکز بر باورهای مثبتتان می توانید به ثروت و پول زیاد برسید

 

باورهای محدود کننده ثروت

اگر با آرزوهایی برای بهبود مالی خود به سمت جلو می‌روید ، مهم است که از نقش ارتباط ثروت با باور و عقاید مالی که در شکل دادن آینده شما دارند آگاه باشید. این باورها با تفاوت‌های اساسی بین پس‌انداز کننده‌ها ، هزینه کنندگان کمک می‌کند.  تغییر باورها دشوار است زیرا می‌توانند بخشی از "ارتباط ثروت با باور" یا داستان زندگی ما باشند که رفتارهای مالی ما را دنبال می‌کند.


سلامتی مالی و ارتباط ثروت با باور از اوایل زندگی شروع می‌شود

 

مهم نیست که در کجا برای رسیدن به اهداف زندگی مالی خود در سفر هستید ، آگاهی از تجربیات گذشته خود با پول ، چه مثبت و چه منفی ، همیشه مفید است.


باور فراوانی ،باورهای پولساز و ارتباط ثروت با باور

 

به‌طورکلی ، مردم تمایل دارند که پول را منفی و منبع ترس ، اضطراب یا انزجار بدانند و غالباً اعتقاددارند افراد ثروتمند حریص هستند. 90% مردم فکر می‌کنند که لیاقت پول ندارند یا پول بد و ریشه همه شرارت‌ها است. علاوه بر این ، آنها همچنین معتقدند که جمع‌آوری ثروت بیشتر در طول زندگی ، ازآنچه شما واقعاً نیاز دارید ، درست نیست. افراد متفرقه در ارتباط ثروت با باور ،ممکن است باورهای متناقضی را تجربه کنند که داشتن پول و ثروت بیشتر می‌تواند رضایت از زندگی ، ارزش خود و وضعیت اجتماعی آنها را بهبود بخشد.

 

قوی ترین باورهای ثروت ساز


ثروت بینهایت

کسانی که ارتباط ثروت با باور را می‌دانند بر این باورند که داشتن پول بیشتر ، تمام مشکلات آنها را برطرف می‌کند و پول کلید سعادت است. یک ارتباط ثروت با باور این است که "اگر فقط پول بیشتری داشته باشم ، زندگی بهتر می‌شود." باور دیگر این است که جمع‌آوری پول بیشتر منجر به افزایش شادی و رضایت از زندگی خواهد شد. برای معتقد به ثروت ، پول به‌عنوان یک منبع کمیاب تلقی می‌شود و هرگز به‌اندازه کافی وجود نخواهد داشت. کسانی که ارتباط ثروت با باور را می‌دانند ، ممکن است کار و پول درآوردن را بر سر روابط خانوادگی و اجتماعی در اولویت قرار دهند.

 

افراد دارای  سیستم باور به پول تمایل دارند ارزش خود را باارزش خالص مالی خود تعریف کنند. آنها همچنین تأکید زیادی بر خرید کالاهای جدید بانام‌های تجاری برتر و کیفیت دارند و زندگی مرفه را دنبال می‌کنند. پول برای کسانی که ارتباط ثروت با باور به‌صورت قوی وجود دارد ، نشانه موفقیت است. درنتیجه ، این افراد ممکن است وانمود کنند که ثروت بیشتری را نسبت به آنچه درواقع دارند ، دارند.

 

افراد با این اعتقادات پول تمایل دارند که روی اهمیت پس‌انداز تمرکز کنند و از عدم صرفه‌جویی کافی در موارد اضطراری ابراز نگرانی کنند. افراد هوشیار پول به رفاه مالی خود توجه می‌کنند. یک باور رایج برای هوشیار بودن پول این است که مردم باید برای پول خود سخت تلاش کنند و انتظار نداشته باشند که از منابع مالی استفاده کنند.

آیا ارتباط ثروت با باور شما از اهداف زندگی شما پشتیبانی می‌کند یا ایجادکننده یک مانع راه هستند؟

برخی از این باورهای پول مشکل‌ساز نیست. در بسیاری از شرایط ، حتی ممکن است مورد تشویق قرار بگیرند.

باورهای مربوط به وضعیت پول و ثروت با مشکلات هزینه اجباری و وابستگی مالی به دیگران مرتبط است. اعتقاد به وضعیت پول ممکن است به مخارج مخفی یا خیانت مالی نیز منجر شود.

 

باورهای پولساز


باورهای افراد ثروتمند و ذهن ثروتساز

اعتقاد و باور هوشیارانه پول می‌تواند به حمایت از ثروت کمک کند. اما این رویکرد مراقبتی همچنین می‌تواند شما را از بهره‌مندی از مزایای دستیابی به وضعیت مثبت سلامتی مالی جلوگیری کند.

 

آیا اعتقادات مالی شما به حمایت از رفتارهای مالی شما کمک می‌کند یا آنها برای برنامه زندگی مالی شما موانعی ایجاد می‌کنند؟ اگر در از بین بردن بدهی یا پس‌انداز کردن مشکل‌دارید ، ممکن است باورهای پول شما را عقب نگه‌دارند. اگر می‌خواهید ارزیابی شخصی خود را تکمیل کنید تا اعتقادات و باورهای مربوط به پول خود را بررسی کنید ، می‌توانید رفتارها و نظرات خود را در مورد پول و ثروت بررسی و ببینید کلاً مثبت فکر می‌کنید یا منفی؟


وقت آن رسیده است که باورها و نگرش‌های خود را به سمت ایده ساختن ثروت و پول بیشتر تغییر دهیم .

با این چهار مرحله شروع کنید


1. اعلامیه کنید

"من عاشق آن چیزی هستم که پول به من می‌دهد و می‌خواهم بیشتر از آن استفاده کنم.


2. مراقب باشید و سوالات ثروت ساز از خود بپرسید

به هرگونه افکار و احساسات ناسازگارانه که هنگام صحبت کردن در مورد افراد موفق مالی یا صحبت در هنگام اظهارنامه شخصی خود ایجاد می‌کنید ، توجه کنید.


3. فرضیات جذب پول و ثروت خود را به چالش بکشید

هرچه ارتباطات منفی به وجود بیایند ، یک لحظه برای تجدیدنظر در نظر بگیرید.

چگونه جمله را تکمیل می‌کنید ، "من می‌خواهم پول بیشتری کسب کنم ، اما ..."؟با یافتن نمونه‌هایی از افراد دیگر که باوجود شرایط مشابه شما ، در کسب ثروت موفق می‌شوند ، آن فرضیات را به چالش بکشید.


4. باورهای مثبت پول خود را دوباره برنامه‌ریزی کنید

پیام‌های منفی را که در مورد موفقیت مالی اتخاذ کرده‌اید با افکار مثبت و ثروت‌ها جایگزین کنید ، با توجه به اینکه چه چیزی بیشتر شما را برای دستیابی به ثروت موفق‌تر خواهد کرد.

شناختن باورها و الگوها و عقاید شما برای کسب درآمد بیشتر و تلاش آگاهانه برای تغییر آنها اولین گام‌ها برای پس گرفتن مالکیت پتانسیل درآمدی خود می‌داند.


هرگز بازنویسی فیلم‌نامه شما خیلی دیر نیست

 

خبر خوب این است که شما فرصتی برای بازنویسی باورهای پول دارید. درحالی‌که باورهای پول را می‌توان از نسلی به نسل دیگر منتقل کرد ، اما لازم نیست دائمی باشند. هنگامی که الگوهای تفکر خود را در مورد پول مشخص کردید ، می‌توانید بررسی کنید که چگونه تغییر این باورها می‌تواند اساساً وضعیت مالی شما را بهبود ببخشد. سپس شما واقعاً آماده خواهید بود تا گام‌های آگاهانه برای تبدیل باور به ثروت بردارید.

 

source : keramatzade

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید