سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

راه های پولدار شدن بدون سرمایه​ | راز موفقیت میلیونرهای خودساخته و پولساز

راه های پولدار شدن بدون سرمایه​ | راز موفقیت میلیونرهای خودساخته و پولساز
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/08/03 0 نظر

راه های پولدار شدن بدون سرمایه که همه میلیونرهای خودساخته این مسیر سخت را طی و به ثروت های هنگفت رسیده اند.

 


چگونه می توان به یک میلیونر خودساخته و بدون پول تبدیل شد؟راه های پولدار شدن بدون سرمایه​ چیست؟ چگونه پولدار شویم؟
جهان مملو از افرادی است که از همه چیز شکایت می کنند اما هیچ کاری نمی کنند. با این حال آنها تعجب می کنند که چگونه می توانند به یک میلیونر خود ساخته و بدون پول تبدیل شوند و راه های پولدار شدن بدون سرمایه​ چی هست.

در مورد این طرز فکر خیلی اشتباه است. بگذارید دقیقاً به شما چه بگویم.

برای شروع ، باید از سرزنش دیگران به خاطر آنچه که ندارید ، رها شوید. و لازم است بلافاصله مسئولیت هر اتفاقی را که افتاده و برای شما پیش نمی آید ، شروع کنید.

این کاری است که همه میلیونرهای خودساخته در حال انجام آن هستند ، و کاری را که نمی خواهید تغییر دهید ، صرفنظر خواهید کرد.

تحول در ابتدا اتفاق می افتد. و این مسئولیت همه تفاوت خواهد کرد.

در مرحله بعد ، مردم عادی فکر می کنند شما برای زندگی در واقع مانند یک میلیونر به یک میلیون دلار احتیاج دارید . خوب ، این درست نیست. شما به سبک زندگی احتیاج دارید ، نه به پول.

زیرا اگر پول داشته باشید اما وقت و سازمان کافی برای صرف هزینه مناسب ندارید ، به سادگی قادر به انجام کاری با آن نخواهید بود و بدبختانه خواهید بود.

علاوه بر این ، شما نمی توانید بخوابید زیرا مدیریت پول اغلب سخت تر از درآمدزایی است. ارزش خالص یک میلیونر ممکن است برای شما نباشد ، اما ممکن است طرز فکر و سبک زندگی باشد. و این همان چیزی است که شما باید پس از آن بروید.


1-راه های پولدار شدن از طریق اینترنت | اینترنت مملو از داستانهای میلیونرهای خودساخته است


با این حال ، بسیاری از مردم ، واقعاً اینها را نمی خوانند و سعی می کنند درسها را استخراج کنیم. زیرا اگر آنها - اگر ده ها ساعت برای خواندن زندگی نامه های رهبران بزرگ و داستان های موفقیت شرکت های Fortune 500 را کنار بگذارند - می بینید که برخی از اصول اساسی و مهم انباشت ثروت وجود دارد.

آنها مراحل ثروتمند شدن ، طرز تفکر و نیازهای خود را درک می کنند و دقیقاً چه اشتباهی می تواند انجام شود تا در سفر خود از آن جلوگیری کنند.

اطلاعات در آنجا موجود است. بیشتر نشریات بزرگ آن را به صورت رایگان با جهان به اشتراک گذاشته اند.

ایجاد سایت و ایجاد بلاگ برای ایجاد مخاطب و کسب درآمد از آن کافی است. 

اگر علاقمند به ایجاد وبلاگ خود هستید ، یک دوره رایگان را ایجاد کردم که مراحل شما را طی می کند.

در حقیقت ، برای دانستن چگونگی تبدیل شدن به یک میلیونر خودساخته و بدون پول ، می توانید به سادگی یک ماه از زندگی خود را به آموزش خود اختصاص دهید.

 

میلیاردر شدن از طریق اینترنت

 

می توانید در مورد شروع یک تجارت آنلاین از طرف و روشهای ممکن برای کسب درآمد منفعل ، همه چیز را بیاموزید. سپس می توانید یک برنامه 1 ساله در مورد چگونگی بدست آوردن اولین پول خود به صورت آنلاین ، تبدیل آن به یک درآمد ثابت و ترک شغل خود انجام دهید.

سپس می توانید امور مالی خود را مانند یک رئیس ، که یکی از عادت های برتر میلیونرها است ، مدیریت کنید. از این گذشته ، انباشت ثروت به معنای کسب درآمد بیشتر ، هزینه کمتری ، صرفه جویی در و یا سرمایه گذاری تفاوت است.

سرمایه و سرمایه های خارجی را نیز بیاموزید. این یک مسئله پیچیده است ، اما افراد زیادی در آنجا سرمایه گذاران خودآموز هستند که روزانه پول دریافت می کنند و به سبک زندگی رویاهای خود زندگی می کنند.

مهمترین چیزی که باید درک کنید این است که نیازی به پول نیست . اما نیاز به کار سخت دارد.


راز پولدار شدن و تبدیل شدن به یک میلیونر
 

میلیونرهای خیلی آنلاین را دنبال می کنم. من عاشق داستان های آنها هستم ، در مورد چگونگی شروع کار و یادگیری رشد آنها در طول سال ها ، می آموزم

اگر تعجب می کنید که چگونه از هر چیزی میلیونر شوید ، در مسیر اشتباه هستید ، دوست من. در مسیری کاملاً اشتباه که شما را به جایی نمی رساند که واقعاً بخواهید بروید.

از آنجا که پول سریع شیرین نیست. و همه ما در اینجا درباره سبک زندگی هستیم.

این کار سخت ، فداکاری ، سالهای عرق و تغییر ذهنی و صبر است.

اما از آنجا که من می خواهم اولین گام های درست در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک میلیونر خود ساخته و بدون پول را با شما به اشتراک بگذارم ، در اینجا عملی است.

بله ، این چیزی است که قبل از هر چیز به ذهن شما می رسد. و این مدتها قبل از ورود پول شکل می گیرد.

به همین دلیل من شما را تشویق می کنم که میلیونرهای خودساخته در همه سنین و در همه زمینه ها را بصورت آنلاین دنبال کنید و از توصیه های آنها استفاده کنید. آنها می دانند که در مورد چه چیزی صحبت می کنند.

اما یک فرمول مطمئن برای تکرار موفقیت آنها ، ساختن عادت های آنهاست.

برخی از عادت های موفقیت میلیونر وجود دارد که پیشرفت شما را تضمین می کند. و من نمی گویم شما فقط با بلند شدن زودتر و شروع به کار آنلاین ، میلیونر می شوید. نه

اما هر رفتاری که در زیر توضیح داده شده است ، هنگامی که با ذهن آگاهی و بینش طولانی مدت همراه است ، شما را روزی به آن یک ایده بزرگ نزدیک می کند که روند زندگی شما را تغییر می دهد.

همه اینها آماده سازی است. شما خود را برای مسئولیت آماده می کنید. از آنجا که من اطمینان دارم که اگر فردا صبح میلیونر شوید از خواب بیدار می شوید ، به سادگی آن را کنترل نخواهید کرد.

به همین دلیل میلیونرهای خودساخته که از هیچ چیز شروع نکرده اند خوشحال هستند. از آنجا که آنها آن را می خواستند ، آن را به دست آوردند ، سالها سرمایه گذاری کردند تا ذهنیت خود را بپذیرند تا موانع را بپذیرند و با استرس در زندگی روزمره مطابقت داشته باشند ، و هنوز هم می توانند با قدردانی از چیزهای کوچک زندگی کنند.

قبل از رسیدن به عادت میلیونرهایی که می خواهید آنها را تکرار کنید ، در اینجا چند منبع برای کمک به شما در این راه ذکر شده است:

 

آزادی مالی از طریق وبلاگ نویسی - 5 سال طول کشید تا بتوانم از وبلاگ نویسی 5 کیلو دلار در ماه درآمد کسب کنم. در این دوره ، من تمام آنچه که در مورد آن آموخته ام را به اشتراک می گذارم. این فرمول شروع یک وبلاگ ، تبدیل آن به یک تجارت 5 رقمی و زندگی با شرایط شخصی شماست. در داخل آن ، شما می توانید پاسخ تمام سؤالات خود را در مورد تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس تمام وقت ، محتوای پشت پرده ، راه های واقعی برای درآمدزایی و ایجاد ترافیک وبلاگ حتی اگر هیچ تجربه ای ندارید ، یک تن آموزش ویدیویی ، چگونه -برای راهنما و تصاویر.منابع وبلاگ نویسی  -  برای ساختن یک سایت قدرتمند که بازدید کنندگان را به خریداران تبدیل کرده و از آن سودآوری خوبی حاصل می کند ، به ابزارهای مناسب نیاز خواهید داشت. در صفحه منوی منابع بلاگ نویسی ، من بهترین و بهترین ابزارهایی را که برای رشد استفاده کرده ام را جمع آوری کرده ایم Let Reach Success و می توانم یک زندگی تمام وقت را به عنوان یک نویسنده مستقل مستقل از محل زندگی کسب کنیم.


گزارش های درآمد ماهانه من  -  اگر کنجکاو هستید که چگونه وبلاگ نویسان آنلاین زندگی می کنند ، گزارش های درآمد من را بررسی کنید. من این ماهانه را منتشر می کنم و تمام اعداد را به همراه درسهایی که آموخته ام و چیزهای جدیدی که در آن کار می کنم به اشتراک می گذارم.


ایجاد حس بازاریابی وابسته  - اگر از طریق بازاریابی شرکت های اینترنتی درآمد کسب نمی کنید ، می خواهید پول را روی میز بگذارید. این دوره استراتژی بازاریابی وابسته گام به گام به شما نشان می دهد که چگونه می توانید درآمد شرکت های وابسته خود را افزایش داده و به وبلاگ نویسی پول بیشتری بدست آورید.

چگونه وبلاگ نویسان می توانند 10،000 دلار در ماه از خانه درآمد کسب کنند - کنجکاو که چگونه وبلاگ نویسان به 10K / ماه کار از خانه و آنچه شما برای انجام متفاوت نیاز دارند دریافت می کنند؟ در این مقاله ، من بحث می کنم که چرا این امکان وجود دارد که همه این افراد را به صورت ماهیانه و چگونگی رسیدن به آنجا انجام دهند.


راههای پولدار شدن با سرمایه کم | چگونه می توان به میلیونر خود ساخته و بدون پول تبدیل شد
 

1. با دید خود بی رحمانه باشید.
 

با تعریف - سپس طراحی - سبک زندگی ایده آل خود ، چشم انداز خود را ایجاد کنید.

 

راههای یک شبه پولدار شدن

 

چند روز کنار بگذارید تا در مورد آن فکر کنید ، مطالب را بنویسید ، یک آینده ممکن را تصور کنید که شما را راضی کند.

بدانید که می خواهید از زندگی فعلی خود چه چیزی را حذف کنید ، و آنچه را باید طی چند سال آینده اضافه کنید.


2. طرز تفکر اطرافیان
 

کسانی که خودتان را احاطه کرده اید بسیار مهم است

باید جلوی درگیری با افرادی که جاه طلب نیستند و به زودی به دنبال ثروتمند شدن نیستید ، متوقف شوید. درعوض ، افراد متفکر جدیدی پیدا کنید.

سپس ، یک مربی پیدا کنید.

در حالی که در نهایت برای رشد شبکه خود شروع به رفتن به رویدادهای شبکه می کنید (زیرا ارزش خالص شماست ) ، همچنین می توانید به صورت آنلاین مربیگری عالی پیدا کنید.

شروع به دنبال میلیونرها و میلیاردرهای خودساخته بصورت آنلاین کنید.

در اینجا لیستی از چند عالی که به ذهنم خطور کرده است آمده است:

بیل گیتس
تیم فریس
ریچارد برانسون
مارک زاکربرگ
جک دورسی
اوان اشپیگل (بنیانگذار اسنپ چت)                                                                                               
الون ماسک
مارک کوبایی
لری الیسون (بنیانگذار اوراکل)
ناتان چان (مجله موسس)
نوح کاگان (AppSumo)
هوارد شولتز (Starbucks)
اپرا وینفری
سرگئی برین و لری پیج (Google)
پل آلون (مایکروسافت)
جف بزوس (بنیانگذار آمازون و در حال حاضر ثروتمندترین فرد جهان )
و بیشتر.

اکنون ، اینها فقط بعضی از موارد مورد علاقه من هستند.

اما شما اساساً می توانید این روزها از بنیانگذاران استارتاپ یا شخصیت آنلاین یا صاحب مشاغل کوچک پیروی کنید که در زندگی زندگی خود را بر روی پلتفرم خود یا در سایر موارد به اشتراک می گذارد.

فقط مطمئن شوید که چگونه آنها شروع به دانستن اینکه آنها آن را به تنهایی ساخته اند بررسی کنید.

از این گذشته ، ما در اینجا یا حتی دونالد ترامپ در مورد پاریس هیلتون صحبت نمی کنیم.

ما باید از افرادی که زندگی متوسط ​​، کمبود سرمایه اولیه داشتند ، یاد بگیریم و حتی در همان ابتدا حتی به خودشان هم اعتقاد ندارند.

این مهم است که بدانید چگونه شخص دیگری ذهن خود را تغییر داده و چیزی را از هیچ چیز خلق نکرده است ، تا بداند که شما نیز قادر به این کار هستید.


3. ساخت امپراتوری آنلاین خود را از امروز شروع کنید


من به یک راه حل ساده برای ایجاد سبک زندگی ایده آل - کسب درآمد منفعل اعتقاد دارم . و یک راه عالی برای انجام این کار ،  شروع به ایجاد یک وبلاگ ، رشد آن ، کسب درآمد از راهبردی و اجازه دادن به آن  در سال های آینده در حالی که روی ایده های تجاری دیگر حرکت می کنید ، درآمد کسب می کند. به همین دلیل من یک دوره آنلاین رایگان ایجاد کردم که به شما نشان می دهد چگونه وبلاگ خود را به یک جریان درآمد منفعل تبدیل کنید.

اگر تمام تلاش خود را بکنید و تمام وقت آزاد خود را به آن اختصاص دهید ، در طولانی مدت هزینه آن را پرداخت می کند.

امروز همه چیز مورد توجه است.

با استفاده از رسانه های اجتماعی ، وبلاگ نویسی و فیلم ها و تمام سیستم عامل های موجود که می توانید به صورت رایگان به آنها بپیوندید و زیر را در آنجا بسازید ، می توانید علاقه خود را جلب کرده و آن را حفظ کنید. علاوه بر این ، شما می دانید که این افراد مناسب هستند.

اولین قدم ها:

تحقیق خود را انجام دهید.
طاقچه خود را انتخاب کنید.
نقاط قوت خود را بشناسید و از آنها استفاده کنید.
ساخت یک سایت.
وبلاگ را شروع کنید .
پروفایل هایی را در رسانه های اجتماعی ایجاد کنید.
در آنجا افراد را درگیر کنید.
انواع مختلفی از مطالب را به صورت هفتگی / روزانه ایجاد کنید.
داستان خود را با جهان به اشتراک بگذارید.
اگر می خواهید یک سایت وردپرس را با قیمت ارزان شروع کنید ، میزبانی وب WPX برای نیازهای میزبانی شما ایده آل است . در حال حاضر این شرکت میزبان مورد علاقه من است (ارائه میزبانی بهینه برای سایت های وردپرس) و من نمی توانستم خوشحال تر از میزبانی بیایید با موفقیت به آنها برسیم.


4- یک میلیونر آنلاین شوید

تمام آنچه در دنیای دیجیتال موجود است باعث می شود بدانیم چگونه می توان یک میلیونر خودساخته و بدون پول تبدیل کرد.

 

راه های پولدار شدن از طریق اینترنت

 

شما باید وقت خود را نیز سرمایه گذاری کنید. روزانه.

از طریق ایمیل یا رسانه های اجتماعی به تأثیر گذاران برسید. مقاله بنویسید نظرات را در وبلاگ های دیگران بگذارید. به صورت شخصی به افراد در رسانه های اجتماعی پیام دهید و از ایده های خود بازخورد بگیرید. فیلم های سریع شلیک کنید در مورد چیزهایی که به آنها علاقه دارید صحبت کنید.

این پایه و اساس است.

سپس زمان آن فرا رسیده است که وارد بازار شوید . هر کاری که از اینجا به بعد انجام دهید ، شامل فروش خواهد شد. این خدمات ، محصولات ، مارک تجاری یا ایده خود باشد.

شما در حال ایجاد راه حل هایی برای مشکلات مربوط به تجارت آینده خود هستید. بنابراین شما باید دیگران را متقاعد کنید تا در سفر خود به شما بپیوندند و مشتریان بالقوه که به آنچه شما دارند به آنها نیاز دارند.

پیشنهاد می کنم با این 2 راهنمای دقیق توسط نیل پاتل ، یکی از معلمان در طاقچه شروع کنید:

راهنمای مبتدی برای بازاریابی آنلاین
راهنمای پیشرفته برای بازاریابی محتوا
پس از آن ، شما یک خالق می شوید.

اگرچه شما باید با ارائه مطالب در سایت خود و سایر سیستم عامل های دیگر ، ایجاد کنید اما به محصولات نیز احتیاج دارید.

این مقاله از طریق من را مرور کنید ، جایی که من راههای ممکن برای ساخت اولین محصول آنلاین خود را برای شما ارائه می دهم. این به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که اکنون می توانید بدون تجربه و پول تصمیم بگیرید.

در مقاله ، به من پیوند داده ام همچنین در مورد فرآیند اعتبار سنجی ایده صحبت می کنم تا بتوانید اطمینان حاصل کنید که روی کار درستی کار می کنید. که چیزی است که در واقع مردم مایل به پرداخت آن هستند و در حال حاضر بازار موجود وجود دارد.


5. یاد بگیرید ، یاد بگیرید ، یاد بگیرید.


یکی از رازهای اصلی میلیونرهای خودساخته این است که آنها یادگیرنده پرشور هستند.

منظور من آموزش رسمی نیست. تصادفی نیست که برخی از ثروتمندترین و موفق ترین افراد امروزی تحصیلات دانشگاهی را ترک می کنند.

شما می توانید تمام آنچه خودتان به آن احتیاج دارید را یاد بگیرید. آن را هنر یادگیری مادام العمر می نامند .

این بیشتر ذهنیت است و باید با میل و کنجکاوی واقعی همراه شود.

من در مورد یادگیری مسافرخانه ها و حواشی از زمینه ای که می خواهید وارد آن شوید صحبت می کنم. 

یادگیری همه چیز در مورد مدیریت پول و معامله با شماره.

دانستن اصول اصلی شروع یک تجارت آنلاین ، ایجاد مخاطب ، ایجاد نام برای خود و درگیر کردن افراد با محتوا و مارک تجاری شما.

بدون این ، شما نمی توانید آن را.

به عنوان مثال ، من بالاترین درآمد خود را از وبلاگ نویسی در مارس 2018 کسب کردم ، با این حال این ماه نیز بود که در اولین دوره آنلاین خود یعنی Sense of Marketing Affiliate ، 200 دلار سرمایه گذاری کردم .

ارزش این را دارد که من در حال یادگیری از متخصص هستم ( میشل از Making Sense of Cents که قبلاً 100K دلار از وبلاگ خود درآمد کسب می کند) و به این دلیل که من به معنای واقعی کلمه در حال ترک پول روی میز بودم بدون اینکه سیستم هایی را تنظیم کنم تا از بازاریابی وابسته درآمد کسب کنم. اکنون در حال یادگیری و کاربرد دروس هستم.


6. از انجام کارهایی که هرگز شما را ثروتمند نمی کنند ، دست بردارید.


به طور جدی ، هزینه های خود را برای چیزهایی که لازم ندارید متوقف کنید. میلیونرها هرگز چنین کاری نمی کردند.

آنها می دانند که ثروت از پس انداز و صرف هزینه عاقلانه حاصل می شود.


7. ابتدا روی خودتان سرمایه گذاری کنید.


شایع ترین دلیل میلیونرهای خود ساخته در مورد چگونگی انجام این کار این است که آنها همیشه زیاد خوانده می شوند.

این روش برای سرمایه گذاری نیز هست ، حتی اگر اکنون چیزی نمی دانید.

 

راه های پولدار شدن از طریق تلگرام

 

یکی از بهترین نکات افراد موفق این است که ابتدا روی خودتان سرمایه گذاری کنید. این بدان معناست که 15٪ از پول خود را به صورت ماهانه کنار بگذارید ، و آن را عاقلانه سرمایه گذاری کنید.

اما این همچنین به معنای سرمایه گذاری در خود با مراقبت از بهزیستی است. به اندازه کافی بخوابید ، خوب بخورید ، ورزش کنید ، سلامت روحی و معنوی خود را نیز تقویت کنید.

حتی شلوغ ترین میلیونرهای خودساخته روزانه این کار را انجام می دهند.

آنها می دانند بدن پر انرژی ، روح آرام و ذهن متمرکز چقدر اهمیت دارد.

تنها ترکیبی از اینها باعث می شود در عین ساخت و ساز میلیون دلاری خود ، روز به روز در بهترین حالت باشید و عملکرد خوبی داشته باشید.


8. سرمایه گذاری برای تبدیل شدن به یک میلیونر


بنابراین ، چگونه می توان به یک میلیونر خودساخته و بدون پول تبدیل شد؟ سرمایه گذاری.

قبل از شروع بهانه های مربوط به این که چرا به آن تجربه دارید ، یک مدرک مالی ، یا دانستن افراد مناسب ، این را می دانید:

به اندازه کافی مردم در خارج از آنجا با کمک هیچ کاری این کار را نکرده اند ، و می توانید چنین کاری کنید.

این لحظه برای شروع خواندن برخی از بهترین کتابهای مربوط به سرمایه گذاری است.

این لیست کافی خواهد بود. این برای مبتدیان است و تمام آنچه شما باید در مورد این صنعت و نحوه کار آن بدانید را در بر می گیرد ، همراه با شکل گیری ذهنیت لازم برای کسب درآمد جدی از این کار تا آخر عمر.

از جستجوی سریعترین راه برای میلیونر شدن دست بردارید.
این منجر به ناامیدی خواهد شد. درعوض ، اگر می خواهید پیروز شوید باید بازی طولانی را انجام دهید. بلکه آرامش خود را حفظ کنید ، شاد باشید و معنا پیدا کنید.
شما یک شب میلیونر نمی شوید. برخی داستانهای موفقیتی را که ما دائماً درباره چنین دستاوردهای یک شبه می شنویم ، در نظر می گیرند ، اما این از حقیقت دور است.

عناوین به اشتراک می گذارد که چگونه مارک زاکربرگ فیس بوک را در یک روز ایجاد کرد و به زودی میلیونر شد. در حالی که اکنون او 74،2 میلیارد دلار ارزش دارد.

اما وقتی عمیق تر می شوید ، می بینید که او فقط دانشجویی بود که به سیستم علاقه ای نداشت. او وقت خود را در برنامه نویسی خوابگاه خود در رایانه می گذراند. او برنامه ای برای ایجاد دقیقاً برنامه ای نداشت ، فقط آن را دوست داشت.

بنابراین او هفته ها کدگذاری کرد ، بدون اینکه کاری دیگری انجام دهد. سپس یک روز ، او یک شبکه اجتماعی را برای دانشگاه خود ایجاد کرد که علاقه را به خود جلب کرد. این کلمه بیرون آمد و سایر دانشگاه ها می خواستند بپیوندند.

سپس این بستر فارغ از اینکه دانشجو باشند و در کجای جهان هستند ، در دسترس هر کس دیگری قرار گرفت.

اکنون ، 2.7 میلیارد کاربر فعال ماهانه در فیس بوک وجود دارد!

شما می توانید بدون پول کارآفرین شوید. اما شما به اشتیاق ، انگیزه ، تمایل به مشارکت نیاز دارید. فداکاری ، نظم و انضباط ، عادات صحیح ، عشق به یادگیری.

اگر به دنبال پیدا کردن یک راه حل فوق العاده سریع ، این راهنما را می خوانید ، فقط Google می توانید چگونه سریع پول در بیاورید. شما برخی از روش های مسخره را مشاهده خواهید کرد.

 

راه های پولدار شدن بدون سرمایه در ایران

 

اما این کاری نیست که میلیونرهای خودساخته هرگز انجام دهند.

و هنوز لازم نیست که یک میلیون دلار ایده داشته باشید. شما قبل از آن 1000 چیز کوچک تولید خواهید کرد ، تا یک روز ذهن شما به یک روش خلاقانه برای انجام کارهای منظم فکر کند. و شما نیازهای موجود در بازار را پر می کنید که فقط تجارت شما قادر است.

بنابراین ، چگونه می توان به یک میلیونر خودساخته و بدون پول تبدیل شد؟ بنشینید و برنامه را برای مرحله اول خود بنویسید. این شامل مواردی است که شما باید بخوانید ، چه عواملی در زندگی روزمره خود باید تغییر دهید و از کجا در زندگی می خواهید از چند سال دیگر زندگی کنید.

 

source : keramatzade

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید