سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

با استفاده از این ترفند با 10 ایده بزرگ کسب و کار آشنا شوید

با استفاده از این ترفند با 10 ایده بزرگ کسب و کار آشنا شوید
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/06/15 0 نظر

حقیقت ساختن یک کسب و کار میلیارد دلاری واقعا ساده است. این با یک ایده شروع می شود که می تواند پول ایجاد کند

 با استفاده از این ترفند با 10 ایده بزرگ کسب و کار آشنا شوید


اگر به تبلیغات خود در فیس بوک فیس بوک اعتماد کنید، احتمالا فکر می کنید فرمول جادویی پنهان از مردم عادی است که موفقیت های نامحدود در شغل  فقط با انجام کارهای ساده ای که هیچ وقت فکر نمی کردید، وجود دارد. اخبار فلش - این یک دروغ است.  

هیچ راز بزرگی از گورهای راه اندازی وجود ندارد. گلوله نقره ای وجود ندارد. هیچ چیز نیست که به طرز جادویی ایده برنامه شما را به یک میلیارد دلار درآمد در یک روز تبدیل کند.

حقیقت ساختن یک کسب و کار میلیارد دلاری واقعا ساده است. این با یک ایده شروع می شود که می تواند پول ایجاد کند. برای شروع  به ساختن کسب و کار خود ، نیاز به ایده دارید. من در مورد یک ایده شگفت انگیز برای ایجاد میلیون ها نفر که فقط جادویی در سر شما می آید صحبت نمی کنم. متأسفانه، ایده ها معمولا به مردم بیرون نمی آیند. به نظر می رسد دیوانه کننده، شما باید کار کنید تا یک ایده بسازید. و همانطور که با همه چیزهایی که کار را می کنند، به یاد داشته باشید کار دقیق بهتر از کار سخت تر است.

بنابراین، چگونه این کار را انجام می دهید، همانطور که به ایجاد ایده های بزرگ مربوط می شود؟ همانطور که همه چیز در مورد همه چیز هوشمند است - از یک سیستم اثبات شده استفاده کنید.

هنگامی که شما یک سیستم اثبات شده را دنبال می کنید، به نظر می رسد همه چیز فقط اتفاق می افتد. به این دلیل است که یک سیستم به طور خاص برای حل یک مشکل طراحی شده با انجام کاری که کمی انجام می شود و به راحتی تکرار می شود. سیستم برای ایده های بزرگ کسب و کار متفاوت است.

برای شروع، فهرستی از 10 مشکل را که در زندگی خود دارید به صورت منظم ایجاد کنید. در اینجا یک لیست نمونه است.

خیلی دیر رفتن به رختخواب
تغییررفتار کودکتان
صبح انرژی کافی ندارید
رفتن به باشگاه بیش از حد
وقت کافی برای خواندن ندارید
زمان نمایش خیلی زیاد
وقتی که من نوشتم، حیرت زده شدم

جادو در اینجا این است که هر کس مشکل دارد. شاید چند نفر دیگر مشکلات مشابهی با شما داشته باشند؟ زمان آن است که ببینیم آیا شما یک مشکلی با مشکل دارید که هیچ کس دیگری ندارد و یا چیزی به چیزی نرسیده است.

از دوستان، خانواده، همکاران، همسایگان، یک گروه فیس بوک و دیگران می توانید با افراد واقعی تماس بگیرید. به هیچ راه حل و یا چیزی بیش از حد دقیق بروید، فقط بفهمید که آیا مردم مشکل شما را به اشتراک می گذارند و از همه مهمتر، متوجه می شوید که چقدر بزرگ است.

هنگامی که شما  تمام مشکلی را که پشت سرتان می گذارید بروید. گوگل آن را جستجوکنید در فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی، ویرایش و هر جای دیگر که می توانید فکر کنید. هرچه بیشتر در مورد مشکل خود مشاهده کنید، بیشتر احتمال دارد که آن را به یک کسب و کار تبدیل کنید. این است که 99 درصد از تمام برنامه های بزرگ که تا کنون شنیدید برنامه ریزی شده بود.

قبل از اینکه شما این مشکل راتبدیل به یک کسب و کارکنید، شما باید به دو چیز توجه کنید- که شما می توانید این مشکل را حل کنید و مردم در مورد راه حل آن نمی دانند شایع ترین سوال در اینجا این است که  راه حل چیست؟"

راه حلی برای حل مسئله کمتر ... بد است. برای مقابله با آن آسانتر به نظر میرسد. اگر شما می توانید آن را به طور کامل از بین ببرید، این عالی است! اما لازم نیست به طور کامل از بین برود، فقط بهمین که بتوان با آن مقابله کرد،کافیست. بیایید نگاهی به چند نمونه از دنیای واقعی بدهیم:

مشکل: من از خرید مواد غذایی متنفرم 
راه حل: سفارشات خود را دراینترنت سفارش دهید وآن ها را درب منزل تحویل بگیرید. 


کسب و کار: Instacart

مشکل: از خواب بیدار نمی شوم تا به ورزشگاه بروم. 
راه حل: از یک ساعت زنگ دار استفاده کنید که به معنای واقعی کلمه من را از رختخواب بیرون می کشد، اگر من فراموش کنم. 

کسب و کار
 

اینها کسب و کار واقعی زندگی هستند که بر روی یک مشکل که یک نفر داشت، ساخته شده بود؛ هر دو آنها اثبات شده است، زیرا چندین نفر این مشکل  را به اشتراک گذاشته اند. هر دو آنها کسب و کارهایی هستند که باعث می شوند حداقل کمی بدتر از این باشند.

آیا یک فروشگاه ساختید؟ آیا این نرم افزار است؟ آیا این برنامه است ؟ یا یک دستگاه پوشیدنی؟ برای مشکل انتخاب شده شما راه حلهایی را که می توانید پیدا کنید و با افراد در مورد آن صحبت کنید. اگر آنها هر یک از راه حل های پیشنهادی را را دوست داشتند، ممکن است شما روی یک معدن طلای نشسته باشید.

 

مشاهده لینک pdf مقاله : با استفاده از این ترفند با 10 ایده بزرگ کسب و کار آشنا شوید

مطالب مرتبط

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 13

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید