گروه تحقیقاتی و آموزشی کرامت زاده|علم ثروت |قانون عشق|موفقیت|قرآن|قانون جذب|اعتماد بنفس|

کتاب صوتی موفقیت نامحدود در20 روز-آنتونی رابینز

کتاب صوتی موفقیت نامحدود در20 روز-آنتونی رابینز
چکیده این محصول : انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ 6 نظر

کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز اثر آنتونی رابینز، مدرس – سخنران و مربی موفقیت است که میشه این کتاب رو معروف ترین و بهترین کتاب رابینز در ایران دونست. به جرات می توان گفت که کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز بهترین کتابی است که از این نویسنده منتشر شده است

موفقیت نامحدود در 20 روز

 

کتاب  اثر آنتونی رابینز، مدرس – سخنران و مربی موفقیت است که میشه این کتاب رو معروف ترین و بهترین کتاب رابینز در ایران دونست. به جرات می توان گفت که کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز بهترین کتابی است که از این نویسنده منتشر شده است. در زمینه علم موفقیت این کتاب به بررسی تمام موارد پرداخته و به تمامی نکات اشاره کرده است.

 

در مورد کتاب

این کتاب به نحوی نوشته شده است که شما باید آن را در 4 هفته و هر هفته 5 فصل آن را بخوانید. در واقع هر فصل برای یک روز. این نسخه ای است که نویسنده آن را برای خواندن کتاب تجویز کرده است.

تونی رابینز در این کتاب به هرآنچه که شما لازم دارید تا به موفقیت برسید اشاره کرده و اعتقاد دارد اگر این موارد را رعایت کنید و تمرینات را به خوبی انجام دهید نتیجه نگرفتن شما تقریبا غیرممکن است.

سر فصل های این کتاب موارد مختلفی را از nlp گرفته تا موفقیت مالی و موفقیت در روابط را شامل می شود. در هر فصل هم موضوعات مختلف بررسی می شود و در نهایت تمرین هایی ارائه شده است.

درباره کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز

به عنوان کسی که چندین و چند کتاب موفقیت را خوانده و با اساتید خارجی و ایرانی این زمینه آشنایی خوبی دارد و تقریبا هر روزه در دنیای مجازی و سایت های مختلف افرادی را می بینم که خود را استاد در حوزه موفقیت معرفی می کنند باید بگم که این کتاب، یک کتاب جامع است. در واقع اگر این کتاب را با دقت بخوانید و تمرینات آن را به خوبی انجام دهید دیگر کمتر مطلبی پیدا خواهد شد که برای شما جدید باشد.

هر آنچه یک فرد عادی در زمینه علم موفقیت لازم داشته باشد در این کتاب موجود است. البته شاید عمق مطالب در بعضی از فصل ها زیاد نباشد اما در همین حد هم کافی است. با خواندن این کتاب راحت تر می توانید تصمیم بگیرید که کدام مطلب در زمینه روانشناسی موفقیت معتبر است و کدام مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد.قسمت هایی از کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز

اکثر مردم نمی دانند واقعا از زندگی چه می خواهند، اما بدتر از آن ها کسانی هستند که می دانند چه می خواهند اما هیچ کاری در جهت به دست آوردن آن نمی کنند.

هدف این است: بیاموزید قدرت درونی خود را به کار گیرید. مهم ترین ابزار موفقیت توانایی شناخت هدفی است که می خواهید بدان دست یابید.

فکرتان را به هر چی متمرکز کنید، همان حقیقت خواهد یافت. پس آنچه انجام کاری را لذت بخش و دلپذیر و یا برعکس ملالت بار و رنج آور می سازد، شکل تفکر شما نسبت به آن است.

نباید برای تغییر دادن خود منتظر روز مناسب باشید بلکه با تغییر دادن خود روزهای مناسب را به چنگ خواهید آورد. بیش از این متحمل ضرر نشوید، همین امروز برای تغییر روحیات خود اقدام کنید.

بسیاری از مشکلاتی که حل شان به نظر ما غیرممکن یا دشوار است، تنها به این دلیل دور از دسترس به نظر می رسند که شیوه تفکر ما درباره آن ها این گونه است. فکر شما کاملا بر آنچه دشوار است متمرکز شده، بنابراین راهی برای حل آن نمی بینید. پس چرا این معادله را معکوس نمی کنید و درباره روش های ممکن برای رسیدن به هدف فکر نمی کنید؟ خود من برای رسیدن به اهداف ام بجای تفکر درباره اینکه ” خدایا چرا نمی توانم کاری انجام دهم؟ چقدر وحشتناک است و…” تمام فکرم را به این مساله معطوف می کردم که چون قبل از من کسان دیگری توانسته اند موفق باشند پس من هم قادرم از پس آن برآیم و به همین دلیل توانستم به موفقیت هایی دست یابم که از نظر دیگران اعجاب انگیز بود.

احساس فشار و عذاب بهترین و موثرترین اهرم برای پیگیری اهداف است. افراد بسیاری را می شناسم که اهداف عالی در سر دارند اما نسبت به انجام برنامه های خود هیچ تعهدی حس نمی کنند زیرا فشار و عذاب ناشی از عمل نکردن را حس نکرده اند. اگر پشت سر خود رنج و عذاب را کنید هرگز عقب گرد نخواهید داشت.

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

captcha Refresh
محمدتقی تقوی نژاد لیر محمدتقی تقوی نژاد لیر
Fatal error: Call to undefined function Num2Fa() in /home/keramatz/public_html/templates/Keramat/template/inc.comments.php on line 621