سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

کتاب صوتی راز ثروت

کتاب صوتی راز ثروت
چکیده این محصول : انتشار : 1396/09/20 11 نظر

اگر فیلم راز  را دیده باشید، در ابتدای فیلم، خانم راندا برن به نسخه قدیمی کتابی اشاره می‌کند که رازی را به او فهماند و این راز زندگی‌ مالی‌اش را به کلی تغییر داد.

کتاب صوتی راز ثروت ، اگر فیلم راز  را دیده باشید، در ابتدای فیلم، خانم راندا برن به نسخه قدیمی کتابی اشاره می‌کند که رازی را به او فهماند و این راز زندگی‌ مالی‌اش را به کلی تغییر داد. رازهایی که در آن کتاب بود خانم راندا برن را از درماندگی و آن وضعیت سخت زندگی به ثروت و خوشبختی رساند. “کتاب صوتی راز ثروت ” همان کتاب است. وقتی این کتاب را می‌خوانی، متعجب می‌شوی از اینکه والاس واتلز، نویسنده کتاب، بیش از صد سال پیش، چقدر دقیق، اصول ثروت  را درک و بیان نموده است. شما در این کتاب با جوهره ثروت و فراوانی  که پایه جهان هستی  را شکل داده است آشنا می‌شوید و درک می‌کنید که  ثروتمند بودن، شاد زندگی کردن و در فراوانی زیستن، طبیعی ترین حالت زندگی  ماست، همانطور که درک می کنید فقر یک موضوع غیر طبیعی است  که هرگز نباید پذیرفته شود… کتاب راز ثروت به ما یاد می دهد که به مقوله ثروت بعنوان یک علم  نگاه کنیم… در واقع این کتاب “علم چگونه ثروتمند شدن ” را به ما می آموزد. 

همه ما علومی مانند فیزیک، شیمی، زیست شناسی، ریاضیات و … را در دوران تحصیلی خود آموخته‌ایم اما هیچ‌گاه متوجه نبودیم که علمی بنام ثروت اندوزی نیز وجود دارد. اکثر ما ثروتمند شدن را بعنوان یک علم نگاه نکرده ایم… فقط تعداد کمی از ما یاد گرفته ایم که باید اصول این علم را بیاموزیم و به‌کار ببندیم. به همین دلیل اکثر افراد در حرفه و کسب و کار خود همیشه در حال آزمون و خظا هستند، بی اطلاعی از علم ثروت باعث شده که افراد حتی چشم اندازی واضح و مشخص از کارهایی که در جهت موفقیت مالی خود انجام می دهند، نداشته باشند… به همین دلیل افرادی که در حوزه مالی موفق‌اند تعداشان محدود است، به همین دلیل است که 95 درصد از ثروت جامعه در اختیار 5 درصد از افراد است… پس در هر وضعیت مالی که هستید، می توانید با یادگیری علم چگونه ثروتمند شدن و اجرای اصول این علم در زندگی و کسب و کار خود،تجربه‌ای جدید برای خود رقم بزنید و به سوی استقلال مالی و موفقیت مالی بیشتر حرکت کنید. ویژگی جهان مادی این است که هر چقدر ثروتمند، موفق و شاد هستید، می توانید باز هم بیشتر از این باشید زیرا خداوند از ثروت، شادی، پیشرفت و گسترش بیشتر و بیشتر شدن، حمایت می کند… این مهم ترین هدف جهان هستی و مهم ترین هدف خداوند است. با خواندن این کتاب متوجه می شوید که علمی به نام علم ثروت اندوزی وجود دارد که همانند علوم ریاضی و جبر، علمی دقیق است و قوانین خاصی فرایند دست یابی به ثروت را هدایت می کنند که به محض عمل کردن و به‌کار بستن این قوانین، هر فرد در هر جایگاه و با هر جنسیت و شرایطی با دقتی بسیار بالا ثروتمند می شود. شما کاملاً حق دارید که ثروتمند باشید، زیرا در جهانی زندگی می‌کنید که فراوانی و ثروت، طبیعت و ذات آن است. بنابراین اگر در این جهان ثروتمند، علم ثروتمند شدن را نیاموزید و خود را از نعمتی که به شما داده شده است محروم نمایید، نه تنها به مهم ترین وظیفه خود در قبال خداوند کوتاهی کرده‌اید، بلکه از توانایی که پروردگار به شما داده است استفاده نکرده‌اید و بزرگترین ظلم را به خودتان کرده‌اید…  

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

مطالب مرتبط

نظرات

سمیرا عابدین مقانکی
۱۳۹۸/۱۲/۱۴۰۰
پاسخکتاب بسیار عالی و مطالب مفید و آموزنده ای داشت
هدیه شیاسی
۱۳۹۷/۰۳/۲۴۰۰
پاسخاین کتاب بسیار عالی است و از اینکه خریداریش کردم واقعا راضیم خصوصا چون فایل صوتی همه جا میتونم گوش کنم و واقعا خوشحالم از این بابت .امیدوارم بقیه دوستان همه دانلود کنند و استفاده کنند.
شکرالله ایزدی
۱۳۹۷/۰۳/۲۴۰۰
پاسخ

سلام به همه دوستان عزیز پیشنهاد می کنم که این محصول رو تهیه کنند واقعا فوق العادست

امیراقایی
۱۳۹۶/۱۱/۱۴۰۰
پاسخهر وقت به کسی کمک مالی کردم گاهی مواقع عین همون پول و گاهی هم چندین برابرش رو به طرق مختلف دریافت کردم. فقط باید با علاقه بخشید و به فکر برگشت نبود. این راز در قرآن و روایات موجود هست. غیر ممکن هست ببخشید و دریافت نکنید.
کاوه صادقی
۱۳۹۶/۱۱/۱۴۰۰
پاسخ

ممنون و بسیار عالی و اموزنده

مهران
۱۳۹۶/۱۱/۱۴۰۰
پاسخکتاب بسیار عالی است
پنجره ای از نادانسته ها را برایم گشود
مهشید
۱۳۹۶/۰۹/۲۰۰۰
پاسخعالی باقیمت مناسب تر نسبت به همه جا.ممنون
براتی
۱۳۹۶/۰۹/۲۰۰۰
پاسخکتاب بسیار عالی بود
نسترن
۱۳۹۶/۰۹/۲۰۰۰
پاسخسلام و درود به استاد مهربونم و دوستان عزیز
این فایل عالی عالی بود. سپاسگزارم
آقای کرامت شما بزرگترین الگوی زندگی من هستید و من به تمام حرفهای شما ایمان دارم و هر تمرینی که میدید با تمام وجودم انجام میدم چون ندای درونم همیشه منو هدایت میکنه تا تمرینات و توصیه های شما رو گوش کنم و انجام بدم.قلبم حرفهای شما رو 100 درصد تایید میکنه. 2 روز پیش اتفاقی برای من افتاد. خداروشکر من تونستم بر استرس، نگرانی، ترس و افکار منفی ام غلبه کنم. چون از شما یاد گرفته بودم که باید ایمانم رو به خدا نشون بدم.باید آرامشم رو حفظ کنم. به خدا نشون بدم توکلم خالصانه است. تمام تلاشم رو کردم آرامشم رو حفظ کنم. بعدش این اتفاق، به نفع من تموم شد همه چیز به خیر و خوشی تموم شد همه چیز عالی تموم شد. همون موقع قلبم گفت: اگر نگران میشدی اگر میترسیدی اگر آرامشتو حفظ نمیکردی نتیجه ای نامناسب برات اتفاق میفتاد. چیزی که ازش میترسیدی اتفاق میفتاد. بعدش خیلی از خدا سپاسگزاری کردم. نماز شکر خوندم. در دفتر سپاسگزاریم، کلی از خدا تشکر کردم و از خوشحالی و عشق به خدا اشک ریختم. خدایا شکرت
معصومه
۱۳۹۶/۰۹/۲۰۰۰
پاسخبا عرض سلام و ادب خدمت شما استاد بزرگوار
درحقیقت توکل واقعی یعنی همین استاد عزیز
من به شما تبریک میگویم به این همه اعتماد به نفس
و توکلی که به پروردگار متعال دارید.به جای اینکه به
عوامل از دست رفته وبلاهای آسمانی تمرکز کنید
به دید مثبت به زیباییهای خداوند تمرکز کردید
واین واقعا خیلی سخته و کار هر کسی نیست
اینجا در کشور ما همش از این بلاها نازل میشه
وباز مردم ناشکری میکنند و این را یه فرصت برای
تغییر خود نمیدانند و فقط حرف میزنند که این خشم
خداست و بس.
فرناک خسروی
۱۳۹۶/۰۹/۲۰۰۰
پاسخبسیار عالی بوود

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید