سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

کتاب صوتی قانون جذب ثروت

کتاب صوتی قانون جذب ثروت
چکیده این محصول : انتشار : 1396/11/16 9 نظر

این کتاب به ما میگوید،مهمترین عاملی که نمی توانیم پول درآوریم,عدم درک این است که هر ذره در جهان هستی، شامل هم خواسته و هم ناخواسته است 

کتاب صوتی قانون جذب ثروت اثر استر هیکس


نتایج دریافتی 

 مهارتی که هر فرد برای جذب ثروت باید داشته باشد

داشتن احساس خوب برای دریافت و جذب ثروت

بدون نیاز به فکر کردن ،ثروت را به زندگی خودتان دعوت می کنید

درک درست جذب برای موفقیت مالی و ثروت

رسیدن به موفقیت مالی

کسب ثروت در زمان مشخص


بسیاری از ما با اینکه فیلم راز را بارها دیده‌ایم و همچنین کتاب‌های بسیاری مثل نگران نباشید پول درآورید، راز ثروت و… را خوانده‌ایم، هنوز درک درستی در مورد موفقیت مالی و رازهای کسب ثروت نداریم و نمی‌دانیم دقیقاً چطور باید قانون جذب را بکار بگیریم.

استر هیکس در این کتاب تمام موارد پنهان قانون جذب را بازگو می‌کند و به ما می‌گوید: مهم‌ترین دلیلی که پول بیشتر وارد زندگی‌مان نمی‌شود، این است که هنوز درک نکرده‌ایم هر ذره در جهان هستی، شامل هم خواسته و هم ناخواسته است و اصل و اساس قانون جذب این است که شما با توجه کردن به هر چیزی، آن را به زندگی‌تان دعوت می‌کنید، نه با فکر کردن به آن

افراد زیادی ثروت را فقط در داشتن پول بسیار می‌بینند، اما ثروت واقعی یعنی داشتن پول، سلامتی، آرامش و آسایش و در یک کلام داشتن تمام چیزهای خوب.

مسئله پول در زندگی انسان‌ موضوع بسیار مهمی است و ما برای انجام تمام فعالیت‌های زندگی‌مان به پول احتیاج داریم، به همین دلیل رسیدن به موفقیت مالی، موضوع اصلی زندگی همه‌ ماست.

برخی افراد با اینکه سالهاست به دنبال کسب ثروت هستند و همواره برای بدست آوردنش تلاش فراوان می‌کنند، اما هنوز به ثروتی که  خواهان  آن هستند نرسیده‌اند.

اگر به نحوه تفکر و زندگی این افراد دقت بیشتری کنید، در می‌یابید که آن‌ها به جای  توجه و تمرکز به موضوع ثروت، روی کمبود ثروت در  زندگی‌شان تمرکز کرده‌اند و مدام احساس بدی دارند چون پولی را که می‌خواهند ندارند.

قانون جذب ثروت در داشتن احساس خوب است. اگر احساس خوبی در مورد پول داشته باشید، آنرا به دست می آورید. زیرا ثروت یک موضوع ذهنی است و اول باید ذهن شما ثروت را احساس کند و ثروتمند شود و بعد این ذهن ثروتمند، ثروت را وارد زندگی‌تان می‌کند.

کتاب قانون جذب ثروت، به شما کمک می‌کند تا بتوانید با تغییر احساس‌تان در مورد هر خواسته‌ای که دارید، آن را به راحتی وارد زندگی‌تان  کنید و تجربه‌هایی جدید برای خود رقم بزنید. از آن لذت ببرید.

 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

مطالب مرتبط

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

کتاب صوتی نگران نباشید،پول درآورید

کتاب صوتی نگران نباشید،پول درآورید

در این کتاب کاملا استثنایی، ریچارد کارلسون 100 کلید ثروتمند شدن را به شما می‌آموزد. با تمرکز کاملا ویژه بر روی کـسب درآمد بیشتر و ثروتمند شدن، راه‌های عملی را ارائه می‌دهد.

کتاب صوتی خواستن توانستن است

کتاب صوتی خواستن توانستن است

دورنمای واضحی را برای آینده خود داشته باشید و رؤیای بزرگی را در سر بپرورانید. باور خود را به خداوند افزایش دهید.

کتاب صوتی راز ثروت

کتاب صوتی راز ثروت

اگر فیلم راز  را دیده باشید، در ابتدای فیلم، خانم راندا برن به نسخه قدیمی کتابی اشاره می‌کند که رازی را به او فهماند و این راز زندگی‌ مالی‌اش را به کلی تغییر داد.

کتاب الکترونیکی بخواهید تا به شما داده شود

کتاب الکترونیکی بخواهید تا به شما داده شود

 شاید شما خواهان ورود پول بیشتر در زندگی تان باشید اما اگر در عین حال احساس کمبود و نداری داشته باشید پول بیشتر وارد زندگی شما نمی شود و حتی پول بیشتری از دست شما خارح می شود.در این کتاب خواهید آموخت چگونه احساس خود را خواسته تان هماهنگ کنید و یا به بیان دیگر نحوه هم فرکانس شدن با خواسته تان را خواهید آموخت.

نظرات

ناشناس
۱۳۹۷/۰۴/۲۶۰۰
پاسخمیخواهم کتاب برایم ارسال شوذ تشکر
سینا
۱۳۹۷/۰۳/۲۴۰۰
پاسخسلام کتاب بسیار عالی بود بسیار درمن انگیزه ایجاد کرد ممنون از سایت خوبتون
ناشناس
۱۳۹۷/۰۳/۲۴۰۰
پاسخا سلام خدمت استاد عزیز.
من از دو سال پیش با سایت شما و اموزشهای شما آشنا شدم ولی متاسفانه بخاطر تمرکز نداشتن روی اموزشها و باورهای شما دست به دامان افراد و افکار دیگران کسانی که در حوزه مشغول هستند هم خارجی و هم ایرانی شدم. و پس از مدتی به این اگاهی رسیدیم که بهترین جا برای اموزش و یادگیری فقط سایت عالی کرامت می باشد و 3 ماهی هست که فقط و فقط روی سایت و گفته های شما متمرکز شدم.
خواستم اعتراف کنم که باورهای که از طرف شما به من القا شده و هنوز هم در حال القا شدن هست بسیار عالی و عملی هست و من اینو با افتخار می گم که توسط شما دارم قوانین کیهانی رو به اجرا درمیارم و از نتایجم بسیار زیاد راضی هستم به عنوان نمونه من روی باوری که خودم ساختم که کار نکنم ولی پول دربیاورم کار کردم و همین هفته پیش بود که شب حدود ساعت 12 نکته ای به الهام شد و دقیقا تا 1 ظهر فردای انروز مبلغ 15 میلیون تومان فقط با چند تا تلفن زدن بدست اوردم.
و الان هم دارم روی یک باوری کار می کنم که بتوانم مثل ایده قبلی 20 میلیون تومان کار کنم.
وقتی که شما گفتید ثروتمند شدن معنوی ترین کار دنیاست چند وقت طول کشید که توانستم این جمله را درک کنم و الان که به درکش تقریبا رسیده ام می خواهم تا ابد ادامه دهم و چه زیباست این دنیا که براحتی و بدون هیج زحمتی خواسته هایمان اجابت میشه.
در ضمن قبل از عید یک ایده استارتاپ جدیدی که هیچ جای دنیا نیست را پیدا کردم و منتظر چند نفر بعنوان همکار و مشاور هستم که اجراش کنم و از ته قلب مطمن هستم که با اجرا شدن این ایده ثروتهای زیادی نصیبم می شود. الگوی من شما هستید .
به امید روزی که من هم از لحاظ مادی و معنوی و روابط به جایگاه فعلی شما برسم. به امید خداوند متعال.
میلاد
۱۳۹۷/۰۳/۲۴۰۰
پاسخاستاد عزیزم سلام
نمیدونم چرا همین الان یه حسی بهم گفت که بیام اینجا ازتون یه درخواستی بکنم.
استاد در طی این مدتی که سعادت آشنایی و همراهی با شما را داشته ام به تجربه به این موضوع رسیده ام که سه باور فراوانی و ثروت معنوی و لیاقتمندی میتواند مسیر زندگی هر کسی را برای همیشه تغییر دهد تا تجربیات کاملا متفاوتی در زندگیش داشته باشد و بتواند براحتی خواسته هایی را تجربه کند که مدتها به دنبال آنها بوده یا حتی ناآگاهانه آنها را میخواسته.
در مورد باور فراوانی و ثروت معنوی در بسیاری از فایلهای رایگان و بعضی از محصولات توضیحات عالی داده اید ولی جای خالی یک فایل رایگان اختصاصی در مورد باور لیاقتمندی در بین فایلهایتان احساس میشود.
ممنون میشم اگه این جای خالی رو با یه فایل عالی مثل همیشه پر کنید
استاد عزیزم بازم ممنونتم بابت همه چیز…
حنانه
۱۳۹۷/۰۳/۲۴۰۰
پاسخسلام
فایل و کتاب بسیار عالی وتاثیر گذاری بود مرسی از سایت عااااااااااااااالیتون
مهرانه طالبی
۱۳۹۷/۰۳/۲۴۰۰
پاسخسلام استاد جونم دوستتون دارم باعمل کردن به فایلهای رایگانتون موقعیتم داره دگرگون میشه و بهتر میشه
مهدی
۱۳۹۷/۰۳/۲۴۰۰
پاسخسلام
بارها شنیده بودم که فلانی شم اقتصادی قویی دارد ، وقتی از ایلان ماسک در دوره ها می شنوم می فهمم که این آدم خیلی روی خودش کار کرده تا این شم اقتصادی را کسب کند و عامل مهم پیشرفتش را در تمرکز و جدیت در کارش می دانم ، همه چیزی را که برایش در درجه اصلی اهمیت قرار نداره می زاره کنار و فقط به عامل مهمش توجه می کند و تمام و فکر و ذکرش این است که به عامل اصلی و هدف اصلیش برسد و هر چه حاشیه است را می زاره کنار و می اندازددور ، حالا هر کسی که باشد همکار و یا هر کسی دیگر، تمام تمرکز روی کارش است و فقط و فقط و فقط.
مهرانه ایوبی
۱۳۹۷/۰۳/۲۴۰۰
پاسخسلام
یکی بود یکی نبود ازهمین چیزهایی است که می دانیم ، خداهست ولی نیست ، ولی دیده نمیشود، فقط درک کنیم فایده ندارد باید عملیش کنیم یعنی یکی بود ولی تا وقتی عملا کاری انجام ندهیم و تجربه ای کسب نکنیم ، یکی نبود، است . خدا یکی بود ولی ظاهرا نبود( یکی نبود)، پس با جلوه های خدا می توان او را درک کرد و فهمید و دید او را از نعمتهایش. خداوند خود را به ماشناساند با تجربه با عمل با آفریدن دنیا و نعمتهایش ما هم باید همین کا را انجام دهیم بایدخلق کنیم باید تجربه کنیم باید کاری انجام دهیم ، باید متعالی شویم، یک کل داریم یعنی خدا که یکتاست و خدا جزء را هم بوجودآوردو تکثیرش کرد یعنی آدمها، خداونددرهمه جا وجود دارد و خداوند وجود ندارد خداوندهست ( یکی بود یکی نبود) خداوندهست وجود داشتن در او نیست فقط او هست در همه جا هست او نادیدنی است ولی همه جا هست، ما خدا را می شناسیم از تجلیات او، بالاترین موهیتی که خدا به ما داد رابطه ما بااوست که او بهترین راهنمای ما و یکتای ماست ، خداوند ناآشکاری است که با نعمتهایش می توانیم او را آشکار کنیم ( همان یکی بود یکی نبود است ).
خدایا دوستت دارم و شکرت
سمانه قسوریان
۱۳۹۷/۰۳/۲۴۰۰
پاسخسلام من کتاب رو خریداری کردم خیلی به من کمک کرد استاد چون وقتم کم هست به صورت صوتی راحت گوش کردم و استفاده کردم سپاس فراوان

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 14

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید