سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

قانون جذب پول | تکنیک های کاربردی جذب پول و جذب ثروت

قانون جذب پول | تکنیک های کاربردی جذب پول و جذب ثروت
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/05/13 0 نظر

با قانون جذب پول کسب و کار خود را رونق ببخشید و دروازه های پول و ثروت را در زندگی خود باز کنید.

 

در برنامه ی قبلی میلیاردر شدن در مورد این موضوع صحبت کردم که چگونه هر کسی می تونه روش ورود به درآمد میلیاردی و پولدار شدن رو یاد بگیره و به یک شکست ناپذیر تبدیل بشه و اینکه چگونه این کار کاملا علمی هست

در ویدیوی جدید راه میلیاردر شدن میخوام بهت نشون بدم که چگونه در سریع ترین زمان ممکن می تونی از نیروی قدرتمند قانون جذب ثروت برای خلق اهداف و رویاهایی که داری استفاده کنی

 روش علمی و تایید شده ورود به ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد اون 

اینکه چگونه می تونی این علم رو یاد بگیری و ازش استفاده کنی 

بیش از 8 سال هست که به صورت حرفه ای با علم جذب ثروت آشنایی دارم و دارم در زندگی خودم ازش استفاده می کنم و در ویدیوی امروز شکست ناپذیر دقیقا میخوام تکنیک هایی رو باهات به اشتراک بگذارم که می تونه زندگیت رو متحول کنه

 

دوست دارم همین حالا ویدیوی جدید درآمد میلیاردی رو دانلود کنم

 

دلیل اینکه این روش انقدر جادوییه و عالی جواب میده اینه که کاملا علمیه و بر اساس نحوه ی عملکرد ذهن انسان هستش

همه ی اتفاق هایی که در زندگی تو رخ میده دلایل مشخصی داره و تنها کار مهم تو اینه که به داخل ضمیر ناخودآگاه و ذهنت بری

ببینی چه باور مخربی هست که درست کار نمیکنه و باعث شده به خواسته های خودت نرسی، اونها رو بکشی بیرون و حذفشون کنی و باورهای مفید و اثربخش رو جایگزین اون باورهای تاریخ مصرف گذشته کنی

این ویدیو 18 دقیقه آموزش خالص و حرفه ای هستش که بهت کمک میکنه یاد بگیری

چگونه می تونی سریع تر و راحت تر خودت رو در یک لول مشخص و معین موفقیت در هر جنبه ای از زندگی تثبیت کنی

دلیل تمامی اتفاق هایی که داری در زندگی خودت تجربه میکنی چیه

کی و چگونه باید به سراغ ضمیر ناخودآگاهت بری

و … 

 

دوست دارم همین حالا ویدیوی جدید میلیاردر شدن رو دانلود کنم

 

سریع ترین راه استفاده از قدرت جادویی قانون جذب (the law of attraction)


شما چیزی که هستید و در همین لحظه در وجود خود حس میکنید را جذب پول میکنید، نه آنچه را که میخواهید و آرزویش را دارید ! این جذب پول به شکل فضایی انجام نمیشود ! بلکه ناخودآگاه شما آنرا باعث میشود ! اما همانطور که اسمش هم رویش هست، “ناخودآگاه” یعنی همه چیز طوری انجام خواهد شد که حتی روحتان هم از نحوه انجامش با خبر نخواهد شد ! به همین علت حتی پس از رسیدن به خواسته خود، احساس خواهید کرد آرزوی شمابه شکلی جادویی بر آورده شده است، حال آنکه جادویی بزرگتر از ناخودآگاهتان وجود ندارد


1-قانون جذب

برای اینکه بدانید چگونه باید از قانون جذب ثروت و قانون راز استفاده کنید تا به خواسته و هدف که دارید برسید باید رمز و راز قانون جذب را بدانید , مخصوصاً زمانی که تازه در اول راه هستید 
 

قانون جذب چیست


1_ قانون جذب پول همیشه در حال عمل کردن است :
 

یکی از افکار بسیار غلط این است که خیلی از افراد فکر می‌کنند قانون جذب پول را خودشان به کار انداختن و بعد از یادگیری آن خودشان آن را وارد زندگی خود می‌کنند . ولی بر خلاف این باور که این افراد دارند قانون جذب پول دائماً و همیشه در حال عمل کردن و بر روی زندگی مان تاثیر می گذارد .

قانون جذب پول یک نیروی است که در برابر افکار و احساسات ما واکنش نشان می دهد . به هر چیزی که فکر کنیم و روی آن تمرکز کنیم در حال جذب کردن آن می باشیم .

هر چیزی که درون ذهنتان بیاید در حال فرستادن ارتعاش و فرکانس آن به کائنات هستیم و کائنات با توجه به آن انرژی که دریافت کردند آن را وارد زندگی ما نمی کند .

 

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم

قانون جذب پول می گوید ” به هر چیزی که فکر کنید آن را جذب می‌کنیم ” , فرقی نمی کند که به یک چیز مثبت یا منفی فکر کنید .

قانون جذب پول همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است . فرقی نمی کند که شما به چه چیزی فکر میکنید .

اگر به بی پولی و نداشتن کار فکر می کنید در حال جذب بی پولی و بیکاری هستید , اگر به یک رابطه خراب فکر می کنید در حال جذب رابطه های خراب در زندگیتان هستید , اگر هی می گوید که دختر و پسر خوب نیست کائنات این شرایط را وارد زندگیتان می‌کنند .

اما اگر همیشه مثبت نگر هستید و به چیزهای مثبت فکر میکنید همان ها بیشتر وارد زندگیتان می‌شود .

برای آنکه بتوانید خواسته و اهدافتان را جذب کنید باید افکار و ذهنتان را در اختیار بگیرید , چون در اغلب مواقع افکارتان منفی بوده کار سخت و دشواری است که کنترل افکار و ذهن تان را در اختیار بگیرید .

اگر کنترل ذهنتان را بتوانید در اختیار بگیرید می‌توانید خواسته به اهدافتان را جذب کنید . اما اگر نتوانید افکارتان را کنترل کنید و در اختیار خود بگیرید شرایط زندگیتان همین طور که هست باقی می ماند و پیشرفتی نخواهید داشت .

بهترین راه برای در اختیار گرفتن ذهن و افکارتان تمرین کردن است . با تمرین کردن می‌توانید خیلی راحت کنترل ذهن و افکارتان را در اختیار بگیرید و در جهت خواسته و هدف خود حرکت کنید .

تمارین زیادی در زمینه قانون جذب پول و ثروت در اینترنت وجود دارد . اما اگر قصد دارید که با تمرین کردن به آن خواسته و هدفتان برسید توصیه می کنم در قسمت اعضای ویژه سایت شرکت کنید .

در این بخش قدرتمندترین تمارین قانون جذب پول به همراه دستورالعمل آنها قرار گرفته است که با ثبت نام در این بخش می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید .


2_ قانون جذب پول - جذبه ناخواسته ها به صورت تصادفی :


حالا که فهمیدید قانون جذب پول همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است , بهتر است یکی دیگر از رمز و راز قانون جذب پول و حقایقی که به شما گفته نمی‌شود را بدانید :

اینکه گاها ممکن است به صورت اتفاقی و تصادفی چیز نادرست و ناخواسته ای را جذب کنید . اضطراب و ترس و در کل منفی نگری باعث می شود چیزهایی را به اشتباه و تصادفی جذب کنید .

به همین دلیل اگر دائماً استرس داشته باشید و یا نگران باشید نه تنها از آن خواسته و هدف تان دور می شوید بلکه ممکن است چیزهایی را که دوست ندارید وارد زندگی تان به شود .

به عنوان مثال اگر دوست دارید که به ماشین رویایی خود برسید ولی تصورات اشتباه مثل” چگونه پولش را جور کنم” , ” این ماشین لیاقت من نیست ” , ” هرگز به آن نمیرسم ” و… داشته باشید , ممکن است چیز های مخالف خواسته تان جذب کنید .

پس بهترین کار این است وقتی به خواسته و هدف تان فکر می کنید هرگز به راه رسیدن به آن فکر نکنید , چرا که وقتی در مدار خواسته خود قرار بگیرید کائنات به ساده ترین شکل ممکن شما را به آن خواسته و هدف می‌رساند .

 

3_ قانون جذب پول - آن چیزی را که میخواهید رها کنید :
 

یکی دیگر از رمز و راز قانون جذب پول رها کردن خواسته و اهدافتان می باشد . بر اساس قانون جذب پول که اگر واقعا می خواهید به آن خواسته و هدف که دارید برسید باید آن را رها کنید و به خواسته تان نچسبید .

منظور از رها کردن خواسته و هدف یعنی وقتی اهداف و خواسته هایتان را مشخص کردید وسواس نشوید و دائماً روی خواسته های تان اصرار نکنید .

باید خواسته و هدفتان را در کائنات رها کنید . می توانید با تمرکز بر روی خواسته های تان به آن چیزی که میخواهید برسید .

 

قانون جذب کائنات

باید مطمئن باشید که کائنات شما را به آن چیزی که میخواهید میرساند .

وقت خواسته و هدفی دارید باید با خونسردی کامل و احساس خوب در جهت رسیدن به آن تلاش کنید نه اینکه هی اصرار داشته باشید که چرا به آن نمی رسند .

این فرآیند دقیقا مثل پرتاب کردن توپ است , اگر اجازه ندهید که برود و آن را پرتاب نکنید , به مقصد نمی رسد .

 

4_ قانون جذب پول - مشخص کردن هدف و خواسته هایتان :


یکی دیگر از رمز و راز قانون جذب پول که افراد کمی به آن اشاره می‌کنند مشخص کردن هدف و خواسته هایتان است .
کلید اصلی قانون جذب پول برای آن که می خواهید به خواسته به هدفتان برسید در ابتدا باید خواسته هایتان را به طور واضح و دقیق با تمام جزئیات مشخص کنید .

مشخص نکردن آن چیزی که میخواهید باعث ارسال فرکانس و ارتعاش نامشخص به کائنات می‌شود .

وقتی نتوانید ارتعاش خواسته تان را مشخص به کائنات ارسال کنید چه انتظاری دارید که شما را با آن چیست که می‌خواهید برسانند .

به این دلیل است که خیلی از افراد فکر می‌کنند با قانون جذب پول نمیتوانند به آن خواسته به هدفی که دارند برسند .

وقتی هدف و خواسته تان را مشخص نمی کنید و اصلا نمی دانید که چه چیزی می خواهی چطور انتظار دارید به هدف برسید .

ممکن است درون ذهنتان فقط یک ماشین بخواهید . بهترین کار این است که یک دفتر و خودکار بردارید و تمام خواسته های تان را مو به مو با جزئیات دقیق مشخص کنید .

وقتی جزئیات خواسته به هدفتان را دقیق مشخص کنید آن موقع است که ارتعاش خواسته تان را دقیق به کائنات ارسال می‌کنیم .


 

5_ قانون جذب پول - رسیدن به آن چیزی که میخواهید زمان بر است :


اینکه با قانون جذب پول و ثروت  می توانید به تمام خواسته و آرزوهایی که دارید برسید واقعیت دارد و هیچ نشدی در این قانون وجود ندارد .

درست است که اگر اصول و راز و رمز کائنات و قانون جذب پول را بدانید و آن را در این زندگی تان پیاده سازی کنید می‌توانید یک زندگی عالی برای خودتان رقم بزنید .

اما چیزی که باید بدانید این است که رسیدن به آن خواسته به هدفی که دارید نیاز به زمان دارد . و غیر ممکن است مثلاً شما در یک ماه به تمام خواسته و اهدافی که دارید برسید .

برای آنکه بتوانید به بهترین شکل ممکن و موثرترین راه از قانون جذب پول استفاده کنید باید در برخی زمینه ها مهارت پیدا کنید مثلاً استفاده از عبارات تاکیدی , تجسم خلاق , درست تمرین کردن و…خبره باشید .باید بتوانید به طور دقیق بر روی آن خواسته و هدفی که داری تمرکز کنید 

تمرکز کردن به خواسته تان ممکن است در ابتدای راه برایتان کمی دشوار و سخت باشد ولی با مرور زمان و انجام تمارین این دشواری و سختی برایتان کمرنگ می‌شود.

وقتی بر روی خواسته و داستان تمرکز می‌کنید باعث می شود که ارتعاش آن خواسته و هدف تان را به کائنات ارسال کنید . تمرکز کردن یکی از موثرترین راه ها برای ارسال انرژی به کائنات است و تنها مشکلی که وجود دارد باید این کار را تکرار کنید که با آن چیزی که میخواهید برسید .

باید به شما این آگاهی را بدهم که برای آن که به آرزو و خواسته هایتان برسید باید زمان بگذارید .

اما قسمت خوب ماجرا اینجاست که اگر درست تمرین کنید , درست ارتعاش خواسته و هدف تان را به کائنات سال کنید خیلی زود نتایج باورنکردنی را وارد زندگی تان خواهید دید .

همین نتایج باعث می شود که شما ادامه دهید و متوقف نشوید .

اگر هر روز قانون جذب پول را تمرین کنید و زمانی را برای ذهن تان بگذارید , متوجه خواهید شد که کم کم به آن خواسته به هدفی که دارید نزدیک می شوید و یکسری نتایج کوچک و بزرگی را درون زندگی تان می گیرید و به سمت شادی و موفقیت می روید . پس باید ادامه دهید و فقط صبور باشید .
 

2-جذب فوری ثروت

در قانون جذب پول مهم نیست که کار شما چیست! شما اگر این قوانین را به کار ببرید، قطعا در زمینه پول و ثروت به رشدی فراتر از آنچه الان به ذهنتان می رسد خواهید رسید.

چگونه ثروتمند شویم ؟ یکی از قوانین ثروت این است که یا عاشق کاری باشید که انجامش می دهید و یا کاری انجام دهید که عاشق اش هستید. حس خوب شما باعث می شود کارایی شما چند برابر شود. بتوانید ایده های خوب در کسب و کارتان پیاده سازی کنید و ایده ها را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید. چرا که ایده وقتی به سراغ شما می آید که کارتان را در قلب تان داشته باشید و به کار خود عشق بورزید. اگر در کارتان عشق نباشد، انرژی و انگیزه هم نیست.

یکی دیگر از قوانین جذب پول که به عقیده من هیچ روش سریع تر دیگری برای جذب پول و ثروت وجود ندارد این است که بابت هر پولی که وارد زندگی تان میشود شکرگذار باشید. کسانی که شکرگذار نیستند بدترین وضعیت مالی را دارند.

باید بابت تک تک پول هایی که وارد زندگیتان می شود خدا را شکر کنید. بابت تک تک معاملاتی که انجام میدهید و در آن سود می کنید خدا را شکر کنید، یک چیز ارزان می خرید خدا را شکر کنید، یک هدیه دریافت می کنید خدا را شکر کنید … و خدا را واقعا از ته دل تان شکر کنید.

اگر میخواهید پول وارد زندگیتان شود، باید پول را دوست داشته باشید. پول واقعا دوست داشتنی است و چیزی که گاها ما را از پول دور می کند همین دوست نداشتن پول است. ما در لایه های زیرین مغزمان پول را دوست نداریم و این باعث میشود ما به پول نرسیم.


آیا از قانون جذب پول استفاده می‌کنید؟
 

دربا‌ره‌ی پول چه احساسی دارید؟ بیشتر مردم می‌گویند پول را دوست دارند، اما اگر به‌اندازه‌ی کافی نداشته باشند، نسبت به آن احساس خوبی ندارند. اگر کسی تمام پولی که نیاز دارد را داشته باشد، آن‌وقت به‌طور یقین نسبت به پول احساس خوبی دارد.

اگر نگاهی به دنیای اطرافتان بی اندازید، خواهید دید که بیشتر مردم نسبت به پول احساس خوبی ندارند، زیرا بیشتر پول و ثروت دنیا دست حدود 10 درصد از مردم است. تنها تفاوت میان ثروتمندان و سایرین این است که آن‌ها نسبت به پول بیش از آنکه احساسات بد نشان دهند، احساسات خوب بروز می‌دهند. به همین سادگی؛  قانون جذب پول و ثروت همین است.


چرا قانون جذب پول کار نمی‌کند؟
 

دلیل اینکه بیشتر مردم نسبت به پول احساس بدی دارند این است که در موردش عقاید منفی دارند، و آن عقاید منفی وقتی بچه بوده‌اند به خورد ذهن ناخودآگاهشان داده‌شده است. عقایدی مانند “پول کثیفه” “پول فساد میاره ” “آدم‌های ثروتمند صادق نیستند” “پول خواستن معنوی نیست” و … .

وقتی بچه‌اید هر چه والدین، معلم‌ها یا جامعه بگویند می‌پذیرید. و بنابراین بدون این‌که متوجه شوید، با احساساتی منفی نسبت به پول بزرگ می‌شوید.

“زمانی که پی ببرید هیچ کمبودی وجود ندارد، تمام دنیا از آن شما می‌شود.”


راه سریع قانون جذب پول
 

اگر پول چندانی ندارید، پس دریافت قبض‌ها به شما احساس خوبی نمی‌دهد. اما لحظه‌ای که به یک قبض رقم درشت واکنشی منفی نشان می‌دهید، احساسات بد از خود ساطع می‌کنید، و به‌طور یقین قبض‌های بزرگ‌تری دریافت خواهید کرد.

هر چه بدهید همان را دریافت می‌کنید. مهم‌ترین مسئله این است که وقتی قبض‌هایتان را می‌پردازید راهی پیدا کنید هر راهی تا احساس خوبی داشته باشید. هرگز وقتی احساس خوبی ندارید قبض‌هایتان را نپردازید، زیرا تنها قبض‌های بزرگ‌تری را سمت خودخواهید کشید.

برای تغییر آنچه احساس می‌کنید، باید قدرت تصورتان را به‌کارگیرید و قبض‌هایتان را به چیزی که باعث می‌شود احساس بهتری داشته باشید مبدل سازید. می‌توانید تصور کنید آن‌ها درواقع قبض نیستند بلکه در عوض تصمیم گرفته‌اید از سر خوش‌قلبی به شرکت یا شخصی به خاطر خدمات فوق‌العاده‌اش پول بدهید.

“به شما نه بر اساس کار یا وقتتان بلکه بر اساس میزان عشقتان پاداش داده می‌شود.”


3-تعریف پول

امروزه دو تعریف رسمی برای پول در ایران وجود دارد ، یکی از این تعاریف پول و دیگری نقدینگی بخش خصوصی است . در تعریف اول پول ، اسکناس و مسکوک در دست اشخاص شامل : اسکناس و مسکوک منتشر شده منهای اسکناس و مسکوک نزد بانک مرکزی و بانکهای تجاری و بانکهای تخصصی است .
به عبارتی پول برابر است با اسکناس و مسکوک در دست اشخاص به علاوه سپرده های دیداری بخش خصوصی نزد بانکهای تجاری و تخصصی .نقدینگی بخش خصوصی عبارتست از پول به علاوه سپرده پس انداز و سپرده مدت دار بخش خصوصی نزد بانکهای تجاری و تخصصی .

خصوصیات پول 
آنچه پول خوانده می شود ، باید سه مشخصه عمده داشته باشد :


وسیله مبادله : پول به عنوان وسیله مبادله عمل می کند . ما می توانیم با پول کالا و خدمت خریداری کنیم . اگر کالا و خدمتی را بفروشیم در مقابل آن پول دریافت می کنیم . درباره این وظیفه هیچگاه به فکر ننشسته ایم ، این وظیفه یا خدمتی که پول ارائه میدهد نقش بزرگی در افزایش کارایی اقتصادی دارد .
مبادله بدون پول یعنی معاوضه یا تهاتر کالا با کالا . برخی از این مبادلات تهاتری هنوز هم در اقتصادهای پول وجود دارند . اما تهاتر به عنوان وسیله اصلی مبادله غالبا غیر کارآ می باشد . مسئله این است که انجام معامله تهاتری به سازگاری خواستهای دو نفر نیاز دارد . اگر آقای الف علاقمند به خرید کفش و فروش جواهرات باشد و آقای ب علاقمند به فروش کفش و خرید رایانه ، این دو نمی توانند کالایشان را با هم مبادله کنند . باید فرد سومی را بیابند که خواست مبادله اش با این دو سازگار باشد . یعنی علاقمند به فروش رایانه و خرید جواهرات باشد

وسیله ذخیره ارزش : پول نقش وسیله ذخیره ثروت را نیز بازی می کند ، افراد می توانند مقداری از درآمد خود را جهت خرید کالا و خدمات در آینده پس انداز کنند . پول یکی از داراییهای مالی است . سایر ابزار ذخیره ارزش ( اوراق قرضه دولتی یا خصوصی ) پول نیستند زیرا سایر وظایف یا نقشهای پول را انجام نمی دهند . از آنها نمی توان به عنوان وسیله مبادله یا واحد حساب استفاده کرد .


4-پول درآوردن

قانون جذب پول و هر چیزی که از کائنات طلب میکنی از راه هایی به دستت میاد که اصلا انتظارش رو نداشتی. کلاً در قانون جذب پول باید یاد بگیری با هر منطقی که تا به امروز زندگی کردی، همه رو فراموش کنی و آماده پذیرش یک روش و سبک جدید از تفکر باشی، در غیر اینصورت اگر بخوای با ذهن منطقی همه چیز رو تجزیه تحلیل کنی هرگز موفق نمیشی.

 

پولدار شدن

در مرحله بعدی قانون جذب پول، باید نشانه ها رو تشخیص بدی. مثلا ممکنه همین فردا یکی ازت درخواست کنه که باهاش در یک کاری همکاری کنی و مبلغی رو بعنوان دستمزد بگیری.. یا امکان داره تنها با انجام یک معامله به صورت واسطه گری اونو مبلغ رو بدست بیاری. بصورت کلی لازمه که به احساست گوش کنی، و نزاری عقلت موضوع رو پیچیده کنه برات. هر تصمیمی که قلبت میگه انجام بده همون درسته.

همه ما به وجود الله معتقدیم و ایمان داریم، همچنین ایمان داریم که بخشنده ست،  پس شک نکن، خواسته ات رو مطرح کن، و از الله بخواه و خودت رو بسپر بهش. باید با ایمان کامل اینکارو انجام بدی در غیر اینصورت باید روی شک و تردیدت نسبت به خداوند خیلی خیلی کار کنی. انشالله در پست های اینده مطالب و جزئیاتی رو از خود قرآن و کتب دینی میارم، که اگر ذره ای شک در وجودت مونده همونم از بین بره.

و در انتها یادت نره، خداوند همواره در قلبته، و شیطان در ذهنت. به قلبت گوش بده…. تاریکی هر چقدر هم که گسترده باشه، ذره ای نور میتونه شکستش بده. اجازه بده نور قلبت به ذهنت نفوذ کنه.


5-راههای پول درآوردن بدون سرمایه

به دنبال درآمدزایی هستید اما راه آن را نمیدانید؟ آیا پول و سرمایه ای برای راه اندازی کسب و کار بزرگ و کارآفرینی کردن ندارید؟
 
راههای پولدار شدن با سرمایه کم
اگر قصد شروع شغلی را دارید شاید لازم به داشتن بودجه بالایی هم داشته باشید. اما همیشه راه هایی هست که بتوان کسب و کاری را آغاز کرد که برای پول درآوردن به سرمایه اولیه نیازی نداشته باشد تا بتوان در ابتدا بدون پول و یا حداقل با سرمایه ای اندک کار را شروع کرد و به پیش برد.


اگر شما ترکیبی از مهارت ها، اخلاق کاری و روش های بازاریابی را داشته باشید مسلما میتوانید یک کسب و کار عالی و با سرمایه کم شروع کنید. لازم نیست همیشه یک ایده منحصر به فرد در ذهنتان باشد تا بتوانید ثروتمند شوید و زندگی ایده عالی داشته باشید. بلکه میتوان با کارهای ساده نیز شروع به انجام کاری کرد و از تخصص های فردی خود استفاده نمود که این هم نوعی کارآفرینی محسوب میشود.
 

راه های پول درآوردن برای نوجوانان

نمیتوان گفت به هیچ پولی نیاز ندارد، بلکه سرمایه اندکی میخواهند که بعضی از آنها همان مواد اولیه مورد نیاز میباشند. به نظر بنده کاری وجود ندارد که هیچ سرمایه ای نخواهد، در حقیقت بعضی از ایده ها طوری هستند که آنقدر بودجه اندک برای شروع کار لازم دارند که نمیتوان گفت نیاز به سرمایه در آن احساس میشود!


قانون جذب پول - چیزی بسازید
 

امروزه اکثر خانم ها و حتی برخی از آقایان علاقه بسیار زیادی به هنرهای دستی دارند و عده ای از آنها پول خوبی برای برخی از هنرهای خانگی میدهند. با توجه به مهارت هایی که دارید اقدام به ساخت هنرهای دستی و خانگی کنید. شاید با خود بگویید که این کار نیاز به سرمایه اولیه دارد، اما باید گفت درست است که چنین کاری سرمایه اولیه میطلبد، اما بودجه مورد نیاز بسیار اندک است و در مقابل قیمت برخی از این اجناس نیز چند برابر مواد اولیه میباشد. پس با فروش چند عدد از کارهای دستی خودتان میتوانید سود خوبی داشته باشید و مواد اولیه را با پول فروش کارهایتان به دست آورید.


قانون جذب پول -خدمات بفروشید


یکی از راه های پول درآوردن بدون سرمایه اولیه این است که به جای فروش محصولات فیزیکی، خدمات ارائه شده خود را به فروش برسانید. با توجه به زمینه و منافع شما، میتوان انواع مختلفی از خدمات را به فروش رساند.

برخی از مردم نیاز به یک حسابدار متخصص دارند و در میان این افراد، عده ای هم نیازمند اشخاصی هستند تا از کودکان و میانسالان مراقبت کنند، یا بتوانند چمن های منزلشان را کوتاه کنند و به کمک های شخصی بپردازند. این کار نیازمند این است که یک نام برای برندتان انتخاب کنید تا بتوانید خدماتتان را به خوبی ارائه دهید و مردم شما را بشناسند.


قانون جذب پول -سرویس دهی در خانه
 

این طرح مناسب کسانی است که در روستاها و یا جاهایی زندگی میکنند که امکان ارائه خدمات در خانه را دارند. برای مثال شخصی که دارای خانه ای با یک باغ کوچک است میتواند آنجا را به یک ماشین پولسازی تبدیل کند به شرط اینکه ایده های جذابی برای پول درآوردن بدون سرمایه داشته باشد. خدمات این چنینی نه تنها نیاز به بودجه اولیه ندارند بلکه محصولات بی پایانی هستند که میتوانند شما را ثروتمند کنند. علاوه بر این، افرادی که چنین خانه هایی ندارند یعنی در روستا نیستند و یا امکان ارائه چنین خدماتی را ندارند، میتوانند قسمتی از خانه خود را برای کارهایی مثل نگهداری کودکان اختصاص دهند و از این روش کسب درآمد داشته باشند.


قانون جذب پول -تعمیرات لوازم مختلف
 

اگر مهارتی در زمینه های تعمیراتی دارید میتوانید مهارت خود را به ماشین پولساز مبدل کنید. این مهارت ها حتما نیاز به تخصص های فنی مثل تعمیرات لوازم برقی، الکترونیکی و غیره ندارد، بلکه میتوانید از هر روشی حتی تعمیر جای جای خانه پول به دست آورید. تعمیر ماشین، تعمیر قسمت های مختلف خانه، تعمیر لوازم خاص و غیره میتواند برای شما پولساز شود.


قانون جذب پول -آرایشگر همراه شوید
 

 اگر خانم یا آقا هستید فرقی نمیکند میتوانید با تبلیغات ارزان قیمت ابتدا در محل زندگی خود مشتری هایتان را پیدا کنید و اصلاح مردم را در خانه هایشان انجام دهید. شاید در ابتدا این کار از نظر شما شدنی نباشد، اما در ایران کسانی که اولین بار کاری را آغاز میکنند جزء ثروتمندان میشوند و پول خوبی را به دست می آورند.

6-راه های جالب پول درآوردن

قانون جذب پول یک نوع تغییر دادن نگرش نسبت به پول در آوردن است که فرد باید به دنبال راه هایی جدید و موثر برای کسب و کار و درآمد باشد. در قانون جذب پول افراد موفق فرکانس های مثبتی را از خود ارائه می دهند که موجب می شود تا همان فرکانس را دریافت نمایند. بررسی پیشینه قانون جدب پول نشان می دهد که از گذشته های دور نیز از قانون جذب پول استفاده های فراوانی می شده است و افراد با نوعی نگرش و اعتقاد کسب درآمد می کرده اند.


7-پول درآوردن سریع

در قانون جذب پول مهم نیست که کار شما چیست. شما اگر این قوانین را به کار ببرید، قطعا در زمینه ثروت به رشدی فراتر از آنچه الان به ذهنتان می رسد خواهید رسید.

چگونه ثروتمند شویم ؟ یکی از قوانین پول این است که یا عاشق کاری باشید که انجامش می دهید و یا کاری انجام دهید که عاشق اش هستید. حس خوب شما باعث می شود کارایی شما چند برابر شود. بتوانید ایده های خوب در کسب و کارتان پیاده سازی کنید و ایده ها را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید. چرا که ایده وقتی به سراغ شما می آید که کارتان را در قلب تان داشته باشید و به کار خود عشق بورزید. اگر در کارتان عشق نباشد، انرژی و انگیزه هم نیست.


چگونه پول در بیاوریم

یکی دیگر از قانون جذب پول و ثروت که به عقیده من هیچ روش سریع تر دیگری برای جذب پول وجود ندارد این است که بابت هر پولی که وارد زندگی تان میشود شکرگذار باشید. کسانی که شکرگذار نیستند بدترین وضعیت مالی را دارند.

باید بابت تک تک پول هایی که وارد زندگیتان می شود خدا را شکر کنید. بابت تک تک معاملاتی که انجام میدهید و در آن سود می کنید خدا را شکر کنید، یک چیز ارزان می خرید خدا را شکر کنید، یک هدیه دریافت می کنید خدا را شکر کنید … و خدا را واقعا از ته دل تان شکر کنید.

اگر میخواهید پول وارد زندگیتان شود، باید پول را دوست داشته باشید. پول واقعا دوست داشتنی است و چیزی که گاها ما را از پول دور می کند همین دوست نداشتن پول است. ما در لایه های زیرین مغزمان پول را دوست نداریم و این باعث میشود ما به پول نرسیم.


8-راه های پولدار شدن از طریق اینترنت

امروز برای شروع هر کاری سرمایه میخواهد اما در اینترنت شما میتوانید با کمترین هزینه یا حتی بدون سرمایه به درآمد زایی برسید...که بالاترین سرمایه افرادی که دارای وب سایت های بزرگ هستند  هوش و ایده های ناب آنها هستند.

 


پولدار شدن در ایران

 

1-قانون جذب پول - توانایی خود را پیدا کنید
 

اینترنت خیلی گسترده است شما باید توانایی خود را پیدا کنید و ببینید که تو چه کاری علاقمند و موفق تر هستید، ما چندین روش کسب و کار اینترنتی را به شما آموزش میدهیم.


2-قانون جذب پول -مواد غذایی
 

با داشتن وب سایت خوب میتوانید محصولات مواد غذایی را به سر تا سر ایران بفروشید البته برای اینکار باید تبلیغات هدفمند هم انجام دهید


3-قانون جذب پول -صنایع دستی
 

صنایع دستی یکی از محصولات است که مشتریان خاص خودش را دارد و این کلمه یکی از کلماتی است که در گوگل جستجو بالایی شده است.


4-قانون جذب پول -خدمات
 

شما میتوانید با داشتن سایت خدماتی در شهر خود نیاز های منطقه ای شهرتان را برای مردم برآورد کنید


5-قانون جذب پول -زیبایی و بهداشت سلامت
 

در این دنیا شلوغ و آلودگی ها مردم به دنبال آرامش و سلامتی و خانم ها هم به دنبال زیبایی هستند پس با کمی فکر میتوانید در این زمینه به سود خوبی برسید.


6-قانون جذب پول -بازاریابی و فروش
 

یکی از راحترین و بدون هزینه ترین روش در این دنیا بازاریابی و همکاری فروش برای کسب و کار های موجود هست خیلی ها تولیدات خوبی دارند اما نمیدانند چجوری فروش کنند.


9-جملات تاکیدی مثبت برای ثروتمند شدن

جملات تاکیدی مثبت روزانه، عبارت هایی هستند که با تکرار و تلقین در ضمیر ناخودآگاه ما، باورهای سازنده و مثبتی ایجاد می کنند. با کمک این باورهای جدید ما می توانیم پا را از دنیای کوچک و زندانی که برای خود ساخته ایم فراتر گذاشته و موفقیت های بسیار بزرگی کسب کنیم.
جملات تاکیدی مثبت باید همراه با احساس مثبت خوانده شوند تا نفوذ بهتری در لایه های ضمیر ناخودآگاه داشته باشند. پیشنهاد می کنم تا 3 مرتبه در روز جملات تاکیدی مثبت خود را تکرار کنید.

 

من در تمام قسمت‌های زندگی‌ام دارای وفور و فراوانی هستم.
من پذیرای تمامی نعمت‌های جهان هستم.
من سزاوار چیزهای عالی‌ای هستم که برایم اتفاق می‌افتد.
من تمامی چیزهایی که نیاز امروزم هستند را دارم.
هرچیزی که نیاز دارم، امروز وارد زندگی ام می‌شود.
جهان …… را برای من فراهم می‌کند. (هدف یا خواسته مطلوبتان را اضافه کنید)
من می‌گذارم خداوند فراوانی را برای من در تمامی سطوح مهیا کند.


جملات تاکیدی برای میلیاردر شدن

امروز همه انرژی‌های جهان برای خرید محصولات من، مردم را راهنمایی می‌کنند.
من کار موفقی را ایجاد می‌کنم که به من و خانواده‌ام و دیگران کمک خواهد کرد.
منبعی مردم را راهنمایی می‌کند که آن‌ها بدانند از کار من سود خواهند برد!
خدا مرا راهنمایی می کند تا کار بعدی را به سمت ایجاد کاری سودمند‌تر بردارم.
شغل من رو به شکوفایی است.
من به سمت شغلم حرکت می‌کنم.
من در شغلم پیشرفت می‌کنم.
من شغل مناسبم را میابم.
من شغلی را میابم که از نظر مالی پر ارزش است.
خداوند مرا به مسیر شغلی‌ام هدایت می‌کند.


جملات تاکیدی مثبت برای سلامتی

 

امروز همه انرژی‌های مثبت جهان به درون من ریخته می‌شوند.

من انتخاب می‌کنم تا انرژی‌ام را در مسیر متعادل صرف کنم.

انرژی من یک نیرو برای کامیابی در جهان است.

من از انرژی ام برای ایجاد نتایج مثبت استفاده می‌کنم.

من انرژی‌ام را به مسیر‌های مثبت و عشق هدایت می‌کنم

من پذیرای همه انرژی‌های مثبت و عشق و محبت در جهان هستم.

خداوند تمامی انرژی مورد نیاز من را برای همه آنچه که باید انجام شود، به من عطا می‌کند.

با هر تنفسی که می‌کنم انرژی الهی دریافت می‌کنم.

خداوند مرا راهنمایی می‌کند تا بهترین استفاده را از انرژی‌ام داشته باشم.


حرف آخر

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که در زندگی پول کافی ندارید، به احتمال قوی بیشتر ذهنیت های شما به بی پولی مربوط می شود. ممکن است که دقیقا در ذهنتان به بی پولی فکر نکنید یا فقر را تصویرسازی نکنید، ولی خیلی نگران پول باشید و از عمق وجود هر زمانی که می خواهید کاری انجام دهید، اول شرایط مالی تان را در نظر می گیرید و از آن جایی که همواره درگیر مشکل بی پولی هستید، ناخودآگاه ذهنتان به سمت کمبود پول معطوف می شود و همین نکته جذب ثروت را با مشکل مواجه می کند.

بنابراین اگر می خواهید جریان قانون جذب پول را به زندگی خود هموار کنید باید کاملا برعکس عمل کنید. برای این منظور می توانید کارهای زیر را انجام دهید.

1 – این گونه تصور کنید که به پول بیش از حد نیاز دارید

2 – سپس این گونه تصور کنید که بیش از حد نیازتان هم پول خرج می کنید

3 – با تمام وجودتان لذت داشتن پول و ثروت و خرج کردن بی پروای آن را احساس کنید.

یادتان باشد که ذهن تفاوت میان خاطرات و تخیلات را متوجه نمی شود. بنابراین برای قانون جذب پول همواره یادتان باشد که باید داشتن پول و ثروت زیاد و هرچه را که دوست دارید تصویرسازی کنید و در مورد آن به خیال پردازی نمایید.

 

source : keramatzade

 

 

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید