سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

مسیر ثروت که می توانید به ساخت ذهن ثروت ساز برسید{100% قطعی}

 مسیر ثروت که می توانید به ساخت ذهن  ثروت ساز برسید{100% قطعی}
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/12/02 0 نظر

مسیر ثروت و ساخت ذهن ثروت ساز را به آسانی در سایت ثروت کرامت زاده یاد بگیریید و به کسب درآمد میلیونی و میلیاردی برسید.

 


چگونه می‌توان مسیر ثروت و ساخت ذهن ثروت ساز را در ایران وجوانی شروع کرد


 داشتن شغل و کسب درآمد یکی از راه‌های ثروت است . داشتن یک طرز تفکر که فراوانی را در زندگی فرد به همراه دارد ، کلید اصلی شناخت نحوه جذب ثروت است. 

افرادی که در جوانی سرمایه گذاری خود را شروع می‌کنند ، به‌احتمال زیاد عادت‌هایی را ایجاد می‌کنند که طول عمر آن‌ها دوام خواهد آورد. هرچه زودتر شروع به سرمایه گذاری کنید ، پول بیشتری باگذشت زمان جمع می‌شوید. برای یافتن پول‌های اضافی برای سرمایه گذاری ، ممکن است تجارت خود را شروع کنید. اگر عادات خرج کردن خود را تجزیه و تحلیل کرده و تغییر دهید ، همه می‌توانند برای سرمایه گذاری پول پیدا کنند.برای یادگیری چگونگی جذب

ثروت و شروع به زندگی سالم برای امنیت اقتصادی ، این مراحل را دنبال کنید.


یادگیری مبانی مسیر ثروت و ساخت ذهن ثروت ساز

1-راه و رسم پولدار شدن، زود شروع کنید

اگر می‌خواهید ثروت (Wealth)جمع کنید ، مهم‌ترین عامل زمان است. هرچه پس انداز و سرمایه گذاری طولانی‌تر باشد ، احتمال رسیدن به اهداف خود و ایجاد ثروت قابل توجه بیشتر است.

شما می‌توانید پول بیشتری برای سرمایه گذاری در یک بازه زمانی طولانی نسبت به مدت کوتاه اختصاص دهید. این ممکن است واضح به نظر برسد ، اما بسیاری از مردم کاملاً درک نمی‌کنند که تأثیر زمان چه تأثیری بر جمع آوری ثروت دارد.

به‌عنوان مثال ( مثال با دلار) ، اگر می‌توانید 50 دلار در هر ماه صرفه جویی کنید ، از 5 سالگی شروع می‌کنید (با فرض اینکه شخصی شروع به جمع آوری پول برای شما می‌کند) ، در سن 65 سالگی 36000 دلار پس انداز خواهید کرد. (50 دلار در ماه 12 ماه در هر سال x 60 سال) .

اگر قرار بود از سن 50 سالگی پس انداز کنید ، برای رسیدن به همان 6500 دلار در سن 65 سالگی باید ماهانه 200 دلار پس انداز کنید.اگر سرمایه گذاری را زود شروع کنید ، زمان بیشتری را برای جبران خسارات سرمایه گذاری که در برخی سال‌ها اتفاق می‌افتد ، دارید. سرمایه گذاران که بعداً شروع می‌کنند ، وقت کمتری برای جبران خسارت سرمایه گذاری دارند. 


2-راه های پولدار شدن بدون سرمایه،بارها به پس انداز خود اضافه کنید

 

فراوانی پس انداز های شما (مثلاً هفتگی ، ماهانه یا سالانه) تأثیر مهمی در موفقیت بلند مدت شما دارد. اگر در به خاطر سپردن افزودن به‌حساب پس انداز خود مشکلی دارید ، سعی کنید یک انتقال خودکار ماهانه از حساب چک خود تنظیم کنید (به‌عنوان مثال ، 100 دلار در هر ماه).

 

پولدار شدن در ایران

 

پس انداز فرایند انتقال وجوه به‌حساب بانکی جداگانه است. شما بین یک حساب پس انداز و یک حساب چک شخصی ،پول را جدا می‌کنید.

این فرایند به شما اطمینان می‌دهد که مبلغی را که می‌خواهید پس انداز کنید هزینه نکنید. سپس می‌توانید مانده حساب پس انداز خود را در سهام ، اوراق قرضه یا انواع دیگر ، سرمایه گذاری کنید.


3-ایده برای پولدار شدن،هنگام سرمایه گذاری از ترکیب استفاده کنید

 

وقتی بودجه شما در پس انداز است ، هرچه سریع‌تر این وجوه را به یک سرمایه گذاری منتقل کنید. بازده بیشتری را از یک سرمایه گذاری کسب خواهید کرد. وقتی پول را از پس انداز خود به‌وسیله نقلیه سرمایه گذاری منتقل می‌کنید ، از ترکیب استفاده کنید.

ترکیب کردن باعث می‌شود سرمایه گذاری‌های شما سریع‌تر رشد کند ، مانند یک گلوله برفی در سرازیری. هر چه طول آن بیشتر بپیچد ، سریع‌تر رشد می‌کند. اگر بیشتر سرمایه گذاری کنید ، ترکیب سریع‌تر کار می‌کند.

هنگامی که سرمایه گذاری‌های خود را تلفیق می‌کنید ، "بهره " کسب می‌کنید. باگذشت زمان ، شما هم به سرمایه گذاری اصلی خود و هم به علاقه قبلی که به دست آورده‌اید ، سود جلب می‌کنید.


4-راههای پولدار شدن با سرمایه کم ،به‌طور متوسط از هزینه دلار استفاده کنید

 

ارزش شاخص و بورس هر سرمایه گذاری ممکن است در هر سال معین بالاتر یا پایین‌تر باشد.
اگر قیمت سهم کاهش یابد ، شما در نهایت خرید سهام بیشتر را ادامه می‌دهید. مثلاً بگویید که هرماه 500 دلار سرمایه گذاری می‌کنید. اگر قیمت سهم 50 دلار باشد ، 10 سهم خریداری می‌کنید. فرض کنید که قیمت سهم به 25 دلار کاهش یابد. دفعه بعد که 500 دلار سرمایه گذاری می‌کنید ، 20 سهام خریداری می‌کنید.


5-راه ثروتمند شدن فوری ،بگذارید ثروت شما ترکیب شود

 

اگر در اوراق قرضه سرمایه گذاری کنید ، ترکیب چندین برابر کننده بهره در بهره است. برای سهام ، ترکیب سود در سود سهام قبلی شما ایجاد می‌کند. در هر دو مورد ، شما باید هر گونه بهره را سرمایه گذاری کنید یا سود سهام خود را به دست آورید.

 

راه و رسم پولدار شدن

 

فرکانس و زمان نیز مهم هستند. فرکانس بیشتر ترکیب به معنای دریافت درآمد بیشتر و مجدداً درآمد است. هرچه بیشتر این اتفاق رخ دهد و هر چه مدت طولانی‌تر ادامه دهید ، تأثیر آن قوی‌تر خواهد بود.

به‌عنوان مثال ، بیایید در 25 سالگی بگوییم که شما شروع به‌صرفه جویی 100 دلار در هر ماه می‌کنید ، و 6? بهره نیز کسب می‌کنید. تا سن 65 سالگی ، 48000 دلار سرمایه گذاری خواهید کرد. اگر شما علاقه ماهانه را در طی این دوره 40 ساله افزایش دهید ، این پول در واقع به نزدیک به 200000 دلار افزایش می‌یابد.

در مقابل ، بیایید بگوییم که منتظر هستید تا 40 سالگی شروع به پس انداز کنید ، اما تصمیم می‌گیرید در هر ماه 200 دلار با همان نرخ سود 6? پس انداز کنید. تا سن 65 سالگی ، 60،000 دلار سرمایه گذاری خواهید کرد. با این حال ، شما هر ماه فرصت کافی برای ترکیب خود را نخواهید داشت. نتیجه این است که شما فقط 138،600 دلار برای بازنشستگی صرفه جویی خواهید کرد (به‌جای تقریبی 200000 دلار در مثال اولیه). شما بیشتر هزینه خود را پس انداز کرده‌اید اما پس از تلفیق به نتیجه کمتری خواهید رسید.


درک گزینه‌های پس انداز و سرمایه گذاری مسیر ثروت

6-از یک حساب پس انداز استفاده کنید یا یک گواهی سپرده خریداری کنید

 

یک حساب پس انداز در هر زمان و با ریسک بسیار کم به پول شما دسترسی پیدا می‌کند. با این وجود ، این گزینه نرخ بهره کم برای سرمایه گذاری شما را ارائه می‌دهد. گواهی سپرده بازده کمی بهتر ، اما با انعطاف پذیری کمتری ارائه می‌دهد. شما باید برای یک دوره زمانی مختلف از ماه تا سال دیگر پول را در اختیار بانک بگذارید.

این سرمایه گذاری‌ها فواید زیادی دارند. به‌طور معمول تا حدود 250،000 دلار توسط FDIC بیمه می‌شوند ، به این معنی که بسیار بی‌خطر هستند.

حساب پس انداز فقط برای نگه داشتن مبالغ کم برای مدت زمان بسیار کوتاه مناسب است. بانک‌های کوچک‌تر و اتحادیه‌های اعتباری گاهی اوقات نرخ بهره بالاتری را برای جذب مشتری از مؤسسات بزرگ‌تر ارائه می‌دهند.


7-در اوراق قرضه دولتی یا شهرداری سرمایه گذاری کنید

 

هنگام خرید اوراق قرضه ، به دولت یا شهرداری وام می‌دهید. همچنین می‌توانید در اوراق قرضه صادر شده توسط شرکت‌ها سرمایه گذاری کنید.

اوراق قرضه هر ساله نرخ ثابت بهره را برای سرمایه گذاری شما می‌پردازد. پرداخت اوراق بهادار شرکتی مبتنی بر اعتبار شرکت است.

شما می‌توانید اوراق قرضه را از طریق بانک خود یا با استفاده از یک مشاور مالی خریداری کنید.

افت سرمایه‌ای برای سرمایه گذاری اوراق بهادار وجود دارد. هنگامی که نرخ بهره کم است ، بازده می‌تواند اندک باشد. حتی در مواقع نرخ بالاتر ، اوراق قرضه معمولاً بازده کمتری نسبت به سهام ارائه می‌دهد. با این حال ، اوراق قرضه معمولاً کمتر از سهام در معرض خطر قرار دارند.


8-سهام بخرید هنگام خرید سهام ، مالک شرکت هستید

 

از سرمایه گذاران سهام نیز به‌عنوان سرمایه گذار سهام عدالت یاد می‌شود. سرمایه گذاران برای به دست آوردن سود سهام و سود بردن از افزایش قیمت سهام ، سهام خریداری می‌کنند.

سهام به‌طور متوسط نسبت به سایر انواع سرمایه گذاری بازده بهتری را ارائه می‌دهد. در حالی که سهام بازدهی بالاتری را ارائه می‌دهد ، خطر بیشتری نیز در پی دارد.

اگر شرکت درآمد ایجاد کند ، آن‌ها می‌توانند سهمی از آن سود را به‌عنوان سود سهام سهامداران بپردازند.با باز کردن حساب کارگزاری می‌توانید سهام خریداری کنید. از شما خواسته می‌شود فرم جدید حساب را تکمیل کنید. پس از باز شدن حساب کاربری ، می‌توانید وجوه را واریز کرده و سهام خریداری کنید. در نظر بگیرید از یک مشاور مالی برای سرمایه گذاری در سهام استفاده کنید.


9-سرمایه گذاری در یک صندوق متقابل

 

صندوق متقابل ، مجموعه‌ای از پول است که توسط بسیاری از سرمایه گذاران به آن کمک می‌شود. این وجوه در اوراق بهادار ، مانند اوراق قرضه یا سهام سرمایه گذاری می‌شود. سرمایه گذاران صندوق نیز می‌توانند در صورت فروش اوراق بهادار از سود ، از مزایای آن استفاده کنند.


10-به فرصت‌های دیگر سرمایه گذاری نگاه کنید
 

گذشته از سهام ، اوراق قرضه و صندوق‌های مشترک ، ممکن است بتوانید درزمینه? های دیگر سرمایه گذاری کنید. برخی از تحقیقات در مورد بازار فعلی را انجام دهید تا دریابید که چه فرصت‌های سرمایه گذاری به‌احتمال زیاد می‌توانند پرداخت کنند.


11-درباره هزینه‌هایی که ممکن است هزینه‌های سرمایه گذاری خود را بپردازید ، اطلاعات کسب کنید

 

برخی از سرمایه گذاری‌ها ممکن است با هزینه‌های زیادی همراه باشند که می‌تواند به میزان قابل توجهی بازده شما را کاهش دهد. قبل از انجام هرگونه سرمایه گذاری ، خوب نگاه کنید و با مشاور مالی خود (در صورت داشتن) در مورد انواع هزینه‌هایی که می‌توانید انتظار پرداخت آن را داشته باشید ، صحبت کنید. برخی از انواع معمول هزینه‌ها عبارت‌اند از:

هزینه‌های تأمین هزینه‌های عملیاتی وجوه متقابل

مدیریت سرمایه گذاری یا هزینه‌های مشاوره

هزینه‌های معامله ، که ممکن است در هر زمان که بخرید یا به فروش صندوق یا سهام متقابل بپردازید ، شارژ شود

هزینه حساب سالانه یا حق‌الزحمه نگهبان


12-راه های پولدار شدن از طریق اینترنت ، یک تجارت را شروع کنید

 

اگر شغل تمام وقت دارید ، می‌توانید با شروع یک تجارت پاره وقت درآمد سرمایه گذاری خود را افزایش دهید. از درآمد اضافی برای افزایش سرمایه گذاری ماهانه خود استفاده کنید. با افزایش سرمایه گذاری ، ثروت را سریع‌تر جمع می‌کنید.

 

راه های پولدار شدن بدون سرمایه

 

یکی از روندهای جدید تجارت ، نیاز به استخدام افراد برای انجام کارهای کوچک و خاص است.

ممکن است دریابید که می‌توانید به‌اندازه کافی تجارت کنید تا در نهایت شغل تمام وقت برای خود ایجاد کنید.


13-سرگرمی خود را به یک تجارت تبدیل کنید

 

اگر علاقه‌مند به یک سرگرمی هستید ، ممکن است بتوانید آن سرگرمی را به یک تجارت تبدیل کنید. مثلاً بگویید که از گشت و گذار لذت می‌برید. اگر تخصص کافی داشته باشید ، ممکن است راهی برای حل مشکل برای سایر افرادی که گشت و گذار می‌کنند ، پیدا کنید. شاید شما می‌توانید بر اساس تجربه گشت و گذار خود ، یک برنامه تفریحی بگذارید و کسب درامد کنید.


14-نگاهی جدی به عادت‌های هزینه شخصی خود بیندازید

 

اگر بودجه رسمی را برای خود ایجاد نکنید ، ممکن است پولی را که برای سرمایه گذاری در اختیار داشته باشید هدر دهید.

هر ماه به هزینه متغیر خود نگاه کنید. برخی از هزینه‌ها مانند پرداخت وام ماشین و وام مسکن ثابت است. انواع دیگر هزینه‌ها ، مانند پول صرف شده برای مواد غذایی ، بنزین یا سرگرمی متغیر است.

همچنین هزینه‌های ثابت خود را نیز در نظر بگیرید. این موارد شامل مواردی مانند پرداخت اجاره ، حق بیمه و پرداخت ماهانه وام است.

پولی را که برای سرگرمی برای ماه خرج کرده‌اید ، مرور کنید. بگویید که 300 دلار برای فیلم و ناهار خوری هزینه می‌کنید. تصمیم دارید 100 دلار از این هزینه را در برنامه سرمایه گذاری خود قرار دهید. اگر در سرمایه گذاری هر مبلغ ماهانه کوشا باشید ، به شما کمک می‌کند تا ثروت خود را در طولانی مدت جمع کنید.

بسته به شرایط شما ، ممکن است شما با بازپرداخت وام مسکن یا با فروش وسیله نقلیه خود و در عوض استفاده از ترانزیت عمومی بتوانید هزینه‌های خود را کاهش دهید.


15-با نوشتن نوع خاصی از ثروت مورد نظرتان در زندگی ، در ایجاد امکانات جدید برای ثروت اقدام کنید

 

خود را کاملاً به این "برنامه جذب ثروت" اختصاص دهید.
درک کنید که ثروت به اشکال مختلفی حاصل می‌شود. ثروت ممکن است مالی باشد ، اما می‌تواند عاشقانه نیز باشد. ممکن است شما آرزو کنید ثروت از دوستی‌های جدید و یا با امکانات حرفه‌ای جدید به وجود اید. نوع ثروتی را که می‌خواهید بنویسید. خاص باشید.


16-به "برنامه جذب ثروت" خود تعهد کنید و اهداف مالی هفتگی ، ماهانه و سالانه را انجام دهید

 

هر روز را با یک مراقبه در مورد قدردانی و با این دانش آغاز کنید که ثروت از همه نوع بلافاصله وارد زندگی شما خواهد شد.


جمع بندی:

 

یاد بگیرید که از پول خود استفاده کنید. پس از یادگیری صرفه جویی ، فداکاری برای آینده خود ، خوب است . زیرا ، به هر حال ، پول به خودی خود پایان نمی‌یابد. این وسیله‌ای برای رسیدن به هدف است و ارزش واقعی آن نهفته است . بنابراین یاد بگیرید که هر چند وقت یک‌بار با لذت‌های ساده زندگی رفتار کنید. به این ترتیب ، شما همچنین می‌توانید یاد بگیرید که در حالی که زندگی وسرمایه گذاری می‌کنید از زندگی لذت ببرید .

 

source: keramatzade

مطالب مرتبط

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید