سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

قانون جذب برای پولدار شدن​ که می توانید به زندگی واقعی برسید

قانون جذب برای پولدار شدن​ که می توانید به زندگی واقعی برسید
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/08/25 0 نظر

قانون جذب برای پولدار شدن​ ، رسیدن به ثروت و ارامش زندگی که با این راهکارها قابل دستیابی است.

 

 

چگونه می توانید از قانون جذب برای جذب ثروت بیشتر از آنچه که فکر می کنید ممکن است استفاده کنید؟  امروز می خواهیم طرز فکر و روشهای دقیقی را برای استفاده از سیل ثروت به شما نشان دهیم.

اگر تعجب دارید که چگونه پول را آشکار کنید ، این وبلاگی است که به دنبال آن هستید. شما ذهنیت اصلی را که تعیین کننده موفقیت یا عدم موفقیت هنگام تجسم پول است ، خواهید آموخت. همچنین می توانید روشهای خاصی از جمله تصدیق پول ، مدیتیشن برای پول ، شبانه روزی برای پول را یاد بگیرید تا به یک آهنربا برای فراوانی تبدیل شوید.
 


چگونه می توان پول را آشکار کرد: درک کنید که جهان می خواهد ثروتمند شوید

 

در علم ثروتمند شدن ، والاس واتلز توضیح می دهد که جهان همیشه به دنبال افزایش است. هر موجود زنده باید به طور مداوم به دنبال بزرگ شدن زندگی خود باشد ، زیرا زندگی ، صرفاً با عمل به زندگی ، می خواهد رشد کند. بافت جهان ، آنچه واتلس آن را ماده هوشمند می نامد ، هیچ تفاوتی ندارد. می خواهد همه زندگی رشد کند.

پس چگونه رشد می کنید؟ واتلز اظهار داشت که ثروت باعث رشد می شود. "برای اینکه بیشتر بدانیم ، بیشتر انجام دهیم و بیشتر باشیم ، باید تعداد بیشتری داشته باشیم. ما باید چیزهایی برای استفاده داشته باشیم ، زیرا یاد می گیریم ، انجام می دهیم و تنها با استفاده از چیزها می شویم. ما باید ثروتمند شویم ، تا بتوانیم زندگی بیشتری داشته باشیم.

 در حقیقت ، آنچه انسانها را از بین همه موجودات منحصر به فرد می کند ، ظرفیت ما برای استفاده آگاهانه از دانشکده های ذهنی است که ما در اختیار داریم به گونه ای که به ما امکان می دهد تا چیزهایی را که فکر می کنیم ایجاد شود ، ایجاد کنیم.

با پول بیشتر می توانید مسافرت کنید. می توانید دوره های بیشتری را پشت سر بگذارید و مهارت های جدید بیاموزید. می توانید اوقات فراغت بیشتری برای رشد ذهن و بدن خود داشته باشید و زمان بیشتری را با دوستان سپری کنید. شما می توانید نوع خاطرات فراموش نشدنی را که همه ما برای آن زندگی می کنیم ، ایجاد کنید. ثروت رشد را تسهیل و تسهیل می کند .

فقط با استفاده از قانون جذب (the law of attraction) می توان ثروت را به روشی مطمئن به دست آورد. 

اگر تعجب دارید که چگونه پول را آشکار کنید ، این اولین قدم است. درک کنید که جهان در سمت شماست. جهان ، که به دنبال رشد است ، می خواهد شما ثروتمند شوید! هنگامی که این موضوع را درک کردید ، تجسم پول بسیار ساده تر می شود.
 زندگی خود را تعریف کنید

 

از خودتان یک سؤال بپرسید. چطور تا الان زندگی کرده اید؟ آیا این یک سری دلهره آور از اشتباهات اشتباه بوده است که در آن از یک شکست بزرگ ، بزرگ و کوچک ، به دیگری اشتباه می کنید؟ نقطه مقابل آن زندگی شاداب ، انرژی و هیجان پر از تعجب است که در آن شما کنترل کامل دارید . وقتی می آموزید که چگونه از طریق قانون جذب پول آشکار شوید ، وسایلی برای افزودن ابعاد جدید به زندگی خود دارید. برای کمک به درک اصول موفقیت این روشها را مطالعه کنید.

حتما بخوانید : قانون جذب ثروتمند شدن​ | پولدار شدن با آهنربای جذب ثروت

 به جای احساس درماندگی در مورد آینده خود ، وقتی یاد می گیرید چگونه پول را آشکار کنید ، می توانید هدایت سرنوشت خود را مانند یک کاپیتان مهربان که کشتی شما را به بندر خواسته شما هدایت می کند ، هدایت کنید.
 چگونه می توان پول را آشکار کرد: در اینجا کلید اصلی ذهنیت مورد نیاز برای توسعه است

 

قانون جذب ترکیبی از تکنیک های باستانی تثبیت شده است. برای تجسم واقعی پول و جذب آن ، ابتدا باید ذهنیت درستی ایجاد کنید. وقتی این طرز فکر را پایین بیاورید ، همه چیز در جای خود قرار می گیرد.
 

تجسم ذهنیت پول قسمت 1: آنچه را می آموزید تمرین کنید

 

تجسم پول ترکیبی از هنر ، علم و مهارت است. تنها راه برای بهره‌مندی از این روش تجسم پول ، عملی کردن همه چیزهایی است که یاد می‌گیرید.حتی در همه زمان ها نوازندگان و ورزشکاران عالی لزوم تمرین آنچه را که از قبل می دانند درک می کنند.

با تمرین کافی می توانید استاد هر مهارت شوید. و قانون جذب ، بیش از هر مهارت دیگری ، ارزش تسلط دارد.

تمرین ، گسترش فیزیکی تئوری است. این تنها روش برای بکارگیری این تکنیک ها برای تجسم پول و تبدیل آنها از فلسفه به واقعیت است.

فایده برای شما
مزیتی که از تعهد خود نسبت به عملی دریافت خواهید کرد ، توانایی ترسیم آگاهانه یک دوره عملی برای زندگی شما است. وقتی می فهمید که چگونه پول را آشکار کنید و دانش خود را به کار ببندید ، توانایی بهبود زندگی خود را از هر طریق قابل تصور به دست می آورید. با این حال ، فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا قیمت تمرین ارزش بازپرداخت را دارد یا خیر.

 


تجسم ذهنیت پول قسمت 2: پایداری

 

اعتقاد داشتن این که شما از به کار بردن این تکنیک ها برای تجسم پول ، بدون اینکه اصرار زیادی داشته باشید ، پاداش کامل کسب خواهید کرد ، همان اعتقاد به افسانه ها است. این مانند حفظ ایمان است ، پس از 13 سالگی ، که بابانوئل در آستانه کریسمس دودکش شما را فرو می ریزد تا هدیه رویاهای خود را واریز کند. زندگی به این شکل کار نمی کند

به روشی خاص فکر کنید
بنابراین اگر آرزو کافی نیست ، چگونه پول را آشکار می کنید؟ در اینجا چه کاری انجام می شود. طرز فکر مورد نیاز برای تجسم و جذب پول ، 100٪ اعتقاد به بینش شماست ، همراه با ایمان کامل به توانایی شما در بودن ، انجام و داشتن آنچه می خواهید. این محکومیت را با احساس عمیق سپاسگزاری نسبت به اطلاعات بی نهایت ترکیب کنید و نمی توانید شکست بخورید.

استمرار بی بدیل در حفظ این طرز فکر برای تجسم پول ضروری است. این امر به مقدار بسیار زیاد اراده نیاز دارد. از آنجا که قیمت بسیار بالاست ، بازپرداخت باید ارزش آن را داشته باشد.

اگر تعجب می کنید ، "چگونه پول را آشکار می کنم؟" مهمترین نکته ماندگاری است. اما من و شما می دانیم که درست مثل هر کوششی ، پایداری بسیار مهم است. همانطور که ناپلئون هیل در Think and Grow Rich می گوید ، بزرگترین رگه از طلا فقط چند پا از جایی که شما مته را متوقف می کنید پیدا شده است. شکست موقت سدی است که می توانید بر آن غلبه کنید. اما چگونه پایداری را پرورش می دهید؟
 


توسعه انضباط ذهنی مورد نیاز برای ماندگاری

 

هدف شما ، چشم انداز شما برای آینده خود باید برجسته ، فوق العاده ، خیره کننده و شگفت انگیز باشد. این تصویر باشکوه همان چیزی است که شما را قادر می سازد اشتیاق سوزان را برای رسیدن به آن حفظ کنید. اگر هدف شما در خط مقدم ذهن شما نماند ، شما را به هیجان نمی آورد. این هدف درستی برای شما نیست.

داشتن هدف درست مثل دوست داشتن است. لازم نیست خود را مجبور به فکر کردن در مورد آن کنید. این به طور طبیعی به افکار شما سوق می دهد. اگر در حال تعجب هستید که چگونه پول را آشکار کنید ، بخشی از راز را در اینجا مشاهده می کنید: زندگی فوق العاده و غنی را تصور کنید که این تصور تصور شما را به خود جلب می کند.

موفقیت واقعی در زندگی فقط پس از آزمایش میل شما حاصل می شود. در مورد ظاهر نهایی دستاورد چیزی جالب است. این تنها زمانی اتفاق می افتد که شما را دست کشیده و از پایین آمدن خودداری کنید. و شما را به زانو در می آورید. به چالش هایی نگاه کنید که برخی از موفق ترین افراد زمان ما بر آن غلبه کرده اند. 

 • بیل گیتس - اولین مشاغل ناموفق بود
 • آلبرت انیشتین - تا چهار سالگی صحبت نکرد ، و معلمانش فکر می کردند که او هرگز به چیزی نمی رسید
 • جیم کری - بی خانمان است و در نوجوانی در یک ون زندگی می کرد
 • ریچارد برانسون - نارساخوان
 • استفان کینگ - اولین رمان 30 بار رد شد
 • جی - هیچ برچسب ضبط او را نمی خواست
 • شارلیز ترون - تماشای مادرش پدرش را به قتل رساند

یک ارزیابی صادقانه به خودتان بدهید


اکنون از خود بپرسید ، "آرزوی من در مواجهه با موانع چقدر قوی است؟" این تنها زمانی شما را عقب می اندازد که خیلی روی موانع و موانع تمرکز کنید. با آنها مانند پله های سنگی در مسیر موفقیت خود رفتار کنید. آنها را به عنوان فرصت هایی برای یادگیری و البته درست دیدن کنید. فقط بدانید که تا زمانی که بازی زندگی را انجام می دهید ، همیشه چشم انداز چالش هایی برای رشد از آن خواهید داشت.
 


تجسم ذهنیت پول قسمت 3: آغوش خلاقیت ذهنی

 

بیش از پول کافی وجود دارد ، بیش از حد کافی افراد شگفت انگیز که دوست دارند شریک زندگی شما باشند ، بیش از فرصت های شغلی کافی و مشتریانی که از انجام کار با شما سود می برند.

یک فوم کوانتومی وجود دارد که ذرات ماده و انرژی به طور مداوم ظاهر می شوند. این چیزها در همه مکان ، در همه جا نفوذ می کند و بی حد و مرز و بی حد و حصر است. شما به این منبع نامحدود ، که منشأ زندگی و کل ثروت است ، دسترسی مطلق و کاملی دارید. با تجسم پول ، پول بیشتری ، ثروت بیشتر ، فرصت های شغلی بیشتر ، همه از این فوم کوانتومی ایجاد می شوند.

ذهنیت خلاق می گوید شما نیازی به رقابت با دیگران ندارید. شما لازم نیست - و در واقع نباید - برای پیروزی با هزینه هر کس دیگری تلاش کنید. ماده هوشمند برای همه زندگی بیشتری می خواهد ، بنابراین برنده شدن نه تنها با هزینه شخص غیر ضروری است ، بلکه ضد تولید نیز است.

طرز فکر خلاق همچنین می داند که ظاهر منفی فریب دهنده است. فقط به دلیل اینکه امروز کیف پول شما خالی نیست به این معنی نیست که به زودی نمی توان آنرا بنزامین ترکید.


مخالف ذهن خلاق چیست؟


نقطه مقابل ذهن خلاق ، ذهنیت رقابتی است. افرادی که در هواپیمای رقابتی کار می کنند ، مرتباً می بینند که چه چیزی کمبود و محدودیت دارد. آنها یک کیف پول خالی می بینند و فرض می کنند که همیشه خالی خواهد بود. آنها زمان حال را می بینند ، اما نه وفور بی حد و حصر آینده.

حتما بخوانید: جذب فوری ثروت در 10 دقیقه و راههای جذاب پولدار شدن که نمی دانستید

افراد در ذهنیت رقابتی نیز فکر می کنند که فقط با ضرب و شتم شخص دیگری می توانند پیشرفت کنند. آنها خواهان ارتقاء هستند ، بنابراین آنها فکر می کنند باید مطمئن شوند که هیچ کس دیگری در تیم خود قرار نگیرد. این طرز فکر ریشه در ترس و فقدان دارد. و فوق العاده برای دستیابی به ثروت مخرب است.تجسم پول وقتی در ذهن رقابتی هستید غیرممکن است. بنابراین اگر تعجب دارید که چگونه پول را آشکار کنید ، با زندگی در ذهنیت خلاق و پرهیز از ذهن رقابتی شروع کنید.


اعتماد به نفس


یکی از بزرگترین مزایایی که از یادگیری تجسم پول به دست می آورید ، اعتقاد بی اندازه به قدرت شما برای بهبود زندگی است. وقتی در توانایی خود برای رسیدن به تمام خواسته های خود اطمینان بالایی کسب می کنید ، مانند دیگران چراغ عقب عمل می کند. شما تبدیل به یک نور در تاریکی می شوید. اعتماد به نفس شما مغناطیسی است.

اکنون که استراتژی (طرز فکر) خود را پایین آورده اید ، بیایید به تکنیک ها برویم. فقط به یاد داشته باشید که همه این تکنیک ها ، از مدیتیشن گرفته تا دید در شبانه روزی برای پول ، به آغوش ذهن شما که در بالا بیان کردیم ، اعتماد می کنید. این طرز فکر سوخت شماست.
 


چگونه پول نشان دهم؟ چهار روش

 

در این بخش ما به شما آموزش می دهیم تا چهار روش بسیار قدرتمند را برای شما به دست بیاورید تا بتوانید نتیجه مورد نظر خود را جلب کنید. آنها هریک با دیگران ارتباط برقرار می کنند و در کنار ذهنیت درست ، به شما امکان می دهند تا از ذهن خود برای شکل دادن به واقعیت استفاده کنید.

 1. تأمل و مراقبه برای پول
 2. تأییدیه
 3. کارت هدف
 4. تابلوهای چشم انداز برای پول

چگونه می توانم تکنیک پول شماره 1 را بیان کنم: تأمل و مراقبه برای پول

 

تمام تکنیک های تجسم پول ، از کارت های هدف گرفته تا ایجاد صفحه دید برای پول ، حول این که تصویری شفاف و شفاف در ذهن خود داشته باشید دقیقاً همان چیزی است که شما می خواهید. درک کنید که شما سه جنبه از زندگی خود دارید.

1) بدن
قابل توجه ترین جسمی است. این بخشی است که دیگران می بینند و همان چیزی است که شما وقتی در آینه نگاه می کنید مشاهده می کنید. خود جسمی و حواس پنجگانه شما این است که چگونه با دنیای اطراف خود تعامل برقرار می کنید. جسمی ، گرچه بدیهی ترین ، در واقع کمترین تأثیر در ایجاد و کنترل واقعیت شماست.

2) ذهن
بخش فکری شما چیزی است که به شما امکان می دهد دانش بدست آورید. همچنین جایی است که دانشکده های ذهنی استدلال ، تخیل ، شهود ، حافظه و قدرت اراده زندگی می کنند. این جنبه هویت شما است که بیشتر شما را قادر می سازد آگاهانه آنچه را که می خواهید جذب و آشکار کنید.

3) روح
سومین بیان خودتان ، ماهیت معنوی شماست. این قسمت ابدی وجود شماست.

استفاده از ذهن
قدرتمندترین ساز ذهن شماست. تجسم پول با تأمل آغاز می شود. اگر می خواهید پول را تجسم کنید و آن را جذب کنید ، موارد زیر را انجام دهید:

 • مکانی آرام و آرام را پیدا کنید که در آن تنها باشید
 • راحت بنشینید در جایی که شما از چیزی مانند گرما ، سرما ، سر و صدای یا حرکات خود دور نخواهید شد
 • به خودتان اجازه دهید در مورد عناصر زندگی خود که دوست دارید فکر کنید و بیشترین لذت را ببرید
 • علاوه بر این ، در مورد چیزهایی که دوست ندارید روشن شوید و می خواهید از زندگی خود حذف کنید
 • اکنون شروع به شکل گیری تصویری از نحوه زندگی خود کنید
 • محیط اطراف مورد نظر خود را ببینید
 • افرادی را که می خواهید با آنها باشید ، تصویر کنید
 • یک هفته از یک سبک زندگی کامل را که مایل به زندگی هستید تصور کنید
  • شما کجا هستید؟
  • محیط اطراف شما چه شکلی است؟
  • چه کسی همراه شماست؟
  • در چه فعالیت هایی فعالیت می کنید؟
  • بدن شما چه حسی دارد؟
  • چه نوع غذایی می خورید؟
  • بوها چیست؟
  • هوا چه حسی دارد؟
 • با احساس شادی که در حین تصویر کردن زندگی ایده آل خود تجربه می کنید ، عمیقاً در تماس باشید
 • آن را ببینید و با تمام ایمان خود ایمان داشته باشید که مطمئناً به عنوان شب بعد از روز به شما می آید
 • با تقدیر و تشکر عمیق از منبع اصلی همه تامین ، این تصویر را در ذهن خود جفت کنید
 • حالا به همان اندازه که دوست دارید زندگی خود را در تجربه این زندگی تجربه کنید ، صرف کنید

مراقبه برای پول

اکنون که با چگونگی تجسم پول با تجسم پول و ایجاد تصویری در ذهن خود از آنچه می خواهید آشنا هستید ، زمان آن رسیده است که آن را به یک عادت تبدیل کنید. این جایی است که تکنیک مراقبه برای پول به وجود می آید. بهترین زمان برای این تمرین صبح زود هنگام ظهور و در اواخر عصر قبل از بازنشستگی است.
 

تمرین

در ابتدا به نظر می رسد که عادت نکنید که از منظر خود مراقبه کنید. اما ارزش انجامش را دارد بهترین راه برای انجام این کار معمولی ، عشق به انجام آن است. تصویری که شما از زندگی خود در زندگی رویاهای خود دارید ، مخصوصاً مهم است. علاوه بر ایجاد احساس خوب ، این تصویر به شما الهام می دهد تا اقدامات لازم را برای تحقق بخشیدن به آن انجام دهید. سرانجام ، با دیدن اینکه خودتان کارهایی را که دوست دارید در تصورات خود انجام دهید خوب است ، قدم بزرگی برداشته اید تا آنها را به شکل جسمی جلوه دهید.

چند بار باید آینده خود را تجسم کنید؟ هر روز. حرکت ثابت نتایج قدرتمند را به همراه دارد.

هر تجسم چه مدت باید باشد؟ این کار را امتحان کنید: هر روز 15 دقیقه آینده خود را تجسم کنید ، و پس از آن ، انتقال به 5 دقیقه قدردانی صمیمانه برای آنچه در حال حاضر دارید ، قرار دهید. در طول عمل سپاسگزاری خود ، این فرمول را امتحان کنید ، "من بخاطر Y بسیار شکرگزار X هستم." روی میز خانواده ام. "

امروز با این تکنیک تجسم پول را شروع کنید. قبل از اینکه امشب بخوابید از آن استفاده کنید.
 


چگونه تکنیک پول # 2 را بیان کنم: تأییدیه

 

شما به محض اعتقاد داشتن چیزهای خوب پیش بینی شده در این لحظه ، شروع به جذب آنچه می خواهید وارد زندگی خود کنید. به همان روشی که شما برای برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه خود از تأمل و مراقبه استفاده می کنید ، از تأییدها برای کاشت بذر خواسته های خود در بخشی از ذهن استفاده می کنید که آن را در واقعیت ایجاد می کند.

 1. مقدار دقیق پول مورد نظر خود را در ذهن خود ثابت کنید .
 2. دقیقاً آنچه را که می خواهید در ازای پول مورد نظر خود بدهید ، تعیین کنید.
 3. وقتی قصد دارید پول مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید ، یک تاریخ مشخص تعیین کنید.
 4. برای انجام تمایل خود یک برنامه مشخص بسازید و یکباره شروع کنید تا این طرح عملی شود.
 5. بیانیه ای واضح و مختصر از مقدار پولی را که قصد به دست آوردن خود دارید بنویسید ، محدودیت زمانی برای کسب آن را نامگذاری کنید ، آنچه را که قصد دارید در ازای دریافت پول بدهید ، بیان کنید و طرحی را که از طریق آن می خواستید انباشت کنید ، به وضوح شرح دهید.
 6. بیانیه کتبی خود را بارها و بارها در طول روز بخوانید . به خصوص قبل از بازنشستگی شب و بعد از ظهور صبح. همانطور که می خوانید ، خود را در اختیار داشتن پول مورد نظر خود قرار دهید.

از نظر ذهنی تا جسمی
آنچه مهم است وقتی این تمرین شش مرحله ای را انجام می دهید ، در واقع اولین حرکت خود را برای تبدیل ایده خود به یک واقعیت جسمی انجام داده اید. می بینید ، عمل ارتکاب برنامه شما برای کاغذ ، آن را از قلمرو ذهنی به دنیای مادی می برد. توجه ویژه ای به عباراتی که در فهرست های جسورانه وجود دارد ، داشته باشید.

حتما بخوانید: قانون جذب ثروت | راههای کسب ثروت و درامد با قانون جذب که نمی دانستید

 علاوه بر این ، درک کنید که شما باید یک نقشه استراتژی برای تبدیل خواسته های خود به واقعیت داشته باشید. دلیل این امر این است که اگر شما برای رسیدن به خواست خود برنامه عملی را طراحی نمی کنید ، این فقط یک خیال پردازی است. علاوه بر این ، تأیید شما باید براساس طرحی محکم از مراحلی که برای تحقق هدف خود برداشته اید ساخته شود.

نمونه تأیید

 1. اکنون بسیار خوشحالم و سپاسگزارم که بیش از 15 دلار درآمد دارم . این از تجارت بازاریابی وابسته من است.
 2. با ارائه کالای شگفت انگیز به مردم با قیمتی مقرون به صرفه ، به هر کس که می دهم با ارزش استفاده بیشتر از آنچه در ارزش نقدی دریافت می کنم ، می دهم.
 3. کسب این پول هرماه که از ژانویه سال آینده شروع می شود ، مرا از اطلاعات بی نهایت تقدیر می کند.
 4. این طرح روی کاغذ نوشته شده است .
 5. از آنجا که من با صدای بلند می خوانم ، با احساسات ، تعهد و اعتقاد این گفته مکتوب را بارها و بارها می دانم که درست است.

چگونه می توانم تکنیک پول شماره 3 را بیان کنم: کارتهای هدف

در نتیجه تمرین قبلی ایجاد تأیید ، تکمیل کارت هدف شما آسان خواهد بود. به جای اینکه به چگونگی جهش بپردازیم ، بیایید دلیل آن را کشف کنیم. تمام مزیت حمل کارت هدف با شما و لمس کردن آن با هدف ایجاد اتصالات عصبی جدید است. شما به معنای واقعی کلمه در حال شکل دادن به مغز خود هستید تا واقعیت خود را کنترل کنید. ارزش استفاده از تکنیک پول تجسم کارتهای هدف ، چگونگی تأثیر آن بر ذهن ناخودآگاه است. استفاده از کارت هدف خود همراه با تأیید و مدیتیشن در مورد بینایی که برای زندگی خود دارید ناخودآگاه خود را آموزش می دهید تا شروع به دستیابی به اهداف خود نه تنها ممکن کنید بلکه اجتناب ناپذیر کنید.

کاشت بذر
کارت هدف خود را با خود حمل کنید. آن را بخوانید و مرتباً لمس کنید. به این ترتیب شما در حال تصویب تصویر هدف خود در گنجینه ذهن ناخودآگاه خود هستید. این قسمت از ذهن مانند یک نیروی مغناطیسی عمل می کند. این شرایط ، اتصالات و زنجیره ای از رویدادها را به خود جلب می کند که منجر به تجلی جسمی تصویری که می کنید می شود. علاوه بر این ، ناخودآگاه مؤلفه خلاق ذهن شماست. هنگامی که تصویر خواسته شما به طور مؤثر در این جنبه از ذهن قرار می گیرد ، چیزی معجزه آسا در حرکت است. حالت ارتعاشی ایجاد می شود که مانند انجمن های متفکر شما را جذب می کند. علاوه بر این ، می فهمید که تمام اقدامات شما با تصویر هدف شما هماهنگ می شوند. اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه پول را آشکار کنید ، کارت هدف یک مکان عالی برای شروع است.

اقدام کنید
این امر فقط از طریق اقدام بدن شما ممکن است اتفاق بیفتد. در نتیجه برای دستیابی به مزیت استفاده از کارت هدف یک مرحله سه مرحله ای وجود دارد.

 1. هنگامی که آن را لمس می کنید ، به خودتان اجازه دهید تا هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی استراحت کنید
 2. به خودتان اجازه دهید احساس کنید که از قبل هدف خود را در اختیار دارید
 3. صحبت کنید ، قدم بردارید ، احساس کنید و مانند آن هدف که قبلاً در اختیار شما قرار دارد ، صحبت کنید

آن را با خود حمل کنید و یک یادداشت بردارید و هدف خود را روی آن بنویسید. روکش کنید. آن را در جیب یا کیف خود حمل کنید و مرتباً لمس کنید. از این طریق شناخت تصویر ذهنی شما در ذهن شما شعله ور خواهد شد. این سلولهای جدید مغزی ایجاد می کند. شما در حال تغییر پیکربندی مغز خود هستید. هر بار که کارت هدف خود را لمس کنید ، باعث می شود که تصویر هدف شما از صفحه تصورات خود چشمک بزند و به سرعت بخشیدن به سرعت شما در تجسم و جذب پول کمک کند.

حتماجذب پول و ثروت با تکنیک های فوق العاده و منحصر به فرد افراد موفقبخوانید: 

از آنجا که ما در عصری از فناوری تلفن همراه زندگی می کنیم ، حتماً هدف خود را در یک برنامه یادداشت بر روی تلفن همراه خود بنویسید. مرتباً آن را بکشید. برای فعال کردن تجسم خود در دانشکده پول از تلفن خود استفاده کنید.
 


چگونه می توانم تکنیک پول شماره 4 را آشکار کنم: تابلوهای چشم انداز برای پول

 

 

از آنجا که تصاویر توانایی به مراتب بیشتر از برداشت های ذهنی نسبت به کلمات صرف دارند ، عاقلانه نیست که از این تکنیک ارزشمند برای تجسم پول چشم پوشی کنید. ایجاد تابلوی چشم انداز برای پول می تواند به شما کمک کند تا احساسات قدرتمند لازم برای جذب ثروت را بیرون بیاورید. علاوه بر این ، ایجاد تابلوی چشم انداز برای پول یکی دیگر از روش های ملموس برای تبدیل تصویر ذهنی هدف شما به واقعیت جسمی است. شما در حال انجام اقدامات بتونی برای ساختن دید خود در صفحه ماده هستید.

حتما بخوانید: قانون جذب پول | تکنیک های کاربردی جذب پول و جذب ثروت

ایجاد یک نمایش تصویری فیزیکی واقعی از سبک زندگی رویاهای شما روشی مؤثر برای دیدن آنچه شما می خواهید در صفحه مادی است. ایجاد تابلوی دید برای پول نیز یک تمرین سرگرم کننده است که شما را مجبور می کند تا جنبه هنری و خلاق ذهن خود را درگیر کنید. این تکنیک برای تجسم پول ، نمونه دیگری از هماهنگی افکار شما است. هدف این است که در حالت اعتقاد و انتظار ، روی تصویر خودتان همانطور که می خواهید تمرکز کنید ، متمرکز شوید.
 

چشم انداز شبانه روزی برای کمک به پول: تصاویر احساسات را برانگیخته اند

تصاویر توانایی تحریک یک واکنش عاطفی قوی را دارند. بدین ترتیب تصویری که احساس مثبتی را برانگیزد به شما کمک می کند تا بر روی آن تصویر متمرکز شوید. این به این دلیل است که احساس خوبی را برانگیخته است. ما به طور طبیعی به سمت افراد و چیزهایی کشیده می شویم که واکنش عاطفی مثبت را برانگیخته اند. علاوه بر برانگیختگی بصری ، شبانه روزی برای پول محکوم به داشتن چیزهایی که شما را تحریک می کند محکوم می کند.
 

آن را درست انجام دهید

برای ساختن یک تابلوی چشم انداز برای پول که باعث می شود پاسخ مورد نظر شما بیرون بیاید ، زمان می برد. با پیدا کردن تصاویر مناسب شروع می شود. اولین کاری که باید انجام دهید رفتن به یک کتابفروشی بزرگ با مجموعه گسترده مجلات است. همه و هر آنچه را که شامل تصاویر است ، بخرید که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید. از همه چیزها و تجربیات مورد نظر خود عکس بگیرید. خانه ها ، اتومبیل ها ، قایق ها ، هواپیماها ، جواهرات ، تعطیلات و تجربیات رویاهای شما. بعد یک تابلوی بزرگ پوستر و چند چوب چسب بزنید.

قسمت جالب این است که همه تصاویر را در صفحه دید خود برای پول صرف می کنید. یک نمونه اولیه را پیدا کنید که جذاب ، تحریک کننده و بازنمایی سبک زندگی مورد نظر شما باشد. همچنان به افزودن ، تفریق و جابجایی تصاویر در صفحه دید خود ادامه دهید تا زمانی که احساس کنید تصاویر و الگوی مورد نظر برای شما خوشایندتر و پر معنی تر است. هنگامی که پیکربندی کرده اید که بهترین نمایشگر دید شماست ، اکنون آماده شده اید که برد خود را برای پول به پایان برسانید. سرانجام ، بر روی قسمت پشتی هر تصویر چسب بزنید و آن را روی تخته ای که طراحی شده است قرار دهید.

 

صفحه چشم انداز خود را برای نمایش به صورت برجسته
هیئت مدیره چشم انداز خود را بر روی دیواری نصب کنید که در آن بیشتر اوقات مشاهده خواهید کرد. ترجیحاً در همان زمینه که بیشتر کار خود را انجام می دهید. دلیل این کار این است که می خواهید در حالی که مشغول فعالیت مشاغل خود هستید به آن نگاه کنید. این دو با پیوستن فکر و میل شما با اقدام به ایجاد مشاغل خود ، در هم تنیده می شوند. به این ترتیب ، هر بار که تحریک بصری از تخته دید خود را برای پول دریافت می کنید ، شما را وادار می کند تا اقدامات عملی لازم را انجام دهید تا باعث شود چیزی که مشاهده می کنید در صفحه فیزیکی ایجاد شود.

صرفه جویی در هیئت مدیره چشم انداز خود را به صورت دیجیتال


استفاده عالی از تابلوی چشم انداز گرفتن تصویر دیجیتالی از آن است. علاوه بر دیدن آن بر روی دیوار ، با صرفه جویی در تصویر دیجیتالی صفحه دید خود برای پول به عنوان صفحه اصلی روی رایانه ، تلفن همراه و دستگاه های رایانه لوحی خود ، علاوه بر دیدن آن بر روی دیواره خود ، سود چشمگیری خواهید گرفت. به این ترتیب هر بار که آن را می بینید ، هنگامی که هر یک از دستگاه های خود را از خواب بیدار می کنید ، فوراً به لحاظ احساسی به بینش متصل می شوید.
 

هر چهار روش را با هم ترکیب کنید

چهار روش برای تجسم پول که در بالا توضیح داده شد ، هر یک به صورت جداگانه کار می کنند. با این حال ، با ترکیب آنها و استفاده از آنها در کنار یکدیگر ، قدرت آنها را تقویت کرده و از نظر ظاهری بیشتر از استفاده فقط از یک یا دو استفاده می کنید.

چشم انداز خود را به فعالیت متصل کنید. با نصب صفحه دید خود در جایی که آن را خواهید دید ، در حال برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه خود هستید. شما شروع به درک این موضوع می کنید که با تلفیق فکر و عمل آنچه را که می خواهید دریافت می کنید.

هرچه بیشتر وقت خود را صرف اندیشیدن ، به یاد آوردن و یادآوری بینایی کنید ، با قدرت بیشتری به ذهن ناخودآگاه خود تحریک می کنید. این دقیقاً کاری است که شما باید انجام دهید. با ادغام این تکنیک ها شما مدت زمان لازم را برای تبدیل میل سوزش به معادل جسمی و پولی آن کوتاه می کنید. شما روند تجسم پول را شروع می کنید و ثروت مورد نظر خود را جذب می کنید.


نتیجه گیری :

مهمترین چیز این است که بدانید تمام تکنیک های تجسم پول برای انجام یک کار طراحی شده اند: دانشکده تجسم خود را تقویت کنید. تجسم راز بزرگی برای موفقیت است. "تمرین دانشکده تجسم ذهن شما را به طور منظم نگه می دارد ، و چیزهایی را که برای لذت بردن از زندگی ، به روشی منظم به شما جذب می کند. هنگامی که درک خود را محتضر قدرت به تجسم میل قلبی خود را و آن را نگه می دارد با اراده خود را، آن را به شما جذب همه چیز لازم برای تحقق این تصویر، توسط ارتعاشات هماهنگ از قانون جاذبه "

 

source : keramatzade

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید