سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

قانون جذب عشق که می توانید به جذب افراد و ازدواج برسید

قانون جذب عشق که می توانید به جذب افراد و ازدواج برسید
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/08/11 0 نظر

قانون جذب عشق نتیجه بخش برای رسیدن به معشوقه ،جذب فرد دلخواه زن و مرد و جذب طرف مقابل دختر و پسرو نهایتا ازدواج می باشد.

 


کسی که دوستش دارید مهمترین فرد برای شماست و هیچ دلیلی وجود ندارد که مجبور شوید امید را تسلیم کنید. با قانون جذب عشق ، شما هر جنبه ای از واقعیت خود را ایجاد می کنید ... از جمله جذب شخص خاص ، بهبود روابط وقتی غیرممکن به نظر می رسد و بازگشت دوباره به زندگی شما منجر می شود.

فرقی نمی کند وضعیت شما چگونه باشد. بهتر می شود

 

این مقاله برای هرکسی که سؤالاتی در مورد استفاده از قانون جذب (the law of attractionبرای عشق به یک شخص خاص دارد ، اما از ترس از سوال کردن برخوردار است. خواندن را ادامه دهید تا دریابید که چگونه عشق مورد نظر خود را جذب کنید.


نحوه جذب شخص خاص با استفاده از قانون جذب عشق


برای تجلی یک شخص خاص ، قانون جذب عشق با تمرکز روی شما کار می کند.

گاهی اوقات این می تواند سخت ترین قسمت قانون جذب عشق باشد.وقتی شخصی وجود دارد که ما دوستش داشته باشیم یا به او علاقه مند شویم  راه حل استفاده از قانون جذب عشق است تا فرد را به ما محبت کند یا ما را متوجه کند. اما قانون جذب عشق درباره شما است - افکار ، احساسات و لرزش های شما .

بنابراین چگونه خود را متمرکز می کنید تا قانون جذب عشق بتواند شخصیت خاصی را برای شما به ارمغان بیاورد؟


1-ارسال سیگنال عشق

Telepathy- تله پاتی نه تنها به شما امکان می دهد تا ذهن دیگران را بخوانید بلکه سیگنال های عاشقانه نیز ارسال کنید.

از طریق تله پاتی و قانون جذب عشق ، می توانید افکار و احساسات را حتی بدون اینکه شخصاً ارتباط برقرار کنید ، به شخص دیگری ارسال کنید. شما حتی می توانید با قانون جذب عشق برای شخصی که در قسمت دیگری از جهان زندگی می کند ، پیام های عاشقانه ارسال کنید!

گیرنده این سیگنالهای عاشقانه ممکن است بارها و بارها به فکر ارسال کننده بپردازد یا شروع به پاسخگو بودن در مورد احساسات فرستنده کند، بدون اینکه دلیل آن را بداند.

هر کس توانایی ارسال سیگنالهای عشق را تنها از طریق قدرت ذهن خود دارد. ارسال عشق از طریق تله پاتی روشی است که می توان آموخت و توسعه داد.

 

سیگنال های عاشقانه هر روز ارسال می شوند
 

جای تعجبی نیست که از تماس تلفنی برای ارسال بزرگترین پیام همه استفاده می شود - عشق!

تقریباً هر کس از Telepathy برای ارسال سیگنالهای عاشقانه به یک روش یا روش دیگر استفاده کرده است ، اگرچه اکثر مردم از این امر آگاه نیستند که حتی آن را انجام می دهند.

همسری که با جدیت آرزوی بازگشت شوهر تبعیدش به خانه را دارد ، در حال ارسال سیگنالهای عاشقانه telepathic است.

یک زوج که به چشمان یکدیگر نگاه می کنند و با هم در مورد آینده فکر می کنند ، در حال ارسال سیگنال های عشق تلپاتیک و استفاده از قانون جذب عشق هستند.

افرادی که این سیگنال های عاشقانه را ارسال می کنند هرگز متوجه نمی شوند که در واقع این سیگنال های عشق را با موفقیت ارسال می کنند!

در یک لحظه خواهید آموخت که چگونه می توان احساسات خود با قانون جذب عشق ، مانند عشق و محبت را از طریق ارتباط از راه دور ارسال کرد.

 

چرا مردم عشق را به صورت تلفنی می فرستند؟
 

دلایلی که مردم از طریق ارتباط تلفنی پیام عاشقانه ارسال می کنند به همان اندازه دلیل عاشق شدن افراد است زیرا هر موقعیتی بی نظیر است.

دلایل زیر فقط چند نمونه متداول از  ارسال پیام های عاشقانه با ذهن خود است

آنها یک عشق بی حد و حصر دارند
آنها می خواهند با سابق خود به عقب برگردند
آنها می خواهند با یک دوست عزیز رابطه برقرار کنند
آنها می خواهند یک رابطه را تقویت کنند

 

یکی از شایع ترین دلایل ارسال پیام های عاشقانه به صورت تلفنی به دلیل فاصله ، احساسی یا از نظر جسمی است که آنها را از عزیزانشان جدا می کند.

همچنین عده ای هستند که برای التیام رابطه یا تقویت روابط ، سیگنال های عشق می فرستند.


چگونه قانون جذب عشق کار می کند
 

با این که با خیال راحت درباره شخصی که در آن طرف جهان دوست دارید ، فکر می کنید و سیگنال های عاشقانه ارسال می کنید.

ارسال عشق از طریق تله پاتی ذهن آگاهانه گیرنده را دور می زند و در سطح ناخودآگاه کار می کند. همچنین با قانون جذب عشق و  ارسال عشق از راه دور به شخص دیگر زمانی مؤثرتر است که گیرنده از این امر غافل باشد.

هنگام ارسال عشق تلپاتیک ، مسافت مانعی نیست ، و لازم نیست بدانید گیرنده کجاست یا هرگونه اطلاعات لجستیکی دیگری در مورد او.

گیرنده شما می تواند در کنار شما نشسته باشد ، یا در یک قایق دیگر در جهان به قایقرانی بپردازد. پیام تلپاتیک شما در هر کجا و هر زمان که شما تصمیم به ارسال آن دارید ارسال می شود.

ارسال عشق تله پاتی ممکن است در ابتدا دشوار باشد ، اما می فهمید که پس از چند جلسه ، برقراری ارتباط آسان تر می شود و احساس می کنید پیوند شما قوی تر می شود. دلیل این امر به این دلیل است که گیرنده به طور ناخودآگاه به عشقی که می فرستید عادت می کند و به تدریج یاد می گیرد که به احساساتی که دریافت می کنید اعتماد کند.

Telepathic Love هنگام ارسال به طور مداوم موثرتر است ، بنابراین ممکن است بخواهید یک برنامه منظم برای ارسال آن داشته باشید ، مانند جلسه 15 دقیقه ای هر شب قبل از خواب.

برنامه شما و اینکه چقدر می خواهید در عشق درمانی خود سرمایه گذاری کنید ، کاملاً به عهده شماست.


2-با قانون جذب به عشقم رسیدم

 

احتمالاً می توانید در حال حاضر ببینید که چگونه قانون جذب عشق  در روابط اعمال می شود. در روابط خوب چند نفر از افراد ناامید را می بینید؟ چه تمرکز بر فقدان خود و تنهایی و پوچی برای آنها انجام داده است؟ آیا افراد دیگری هم جذب آنها می شوند؟

احتمالا نه.

چگونه در مورد افراد با اعتماد به نفس که تابش احساس تمامیت را دارند؟ احتمالاً قبلاً با کسی روبرو شده اید که به نظر می رسد در صورت لزوم مجرد بودن ، فقط به نظر می رسد که محتوا باشد ، اما با این وجود هرگز از چشم انداز دور نبودند.

به نظر می رسد در ابتدا ناعادلانه است ، نه؟ اگر کمی دقیق تر به نظر برسید ، می بینید که تفاوت این افراد فقط در چگونگی اجرای قانون جذب عشق بدون حتی تحقق این قانون است.


قانون جذب سریع
 

تجلی عشق به معنای پیدا کردن شادی در زندگی در ابتدا است.
تجلی عشق به معنای پیدا کردن شادی در زندگی در ابتدا است.
چگونه می توان عشق را تجلیل کرد وقتی تنها هستی
 واقعا می خواستم چیزی برای یک مدت طولانی، و آن را هرگز نمی آمد؟ به نظر می رسید هرچه بیشتر آن را می خواستید ، بیشتر از شما فرار می کرد؟

قانون جذب عشق ،شاید پول یا رابطه یا وضعیت زندگی متفاوت باشد.

آیا تاکنون اتفاق افتاده است که لحظه ای که تسلیمش شدید و زندگی خود را ادامه دادید ، ناگهان از جاهای دیگر ظاهر شد؟

این قدرت تسلیم شدن است. گاهی اوقات خواستن چیزی "خیلی سخت" فقط منجر به تمرکز بر کمبود می شود. شما در نهایت ناامید میشوید. لحظه ای که بگذارید برود و بگویید ،  من با تو خوب هستم یا بدون تو!" ناگهان آنچه را که می خواهید دریافت می کنید.

این با افراد تنهایی که بد روابط را می خواهند معمول است. آنها نمی توانند تنهایی را از ذهن خود خارج کنند. آنها بر روی آن طغیان می کنند. این درد و رنج حتی در مورد سایر افراد قابل توجه است و آنها را به دور می کند.

سپس ، لحظه ای که تسلیم می شوند و می دانند که کاملاً مجرد هستند ، کسی ناگهان وارد زندگی آنها می شود.

قانون جذب عشق ،ابتدا باید با خودتان خوب باشید
میزان پذیرش خود شما ، کیفیت روابط شما را دیکته می کند. اگر می خواهید یک رابطه را آشکار کنید وقتی پر از ناامیدی هستید و عزت نفس کم دارید ، ممکن است واقعاً موفق شوید ، اما این رابطه تقریباً مساوی خواهد بود. شما ممکن است شریک زندگی خود را دور کنید ، به طور ناخودآگاه باعث ایجاد درام در روابط شما شود یا - به احتمال زیاد - شریکی را جذب کنید که برای شما مناسب نیست.

سپاسگزار بودن برای دوستان خود یک استراتژی مناسب برای جذب روابط بهتر است.
سپاسگزار بودن برای دوستان خود یک استراتژی مناسب برای جذب روابط بهتر است.


نحوه استفاده از قانون جذب عشق 
 

به جای این که به خلأ تنهایی خود خیره شوید و امیدوار باشید شخصی ظاهر شود ، بهترین راه برای نشان دادن رابطه با یک شریک خوب این است که ابتدا آن را خالی کنید. بالاخره افراد شاد ، خودکفا به همان نوع افراد جذب می شوند.


3-قانون جذب عشق از دست رفته

هنگامی که من برای اولین بار استفاده از قانون جذب عشق را شروع کردم ، فقط برای من کار نکرد. آیا این را هم پیدا کردی؟

من فیلمهای معروف را در مورد تجلی تماشا کردم اما هنوز هم احساس می کردم چیزی از دست رفته است.

احساس می کردم واقعی است ، اما به نظر نمی رسید که برای من کار کند ...

تا اینکه سرانجام مفهومی به نام "نقطه قصد" را کشف کردم که تمام قسمت های مفقود شده را برای من پر کرد.

اگر احساس می کنید یک قطعه گمشده برای معمای آشکار شما وجود دارد ، اینجا را کلیک کنید ... من نکته مورد نظر را توضیح می دهم و اینکه چگونه می توانید از خود استفاده کنید تا کاری بزرگتر در زندگی خود انجام دهید.

کشف نقطه هدف من به من کمک کرد تا از قانون جذب عشق بهتر استفاده کنم. در حقیقت ، زندگی من را به کلی تغییر داد!

بنابراین من شروع به اشتراک گذاری این تکنیک ها با برخی از دوستانم و کمک به آنها برای به دست آوردن نتیجه کردم.

 به وفور در حالت اولیه خود و بدون تأثیر شرط مجدداً وصل می کند و سرانجام قانون جذب عشق را به کار می گیرد تا در زندگی شما کار کند.


4-جذب افراد با نگاه

راه جذب یک شخص خاص با قانون جذب عشق
 

تجلی رابطه با کسی ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. وقتی احساسات تنهایی ، دل درد یا هرگونه اعتقاد محدودکننده را پشت سر بگذارید ، روند بسیار ساده و سریع است. من آن را اینجا شرح می دهم و به جزئیات زیر می پردازم تا همه معنا پیدا کند.


1. با قانون جذب عشق به خود اطمینان داشته باشید

شخصیت بزرگی را که هستی درک کن و مهم نیست که دیگران درباره شما چه فکر می کنند. لازم نیست شخص دیگری را مثل خود بسازید یا دوستتان داشته باشید زیرا خودتان را دوست دارید. اعتماد به نفس مقاومت ناپذیر است و افراد را به سمت شما جلب می کند.


2. با قانون جذب عشق روی مثبت تمرکز کنید

 تمام فکرهای منفی خود را کنار بگذارید ... به عنوان مثال "یافتن کسی دشوار است" ، "چرا آنها نمی بینند که من چقدر خوبم" و "هیچ کس دیگر مرا دوست نخواهد داشت." شما بسیاری از خصوصیات عالی را دارید که شما را چنان شایسته عشق و توجه هر کسی قرار می دهد. دیگران متوجه شما می شوند و از شما قدردانی می کنند. در اطراف شما قانون جذب عشق وجود دارد. بگذارید وارد شوید. وقتی به آن اجازه دهید و به سمت مثبت توجه کنید ، لرزش خود را تغییر می دهید و در عشق را برای عشق  باز می کنید تا شخصیت خاص خود را به شما معرفی کند.


3. عشق بدون ترس از صدمه دیدن

ترسناکترین چیز در مورد قانون جذب عشق این است که خود را به سمت آن باز کنید. وقتی خود را باز کنید ، احتمال اینکه آسیب ببینید وجود دارد. اگر از صدمه دیدن می ترسید ، ممکن است به طور ناخودآگاه مانع شوید کسی که می خواهد به اندازه شما نزدیک شود. مایل به ریسک کردن باشید و کاملاً خود را به عشق باز کنید. شما عشق مورد نظر خود را آشکار خواهید کرد.


4. از قانون جذب عشق لذت ببرید

 مردم بیشتر مورد توجه لبخند و خنده قرار گرفته اند. وقتی اوقات خوبی را سپری می کنید ، دیگران متوجه می شوند و می خواهند با شما باشند. بنابراین کارهایی را انجام دهید که شما را خوشحال می کند ... خواه تماشای یک فیلم خنده دار است یا رفتن به پارک مورد علاقه خود برای خوردن ناهار. از زندگیت لذت ببر. هرچه سرگرمی و شادی بیشتری داشته باشید ، سریعتر می توانید شخص خاصی را جذب کنید.


5- مثبت را ببینید

 روی چیزهای خوب در مورد شخص خاصی که می خواهید قانون جذب عشق شما را متمرکز کند ، متمرکز شوید. به دنبال چیزی برای قدردانی باشید. این امر می تواند دشوار باشد اگر احساسات منفی بین این دو وجود داشته باشد ، و شما فقط در ابتدا می توانید یک چیز را پیدا کنید ، اما اگر کار خود را در این زمینه ادامه دهید ، آسان تر می شود. 


6. تقابل را قدردانی کنید

 به خاطر آنچه که دارید خوشحال باشید. چیزهایی را که می خواهید فراموش کنید. هنگامی که بتوانید در لحظه خوشحال شوید ، چیزهایی که می خواهید شروع به سقوط خواهند کرد ، از جمله زندگی عشق شما.


7. مایل باشید شخص دیگری را رها کنید

 این یکی از سخت ترین قسمت های قانون جذب عشق هنگام جذب یک شخص خاص است. 

اما تنها هنگامی که از بودن با آنها خوب نیستید ، می توانید مسیر قانون جذب عشق را باز کنید تا شخص خاص خود را به سمت خود جلب کنید. 

اما هر کاری را که می خواهید انجام دهید ، روی انجام کارهایی که شما را خوشحال می کند ، تمرکز کنید. نگران نباشید که همه اوضاع با شخص خاص شما چگونه است. نگران خودت باش. خودت را لمس کن مواظب خودتان باشید و قانون جذب عشق به شما کمک می کند.


5-داستان قانون جذب عشق

قانون جذابیت


چگونه من در مدت 30 روز شریک ایده آل خود را با قانون جذب عشق  ، جذب کردم (و چگونه شما هم می توانید!)
این داستان نحوه استفاده من از قانون جذب عشق برای ایجاد زحمت رابطه ایده آل با دوست دخترم  است. او بهترین دوست من و شریک فوق العاده ای است. رابطه ای که ما با هم به اشتراک می گذاریم بهترین چیزی است که ما تا به حال داشته ایم.

این داستان برای شما پیامدهایی دارد: مهم نیست که در کجای زندگی هستید ، همیشه می توانید مسائل را بچرخانید. و این آسان تر از آن است که فکر می کنید برای جذب شریک ایده آل خود و ایجاد یک رابطه دوست داشتنی.

همانطور که در این داستان قانون جذب عشق خواهید فهمید ، تحقق عشق بی نهایت در دسترس همه ما و توانایی ذاتی همه ما برای ایجاد هر آنچه که در زندگی می خواهیم می باشد. . 

من به عنوان یک بچه چاق و مادربزرگ شروع کردم.
وقتی نوجوان بودم خجالتی و از نظر اجتماعی بی دست و پا بودم. من اضافه وزن داشتم. من در یک خانواده مذهبی سخت بزرگ شدم که در آن سکس موضوع تابو بود.

به خاطر همه این چیزها ، من حتی دوست نداشتم دوستانه ملاقات کنم. خوب من کمی تلاش کردم ، اما من آنقدر خجالتی و بی دست و پا بودم که پس از چند تلاش ناکام دست کشیدم.

در اواخر نوجوانی شروع به رفتن به ورزشگاه کردم و وزن زیادی را از دست دادم. پیشرفت در نگاه من توجه یک دختر را جلب کرد. 

 با هم دوست داشتیم و خیلی سریع عاشق شدیم. از آنجا که پدر و مادر هر دو ما مذهبی بودند و ما عاشق بودیم ، از او خواستم که با من ازدواج کند.

یک ازدواج کوتاه و طلاق ویرانگر.
بعد از دو سال کوتاه ازدواج ، او خواستار طلاق شد. این برای من ویران کننده بود. و من در حال بازگشتن بودم. از آنجا که من هیچ تجربه دیگری با زنان نداشتم  شروع به خواندن کتاب در مورد این موضوع کردم. این هم وقتی بود که من درباره قانون جذب عشق اطلاعات کسب کردم

بعضی از کتابها شیطون بودند ، اما برخی خوب بودند. مانند بسیاری از چیزهای زندگی ، موفقیت با دوست یابی اغلب خلاف واقع است - برعکس آنچه فکر می کنید کار خواهد کرد ، اغلب کار می کند.رفتارهای جدید را یاد بگیرم.

و من مجبور شدم فرد بهتری بشوم - مجبور شدم رشد و پیشرفت کنم. این مهم در موفقیت در هر تلاش است - بزرگتر از مشکلات شما.

همانطور که من آنچه را که یاد گرفتم در عمل قرار دادم ، شروع به موفقیت کردم. من با بعضی از خانمهای بزرگ آشنا شدم ، و برخی از این زنان به عنوان دوست دختر من تمام شدند.

اما هیچکدام دوام نیاوردند. و با وجود توجه تمام توجه زنانی که می خواستم خوشحالم و برآورده نشدم. گاهی اوقات وقتی به چیزی رسیدید که فکر می کنید باعث خوشبختی شما می شود ، چنین نمی شود.

ناامیدی از زندگی، منجر به بیداری معنوی می شود.
بعد از چند سال مهمانی و چیدن زنها ، از زندگی ناامید شدم. من از دنیا به دنبال شادی و تحقق بوده ام - پول ، سکس و غیره. هیچ یک از این موارد تحقق و عشقی را که می خواستم به من نداد.

و زندگی من آشفته بود. با وجود داشتن مدرک دانشگاهی در شیمی ، من کار سختی را برای یافتن اشتغال سودمند تجربه کردم. من با پدر و مادرم زندگی می کردم. من دوستان کمی داشتم و یا با خانواده خود رابطه خوبی نداشتم.

قانون جذب عشق -اما من امید را از دست ندادم. من فکر کردم شاید من فقط چیز درست را یاد نگرفته ام یا هنوز کار درست را انجام داده ام. من طی این سالها یک تن کتاب کمک به خودم خوانده ام. در واقع ، کمک به خودم تقریباً همان چیزی بود که می خواندم. من کتابهایی را از افرادی مثل تونی رابینز ، اکهارت تول ، لوئیز هی و بسیاری کتابهای دیگر که در مورد قانون جذب عشق صحبت می کردند ، خواندم. این آثار مفید بودند ، اما زندگی تغییر نمی کرد.یک روز در حال جستجوی یک برنامه  دیگر بودم که شاید بتواند به من کمک کند تا از این رودخانه ای که در آن قرار داشتم خارج شوم. همزمان با مرور وب ، دیدم شخصی در یک انجمن می گوید که رها کردن کلید اصلی ساخت قانون جذب عشق است. .

قانون جذب عشق -وقتی این را خواندم ، چیزی در داخل با من صحبت کرد. می دانستم که باید امتحان کنم. کاملاً چشم باز بود. مدرس در مورد چگونگی "برابر شدن با فقدان" صحبت کرد و شنوندگان را ترغیب کرد تا تمایل خود را رها کنند (از جمله موارد دیگر).

همه اینها برای من معنی داشت. فهمیدم که چگونه خواستن احساس کمبود را ایجاد کرده است - و اگر احساس کمبود می کنی ، این همان چیزی است که شما در زندگی ایجاد می کنید.

من هم همین کار را کردم. و احساس خوبی داشت. هرچه احساس می کنم بار بزرگی از شانه هایم برداشته می شود ، رها می شوم. و پرانرژی بود. شب اول که شروع کردم به سختی می توانستم بخوابم. اما من بدون اینکه استراحت های زیادی انجام دهم ، به این عقب نشینی گوش می کردم.

چند روز بعد چیزی را تجربه کردم که هرگز فراموش نخواهم شد. من به پیاده روی رفتم تا بخشی از انرژی اضافی که در اختیارم بود را بسوزانم. در حین قدم زدن شدیدترین خوشبختی و سعادت را احساس کردم. یادم است که با خودم فکر می کردم: "این چیست؟" "چه اتفاقی می افتد؟"

همینطور که به اطراف نگاه کردم ، هیچ جدایی بین خودم و چیز دیگری ندیدم. همچنین متوجه شدم که همه چیز را بدون قید و شرط دوست دارم. 

در آن لحظه ، فهمیدم که آنچه ما هستیم نامحدود است و همه چیز را بدون قید و شرط دوست دارد. من فهمیدم که ما از منبع جدا نیستیم ، یا خدا (یا هر آنچه را که می خواهید آن را صدا کنید) و همه چیزهایی که ما به دنبال آن هستیم - عشق ، فراوانی ، زندگی ابدی - ما قبلاً داریم.

من کار رویایی خود را آشکار کردم و فهمیدم که می توانم هر چیزی را که می خواستم خلق کنم ...
مدت کوتاهی پس از آن من کار رویایی خود را با یک شرکت سوخت تازه سوخت زیستی آشکار کردم. این اولین برد بزرگ من بود. با گذشت سالها ، من توانستم از قانون جذب عشق استفاده کنم تا تقریباً هر چیزی را که  به ذهنم خطور کند ، ایجاد کنم.

اما هیچ وقت زیاد به روابط فکر نمی کردم. من مهارتهای اجتماعی خوبی داشتم و مرد خوبی هم هستم. مشکلی برای دوست  نداشتم. فکر نمی کردم از دانشم برای ایجاد رابطه ایده آل استفاده کنم. یعنی تا زمانی که چندین شکست بد پشت سر هم داشتم.

بعد از این شکستها ، من تصمیم گرفتم که زمان آن رسیده است که رابطه ایده آل خود را ایجاد کنم. احساس ناامیدی کردم که بارها دوست داشته ام و از دست داده ام. من هرگز نخواستم دوباره آن درد را حس کنم.

بنابراین تصمیم گرفتم از تکنیک هایی قانون جذب عشق که یاد گرفتم برای ایجاد رابطه ایده آل خود استفاده کنم. من در مورد اینکه چه شریک زندگی ایده آل و روابط ایده آل من به نظر می رسد ، فهمیدم و شروع به ترقی کردم. 

من با خیال راحت دختر رؤیایی ام را می بینم

حدوداً یک ماه پس از انجام این روند ، مادرم با من تماس گرفت ، به من گفت که مربی سلامتی وی مجرد است و می خواهد بداند که آیا من علاقه مند هستم که با او قرار بگذارم. گفتم بله ، و وقتی با هم ملاقات کردیم ، فوراً وصل شدیم.

ان زن مانند من کاملاً روحانی بود - چیزی که در شریک زندگی می خواستم. ما همچنین عقاید اجتماعی و سیاسی مشابهی داشتیم. و ما همان کارها را دوست داریم ، از انجام همان کارها لذت می بریم ، و غیره. مطمئناً ما مانند هر زوجی اختلاف داریم ، اما در کل ما یک مسابقه عالی هستیم و اختلاف نظرهای بین ما نادر است.

ما بیش از یک سال است که با هم خوب بوده ایم و می توانم بگویم این رابطه بیشترین عملی است که من تا به حال داشته ام.

و نکته جالب این است که من حتی برای ملاقات با او نیازی به انجام کاری ندارم. نیازی به استفاده از هیچ یک از مشاوره های دوست یابی یا "ترفندهای انتخاب" نبود. و من مجبور نیستم برای دیدار با او به جایی بروم. 

این نمونه ای از آنچه ممکن است هنگامی که شما در مورد آنچه می خواهید روشن شوید و رها می شوید ، امکان پذیر است. قانون جذب عشق واقعا کار می کند! اتفاقاتی از این دست اغلب در زندگی من اتفاق می افتد. به نظر می رسد چیز درست همیشه در زمان مناسب ظاهر می شود. 

در اینجا چگونه می توانید هم اکنون همسن خود را جذب کنید ...
تکنیک های رها کردن را  یاد گرفته ام و چنان تأثیر عمیقی بر زندگی من گذاشته است که دوست دارم آنها را با هر کسی که علاقه مند است به اشتراک بگذارم. 


6-قانون جذب ازدواج برایان تریسی

برایان تریسی نویسنده و مربی خودسازی در کانادا است که بسیاری از کتابها و دوره های پیشرفت شخصی را به رشته تحریر در آورده است.
انسان ها زندگی کافی ندارند تا قانون جذب عشق و همه چیز را برای خود بیاموزند ، بنابراین مهم است که ما از متخصصان یاد بگیریم. افرادی که موفق می شوند ، کسانی هستند که از متخصصانی که قبل از آنها آمده اند می آموزند. در حقیقت ، در فرهنگ چینی ، آنها فلسفه ای دارند که متخصصان و قانون جذب عشق را مورد مطالعه قرارمی دهند و سپس به دنبال پیشرفت هستند. فرد ناموفق برای یادگیری دیگران از خود بسیار بزرگ است و در عوض ، به دنبال این است که همه اینها را توسط خودشان رقم بزند. افراد موفق می دانند که آنها نمی توانند همه چیز را بفهمند و درعوض ، می خواهند از افرادی که پیش روی آنها بودند یاد بگیرند و یاد بگیرند.

زمان مهمترین دارایی است که در اختیار ما است. بسیاری از افراد به غلط معتقدند که پول مهمترین است ، اما اکثر کارشناسان قبول دارند که زمان اهمیت بیشتری دارد. هنگام در نظر گرفتن شغل بسیار مهم است که مشاغل تجاری را دنبال کنید که بیشترین ثروت را در کمترین زمان تولید کنند. در حقیقت بهترین نوع مدلهای تجاری زمان را از پول جدا می کنند و حتی می توانند بدون وقت شما پول تولید کنند.


7-قانون جذب در 21 روز

 

عادات افراد بسیار موفق و قانون جذب عشق به آنها اجازه می دهد تا به طور مداوم رفتارهایی را انجام دهند که باعث موفقیت می شود. همه چیز از غذا خوردن خوب گرفته تا هزینه های مسئولانه تا اتمام کار و فراتر از آن نیاز به عادت هایی دارد که چنین رفتارهایی را بخشی از زندگی روزمره ما می کند. افراد بسیار موفق آموخته اند که عادات خوبی را پرورش دهند و روزانه نظم و انضباط ، شجاعت و کار سخت را می طلبد برای نگه داشتن آن عادات. این امر عاقلانه است که عادت هایی را که موفقیت را تسهیل می کند ، درک کنید ، اما چرا پذیرفتن برخی از آنها سخت هست؟

اکثر مردم معتقدند که عادات و  قانون جذب عشق با انجام یک کار به مدت 21 روز پشت سر هم شکل می گیرند. بیست و یک روز از اتمام کار یک عادت شکل می گیرد. متأسفانه ، این نمی تواند بیشتر از حقیقت باشد. 


 

8-ازدواج از طریق ضمیر ناخودآگاه


قانون جذب عشق و افکار شما بر احساس شما تأثیر می گذارد و این احساس شما است که بر نحوه رفتار شما تأثیر می گذارد. رفتار شما با تکرار ، عادت هایی را ایجاد می کند که به نوبه خود مشخص می کند که چه کسی هستید و چه چیزی را پشت سر می گذارید. در نهایت ، عادات شما نتایج حاصل از زندگی را تعیین می کنند.

دانستن این موضوع ، خوب است که دو مورد را در مورد مغز خود درک کنید. به طور خاص ، چگونه قسمتهای ناخودآگاه و آگاه مغز شما با هم کار می کنند. دلیلش این است که  ذهن ناخودآگاه شما بیش از آنچه که احتمالاً می دانید در تعاملات اجتماعی شما دخالت می کند .

قانون جذب عشق 

مغز ما شامل موارد زیر است:

ساقه مغز . این کنترل زندگی است که عملکردهای خود مختار مانند تنفس ، فشار خون و هضم را کنترل می کند.
ساقه مغز ، ذهن ناخودآگاه را نشان  می دهد .
قشر مغز . این بخش تفکر مغز است که در آن بیشترین کنترل را داریم. این مسئول استدلال ، داوری ، نتیجه گیری ، تصمیم گیری و پیش بینی چیزهایی برای آینده است. به همین ترتیب ، قشر مغز بخشی از ذهن آگاه ما است .
قانون جذب عشق 

این باعث ایجاد لذت از رابطه جنسی یا خوردن می شود. مهمتر از همه ، این مسئولیت پردازش احساسات ، مانند عصبانیت ، ترس و خطر است . وقتی مغز متوجه شد که شما در معرض خطر هستید ، به صورت خودکار پاسخی را ایجاد می کند. این پاسخ می تواند مبارزه ، فرار ، پنهان کردن ، یخ زدن یا تسلیم شدن باشد.


قانون جذب عشق ،چرا همسر شما به شما گوش نمی دهد

به قسمت بزرگ خاکستری اطراف خود توجه کنید. این قشر مشهور است (استدلال و تفکر بخشی از مغز ماست). ممکن است پیچیده و بزرگ باشد. اما در مقایسه با قشر مغز از قدرت کمی برخوردار است.


قانون جذب عشق و  ناخودآگاه ذهن شما

فوق العاده سریع است! اگر ذهن ناخودآگاه (آمیگدال) و ذهن آگاه ما (قشر مغز) در حال مسابقه بودند ، آمیگدال در حال حاضر در خط پایان قرار می گیرد در حالی که قشر مغز تازه موتور را شروع می کرد (شروع به تفکر آگاهانه). این در روزهای ابتدایی بشر بسیار مفید بود. 
با توجه به آنچه اکنون می دانید در مورد مغز انسان ، دو چیز آشکار می شود.

اگر همسرتان احساس انتقاد ، دوست نداشتن ، عدم ارزیابی ، قضاوت یا رد کردن داشته باشد ، مغز آنها این را خطر می داند . آنها احساس محاصره می کنند که آمیگدال آنها هوشیار است.
وقتی این اتفاق بیفتد ، گوش دادن به آنها غیرممکن است زیرا آنها مشغول دویدن برای پوشش یا آماده سازی حمله هستند .


9-تجربیات قانون جذب برای ازدواج


از دیدگاه قانون جذب عشق، جذب یک ازدواج رویایی یا همسران در واقع روشی برای همسویی با حقیقت واقعی است که واقعاً چه کسی هستید. آنچه لازم است برای شما این است که همانطور که اکنون هستید عاشق کسی باشید و  شریک مناسب شما به طور طبیعی و مغناطیسی با  قانون جذب عشق به سمت شما کشیده شود. این اتفاق می افتد زیرا انرژی شما و انرژی او هر دو با چیزهای یکسان قرار دارند.

او احتمالاً به دنبال کسی است که خوشحال ، با اعتماد به نفس ، مهربان ، علاقه به زندگی ، پرورش ، خنده دار ، روشن و غیره باشد ، و هرچه بیشتر وقت خود را صرف غرق کردن این خصوصیات برای خود (حتی قبل از ملاقات با او) کنید سریعتر می تواند احساس کند. راه خود را به سمت شما و پیدا کردن شما! هرچه بیشتر از آن آگاه باشید و به بهترین کیفیت های خود توجه کنید ، سریعتر جهان و قانون جذب عشق  می تواند شما را با همه افراد برتر برای سفر در جاده رویاهای خود  جمع کند.


10-قانون رهایی کائنات

قانون رهایی کائنات به طور خلاصه یعنی خواسته رو به خدا بگیم ولی اجازه بدیم راهش رو خود خدا انتخاب کنه. ما فقط حالمون رو خوب نگه داریم و فرکانس خوب تولید کنیم.


قانون رهایی در ازدواج

قانون رهایی ازدواج و قانون جذب عشق یعنی نچسبیدن به خواسته و راه حل رسیدن به خواسته.
لزوم رها کردن خواسته از اینجا معلوم میشود که رها کردن خواسته باعث دوری شما از نگرانی، ترس، احساسات منفی می‌شود.
باعث کار کردن باور فراوانی برای شما می‌شود. زیرا شخص با رها نکردن خواسته و چسبیدن فقط به یک راه‌حل دست خدا را برای رساندن او به خواسته‌اش از راه‌های بهتر و راحت‌تر می‌بندد.


11-مدیتیشن جذب عشق


قانون جذب عشق ،مردم غالباً معنای عشق را به اشتباه درک می کنند. این طور نیست که فقط دو عاشق می توانند عاشق یکدیگر باشند. عشق بین دوستان ، خواهران و برادران ، مادر و فرزندانش ، پدر و فرزندانش و همچنین در چنین روابطی وجود دارد. در حقیقت ، مواقعی وجود دارد که برخی از افراد به فکر قانون جذب عشق و  مدیتیشن جذب عشق هستند ،  زیرا معتقدند کسی نیست که آنها را دوست داشته باشد ، اما قطعاً کسی وجود دارد که آنها را دوست داشته باشد فقط به روشی که می خواهد دوست داشته شوند. البته هیچ کس نمی تواند احساس عشق  بودن را جایگزین کند  زیرا نیاز جنسی بخشی از نیازهای اساسی شماست. اما اگر حداقل کسی وجود دارد که از شما مراقبت کند ، خود را  دوست داشته باشید و  در طولانی مدت می توانید زنده بمانید.

اولا ، وقتی مدیتیشن جذب عشق می کنید ، انرژی های مثبتی را به سمت خود جذب می کنید. این بدان معنی است که گرداب شما در بالاترین فرکانس ارتعاش می کند ، زیرا همه شما با انرژی های خوب و شفابخش احاطه شده اید. فردی که با انرژیهای مثبت احاطه شده است ، تنها می تواند عشق ( قانون جذب عشق ) را به خود جلب کند.

ثانیاً ، هنگامی که مدیتیشن جذب عشق می کنید ، تمام انرژیهای جنسی شما متعادل است و بنابراین ، ناامیدی که احساس می کنید در زندگی شخصی دارید ، تا حدودی کاهش می یابد. شما از دیدن تفاوت مدیتیشن در بدن خود شگفت زده می شوید.
ثالثاً ، هنگام مدیتیشن جذب عشق، تمام انرژیهای منفی را از شما دور می کنید و همسفر روح خود را به خود نزدیک می کنید. شما با روح خود از طریق تله نفس روانی ارتباط برقرار می کنید .

سرانجام ، مراقبه باعث می شود که فقط با کسانی که شایسته حضور در زندگی شما هستند ملاقات کنید. وقتی خود ارشد شما می داند که کسی برای شما خوب نیست ، او را از زندگی شما دور می کند.


12-جذب افراد با انرژی

با قانون جذب عشق ، باید ارتعاشات شخصی خود را بالا ببرید. در اینجا چند روش برای انجام این کار آورده شده است:


1. با قانون جذب عشق آنچه را که می خواهید بنویسید

وقتی می نویسید اهداف شما چیست ، انرژی شما شروع به ارتعاش نزدیک تر از آنچه می خواهید می کنید. این مانند ضربه زدن به چنگال تنظیم و انجام اولین تنظیمات در یک رشته گیتار است. این شما را با بیان و متعهد شدن به یک ایده ، به یک مسابقه ارتعاشی نزدیکتر می کند.


2. با قانون جذب عشق تجسم کنید

شما احساس می کنید آنچه می خواهید در درون شما باشد. شما لرزش آن را احساس می کنید ، گویی چنگال تنظیم به طور ناگهانی درست در کنار قلب و مغز شما قرار گرفته است.


3. تصدیق با قانون جذب عشق


انسدادهای پرانرژی را به صورت آشکار بردارید! اگر اعتقاد ندارید که می توانید آنچه را می خواهید داشته باشید ، در حال ایجاد یک بلوک پرانرژی هستید. شما انرژی خود را متناسب با آنچه فکر می کنید می توانید داشته باشید ، و نه لزوماً آنچه می خواهید داشته باشید.


4. پرتوی عشق با قانون جذب عشق
 

عشق یک انرژی در حال جریان است ، انرژی ای است که همه چیز را با نور عبور می کند. جریان خوب است ، درست است؟ تسکین دهنده ، روان ، نرم ، مهربان ، مهربان است ... در مقابل ، نفرت یک انرژی نیرومند است که علیه همه چیز سوق می دهد و به آن آسیب می رساند. و اگر انرژی نیروئی ارسال می کنید ، این همان چیزی است که به شما باز می گردد. هر روز وقت خود را صرف ارسال امواج و امواج عشق کنید!


13-هم فرکانسی انسانها

آدمهای هم فرکانس با قانون جذب عشق همدیگه رو پیدا میکنند
حتی از فاصله های دور ؛ از انتهای افق های دور و نزدیک ؛ انگار آنها باید در یک مدار باشند تا یک روز و یک جا با هم برخورد کنند.
آنوقت میشوند همدم ؛ میشوند دوست ؛ میشوند رفیق.
حرف هایشان می شود آرامش
نباشند دلتنگ هم می شوند
مدام همدیگه رو مرور میکنند و از هم خاطره می سازند.


14-قانون جذب عشق برای ازدواج


هنگامی که من روند قانون جذب عشق را توصیف می کنم ، می خواهم بگویم که "شما یک واقعیت همکاری را به عنوان تطابق با لرزش خود جذب می کنید."

فقط با خواندن سوال شما می توانم تصویری از افکار ، احساسات و باورهای شما در مورد روابط را بسازم.

شما فکر می کنید که افراد خوبی را جذب کرده اید که عشق را به اشتراک می گذارند اما در یک نقطه خاص شما یکدیگر را ترک خواهید کرد.

شما اعتقاد دارید که هرگز با مردی روبرو نشده اید که می خواست مرتکب شود.

احساس می کنید که واقعاً به شما نزدیک می شود ، و فکر می کنید ، "چه اشتباهی رخ داده است؟"

اگر این لرزش شماست ، جای تعجب نیست که افراد خوبی را جذب می کنید و شما از انها دوری می کنید و اگر شما شیوه ارتعاش را تغییر ندهید ، این واقعیت همچنان به عنوان افراد خوب و غیرقابل قبول تکرار می شود و خود را با تجربه شما هماهنگ می کنند.

بنابراین برای تغییر این تجربه چه کاری انجام می دهید؟

شما باید علت را تغییر دهید ، نه اثر.

منظور من از این معنی این است که شما باید علت این تجربه را تغییر دهید ، نه خود تجربه.

بیشتر افراد ، که با یک واقعیت ناخواسته روبرو هستند ، بیشتر وقت خود را می گذرانند 

 تلاش برای تغییر واقعیت در موردی مثل شما ، وقتی هر رابطه یک تجربه ناخواسته را به همراه دارد ، آنها از روابط به روابط دیگر منتقل می شوند و آرزو می کنند که این بار ، این تجربه چیزهایی را که می خواهد برای آنها به ارمغان بیاورد.

مشکلی که وجود دارد این است که آنها با علت هر رابطه ای که می بینند سر و کار ندارند ، زیرا این همان لرزشی است که هنگام جذب این رابطه داشته اند. کاری که آنها انجام می دهند تلاش برای دستکاری افکتها است ، واقعیتی که کاری غیرممکن است.

برای تغییر یک تجربه ، باید آنچه را که جذب می کنید تغییر دهید و هرچه واقعیت همکاری را به عنوان تطابق با لرزش به زندگی خود جلب می کنید ، تغییر باید در لرزش شما باشد. افکار ، احساسات و باورهای شما

 افکار ، احساسات و باورهای شما در مورد روابط ، تجربه مورد نظر شما را به ارمغان نمی آورد. دلیل این امر این است که این افکار ، احساسات و عقاید با خواسته های شما مطابقت ندارند ، آنها با کمبود خواسته های شما مطابقت دارند.

این همان چیزی است که من می توانم قانون جذب عشق کننده یا محدود کردن اعتقادات را بنام مانع جذب آنها قرار دهم ، زیرا آنها تجربه شما را می خواهند مسدود کنند ، زیرا به دلیل محدودیتی که در افکار خود دارید.

تغییر این افکار "کمبود" بسیار ساده نیست ، زیرا آنها معمولاً افکار و احساسات خوبی دارند. اما برخی از تمرینات خاص وجود دارد که می تواند به شما کمک کند.

قدردانی با قانون جذب عشق یک نقطه شروع خوب است ، زیرا به جای اینکه به چیزهای ناخواسته در زندگی خود نگاه کنید ، توجه خود را به چیزهای تحت تعقیب تغییر می دهید. من پیشنهاد می کنم که تجربه های خوبی را که اکنون دارید ذکر کنید و هر روز صبح و عصر ، وقت خود را صرف تمرکز این چیزهای خوب کنید.

همچنین می توانید از قدردانی قانون جذب عشق برای ایجاد تأیید استفاده کنید تا به شما در کنترل افکار "کمبود" خود کمک کند.


15-مهندسی ذهن جذب عشق


 کتاب خود به کار رفته ذهن : چگونه مهندسین فکر می کنند ، ابزارهای ذهنی مهندسین را که اجازه شاهکارهای مهندسی را می دهند ، بررسی می کند. 

 روابط بین ماژول های یک سیستم باعث ایجاد یک کل می شود که با تجزیه و تحلیل اجزای تشکیل دهنده آن قابل درک نیست.


16-فرستادن فرکانس عشق

در روایات باستان و پیشرفته ، کاهنان و شفا دهنده ها از فرکانس عشق برای آشکار کردن معجزات و تولید نعمت ها استفاده می کردند.با استفاده از قانون جذب عشق و فرستادن فرکانس عشق ، طرف مقابل خود را جذب کنید.مطمینا این فرکانس کار می کند.


17-جذب زن با موبایل (جذب عشق با موبایل )

قانون جذب عشق ،صحبت با یک دختر از طریق تلفن می تواند یک راه عالی برای معاشقه کردن با او باشد. وقتی با تلفن صحبت می کنید ، برخی از زبان بدن و تماس چشمی را که ممکن است مکالمه حضوری داشته باشد از دست خواهید داد. اما صحبت کردن از طریق تلفن این فرصت را به شما می دهد که واقعاً روی آنچه که دختر می گوید تمرکز کنید ، و با حس شوخ طبعی و مهارت گوش دادن خود احساس خوبی ایجاد کنید

 

زمان خوبی را برای صحبت انتخاب کنید

مکان خوبی را انتخاب کنید

 وقتی با او تماس می گیرید مطمئن شوید که در وضعیت خوبی قرار دارید

در حین صحبت کردن غذا نخورید

صدای خود را کمی عمیق کنید

خیلی سریع یا خیلی کند صحبت نکنید

مکالمه را سبک و خنده دار نگه دارید

هر چند وقت یکبار از نام او استفاده کنید

به آنچه می گوید گوش دهید

هنگام صحبت ، از حواس پرتی های دیگر خودداری کنید


18-قانون جذب شوهرم

اگر می خواهید بدانید که چگونه با استفاده از قانون جذب عشق ، همسر خود را جذب کنید ، باید کاملاً یادتان باشد که قانون جذب عشق روی شما متمرکز شود. مانند جذابیت ها ، و آنچه شما کنار می گذارید ، همان چیزی است که به شما باز می گردد بنابراین لحظه ای احساس کنید که چه شکلی خواهد بود. همانطور که انجام می دهید ، این احساسات به بیرون تابش می یابد ، و شروع می کنید تا قانون را برای شما عملی کند.

شخصی که می خواهید ، ممکن است کسی نباشد که شما فکر می کنید. 

اکنون می توانید هر صحنه ای را تصور کنید که دلالت بر جذب شوهر رویاهایتان دارد . 


با قانون جذب عشق در احساس  "همسر خوشحال ، متعهد و دوست داشتنی" بمانید. از آنجا زندگی کنید. اگر احساس ناراحتی کردید ، خود را کتک نزنید. فقط برگردید و داخل آن شوید. از بودن در خیال خود با او لذت ببرید و بزودی این خیال واقعی می شود.


19-قانون رهایی کاترین پاندر

قانون جذب عشق ، قانون رهایی یعنی آنکه شما یک چیز را به خداوند و کائنات بسپارید تا به بهترین شکل ممکن و در بهترین زمان وارد زندگی شما بشود.

از قانون جذب عشق و قانون رهایی می توان در کاهش وابستگی های خود به خواسته ها و همچنین داشته ها استفاده کرد اما به یاد داشته باشید که این قانون را به شکل صحیح آن می بایست استفاده نمایید.

استفاده درست از این قانون به منزله آن است که بسیاری از افراد هر زمان که نام قانون رهایی را می شنوند فکر می کنند که دیگر می بایست خواسته خود را فراموش کنند و آن را از یاد ببرند اما این اشتباه است و اشخاصی که خواسته خود را فراموش می کنند دو حالت برای آنها وجود دارد!

 

source : keramatzade

 

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید