سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

قانون جذب ثروتمند شدن​ | پولدار شدن با آهنربای جذب ثروت

قانون جذب ثروتمند شدن​ | پولدار شدن با آهنربای جذب ثروت
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/08/02 0 نظر

چقدر شما از قانون جذب ثروتمند شدن در زندگی خود استفاده کرده اید؟ راز قانون جذب ثروت را در اینجا بدانید

 

آیا شما آماده استفاده از قانون جذب ثروتمند شدن هستید؟ منظورم این است که آیا شما واقعاً آماده هستید؟

زیرا تنها زمانی کاملاً متقاعد می شوید که می خواهید ثروتمند شوید ، قانون جذب ثروت و قانون جذب ثروتمند شدن به راحتی ، بی دردسر و از همه مهمتر سریعاً به شما پول می دهد.

اکنون ، من مطمئن هستم که شما فکر می کنید ، "البته ، من می خواهم ثروتمند شوم. چرا اگر نمی خواهم ثروتمند شوم ، این را می خواندم؟ "خوب ، مسئله این است که وقتی پولدار شدن می شود ، فکر شما مهم است.

 

قانون جذب ثروتمند شدن


ثروتمند بودن هیچ ارتباطی با نحوه کسب پول ندارد.

ثروتمند بودن با وضعیت ذهن شما ارتباط دارد.

دو مشاغل یکسان را می توان در کنار یکدیگر آغاز کرد. تک تک عناصر مربوط به آنها می تواند یکسان باشد ... از محصولاتی که به مدیریت فروخته می شوند. اما ... و این مهم است ... اگر یکی از مالکان معتقد باشد که مشاغل موفقیت خواهند یافت ، در حالی که صاحب دیگر مطمئن نیست که این امر موفق خواهد شد ... من می توانم به شما تضمین کنم که اولین مشاغل با صاحب اعتقاد به موفقیت ، فعالیت خود را آغاز می کنند. هیچ وقت صاحب دیگر ... خوب ... دلیلی وجود دارد که اکثر مشاغل شکست می خورند ...
مانند صاحب مشاغل شکست خورده ، شما به راحتی نمی توانید ثروتمند شوید. هوس یک احساس منفی است زیرا فرض می کند شما آنچه را می خواهید ندارید. تا زمانی که بخواهید ثروتمند شوید ، نمی توانید سعادت واقعی را تجربه کنید.

وقتی با قانون جذب (the law of attraction) ،ثروتمند شوید ، از طریق اعتقادات خود ، ثروت نامحدودی را تجربه خواهید کرد.

اگر تمایل دارید آسان باشد ، این کار آسان است.

به سادگی حاضر باشید از این روز به بعد زندگی خود را کاملاً بپذیرید. حاضر باشید خودتان را دوست داشته باشید. مایل به انجام هر کاری برای رسیدن به خواسته های خود هستید. مایل به قانون جذب ثروتمند شدن باشید .

شما باید کاملاً تسلیم ایده ثروتمند شوید.

شما باید به خودتان بپذیرید که ثروت نامحدود ، فراوانی و رونق چیزهایی است که شما می خواهید و در صورت داشتن آنها اشکالی ندارد.

به محض اینکه با قلب خود اعتقاد داشته باشید که از قبل ثروتمند هستید ، ثروت فوراً ، بی دردسر و به طور طبیعی به سمت شما جاری می شود.

 

سابلیمینال جذب فوری ثروت

 

کسانی که قبلاً پتانسیل انفجاری را در قانون جذب ثروتمند شدن را جذب کرده و زندگی خود را به سمت بهتر تغییر داده اند ، و همچنین کسانی که برای اولین بار به دنبال کشف بیشتر درباره این قانون هستند ، معمولاً یک چیز مشترک دارند. کانون اصلی آنها احتمالاً  پول  و ثروت است .

در جامعه امروز ، نیاز به ثروت خارق العاده رانده می شود و غالباً با حرص و طهارت و خودخواهی همراه است. اکثر ما از کودکی برنامه ریزی شده ایم تا باور کنیم که ثروتمندترین در میان ما به نوعی استثنایی است. یا ثروت زیادی را از طریق ابزارهای منفی یا فداکاری های شدید بدست آورده اند. اما ، برای کسانی که از قانون جذب ثروتمند شدن استفاده کرده اند ، همراه با یک ذهنیت شخص ثروتمند و از آن برای دستیابی به این سطوح ثروت باورنکردنی استفاده کرده اند - درآمد لزوماً هدف نهایی آنها نبوده است.

هنگامی که ما به دنبال این هستیم که از رویاهای خود زندگی کنیم و به آنچه می خواهیم برسد ، سلامتی ، شغلی است که شما به آن اشتیاق دارید ، یک ازدواج سعادتمندانه یا یک زندگی سفر . واقعیت این است که آزادی مالی معمولاً ابتدا باید بدست آید.

با آزادی کامل ، فرد آزاد است تا تمام انرژیهای ذهنی خود را به آنچه که واقعاً از زندگی می خواهند متمرکز کند. آنها عاری از فشارها و فشارهای صورتحساب ، بدهی ها و کارهای برگشتی هستند. به احتمال زیاد ، بزرگترین بهانه ای که تعداد زیادی از کارگران ناراضی از آن استفاده می کنند این است که آنها به دلیل عدم گردش پول قادر به تحقق رویاهای خود نیستند.

افراد معدودی از تجملات آزادی مالی لذت می برند. با این حال ، کسانی که معمولاً یک چیز مشترک دارند. آنها متفکر مثبت هستند. آنها اهداف دارند و اقدام می کنند. این رفتار ستون فقرات قانون جذب ثروتمند شدن است.


علم قانون جذب ثروتمند شدن
 

مسلما یکی از اولین بزرگ-متفکران برای روشن کردن تاثیر پویا که قانون جذب ثروتمند شدن می تواند در وضعیت مالی فرد، والاس D. کسی Wattles کار معروف وی علم پولدار کتاب در سال 1910. (چاپ دانلود از اینجا در قانون ابزار جذب ما کپی کنید ).

 

فرکانس جذب ثروت

 

واتلز در آثار بسیار تحسین شده خود ، اهمیت ذهن و نقش مهمی که در کمک به شخص برای دستیابی به ثروت مالی دارد ، توضیح می دهد. همانطور که او در کتاب خود توضیح داده است ، "ثروت هایی که می گیرند متناسب با قطعیت دید آنها ، صحت هدف آنها ، استوار بودن ایمان و عمق قدردانی آنها خواهد بود."

ایمان کامل و مطلق به توانایی جهان در فراهم آوردن تمام آنچه در ذهن خود تصور می کنید و قدردانی ناپذیر از آنچه قبلاً به دست آورده اید یک قدم در جهت استفاده صحیح از قانون جذب ثروتمند شدن است.

این کتاب ( بارگیری مجانی موجود در اینجا ) تأثیر عظیمی و عمیق بر بسیاری از افراد موفق جهان داشته است ، فراموش نکرده است که کاترین هورست ، نویسنده اصلی TheLawOfAttraction.com را نیز فراموش کند .


درباره قانون جذب ثروتمند شدن بیشتر بدانید


برای کسانی که با قانون جذب ثروتمند شدن ،جذب شده اند غیر معمول نیست که مبالغ زیادی از مال را ناآگاهانه جمع کرده اند. دلیل این امر است که ثروتمند بودن نباید چیزی باشد که فقط روی پول نقد متمرکز باشد. دستیابی به "ثروت" بزرگ در بسیاری از زمینه های زندگی یک شخص امکان پذیر است. از این گذشته ، پول به سادگی تکه های کاغذ است. و تمام مطالب موجود در جهان برای تضمین شادی مادام العمر یک شخص نیست.

 

راز جذب ثروت فوری

 

کسانی که ثروت زیادی را در زندگی خود به خود جلب کرده اند ، ممکن است اختیارات قانون جذب ثروتمند شدن را برای گشودن "ثروت" بزرگ در همه زمینه های زندگی خود باز کنند - تلاش برای ایجاد آرامش درونی و جذب انرژی مثبت به زندگی عشق ، خانواده ، سلامتی و ... کسب و کار. پس از دستیابی به این موارد ، ثروت مالی چیزی است که می تواند در پی آن باشد.


بلوک های پول را از بین ببرید
 

آیا راه خود را مسدود می کنید ؟

بسیاری از ما با درک این واقعیت که "ثروت" بزرگ چیزی است که برای تعداد معدودی از افراد انتخاب شده خریداری شده است. و برای هر کس دیگر ، مبارزه و فقدان مالی "پذیرفته شده است".

آیا این طرز فکر و فاقد صدا برای شما آشنا است؟ اگر اینگونه است و به طور مداوم خود را نگران مالی ، صورتحساب و بدهی می دانید ، پس باید به این اعتقادات یا درسهایی که در کودکی در ذهن شما تعبیه شده است بپردازید. احساسات شدید و منفی پیرامون پول می تواند ذهن شما را مصرف کند. همچنین می تواند بر نحوه انتخاب زندگی شما تأثیر بگذارد. و این می تواند نتیجه ای جز نگرانی بیشتر در مورد پول و تمایل مداوم به بیشتر نداشته باشد.

از خودت بپرس…
آیا تاکنون کسی را شناخته اید که همیشه به راحتی پول به نظر می رسد؟
آیا شما کسی هستید که هرگز درمورد اینکه چگونه نمی توانند چیزی را بپردازند شکایت می کنند ، بلکه می توانند همیشه آنچه را که می خواهند خریداری کنند؟
و آیا شما کسی هستید که هرگز از انتخاب قبض عصبی نمی شوید؟
آیا از داشتن شانس مالی ، پیدا کردن 100 دلار یادداشت بر روی پیاده رو یا داشتن چک های غیر منتظره خوش شانس هستید؟
قانون جذب ثروتمند شدن که نتیجه ذهن هستند و آنقدر به ثروت و فراوانی متمرکز شده اند ، به گونه ای که آنها آشکارا بیشتر و بیشتر آن را به زندگی خود جذب می کنند.

برای کسانی که از جوانی بزرگ شده اند و معتقدند که "پول روی درختان رشد نمی کند" ، متوجه خواهید شد که درآمد به آسانی حاصل نمی شود.

اما چرا نباید به راحتی در دسترس شما باشد؟

با وجود این همه وفور در دنیا ، چگونه می توانید از ثروتی که شما را احاطه کرده لذت نبرد؟

درک خود را از پول دوباره آموزش دهید و نتایج می تواند حیرت انگیز باشد.


دریابید که چگونه می توانید از قانون جذب ثروتمند شدن استفاده کنید
 

آیا می دانید ...  پول انرژی است.  جهان به سادگی به کسانی تقسیم نمی شود که می توانند ثروت را جمع کنند و کسانی که هرگز آن را جمع نمی کنند. هر کس یک شانس برابر دارد. کسانی که با قانون جذب ثروتمند شدن اقدام می کنند و برنامه ای دارند معمولاً موفق می شوند. این به همان سادگی است.

 

جذب ثروت و فراوانی

 

شما از پیش مقید به زندگی سختی و مبارزه نیستید. شما به تنهایی مسئول چقدر درآمد از زندگی خود هستید. از پول احساس هیجان می کنید. بابت پولی که قبلاً داشتید ، سپاسگزار باشید.با قانون جذب ثروتمند شدن و با دانستن اینکه بانک جهان دارای ثروت نامحدود برای ارائه به شما است ، خوشحال شوید. بگذارید تمام ذهن شما با افکار فراوان مصرف شود .

طرحی بر مبنای قانون جذب ثروتمند شدن تهیه کنید که مبتنی بر چیزی واقع بینانه و قابل دستیابی باشد و سپس اقدامات گسترده ای انجام دهد.

 

source : keramatzade

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید