سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

موفقیت که با آن می توانیم به پول و ثروت برسیم

موفقیت که با آن می توانیم به پول و ثروت برسیم
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/02/13 0 نظر

کلیدهای موفقیت تنها یک بخش از اطلاعات هستند، یک ایده در زمان مناسب، که می تواند زندگی شما را در وضعیت مناسب تغییر دهد

 

موفقیت که با آن می توانیم به پول و ثروت برسیم

 

موفقیت

 

بعضی افراد کل زندگی خود را صرف تعجب می کنند که چگونه در زندگی موفق و موفقیت داشته باشند. اما هرگز آن را نمی بینند.

آیا شما متعجب خواهید شد که متوجه شوید که مخفی واقعا به چهار حوزه کلیدی می رسد؟

خوب، آن را انجام می دهد.

می بینید، راز موفقیت شخصی برای هر کسی که در چهار حوزه عمل می کند  قابل دستیابی است .

هر کس می خواهد موفقیت شخصی و کلید موفقیت را بیاموزد. هر کس می خواهد یک زندگی شاد و سالم داشته باشد، کار معنی دار داشته باشد، از شغلی لذت ببرد و به استقلال مالی دست یابد. هر کس می خواهد جهان را تغییر دهد، مهم باشد، تا تاثیر مثبتی بر روی کسانی که در اطراف او هستند. هر کس می خواهد کاری را با زندگی اش انجام دهد.

 کلیدهای موفقیت تنها یک بخش از اطلاعات هستند، یک ایده در زمان مناسب، که می تواند زندگی شما را در وضعیت مناسب تغییر دهد. من همچنین یاد گرفته ام که حقیقت بزرگ ساده است.

اگر می توانید این راهنمایی ها را دنبال کنید، می توانید زندگی خود را کنترل کنید و اهداف خود را به دست آورید.


همه ما یک هدف مشترک داریم

 

تعریف موفقیت

 

خوشبختانه برای بسیاری از ما، موفقیت شخصی ، هوش و توانایی بومی نیست. این خانواده ما، دوستان و یا مخاطبان نیستند که ما را قادر به انجام کارهای فوق العاده می کنند. در عوض، کلید موفقیت در زندگی ، توانایی ما برای به دست آوردن بهتر از خودمان در تقریبا تمام  شرایط است. این توانایی شما برای انطباق و تغییر زندگی شما است.

شما در حال حاضر، در معرض عمیق توانایی هستید که اگر به درستی مهار و هدایت شده باشد، شما را قادر می سازد تا امور خارق العاده خود را با زندگی خود انجام دهید.


چهار کلید موفقیت

 

موفقیت در کار

 

کلیدهای موفقیت برای تغییر زندگی شما همواره یکسان بوده است.

  1. دقیقا همان چیزی را که میخواهید انتخاب کنید و جایی که میخواهید بروید.

  2. یک مهلت تعیین کنید و برنامه ای برای رسیدن به آنجا بگذارید. (به یاد داشته باشید، یک هدف تنها یک رویا با مهلت است.)

  3. اقدام خود را بر روی طرح خود انجام دهید هر روز کاری را انجام دهید تا به سمت هدف خود حرکت کنید.

  4. قبل از اینکه تصمیم بگیرید، تا زمانی که موفق نشوید، پیشاپیش حل نخواهید شد، که هرگز هرگز تسلیم نخواهید شد.

این فرمول کلید موفقیت شماست و برای تقریبا هر کسی که تا به حال آن را امتحان کرده است، کار کرده است. این نیاز به اکثر شما می توانید و بهترین کیفیت ها را داشته باشید. در توسعه و پیروی از این کلید ها به موفقیت شخصی ، شما را تکامل و رشد می کند تا شخص فوق العاده ای تبدیل شود.


یاد بگیرید چگونه موفق به تغییر زندگی موفقیت خود شوید

 

عامل موفقیت در زندگی

 

 بن فرانکلین در یکی از نقل قول هایش گفته: "مردان می توانند عقل خود را خریداری کنند یا از دیگران قرض بگیرند. تراژدی بزرگ این است که اکثر مردان ترجیح می دهند آن را بخرند، تا قیمت کامل را از لحاظ زمان  پرداخت کنند. "

بزرگترین هدف شما در زندگی و موفقیت شخصی  باید به دست آوردن بسیاری از آنها در حد امکان باشد و سپس از آنها برای کمک به انجام کارهایی که می خواهید انجام دهید و تبدیل شدن به فردی که می خواهید تبدیل شود، استفاده کنید.

مثلا:

اگر می خواهید یاد بگیرید چگونه یک کتاب بنویسید، می توانید یک  گام توسط یک نویسنده پرفروش ایجاد کنید. با پیروی از راهنمای آنها برای نوشتن یک کتاب از اشتباهات خود و بهره گیری از سیستم های خود بهره مند شوید . این زمان شما را در آخر صرفه جویی خواهد کرد!


برنامه خود را برای موفقیت شخصی

 

راز موفقیت چیست

 

شما زندگی خود را با دستیابی به تنها یک هدف مهم تغییر دهید ، یک الگو برای موفقیت شخصی در ذهن ناخودآگاه خود ایجاد می کنید. شما زندگی خود را تغییر می دهید و به طور خودکار هدایت می شوید و به سمت تکرار این موفقیت در چیزهای دیگری که می خواهید تلاش می کنید.

این بهترین راه برای بازگشت به زندگی شما است.

با غلبه بر ناسازگاری و رسیدن به یک هدف بزرگ در هر منطقه، خود را برای موفقیت در سایر مناطق برنامه ریزی خواهید کرد. به عبارت دیگر، شما یاد می گیرید که موفق شوید. هرچه بیشتر به دست می آورید، بیشتر می توانید به دست آورید. هر یک از کلید های موفقیت، به ویژه اول، باعث اعتماد به نفس و اعتقاد شما می شود که بار دیگر موفق خواهید شد و موفقیت های شخصی شما را به دست خواهید آورد.

سعی کنید از یک موفقیت در موفقیت شخصی خود برای رسیدن به یک هدف در زندگی حرفه ای یا در مدرسه استفاده کنید. در نهایت، شما یک اثر هم افزایی ایجاد می کنید و می بینید که موفقیت در همه جبهه ها آسان تر می شود.


پتانسیل نامحدود موفقیت

تنها محدودیت های واقعی در مورد آنچه شما می توانید انجام دهید، داشته باشید. هنگامی که شما تصمیمی روشن و بدون قید و شرط برای تغییر زندگی خود را با رد کردن تمام محدودیت های ذهنی خود  و پرتاب تمام قلب خود به انجام برخی از اهداف بزرگ می کنید، موفقیت  شما تا حد زیادی تضمین می شود تا زمانی که شما متوقف نمی شوید.

 

source : briantracy

مطالب مرتبط

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

کتاب صوتی موفقیت نامحدود در20 روز-آنتونی رابینز

کتاب صوتی موفقیت نامحدود در20 روز-آنتونی رابینز

کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز اثر آنتونی رابینز، مدرس – سخنران و مربی موفقیت است که میشه این کتاب رو معروف ترین و بهترین کتاب رابینز در ایران دونست

کتاب صوتی قانون جذب ثروت

کتاب صوتی قانون جذب ثروت

این کتاب به ما میگوید،مهمترین عاملی که نمی توانیم پول درآوریم,عدم درک این است که هر ذره در جهان هستی، شامل هم خواسته و هم ناخواسته است 

کتاب صوتی نگران نباشید،پول درآورید

کتاب صوتی نگران نباشید،پول درآورید

در این کتاب کاملا استثنایی، ریچارد کارلسون 100 کلید ثروتمند شدن را به شما می‌آموزد. با تمرکز کاملا ویژه بر روی کـسب درآمد بیشتر و ثروتمند شدن، راه‌های عملی را ارائه می‌دهد.

کتاب الکترونیکی تو ثروتمند زاده شده ای-باب پراکتور

کتاب الکترونیکی تو ثروتمند زاده شده ای-باب پراکتور

بدون شک باب پراکتور استاد کنترل ذهن و برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه است. باب پراکتور از کاری که در آن مهارت زیادی دارد، یعنی برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه، در کتاب "تو ثروتمند زاده شده ای" استفاده کرده است و نشان داده است برای دستیابی به ثروت باید ابتدا ذهنیت ثروت را در خود ایجاد کنیم

کتاب صوتی راز ثروت

کتاب صوتی راز ثروت

اگر فیلم راز  را دیده باشید، در ابتدای فیلم، خانم راندا برن به نسخه قدیمی کتابی اشاره می‌کند که رازی را به او فهماند و این راز زندگی‌ مالی‌اش را به کلی تغییر داد.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 4

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید