سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

شروع کسب وکار| ایده های راه اندازی انواع کسب و کار {100% کاربردی}

شروع کسب وکار| ایده های راه اندازی انواع کسب و کار {100% کاربردی}
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/01/31 0 نظر

شروع کسب و کار با استراتژی های فوق موفقیت شما را قظعی می کند.راه اندازی کسب و کار با کسب درآمد لذت بخش است.


اگر کارآفرین جوانی هستید و قصد شروع کسب و کار را دارید، به احتمال زیاد تمام داستانهای کسب و کارهای کوچک را که به نظر می رسد یک شبه به شرکت های بزرگ تبدیل می شوند ، شنیده اید. واقعیت این است که آن دسته از صاحبان مشاغل پول و سهام زیادی برای شروع کسب و کار و تعیین مارک های تجاری خود در زمینه رشد دارند و هنوز خطر بزرگی از شکست را به همراه داشتند. برای شروع کسب و کار و رشد یک کسب و کار نوپا ، تلاش های بازاریابی خود را بر روی قرار دادن نام تجاری خود متمرکز کنید.  با داشتن یک محصول خوب ، برندسازی قوی و کمی شانس ، می توانید شروع کسب و کار کنید و مشاغل خود را گسترش داده و از ابزارهایی برای رساندن آن به سطح بعدی استفاده کنید. 


1.با راه اندازی و شروع کسب و کار ،نام تجاری خود را بازاریابی کنید

 خانواده و دوستان به احتمال زیاد وفادار به تجارت شما هستند زیرا به شما وفادار هستند. از اینکه به آنها تکیه دهید نترسید ، به خصوص وقتی که تازه کار را شروع کرده اید. آنها را تشویق کنید تا در مورد شغل شما به دوستانشان بگویند. 
 

 خانگی

اطمینان حاصل کنید که خانواده و دوستان شما از شروع کسب و کار و ارتقاء مشاغل شما سود بیشتری کسب می کنند .به عنوان مثال ، ممکن است برای مراجعه به آنها تخفیف ارائه دهید.2.با راه اندازی و شروع کسب و کار،برای حفظ مشتری خدمات و تعامل مشتری را در اولویت قرار دهید

هنگامی که می خواهید شروع کسب و کار کنید و خود را پرورش دهید ، خدمات مشتری شخصی و قدرتمند به شما کمک می کند تا به طور منظم مشتری را حفظ کنید و افراد جدیدی را با سرعت بیشتری به دست آورید.
حتی اگر کسی ناراضی باشد ، رسیدن به آنها شخصاً می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. به مشتریان خود گوش فرا دهید و تمام تلاش خود را انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که آنها تجربه مثبتی با شرکت شما دارند.
به هر کارمندی که باید با آنها در تعامل مثبت داشته باشید ، آموزش دهید و به گسترش فرهنگ و شخصیت شرکت خود کمک کنید. اگر مشتریان هر بار که می توانند با کارمندان خود تعامل داشته باشند ، انتظار دارند که یک رفتار مشابه داشته باشند ، به جای گروهی از افراد متمایز که هرکدام شیوه خاص خود را برای انجام کارها دارند ، به فکر برند شما به عنوان یک فرد مفرد خواهند افتاد.


3.برای راه اندازی و شروع کسب و کار و دستیابی به مشتریان جدید ، یک وب سایت قوی ایجاد کنید

در وب سایت خود ، به مشتریان بالقوه مناطق مختلف، اطلاعات بیشتر در مورد شغل خود و محصولات یا خدمات ارائه دهید.
شما می توانید محتوای جالب بسیاری را برای هدایت افراد به وب سایت خود ایجاد کنید. به عنوان مثال ، اگر شما یک سرویس تحویل غذا را راه اندازی کرده اید ، ممکن است پست های وبلاگ درباره محبوب ترین انواع غذا در مناطق مختلف یا پروفایل رستوران های محلی ایجاد کنید.
نکته: برای دقیق تر کردن محتوای وب سایت خود و افزایش ترافیک کاربران موتور جستجو ، یک مشاور SEO (بهینه سازی موتور جستجو) به تیم بازاریابی خود اضافه کنید. برای صرفه جویی در هزینه در حالی که تجارت شما هنوز کوچک است ، آنها را به صورت مشاوره گاه و بیگاه شروع کنید.


4.با راه اندازی و شروع کسب و کار،حضور فعال در رسانه های اجتماعی را حفظ کنید

سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند توییتر ، فیس بوک و اینستاگرام این امکان را به شما می دهند که مستقیماً با مصرف کنندگان ارتباط برقرار کنید. از طریق ارسال ها و نظرات می توانید مصرف کنندگان را با شخصیت برند خود آشنا کنید. 
در نهایت ، شما می خواهید یک مدیر اختصاصی رسانه اجتماعی را برای ایجاد و برنامه ریزی روزانه 2-3 پست برای حداکثر دید ، و همچنین نظارت بر نظرات و پاسخ به پیام ها استخدام کنید. در این میان ، شما ممکن است خودتان مسئولیت رسیدگی به این کار را داشته باشید.

 

شروع کسب و کار خانگی

 

تعامل با مارک های مستقر نیز می تواند باعث افزایش دید شما شود ، به خصوص اگر این حساب ها با شما درگیر شوند.
نکته: به یاد داشته باشید که تجارت شما برای همه نمی تواند همه چیز باشد. در حساب های رسانه های اجتماعی خود یک شخصیت ثابت را حفظ کنید و هنگام اولین برنامه ریزی شغلی خود ، روی برنامه ای را که مشخص کرده اید متمرکز شوید.


5.با راه اندازی و شروع کسب و کار از کانالهای بازاریابی که بیشترین کشش را به دست می آورید ، بهره برداری کنید

بسیاری از استارتاپ هایی که به صحنه می روند و شروع کسب و کار می کنند ، این کار را با محدود کردن بازاریابی و تبلیغاتشان در یک کانال به جای پخش کردن آن در چندین کانال انجام می دهند. به مشتری هدف خود نگاه کنید و در نظر بگیرید که بیشتر وقت خود را در کجا می گذراند.
به عنوان مثال ، اگر شما سعی در هدف قرار دادن مصرف کنندگان میانسال داشتید ، ممکن است متوجه شوید که فیس بوک روش خوبی برای دستیابی به آنها بود. با این حال ، اگر نوجوانان را هدف قرار می دادید ، احتمالاً می خواهید بر روی بستر رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام تمرکز کنید ، که بیشتر با آن جمعیتی جوان محبوبیت بیشتری داشت.
نکته: استفاده از زمان پاسخگویی مستقیم به نظرات مشتریان در رسانه های اجتماعی همچنین می تواند به شما در گسترش شخصیت و فرهنگ تجارت خود کمک کند و به مشتریان بالقوه کمک کند تا از برند شما مطلع شوند.


6.با راه اندازی و شروع کسب و کار برای دستیابی به مصرف کنندگان بیشتر ، با مارک های دیگر شریک شوید

اگر محصولی یا خدماتی را ارائه می دهید که به نظر می رسد با یک مارک تأسیس دست به دست هم بدهد ، برای پیوستن به نیروها پیشنهاد دهید. استارتاپ شما از ارتباط با یک نام تجاری که مصرف کنندگان آن قبلاً می شناسند و اعتماد دارند سود خواهند برد.


حتی اگر استارتاپ شما هنوز هم نسبتاً ناچیز است ، می توانید با مارک های مستقل محلی و منطقه ای کوچکتر شریک شوید ، سپس از رشد در مارک های بزرگتر شرکت کنید.


7.پس از راه اندازی و شروع کسب و کار ،ساختاری ایجاد کنید که نشان دهنده رشد و پیشرفت تجارت شما باشد
 

به کارمندان فعلی خود نگاه کنید و نقاط قوت آنها و اینکه چگونه آنها می توانند به بهترین شکل در خدمت رشد شرکت باشند ، تعیین کنید. اگر بیشتر کارهای خود را به طور عمده انجام می دهید ، در مورد نقاط ضعف خود فکر کنید و در جایی که می توانید شخصی را در هیئت مدیره خود بیاورید ، برای کمک به شما در هنگام شروع کار خیلی بزرگ می شود تا بتوانید به تنهایی رسیدگی کنید.


8.کارمندان خود را به تیمهایی متصل کنید که با رشد کسب و کار شما می توانند رشد کنند

این کارمند مسئول ارزیابی نیازهای گروه خود خواهد بود. این امر به شما امکان می دهد تا بیشتر از این که خودتان به دنبال جنبه های تجارت خود باشید ، بر رشد متمرکز شوید.
 


9. برای شروع کسب و کار ،فرایندهای معمول را ساده سازی کنید

هنگام راه اندازی و شروع کسب و کار و استارتاپ خود ، به احتمال زیاد بیشتر کارهای عملیاتی و مدیریتی را به تنهایی انجام داده اید. اما اگر می خواهید شغل شما رشد کند ، باید بسیاری از این مسئولیت ها را به سایر کارمندان واگذار کنید. برای چگونگی انجام کارها ، سیاست های روشنی وضع کنید تا کسب و کار شما همچنان در حال رشد اهداف خود را منعکس کند.


10.با راه اندازی و شروع کسب و کار ،کارمندانی را استخدام کنید که متناسب با فرهنگ و شخصیت تجاری شما باشد

 

اگر کارمندان شما از همکاری با شرکت شما خوشحال هستند و احساس می کنند که در آن جا قرار گرفته اند ، بیشتر به دید شما اختصاص می یابند و به پرورش رشد استارتاپ شما کمک می کنند. به شخصیت و اخلاق کاری کارکنان بالقوه توجه کنید تا اطمینان حاصل کنید که آنها مناسب شرکت شما هستند.
لیستی از ارزشهای کلیدی را که می خواهید تجارت شما تجسم کند تهیه کنید. وقتی در حال مصاحبه با کارمندان بالقوه هستید ، می توانید سؤالاتی را مطرح کنید که به شما کمک می کند تعیین کنید که آیا آنها همان ارزش را دارند یا نه


11.با شروع کسب و کار و تجارت خود یک زنجیره فرمان ایجاد کنید
 

هنگامی که تازه شروع کسب و کار می کنید ، احتمالاً یک 2 یا 3 نفر از کارمندان که همگی مستقیماً به شما گزارش می دهند و از نظر نسبتاً مساوی هستند. با این حال ، با بزرگتر شدن تجارت خود ، برای این کار وقت و انرژی کافی نخواهید داشت. در عوض ، زنجیره ای از فرمان را بر اساس ساختار اصلی سازمانی خود تنظیم کنید.


12.با راه اندازی و شروع کسب و کار ،یک جدول زمانی برای اهداف خود تعیین کنید

 

اگر رشد اولویت شماست ، با تاریخ های مشخصی که می خواهید به آنها برسید ، اهداف قابل اندازه گیری و دستیابی را برای تجارت خود ایجاد کنید. این به شما امکان می دهد تا یک استراتژی رشد کنترل شده را کنترل کنید و منابع را در اختیار خود قرار دهید تا در زمان که تعیین کرده اید به آن اهداف برسید.
معیارهای رشد ویژه نیز می توانند برای تحریک اقدامات یا رویدادهای مرتبط استفاده شوند. به عنوان مثال ، شما می توانید با برخورد به تعداد مشخصی از مشتری ، اقدام به تنظیم پست های شغلی کنید.
وظایف خاص را برای هر عضو تیم اختصاص دهید تا در رسیدن به اهداف در جدول زمانی شما به دستیابی به شما کمک کند. دریابید که آنچه اعضای تیم برای تکمیل وظایف خود و تخصیص منابع شرکت براساس آن نیاز دارند. این همچنین تضمین می کند که همه به جای اینکه به طور بالقوه در اهداف متقابل کار کنند ، در جهت رسیدن به همان هدف تلاش می کنند.

 


13.تلاش های خود را با تمرکز روی 1 یا 2 شاخص رشد به طور هم زمان انجام دهید

 

اگرچه ممکن است بسیاری از شاخص های رشد مختلف را دنبال کنید ، در یک زمان فقط به دنبال بهبود فقط 1 یا 2 باشید. این امر باعث می شود به جای رشد حاشیه ای در صفحه ، پیشرفت چشمگیری در 1 منطقه ایجاد شود. پس از رسیدن به هدف خود برای آن شاخص ، به سمت بعدی بروید. 
به عنوان مثال ، اگر یک برنامه تلفن هوشمند طراحی کرده اید ، ممکن است ابتدا روی تعداد کاربرانی که دارید تمرکز کنید. سپس ، پس از رسیدن به علامت 100000 کاربر ، تمرکز خود را بر افزایش میانگین زمانی که کاربر در برنامه شما قرار دارد به 5 دقیقه می رسد.


14.پس از راه اندازی و شروع کسب و کار ،روزانه رشد را ردیابی و گزارش دهید تا انگیزه کارکنان را حفظ کند

 

کارمندان خود را نسبت به پیشرفت منطقه ای که تمرکز روی آن دارید آگاه کنید. اگر هر روز از رشد در آن منطقه گزارش دهید ، کارکنان شما اهمیت آن را درک می کنند و هر چه می توانند برای بهبود رشد در آن منطقه نیز انجام دهند.
به اقدامات خاص توجه داشته باشید که کارکنان برای رشد بیشتر آنها انجام می دهند و آنها را به بقیه تیم نشان می دهند. این باعث تشویق رقابت می شود.

 

شروع کسب و کار اینترنتی

 

نکته: برای ارتقاء رشد و کمک به ایجاد انگیزه در تیم خود ، گاه به گاه برای کارمندان مسابقه بگذارید. به برندگان جوایز ارائه دهید.


15.دائماً بازار محصول یا خدمات خود را ارزیابی کنید تا منعطف بمانید

 

وقتی می خواهید شروع کسب و کار کنید و یک استارتاپ را به سرعت رشد دهید ، باید بتوانید با محصول یا خدمتی که ارائه می دهید سازگار شوید. تقاضای موجود در زمان تأسیس شرکت شما می تواند بعد از یک یا دو سال تغییر کند ، خصوصاً اگر سایر رقبا وارد عرصه رقابت شوند.
 

شروع کسب و کار با سرمایه کم

 

وقتی بازار تغییر می کند ، شما باید مایل باشید و قادر به پاسخگویی و تغییر با آن باشید. در غیر این صورت ، رشد شرکت شما رکود خواهد کرد.
به عنوان مثال ، فرض کنید شما یک سرویس تحویل غذا را شروع کرده اید. با این حال ، یک شرکت دیگر شروع به انجام همین کار کرده است و کارآمدتر است و هزینه تحویل را نیز کمتر می پردازد. اگر برای بهبود کارایی و تنظیم قیمت خود سریع عمل نکنید ، احتمالاً شرکت دیگر شما را از این کار خارج خواهد کرد.


16.حداقل یک بار در هفته به منابع مالی خود رسیدگی کنید تا مشکلات را شناسایی کنید

 

اگر شروع کسب و کار و تجارت شما به سرعت در حال رشد است ، توجه به آنچه که با امور مالی کسب و کار شما اتفاق می افتد ، مهم است. در غیر این صورت ، یک مشکل کوچک می تواند به سرعت در یک مسئله بزرگ شکل بگیرد. برای بررسی هفتگی درآمدهای شرکت و جریان پول شرکت ، با حسابدار یا مسئول مالی خود جلسه‌ای ترتیب دهید.
این همچنین به شما در شناسایی مناطق مشکل ساز یا بخش هایی از شرکت شما که شما را عقب نگه می دارند یا از منابع بیشتری نسبت به آنچه که باید باشد استفاده می کند. اگر به رشد شرکت خود متمرکز هستید ، باید به محض بروز واکنش سریع به این موضوعات واکنش نشان دهید.

 

source : keramatzade

مطالب مرتبط

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 2

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید