سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

عزت نفس که با آن می توانید به موفقیت فروش برسید

عزت نفس  که با آن می توانید به موفقیت فروش برسید
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/02/15 0 نظر

عزت نفس شما مهمترین بخش شخصیت شماست. این بخش احساسی از خود پنداری شماست. این "هسته راکتور" قدرت درونی شما است.

 

عزت نفس و موفقیت فروش

 

 هسته راکتور شخصیت شما عزت نفس شما می باشد.

 

علت پایین بودن عزت نفس

حتما بخوانید: تعریف عزت نفس در دین اسلام

عزت نفس شما مهمترین بخش شخصیت شماست. این بخش احساسی از خود پنداری شماست. این "هسته راکتور" قدرت درونی شما است. این جزء عاطفی زندگی شماست. این مهمترین عنصر تک تعیین کننده نگرش و شخصیت شماست. این کلید و راز موفقیت شما در زندگی است.


تعریف عزت نفس

 

عزت نفس چیست

حتما بخوانید: علائم داشتن عزت نفس پایین چیست؟

اعتماد به نفس شما موجب می شود که ببینید چقدر خودتان را دوست دارید. هر چه بیشتر به خودت خوش بگذرد، خودت را بیشتر قبول داشته باش و بپذیر و خود را به عنوان یک فرد  ارزشمند احترام بگذار،که به این عزت نفس بالا می گویند. هرچه بیشتر احساس کنید که شما یک انسان عالی هستید، مثبت تر و خوشحال کننده تر هستید.


منبع خود انگیزه و عزت نفس

 

عزت نفس در اسلام

حتما بخوانید: افزایش عزت نفس با چند روشی که شخصیت شما را می‌سازد

عزت نفس شما میزان انرژی، شور و شوق و انگیزه خود را تعیین می کند. سطح اعتماد به نفس شما کنترل شیر بر عملکرد و کارایی شماست. اعتماد به نفس شما همانند سوخت در مراحل اول و دوم یک راکت انفجاری است.افرادی که دارای اعتماد به نفس بالایی هستند، در هر کاری که انجام می دهند، خوب عمل می کنند.


دوست دارید با عزت نفس چکاره شوید؟

 

عوامل عزت نفس

حتما بخوانید: افزایش اعتماد به نفس در خانم ها

 خود ایده آل شما جهت زندگی، رشد و تکامل برای یک فرد تعیین می کند. از سوی دیگر، تصویر خودتان، نحوه عملکرد شما را در حال حاضر تعیین می کند. شما تصویر خود را همانطور که در حال حاضر هستید، امروز، این لحظه می توانید ببینید. اعتماد به نفس شما تا حد زیادی وابسته به رابطه بین تصویر خودتان، نحوه عملکرد شما در فعالیت های روزمره شما و خود-ایده آل شما است.


تلاش برای انطباق و هماهنگی با عزت نفس

 

نشانه های عزت نفس بالا

حتما بخوانید: 14 اصول افزایش اعتماد به نفس درمقابل دیگران

هر چه بیشتر فعالیت های روزانه خود را با شخصیتی که می خواهید تبدیل بشوید،تطبیق دهید  عزت نفس شما بالاتر است. اگر ایده شما خوب سازماندهی، آرام، مثبت و به سرعت در حال دستیابی به اهداف خود باشد، و در واقع، شما رفتار خوب و منظم، آرام و مثبت، گام به گام به سمت اهداف خود می پردازید ، شما یک سطح بالایی از سلامت اعتماد به نفس خواهید داشت. شما دوست دارید و به خودتان احترام می گذارید. شما احساس آرامش و اعتماد به نفس خواهید کرد. شما خوشحال، سالم و خوش بین هستید. شما یک شخصیت با کارایی بالا خواهید بود


کلید موفقیت برای فروش و عزت نفس را توسعه دهید

 

عزت نفس در کودکان

حتما بخوانید: افزایش فروش آنلاین

عزت نفس پایه ای از یک خودپنداری مثبت است. عزت نفس بالا و خودپذیری عناصر بحرانی در موفقیت فروش هستند. بهتر است بیشتر خودتان را دوست بدارید و به خودتان احترام گذارید و در همه کارهایتان انجام دهید. توسعه و حفظ سطح بالایی از اعتماد به نفس، مهمترین کاری است که می توانید هر روز برای تمام اهداف خود را به دست آورید، انجام دهید.


تمرینات اکشن عزت نفس

در اینجا دو چیز است که شما می توانید بلافاصله برای انجام این ایده ها به عمل اقدام کنید

 

عواملی که موجب بالا رفتن عزت نفس میشود

حتما بخوانید: هدف گذاری در فروش و روش های  پیاده سازی آن

ابتدا، کلمات خود را تکرار کنید: "من خودم را دوست دارم! من خودم را دوست دارم! "دوباره و دوباره در طول روز. این کلمات قدرتمند شما را خوشحال تر می کند و بهتر عمل می کند.

دوم، به طور مداوم در مورد موفقیت های خود، نقاط قوت خود و "برنده" خود فکر کنید. هرچه بیشتر در مورد بهترین لحظات و تجربیاتتان فکر می کنید، بیشتر دوست دارید و به خودتان احترام می گذارید و بهتر عمل می کنید.

 

source : keramatzade.com

مطالب مرتبط

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 4

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید