سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

رازهای زندگی همسرتان که هرگز نباید به کسی بگویید

رازهای زندگی  همسرتان که هرگز نباید به کسی بگویید
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/10/03 0 نظر

مشکلات و ناراحتی‌ها همواره در زندگی زناشویی رخ می‌دهند، اما بسیار مهم است که این مسائل را با همه در میان نگذارید. ما همواره خوشی‌ها و غم‌هایمان را با نزدیکان‌مان در میان می‌گذاریم. آنها نیز در مواجهه با سختی‌ها ما را یاری می‌کنند یا از پیروزی‌های کوچک ما خوشحال می‌شوند.

رازهای زندگی همسرتان که هرگز نباید به کسی بگویید


مشکلات و ناراحتی‌ها همواره در رازهای زندگی همسرتان رخ می‌دهند، اما بسیار مهم است که این مسائل را با همه در میان نگذارید. ما همواره خوشی‌ها و غم‌هایمان را با نزدیکان‌مان در میان می‌گذاریم. آنها نیز در مواجهه با سختی‌ها ما را یاری می‌کنند یا از پیروزی‌های کوچک ما خوشحال می‌شوند.

اما مسائل خصوصی زوج‌ها نباید با نزدیکان در میان گذاشته شود. مواردی که در این نوشته می‌آید را نباید با هیچ‌کس به‌جز همسرتان به اشتراک بگذارید.


 

رازهای زندگی همسرتان و احساسات 

صحبت کردن بیش‌ازحد با دوستان‌تان ممکن است به ضرر همسرتان تمام شود.رازهای زندگی همسرتان ، همسرتان به شما اعتماد زیادی دارد و مهم‌ترین رازهایش را با شما در میان می‌گذارد. اگر کسی از این رازها باخبر شود، ممکن است آنها را فاش کند. پس اگر می‌خواهید زوج خوشبخت باشید کمی با احتیاط رفتار کنید.

 

رازهای زندگی زناشویی

رازهای زندگی همسرتان و بحث‌ها و نزاع‌ها

در هر رابطه‌ای زمان‌هایی وجود دارد که تصور می‌کنید ادامه‌ی رابطه با همسرتان غیرممکن است. رازهای زندگی همسرتان و لازمه‌ی دوست داشتن، در پیش گرفتن راه اعتدال و بخشیدن یکدیگر در نزاع‌هاست. از سوی دیگر، دوستان و آشنایان شما گستاخی همسرتان را برای همیشه به‌خاطر می‌سپارند.

 

مقاله مرتبط:12 علامت برای پایان دادن یک رابطه عاشقانه

 

زندگی خصوصی و رازهای زندگی همسرتان

مسائل مربوط به اتاق خواب، فقط به شما و همسرتان مربوط است. در غیراین‌صورت خطر عدم اعتماد همسرتان را به جان می‌خرید. رازهای زندگی همسرتان ،«صمیمیت» معنای مشخصی دارد. اگر در زندگی جنسی‌تان با چالشی روبه‌رو شدید، با همسرتان یا روان‌شناس صحبت کنید. روان‌شناسان رازهای شما را نزد خودشان نگه می‌دارند.


 

روابط سابق و رازهای زندگی همسرتان

اگر همسرتان در مورد روابط گذشته‌ی خود حقایقی را با شما در میان گذاشت، آنها را با دیگران به اشتراک نگذارید. تجربه‌های پیشین شما نقش مهمی در رابطه‌ی کنونی شما ایفا می‌کنند. رازهای زندگی همسرتان ،وقتی با یکدیگر هستید، تلاش کنید تجربه‌های جدید داشته باشید.

مقاله مرتبط:چگونه یک ازدواج موفق داشته باشیم؟

 

رازهای زندگی همسرتان و ترس‌ها

ترس از مسائلی است که ما هیچ کنترلی روی آن نداریم. بعضی از افراد از عنکبوت‌ها می‌ترسند و برخی دیگر از ارتفاع هراس دارند. شوخی کردن در مورد ترس‌ها کاملا ممنوع است؛ مخصوصا وقتی از آن برای سرگرم کردن مخاطبان‌تان استفاده کنید.رازهای زندگی همسرتان ، بهتر است به همسرتان کمک کنید که با ترس‌هایش مبارزه کند تا بتواند اعتماد‌ به‌ نفس بیشتری داشته باشد.


 

مشکلات مالی و رازهای زندگی همسرتان

هردو مورد مشکلات مالی و درآمد زیاد نباید با دیگران، حتی آشنایان نزدیک در میان گذاشته شوند. مسائل مالی خانواده فقط به شما و همسرتان مربوط است.رازهای زندگی همسرتان ، اگر فکر می‌کنید به کمک مالی خانواده‌تان نیاز دارید، بهتر است حتما ابتدا موضوع را با همسرتان در میان بگذارید.

مقاله مرتبط:چگونه مهم ترین مشکلات زندگی مشترک خود را بشناسیم و حل کنیم؟

 

زندگی مشترک

رازهای زندگی همسرتان و نقص ها

 

به احتمال زیاد، شما با گذشت زمان با نقص‌ها و مشکلات همسرتان کنار می‌آیید،رازهای زندگی همسرتان ، اما ممکن است خانواده‌ی شما نقص‌های همسرتان را برای همیشه به‌خاطر بسپارند و در زمانی نادرست، آنها را به زبان بیاورند. پس اگر همسرتان مشکلی دارد که شما را آزرده‌خاطر می‌کند، بهتر است فورا آن را با او در میان بگذارید. این کار به حفظ رابطه و حل مسائل پیش‌رو کمک می‌کند.

Secrets-of-your-partner's-life

منبع : brightside

احمدرضا کرامت

گروه تحقیقاتی و آموزشی کرامت زاده

دانلودpdf مقاله :رازهایی از زندگی باهمسرتان که هرگز نباید به کسی بگویید

مطالب مرتبط

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 4

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید