سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

اسرارموفقیت

اسرارموفقیت
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/07/01 0 نظر


ارتباط موفق و موثر مهارتی است که همه باید داشته باشند زیرا رمز رسیدن به اسرار موفقیت و پیشرفت درجوانب مختلف زندگی است.

 

اسرارموفقیت ، آماده برای آماده سازی است. اگر فرصتی عالی امروز خود را ارائه کردید موفق می شوید.اگر آمادگی داشته باشید و فرصتی نداشته باشید،بهتر است تا فرصت داشته باشید و آماده نباشید.برای راز موفقیت، باید زمانی که فرصت می آید آماده باشید. 

 


برای اسرار موفقیت ، سخت‌تر از همیشه کار می‌کنند

همه ی کسانی که شکست می خورند می گویند اسرار موفقیت صرفا یک امر شانسی است، آنها می دانند که این مسئله فقط در زمان مناسب در موقع مناسب قرار دارد، آنها با اطمینان می دانند که موفقیت به طور مستقیم با شانس خوب مدلی منحصر به فرد ارتباط دارد.

 

برا یموفقیت تلاش میکنند

 

با این حال، کسانی که به اسرار موفقیت رسیدند می دانند که موفقیت به طور مستقیم به تلاش و کار بستگی داره. حتی یک استراتژی شگفت انگیز نمی تواند موفقیت را تضمین کند. زیگ زلیگر گفت: "فلسفه عملی، زیبا و کارآمد در جهان کار نخواهد کرد - اگر نمی خواهید.

 

مقاله مرتبط:9 نشانه‌‌ که می‌گویند شما آدم موفقی هستید، حتی اگر خودتان باور ندارید


برا ی اسرار موفقیت ریسک کنید

 عزت نفس هم معنای اعتماد به‌ نفس است و حتی با وجود طرد شدن، عزت نفس یک شخص هیچ تغییری نمی‌کند. بیشتر وقت‌ها افراد بخاطر اینکه از طرد شدن واهمه دارند، از فرصت‌ها استفاده نمی‌کنند. طرد شدن باعث می‌شود فرد احساس حقارت کند. در واقعیت، طرد شدن عزت نفس فرد را تغییر نمی‌دهد. شما همان فرد باقی می‌مانید، به همان اندازه ارزشمند و مهم که قبل از شروع مکالمه بودید.

 اسرار موفقیت-هیچ‌کس نمی‌‌تواند عزت نفس شما را بگیرد. فقط خودتان هستید که می‌توانید این‌کار را بکنید. طرد شدن تازمانی‌که اتفاق نیفتاده است یک توهم است، چرا باید وقتتان را نگران این‌که اگر این اتفاق بیفتد یا آن اتفاق بیفتد هدر دهید؟ از فرصت استفاده کنید و برای آنچه که می‌خواهید دست به تلاش بزنید. تنها راه یاد گرفتن ارتباط با دیگران از طریق تمرین کردن میسر است.اسرار موفقیت-نقاط قوت خود را می‌شناسند و نقطه ضعف‌های خود را اصلاح می‌کنند

 

تقویت نقاط قوت

مقاله مرتبط:رازهای رسیدن به آرزوها

 

هر شخص نقاط قوت و ضعفی دارد و این هیچ ربطی به میزان استعداد شخص یا اینکه تا چه حد سخت کار و مطالعه کرده است ندارد. اسرار موفقیت ،به یاد داشته باشید که هیچ‌کس کامل نیست. افراد خردمند و عاقل می‌توانند نقاط ضعف خود را به سرعت تشخیص بدهند و برای رفع آنها تلاش کنند یا اینکه نقاط ضعف را با نقاط قوت خود جایگزین کنند. بنابراین نباید از اینکه در برخی از مهارت‌ها ضعف دارید خجالت بکشید. اتفاقا نقاط ضعف سبب می‌شوند تا از نقاط قوت خود بیشتر و بهتر استفاده کنید.


برا ی اسرار موفقیت اعتماد به نفس داشته باشید

"اعتماد به همراه اسرار موفقیت است.

اگر شما به توانایی های خود اعتماد ندارید، پس اگر هیچ کس دیگری هم به شما اعتماد نداشته نباشد، تعجب نکنید. افکار منفی خودتان در مورد خودتان یک سیگنال در سراسر جهان ارسال می کندکه دیگران آن را دریافت و پاسخ می دهند. اگرسیگنال "افسردگی " را پخش مکنید، دیگران با شما به گونه ای رفتار می کنند مثل اینکه افسرده شده اید.

 

 

 

 

اعتماد به نفس

مقاله مرتبط:موفقیت چیست؟

 

اسرار موفقیت -اما، هنگامی که به خود و پتانسیل خود اعتقاد دارید، مردم این سیگنال را انتخاب می کنند، و با شما همان گونه که خودتون اعتماد دارید، اعتقاد دارند، و رفتار می کنند.


اسرار موفقیت -از شکست نهراسید و از آن  پلی برای موفقیت استفاده کنید

افراد موفق نه تنها از شکست و اشتباهات غیرقابل‌اجتناب در طول مسیر نمی‌ترسند، بلکه به سوی آن نیز می‌روند!

 

اسرار موفقیت-در حالی‌که بیشتر افراد از شکست و خجالت ناشی از آن و همچنین متحمل شدن هزینه‌ی زیاد در راه موفقیت می‌ترسند و سعی می‌کنند که از آن جلوگیری کنند، افراد موفق می‌دانند که اشتباهات به ما کمک می‌کنند تا بفهمیم که چه کاری را نباید انجام بدهیم و در مسیر رسیدن به موفقیت به چه تجاربی نیاز داریم.

اسرار موفقیت -افرادی که هرگز اشتباه نمی‌کنند، برای شکست آمادگی ندارند و بنابراین اگر روزی با آن مواجه شوند لطمه‌ی شدیدی خواهند دید؛ و چون تجربه‌ی مقابله با شکست را نداشته‌اند، اغلب هرگز بهبود نمی‌یابند. اسرار موفقیت ،شکست‌های کوچک که در فواصل کوتاهی از هم اتفاق می‌افتند سبب می‌شوند تا خود را بیشتر بررسی کنیم و در نتیجه فردی عاقل‌تر و محافظه‌کارتر شویم.

 

 

دانلودPDF مقاله:اسرار موفقیت

مطالب مرتبط

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

کتاب صوتی موفقیت نامحدود در20 روز-آنتونی رابینز

کتاب صوتی موفقیت نامحدود در20 روز-آنتونی رابینز

کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز اثر آنتونی رابینز، مدرس – سخنران و مربی موفقیت است که میشه این کتاب رو معروف ترین و بهترین کتاب رابینز در ایران دونست

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 5

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید