سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

چگونه آرامش لازم برای رسیدن به اهدافمان را داشته باشیم

چگونه آرامش لازم  برای رسیدن به اهدافمان را داشته باشیم
چکیده این محصول : انتشار : 1397/02/19 15 نظر

آیا شما هم آرامش ندارید؟ آیا در شبانه روز دایم افکار منفی به سراغتون میاد و جلو پیشرفتتون رو گرفته؟ اگرشما می خواهید درآرامش زندگی کنید این هرگز تصادفی اتفاق نمی افتد.ما هر روز فرصت داریم که ناراحت باشیم،که با نگرانی زندگی کنیم اما زندگی جریان دارد.مردم شما را عصبانی می کنند..

چگونه آرامش لازم  برای رسیدن به اهدافمان را داشته باشیم

 

آیا شما هم آرامش ندارید؟

آیا در شبانه روز دایم افکار منفی به سراغتون میاد و جلو پیشرفتتون رو گرفته؟

اگرشما می خواهید درآرامش زندگی کنید این هرگز تصادفی اتفاق نمی افتد.

ما هر روز فرصت داریم که ناراحت باشیم،که با نگرانی زندگی کنیم اما زندگی جریان دارد.مردم شما را عصبانی می کنند ،صورت حساب های غیرمنتظره ،اعضای خانواده شما دربیمارستان.

اگر شما منتظرباشید که شرایط آرام شود و بعد شما به آرامش برسید و بعد دست ازنگران بودن بردارید ،آن گاه شما تمام زندگیتان باید منتظربمانید.خداوند هرگز قولی نداده که ما را ازمشکلات و رنج دور نگه دارد.او هرگز نگفته ما نباید در زندگی طوفان داشته باشیم.

کتاب مقدس قران میگوید: محافظت از زندگی را به خداوند بسپارید. شما باید یاد بگیرید که آن را به خداوند برگردانید،شما آفریده نشدید که سنگینی را به دوش بکشید. آن شما را ناامید خواهد کرد.کلیدش اینجاست که وقتی شما استراحت می کنید،خداوند دست به کار می شود.

اما وقتی شما کار می کنید خداوند درحال استراحت است،اگرشما تلاش کنید که خدا باشید خداوند عقب می ایستد و میگوید:اوکی ،خودت می دانی خودت همه چیز را کنترل  کن و من استراحت می کنم.

اما زمانی که شما به آرامش برمی گردید،می گویید :خداوندا من به تو اعتماد دارم.زندگی من در دستان توست،من نگران نخواهم بود و با استرس زندگی نخواهم کرد.من آرام میشوم و به خداوند متعال توکل می کنم .این زمانی است که خداوند مشغول به کار می شود.

راجع به چه چیزی نگران هستید؟

چه چیزی شما را شب ها بیدار نگه می دارد؟

چه چیزی خوشی را از شما می دزدد؟

زمان این است که به آرامش باز گردیم،وقتی آرامش داشته باشید این به شما کمک می کند که دید درستی داشته باشید.

چه می شود اگر گزارش های من خوب نباشد؟

چه می شود اگر نتوانم؟

چه می شود اگر دوستم دروغ گفته باشد؟ هم اکنون آرامش که ورای نگرانی های شما از آینده است،منتطر شماست.خداوند قول داده که شما را با استحکام برای هر مبارزه مجهز کند.ما ممکن است ندانیم آینده چه چیزی را برای ما نگه داشته است.اما می دانیم خداوند آینده را نگه می دارد. امروز را برای نگرانی فردا از دست ندهید،امروز موهبت است

مهم نیست که در بیرون از خودتان چه اتفاقی می افتد ولی در درونتان،شما درآرامش هستید و از موانع عبور میکنید.شما رویاهایتان را عملی می کنید وتبدیل به هرآن چیزی می شوید که خداوند شما را خلق کرده تا تبدیل به آن بشوید.شما رویاهایتان را عملی می کنید و تبدیل به هرآن چیزی میشوید که خداوند شما راخلق کرده تا تبدیل به آن بشوید..

احمدرضا کرامت

مطالب مرتبط

نظرات

majid Keyvanllo
۱۳۹۸/۰۱/۰۵۱۰
پاسخخوب
صدیقه نوری
۱۳۹۷/۰۳/۱۷۱۰
پاسخخوب
هانیه
۱۳۹۷/۰۲/۲۳۱۰
پاسخ

سلام همیشه موفق باشید خدایا شکرت و جحدوا بها و استیقنتها انفسهم ظلما و علوا؛ و با آن که باطنشان بدان یقین داشت، از روی ظلم و تکبر آن را انکار کردند» (نمل/ 14).

محمدرضا حیدری
۱۳۹۷/۰۲/۲۳۱۰
پاسخ

سلام عرض میکنم خدمت استاد عزیزم هر بار که فایل جدیدی از شما روی سایت قرار میگیره من بلافاصله اون رو دانلود میکنم و همیشه شور و اشتیاق خاصی دارم که قراره بر دانسته های من افزوده بشه و نبوده تا حالا فایلی از شما دانلود کنم و نکته جدیدی از شما بدست نیارم من… ادامه

مهراوه کاظمی
۱۳۹۷/۰۲/۲۳۱۰
پاسخسلام
تشکر استاد که نقشه راه را نشانمان داید هر چه این قوانین را مرور می کنم بازم نیاز دارم
خدایا شکرت
اَلَّذینَ امَنُوا وَ تَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِکْرِ اللّهِ اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ)) (رعد (13)، آیه 28)
آنـان کـه به خدا ایمان آورده اند و دلشان با یاد خدا آرامش مى گیرد. آگاه باشید! که تنها با یاد خدا دلها آرامش مى پذیرد.
مهرنوش عسگریان
۱۳۹۷/۰۲/۲۳۱۰
پاسخبا سلام خدمت شما استاد بزرگوار
یکی از کارهایی که من استفاده کردم و در تقویت ایمانم به این قوانین کمک کرد این بود که من از قوانین استفاده کردم و سریعا افکارم در واقعیت اتفاق افتاد وقایع کوچیکی بود اما بشدت تعجب کردم و واقعا خوشحال شدم و این احساس قدرتی که تو میتونی هر چیزی که بخای رو داشته باشی و زندگیت تو دست خودته بطرز باور نکردنی عالیه.من دوتا کار انجام دادم اول این که بارها و باره به اون حس شادی فکر کردم و سعی کردم اون حس قدرتو تو خودم زنده نگه دارم.دوم از اونروز اتفاقات کوچیکی رو که با فکرم خواسته ایجاد میکردم تو دفترچه نوشتم و با زیاد شدن تعدادشون هی ایمان منم به قدرتم بیشتر و بیشتر شد و الان دارم روی اتفاقای بزرگ کار میکنم.
خواستم این راهکارو بادوستان هم درمیون بزارم شاید بتونه به اونها کمک کنه
ممنونم بخاطر تمام زحماتتون
محمد معتمدی
۱۳۹۷/۰۲/۲۳۱۰
پاسخسلام واقعا خنده هایی در من ظاهر میشه که او وقت میدونم آره پسر کارت درست اون سیم ارتباطی که داری به خدا وصل دیدی استاد گفت من کلی تحقیق کردم بررسی کردم و همه چیز را برنداز کردم که دیدم فقط و فقط به باور و افکار ختم میشه راستش خیلی خوب دیگاهه را دارم تغییر میدم تو رفتار تو جامعه و خودم وافکارم واقعا این تجربه فکر من تو سایت شما یه کلیپ گذاشتن به تغییر در زندگی من واقعا به این موضوع فکر کردم دیدم خیلی تغییرات باید به خودم بدم اما من همش به این فکر شدم آره راست میگه برو این کار کن اون کار کن یه جورایی تلاتم بعد به خودم گفتم تو چه شرایطس هستم و توانایی های من الان چی هست و دیدم که دستی دستی دارم ذهن ام را نا آرام میکنم بعد گفتم ببین خنده رو صورت ات هست حس خوبی داری الان دیدم نه رفتم تو خودم و دارم مثلا به نکته تغییر فکر میکنم چی کار کنم و چی بشه درست گفتین 10 سال دیگر را پیش ببینی کنم اما واقعا من دیدم این سرعت تغییر تو تمام جنبه ها من را از ارتباط میندازه یه ریلکس کردم رفتم حیات و تو این فکر بودم حالت خوب حس خوبی داری و به خدا ایمان داری که کارت زندگیت و تما چیزها خوب میشه بخه خودم گفتم آره گفتم پس خفه شو بذار خدا کار خودش را بکنه و زیاد نجوا نکن همین که دیدم واقعا به این قانون و جذب و دفترچه راهنما و قاعده بازی کردن با دنیا تو محصولات شما هست من واقعا این نقشه گنج به هر لحاظ چه روانی چه فکری چه مادی و …. اگر قدم به قدم همراه شم امید دارم که زندگی ام بهتر میشود هر بار یه چیز خوب از سایت یاد میگیرم واقعا ابزارهای درک ذهن ام بالا میره
علی رضا صرامی
۱۳۹۷/۰۲/۲۳۰۰
پاسخشما به همان چیزی می رسید که به آن فکر می کنید و نسبت به آن احساساتی می شوید. احساسات همه چیز است نسبت به هرچه با احساس زیاد فکر کنید همان فرکانس را می فرستید و آن را جذب می کنید. در ضمن چیزهایی هست که می خواهید بدست بیاورید ولی به آن نمی رسید می دانید دلیلش چیست؟ دلیل آن موانع ذهنی است یعنی شما چیزی را طلب می کنید ولی در همان لحظه فرکانس ناباوری را ارسال می کنید یعنی خودتان ایمان ندارید که به خواسته مطرح شده می رسید یعنی با خواسته ای که مطرح می کنید هم فرکانس نیستید و جوابی که دریافت می کنید آن چیزی نیست که بیان می کنید بلکه آن چیزی است که با فکر و احساس ارسال می کنید. در حد خودم توصیه می کنم بیشتر روی باورهای خود کار کنید.
مانی شریعتی
۱۳۹۷/۰۲/۲۳۰۰
پاسخسلام جناب کرامت
مطالب فوق العاده س… خیلی انرژی بخشه
حتماً ادامه بدین
صادق ملکی
۱۳۹۷/۰۲/۲۳۰۰
پاسخ

با سلام.من این قانون قبل اینکه استاد به عنوان قانون تکامل بگن حس کرده بودم ودر جامعه می دیدم واقعا مطالب تجربه شده دوستان همه افرادی در کسب کار ومسایل مالی پشرفت کردن قانون تکامل ناخوداگاه رعایت کردن .مممنون

امید عزیزپور
۱۳۹۷/۰۲/۲۳۰۰
پاسخجناب آقای کرامت بسیار سپاسگذارم از نکات ارزنده ای که در اختیارمان قرار دادید امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید و نکات ارزنده شما راه گشای مشکلات من باشد
شاهین
۱۳۹۷/۰۲/۲۳۰۰
پاسخباسلام واحترام
موضوعاتی که تهیه و ارائه می نمایید هم عمومی و هم تخصصی بوده و هم بسیار کاربردی است, خداقوت.
میلاد حکمتی
۱۳۹۷/۰۲/۲۳۰۰
پاسخسلام خدمت استاد عزیزم
میخواستم بپرسم ایا شما کتاب 4اثر رو تایید میکنید شما میگید ک هر چیزی دوره تکامل داره و باید دوره اش طی شود تا ب نتیجه مطلوب برسیم ولی در این کتاب خانم فلورانس میگوید مثلا زنی ب من مراجعه کرد و میخواست توانگر شود من کلام لازم را ب زبان اوردم و ب او هم گفتم تا این کلام را مدام تکرار کند بعد از چند هفته پول هنگفتی از راهی باور نکردنی ب او رسید .
پس دوره تکامل چی شد این وسط لطفا استاد در این مورد یه توضیحی بدید منظور خانم فلورانس چی بوده و ایا اصلا درسته این کتاب یا ن من واقعا گیج شدم یعنی ما بشینیم عبارت تاکیدی تکرار کنیم پول خودش میاد من هرجای این کتابو خوندم همین بود
مریم قلی پور
۱۳۹۷/۰۲/۲۳۰۰
پاسخواااای خدای من عالی بود.استاد عزیز شما خیلی دلسوزانه راهنمایی میکنید.ممنون کلی لذت بردم.
فرناز علی یاری فرناز علی یاری
۱۳۹۷/۰۲/۲۳۰۰
پاسخ

سپاسگزارم.شما بی نظریید

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 9

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید