سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

3 نکته مهم روانشناسی فروش که شما باید استاد باشید

3 نکته مهم روانشناسی فروش که شما باید استاد باشید
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/10/02 0 نظر

همه چیز روانشناسی فروش است. هر چه روانشناسی فروش برای بازاریابی خود اعمال می کنید، بیشتر در مورد مخاطب خود درک میکنید که میتواند سریعتر کسب و کار شما را افزایش دهید

3 نکته مهم روانشناسی فروش که شما باید استاد باشید

 

روانشناسی فروش چیست

حتما بخوانید: هدف گذاری در فروش و روش های  پیاده سازی آن

آیا می دانستید که می توانید با یک ماژول افزایش فروش و  روانشناسی فروش ساده را ایجاد کنید؟

مغز انسان حیرت انگیز است و اگر شما می توانید نرم افزار صحیح را پیدا کنید تا ذهن شما را به فکر شما در فروش تبدیل کند.

این میل عاطفی ناشی از یک ماشه ای است که در مغز شما ایجاد شده است که به شما این اجازه را می دهد که عمیقا به این احساسات رسیده باشید.

همه چیز روانشناسی فروش است. هر چه روانشناسی فروش برای بازاریابی خود اعمال می کنید، بیشتر در مورد مخاطب خود درک میکنید که میتواند سریعتر کسب و کار شما را افزایش دهید. اجازه دهید به شما راهنمایی هایی در مورد روانشناسی فروش ارائه دهم که می تواند به شما برای فروش بیشتر در محصولات اجتماعی کمک کند.


درک حسیات

 

روانشناسی فروش صوتی

حتما بخوانید: آموزش اصول و تکنیک های بازاریابی و فروش

حبابی شدن مشکل بسیاری از بازاریابان امروز در صنعت است. این زمانی است که شما با زمین های ثابت فروش، گزینه های ایمیل، ویدیو مورد نظر برای اجرای برخی از انواع اقدامات شروع می کنید.

این در سراسر وب است و مغز شما یاد گرفته است که این چیزها را خاموش کند. حوادثی اتفاق می افتد زمانی که بیش از حد از یک چیز به طور مداوم اتفاق می افتد بارها و بارها. دلیل این عادت است. مغز شما تعیین می کند که چه چیزی مناسب و بی اهمیت است تا توجه شما را جلب کند. 


نترس

این به خودی خود باعث می شود که شما یک گام به عقب بردارید و به طور روزانه به مشتریان خود نزدیک شوید. آیا شما همان کارهایی را انجام میدهید تا توجه مردم را جلب کنید؟

 

 

روانشناسی فروش برایان تریسی

حتما بخوانید: 25 ایده تبلیغات برای فروش بیشتر

 

FreeeUp  یک شرکت است که خود را در ارائه خدمات مفید برای کارآفرینان می پروراند ، اما چند شرکت این کار را انجام می دهند؟ 

با این حال، استراتژی آنها این است که مشتریان به آنها اجازه دهند به جای اینکه به آنها احتیاج پیدا کنند، به آنها نیاز دارند. این یک روش اصلی برای  کسب و کار بیشتر است و مطمئن شوید که مشتری آنچه را که می خواهید دریافت می کند.

 بازاریابی خود را به سطح بعدی ببرید و با درک رقابت و چگونگی نزدیک شدن به مخاطبین خود، از جمعیت بیرون بیایید. آنچه را که انجام می دهید درست است و آنچه را که می توانید بهبود بخشید تا به اشتباه بودن رفتار خود در راه استراتژی و روانشناسی فروش خود ادامه دهید.


2. ترس از دست دادن بیشتر از میل به دست آوردن است

دلار شما ارزشمندتر از دلار من است. چرا؟ از آنجا که این دلار شماست. به همین دلیل است که در فروش بعدی شما باید بر آنچه که از دستتان بر می آید تمرکز کنید و نه آنچه که مخاطبان شما از آن بهره مند می شوند.

روانشناسی فروشندگی

FOMO احساس ناراحتی احساسی و احساس خشم را ایجاد می کند

این نیز به عنوان اصل کمبود شناخته شده است که اثر FOMO را در استراتژی و روانشناسی فروش شما ایجاد می کند. این قدرتمند و موثر است، با این حال، شما نباید همیشه از استفاده از FOMO در فروش آنلاین خود استفاده کنید، زیرا مخاطبان شما شروع به مشاهده تهدید از جانب کسب و کار شما می کنند.

هنوز هم مهم است که مردم بدانند که چه چیزی از محصول یا خدمات شما نیز کسب می کنند. تعادل خوبی بین این دو استراتژی و روانشناسی فروش وجود دارد بنابراین از هر دو آنها استفاده کنید.


3. تعهد به هماهنگی

 

اصول روانشناسی فروش

حتما بخوانید: 6 نکته زبان بدن در فروش بیشتر که باید یاد بگیریید

بزرگترین و موثرترین استراتژی روانشناسی فروش که تا به حال انجام شده است، ادامه دادن در مسیر است.

محتویات عالی را تولید کنید که مخاطبان خود را به اهداف خود برساند. محتوای ویدئوی مفید، محتوای وبلاگ و مراقبت های اجتماعی را تولید کنید که همان کار را انجام می دهد.

شما ممکن است فکر کنید که داشتن این اندیشه تجاری، به هیچ وجه بر جامعه شما تاثیر نمی گذارد، اما در واقع، این روش فراوان ترین راه برای ایجاد اعتماد، ایجاد روابط با مشتریان خود است.

 

روانشناسی فروش بیمه عمر

حتما بخوانید: 20 اصول برای جلب اعتماد مشتری در فروش های اینترنتی

 

این تصویر برند شما در آن بهترین است و زمانی که شما به طور مداوم به آن کمک می کنید و با آن سازگاری دارید، شما تصویر خود را در مخاطبان خود متمایز می کنید که باعث می شود آنها هر زمان که چیزی را تولید می کنید بیشتر بدانند.

آیا اثربخشی همیشه در  ذهن شما وجود دارد؟ این بازاریابی هسته ای سخت است و فقط قوی در این نوع از اقیانوس زنده می ماند. 


آیا شما هر کدام از این ها را انجام می دهید؟

 

روانشناسی فروش ملک

حتما بخوانید: افزایش فروش آنلاین

مطمئن باشید که  عمیقا به استراتژی خود نگاهی بیندازید، ممکن است کاری را انجام نداده اید که فروش را تسخیر کرده یا یک هفته افزایش یابد. آن چه بود؟ نگاهی عمیق تر به آنچه که انجام دادید و من تضمین می کنم که یک جنبه روانشناسی فروش وجود دارد که  شما ان را انجام نداده اید.

در هنگام فروش برخی از بزرگترین مانع های شما چیست؟ اجازه بدهید در نظرات نظر بدهم و اجازه دهید آن را حذف کنیم!

اجازه دهید من بدانم چگونه می توانم با روانشناسی محتوا  و روانشناسی فروش شما را کمک کنم و جذب نوع مناسب مشتری کنم!

 

source: medium

 

دانلود PDF مقاله: روانشناسی فروش

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید