سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

کسب درآمد خانگی | هنوز شروع به کسب درآمد میلیاردی از درآمد خانگی نکرده اید؟

کسب درآمد خانگی | هنوز شروع به کسب درآمد میلیاردی از درآمد خانگی نکرده اید؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/05/24 0 نظر

با کسب درآمد خانگی می توانید میلیونها کسب درآمد کنید و به راحتی در خانه پولدار شوید

 

در برنامه ی قبلی میلیاردر شدن در مورد این موضوع صحبت کردم که چگونه هر کسی می تونه روش ورود به راههای کسب درآمد و درآمد میلیاردی و پولدار شدن رو یاد بگیره و به یک شکست ناپذیر تبدیل بشه و اینکه چگونه این کار کاملا علمی هست

در ویدیوی جدید راه میلیاردر شدن میخوام بهت نشون بدم که چگونه در سریع ترین زمان ممکن می تونی از نیروی قدرتمند قانون جذب ثروت برای خلق اهداف و رویاهایی که داری استفاده کنی

 روش علمی و تایید شده ورود به ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد اون 

اینکه چگونه می تونی این علم رو یاد بگیری و ازش استفاده کنی 

بیش از 8 سال هست که به صورت حرفه ای با علم جذب ثروت آشنایی دارم و دارم در زندگی خودم ازش استفاده می کنم و در ویدیوی امروز شکست ناپذیر دقیقا میخوام تکنیک هایی رو باهات به اشتراک بگذارم که می تونه زندگیت رو متحول کنه

 

دوست دارم همین حالا ویدیوی جدید درآمد میلیاردی رو دانلود کنم

 

دلیل اینکه این روش انقدر جادوییه و عالی جواب میده اینه که کاملا علمیه و بر اساس نحوه ی عملکرد ذهن انسان هستش

همه ی اتفاق هایی که در زندگی تو رخ میده دلایل مشخصی داره و تنها کار مهم تو اینه که به داخل ضمیر ناخودآگاه و ذهنت بری

ببینی چه باور مخربی هست که درست کار نمیکنه و باعث شده به خواسته های خودت نرسی، اونها رو بکشی بیرون و حذفشون کنی و باورهای مفید و اثربخش رو جایگزین اون باورهای تاریخ مصرف گذشته کنی

این ویدیو 18 دقیقه آموزش خالص و حرفه ای هستش که بهت کمک میکنه یاد بگیری

چگونه می تونی سریع تر و راحت تر خودت رو در یک لول مشخص و معین موفقیت در هر جنبه ای از زندگی تثبیت کنی

دلیل تمامی اتفاق هایی که داری در زندگی خودت تجربه میکنی چیه

کی و چگونه باید به سراغ ضمیر ناخودآگاهت بری

و … 

 

دوست دارم همین حالا ویدیوی جدید میلیاردر شدن رو دانلود کنم

 

سریع ترین راه استفاده از قدرت جادویی قانون جذب ثروت


کسب درآمد خانگی برای همه وسوسه برانگیز است. ساعت کاری منعطف، آرامش حضور در خانه، نظارت بیشتر روی امور منزل و بچه ها، امکان درآمدزایی و رسیدگی به امور خانه به طور همزمان از جمله مزایای راههای کسب درآمد و راه اندازی کسب و کار در منزل است


1-کسب درآمد در تلگرام- کسب درآمد خانگی

هم اکنون حداقل 40 میلیون ایرانی در حال استفاده از تلگرام هستند و هیچ اپلیکیشن اجتماعی نیز تاکنون نتوانسته در ایران به اندازه تلگرام موفقیت باشد.

خبر خوش این که تلگرام از بهترین و قویترین پیام رسان هایی است که با آن می توانید به مقدار زیاد و نامحدود کسب درآمد خانگی کرد…

تصور کنید که از شانس بالای شما، پیام رسانی که قدرت کسب درآمد خانگی بسیار زیادی دارد، در ایران تا این اندازه فراگیر شده است و شما هنوز هیچ درآمدی از آن نداشته اید!!!


کسب درآمد از تلگرام - کسب درآمد خانگی

طی دو سال گذشته کانال های تلگرام انقلابی در میزان تولید و عرضه محتوای فارسی ایجاد کردند. طبق گزارش های رسمی بیش از 200 هزار کانال فعال در تلگرام وجود دارند. مدل اصلی کسب و کار کانال های تلگرام، انتشار تبلیغات است.

صاحبان کانال با صرف تلاش برای تولید و بازپروری محتوا و انتشار منظم و زمان بندی شده در کانال، و همچین با بازنشر پست های کانال در گروه های تلگرامی مختلف تعداد اعضای کانال خود را افزایش دهند.

در این راستا مدیران کانال ها فعالیت های دیگری مانند تبادل و تبلیغات با سایر کانال ها و یا ارائه خدمات در قالب ربات های تلگرام و جذب عضو از این طریق را در دستور کار خود قرار می دهند.


1-راه های درآمد از تلگرام

برای ایجاد یک کانال و رشد آن تا 100هزار نفر عضو فعال و واقعی برای کسب درآمد خانگی، باید معادل چندین میلیون تومان هزینه کرد. رسیدن به چنین تعدادی از اعضای کانال در صورت وجود تیم و بودجه کافی حداقل به چند ماه زمان نیاز دارد. برای فعالیت یک کانال تلگرامی وجود این نقش ها در تیم مدیریت کانال ضروری است:

     1.ادمین اصلی کانال

 1. ارسال پست

 2. تولید محتوا

 3. تبلیغات و پشتیبانی

 4. گرافیک

 5. تدوین ویدئو

در بسیاری از کانال ها، کل فعالیت های کانال توسط یک نفر انجام می شود هر چند در کانال های حرفه ای معمولا این کار توسط یک تیم صورت می پذیرد.

اگر به طور متوسط تصور کنیم که در هر یک از این کانال های تلگرام 2 نفر مشغول به فعالیت هستند، می توان تخمین زد که حدود 400هزار نفر فقط از طریق این مدل کسب و کار، در حال کسب درآمد خانگی می باشند.

حتما بخوانید: 7 راه کسب درآمد خوب درخانه با سرمایه کم

برگزاری کمپین تبلیغات گسترده در تلگرام:
همان طور که در قسمت قبل اشاره کردم، هر کانال یک ادمین تبلیغات دارد که وظیفه تعامل با تبلیغ دهندگان را بر عهده دارد. تعامل مستقیم با ده ها و صدها ادمین تبلیغات کانال برای مدیر یا کارشناس دیجیتال مارکتینگ یک کسب و کار، کار دشوار و طاقت فرسا و زمان بری است.

در پاسخ به این نیاز، افرادی با عنوان ادمین تبلیغات گسترده، در تلگرام فعالیت می کنند. ادمین های تبلیغات گسترده معمولا با تعداد زیادی ادمین های تبلیغات کانال ها در ارتباط هستند. نقش این ادمین ها، تجمیع کننده رسانه های تبلیغاتی برای تسهیل کار تبلیغ دهنده است.

روش کار ادمین های تبلیغ گسترده به این صورت است پست تبلیغاتی شما را برای صدها کانالی که با آنها در ارتباط هستند، می فرستند و بر اساس تعداد بازدیدهای پست، هزینه به ادمین تبلیغ گسترده پرداخت می شود و او تعامل مالی با کانال ها را بر عهده می گیرد.

 

برگزاری کمپین ها و چالش های متنوع بر بستر تلگرام:
شرکت های مختلفی هزینه های زیادی بابت توسعه پلتفرم برای برگزاری کمپین و چالش های متنوع بر بستر تلگرام پرداخت کردند.

از انجایی که با تقریب خوبی همه مردم ایران که به خط تلفن همراه دسترسی دارند، از تلگرام استفاده می کنند، این فرصت استثنایی در اختیار کسب و کارهای ایرانی است که بدون پرداخت هزینه های هنگفت مربوط به زیرساخت ارتباطی، با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند و با انگیزش انها با استفاده از فعالیت های تعاملی، وفاداری انها را تقویت کنند.

یک نمونه از این فعالیت ها چالش بازاریابی دیجیتال است که تا به حال دو شرکت فعال در حوزه ارائه خدمات ارزش افزوده، این چالش را برای تولید محتوا و شناسایی استعدادهای بازاریابی دیجیتال، برگزار کرده اند.

 

فروش خدمات و محصولات از طریق ربات تلگرام

چت بات ها آینده دنیای دیجیتال هستند. تلگرام، تقریبا 10 ماه زودتر از فیسبوک ای پی آی توسعه چت بات خود را به بازار عرضه کرد. از لحاظ امکانات و قابلیت ها، ربات های تلگرام جلوتر از سایر رقبا هستند.

این امکانات در کنار این مزیت مهم که کاربران به راحتی می توانند از این پلتفرم استفاده کنند و به ان عادت دارند، باعث شده کسب و کارهای متنوعی به ارائه محصولات و خدمات خود از طریق ربات های تلگرام رو بیاورند.

فروشگاه های عرضه محصولات خانگی، شیرینی و کیک، پلتفرم های ارائه خدمات مشاوره پزشکی، انواع ربات های محتوایی برای آموزش های متنوع و مختلف از زبان تا رژیم غذایی و ….تنها چند نمونه محدود از این کسب و کارهای اینترنتی هستند.

چت بات ها با تسهیل دسترسی کاربران به کسب و کارها، افزایش نرخ بازده تبلیغات در تلگرام و افزایش جامعه مخاطبان، باعث افزایش کسب درآمد خانگی برای صاحبان کسب و کارها می شود.

 

پلتفرم های تبلیغاتی در تلگرام
 

یکی دیگر از راه های کسب درآمد خانگی ، طراحی و توسعه پلتفرم تبلیغاتی در تلگرام است. نقش پلتفرم های تبلیغاتی این است که با خودکار سازی بخشی از فرآیند تبلیغات در تلگرام، علاوه بر ساده سازی فرآیند و امکان گسترش آن، گزارش دهی دقیقی از نتایج کمپین به شما عرضه کنند. اغلب پلتفرم های تبلیغاتی در تلگرام با دو مدل بازدیدی یا کلیکی فعالیت می کنند.

در مدل اول شما به ازای تعداد بازدید پست تلگرامی تان پرداخت می کنید و در مدل دوم، پست شما با لینک اختصاصی در کانال های متعدد منتشر می شود و شما هزینه را به ازای تعداد کلیک هایی که روی لینک تان انجام می شود پرداخت می کنید. مدل دوم تا حدی شبیه تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز است.

با افزایش روزافزون کانال ها و کاربران ایرانی در تلگرام و امکانات فوق العاده آن، روز به روز به تعداد پلتفرم های ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی در تلگرام افزوده می شود. حتی بیم فیلترینگ تلگرام هم مانع ورود کارآفرینان با انگیزه ایرانی به این حوزه نشده است. تولگرام، موبودید، دیدوگرام، ادسنسور، ادشات و … از جمله این پلتفرم ها به شمار می زوند.

 

آینده تلگرام در دنیا:
بسیاری از تحلیلگران فضای مجازی اعتقاد دارند، در آینده وبسایت ها و اپلیکیشن های موبایل تا حد زیادی جای خود را به چت بات ها خواهند داد. از طرف دیگر رسوایی های امنیتی چند سال گذشته فیسبوک که ادوارد اسنودن آن را آشکار ساخت و همین طور رسوایی اخیر کمبریج آنالتیکا، روز به روز کاربران بیشتری را به سمت استفاده از تلگرام سوق خواهد داد.

عرضه عمومی سکه مجازی گرام و رونمایی رسمی از شبکه آزاد تلگرام باعث تقویت جایگاه این پیام رسان در اقتصاد و سیاست جهانی خواهد شد.

در چنین شرایطی وجود یک اکوسیستم فعال اقتصادی روی بستر تلگرام، برای مردم و فعالان اقتصادی کشور ما یک فرصت به شمار می رود. در در شرایطی که آموزش و همراه کردن کاربران با یک اپلیکیشن موبایل یا وبسایت با توجه به سطح سواد فناورانه عموم افراد جامعه پایین است، ما با جامعه ای روبرو هستیم که با تلگرام کاملا خو گرفته و به تجربه کاربری ان عادت دارد.
در چنین شرایطی به راحتی می توانیم مردم محلی را وارد تعامل با گردشگران خارجی کنیم و تولید کنندگان و تجار ایرانی این فرصت را خواهند داشت که محصولات شات را به مشتریان خارجی عرضه کنند.
هزینه های صرف شده برای تحقیق و توسعه ربات های تلگرامی طی دو سال گذشته، به ما این فرصت را می دهد که چند قدم جلوتر از سایر کشورهای رقیب باشیم تا از فرصتی که بلاک چین برای تعامل اقتصادی و مالی با دنیا برای ما ایجاد می کند، بهره مند شویم.


2-آموزش رایگان کسب درآمد از تلگرام - کسب درآمد خانگی

آموزش کسب درآمد خانگی یکی از شیوه هایی می باشد که توانسته 60 هزار شغل در ایران ایجاد کند ✅ که در این بین چند ها هزار نفر از آن درآمدی میلیونی دارند اما متاسفانه سایت های زیادی اقدام به فروش پکیج آموزش کسب درآمد از تلگرام می کنند و مدعی هستند که با پکیج آنها ماهی چند میلیون بدون هیچ هزینه ای درآمد خواهید داشت اما بعد از خرید می فهمید که باز هم باید میلیونی هزینه کنید... !

 

کسب درآمد از طریق تولید محتوا
یکی از راه های درآمد زایی از تلگرام تولید محتوا و به اشتراک گذاشتن آن میباشد. پس از آبدیت تلگرام و اضافه شدن قابلیت ساختن کانال (چنل)، کاربران قادر بودند که کانال های خود را بسازند و محتوا تولید کنند تا تعداد اعضا (ممبر) کانال ها افزایش پیدا کنند و سپس به عنوان صاحب کانال (ادمین) تبلیغات قرار دهند و از این راه کسب درآمد خانگی کنند.

 

یافتن کاربران اختصاصی (بازار هدف)
هدف قرار دادن عده خاصی از کاربران در تلگرام، میتواند در افزایش کسب درآمد خانگی شما از کانال تلگرامی تاثیر بسیاری داشته باشد.

 

کسب درآمد از طریق سرویس های همکاری در فروش
یکی دیگر از روش‌ های کسب درآمد خانگی، همکاری در فروش می‌باشد. می‌توان از این روش به عنوان یکی از روش های جدید کسب درآمد خانگی نام برد. همکاری در فروش کار بسیار آسانی می‌باشد، شما وظیفه دارید که محصولاتی را که توسط تامیین کننده محصولات به شما داده میشود را به فروش برسانید.

 

 استفاده از کوتاه کننده های لینک
روش های بسیاری برای کسب درآمد از تلگرام وجود دارد یکی از این روش ها استفاده از کوتاه کننده لینک ها می‌باشد. کوتاه کننده های لینک سرویس های تحت وب هستند که همانجور که از اسمشان به وسیله کوتاه کردن لینک ها به کسب درآمد خانگی میپردازند.

 

کسب درآمد از ربات های تلگرامی
یکی از راحت ترین روش های کسب درآمد از ربات های کسب درآمد از تلگرام می باشد.این ربات ها سرویس هایی ارائه می‌دهد که شما با استفاده از آن ها میتوانید کسب درآمد خانگی کنید.


2-راه های کسب درآمد از طریق اینترنت - کسب درآمد خانگی

بسیاری از افراد جامعه به دلیل نداشتن شناخت کافی معتقدند که کسب درآمد خانگی و کسب درآمد از اینترنت کار افراد تنبل است، اما عقیده ما در گروه تحقیقاتی کرامت زاده کاملاً برخلاف این گروه است و ما اعتقاد داریم که افراد زرنگ در این حوزه موفق‌تر هستند. شاید این دیدگاه اشتباه باعث شود که افراد زیادی در بین راه خسته شده و مسیر موفقیت خود را رها کنند. کسب پول از اینترنت بدون داشتن سرمایه نیاز به تخصص کافی دارد و باید فرد به طور مداوم با دنیای دیجیتال در ارتباط باشد.


1-کسب درآمد در اینترنت - کسب درآمد خانگی

کسب درآمد خانگی و از اینترنت یا همان کسب پول از طریق اینترنت مورد سؤال بسیاری از کاربران است و همه ما دوست داریم که با آسان‌ترین راه ممکن درآمد ثابت ماهیانه برای خود درست کنیم. پس باید قبول کنید که انگیزه کافی برای استفاده از این روش وجود دارد، اما نکته‌ای که باعث دلسردی اکثر کاربران می‌شود، این است که رقابت در این حوزه بسیار بالا بوده و فرد باید صبر و حوصله کافی برای فعالیت در آن داشته باشد.


2-ساده ترین راه کسب درآمد از اینترنت - کسب درآمد خانگی

 

 یک صفحه اینستاگرام درست کنید، باید با فالوور های خود در ارتباط باشید؛
 کانال تلگرام داشته باشید، باید کاربران را به سمت مطالب خود جذب کنید؛
 فریلنسر هستید، باید سابقه کاری و رزومه مناسبی برای خود درست کنید؛
 وبلاگ نویس هستید، باید خلاقانه رفتار کنید و مطالب جذاب بنویسید؛
 با مشارکت در فروش می‌خواهید پول بدست بیاورید، باید اصول بازاریابی را فرا بگیرید.
پس کسب درآمد خانگی و از اینترنت یعنی کسب تخصص و دانش به مرور زمان و به کار گرفتن آنها در فضای مجازی. اگر پشتکار و توانایی کافی برای فعالیت در این بخش را دارید، ما به شما اطمینان می‌دهیم که موفق خواهید شد، فقط زمان بگذارید!


3-کسب درآمد اینترنتی - کسب درآمد خانگی

به مرور زمان با ظهور شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک و به دنبال آن برنامه‌هایی مانند اینستاگرام و تلگرام، روند کسب درآمد خانگی و  از اینترنت تحول بیشتری داشت که به روند کنونی آن رسیده است. خوشبختانه در حال حاضر کسب پول به کمک برنامه‌های اینترنتی فقط به کامپیوتر و برنامه‌های کامپیوتری محدود نمی‌شود و اپلیکیشن‌های متعددی وجود دارد که به راحتی می‌توان از آنها برای کسب درآمد خانگی استفاده کرد


4-کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی - کسب درآمد خانگی

این که کسب درآمد خانگی از سایت های خارجی حقیقت دارد جوابش در یک کلام بله است. ولی متاسفانه خیلی از دوستان به اشتباه کسب درآمد از سایت های کلیکی خارجی را برای درآمد زایی انتخاب می کنند که وقت گذاشتن روی این سایت ها اشتباه بزرگی است.

یک زمانی در بین سایت های ایرانی معرفی سایت های کلیکی خارجی خیلی زیاد شده بود و خیلی از افراد وقت و هزینه زیادی را برای کسب درآمد خانگی از طریق این سایت ها به هدر می دادند. معمولا سایت هایی که این سیستم ها را معرفی می کردند با تحریک کاربرانشان از طریق گذاشتن عکسی از حساب بانکی یا چکی که از طرف سایت های معرفی شده گرفته بوند سعی داشتن تا زیر مجموعه هایشان را زیاد کنند. که اکثرا این سایت ها کلاه بردار بودند.


5-درآمد اینترنتی بدون سرمایه - کسب درآمد خانگی

کسب درآمد خانگی از سایت Resource-a-day

ما در اینجا می خواهیم سایتی را به شما معرفی کنیم که شاید بتواند رویاهای شما را برآورده کند و شما با کار کردن در این سایت بسیار معتبر می توانید به آسانی صاحب درآمدی قابل توجه شوید(اگر یه کمی عجله کنید، و البته فعال باشید) نحوه کار بسیار آسان تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید؛ کار شما فقط جمع کردن زیر مجموعه است همین وبس.
این سرویس بر خلاف سرویسهای مشابه که از طرف سایتهای دیگر ارایه می شوند دارای دو مزیت برتراست که همین دو خصوصیت باعث شده تا افراد بی شماری مخصوصا کسانی که داخل ایران زندگی می کنند به این سرویس ملحق شوند. اولین و مهمترین مزیت اینکه دریافت وجه در ایران به صورت کاملا تضمینی است و هر زمان که پول شما به حداقل پرداخت رسید بلافاصله برای شما ارسال می شود و محدودیت جغرافیایی در آن هیچ تاثیری ندارد. مزیت دوم اینکه ثبت نام در سایت نه تنها رایگان است بلکه شما برای ثبت نام 10$ هم جایزه میگیرید یعنی شما هیچ پولی را بابت سرمایه گذاری اولیه خرج نمی کنید.

6-کسب درآمد از اینترنت - کسب درآمد خانگی

 

دلیل تاکید بیش از حد ما بر روی مسئله افراد تنبل این است که ترجیح می‌دهند که از فضا یا از محیط خود تکان نخورده و به راحتی پول زیادی به دست بیاورند. عملاً به خاطر داشته باشید که کسب درآمد خانگی از طریق اینترنت چندان راحت نیست و لازم است که زمان زیادی به این کار اختصاص دهید. در ضمن اگر افراد تنبل بخواهند در این حوزه فعالیت داشته باشند، اگر چه از لحاظ فیزیکی زحمت زیادی متحمل نمی‌شوند، اما مجبور خواهند بود که بخش مهمی از تمرکز روحی و روانی خود را به این حوزه اختصاص دهند و مجبور می‌شوند که بحث‌های جدید و پیشرفته‌تری را فرا بگیرند.


7-آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان

 با توجه به اینکه خود من یکی از مشتریان پروپاقرص یکی از آشپزخانه‌های مجازی هستم، پیشنهاد می‌کنم که برای کسب درآمد خانگی از طریق اینترنت به سراغ این راهکار بروید. برای کسانی که به آشپزی علاقه دارند، طراحی یک سایت آشپزی بین 200 تا 500 هزار تومان هزینه دارد و نوشتن مطالب آن نیز کار سختی نیست. سعی کنید فیلم‌ها و مطالب مربوط به آموزش آشپزی را در این سایت‌ها قرار دهید و به جذب مخاطب برای آن بپردازید. اگر در زمینه بهینه سازی و سئو آشپزخانه مجازی خود موفق عمل کنید، مطمئن باشید که به زودی مشتریان زیادی برای غذاهای شما تماس خواهند گرفت.


8-کسب درآمد اینترنتی مطمئن

کسب درآمد اینترنتی مطمئن یا کسب درآمد از اینترنت در ایران از سال 85 به بعد تاکنون رشد قابل توجهی داشته است. کسب درآمد حانگی و اینترنتی در حال حاضر مخصوصا از سال 92 به بعد شدت بیشتری به خود گرفته است. چرا که این پتانسیل خارق‌العاده در کشور ما می‌تواند منجر به ریشه‌کن کردن بیکاری بشود. همین طور که می‌دانید درآمد اینترنتی یا کسب درآمد اینترنتی به واسطه کسب و کارهای مختلفی که الان در ایران رشد خیلی سریعی داشتند؛ در کنار آن کسب و کارهای کوچک خویش‌فرما هم از پزشکی تا تولید کننده عسل، کره طبیعی، پنیر لیقوان، تولید کننده خودرو سنگین، دندانپزشک، وکیل هم به این جرقه پیوستند.


9-بهترین راه کسب درآمد از اینترنت

سپری کردن زندگی به عنوان یک وبلاگ نویس تازه کار ، بسیار دشوار است به ویژه اگر کار روزانه نداشته باشید یا برای این که تمام وقت خود را صرف تولید محتوا کنید ، از کار خود استعفا داده باشید. وبلاگ نویسی به زمان ، صبر ، عزم و اراده ، نظم ، استراتژی و قابلیت های خوب نوشتن ،  نیاز دارد. زمانی که شما درحال ایجاد وب سایتی به منظور کسب درآمد بالا هستید ( بیایید واقع بین باشیم! اکثر افراد برای کسب درامد آزادانه و بدون نیاز به کارکردن در شرایط بسیار سخت و دشوار ، اقدام به طراحی سایت حرفه ای می کنند ) و می خواهید از این طریق ثروت زیادی به دست آورید، برای پرداخت صورتحساب ها و گذراندن دوران پرتکاپو ، باید تلاش کنید که همواره به طریقی کسب درآمد خانگی کنید.


10-راه های درآمد اینترنت

وبلاگ و یا وب سایت تجاری خود را راه اندازی کنید 

 همکاری در فروش 

نشر آنلاین (کتاب الکترونیک) 
نظرسنجی آنلاین 

 فری لنسینگ (Freelancing) آنلاین 


11-کسب درآمد آسان از اینترنت

چند راه برای بدست آوردن بیت کوین وجود دارد از جمله:

سرمایه گذاری در سایتهایی که پرداخت بیت کوین دارند
استخراج به کمک سخت افزارهای مخصوص این نوع پول الکترونیک
استخراج قطره ای از طریق سایت‌های پرداخت کننده بیت کوین
ساده ترین راه مدل سوم است که با عضویت در سایتهایی که پرداخت بیت کوین دارند روزانه مقداری به موجودی شما افزوده می شود.


12-درآمد اینترنتی

این روزها در دنیای کسب و کار اینترنتی خیلی‌ها به فکر کسب درآمد خانگی از اینترنت هستند و کم و بیش اطلاعاتی هم درباره چگونگی کسب درآمد اینترنتی دارند. اما چگونه می شود که برخی کارآفرینان حوزه اینترنتی درآمدهای هنگفتی را با استفاده از اینترنت کسب کرده و برخی دیگر اگر با شکست مواجه نشوند، درآمد و سود چندانی را کسب نمی کنند؟ واقعا دلیل موفقیت و کسب درآمد خانگی از اینترنت توسط آنها چیست؟

بی تردید، بسیاری از افراد در پی آگاهی از اسرار کسب درآمد خانگی از اینترنت هستند.

امروزه، اینترنت مکانی پر از پول نقد محسوب می شود. بازاریابان اینترنتی تلاش می‌کنند تا سهم بیشتری از این بازار را به خود اختصاص دهند. اما تنها 20 درصد از آنها حدود 80 درصد از پول اینترنتی را کسب می کنند.

بازاریابان اینترنتی دیگر به طور معمول از فعالیت خود ناامید شده و کسب و کار اینترنتی را بدون دستیابی به درآمد و پولی که مد نظر داشتند، رها می کنند.


13-شغل های اینترنتی برای نوجوانان

شغل‌های اینترنتی یک انتخاب عالی هستند چون به فرد اجازه می‌دهند که از جای نرم و گرم خود در خانه کار کند و در بیشتر موارد هیچ محدودیتی در مورد زمان کاری ویژه وجود ندارد. بنابراین فرد می‌تواند به راحتی قرارها و ماموریت‌ها را طبق میل و دلخواه خود انتخاب کند و آنها را به خوبی با تکالیف مدرسه و یا کارهای دیگر تنظیم کند.
 

انجام بررسی و ممیزی

نویسندگی برای سایت

ویرایش پایان نامه یا غلط گیری

طراحی گرافیکی

تدریس اینترنتی

آپلود کردن فیلم در یوتیوب

وبلاگ نویسی 

حتما بخوانید: راههای پولدار شدن در خانه | بهترین و فوق العاده ترین راههای کسب درآمد در منزل


14-درآمد از سایت

 بسیاری از دوستان فکر می کنید وب سایت هایی که محتوا محور هستند و فقط محتوای متنی تولید می کنند تنها راه کسب درآمدشان تبلیغات است. یعنی یا بنرهای تبلیغاتی بگیرند یا رپورتاژ آگهی در سایت خود قرار دهند.

اما واقعا اینطور نیست! امروزه وب سایت های محتوایی از روش های زیاد و متفاوتی کسب درآمد می کنند و همین باعث شده است که نسبت به چند سال قبل این نوع وب سایت ها کسب درآمد خانگی بیشتری داشته باشند.


15-درامد زایی

می‌توانید به‌ صورت آنلاین یا آفلاین درآمدزایی کرده و به تجربه خاصی هم نیاز ندارید. این ایده‌ها می‌تواند برایتان مناسب باشد، اگر شما:

می‌خواهید درآمد مازاد داشته باشید.
دانش‌آموز هستید و به دنبال درآمد یا تجربه کاری هستید.
پدر یا مادر هستید و می‌خواهید درآمد خود را داشته باشید.
در حین یافتن شغل جدید به درآمد نیاز دارید.
آیا برای درآمدزایی آماده هستید؟ اینترنت می‌تواند یک‌راه مناسب برای درآمدزایی باشد، البته اگر طرز این کار را بدانید. 


3-کسب و کار کوچک خانگی - کسب درآمد خانگی

کسب و کار خانگی ، به هر نوع فعالیت و کسب و کاری که در خانه با امکانات و وسایل منزل راه اندازی شود را کسب و کار خانگی می گوییم. کسب و کارهای خانگی قادر هستند که در زمینه های ایجاد شغل، نوآوری در عرضه محصولات در اقتصاد کشورها تنوع و تاثیرگذاری زیادی داشیته باشند. برای بسیاری از افراد کسب و کارهای خانگی میتواند اهمیت زیادی باشد چرا که این نوع از کسب و کار میتواند به عنوان شروعی برای کسب و کار اصلی انها تلقی شود.

1-ایده های پولساز خانگی

خیلی‌ها دوست دارند در خانه بمانند و یک کار در منزل یا  کسب و کار خانگی را اداره کنند. در ادامه به چند ایده کسب و کار خانگی پولساز با سرمایه کم که می‌توان از همین امروز برای کار در منزل و کارآفرینی با سرمایه کم شروع کرد، اشاره شده است.

 • نمد دوزی در منزل
 • چرم دوزی در منزل
 • عروسک سازی در منزل 
 • ساخت بدلیجات
 • پخت شیرینی و دسر در خانه

2-کسب و کار خانگی پردرآمد

امروزه روش های درآمدزایی به شدت افزایش پیدا کرده است. به عنوان مثال خانم ها اگر در گذشته برای خود و یا خانواده آشپزی و خیاطی می کردندن، امروزه می توانید غذاهای خود را به دیگران هم بفروشید و برای سایر افراد هم لباس بدوزید و کسب درآمد خانگی کنید.

قالی بافی

 بازاریابی تلفنی

عروسک سازی

شیرینی پزی

خیاطی

صنایع دستی

 پرورش گیاهان خانگی


3-کارگاه خانگی پردرامد

کارگاه تولید پلاستیک نایلون و پخت و پز غذا، بافت تابلو فرش،تهیه و تولید اقلام دکوری و صنایع دستی نظیر کیف و کوله،‌دستبند و گردنبند ماه تولد، عروسک سازی و پرورش قارچ و گیاهان خانگی و دارویی به دلیل کم جا و کم هزینه بودن آن و بسته بندی مواد غذایی و خوراکی به دلیل اهمیت آن به عنوان نیاز اولیه هر انسان می‌تواند از جمله ایده‌های جالب و پر سود برای راه اندازی مشاغل خانگی باشد.


4-شغل خانگی برای مردان

آقایان معمولا به کار در بیرون منزل علاقمند هستند و شاید احساس کنند که کار در منزل مختص خانم ها است اما این تفکر تا حد زیادی اشتباه است. می توان کار در منزل را راهی برای جلوگیری از هزینه هایی از جمله هزینه رهن و اجاره دفتر کار، هزینه های رفت و آمد و … دانست و با داشتن یک اتاق کار کوچک فعالیت بزرگی انجام داد و کسب درآمد خانگی زیادی نمود.

پرورش گیاهان زینتی و دارویی

چاپ سیلک

حوزه فناوری اطلاعات

پروش طیور و حشرات


5-روش های کسب درامد خانگی

همیشه علایق و عادات رفتاری در شروع یک کسب و کار نقش دارند؛ به طوری که این عادات باعث می‌شوند که مسیر کسب و کار برای افراد مختلف متفاوت باشد. افراد زیادی هستند که بدون داشتن برنامه‌ریزی خاصی وارد حوزه مشاغل خانگی شده و به کار در منزل مشغول هستند.

اگر از این افراد بپرسید، مطمئناً جواب آنها هیچ مسیر روشنی به شما نخواهند داد و بیشتر به شما توصیه می‌کنند که همان مسیر دلخواه خود را بروید. اما اگر می‌خواهید در حوزه کسب و کار خانگی موفق باشید، باید ده گام مشخص شده در زیر را طی کنید:

 

1. یک هدف برای خودتان تعیین کنید

2. وارد یک حوزه سودآور شوید

3. مشتریان هدف خود را بشناسید

4. قیمت خدمات و محصولات خود را هوشمندانه مشخص کنید

5. یک پروفایل یا وب سایت با کیفیت برای خودتان ایجاد کنید

6. چند نمونه کار حرفه‌ای ارائه دهید

7. در انتخاب مشتریان اولیه خود حساسیت به خرج دهید

8. سعی کنید به شیوه‌های مختلف مشتریان بالقوه خود را خطاب قرار دهید

9. کارهای خود را اولویت بندی کنید

10. یادگیری را متوقف نکنید


6-کسب و کار خانگی

مشاغل خانگی این روزها در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد اگر برای شما هم پیش آمده که از کار کردن برای دیگران خسته شده اید و دلتان می خواهد کاری هرچند کوچک برای خودتان داشته باشید با ما همراه باشید.

اگر می خواهید در خانه راحت بنشینید و بدون هیچ هزینه یا مزاحمتی برای خودتان کسب و کاری راه بیندازید و از قضا پول خوبی هم در بیاورید، این شغل ها در این مقاله درآمدتان را افزایش می دهد.

حتما بخوانید: راه اندازی کسب و کار درمنزل


4-راههای کارآفرینی در منزل

اگر صاحب کسب و کار هستید، در مطالب قبلی در مورد آموزش کارآفرینی در کسب‌ و کار صحبت کرده‌ایم اما اگر به دنبال آموزش کارآفرینی در خانه هستید و یا اینکه دوست دارید علاوه بر شغل خود، کار دیگری هم داشته باشید مطالعه این مقاله رابه شما پیشنهاد می‌کنیم.


1-کارهای هنری درآمدزا در منزل

گرایش خانم های خانه دار یا در حالت کلی تر همه ی خانم ها به کار هنری در منزل ما را بر آن داشت تا یک مقاله مفید در رابطه با کار هنری در منزل با درامد بالا بنویسیم. مهمترین هنرهای خانگی درامدزا عبارتند از:

 1. فرش و گلیم‌ بافی

 2. معرق کاری

 3. خوشنویسی

 4. عروسک دوزی

 5. خیاطی

 6. گلسازی

 7. قلم زنی

 8. سوزن دوزی

 9. خاتم کاری

 10. قلاب بافی

 11. حصیر بافی

 12. چرم دوزی

 13. ساخت انواع جعبه و پاکت

 14. چاپ دستی

 15. ملاتیما


2-اموزش کار در منزل برای خانم ها

بسیاری از خانم های خانه دار هستند که می‌خواهند برای خود کسب درآمد خانگی داشته باشند، اما به خاطر مشکلات و مشغله‌های فراوان قادر به کار کردن در بیرون از منزل نیستند. اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید برای شما مژده‌ای داریم

1) فروش محصولات خود

2) تبلیغ و فروش محصولات دیگر

3) ترجمه کردن

4) پشتیبان آنلاین

5) آموزش مجازی

6) تایپ کردن


3-ایده های جدید برای کار در منزل

کار در منزل با توجه به شرایط اقتصادی به وجود آمده در ایران تبدیل به یکی از داغ ترین مباحث در محافل مختلف شده است. حتی افرادی که شاغل هستند و درآمدی ماهیانه دارند به دنبال ایده برای کسب درآمد خانگی و کار در منزل هستند.


4-کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

کسب درآمد در منزل و کسب درآمد خانگی با کامپیوتر به چه روشهایی صورت می گیرد و آیا واقعا می توان در منزل درآمد داشت

کسب درآمد خانگی از اینترنت

راه اندازی کانال یا گروه تلگرام


5-انواع کار در منزل

رمز موفقیت در مشاغل خانگی این است که شما بتوانید از مهارت‌های خود در جهت ایجاد ارزش افزوده استفاده کنید و پول دربیاورید.

در دنیا موقعیت‌های شغلی وجود دارد که می‌تواند بصورت دورکاری انجام شود. در این میان می‌توان به کارهایی اشاره کرد که توسط زنان خانه‌دار انجام می‌شود مثل مترجمی، آموزش آنلاین، طراح و توسعه دهنده وب. در ایران به دلیل وجود اقلیم‌ها و فرهنگ‌های گوناگون، زمینه‌های کاری متنوعی در استان‌های کشور از دیرباز ایجاد شده و نسل به نسل تکامل یافته است، مثل قالی‌بافی


6-کار در منزل دکمه

با دکمه دوزی در منزل می توانید کسب درامد خانگی کرده و کسب و کار خود را گسترش دهید.


7-کارآفرینی در خانه

کارآفرینی در خانه، آرزویی که دیگر محال نیست.
زمانی نه چندان دور لازم بود که برای کسب درآمد خانگی و پس از طی هفت خوان رستم و آزمون‌های استخدامی حتما به استخدام سازمانی دولتی یا موسسه خصوصی دربیایید تا بتوانید درآمدی ماهانه داشته باشید و گذران زندگی کنید. در آن زمان جایی برای کارهای خوداشتغالی و پرداختن به استعدادهای شخصی یا کارآفرینی در خانه وجود نداشت و تمام وقت و انرژی یک کارمند به انجام کاری روتین و تکراری که شاید استعدادی هم در آن نداشت، سپری می‌شد. از طرف دیگر منابعی هم برای آموزش کارهای هنری و دستی و سایر مهارت‌ها وجود نداشت و برای کسب یک مهارت باید سال‌ها زمان صرف می‌شد.


8-کار تولیدی در خانه

کار در منزل
کاردر منزل با درآمد 1 میلیون
آیا به دنبال شغلی مناسب می گردید؟
آیا می خواهید بدانید با سرمایه کم می توانید به درآمد ماهیانه بالا برسید؟

با تولید اسکاچ می توانید کسب درامد خانگی کنید.


9-راه کسب درآمد خانگی

ایده کسب و کار خونگی برای خیلی ها هیجان انگیزِ و باحاله… چون وقتی دردسر استخدامِ کارمند، ساعاتِ ورود و خروج و حتی صبح زود بیدار و آماده شدن  برای رفتن به سرِ کار باعث میشه خیلی ها دنبال کارهای بگردند… که تو خونه باشند و البته درآمد هم داشته باشند.


10-راه های پول درآوردن در خانه

تلاش انسان‌ها برای پولدار شدن و پول درآوردن پایان یافتنی نیست. بسیاری از افراد می‌کوشند که روش‌هایی را برای کسب درآمد خانگی بیشتر پیدا کرده و از آن در ساختن زندگی آرام و بدون استرس استفاده کنند. این تلاش‌ها در اکثر موارد بی‌نتیجه و شخص از انجام دیگر فعالیت‌ها نیز مایوس می‌شود. دانستن راه‌ها و روش‌های صحیح پول درآوردن و رعایت نکات لازم می‌تواند به افراد در حرکت در این مسیر کمک کند. حال اگر این کار در منزل و بدون خروج از خانه باشد که چه بهتر!

پول درآوردن از راه فروش صنایع دستی

صنایع غذایی و فروش محصولات

وبلاگ‌نویسی

پرورش گل و گیاه

ترجمه کردن

خیاطی کردن


11-درآمد میلیونی در خانه

شاید کسب در آمد میلیونی از نظر اکثر مردم آن هم در خانه شان ، رویایی بیش نباشد. ولی جالب است بدونید امروزه با گسترش دنیای مجازی و کسب و کار اینترنتی بسیاری از شغل ها در دنیای مجازی ایجاد شده اند که پیش از این وجود خارجی نداشته اند. شغل هایی مثل سئو، طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن، بازاریابی مجازی، تولید محتوا و غیره. همچنین به واسطه اینترنت بسیاری از شغل های قدیمی و با سابقه، پیشرفت شایانی نموده و به مرحله جدیدی از فروش و بازاریابی دست پیدا کرده اند که باعث رونق کسب و کارهای سنتی شده است.

حتمابخوانید: راههای کسب درآمد را شروع کنید ، فکر کردن کافیست


5-شغل های پردرآمد بدون سرمایه

داشتن یک شغل پردرآمد بدون سرمایه یکی از دغدغه های اصلی جوانان به شمار می رود. خیلی از جوانان جامعه با داشتن تحصیلات دانشگاهی و مدارک لیسانس، فوق لیسانس یا حتی بالاتر از جستجوی کار مرتبط با رشته تحصیلی خسته شده و می خواهند کارآفرین یک شعل پردرآمد بدون سرمایه باشند. 


1-بهترین شغل برای زنان خانه دار

بهترین شغل برای زنان خانه دار : در زیر 38 بهترین شغل برای زنان خانه دار معرفی کرده ایم  

نمد دوزی در منزل
چرم دوزی در منزل
خیاطی در منزل
عروسک سازی در منزل
شمع سازی در منزل
تولید ست آشپز خانه در منزل
بسته بندی حبوبات در منزل
بسته بندی خشکبار در منزل
ساخت تراریوم در منزل
پرورش گیاهان دارویی در منزل
پرورش قارچ در منزل
پاک کردن سبزی و بسته بندی آن در منزل
خرد کردن قند و بسته بندی آن در منزل
پخت شیرینی و دسر در منزل
پرورش بلدرچین در منزل
ساخت زیور آلات در منزل
پرورش مرغ خانگی در منزل
پرورش پرندگان زینتی
طراحی لباس
پرستاری از کودکان در منزل
طراحی دکوراسیون در منزل
ویترای روی شیشه
نقاشی رنگ روغن
گل سازی در منزل
قلاب بافی در منزل
عروسک های بافتنی در منزل
تولید ترشیجات خانگی
گل دوزی در منزل
مجسمه سازی در منزل
تایپ در منزل
ترجمه متون انگلیسی
ساخت قاب گوشی
نگهداری از حیوانات خانگی
ساخت باکس هدیه
تولید و پرورش کاکتوس
طراحی روی سفال
تولید چیپس خانگی
خشک کردن میوه ها

اگر بخواهیم از لحاظ درآمد بهترین شغل برای زنان خانه دار معرفی کنیم قطعا نمی توان از شغل نام برد باید بازار فروش را بررسی کرد .


2-شغلهای آزاد پردرآمد در ایران

 فقط باکمی تلاش و کوشش در آموختن آن‌ها و با صبر و حوصله و تبلیغات فراوان می‌توانید درامد بالایی از آن‌ها به دست آورید. به فکر استخدام دولتی و استخدام‌های شرکتی نباشید، خودتان شغلی بیافرینید و لذت آن را ببرید. امروزه با داشتن مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری به دست آوردن شغل، کاری بسیار سخت است زیرا هزاران فارغ‌التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد در کشور وجود دارد و هیچ نوع شغلی برای آن‌ها وجود ندارد.

1- تعمیرکار خودرو (تعمیر پژو و سمند و پراید)

2- صافکاری و نقاشی خودرو

4- برق‌کار و خدمات باطری‌سازی خودرو (به همراه فروش باطری خودرو)

5- بنا و کاشی‌کار و سرامیک کار

7- پرورش گوسفند و شترمرغ و ماهی قزل‌آلا و بلدرچین

حتما بخوانید: کسب ثروت با روشهای حیرت آور و ایده آل کسب و کار


3-شغل های جدید و پردرآمد در ایران

شغل‌های پول‌ساز نیز بر اساس تغییر زمان مدام در حال عوض شدن هستند.
10 سال پیش در ایران بساز و بفروش‌ها بیشترین کسب درآمد خانگی را داشتند، اما امروزه آن‌قدر بازار ساختمان خراب شده که این شغل حدوداً نابود شده است.

1 » شغل‌های بخش کامپیوتر و اینترنت ایران درحال رشد است

2 » شغل‌های حوزه‌ی علوم‌پزشکی 

3 » کشاورزی و دامپروی نوین در ایران

4 » صنعت گردشگری ایران را فراموش نکنید

5 » غذای ایرانی هر روز محبوب‌تر دیروز

6 » بازارهای مالی جدید را دست کم نگیرید


6-کسب درآمد با سرمایه کم - کسب درآمد خانگی

فرصت‌های کسب و  کار زیادی وجود دارند که برای شروع به هزینه‌ی بسیار پایینی نیاز دارند یا حتی ممکن است به هیچ هزینه‌ای نیاز نداشته‌باشند اما درعوض باید زمان و تلاش زیادی برای به ثمر رسیدن آن‌ها صرف کنید. 


1-کسب درآمد برای نوجوانان

دنیای بزرگی که ما در آن زندگی می کنیم کسانی هم هستند که از کودکی فکر های بزرگی در سر دارند و با سعی و کوشش در رسیدن به اهدافشان پافشاری می کنند و با اعتماد به نفس به خواسته هایشان هم می رسند.نوجوان میلیونر

اغلب برایمان خنده دار به نظر می آید که کودکانی را که در مجاورت مان در آبمیوه فروشی ها کار می کنند در عمل "کارآفرین” بدانیم، اما ممکن است موضوع جدی تر از این حرف ها باشد. در حقیقت شمار فراوانی از میلیونرها وجود دارند که حتی تاکنون دبیرستان شان را هم تمام نکرده اند. 

منظور آنهایی که در خانواده های ثروتمند زاده شده اند نیست. حرف از میلیونرهای خودکفایی است که حتی به سن افتتاح حساب بانکی هم نرسیده اند. 

صحبت از بچه هایی است که از تجارت سر در می آورند و می دانند چگونه پول درآورند. این ذهنیت از سنین کم آغاز می شود. 


2-ساده ترین راه کسب درامد

بسیاری از ما درک درستی از کسب درآمد خانگی از اینترنت نداریم. بعضی ها با دیدن تبلیغاتی مثل «کلیک کنید و میلیونر شوید» پول درآوردن از اینترنت را مثل آب خوردن می دانند. و بعضی دیگر فکر می کنند جز با دیجی کالا شدن نمی توانند از اینترنت پول دربیاورند.

من در این پست قصد دارم، در میانه این دو نگاه اشتباه، یک راه منطقی و البته عملی را به شما نشان دهم.

واقعیت این است که کسب و کار اینترنتی، تفاوت اساسی با کسب وکارهای دیگر ندارد. اگر در کسب وکارهای دیگر نمی توان یک شبه پولدار شد (از راه سالم)، پس اینجا هم چنین چیزی معنی ندارد. در هر دو صورت ما قرار است محصول یا خدمت یا اطلاعاتی را به تعدادی انسان بفروشیم و پول دربیاوریم. پس این طرز فکر که در اینترنت پول ریخته و کسی نیست جمع کند، را فراموش کنیم.

اگر منطقی فکر کنیم، خداوند هر انسانی را با توانایی های خاصی آفریده تا بتواند روزی خود را به دست آورد. پس همه ما می توانیم در حد استعدادها و توانایی ها خدادادی و با کمک دانش و مهارتی که به دست می آوریم، امرار معاش کنیم. چه با اینترنت و چه بدون اینترنت.

اما شما که این مطلب را دارید می خوانید، از من انتظار دارید راه پول درآوردن از اینترنت که هم عملی باشد و هم سرمایه زیادی نخواهد را به شما یاد دهم. در ادامه روشی عملی برای کسب درآمد خانگی از اینترنت با درنظر گرفتن توانایی های خودتان به شما معرفی می کنم.

روش پیشنهادی من، کسب درآمد از اینترنت، با استفاده از یک وب سایت آموزشی است.

ابتدا لازم است یک موضوع برای سایت آموزشی تان انتخاب کنید. مثلاً آموزش نقاشی، عکاسی، آرایشگری، نواختن گیتار، کار با کامپیوتر، یا هر چیز دیگری که می توانید به دیگران یاد بدهید. نیازی نیست در این زمینه یک متخصص حرفه ای باشید.


3-ایده هایی برای کسب درآمد

ما در لابه لای ایده هایی برای معرفی کار در منزل بدون سرمایه اولیه، نمونه های موفق داخلی آن ها را هم معرفی خواهیم کرد، فقط کافیست همان ایده ها را در شهر و منطقه خود نیاز سنجی کنید و اگر دیدید شهر یا منطقه محل سکونت شما هم ظرفیت اجرای این ایده را دارد همان را پیاده کنید

1- کسب درآمد خانگی اینترنتی مطمئن از طریق ساخت فروشگاه آنلاین کالاهای فیزیکی

2- طراحی سایت فروش فایل و پروژه

3- ایده کسب درآمد از طریق راه اندازی سایت دانلود نمونه سوالات دانشگاهی

4- درآمدزایی از فروش برنامه بدنسازی و رژیم غذایی

5- ایجاد اپ استوری برای دانلود اپلیکیشن موبایل

6- راه اندازی سایت خبری و مجله تخصصی یا بلاگ

7- کسب درآمد از طریق ساخت سایت فروش اشتراک ماهانه و حق عضویت

8- راه اندازی سرویس سفر اشتراکی

9- ساخت فروشگاه آنلاین صنایع دستی

10- ساخت سایت خشکشویی آنلاین

11- کسب درآمد از طریق کسب و کار سرویس خدمات منزل، تعمیرات و تاسیسات خانگی

12- ایجاد کسب و کار نگهداری از سالمندان

13- راه اندازی فروشگاه آنلاین محصولات کشاورزی و باغبانی

14- کسب درآمد از طریق راه اندازی سرویس سفارش غذا

15- کسب درآمد از طریق راه اندازی کارواش آنلاین در شهرتان

16- کسب درآمد از مشاوره در یک زمینه تخصصی

17- کسب درآمد از طریق طراحی سایت

حتما بخوانید: مزایای کار در منزل و داشتن درآمد خانگی


4-کسب درامد از طریق موبایل

استفاده از گوشی های هوشمند این روزها در میان افراد جامعه بسیار گسترده شده است. عده ی زیادی هستند که این گوشی ها را فقط برای فعالیت در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام و تلگرام خریداری می کنند. افرادی که از این دستگاه های هوشمند استفاده می کنند حالا آنقدر طیف سنی وسیعی دارند که تقریبا برای هر قشری می توان در شبکه های اجتماعی مطلب یا محتوا تولید کرد و با فروش آنها کسب درآمد نمود. شاید 10 سال پیش تنها راه کسب درآمد از اینترنت، استفاده از کامپیوتر های شخصی بود و تا این حد افراد با سن ها و سلیقه های مختلف کاربر اینترنت نبودند. اما حالا به لطف پیشرفت تکنولوژی همه چیز تغییر کرده راه کسب درآمد خانگی نیز راحت تر شده است. 


5-کسب درآمد از بازی اندروید

mCent نام یک نرم افزار کاربردی برای سیستم عامل اندروید است که این امکان را برای کاربران خود فراهم می کند تا با انجام کارهایی نظیر نصب اپلیکیشن های اندروید , به کسب درآمد بپردازند. تنها چیزی که برای استفاده از این نرم افزار نیاز دارید , یک دستگاه هوشمند اندروید است. پس از نصب اپلیکیشن موردنظر , مقداری پول به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد و اگر نرم افزار را برای مدت بیشتری نصب نگه دارید , مبلغ بیشتری به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد


6-کسب درآمد با دیدن فیلم

با استفاده از اپلیکیشن BERMI تا $ 100 دلار درآمد کسب کنید !
برنامه BERMI یک اپلیکیشن جدید و جذاب و شبکه اجتماعی شبیه اینستاگرام هست که کاربران می توانند در آن با تماشا یا ارسال ویدئو و فعالیت در آن کسب درآمد خانگی دلاری داشته باشند.

این اپ در مدت کوتاهی از گوگل پلی بیش از یک میلیون دانلود و نصب گرفته است. ورژن اندروید باید 4٫2 به بالا باشد.

اپ Bermi به صورت ایردراپ به کاربران معرفی شده است که ارز دیجیتال آن bermi نام دارد. و در ازای فعالیتهایی که کاربران انجام می دهند توکن bermi به کاربران پرداخت می کند.


7-کسب درامد دانش اموزی

همه‌ی ما با دشواری‌های زندگی در حین تحصیل آشنا هستیم. مهم نیست که دانش آموز دبیرستانی هستید یا دانشجوی دانشگاه، زندگی برای قشر محصل می‌تواند بسیار گران باشد.در شرایط اقتصادی امروز جامعه بسیاری از دانس آموزان و دانشجویان به فکر کسب درآمد هنگام تحصیل باشند، کاری که هم بتواند کمک خرجشان باشد و آن ها را به سمت استقلال بیشتر از خانواده سوق دهد و هم با ساعت های کلاس ها و زمان مطالعه ی شان تداخلی نداشته باشد.

ممکن است در نگاه اول پیدا کردن شغلی با این شرایط غیرممکن به نظر برسد اما امروزه آزاد کاری (فریلنس) راه حلی برای این مواقع است. علاوه بر پول، زمان نیز یک نگرانی بزرگ برای افراد محصل است. نه تنها این افراد باید زمانی را برای رفتن به کلاس‌های خود اختصاص دهند، بلکه شاید مایل باشند زمانی را نیز صرف فعالیت‌های فوق برنامه و یا دیدار با خانواده و دوستان خود بکنند. به علت ساعات طولانی کلاس‌ها و برنامه‌های درسی، کار بر روی مشاغل تمام وقت عملاً غیر ممکن است. بنابراین در این‌جا به 5 روش برای کسب درآمد در هنگام تحصیل اشاره می‌کنیم:

 

به دنبال شغل پاره وقت باشید:

به علت این که کار بر روی شغل تمام وقت امکان پذیر نیست، یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسب درآمد خانگی توسط فرد محصل، یافتن شغل پاره وقت است. برای شروع بهتر است در نواحی اطراف محل تحصیلتان به دنبال موقعیت‌های شغلی بگردید. بسیاری از شرکت‌ها و فروشگاه‌ها در محله‌های اطراف دانشگاه‌ها و مدارس به استخدام افراد محصل تمایل دارند و در بعضی موارد حاضرند برنامه‌ی خود را با زمان محدود شما وفق دهند.
 

کاراموزی:

یک راه عالی برای کسب درآمد خانگی در حین تحصیل، کار به عنوان یک کاراموز در یک شرکت یا موسسه است. علاوه بر امکان کسب درآمد خانگی ، شما قادر خواهید بود دانش و تجربه‌ی خود را در زمینه‌ی کاری افزایش دهید و رزومه‌ی کاری قوی‌ای برای خود بسازید. برخی شرکت‌ها در صورت رضایت از کار شما ممکن است پیشنهاد کار پس از پایان تحصیلتان را نیز به شما بدهند.
 

تدریس خصوصی:

اگر وضعیت درسی مناسبی دارید و به درس دادن نیز علاقه دارید، تدریس خصوصی یکی از گزینه‌های مناسب برای کسب درآمد خانگی است. بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان در دروس خاصی دچار مشکل هستند به همین دلیل برای جبران ضعف‌های خود به معلمان خصوصی روی می‌آورند. تدریس خصوصی محدود به دروسی مثل ریاضی، فیزیک و شیمی نمی‌باشد و شما می‌توانید در زمینه‌های مختلف مثل ورزش یا موسیقی نیز به تدریس خصوصی بپردازید.
 

کسب و کار خود را راه بیاندازید:

شروع کسب و کار ممکن است در ابتدا دشوار باشد اما بسیاری از کارآفرینان موفق کسب و کار خود را در زمان تحصیل در دانشگاه راه اندازی کرده‌اند. امروزه با پیشرفت فناوری و در دسترس بودن دنیای مجازی به راحتی می‌توانید برای دریافت ایده‌های متنوع و الهام گرفتن از تجارت‌های موفق از اینترنت کمک بگیرید. از دنیای مجازی غافل نشوید ؛ سعی کنید تیمی از تخصص های متفاوت در حوزه ی فناوری اطلاعات گرد هم آورید .مانند طراح وبسایت ، گرافیست و یا کدنویس نرم افزار . دنیای مجازی نه نیازی به اجاره بهای گران دارد و نیازی به صرف هزینه بالا جهت دکوراسیون و تبلیغات . برای کسب و کار خود یک وبسایت طراحی کنید . سپس با ایجاد یک بنر یا پست دیجیتالی و اشتراک آن در شبکه های اجنماعی مانند ایستاگرام و تلگرام بصورت رایگان تبلیغ کسب و کار خود را شروع کنید. حتی اگر توانایی (فنی یا مالی ) راه اندازی وبسایت رو ندارید میتونید برای شروع از همین شبکه های اجتماعی شروع کنید. مثل تمامی پیج های فروشگاهی در اینستاگرام و کانال های تلگرامی که اینروزها میبینید. کمی خلاق باشید و محصولات و یا خدماتی متفاوت عرضه کنید
 

صنایع دستی خود را بفروشید:

اگر در ساخت وسایل و صنایع دستی تبحر دارید، از طریق فروش آنان می‌توانید کسب درآمد خانگی خوبی کنید. در صورتی که به حرفه‌های دیگر نظیر عکاسی یا نقاشی نیز علاقه دارید، فروش تعدادی از آثار هنریتان می‌تواند کمک زیادی به وضعیت مالی شما بکند. تا زمانی که محصولات شما تا حدودی حرفه‌ای به نظر برسند، حتماً افرادی خواهند بود که حاضر به پرداخت پول برای خرید آنان باشند. از بستر های شبکه های اجنماعی و فضای اینترنتی که در بالا اشاره شد غافل نشوید


8-راه های کسب درآمد آسان

کسب درآمد خانگی بیشتر، دغدغه‌ی بسیاری از ما است. راه هایی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها در کنار شغل اصلی‌تان برای کسب درآمد خانگی اضافه کمک بگیرید.


به لطف اینترنت، راه‌های زیادی برای کسب درآمد خانگی جانبی در منزل ایجاد شده است. در حقیقت کسب درآمد در محیط خانه، بدون توجه به اینکه کجا زندگی می‌کنید، بسیار آسان‌تر از چیزی است که تصور می‌کنید. مطمئناً زمانی که به دنبال درآمد‌ جانبی هستید، چاره‌ای نمی‌بینید به‌جز اینکه به دنبال مؤسسات کاریابی یا آموزش‌های آنلاین بگردید که همه‌جا تبلیغات آن‌ها به چشم می‌خورد.

این جستجو بیشتر کار شما را پیچیده می‌کند؛ اما در واقع برای کسب درآمد خانگی جانبی، نیاز به انجام کارهای زیادی نیست. تنها باید بدانید نتیجه‌ای که در پایان روز  به دست می‌آورید، وابسته به اهداف شما و آن میزان درآمدی است که به دنبال آن هستید.

اگر بخواهید برای کسب درآمد خانگی جانبی با ده‌ها نفر مشورت کنید، دیگر چگونه می‌توانید مسیر زندگی‌تان را پیدا کنید؟ مطمئن باشید به مشورت زیادی احتیاج ندارید؛‌ بدون شک شما قادر هستید از اینترنت درآمد کسب کنید؛ اما اول باید مشخص کنید که می‌خواهید چه مقدار زمان برای کسب درآمد جانبی اختصاص دهید.

حتما بخوانید: کسب و کارهای موفق که می توانید به درآمد میلیاردی برسید


9-کسب درآمد کلیکی

کسب درآمد کلیکی در واقع یک روش کسب درآمد اینترنتی است که در آن کاربران با کلیک روی هر محتوای تبلیغاتی یا باز کردن لینک صفحات اینترنتی مختلف، مبلغی را دریافت می کنند. مراحل انجام این کار بسیار ساده است و تنها کافی است در سایتی که چنین خدماتی را ارائه می دهد ثبت نام کنید و یک حساب کاربری ایجاد نمایید. سپس صفحات و یا تبلیغاتی که به شما پیشنهاد می شود را باز کرده و برای مدت 30 الی 1 دقیقه در صفحه بمانید و یا مطالب صفحه را مورد مطالعه قرار دهید. پس از اینکه مدت زمان خواسته شده طی گردید، حال به پنل کاربری خود مراجعه کرده و هزینه مورد توافق را دریافت کنید. این هزینه به حساب کاربری شما انتقال خواهد یافت و پس از اینکه به حداقل حد نصاب برداشت رسید، می توانید آن را برداشت کرده و به حساب بانکی خود انتقال دهید.


10-کسب درآمد بدون سرمایه

آیا میدانستید بدون هیچ سرمایه اولیه‌ای می‌توانید کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید و از طریق آن کسب درآمد خانگی کنید؟ آیا فکر می‌کنید بدون داشتن پول نمی‌توانید رویاهای خود در زمینه کسب و کار را دنبال کنید؟

آیا ایده خوب برای کسب و کار در ذهن خود دارید؛ اما فکر می‌کنید به دلیل نداشتن سرمایه نمی‌توانید آن را اجرا کنید؟

 • بدنبال چیزی باشید که می‌شناسید

 • سعی کنید بخشی از کارها را خودتان انجام دهید

 • یک سرویس (خدمت) ارائه کنید


11-کسب درآمد میلیونی

سیستم کسب درامد اینترنتی را هرکس میتواند راه اندازی کند و به درامد اینترنتی بالایی در ماه برساند . با راه اندازی این سیستم خیلی راحت میتوانید به درامد میلیونی و بسیار بالایی برسید و تحول عظیمی را در زندگی خود ایجاد بکنید 


12-کسب درآمد سریع

موفق ترین نمونه های استارت آپ ایرانی، برنامه های موبایلی هستند که این روزها بازارشان داغ است. برنامه نویسهای جوان بدون اینکه سرمایه مالی زیادی داشته باشند تنها با اتکا به فکر و ایده خود پول درو میکنند. کافی است هر کدام از اپلیکیشن ها به تعداد 50 هزار بار دانلود شود تا سودی معادل 35 میلیون تومان نصیب برنامه نویسه ای آن شود.


13-ایده های کسب درامد

ایده های جالب کسب درآمد در ایران
 

1- جای پارک پیدا کنید و پول بگیرید

2- افراد را دعوت کنید و پول در بیاورید

3- کانال تلگرام بزنید ، عضو ها را زیاد کنید و از تبلیغات پول دربیاورید

4- عکاسی کنید و پول در بیاورید

5- تدریس کنید و پول به دست بیاورید

6- رانندگی کنید پول بگیرید

حتما بخوانید: فنون کسب درامد و ثروت بیشتر


14-راه های کسب درامد

آیا شما هم مثل میلیون ها آدم کره زمین به دنبال یک راه کسب درآمد خانگی اضافه در کنار شغل تمام وقت تان هستید؟ کاهش موجودی حساب بانکی بر وضعیت سلامت‌تان تاثیر می‌گذارد؟ انجمن روانشناسان امریکا یک نتایج یک پژوهش را منتشر کرده است که نشان می‌دهد استرس پول بر سلامت مردم امریکا در سراسر این کشور تاثیر می‌گذارد. و بر اساس پژوهش‌ها، آدم‌های پولدار هم به استرس پول دچار هستند – یعنی این مشکل فقط گریبان‌گیر خانواده‌های کم‌درآمد نیست.

 

می‌توانید برخی از این استرس‌های مالی را با یک راه کسب درآمد خانگی اضافه از بین ببرید، حتی اگر به یک کار تمام‌وقت مشغول هستید. استیو چو از وب‌گاه MyWifeQuitHerJob از جمله افراد مشهوری است که علی‌رغم ادامه‌ی کار روزانه‌اش، دو کسب و کار با درآمدهای نجومی را نیز راه‌اندازی کرده است.

چه برای راه‌اندازی یک استارت‌آپ (نوبنیاد) یا انجام سرمایه‌گذاری جدید به دنبال پول نقد باشید، و چه در جست‌وجوی راهی برای سر و سامان دادن به بدهی‌های‌تان، چند صد یا چند هزار دلار درآمد اضافه می‌تواند زندگی‌تان را تغییر دهد


15-کسب درامد از کامپیوتر

دنیای امروز دنیای کامپیوتر و فن اوری اطلاعات است. سیاری از دانشمندان قرن حاضر را عصر ارتباطات و اطلاعات می نامند زیرا در این روزگار فرضیه دهکده جهانی تحقق پیدا کرده است و اهمیت رایانه در زندگی انسانها پررنگ تر از همیشه شده است چرا که همه مردم در زندگی روزانه خود با روش های مختلفی از این تکنولوژی استفاده می کنند. 
 
در واقع می توان گفت، نقش رایانه در زندگی امروز آنقدر پر رنگ شده که کودکی که با رایانه آشنا نباشد مانند گردشگری است که دریک کشورخارجی ،  زبان آن را نداند و برای هرچیزی یا هرکاری ازدیگران کمک بخواهد. 
 
با این تفاسیر می توان گفت، رایانه تقریباً روی کارتمامی افراد جامعه تاثیر گذاشته و در مشاغل گوناگون و حتی درتجارت نیز مورد استفاده قرار گرفته است. 


16-کسب درآمد

اگر از رفت و آمدهای روزانه کاری و روزمرگی های حرفه ای خسته شده اید، می توانید با شغل دوم در کار خود تنوع ایجاد کنید و از یکنواختی و روزمرگی در بیایید. منظور از شغل دوم، کسب درآمد خانگی غیر فعال است، در آمدی که بدون نیاز به حضور در مکان و زمان خاص، بدور از ترافیک و شلوغی راه، بدون استرس و پر در آمد کسب می کنید.


17-راههای کسب درآمد در ایران

پیدا کردن بهترین روش کسب درآمد خانگی به هدف، بودجه و شرایط خودتان بستگی دارد. مشخص کردن هدف اصلی و برنامه ریزی درست می تواند به موفقیت مالی تان کمک کند. کسب در آمد خانگی خیلی پیچیده نیست. فقط باید قبل از شروع کسب و کارتان، در مورد بازار هدف و نیاز مشتریان تحقیق کنید و آنها را نشانه بگیرید. در حقیقت نقشه راه برای خودتان ترسیم کنید. به روش های بکر و ناب فکر کنید روشی که خیلی ها از آن بی خبرند ولی می تواند در امد زا باشد.

به دلیل گستردگی دنیای مجازی و اینترنت، روش های کسب در آمد خانگی مجازی روز به روز افزایش می یابد. 


7-پیشنهاد کار تولیدی - کسب درآمد خانگی

در دنیای کسب و کار امروز یکی از مهمترین دغدغه های برای کسانی که میخواهند وارد بازار کار شوند این است که چه شغلی را انتخاب کنند تا بازدهی مناسب از لحاظ درآمدی نسبت به زمانی که برای آن کار انجام میدهند را داشته باشد تا بتوانند زندگی راحت تری را داشته باشند. میزان سرمایه برای انتخاب بهترین شغل آزاد یکی از مهمترین مسائل برای انتخاب شغل میباشد که چه برای کسانی که بعنوان شغل اول و چه کسانی که برای انتخاب شغل دوم دنبال کار جدید میگردند. بهترین پیشنهاد شغل دوم  یا پیشنهاد کار تولیدی  چه میتواند باشد؟ شغلی که در مقایسه با توان و میزان سرمایه بهترین بازدهی را داشته باشد و بتوان روی آینده کاری آن حساب کرد و مقطعی و زودگذر و یا فصلی نباشد و یکی از ملزومات اصلی بازار مصرف باشد. پیشنهاد کار تولیدی ما برای شما  راه اندازی کارگاه چاپ سیلک میباشد که میتوانید با سرمایه کم تا زیاد این کارگاه را راه اندزای کنید و کسب درآمد خانگی کنید.


1-تولیدی های کوچک و پردرامد برای کسب درآمد خانگی

درحالیکه سود خالص، تنها فاکتوری نیست که برای یک شخص یا شرکتِ کارآفرین مورد اهمیت است، پارامترهای بیشتری نظیر، مهارتهای شخصی کارکنان، مدرک تحصیلی یا فنی خاص و دوره‌های آموزشیِ طی شده هم برای استخدام کارکنان مورد نیازند. همچنین به این فاکتورِ مهم هم توجه میشود که در صورت بروز رکود اقتصادی، این شغلها و یا تجارتشان، همچنان به کار خود ادامه داده و دچار ورشکستگی نشوند

 

چه کاری درآمد خوبی دارد؟

1. حسابداران، مأموران مالیات، و مسئولین امور مالی شرکتها، 18.4درصد سود خالص سالیانه

2. مدیریت امور شرکت‌های کوچک و کارمندی برای سرمایه‌گذاران اقتصادی ،  15.5 درصد. سود خالص.

3. دفاتر مشاورین املاک و دلالی خانه و زمین. 15.2 درصد سود خالص سالیانه.

4. شرکتهای لیزینگ و اجاره‌ی خودرو و موتورسیکلت. 14.5 درصد سود خالص سالیانه.

5. خدمات حقوقی 14.5 درصد سود خالص.

6. پزشکان و دندان‌پزشکان 14.4 درصد سود خالص.

 

امیدوارم از این مقاله کامل و جامع کسب درآمد خانگی بتوانید استفاده نمایید.موفق و پیروز باشید.

احمدرضا کرامت

گروه تحقیقاتی و آموزشی کرامت زاده

 

source :keramatzade

 

 

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید