سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/06/28 2 نظر
با سرمایه ی کمتر از 100 هزار تومان، کسب درآمد اینترنتی آنلاین خود را راه اندازی کنید.

کسب درآمد اینترنتی


درآمد اینترنتی

 

1-کسب درآمد اینترنتی برای چه کسانی مناسب است؟

میخواهید کسب درآمد اینترنتی داشته باشید؟ دوست دارید در خانه ی خودتان کسب  درآمد کنید؟ به طور کلی راههای کسب درآمد را به افراد زیر پیشنهاد میکنیم:

•    دانشجویان
•    خانه داران
•    دانش آموزان و نوجوانان
•    کارمندانی که به دنبال کار پاره وقت برای پوشش هزینه های زندگی هستند.
•    معلمان و مدرسان.
•    افراد جویای کار در منزل.
•    همه ی علاقمندان به کسب درآمد اینترنتی


2-مزایای کسب درآمد اینترنتی

 

درامد

 

low-price-1امکان شروع با سرمایه اندک ( یا بدون سرمایه گذاری) : یکی از مزایای مهم کسب و کارهای آنلاین، امکان راه اندازی ان با هزینه ای بسیار کمتر از کسب و کارهای سنتی است. در این روش شما میتوانید حتی با سرمایه ی کمتر از 100 هزار تومان، کسب و کار اینترنتی آنلاین خود را راه اندازی کنید.

2-مدیریت از همه جا: بر خلاف کسب و کارهای سنتی که نیاز به حضور فیزیکی دارند، شما میتوانید بیزینس آنلاین خود را از هر نقطه ای دنیا مدیریت کنید.

3- مشتریان فرا منطقه ای : یکی دیگر از مزایای این روش، امکان ارائه ی خدمات به همه ی افراد فارغ از موقعیت مکانیشان است. شما محدود به منطقه ی خاصی نیستید و میتوانید محصول و خدمات خود را به کل شهر، کشور و یا حتی دنیا ارائه دهید.

 ارائه خدمات 24 ساعته : یک فروشگاه شبانه روزی باشید! با کسب و کار اینترنتی آنلاین میتوانید بدون وقفه در دسترس باشید.
 
سرعت بالا: از طریق کسب و کار اینترنتی آنلاین، میتوانید در لحظه و بصورت آنی به مشتریان خود پاسخ دهید که این منجر به اعتماد و انگیزه ی بیشتر مشتری میشود.

حذف کاغذ بازی: تمام کارهای خود را بصورت دیجیتال انجام دهید.

ارتباط پیوسته با مشتری: شما میتوانید مشتریان کسب و کار اینترنتی آنلاین خود را بصورت مستمر پیگیری کنید که این باعث افزایش رضایتمندی مشتری میشود.
 
مدیریت راحت تر و جامع تر: شما به عنوان مدیر  و کسب درآمد اینترنتی آنلاین، میتوانید به سادگی برروی کل پروسه ی ارائه ی کالا یا خدمات نظارت مستقیم داشته باشید و به راحتی گزارشهای دقیق از عملکرد آن را دریافت کنید.

 افزایش روز به روز گرایش مردم به خرید اینترنتی: خوشبختانه در سالهای اخیر، استقبال مردم از فروشگاه های اینترنتی رو به افزایش بوده و مزیت های خرید اینترتی برای بسیاری از افراد جامعه نهادینه شده که این بستری بسیار مناسب برای موفقیت کسب و کارهای اینترنتی آنلاین را فراهم میکند.

تبلیغات و جذب مشتری با هزینه ی کمتر: در مقایسه با فعالیت های تجاری سنتی، در کسب درآمد اینترنتی آنلاین مارکتینگ و جذب مشتری به مراتب با هزینه ی کمتری انجام میشود.

 ارائه ی خدمات در حجم انبوه: با استفاده از بستر وب، میتوانید خدمات خود را بصورت همزمان به هزاران نفر ارائه دهید.

چند برابر کردن درآمد: اگر شما یک فروشگاه سنتی داشته باشید، بزرگتر کردن آن بسیار پرهزینه و زمانبر است. اما در کسب درآمد اینترنتی با چند کلیک میتوانید بخش جدیدی را به فروشگاه خودتان اضافه کنید.
 

مقاله مرتبط:8 راهکار متفاوت برای جذب مشتریان جدید


3-منابع کسب درآمد اینترنتی

 

درآمد اینترنتی


1-وبلاگ و یا وب سایت تجاری خود را راه اندازی کنید 

 حضور مستمر در تار جهان نمای وب یا همان WWW را با راه اندازی وب سایت خود مورد توجه قرار دهید. از وب سایت خود برای اشتراک گذاری سرگرمی ها، نظرات و علاقه مندی های خود با دیگران استفاده کنید و از صفحه ی خود برای برقراری ارتباط با مردم بهره ببرید. با انجام این کار، شما در موقعیتی قرار می گیرید که بتوانید از طریق جذب آگهی آنلاین (به عنوان مثال گوگل ادوردز)، همکاری در فروش (توضیح کامل در پاراگراف بعدی) و همچنین از طریق لیست کاربران، یک کسب درآمد اینترنتی ثابت برای خود ایجاد کنید. 
 

مقاله مرتبط:4 روش برای پیش بینی نتیجه سرمایه گذاری شما

2. همکاری در فروش برای کسب درآمد اینترنتی

 حتی اگر شما هیچ محصول یا خدمتی را برای ارائه ندارید، "همکاری در فروش" این فرصت را به شما می دهد تا بتوانید از طریق فروش محصولات یا ارائه خدمات سایر شرکت ها، کمیسیون خوبی را دریافت کنید. فروشندگان اینترنتی آنلاین، برای شما یک وب سایت همکاری در فروش تدارک می بینند و پشتیبانی بازاریابی را نیز به عهده می گیرند و تمام کاری که شما باید انجام بدهید، این است که محصولات یا خدمات شرکت مد نظر را به وسیله ی لینک در شبکه های اجتماعی، موتور های جستجوگر و در حالت ایده آل، در وب سایت خود معرفی و تبلیغ کنید. 
 
3. نشر آنلاین (کتاب الکترونیک) برای کسب درآمد اینترنتی

 بدون توجه به سبک زندگی و شغل کنونی شما، احتمالاً کتابی درون شما در حال فریاد کشیدن است تا راهی به بیرون پیدا کند. پلتفورم نشر مستقیم کنید یا همان KDP (Kindle Direct Publishing) شرکت آمازون به هزاران نفر این فرصت را داده تا کتاب های الکترونیکی نوشته ی خود را به فروش بگذارند و به کسب درآمد اینترنتی بپردازند. البته از این راه نیز می توانید به عنوان راهی برای جلب توجه ناشران سنتی به سمت کتاب خود بهره ببرید..
 

مقاله مرتبط:کسب و کار خود را برنامه ریزی کنید

 

4. نظرسنجی آنلاین 

 

  نظرسنجی آنلاین، یکی از آسان ترین راه های کسب درآمد اینترنتی اضافی است. شرکت های تجاری و شرکت های تحقیقات بازار به شدت به دنبال نظرات مردم در مورد محصولات و خدمات خود هستند و پاداش خوبی را به شرکت کنندگان در نظر سنجی پرداخت می کنند. بسته به میزان پیچیدگی نظرسنجی ها، شرکت در هر نظرسنجی می تواند 5 یا 10 دلار و یا حتی بیش از این مقدار ارزش داشته باشد. 

 شرکت های معتبر بسیاری وجود دارند که می توانید آنها را انتخاب کنید اما احتمالاً ترجیح می دهید که در ابتدای کار، فقط در 3 الی 5 نظرسنجی شرکت کنید. 
 

5. فری لنسینگ (Freelancing) آنلاین -کسب درآمد اینترنتی

 

درامد میلیاردی

  اگر مهارت های روزنامه نگاری و نویسندگی خاصی دارید، فری لنسینگ (کار به عنوان فری لنسر) می تواند به منبع درآمد دوم شما تبدیل شود. شرکت ها برای انجام برخی از تکالیف خاص خود، به طور فزاینده ای در حال حرکت به سمت استفاده از منابع بیرونی هستند و اگر بتوانید خود را ثابت کنید، کارهای بسیاری برای انجام شدن، انتظار شما را می کشند. حتی شما با داشتن مهارت های ساده ای مانند ورود داده ها و اطلاعات، می توانید بین 5 تا 10 ساعت در هفته برای این کار، زمان صرف کنید. 

یک کامپیوتر متصل به اینترنت و یک اراده برای گردآوری مشتریان قابل احترام، تمام چیزی است که به آن نیاز دارید. شانس های زندگی همین فرصت هایی هستند که به شما اجازه می دهند تا مهارت ها و تجربیات ارزشمندی را کسب کنید که کسب و کار فعلی و سابقه ی شغلی شما را پر بار و گرانبهاتر از همیشه می کنند. 
 
توضیح بیشتر: فری لنسینگ (Freelancing) گونه ای از قرار داد کاری است که طبق آن فرد متعهد می شود که کاری را در ازای دستمزدی مشخص برای کارفرما انجام دهد. فریلنسر (Freelancer)، کسی است که بدون تعهد بلند مدت به کارفرما و معمولاً به صورت روزانه یا پروژه ای، به انجام مسئولیت می پردازد. 

 

 

مشاهده لینک pdf مقاله:کسب وکار اینترنتی

مطالب مرتبط

نظرات

سیدحسن پورحسینی
۱۳۹۷/۰۹/۱۵۰۰
پاسخسلام من یک سالی هست بیکارم اتفاقا کارباگوشی وب گردی ونوشتن علاقه دارم ولی نمی دانم ازکجابایدشروع کنم به نظرمن اگربشودنصفی ازکارراخود سایت یعنی به نحوی که وقتی کاربرشروع به کارمی کندخاطر جمع باشد تمام کارهای اولیه که نیازبه یک ثبت نام موفق است راانجام شده است و بداندهرکاری که انجام می دهددستمزدی داردخلاصه همانطورکه یکی ازکاربران آقای حسین نژادگفته بعضی قدرت فهمشان پایین است برای همین بایدسایت همانگونه که دربالاگفتم نصفی ازکاررا برای کاربرانجام دهد
محمدحسین نژاد
۱۳۹۷/۰۸/۱۳۰۰
پاسخسلام،من خیلی علاقه مندم درانترنت باگوشی موبایلم کارانترنتی بکنم،که هم توش سودمیلیونی باشه،که خیلی سریع هم به این سودبرسم،ولی ازبس که ای کی یو پایینی دارم،یعنی کودن تشریف دارم هیچی ازاین کارها نمی فهمم ،خلاصه یه کارشوسته روفته باید داشته باشم که راحت باش کارکنم،پیشنهاد می خواهم که چه کاری باید بکنم ،خیلی سپاسگذارم

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 19

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید