سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

قانون جذب | انواع کاربرد قانون جذب برای موفقیت در زندگی

قانون جذب |  انواع کاربرد قانون جذب برای موفقیت در زندگی
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/07/27 0 نظر

هر آنچه که در ذهن شما باشد،با قانون جذب ان را دریافت می کنید.انواع کاربرد قانون جذب برای موفقیت ها در زندگی که حتما باید بکار برید.

 

 

 به عبارت ساده تر ، قانون جذب توانایی جذب هر آنچه که ما روی آن تمرکز می کنیم ، وارد زندگی ما می شود. اعتقاد بر این است که ، صرف نظر از سن ، ملیت یا اعتقاد مذهبی ، همه ما مستعد قوانینی هستیم که حاکم بر جهان است ، از جمله قانون جذب. این قانون جذب است که از قدرت ذهن استفاده می کند تا آنچه را که در افکار ما است ، ترجمه کند و آنها را به واقعیت تبدیل کند. در اصطلاحات اساسی ، در نهایت همه افکار به چیزهایی تبدیل می شوند . اگر بر عذاب و غم منفی متمرکز شوید ، در زیر آن ابر خواهید ماند. اگر بر افکار مثبت متمرکز شوید و اهدافی را برای رسیدن به هدف خود داشته باشید ، با عملی گسترده راهی برای دستیابی به آنها خواهید یافت.

به همین دلیل است که جهان چنین مکانی بی نهایت زیبا است. قانون جذب (the law of attraction) اینگونه بیان می کند که هر کاری را که می توانید در چشم خود تصور کنید و در ذهن نگه دارید قابل دستیابی است اگر در یک برنامه کاری اقدام کنید تا به جایی برسید که می خواهید باشید.


1-قانون جذب چیست


قانون جذب یکی از بزرگترین رمز و رازهای زندگی است. افراد معدودی کاملاً آگاه هستند که قانون جذب چه تاثیری در زندگی روزمره آنها دارد. چه ما این کار را آگاهانه و چه ناآگاهانه انجام دهیم ، در هر ثانیه از وجود ما ، ما به عنوان آهن ربا انسان عمل می کنیم و افکار و احساسات خود را بیرون می کشیم و بیشتر آنچه را که بیان کرده ایم ، دوباره به خود جلب می کنیم.

 

قانون جذب چیست

 

متأسفانه ، بسیاری از ما هنوز هم نسبت به پتانسیل هایی که در اعماق ما قفل شده اند ، نابینا هستیم. در نتیجه ، آسان است که افکار و احساسات خود را کنترل نکنید. این افکار اشتباه را منتقل می کند و احساسات و وقایع ناخواسته بیشتری را وارد زندگی شما می کند.

با گفتن این موضوع ، کشف اینکه قانون جذب در زندگی شماست باید دلیل بزرگی برای جشن باشد! هنگامی که قدرت جذب توسط شما درک شد دیگر مخفی نیست . بعلاوه ، شما آموخته اید که چگونه به طور مؤثر این موارد را در زندگی روزمره خود اعمال کنید ، کل آینده شما برای خلق شماست.


تاریخچه قانون جذب
 

قبل از شروع سفرهای باورنکردنی به سمت روشنگری واقعی در قانون جذب ، مهم است که بدانید که می توانید آن را در زندگی خود اعمال کنید و در صورت استفاده از ابزارهای صحیح می تواند مؤثر باشد. رویه ها و اعتقادات موجود در این قانون باعث نادیده گرفتن زندگی افراد بزرگ در طول تاریخ شده است.


چه چیزی قانون جذب است

صدها سال پیش تصور می شد که قانون جذب ، بودا نامیرا به انسان تعلیم داده شود. اعتقاد بر این است که وی می خواست که شناخته شود که "آنچه شما شده اید همان چیزی است که شما فکر کرده اید". این اعتقادی است که در قانون جذب کاملاً ذاتی است.

با گسترش این مفهوم به فرهنگ غربی اصطلاح "کارما" نیز آمده است ، اعتقادی است که در بسیاری از جوامع رواج دارد.

در طول قرن ها ، این درک مشترک در بین بسیاری از مردم بوده است که آنچه شما به جهانیان می دهید (چه عصبانیت باشد ، چه خوشبختی ، نفرت یا عشق باشد ) در نهایت چیزی است که می تواند در پایان به زندگی خود بازگردد.

این مفهوم ساده و به راحتی قابل پیگیری است که برای تعداد زیادی از سالها در بین بسیاری محبوب شده است. این نشان می دهد که ایده قدرت جذابیت چیز جدیدی نیست. در حال حاضر برای بسیاری از ما از طرق مختلف قابل تشخیص است.


اصول اصلی قانون جذب

اصول اصلی قانون جذب را می توان در آموزه های بسیاری از تمدن ها و گروه های مذهبی نیز کشف کرد.اثبات ستایش برای قوانین جذب را می توان در سنین مختلف کشف کرد. همه به روش های مختلف ضبط و آموزش داده شده اند ، اما هنوز هم وجود دارد تا همه بشریت بتوانند آن را پیدا کنند.


آیا قانون جذب واقعیت دارد؟


همانطور که قبلاً بحث شد ، قانون جذب و ارزش های آن در طول تاریخ دیده شده است. و بسیاری از زنان و مردان بزرگی که نشان خود را بر این جهان گذاشته اند ، قانون جذب را یکی از بزرگترین قدرتهای روی زمین نشان داده اند. با بسیاری از شاعران ، هنرمندان ، دانشمندان و اندیشمندان بسیار خوبی چون شکسپیر ، بلیک ، امرسون ، نیوتن و بتهوون ، همه این پیام را از طریق بسیاری از آثار خود انتقال می دهند.

طرفداران مدرن بسیاری از قانون قانون جذب نیز وجود داشته اند. این موارد شامل اپرا وینفری ، جیم کری و دنزل واشنگتن است. علاوه بر این ، با بیش از 5.8 میلیون هوادار فیس بوک ، داستان های موفقیت آمیز زیادی پیرامون قانون جذب وجود دارد.

 

چالش برانگیزترین بخش تأیید و پذیرش حقیقت آنچه قانون جذب دارد ارائه می دهد این است که بدانید که هر یک از تصمیمات شما در زندگی ، چه خوب و چه بد ، به تنهایی توسط شما شکل گرفته است. برای بسیاری ، این می تواند یک قرص تلخ برای بلع باشد ، به خصوص اگر احساس می کنید که شما یا عزیزانتان به برخی ضربات سخت در زندگی برخورد کرده اید.

با این حال ، هنگامی که واقعاً فهمیدید که کلید اصلی قانون جذب چیست ، می توانید با امید و شجاعت در دانش بیش از حد تجدید کنید که آزاد هستید که مسئولیت زندگی خود را بر عهده بگیرید و خود را برای همیشه از چرخه ترس آزاد کنید ، نگرانی یا منفی که مدت طولانی شما را عقب نگه داشته است.


علم قانون جذب: واقعیت ، نه داستان


کار فیزیکدانان کوانتومی طی سالهای اخیر به درخشش بیشتر در مورد تأثیر باورنکردنی که قدرت ذهن در زندگی ما و جهان به طور کلی دارد ، کمک کرده است. هرچه این ایده توسط دانشمندان و متفکران بزرگی به طور یکسان کاوش شود ، درک بیشتری در مورد چقدر نقش ذهن در شکل دادن به زندگی و دنیای پیرامون ما دارد.


چه چیزی قانون جذب است

فرقی نمی کند که شما تا به حال درک کاملی از فیزیک کوانتومی در پشت قانون جذب داشته باشید. با این حال ، این بدان معنا نیست که همه ما نمی توانیم از مزایای بسیاری که این سخاوتمندانه و قانونی می تواند به ما ارائه دهد ، برخوردار باشیم.

از آنجا که فیزیکدانان برای کسب اطلاعات بیشتر و بیشتر در مورد قانون به ما می آیند ، بیشتر می توانیم از تحقق واقعاً رهایی بخش و توانمند سازنده شادمان باشیم که ما خالقان و کنترل کننده های زندگی و انرژی همه ما از آن هستیم.

خوشحال باشید ، زیرا جهان همیشه در کنار ماست ! هرچه وقت بیشتر به یادگیری چگونگی استفاده از قانون جذب به طور مؤثر اختصاص دهید ، زندگی شما تحقق و پاداش بیشتری خواهد داشت. هیچ محدودیتی وجود ندارد! ذهن خود را باز کنید و از فراوانی طبیعی جهان لذت ببرید.


راز قانون جذب - چگونه از قانون جذب استفاده کنیم


وقتی متوجه شدیم که امکاناتی حیرت انگیز که زندگی باید به ما ارائه دهد ، می توانیم درک کنیم که ما مانند هنرمندان هستیم. ما در حال ایجاد عکس هایی از زندگی مورد نظر خود هستیم و سپس انتخاب می کنیم و اقداماتی انجام می دهیم که آنچه را که پیش بینی کرده ایم تحقق یابد.

زندگی یک بوم خالی از امکان است. شما کنترل می کنید که تصویر نهایی چگونه می تواند به نظر برسد.

قانون جذب بسیار ساده است. بدون جلب. کلیه قوانین طبیعت کاملاً کامل است و قانون جذب نیز از این قاعده مستثنی نیست. مهم نیست که به دنبال چه چیزی باشید یا به زندگی برسید یا به زندگی برسید ، اگر بتوانید ایده خود را حفظ کنید و آن را برای خود در ذهن خود ببینید ، می توانید با استفاده از تلاش خودتان این مسئله را داشته باشید.

در اینجا فقط چند قسمت از زندگی شما وجود دارد که می توانید با استفاده از قانون جذب آنها را بهبود بخشید.


1. تجلی عشق و روابط با قانون جذب

با ایجاد روابط جدید هر روز ، جای تعجب نیست که این یک هدف مشترک است. بسیاری از افراد آرزوی دیدار با عشق زندگی خود را دارند. اما آیا قانون جذب می تواند به زندگی عشق شما کمک کند؟

جواب کوتاه؟ آره.

چگونه برای پیدا کردن-عشق-استفاده-از-قانون-جذب

بسیاری از تکنیک ها و تمرین های Law Of Attraction وجود دارد که می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس ، کاریزما و تمایل ناخودآگاه کلی برای دریافت عشق شود. به این ترتیب ، با استفاده از قانون جذب می توانید روح واقعی خود را جذب کنید.

دریابید که چگونه می توانید با استفاده از این قانون از قانون جذب برای زندگی عشق بهتر استفاده کنید:


2. جذب پول و ثروت با استفاده از قانون جذب
 

"همیشه به یاد داشته باشید ، پول بنده است. شما استاد هستید. "

-Bob Proctor

یکی دیگر از اهداف مشترک در سراسر جهان فراوانی مالی است . ثروت مزایای آشکاری برای زندگی شما به همراه دارد. پول می تواند یک سقف روی سر و مواد غذایی شما روی میز قرار دهد. به همین ترتیب ، این توانایی را دارد که خانواده و دوستان خود را فراهم کند.

متأسفانه ، بسیاری از ما با ایده ثروت روابط دشوار داریم. مطمئناً حاکی از طمع و غرور است. برای قانون جذب پول و ثروت ، باید این الگوهای منفی فکر را از بین ببریم. جنبه اصلی قانون جذب این ایده است که مثبت بودن باعث افزایش مثبت می شود. بنابراین ، می توانید با کمک ابزارها و تکنیک های تجسم یاد بگیرید که چگونه عادتهای مثبت پول را به راحتی مهار کنید.


3. سلامت روحی و جسمی خود را بهبود بخشید
 

سلامتی فراتر از بدن جسمی ما است. این فقط مربوط به چیزی نیست که در بدن خود می گذاریم یا از آن خارج می شویم ، بلکه در مورد احساسات ما و اینکه چگونه از نظر روحی نیز احساس می کنیم نیست. "

-کاترین هورست

 

با کارهای روزمره کاری ، تعهد به دوستان و خانواده و زندگی روزمره ، ما گاهی اوقات از سلامتی شخصی خود غافل می شویم. در حالی که استفاده از قانون جذب صرفاً نمی تواند رژیم سالم ، ورزش و معاینات منظم پزشک را جایگزین کند ، می تواند دامنه وسیعی از مزایا را برای سلامت روحی ، روحی و جسمی شما ایجاد کند.آموزش مغز خود برای دیدن مثبت در همه چیز ، امکان رشد روحی و شادی را فراهم می آورد ، که به نوبه خود می تواند سلامت جسمی شما را بهبود بخشد. به همین ترتیب ، وقت گذاشتن برای مراقبت از خود می تواند به مبارزه با طیف وسیعی از بیماری های روانی کمک کند.
به طور مشابه با ذکر نکات فوق ، سلامت روان می تواند بر سلامت جسمی و سلامتی شما تأثیر بگذارد. بنابراین ، شما باید هرچه سریع تر سطح استرس را کاهش دهید. علاوه بر این ، قانون جذب این کشور بر این ایده از اعتماد به نفس و ایمان به جهان تمرکز دارد. برای استفاده مؤثر از


یک هدف مشترک دیگر ، کاهش وزن به دلایل مختلف می تواند یک فرایند بسیار کمرنگ کننده باشد. با این وجود نیازی به این نیست که اینگونه باشد. تفکر مثبت در واقع می تواند به از بین بردن پرخوری و عدم انگیزه کمک کند.

یک رویکرد باهوش تر به خوردن غذا نیز می تواند چیزهای زیادی در مورد بدن و اشتهای شما نشان دهد. به این ترتیب ، ابزارها و تکنیک های تجسم در هنگام تلاش برای جبران شدن ، واقعاً می توانند مفید باشند.


4- با قانون جذب ، موفقیت و فراوانی را به خود جلب کنید
 

همه می دانند که آیا او آن را می داند یا نه. تجسم رمز و راز بزرگ موفقیت است. "

-Rhonda Byrne (نویسنده  راز )

در حالی که "موفقیت" ممکن است مبهم به نظر برسد ، در واقع فقط اثبات می کند که چگونه قانون جذب همه جانبه است!

موفقیت کلی می تواند با اهداف فردی حاصل شود اما می تواند در قالب زندگی رویاهای شما نیز حاصل شود. فقط باید از ابزارهای مناسب استفاده کنید!


نحوه شروع استفاده از قانون جذب امروز
 

من می دانم که تعداد زیادی از اطلاعات در این صفحه وجود دارد. شاید ندانید که اکنون به کجا بروید یا چگونه این سفر را شروع کنید. من قصد دارم این کار را برای شما آسانتر کنم ...

چه چیزی قانون جذب است

اگر آماده نمایش زندگی رویاهای خود هستید ، برای پرورش چشم انداز مثبت به ابزارهایی نیاز دارید. طیف وسیعی از منابع ، ابزارها و روش های انجام این کار وجود دارد ... و آنها می توانند امروز در دسترس شما باشند!


2-تمرین قانون جذب


آیا شما از استفاده از قانون جذب بسیار هیجان زده اید و در عین حال نمی دانید که چگونه می توانید برای پیدا کردن زمان برای تمام تکنیک ها ، تمرین ها و روال هایی که متخصصان پیشنهاد می کنند ، مدیریت کنید؟

نگران نباش واقعیت این است که بسیاری از افراد که با قانون جذب کار می کنند زندگی شلوغی دارند و به دنبال روش های هوشمندانه برای مقابله با سایر تعهدات خود با تمایل خود به تمرین روش های بهبود توانایی های تجلی هستند. اگر رفت و آمد روزانه دارید ، پس این نکته ها را دنبال کنید تا از آن زمان بهترین استفاده را ببرید .


آموزش و مراحل قانون جذب

1. تجسم کنید


در هنگام رفت و آمد می توانید تجسم خلاق خود را تمرین کنید! حتی اگر شما فقط 10 تا 10 دقیقه مسافرت داشته باشید ، زمان زیادی برای جلب توجه شما به آینده بهتر است.

شاید در خانه خود مشکل داشته باشید که حواس پرتی را نسبت به آنچه که انجام می دهید دشوارتر کنید ، اما این در حالی است که هدفون وارد آن می شود. برخی از موسیقی های آرامش بخش یا الهام بخش را بارگیری کنید و بگذارید به شما کمک کند تا وارد فضای مرکزی شوید تا اهداف خود را تجسم کنید.


2. برای تقویت انرژی مدیتیشن کنید


علاوه بر تجسم ، می توانید مراقبه ای را انجام دهید که تمرکز آن بر دسترسی یکی از نقاط Dian Tien (مراکز انرژی متناسب با روده ، قلب و سر شما) باشد. انرژی اساسی شما دقیقاً زیر ناف شماست و تلاش برای افزایش آن به بهتر شدن شهود و تعمیق ارتباط شما با اصیل ترین آرزوها کمک می کند.

فقط کافی است چشمان خود را ببندید و یک توپ از نور درخشان در آن منطقه تصویر کنید ، به تدریج در اندازه افزایش یابد تا زمانی که احساس کنید گرمای آن در اطراف لگن شما تابش می کند. شما بلافاصله احساس انرژی و آمادگی برای مواجهه با روز با عزم و خوشبختی خواهید داشت!


3. مطالب جدید درباره قانون جذب را بخوانید


صحبت از کتاب ، چه راه بهتری برای گذراندن مسافرت خود از خواندن مطالب بیشتر درباره قانون جذب است! خواه این کار را با کتاب فیزیکی ، مقالات چاپی یا یک وسیله الکترونیکی انجام دهید ، استفاده از وقت خود را به حداکثر می رسانید و مطمئناً تکنیک های جدیدی را یاد خواهید گرفت که فوراً تمرین شما را بهبود می بخشد.


4. به تأییدهای موجود در تلفن خود نگاه کنید


اگر کسی که رانندگی می کند یا مسافر مشابه خود دارید ، می توانید اظهارات خود را با صدای بلند در اتومبیل بگویید .

با این وجود ، اگر در هنگام رفت و آمد در اتوبوس یا قطار شروع به خواندن تأییدهای موردعلاقه خود کنید


5. مجله سپاس خود را به روز کنید


راه دیگر برای استفاده از رفت و آمد (هنگامی که شخص دیگری رانندگی می کند) این است که وقت خود را برای نگه داشتن یک ژورنال سپاسگذاری یا مثبت نگه دارید که باعث می شود تا شما را در مورد تمام احساسات خوبی که در مورد زندگی خود دارید فکر کنید.


3-قانون کائنات چیست


آیا تا به حال سعی کرده اید به مقصدی بروید که قبلاً هرگز از آن بازدید نکرده اید و هرگز چیزی در مورد آن نمی دانید؟ آیا می توانید به یاد داشته باشید که چند بار راه خود را فراموش کرده اید ، چرخش ها و باید مجدداً همه را شروع کرد؟ آیا فکر می کنید نقشه یا ناوبری ماهواره ای در آن مقطع زمانی برای شما بسیار مفید باشد؟

 

کائنات و آرزوها

این همان چیزی است که احساس می کنیم وقتی سعی می کنیم در زندگی حرکت کنیم بدون این که بدانیم قوانین مختلف طبیعت (قوانین جهانی) برای پیروزی در بازی زندگی از آنها پیروی می کنند.

وقتی تصمیم می گیریم که قوانین طبیعی جهان را نادیده بگیریم ، نیازی به یادآوری نیست که اغلب ، ما مبارزه ، مقاومت ، سرنوشت غیرقابل تحقق ، درد ، عدم هدایت و غیره را تجربه خواهیم کرد.


قانون جذب کائنات

همیشه در طبیعت بشریت این بوده است که اکثراً به چیزهایی که می توانیم ببینیم ، احساس کنیم ، طعم دهیم ، بشنویم یا لمس کنیم ، در حالی که شک به هر چیز دیگری که خارج از درک حواس فوری ما باشد ، ایمان داشته باشد. با این حال ، شما آن را باور دارید یا نه ، این قوانین جهانی بر زندگی روزمره ما تأثیر می گذارد و شما نمی توانید آن را تغییر دهید. شما می توانید این قوانین جهانی را به ریشه بسیار عمیق درختی که در زیر خاک دفن شده است ، نگاه کنید که چشمان معمولی نمی توانند آن را ببینند ، اما ریشه چنان تأثیر زیادی روی درخت می گذارد ، زیرا بدون ریشه ، یک درخت نمی تواند بایستد.


1) قانون یگانگی الهی

 

قانون یکتایی الهی اولین 12 قانون جهانی است و به ما کمک می کند تا درک کنیم که در این جهانی که زندگی می کنیم ، همه چیز به همه چیز دیگر مرتبط است. هر فکر ، کلمات ، اعمال و اعتقادات ما بدون در نظر گرفتن اینکه مردم نزدیک یا دور باشند یا به عبارتی فراتر از زمان و مکان ، بر دیگران و جهان پیرامون ما تأثیر می گذارد.


2) قانون ارتعاش

 

قانون لرزش تصریح می کند که همه چیز در جهان ارتعاش می کند ، حرکت می کند و به صورت دایره ای حرکت می کند. همان اصل لرزش در دنیای جسمی در مورد احساسات ، خواسته ها ، افکار ، رویاها و خواست ما اعمال می شود. هر صدا ، فکر یا چیز فرکانس ارتعاش منحصر به فرد خود را دارد. وقتی افراد را می شنوید می گویند "مانند جذب مانند" ، آنها در واقع به این موضوع اشاره می کنند که چگونه یک انرژی ارتعاش می تواند با همان انرژی یا ارتعاش مشابه انرژی طنین انداز شود یا جذب شود.


راز قانون جذب کائنات

اساساً ، این دلیل است که آنچه دیگران انجام می دهند یا می گویند مستقیم یا غیرمستقیم بر ما تأثیر می گذارد. اما اگر از لرزش فعلی خود راضی نیستید ، باید یک انتخاب آگاهانه انجام دهید تا انرژی خود را بیشتر بر روی احساسات مثبت و کمتر بر احساسات منفی متمرکز کنید تا بتوانید ارتعاشات خود را بالاتر از آن چیزی که در زندگی خود نمی خواهید قرار دهید. . اگر نمی خواهید خبرهای بدتری برای شما پیش بیاید ، کسی نباشید که شروع به انتشار آن به دیگران کنید. با دادن دیگران به آنچه می خواهید ، غیرمستقیم آنچه را که به شما باز می گردد ، افزایش می دهید.


3) قانون عمل

قانون عمل باید انجام شود تا ما بتوانیم چیزهایی را در زمین آشکار کنیم. بنابراین ، ما باید درگیر اقداماتی باشیم که از کلمات ، احساسات ، دید ، افکار ، رویاها و احساسات ما پشتیبانی می کنند. این اقدامات تجلی نتایج مختلفی را به ما می دهد که به کلمات ، افکار ، رویاها و احساسات خاص انتخاب شده وابسته است.


4) قانون مکاتبات


قانون مکاتبات اساساً ما را در صندلی رانندگان زندگی خودمان قرار می دهد. دنیای بیرونی ما بازتاب مستقیمی از دنیای درونی ما است ، بنابراین باید مسئولیت زندگی خودمان را بپذیریم.

مثال خوب دیگر این قانون این واقعیت است که در دنیای جسمی ، انرژی ، لرزش ، نور و حرکت اصول مربوط به خود را در جهان دارند. این رابطه بین دنیای "نامحدود کوچک" و "بزرگ بی نهایت" خوانده می شود .


5) قانون علت و معلول

قانون علت و معلوم تصریح می کند که هیچ اتفاقی یا خارج از قوانین جهانی اتفاق نمی افتد. این بدان معنی است که ، ما باید مسئولیت هر اتفاقی را که در زندگی ما رخ می دهد ، بپذیریم. هر عملی واکنشی یا نتیجه ای برابر دارد و آن چیزی است که ما می ریزیم که درو می کنیم. شما نمی توانید یک گل مرتب کاشته کنید و انتظار دارید که یک گل رز را درو کنید. به عبارت دیگر ، هر فکر ، عمل ، کلمات پر از انرژی است.


6) قانون جبران خسارت

 

این قانون جبران خسارت وسیع قانون علت و معلولیت است که به وفور و نعمت هایی که در قالب دوستی ، هدایا ، پول ، وراث و دیگر نعمت ها وارد زندگی ما می شود ، اعمال می شود. این اشکال مختلف جبران خسارت آثار بارز اقدامات مستقیم و غیرمستقیم ما در طول زندگی ما است.


7) قانون جذب

این قانون جذب نشان می دهد که چگونه ما رویدادها ، افراد و چیزهایی را که در زندگی ما ایجاد می شوند ایجاد می کنیم. تمام افکار ، کلمات ، احساسات و اعمال ما انرژیهایی را به وجود می آورد که به همین ترتیب مانند انرژیهایی جذب می شوند.

 

درخواست از کائنات

انرژی های مثبت همیشه انرژی های مثبت را جذب می کنند در حالی که انرژی های منفی همیشه انرژی های منفی را به خود جلب می کنند. فرقی نمی کند منفی را می خواهید یا نه. آنچه مورد توجه شما قرار می گیرد همان چیزی است که شما به زندگی خود جلب می کنید.

از طرف دیگر ، اگر منفی را دوست ندارید ، فقط لازم است ارتعاشات خود را بالاتر و از آن دور کنید تا بتوانید این قانون جذب را به طور کامل اعمال کنید تا برای شما کار کند. به عنوان مثال ، وقتی کسی شروع به تفکر منفی کند ، لرزش آنها کاهش می یابد. هرچه تمرکز روی مسئله به جای اینکه راه حل شدید شود ، اندازه و تعداد مشکل بزرگتر می شود زیرا در اینجا تمرکز شخص قرار دارد.


8) قانون انتقال دائمی انرژی

قانون انتقال دائمی انرژی یک قانون قدرتمند است. این اظهار می دارد که همه ما در درون خود قدرت داریم تا هر شرایطی را در زندگی خود تغییر دهیم که از آن راضی نیستیم. لرزش انرژی بالاتر قطعاً رده های پایین تر را مصرف و تبدیل می کند. بنابراین ، ما می توانیم با درک قوانین جهانی و اعمال اصول به گونه ای که تأثیر مثبتی در زندگی ما بگذارد ، انرژی را در زندگی خود تغییر دهیم.


9) قانون نسبیت

قانون نسبیت تصریح می کند که هر فرد به منظور تقویت "نور درونی" در درون ما ، مجموعه ای از موقعیت ها یا مشکلات را دریافت می کند. این قانون این امکان را برای ما فراهم می آورد که بتوانیم در هنگام حل مشکلات و یا اصلاح وضعیتی که برای ما یک "آزمایش" است ، با قلب خود در ارتباط باشیم.

این قانون همچنین به ما می آموزد که شرایط خود را با مشکلات افراد دیگر مقایسه کنیم و همه چیز را در چشم انداز درست خود قرار دهیم. هر چقدر هم که موقعیتهایمان را بد بدانیم ، همیشه کسی وجود دارد که در شرایط سخت تر یا بدترین وضعیت قرار داشته باشد و از این طریق آن را نسبی کند.

هیچ کس تاکنون مشکلی را ارائه نداده است که آنها قادر به رسیدگی نیستند زیرا ما قبلاً توانایی رسیدگی به آنها را داریم. وقت خود را صرف جستجوی خوشبختی از بیرون نکنید زیرا در حال حاضر درون شما قرار دارد.


10) قانون قطبیت

قانون قطبیت تصریح می کند که همه چیز در قضیه است و برعکس است. باید تاریکی باشد تا بتوانیم از نور قدردانی کنیم. جامد و مایع وجود دارد و ما می توانیم تفاوت را ببینیم و احساس کنیم. ما این توانایی را داریم که با تمرکز بر اندیشه مخالف و در نتیجه ایجاد تغییر مثبت مطلوب ، افکار نامطلوب را سرکوب و تبدیل کنیم. این را می توان به قانون لرزش ذهنی نیز تشبیه کرد.


11) قانون ریتم

قانون ریتم تصریح می کند که همه چیز ارتعاش می یابد و به سمت ریتمی خاص حرکت می کند. این ریتم چرخه ها ، فصول ، الگوهای و مراحل توسعه را تعیین می کند. هر چرخه بازتابی از منظم بودن عالم خداست. برای تسلط بر هر ریتم ، باید بالاتر از هر قسمت منفی چرخه قرار بگیرید.


12) قانون جنسیت

قانون جنسیت تصریح می کند که همه چیز دارای اصول مردانه (یانگ) و زنانه (یین) است و اینها پایه و اساس همه آفرینش ها در جهان است. به عنوان موجودات معنوی ، باید اطمینان حاصل کنیم که تعادل بین انرژی های مردانه و زنانه در ما وجود دارد تا ما بتوانیم با خدا خالق واقعی باشیم.


5-قانون جذب عشق چیست

با افزایش محبوبیت در کتابهایی مانند The Secret ، ایده مثبت اندیشی و تجلی آرزوهای شما به روند فزاینده ای تبدیل شده است. و وقتی رابطه برقرار می شود ، این طرز فکر به موضوعی داغ تبدیل شده است.


قانون جذب عشق

قانون جذب عشق چگونه کار می کند
 

قانون جذب یک اصل جهانی است که می تواند در تمام زمینه های زندگی شما ، از جمله روابط ، اعمال شود و پیشنهادهایی را می دهد که مانند جذابیت ها را دارند. قانون اصلی جذب فقط این است که شما آنچه را که هستید جذب می کنید. همچنین پیشنهاد می کند که می توانید با افکار ، تمرکز و انرژی نتایج خود را ایجاد و آشکار کنید.

براساس چند ایده اصلی ، بسیاری از افراد با استفاده از قانون جذابیت در زندگی خود ، داستانهای موفقیت آمیز قابل توجهی را به اشتراک گذاشته اند. لازم نیست فردی درگیر این اصول باشید که یک نگرش سالم ذهنی ، ارتباط تنگاتنگ با رویاهای خود و اطمینان به پیروی از آنها را دنبال کند. همه می توانند از قانون جذب یاد بگیرند!

اگر گیر کرده اید و می خواهید از قانون جذابیت برای نشان دادن عشق در زندگی خود استفاده کنید ، لحظه فعلی همیشه بهترین زمان است و در جایی که الان هستید ، بهترین مکان برای شروع است. برای شروع ، باید واقعیت و ادراک خود را تغییر دهید تا تغییری در زندگی خود تجربه کنید. همانطور که مشهور انیشتین گفت ، جنون است که همین کار را بارها و بارها انجام دهیم و انتظار نتایج متفاوتی را داشته باشیم.

وقتی موانعی را که باعث مقاومت در زندگی شما می شوند آزاد کنید ، می توانید به جلو حرکت کرده و واقعیت مورد نظر خود را ایجاد کنید. اگر روی چیزهایی که ندارید تمرکز می کنید ، انرژی کمبود و منفی را ایجاد می کنید. در مقابل ، با جابجایی به فضایی از قدردانی و فراوانی ، می توانید انرژی مثبت را در زندگی خود جلب کنید. قدم اول حرکت دادن تمرکز شما از آنچه ندارید ، به آنچه می خواهید به واقعیت تبدیل شوید.


قانون جذب معشوق و فرد مورد علاقه

استفاده از قانون جذب همچنین یک مفهوم مهم روانشناختی را تسهیل می کند ، انتقال از بیرونی به یک مکان کنترل داخلی ، حرکت از این عقیده که اتفاقاتی برای شما پیش می آید تا متوجه شوید می توانید بر نتایج زندگی شما تأثیر بگذارید و از هیچ شرایطی نیز قدرت ندارید. بخشی از مهار قدرت قانون جذب این است که شما کنترل زندگی خود را کنترل می کنید ، و با انجام اقدامات پیشگامانه برای نشان دادن عشق و رابطه مورد نظر خود اقدام کنید.

بسیاری از افراد مشهور از فضیلت استفاده از این طرز تفکر حمایت کرده اند . ویل اسمیت ، جیم کری و حتی جی Z همگی از تجسم ، قصد و اعتقاد برای رسیدن به موفقیت خود استفاده کرده اند. اوپرا وینفری ، مؤمن محترم قانون جذب گفت: "روشی که فکر می کنید واقعیت را برای خودتان ایجاد می کند". بنابراین چگونه می توانید با استفاده از این طرز فکر ، عشق را به زندگی خود جلب کنید؟ 


استفاده از قانون جذب عشق و روابط
 

اگر می خواهید بدانید چگونه عشق را تجلی دهید ، ابتدا باید یاد بگیرید که چگونه از اصول قانون جذب در روابط استفاده کنید. با استفاده از این مراحل ، می توانید خود را برای یک رابطه باشکوه و ماندگار آماده کنید ، از نظر عاطفی باز شوید و از هرگونه چمدان احساسی از روابط قبلی که ممکن است شما را عقب نگه دارد ، کنار بگذارید.

دلایل مختلفی وجود دارد که شما از قبل عشق و رابطه ای را که می خواهید در زندگی ندارید. باورهای ناخودآگاه منفی غالباً مانع اصلی سعادت هستند. با خودتان صادق باشید و در نظر بگیرید که آیا شما حاضرید به قلب خود به کسی اعتماد کنید؟ آیا شما اعتقاد دارید که شایسته روابط عالی هستید یا سعی دارید از آسیب دیدگی دوباره محافظت کنید؟

یک قدم بزرگ در ایجاد رابطه جدید ، صادق بودن در مورد اعتقادات خود و تلاش برای برقراری ارتباط با احساسات خود است. تکنیک های خوب برای درک اعتقادات و مسدود کننده های شما ، روزنامه نگاری و مراقبه است. به عنوان یک نقطه شروع ، تصدیق بهترین راه برای شروع کار در این زمینه است.


قانون جذب برای جذب فرد مورد علاقه

با حرکت به جلو ، می توانید این 5 قانون جذابیت را برای شروع تجلی عشق و یک رابطه شگفت انگیز در زندگی خود اعمال کنید. آنها نه تنها مطابق قانون جذب هستند ، بلکه تکنیکهای روانشناختی مفیدی برای بودن بهترین نسخه از خود و تجربه زندگی پاداش مورد نظر شما هستند.


اهداف خود را تنظیم کنید
 

برای خود بیانیه ای واضح بیان کنید که آماده و آماده ی روابط هستید. قصد خود را به روشنی بیان کنید - نوشتن بیانیه یک روش مفید برای انجام این کار است. جمله ای را پیدا کنید که متناسب با قصد شخصی شما باشد ، اما جمله ای مانند "من در زندگی ام برای عشق آماده هستم و قلبم را برای دیدار با همسرم باز می کنم" راهی آسان برای روشن کردن قصد شما است. شما می توانید مرتباً قصد خود را نسبت به خود تکرار کنید تا آن را در آگاهی و ناخودآگاه خود سیمان کنید.


شریک ایده آل خود را تجسم کنید


برای نشان دادن عشق و شریک رویایی خود در زندگی ، باید در مورد آنچه در واقع شریک زندگی ایده آل شماست ، کاملاً واضح باشید. شکستن آنچه مهم است می تواند به شما در تجسم شریک زندگی کامل کمک کند . بنویسید که مهمترین صفات و ارزشهای مورد نظر در شریک زندگی چیست. اهدافی را در روابط خود می خواهید و چه کلماتی را برای توصیف شریک ایده آل خود استفاده می کنید؟

برای ایجاد تصویری دقیق از شریک رویایی خود از این دستورالعمل های روشن استفاده کنید و از توضیحات برای تجسم واضح او یا او استفاده کنید. با این حال ، همچنین به یاد داشته باشید که در راز عشق باز نگه داشته و در خاطر داشته باشید ، هیچ کس کامل نیست!


فردی باشید که در زندگی خود می خواهید
 

مانند جلب توجه - انرژی را که می خواهید جذب کنید ، در جهان قرار دهید! وقتی صفات مهمی را در شریک زندگی خود در نظر می گیرید ، در نظر بگیرید که چگونه می توانید آنها را در زندگی خود پرورش دهید. اگر مهربانی مهم است ، به خود مهربان تر توجه کنید ، اگر حس ماجراجویی جذاب است ، از آنجا خارج شوید و خودتان به یک ماجراجویی بروید. این نه تنها انرژی های مشابهی را به خود جلب می کند بلکه شما را در محیط های مناسب برای دیدار با شما قرار می دهد.

قرار دادن خود در آنجا برای دیدار با شخصی که دارای علایق یا اولویتهای مشترک است ، به شما امکان می دهد خودتان را رشد دهید و در را برای ملاقات با آن شخص خاص بازتر کنید.


موانع سخت گیر خود را بشناسید و به چالش بکشید
 

اغلب بزرگترین محدودیت شما می تواند انجام خود شما باشد! اعتقادات محدودکننده و آگاهانه و ناخودآگاه می توانند موانعی را برای رسیدن به آنچه می خواهید آرزو کنند. اعتقاداتی مانند "هیچ کس دیگر مرا دوست نخواهد داشت" یا "من به کسی که دوستش دارم اعتماد ندارم" می تواند در راه سعادت خود بایستد. ارتباط با خودتان برای بررسی اینکه اعتقادات شما چیست و انجام کار برای تغییر در ذهنیت مثبت ، در را برای سعادت خودتان باز می کند.

همچنین مراقب تفکر منفی باشید و به طور جدی روی دیدن سمت مثبت توجه کنید. یک روش مفید برای غلبه بر موانع است برای شناسایی آنها با نوشتن آنها و تبدیل فکر به مثبتی مانند "من سزاوار دوست داشتن هستم" و سپس استفاده از آن به عنوان یک تأیید روزانه.


خودتان منبع عشق باشید
 

با تبدیل شدن به خود منبع آن ، عشق را به زندگی خود جلب کنید! اگر می خواهید عشق را آشکار کنید ، یک تغییر سالم برای رفاه و اعتماد به نفس شما این است که عشق بیشتری را به زندگی خود دعوت کنید. بر اساس قانون جذابیت ، فعالانه در تلاش برای رشد عشق به خود و پرورش روابط خود کیفیت ارتباطات خود را در زندگی تان گسترش می دهید.

دوست داشتن خود و دیگران ، شما را برای حضور در مکانی سالم و شاد برای دیدار با عشق زندگی خود آماده می کند ! عشقی را که در دل خود دارید به اشتراک بگذارید و تماشای آن را به شما برگردانید. 


قانون جذب برای ازدواج

این اصول که زیربنای قانون جذب ازدواج هستند وسیله ای قدرتمند برای آشکار کردن رابطه در زندگی شما هستند. طرز فکر منطبق با ساختارها و تئوریهای روانشناختی مستقر است که نشان می دهد باز بودن و مثبت بودن با داشتن روابط خوب در زندگی شما باعث شادابی و سلامتی شما می شود و می تواند شما را به محلی جهت شروع یک رابطه زیبا و شکوفا تبدیل کند.  

قانون برتر ما درباره نکاتی درباره عشق :

* جسورانه با زیبایی و واقعی خود را در آغوش بگیرید

*لبخند بزن تا جهان هم به تو لبخند بزنه 

* قلب خود را به ماجراجویی باز کنید و آن شما را پیدا خواهد کرد

* اعتقاد داشته باشید که اتفاقات خوب رخ خواهد داد و آنها نیز خواهند شد

* هرچه عشق بیشتری داشته باشید ، بیشتر دریافت خواهید کرد

اکنون به آنجا بروید و ممکن است شریک رویاهای خود را برآورده کنید. عشق منتظر شماست!


6-قانون جذب در قرآن

اثبات قانون جذب در قرآن کریم به خیلی ها (مخصوصا به من ) کمک کرد تا درک بهترین از این قانون داشته باشیم و همونطور که در پست قانون جذب چیست در آیات قرآن صحبت هایی در مورد این قانون عالی و کاربردی آمده است .

 

 

خب از اونجایی که قانون جذب برای خیلی ها اثبات شده بود پس یکسری از محققین در قرآن سعی کردند نشانه هایی از این قانون در قرآن کریم جمع آوری کنند

که مرور متوجه شدند که اصلا یکی از مهمترین پیغام های قرآن برای ما قانون جذب هست !

همونطور که در توضیحات قانون جذب گفتیم یکی از مهمترین مواردی که نشان دهنده حرکت در مسیر خواسته ها و استفاده ی صحیح از قانون است : احساس خوب هست

و در قرآنم یکی از مهمترین مسائلی گفته شده دوری از غمگینی و شاد و حال خوب داشتن است . در قرآن از کلمه "حزن" برای غم و حال بد استفاده شده است

این ریشه در قرآن 42 بار و در 25 سوره تکرار شده است ، که 35 بار اون رو بصورت نفی (منفی) اومده ، یعنی 35 بار در قرآن گفته شده که نباید غمگین باشید .

سوره یونس / آیه 62
أَلَا إِنَّ أَوْلِیَاءَ اللَّهِ لَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ
آگاه باش که دوستان خدا نه ترسی دارند و نه غمگین میشوند .
خب یکی از مواردی هم خیلی خیلی مهم هست اینه که "یحزنون" فعل مضارع هست ، یعنی کسانی که در تمام طول عمرشون غمگین نیستند این فعل نشاندهنده یک استمرار و دائمی بودن هست

سوره بقره / آیه 38
قُلْنَا اهْبِطُوا مِنْهَا جَمِیعًا ۖ فَإِمَّا یَأْتِیَنَّکُمْ مِنِّی هُدًى فَمَنْ تَبِعَ هُدَایَ فَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ
گفتیم همگی از بهش فرود آیید پس چون از جانب من هدایتی برای شما آمد .آنان که از هدایت من پیروی کنند هرگز بیمناک و اندوهگین نخواهند شد .
خب طبق این آیه احساس شادی ارتباط داده شده به هدایت الله ، در واقع به این معناست که اگر ما احساس بدی داریم از خداوند پیروی نمیکنیم و به پیغام های خدا گوش نمیکنیم .

اما اگر رابطه ی خوبی با خدا داشته باشیم ، نتیجه ی این رابطه احساس خوب هست .

سوره بقره / آیه 62
إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَالَّذِینَ هَادُوا وَالنَّصَارَى وَالصَّابِئِینَ مَنْ آمَنَ بِاللَّهِ وَالْیَوْمِ الْآخِرِ وَعَمِلَ صَالِحًا فَلَهُمْ أَجْرُهُمْ عِنْدَ رَبِّهِمْ وَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ
پاداش ایمان آوردگان،چه یهودی ، چه نصاری ، چه صابئین و هرکسی که به خدا و روز قیامت ایمان آورده باشه و کار خوب انجام داده باشه ، نزد پروردگار محفوظ هست و نه ترسی داره و نه غمی داره 
شاید شما هم دیده باشید که بعضی از مسلمون ها میگن که ما آدم های خوبی هستیم و به بهشت میریم و دیگر دین ها به بهشت نمیرن ، ولی این آیه کاملا واضح داره اشاره میکنه که هیچ فرقی نمیکنه چه دینی داشته باشه ، گفته شده هر کسی که ایمان داشته باشه به خداوند و روز آخرت و دنیای پس از مرگ و کار خوب انجام بده ، پاداشش نزد خدا محفوظه و نه ترسی داره و نه غمی !

سوره آل عمران / آیه 153
إِذْ تُصْعِدُونَ وَلَا تَلْوُونَ عَلَى أَحَدٍ وَالرَّسُولُ یَدْعُوکُمْ فِی أُخْرَاکُمْ فَأَثَابَکُمْ غَمًّا بِغَمٍّ لِکَیْلَا تَحْزَنُوا عَلَى مَا فَاتَکُمْ وَلَا مَا أَصَابَکُمْ وَاللَّهُ خَبِیرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ
هنگامى را که در حال گریز [از کوه] بالا مى ‏رفتید و به هیچ کس توجه نمیکردید و پیامبر شما را از پشت‏ سرتان فرا مى‏ خواند پس [خداوند] به سزاى [این بى‏ انضباطى] غمى بر غمتان [افزود] تا سرانجام بر آنچه از کف داده‏ اید و براى آنچه به شما رسیده است اندوهگین نباشید و خداوند از آنچه مى ‏کنید آگاه است.
خب دقیقا در این آیه هم گفته شده با اینکه این اتفاق ناگوار برای شما افتاده اندوهگین نباش ! چرا که اندوهگین باشید همین چیزی رو هم که داری از دست خواهی داد .

سوره آل عمران / آیه 176
وَلَا یَحْزُنْکَ الَّذِینَ یُسَارِعُونَ فِی الْکُفْرِ إِنَّهُمْ لَنْ یَضُرُّوا اللَّهَ شَیْئًا یُرِیدُ اللَّهُ أَلَّا یَجْعَلَ لَهُمْ حَظًّا فِی الْآخِرَةِ وَلَهُمْ عَذَابٌ عَظِیمٌ
و کسانى که در کفر مى ‏کوشند تو را اندوهگین نسازند که آنان هرگز به خدا هیچ زیانى نمى ‏رسانند خداوند مى‏ خواهد در آخرت براى آنان بهره‏ اى قرار ندهد و براى ایشان عذابى بزرگ است.
در این آیه خداوند به زیبایی احساس ناراحتی و غم رو از پیامبر دفع میکند ! چراکه خداوند میداند احساس بد = اتفاقات بد

همونطور که دیدید در این بخش تعدادی از آیه رو که نشاندهنده و اثبات قانون جذب در قرآن کریم بوده رو برای شما آوردیم و آیه های بسیار بیشتری بود و ما سعی کردیم چند تا از این آیه هارو برای شما بیارویم.


7-قانون جذب برای زیبایی


افراد زیبا راحت تر شغل پیدا می کنند ، آنها محبوب تر هستند و به عنوان افراد خوب (یا بهتر) درک می شوند. اما آیا می دانید که برخی تحقیقات می گویند زیبایی 5٪ ژنتیک است (بله ، فقط 5) ، 10٪ آرایش و  85٪ نگرش؟

بنابراین چگونه می توان از این نگرش برخوردار شد که باعث می شود 85٪ زیبایی جلوه کند؟

بیایید با یک آزمایش شروع کنیم
قبل از اینکه توضیح دهیم که چگونه می توانید  واقعاً زیبا شوید ، به  ما افراط کنید - تلفن خود را بگیرید و از چهره خود عکس بگیرید. این کار را انجام دهید ، ما صبر می کنیم.

سپس تایمر را به مدت 3 دقیقه تنظیم کنید.

3 دقیقه دیگر در جلوی آینه بایستید و سعی کنید عیب های بسیاری در چهره خود پیدا کنید ، هر آنچه را که دوست ندارید در مورد آن باشد ، هر آنچه را که فکر نمی کنید عالی باشد.

انجام شده؟ خوب حالا عکس دیگری از صورت خود بگیرید.

اکنون تایمر را برای 3 دقیقه دیگر تنظیم کنید (آخرین مورد ، نوید).

دوباره به آینه بروید ، اما این بار به دنبال همه چیزهایی باشید که دوست دارید در مورد صورت خود قرار دهید - چهره هایی زیبا ایجاد کنید ، لبخند بزنید ، از زوایای مختلف به خود نگاه کنید و از آنچه می بینید لذت ببرید.

سپس آخرین عکس را بگیرید.

تصاویر را روی رایانه خود بارگیری کرده و آنها را مقایسه کنید.


 
حالت اول خنثی خواهد بود (این شما هستید که هیچ نگرشی به ظاهر خود ندارید).

مورد دوم که احتمالاً می خواهید بلافاصله حذف شود - این وقتی هستید که اعتقاد دارید که هستید ... زشت هستید.

آخرین موردی که بیشتر از همه دوست دارید -  این وقتی هستید که احساس زیبایی می کنید. و همه اینها در کمتر از 10 دقیقه اتفاق افتاد!

پس چه فایده ای دارد؟
احتمالاً آن را حدس زده اید -  هر روز 5 دقیقه وقت بگذارید تا موسیقی خوبی بنوازید و به خودتان در آینه نگاه کنید ، گویی در حال دیدن غریبه ای زیبا هستید که نمی توانید چشمان خود را از او دور کنید!

احتمالاً در ابتدا عجیب به نظر می رسد. ما عادت کرده ایم به دنبال اشکالات ، برای مواردی که "اشتباه" هستند ، بنابراین این یک چالش خواهد بود. اما نگاهی به عکس هایی که گرفتید نگاهی بیندازید: بعد از انجام یک کار فقط یک بار می توانید نتایج را مشاهده کنید. فقط جلوه هایی را تصور کنید که آن را به یک مراسم روزمره تبدیل می کنید ، وقتی بیشتر و بیشتر از گاهی احساس زیبایی می کنید و دیگر احساس عجیب نمی شود ، وقتی احساس زیبایی می کنید و تأیید می کنید زیبایی شما برای شما طبیعی می شود ...

برای کمک به شما برای اتخاذ سریعتر و مؤثرتر کردن این نگرش ، در اینجا چند تائیدیه ای نیز وجود دارد که می توانید هنگام نگاه به نفس زیبای خود استفاده کنید:

من در داخل و خارج زیبا هستم.

من یک زیبایی طبیعی هستم

من سالم و جذاب هستم

می دانم جسمی جذاب و زیبا دارم.

من از زیبا بودن لذت می برم

احساس خوب بودن در مورد اینکه کی هستم آیین طبیعی من است.

اگر به بعضی چیزهای دیگر احتیاج دارید ، می توانید در این صفحه که همه چیز در مورد تأیید است پیدا کنید تا زیبایی خود را نشان دهید  - فقط چند مورد را انتخاب کنید که بیشتر از همه با شما طنین انداز هستند و از آنها استفاده کنید! کلمات را بگویید و در حالی که به خودتان نگاه می کنید آنها را احساس کنید - و باور کنید ما ، این تغییر در مدت چند روز برای همه افراد اطراف شما قابل توجه خواهد بود!

5 دقیقه در روز! آیا می توانید از آنها بخاطر اینکه واقعاً خوب هستند ، احساس خوبی داشته باشید؟


8-قانون جذب مردان

قانون جذب یک قانون معنوی است که می تواند برای جذب هر چیزی که دوست دارید در زندگی خود ، از جمله مرد ، به کار گرفته شود. این قانون تصریح می کند که هرچه بیشترین توجه را داشته باشید در زندگی شما تجلی خواهد یافت زیرا افکار ما این قدرت را دارند که خواسته های ما را به واقعیت برسانند. در کتاب مقدس ، این پدیده با عنوان "کلمه گوشت است" شناخته می شود ، به این معنی که شما نامگذاری می کنید چیزی است که به وجود می آید ، به خصوص اگر از طریق دعا یا تراز با بالاترین نفس شما باشد. قانون جذب همچنین مبتنی بر اصل "Like Attracts Like" است به این معنی که افراد مشابه با قدرت تشدید ارتعاشی متقابل خود به طور طبیعی جمع می شوند.

 

قانون جذب مردان

 

قانون جذب مردان ، نیاز به نظم و انضباط روحی و روانی دارد و شما را ملزم می کند که ارتعاشات شخصی خود را تا حد ممکن مثبت نگه دارید. شما باید مثبت باشید ، و باور داشته باشید که جهان خیرخواهانه است و دقیقاً فرد مورد نیاز خود را در زمان مناسب ، در مکان مناسب و با فضل کامل به ارمغان می آورد.


1-به خدا ، یا به قدرت خود ایمان داشته باشید و بی تردید ایمان داشته باشید ، که مهربان است و در همه زمانها کار می کنید تا همسر کامل خود

را وارد عرصه خود کنید
 

اعتقاد به نتیجه مثبت ، نیمی از نبرد است وقتی فرد فرد کامل را به زندگی خود وارد می کند ، گاهی اوقات هنگامی که حداقل انتظار آن را دارید و گاهی اوقات به ظاهر تصادفی. بدون شک اطمینان داشته باشید که دوست پسر کامل شما با تماس معنوی شما طنین انداز است و او به زودی حضور خود را در زندگی شما رقم خواهد زد.


2- آرامش را از درون خود بیابید و آگاهانه خود و هر کس دیگری را که ممکن است در گذشته باعث تلخی ، نارضایتی یا حسادت شود ، ببخشید
 

این شامل هر کسی که ممکن است از شما سوءاستفاده کرده باشد ، گرفته شده از شما ، بی دین بوده یا غیر از این بوده است. حتی بیشتر از این نیز باید ببخشید ، زیرا بسیاری از زنانی که در گذشته تجربه بدی با مردان داشته اند ، تمایل دارند در سطح لرزش بمانند که ابراز شرم ، اندوه و کم ارزش بودن خود را نشان می دهد. بخشش بخشیدن به ذهن و روان شما کمک می کند تا دعاها و تأییدهای شما در مورد پیدا کردن شخص جدید در سراسر جهان برطرف شود. بخاطر داشته باشید که بخشیدن به کسی ، چیزی است که برای خودتان انجام می دهید هر زمان که درباره شخص دیگری یا خودتان یک فکر منفی یا انتقادی دارید ، آن را کنار بگذارید و فوراً آن را جایگزین یک فکر مثبت تر نسبت به آینده کنید.


3-با تصمیم گیری کاملاً جدا از گذشته جدا شوید که دیگر به هیچ وجه در مورد روابط زشتناک گذشته فکر نخواهید کرد و فقط به روابط آینده

کامل متمرکز می شوید
 

اگر به گذشته فکر کنید ، فقط در همان جا گیر می شوید و همان شخصیتی را که در آخرین رابطه خود انجام داده اید ، جذب خواهید کرد. در صورتی که قصد دارید هدف خود را برآورده کنید ، این انتخابی است که شما در مورد مکانهایی که می خواهید متمرکز شوید انجام می دهد. هر روز که صبح از خواب بیدار می شوید ، به خود بگویید ، "با این حال نسبت به گذشته حس می کنم ، قدرت این را ندارد که مرا خوشحال یا غمگین کند. من با یک مرد کامل آینده ای شاد را انتخاب می کنم."


با پاک کردن چیزهایی که می تواند شما را از یادآوری تجربه های روابط ناخوشایند قبلی یادآوری کند ، در مورد جدایی از گذشته پیروی کنید.
 

استثناء این امر ممکن است در صورت بیوه بودن باشد ، در این صورت ، لرزش خیرخواهانه اندوه ممکن است در جذب کسی جدید به شما کمک کند. از هرگونه یادداشت قدیمی و عکس های دو نفر در کنار هم که در قلمرو بدنی شما باقی مانده است خلاص شوید. اگر احساس می کنید که هنوز به طرز معنوی به شخص دلبسته هستید یا این رابطه به تعطیلی نیاز دارد ، نامه ای را برای خداحافظی برای او بنویسید ، از او برای هرگونه عشق و آموخته های زندگی آموخته و ادامه دهید.


9-قانون جذب همسر دلخواه

اگر تازه شروع به یادگیری در مورد قانون جذب می کنید ، احتمالاً در مورد نحوه استفاده از آن برای تقویت مهمترین قسمت های زندگی خود تمرکز می کنید. در نتیجه ، شما ممکن است به طور طبیعی شروع به بررسی این موضوع کنید که آیا قانون جذب می تواند به تقویت ازدواج / روابط شما کمک کند.

آیا شما علاقه مند به بهبود ارتباطات ، ایجاد صمیمیت بیشتر یا مقابله با مناطق درگیری هستید؟ در اینجا تمرین های مفیدی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند در شروع استفاده از قانون جذب برای ایجاد تفاوت مثبتی در رابطه خود اقدام کنید.

 

روی رد انتقاد از منتقدین خود کار کنید

بیشتر افرادی که در مراحل ابتدایی استفاده از قانون جذب هستند ، هنگام تلاش برای مثبت ماندن بی امان ، با مشکلات روبرو می شوند. به طور خاص ، ممکن است شما یک منتقد درونی داشته باشید که نکات منفی و انتقادی راجع به شما و رابطه شما زمزمه می کند. این منتقد درونی ممکن است باعث شود شما در گفتگو نیز منفی باشید.

 

 از سنگ ها و کریستال های متصل به عشق استفاده کنید
 

بسته به معنای آنها ، هنگام تلاش برای استفاده از قانون جذب می توانید از سنگهای خاص استفاده کنید تا ازدواج خود را بهبود بخشید. برای بهره مندی از این تمرین ، لازم نیست که متخصص کریستال های شفابخش باشید . سنگ های بسیاری وجود دارد که به شدت با عشق در ارتباط هستند.


10-ازدواج از طریق ضمیر ناخودآگاه

افکار ناخودآگاه ما در زیر سطح قرار دارند و اغلب به صورت خودکار به عنوان الگوها و عادتها اتفاق می افتند. برخی افکار ناخودآگاه خوش خیم هستند: کدام راه برای کار به سمت کار ، نفس کشیدن و بلعیدن به دلایل خوب ناخودآگاه هستند - فکر زیادی لازم نیست. اما الگوهای ناخودآگاه دیگر می توانند با رفتارهای رانندگی که ناخواسته برای دیگران صدمه دیده ، به روابط ما آسیب برساند.

ازدواج برای واقعی بودن باید ابتدا براساس معنوی باشد. این باید از قلب باشد ، و قلب محور عشق است. صداقت ، اخلاص ، مهربانی و صداقت نیز اشکال عشق هستند. هر شریک زندگی باید با دیگری کاملاً صادق و صادق باشد. ازدواج واقعی نیست که یک مرد به خاطر پول ، موقعیت اجتماعی و یا بلند کردن نفس خود با یک زن ازدواج کند ، زیرا این نشانگر عدم صداقت ، صداقت و عشق واقعی است. چنین نکاتی یک کوره ، شر و یک نقاب است.


11-ازدواج با مرد دلخواه برایان تریسی

اولین گام برای آشنا شدن و ازدواج با مرد دلخواهتان این است: مشخص کنید دقیقا چه خصوصیاتی را در یک مرد می­ خواهید.

دوم وقتی تصمیم گرفتید که با چه نوع مردی می­خواهید ازدواج کنید، باید مشخص کنید که باید چه جور آدمی باشید تا آن مرد را جذب کنید و نگه دارید.

شما نیروی ذهنی فوق­العاده­ای دارید و می­توانید برای جذب مرد ایده­آلتان به زندگی، از آنها استفاده کنید. ذهن شما بسیار قدرتمند است و می­تواند هر چیزی را که واقعا می­خواهید، برایتان به ارمغان بیاورد، به شرطی که آن را با شدت و به مدت کافی بخواهید. تنها محدودیت واقعی برای آنچه در زندگی می­توانید به دست بیاورید، خواسته­های خودتان است.

یکی از مهم­ترین قانون­های زندگی، قانون احتمالات است.

این قانون می­گوید که احتمال وقوع هر چیزی وجود دارد. احتمال اینکه خورشید از شرق طلوع و در غرب غروب کند، صد در صد است.

احتمال اینکه در این دوره و زمانه، شما در طول زندگی کاری­تان به استقلال مالی برسید، حدود پنج درصد است.

احتمال اینکه با مرد دلخواهتان آشنا شوید و ازدواج کنید، متغیر است و بستگی به کارهایی دارد که انجام می­دهید تا این شانس را افزایش بدهد که شما شخص مناسب در زمان مناسب باشید که در شرایط مناسب با شخص مناسب آشنا می­شوید.

 

source : keramatzade

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید