سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

افزایش فروش | بازاریابی قدرتمند ، فروش زیاد و درآمد کلان

افزایش فروش | بازاریابی قدرتمند ، فروش زیاد و درآمد کلان
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/07/03 0 نظر

افزایش فروش برای رشد و موفقیت شما بسیار مهم است. با بازاریابی موفق به فروش بیشتر و ثروت می رسید

 

با پیدا کردن راه هایی برای افزایش فروش یا با جستجوی بازارهای جدید می توانید تجارت خود را توسعه دهید. برای افزایش فروش ممکن است مجبور شوید محصولات یا خدمات جدیدی را معرفی کنید ، بازار خود را گسترش دهید ، فعالیتهای بازاریابی خود را افزایش داده یا خدمات مشتری را بهبود بخشید. اگر تولید کننده هستید ، این می تواند به معنای افزایش بهره وری شما برای تأمین تقاضا باشد.


1-راهکارهای عملی افزایش فروش

یافتن افراد جدید برای خرید محصول یا خدمات شما بخش مهمی از کل فرایند فروش است. ممکن است برای برخی افراد دشوار باشد ، اما اگر هدف شما افزایش فروش است ، باید بدانید که کدام استراتژی فروش برای مشتری هدف شما مؤثر است.

 

راهکارهای عملی افزایش فروش

 

آیا کالای خوبی دارید اما در حال خرید مشتری مناسب برای خرید آن نیستید؟ اشکالی ندارد ، این راهکارها به شما کمک می کنند.

آیا مطمئن نیستید که چگونه به مشتریان خود نزدیک شوید یا یک پیام فروش گیج کننده داشته باشید؟ اشکالی ندارد ، همینطور من برای آن چند ترفند مفید را برای شما نشان خواهم داد.

از استراتژی ها ، نکات و تکنیک های فروش زیر استفاده کنید تا مشتریان بیشتری را که محصولات شما را خریداری می کنند ، کسب کنید.


14 استراتژی فروش برای افزایش فروش و درآمد
 

1) مردم مزایایی را می خرند
 

مردم کالایی را خریداری نمی کنند ، آنها نتایجی را که محصول می دهند خریداری می کنند. فرآیند شناسایی مشتری ایده آل خود را با تهیه لیستی از تمام مزایایی که مشتری شما با استفاده از محصول یا خدمات شما خواهد داشت ، آغاز کنید.


2) مشتری خود را به روشنی تعریف کنید


چه کسی است که به احتمال زیاد کالای شما را خریداری کرده و بلافاصله آن را خریداری می کند؟ ایجاد یک آواتار از آن مشتری.

سؤالات خاص بپرسید

آن ها چند ساله هستند؟
آیا آنها مرد یا زن هستند؟
آیا آنها فرزند دارند؟
چقدر پول در می آورند؟
آیا آنها تحصیلات دارند؟
3) مسئله را به روشنی مشخص کنید
مشتری شما چه نوع مشکلی دارد که بتوانید آن را حل کنید؟ اگر مشتری خود را به درستی شناسایی کرده باشید ، این افراد برای حل مشکل خود به شما مبلغی پرداخت می کنند.

بعضی اوقات مشکلات آشکار و واضح است.
بعضی اوقات مشکلات آشکار نیست ، یا نامشخص است.
بعضی اوقات مشکلات برای مشتری وجود ندارد. اگر مشکل وجود نداشته باشد ، مشتری محصول شما را خریداری نمی کند.
4) مزیت رقابتی خود را توسعه دهید
شما مزیت رقابتی خود ، دلیل خرید محصولات یا خدمات خود را بر حسب مزایا ، نتایج یا پیامدهایی تعریف می کنید که مشتری شما از خرید محصول یا خدمات شما لذت خواهد برد که آنها از خرید محصول یا خدمات رقیب خود به طور کامل لذت نمی برند. .

روی مزایای آنچه محصول شما را بهتر از سایرین می کند متمرکز شوید.


5) از مزیت و بازاریابی رسانه های اجتماعی به نفع خود استفاده کنید


روش های بسیاری دیگر برای دریافت محصول شما به مشتریان از گذشته وجود دارد. بهترین قسمت چیست؟ همه آنها آزاد است. می توانید از رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر و وبلاگ خود به نفع خود استفاده کنید. با ایجاد روابط با مشتریان از طریق این کانال ها می توانید بیش از هر زمان دیگری به افراد دسترسی پیدا کنید.

برخی از مزایای بازاریابی محتوا عبارتند از:

دسترسی بیشتر به سربازان واجد شرایط.
کانال های بیشتری برای فروش محصول شما
هزینه های کمتر برای به دست آوردن مشتری.
در اینجا گرافیکی از سرعت تولید داده در اینترنت ارائه شده است. به وب سایت های رسانه های اجتماعی نگاهی بیندازید. آیا جالب نیست که بتوانید از این مخاطب بهره ببرید؟ تو می توانی!


6) بعضی اوقات ، شما باید تماس تلفنی داشته باشید


فراخوانی احتمالی سرماخوردگی می تواند ناامیدکننده و سخت باشد. چه این کار را بصورت حضوری و چه از طریق تلفن انجام دهید ، وظیفه شما برای گرم کردن مشتری بالقوه است. به خصوص اگر محصول شما جدید است ، ممکن است مجبور شوید با تماس با مشتریان علاقه خود را ایجاد کنید.


7) وقتی شروع به فروش می کنید ، روش 100 تماس را امتحان کنید


این روشی است که من برای اولین بار برای غلبه بر ترس از رد شدن ، اقدام به فروش کردم. هر چه سریعتر به 100 مشتری برسید. شما واقعاً به نتایج فروش خود اهمیت نمی دهید ، فقط به تعداد افرادی که با آنها تماس می گیرید. شما هنگام فروش محصول خود می ترسید. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد روش 100 تماس را از این وبلاگ بخوانید که در اینجا به جزئیات می پردازم.


8) قیمت مناسب را انتخاب کنید


برای تعیین قیمت مناسب تحقیق در مورد رقبا انجام دهید. اگر محصولی با قیمت بالایی دارید ، آماده باشید تا کیفیت بیشتری را به مشتریان خود تحویل دهید. قیمت را می توان با "ارزش درک شده" محصول خود تعیین کرد. اگر می توانید محصول خود را نسبت به رقبای خود برتر جلوه دهید ، می توانید قیمت بالاتری را شارژ کنید.


9) روش های مناسب مذاکره را بیاموزید


مذاکره کنندگان ماهر معمولاً کاملاً نگران یافتن راه حل یا ترتیبی هستند که برای هر دو طرف رضایت بخش باشد.

آنها به دنبال موقعیت های "برد-برد" هستند ، جایی که هر دو طرف از نتایج مذاکره خوشحال هستند.

بهترین مذاکره کنندگان این 3 ویژگی را دارند

آنها سؤالات خوبی می پرسند تا دقیقاً به آنچه نیاز دارید پی ببرید.
آنها صبور هستند.
آنها بسیار خوب آماده شده اند.


10) ارائه های مؤثر را انجام دهید


در فروش مهم است که یک نمایش فروش خلاق و قانع کننده را به مشتریان خود ارائه دهید. یکی از راه های مختلف ایجاد یک نمایش موثر با استفاده از پاورپوینت است.


11) روی نگه داشتن مشتری خود برای زندگی متمرکز شوید

هنگامی که مشتری محصول شما را خریداری کرد ، این نباید پایان رابطه شما با آنها باشد. تمرکز خود را بر حفظ رابطه محکم با مشتری متمرکز کنید. این تنها اعتماد به نفس بیشتری ایجاد می کند و به محصول شما ارزش افزوده می دهد.


12) به مشتریان رایگان بالقوه چیزی عالی ، رایگان ارائه دهید


اگر مشتری ایده آل خود را امتحان کنید ، مشتری ایده آل شما به احتمال زیاد می تواند محصول شما را خریداری کند. یک فیلم کوتاه از محصول خود را به صورت عملی شلیک کنید ، یک قطعه رایگان از مطالب واقعاً عالی به آنها بدهید و مشتریان خود را به خاطر آینده بعدی هیجان زده کنید.


13) Scoop Inside را به مشتریان خود هدیه دهید
 

اگر به زودی قصد فروش محصول خود را دارید ، در مورد آن به مشتریان بگویید. آنها از شنیدن این خبر خوشحال خواهند شد و این اعتماد به آنها را ایجاد می کند. حتی ممکن است بخاطر آن قیمت بیشتری بخرند.


14) پیام فروش شما باید پاک باشد


یک یا دو مزیت از محصولات خود انتخاب کنید و آن را به وضوح در تیتر فروش بیان کنید. دقیقاً توضیح دهید که محصول شما برای آنها چه کاری انجام خواهد داد. خاص باشید. اگر محصول شما دارای چندین مزیت است ، پیام های فروش را برای مشتریان مختلف ایجاد کنید که می توانند با آنها ارتباط داشته باشند.

برای افزایش فروش خود چه راهکارهایی را اجرا کرده اید؟ لطفاً آنها را در نظرات به اشتراک بگذارید.

بیاموزید که با صرف وقت بیشتر با چشم اندازهای بهتر بفروشید


2-روانشناسی فروش


آیا می دانید با  روانشناسی ساده می توانید فروش ایجاد کنید؟
مغز انسان حیرت انگیز است و اگر می توانید برنامه صحیحی را پیدا کنید که باعث شود ذهن کسی به سمت طرز تفکر خود بپیچد باعث فروش می شوید.
در مورد آخرین انگیزه خرید لحظه خود فکر کنید.
این یک تمایل احساسی بود که توسط ماشه ای در مغز شما ایجاد شده بود و باعث می شد تا شما تا حد عمیقی به احساسات تسلط داشته باشید.
همه چیز روانشناسی است.

 

روانشناسی فروش

 

هیچی چیزی نیست در حقیقت ، وقتی روانشناسی را در بازاریابی خود به کار می برید ، در پایان به درک بیشتر در مورد مخاطبان خود می پردازید که می تواند باعث رشد سریع کار شما شود. بگذارید نکاتی را در مورد روانشناسی فروش به شما نشان دهم که خوب می تواند به شما در تولید بیشتر در زمینه های اجتماعی کمک کند.


نکات فروش

 

1.عات را درک کنید
 

عادت ، مشکلی است که امروزه بازاریابان در این صنعت با آن روبرو هستند. این زمانی است که شما با قطعات فروش ثابت ، انتخاب ایمیل ، ویدئویی که مایل است شما نوع دیگری از اقدامات را بمباران کنید ، بمباران می شوید.
سراسر وب است و مغز شما آموخته است که این موارد را خاموش کند. عادت چیزهایی است که مغز از بین می برد و نامربوط یا مفید نیست.
عادت وقتی اتفاق می افتد که بیش از حد یک چیز بیش از حد تکرار شود.


2. ترس از دست دادن بزرگتر از میل به دست آوردن است
 

دلار شما از دلار من با ارزش تر است. چرا؟ چون دلار شماست. به همین دلیل است که در زمینه فروش بعدی شما باید به جای آنچه که مخاطبان شما بدست می آورند تمرکز کنند.
هنوز هم مهم است که به مردم اجازه دهید بدانند که از محصول یا خدمات شما چه چیزی کسب می کنند. بین این دو استراتژی تعادل خوبی وجود دارد ، بنابراین از هر دو استفاده کنید.


3. تعهد به سازگار بودن
 

بزرگترین و مؤثرترین استراتژی روانشناسی فروش که تاکنون می توانستید انجام دهید ، ادامه در مسیر است.
تولید محتوای عالی که به مخاطب شما کمک می کند تا به اهداف خود برسد ، ادامه دهید تولید فیلم های مفید ، محتوای وبلاگ و آموزش های اجتماعی که همین کار را انجام می دهد ادامه دهید.
ممکن است فکر کنید داشتن این طرز فکر تجاری به هیچ وجه بر جامعه شما تأثیر نمی گذارد ، اما در واقعیت این فراوان ترین راه برای ایجاد اعتماد ، ایجاد روابط و بازی بازی طولانی با مشتریان است.
این در بهترین حالت تصویر تجاری شماست و وقتی به طور مداوم به آن کمک می کنید و با آن سازگار هستید ، در حال تقویت تصویر خود در بین مخاطبان خود هستید که باعث می شود آنها هر بار تولید چیزی را دوست داشته باشند ، دوست داشته باشند و به شما اعتماد بیشتری داشته باشند.
اثربخشی همیشه ذهن بودن در جماعت خود را از دست ندهید. این یک بازاریابی هسته ای سخت است و تنها قدرتمندان در این نوع اقیانوس زنده مانده اند. در حالی که بسیاری می آیند و می روند ، به مخاطبان خود نشان خواهید داد که وقتی شما سازگار هستید ، در اینجا خواهید ماند.
آیا شما انجام این کارها را دارید؟
در حالی که ممکن است شما ذهن داشته باشید یا نباشید ، من مطمئن هستم که اگر به استراتژی خود نگاهی عمیق بیندازید ، ممکن است کاری انجام داده باشید که فروش را به دست آورده و یا باعث شده تعداد شما یک هفته بیشتر شود. چه بود؟ عمیق تر به آنچه انجام دادید نگاه کنید و تضمین می کنم جنبه روانی وجود داشته باشد که در آن از دست می دادید که می توانید دوباره درخواست دهید.
بزرگترین موانع شما هنگام فروش کدامند؟ اجازه دهید من در نظرات بدانم و اجازه دهید آن را با اتو جلب کنیم!
بگذارید بدانم چگونه می توانم در روانشناسی محتوای خود به شما کمک کنم و شروع به جلب نوع صحیح مشتری کنم!


3-تکنیکهای بازاریابی و فروش

 در حالی که هیچ راهکاری برای اندازه گیری مناسب برای اجرای تکنیک های موثر در فروش و بازاریابی وجود ندارد ، می توانید به عنوان یک صاحب تجارت یا مدیر چند قدم بردارید تا به شرکت کمک کند تا اهداف خود را برآورده سازد.

 

تکنیکهای بازاریابی و فروش

 

در حالی که هیچ راهکاری برای اندازه گیری مناسب برای اجرای تکنیک های موثر در فروش و بازاریابی وجود ندارد ، می توانید به عنوان یک صاحب تجارت یا مدیر چند قدم بردارید تا به شرکت کمک کند تا اهداف خود را برآورده سازد.

 


تکنیک های فروش بیشتر و موفق

 

1-گزاره فروش منحصر به فرد را شناسایی و تبلیغ کنید

شما ممکن است همان کالا یا خدمات مشابه خود را به عنوان رقابت خود بفروشید ، بنابراین باید تعیین کنید که چرا مشتریان باید بجای رقبای خود ، با شرکت خود تجارت کنند. آنچه که تجارت شما را از دیگری متمایز می کند ، پیشنهاد فروش بی نظیری نامیده می شود - به مشتریان مزایای ویژه ای را که از انجام کار با شما می گیرند نشان می دهد.


2-مشتریان را تشویق کنید تا به یک تیم تشویق آمیز برای تجارت شما تبدیل شوند

توصیفات مشتریان را جمع کنید و از این توصیفات در ادبیات فروش و بازاریابی خود استفاده کنید. توصیفات ویدئویی و متنی را در وب سایت شرکت خود قرار دهید. توصیفات را در بروشورهای خود چاپ کنید. و توصیفاتی را در خبرنامه های الکترونیکی خود بگنجانید. شبکه های رسانه های اجتماعی می توانند مشتریان فعلی و بالقوه را برای ایجاد یک تیم تشویق کننده برای ارتقاء مشاغل شما جمع کنند. مشتریان آینده نگر تمایل دارند آنچه را که همتایان خود درباره یک شرکت می گویند بیش از آنچه شرکت در مورد محصولات و خدمات خود می گوید ، باور کنند.

 

اطمینان حاصل کنید که تمام تلاشهای بازاریابی و فروش شما شامل فراخوانی برای اقدام است. فراخوانی برای اقدام ، جمله ای است که به آینده نگران و مشتری می گوید که در آینده چه کاری باید انجام دهند.


 4-به جای ویژگی ها ، بر مزایا تأکید کنید

بسیاری از شرکت ها به جای اینکه محصول یا خدمات به مشتریان سود برساند ، ارتقاء ویژگی های یک محصول یا خدمات را اشتباه می گیرند. مشتریان تمایل دارند که خود محور باشند ، بنابراین علاقه مندند بدانند که چه چیزی برای آنها وجود دارد. به آنها بگویید که محصول یا خدمات شما چه فایده ای دارد به جای اینکه روی چگونگی سود شما باشد. همیشه این مزایا را در اطلاعات بازاریابی و فروش خود درج کنید.


5-یک پیشنهاد غیر قابل مقاومت اضافه کنید

با ارائه پیشنهاداتی که به سادگی نمی توانند از آن بپرهیزند ، به مشتریان دلیل پاسخ دادن به روشهای فروش و بازاریابی خود را بدهید. یک پیشنهاد غیر قابل مقاومت ممکن است شامل یک هدیه رایگان ، تخفیف یا اقلام پاداش باشد.


4-ایده های جدید برای فروش بیشتر

آیا به دنبال ایده هایی برای رشد و پیشرفت کار خود هستید؟ برای رشد یک تجارت در این روزها ، باید درک کرد که چرا استراتژی های فروش و بازاریابی سنتی از کار می افتند و چگونگی توسعه یک استراتژی بازاریابی فروش  که کار می کند.


بازاریابی فروش چیست؟

ترکیبی خوب از تاکتیک های فروش و استراتژی های بازاریابی برای رشد موفق تجارت ضروری است. منبع تصویر فروش مستلزم تعامل مستقیم یک به یک است ، آن اتصالات بین فردی که مستقیماً درآمد را به حسابهای بانکی اضافه می کنند. تماس تلفنی ، شبکه و جلسات همه بخشی از روند فروش مستقیم است. از سوی دیگر ، بازاریابی شامل کلیه اقداماتی است که یک تجارت برای دستیابی و استخدام چشم انداز انجام می دهد. مثالها شامل کمپین های مستقیم ، تبلیغات ، روابط عمومی و تبلیغات تلویزیونی یا رادیویی است. بازاریابی فروش مستقیم همه این استراتژی ها را نشان می دهد. تعداد چشم اندازهای لمس شده برای تبدیل شدن به فروش متفاوت است ، اگرچه تحقیقات نشان می دهد بین سه تا دوازده نقطه لمسی وجود دارد. بنابراین مهمتر از کمیت ، دنبال کردن و به حداکثر رساندن هر مخاطب است تا زمان ، هزینه و تلاش هر فروش کاهش یابد. بهبود چگونگی عملکرد بازاریابی و فروش شما در کنار یکدیگر ، یکی از بهترین ایده ها برای رشد شغل شما است.


ایده های فروش

محتوای مؤثر ایجاد کنید

مؤثرترین محتوا مطالبی است که در کمک به مشتریان برای دستیابی به اهداف خود و یا حل مشکلات آنها متمرکز است. در حالی که محتوا در اینترنت اغلب طی چند هفته پس از انتشار ، کمرنگ می شود ، بهتر است مطمئن شوید که محتوا تا حد امکان همیشه سبز باشد تا بتواند ارزش خود را برای سالهای آینده حفظ کند.

شناخت اهمیت داشتن یک کپی نویسی کارآمد و ماهر چه در کارمندان و چه به صورت مستقل  امری ضروری است. با انجام این کار می توان درآمد شرکت را به میزان قابل توجهی افزایش داد ، میزان نگهداری مشتری را دو برابر کرد و شناخت برند را ایجاد کرد.


به سئو توجه کنید

ایجاد یک لیست اولویتی از اصطلاحات جستجوی هدفمند که مربوط به پایگاه مشتری و بخش بازار است. منابع صنعت مربوطه و لیست های رقابتی را بررسی کنید تا مشخص کنید چه کلمات کلیدی باید استفاده شود. اگر کاربران غالباً یک کلمه را اشتباه می خوانند ، آن را در صفحه های وب نیز درج کنید. برای اطمینان از ماندگاری کلمات کلیدی ، هر 30 تا 45 روز رتبه سایت را دنبال کنید. اهداف را قبل از زمان تعیین کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها قابل اندازه گیری هستند به طوری که می توان به طور مرتب بازده سرمایه گذاری را یادداشت کرد. عناوین صفحه را ایجاد کنید. توسعه نقشه سایت جدید برای گوگل  و بینگ؛ کلمات و عبارات استراتژیک را در طول محتوا در هر صفحه قرار دهید. با استفاده از ابزارهای عینی برای انجام این کار ، موفقیت کسب و کار را به طور مداوم آزمایش و سنجش کنید.


5-انواع فروش

چه برای اولین بار وارد بازار کار شوید و چه به دنبال یک مسیر شغلی جدید باشید ، شغل فروش ممکن است حرکت مناسبی برای شما باشد. فروش می تواند یکی از مشاغل پردرآمد باشد و می تواند کارهایی عالی مانند ساعات کار انعطاف پذیر و فرصت های تبلیغاتی را ارائه دهد.

 

انواع فروش

 

به عنوان  سرگروه فروش ، ما می دانیم که حرفه ای در فروش شغلی سریع ، خواستار و هیجان انگیز است. این حرفه برای کسانی که عاشق کار جذاب و غلبه بر چالش ها هستند مناسب است. هنگام انتخاب نوع موقعیت مناسب ، فروش حرفه ای بسیار مناسب است.


اصول فروش

"کار در فروش" می تواند به انواع مختلفی از نقشهای فروش اشاره کند. ممکن است شما از انواع گزینه های موجود شگفت زده شوید. هر موقعیت برای موفقیت ، الزامات مهارت ، الزامات تجربه و سایر تمایزها پارامترهای مختلفی دارد. در حالی که ممکن است شما تصور کنید که چه نوع نقشی را می خواهید انجام دهید ، مهم است که تفاوت های بین موقعیت ها را درک کنید تا مشخص کنید مهارت های شما در چه مواردی می تواند به بهترین وجه مورد استفاده قرار گیرد.


روش های افزایش فروش

1. فروش داخل
 

به عنوان نماینده فروش داخلی ، شما مسئول حفظ روابط مشتری فعلی هستید. شما نقطه اصلی تماس با مشتریان شرکت خود هستید و انتظار می رود تجارت خود را حفظ کرده و یک رابطه تجاری قوی برقرار کند. در سالهای اخیر ، تغییر قابل توجهی در فعالیت فروش از خارج یا فروش سنتی به سمت فروش داخلی رخ داده است ، جایی که در هنگام استفاده همزمان با استراتژی های بازاریابی ورودی ، فروش داخلی اکنون مؤثرتر و کارآمدتر تلقی می شود.


2. فروش خارجی


فروش خارجی به عنوان روشی سنتی در نظر گرفته می شود که به صورت رو در رو انجام می شود ، و این در درجه اول در خارج از دفتر در تعامل مستقیم با مشتریان انجام می شود. نمایندگی فروش خارجی معمولاً بیشتر وقت خود را در دفاتر مشتریان خود می گذرانند تا در محل خود. برای اینکه در فروش خارج از کشور موفق باشید ، باید در تحقق مهلت های خود با کمی نظارت و نظارت ، خود انگیزه و هدف گرا باشید.


3. پشتیبانی از فروش


همانطور که عملیات فروش مبتنی بر تیم به یک استراتژی رایج تر تبدیل می شود ، کار در پشتیبانی از فروش دقیقاً آنچه را که عنوان آن عنوان می کند انجام می دهد: شما برای پشتیبانی از تکرار فروش کار می کنید. پشتیبانی از فروش که در درجه اول "در پشت صحنه" انجام می گیرد ، به جزئیات کمک می کند تا به نمایندگان فروش کمک کند - کسانی که نقش مشتری را مانند خارج از فروش انجام می دهند - سریعتر معاملات خود را ببندند. این یک نقش پویا است ، قادر به کاهش زمان و هزینه از بودجه شرکت است. حمایت از فروش می تواند وظیفه بسیاری از وظایف از قبیل تحقیق در مورد هدایت و ایجاد پروفایل مشتری ، تجزیه و تحلیل داده ها و انجام تحقیقات را بر عهده بگیرد.


4. خدمات مشتری


کار در خدمات مشتری شبیه به کار در فروش داخلی است. به عنوان خدمات مشتری ، وظیفه شما این است که با مشتری اطمینان حاصل کنید که نیازهای آنها برآورده شود و یک رابطه تجاری قوی را پرورش دهد. با اطمینان از رضایت مشتری ، خدمات مشتری برای افزایش رشد شرکت از طریق پایگاه مشتری موجود تلاش می کنند. اگر دوست دارید فراتر از آنچه از شما خواسته می شود فراتر بروید ، روابط واقعی ایجاد کنید و همیشه سؤالات درست را می پرسید ، پس ممکن است این نقش مناسب باشد.


6-راه های فروش موفق

هیچ چیز به عنوان یک فروشنده متولد وجود ندارد. تکرارهای فروش عالی ، به نظر می رسد آسان است ، اما عملکرد برتر معمولاً نشان می دهد که یک فروشنده زمان مهمی را برای مهارت های خود در نظر گرفته است و دائماً برای کمک به چشم انداز خود دائماً تکرار می شود.

این که آیا شما یک نماینده اول هستید یا به دنبال بازگشت به اصول اولیه هستید ، این نکات ستون های اساسی فروش موفق هستند.


راهکارهای فروش

چگونه یک نماینده فروش خوب باشیم
 

اهداف خود را مشخص کنید
 

تشخیص دهید که فروش فرایندی است
 

دردهای شغلی را مشخص کنید


هر مرحله را اندازه گیری کنید


فروش به افراد مناسب


بررسی تماس ها را انجام دهید
 

یک مربی پیدا کنید


سؤالات درست بپرسید


7-مهارت های فروش و بازاریابی

بهترین تیم های فروش تقریباً شبیه مدارس عالی هستند: آنها به نتایج اهمیت می دهند ، اما راه رسیدن به آنها با بی امان بودن در مورد توسعه مهارت های فروش داخلی پاسخ های خود است. در حقیقت بهترین تیم های فروش بیشتر توسط کسی هدایت می شود که بیشتر شبیه یک مربی فروش است تا یک مدیر فروش . این ارادت به توسعه مهارتهای فروش داخلی درنهایت یک تیم فروش ایجاد می کند که نه تنها به اهداف کوتاه مدت خود برسد ، بلکه فرهنگ یادگیری و خودسازی را برای رسیدن به اهداف بلند مدت خود القا می کند.


روش های فروش محصول

دانش محصول
 

یک نماینده فروش که محصولی را که می فروشید کاملاً درک نمی کند ، نمایشی کاملاً ناکارآمد است. آموزش محصول باید یکی از اولین مواردی باشد که شما به تکرارهای جدید آموزش می دهید - آنها باید بتوانند به طور مفصل نحوه کار هر محصول ، ارزش تجاری ارائه شده و دلایل جذابیت آن را برای مشتریان ایده آل شرکت خود توضیح دهند. این کمک می کند تا ISR ها (نمایندگان فروش داخل) قدم های فروش خود را به طور موثر پیش ببرند ، و اطمینان حاصل کنند که از قوی ترین ویژگی های هر محصول برجسته هستند. دانش محصول عمیق صادقانه یکی از معدود مواردی است که 1٪ برتر از تکرارها را از بقیه جدا می کند


مدیریت روابط پس از فروش
 

بسیاری از ما فراموش می کنیم که از مشتریان تشکر کنیم و بعد از فروش ، به برقراری روابط و حفظ روابط ادامه دهند. اولا ، مهم است که فارغ از اینکه مشتری دوباره از شما خرید کند ، برای تجارت شکرگزار باشید. این فقط عقل سلیم و ادب مشترک است. و آن دسته از فروش ها که واقعاً قابل تقدیر هستند ،


پیشگیری از اعتراض


نمایندگان فروش بزرگ ، هنر پیشگویی "شیء" و نه صرفاً "رسیدگی به اشیاء" را تمرین می کنند و بنابراین می توانند برخی از اساسی ترین اعتراض ها را با نحوه نزدیک شدن به فروش کاهش دهند. به مطالب خود بپردازید که استراتژیک باشند و با مطالعه آنچه در بیشتر موارد اعتراضات معمولی مطرح است ، فکر کنید.


8-هنر فروش


مانند همه استعدادها و مهارتهای دیگر که در طول زمان مورد تحسین قرار گرفته اند ، فروش چیزی در واقع یک شکل هنری است که برای بهبود (و در نهایت استاد) تمرین می کند. یک شرکت دیرینه می تواند از سابقه طولانی خود به عنوان یک مزیت برای ارائه تخصص ، خدمات مثبت مشتری یا محصولات برتر استفاده کند. این همه چیز بسیار مفید است اگر شما کوک کولا ، مایکروسافت یا حتی وام های بسیار جذاب هستید ، اما شروع کار چیست؟ بدون اعتبار بچه های بزرگ ، به نظر می رسد که فقط برای ورود به درب باید به عقب خم شوید. این کار را متوقف کنید - شما به پشت و شانس خرید فروش آسیب می رسانید. مردم با دیگران که دوست دارند و به آنها اعتماد دارند ، تجارت می کنند ، بنابراین با این کار شروع کنید.


فروش حرفه ای

 از یک لحن معتبر استفاده کنید 

از همان لحن در جلسه استفاده کنید

مردم باید احساس درک کنند


9-انواع روش های بازاریابی

استراتژی بازاریابی توسط شرکتهای مختلف برای همکاری با مصرف کنندگانشان استفاده می شود. همچنین برای آگاهی از مشتریان در مورد ویژگی ها ، مشخصات و مزایای محصولات شرکت استفاده می شود. این اساساً بر تشویق جمعیت هدف برای خرید آن محصولات و خدمات خاص متمرکز است. استراتژی های بازاریابی ممکن است کاملاً نوآورانه باشد یا استراتژی های قبلی را نیز مورد آزمایش یا آزمایش قرار دهید.
استراتژی های بازاریابی مؤثر به پیشرفت در رقابت کمک می کند.


انواع مختلفی از استراتژی های بازاریابی در دسترس است. شما باید طبق نیاز کسب و کار خود یکی را انتخاب کنید. قبل از انتخاب استراتژی مناسب بازاریابی برای تجارت خود ، نکات زیر را در نظر بگیرید.

 

انواع روش های بازاریابی

 

1. جمعیت هدف را تعیین کنید
 

تعیین جمعیت هدف گام اصلی و ضروری در انتخاب استراتژی بازاریابی شما است. این آمار و اطلاعات را به جمعیتی مناسب ارائه می دهد که به انتخاب مناسب ترین برنامه بازاریابی برای تجارت شما کمک می کند.


2. مخاطبان خود را آزمایش کنید
 

برای آزمایش مخاطبان خود ، یک فرایند خرید فرضی ایجاد کنید. وقتی رفتار خرید مخاطبان مورد نظر خود را بدانید ، می توانید استراتژی بازاریابی مناسب تری را انتخاب کنید.


3. استراتژی های بازاریابی را در نظر بگیرید


هنگامی که اطلاعات جمعیتی را می شناسید؛ دانش ، نگرشها و رفتارهای آنها می توانید استراتژی بازاریابی مناسب تری را انتخاب کنید.


4- آن استراتژی ها را ارزیابی کنید


هنگامی که استراتژی های بازاریابی را در نظر گرفتید و راهکارهای قابل استفاده را پیدا کردید. آنها را ارزیابی می کند ، آنها را اعمال می کند و آنها را ارزیابی می کند. این فرایند باید برای اهداف آزمایش باشد و باید مناسب ترین و تولیدی ترین استراتژی استفاده شود.


10-آموزش فروشندگی

آموزش فروش تعریف شده: آموزش فروش فرآیند بهبود مهارت ، دانش و ویژگی های فروشنده برای تغییر رفتار رفتاری فروشنده و به حداکثر رساندن موفقیت در فروش است. برای اثربخشی بیشتر ، آموزش فروش باید به عنوان ابتکار مدیریت تغییر مشاهده ، طراحی و اجرا شود.

 


موثرترین آموزش فروش تمامی پیشرفت های یادگیری مثبت دهه گذشته را در نظر می گیرد و می افزاید:

تجربه تحول گرا : برای تغییر در رفتار واقعی ، فروشندگان باید یک تجربه دگرگونی را تجربه کنند. اصول روانشناختی وجود دارد که برای تأثیر تغییر رفتار طولانی مدت باید مورد استفاده قرار گیرد. این شامل درک نحوه یادگیری بزرگسالان و نحوه کار افراد (و همکاری با یکدیگر) است.


مربیگری: مربیگری و پشتیبانی از مدیران فروش درجه یک برای تغییر رفتار رفتاری بسیار مهم است. هنگام استفاده از مهارت های جدید ، فروشندگان باید دقیقاً بدانند که چه کاری باید انجام دهند ، از وقتی که در منطقه راحتی خود نیستند ، پشتیبانی کنند ، برای بازخوانی رفتارهای خود نیاز به بازخورد دارند ، و لازم است که برای انجام اقدامات و تولیدی پاسخگو باشند .


پشتیبانی رهبری: فقط مهارتهای فروش مطلوب را توسعه نمی دهید. شما همچنین به یک فرهنگ کاری نیاز دارید که عملکرد برتر فروش را پشتیبانی کند و از آن پشتیبانی کند و رهبری را در اولویت موفقیت فروش قرار دهد.


انگیزه: بدون ایجاد انگیزه ، رفتارهای فروشندگان را تغییر نخواهید داد. انگیزه فروش فراتر از جبران است. در یکی از تحقیقات تحقیقاتی ما ، دریافتیم که سازمانهای فروش ارزش رانندگی فروشندگانی دارند که بسیار با انگیزه تر از بقیه هستند. هنگامی که فروشندگان معتقدند که برای مشتریان خود تفاوت واقعی ایجاد می کنند ، آنها بسیار انگیزه بیشتری برای فروش دارند.


ارزش: هنگامی که فروشندگان ارزش و ارزش را برای خریداران ایجاد می کنند ، برنده می شوند. کلیه آموزش های فروش باید به مقداری که می توانید برای خریداران خود بیاورید متصل شود. برای موفقیت آمیزترین آموزش فروش و فروش و برای دستیابی به عملکرد برتر و حفظ بهترین عملکرد ، شما نیاز به ارزش دارید تا کانون اصلی باشید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید