سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

جذب فوری ثروت | تکنیک های کاربردی جذب ثروت و پول

جذب فوری ثروت | تکنیک های کاربردی جذب ثروت و پول
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/06/23 0 نظر

جذب فوری ثروت مسخره ترین کار دنیا است.کافی است به این راه و روش ها عمل کنید.

1-جذب ثروت با فنگ شویی

فنگ شویی، ثروت نمی آورد ، اما به شما کمک می کند تا به دنبال جذب فوری ثروت خود باشید. همچنین فنگ شویی به شما کمک می کند تا از روش های مختلفی برای ایجاد محیط در  خانه  و  دفتر استفاده کنید  که شما را در قانون جذب ثروت تقویت کرده و انرژی های فنگ شویی باعث رونق جذب پول و ثروت و جذب فوری ثروت را به خود جلب می کند.

بسیاری از نکات ساده و آسان فنگ شویی در مورد پول وجود دارد که می توانید در فضای خود برای انرژی ثروتمند استفاده کنید. درمان های کلاسیک فنگ شوی شامل  سکه های چینی ،  لاک پشت اژدها ، خنده دار بودا ،  گیاه پول ،  گلدان های ثروت،  کشتی های جذب فوری ثروت و موارد دیگر در حقیقت ، این اشیاء قرن ها مورد استفاده قرار گرفته است تا در خانه و محل کار خود جذب فوری ثروت خود را به خود جلب کنند.


راز جذب ثروت

یک درب جلو محکم ایجاد کنید
درب جلو رنگ قرمز فنگ شویی

ایجاد درب جلوی قوی از آن  جهت اهمیت دارد که خانه شما به آن نیاز دارد تا بتواند جذب فوری ثروت را به خود جلب کند. درب جلو را Feng Shui Mouth of Chi می نامند و قدرت و انرژی فرخنده آن برای یک خانه خوب فنگ شویی مهم است. در صورت لزوم با نمادهای محافظت ، فراوانی و موفق باشید ، از درب جلوی خود محافظت کنید  .

 

سابلیمینال جذب فوری ثروت

حتما بخوانید: جذب فوری ثروت در 10 دقیقه و راههای جذاب پولدار شدن که نمی دانستید

به عنوان مثال ، هیچ سطل بازیافت یا گلدان های قدیمی در این نزدیکی ندارید. همچنین اطمینان حاصل کنید که درب جلو شما بدون فشار به طور گسترده باز می شود. شما می خواهید به محض ورود به درب اطمینان حاصل کنید که تعادل و هماهنگی وجود دارد.


آشفتگی را از خانه خود پاک کنید
 

اطلاعات پاکسازی فضای فنگ شویی
 

 

جذب ثروت و فراوانی

 

خانه و مشاغل خود را از هیچ گونه درهم و برهمی غیرضروری حفظ نکنید  . فضایی به هم ریخته نه می تواند انرژی جذب فوری ثروت را به خود جلب کند و نه حفظ کند. خلاص شدن از شر همه چیز می تواند بسیار طاقت فرسا باشد ، بنابراین ممکن است بخواهید تمام چیزهایی را که استفاده می کنید بنویسید و در دفترچه استفاده نکنید. شما همچنین می توانید استراحت کنید یا فقط 30 دقیقه در روز را برای از بین بردن درهم و برهمی اختصاص دهید.


منطقه پول خود را آماده کنید

 

راز جذب ثروت فوری

 

منطقه پولی فنگ شوی خود را پیدا  کرده  و از آن بسیار مراقبت کنید. به طور معمول ، این دفتر خانه شما است که در آن امور مالی و کارهای دیگر را مدیریت می کنید. شما می خواهید عناصری مانند چوب را شامل کنید که نشان دهنده پول و ثروت است. رنگ آبی و تصاویر رودخانه ها ، دریاچه ها و اقیانوس ها نمایانگر آب است که چوب را تغذیه می کند. همچنین می توانید از آیینه ها ، گیاهان و نمادهای کوچک استفاده کنید که نمادی از سعادت است.


جذب ثروت

پول ثروت فنگ شوی
 

 

راز جذب پول و ثروت

حتما بخوانید:قانون جذب ثروت | راههای کسب ثروت و درامد با قانون جذب که نمی دانستید

نمادهای فنگ شوی را در خانه خود به نمایش بگذارید که در مورد جذب فوری ثروت و وفور با شما صحبت می کنند. شما می توانید از نمادهای کلاسیک مانند کشتی ثروت یا نمایش خود از انرژی جذب فوری ثروت استفاده کنید. یک رنگ آشکار برای دستیابی به آن طلا است که نشانگر یک همبستگی قوی پول است. رنگ دیگر ثروت بنفش است. می توانید از این رنگدانه ها در نقاشی ، بالش ، فرش و سایر اشیاء اطراف خانه و محل کار خود استفاده کنید.


از نماد ماهی استفاده کنید
 

نمادهای ماهی فنگ شویی

خانه یا محل کار خود را با آکواریوم فنگ شویی تزئین کنید تا  جذب فوری ثروت را به خود جلب کنید. این یک روش جالب و سرگرم کننده برای اضافه کردن زیبایی و جذب فوری ثروت به مناطق شخصی و اماکن کاری شماست. همچنین می توانید از نمادهای فنگ شویی و تصاویر ماهی خاص استفاده کنید   تا حس جذب فوری ثروت را به محیط خود بیاورید. به عنوان مثال ، از تصاویر هنری در اتاق خواب ، ساعت ماهی در آشپزخانه یا پرده دوش ماهی در حمام استفاده کنید.


با کریستال های ثروت تزئین کنید
 
بلورهای Citrine به مدت طولانی به دلیل جذب فوری ثروت شناخته شده است ، بنابراین اغلب در برنامه های جذب فوری ثروت فنگ شویی استفاده می شود. مرکبات همچنین برای تقویت عزت نفس فرد شناخته شده است ، بنابراین می تواند انتخاب خوبی برای جواهرات شخصی شما  باشد.

 

فرکانس جذب ثروت

 

همچنین می توانید مانند سنگ پیریت از یک سنگ ثروت محبوب استفاده کنید. یکی از راه های خلاقانه برای نمایش کریستال ها ، قرار دادن آنها بر روی یک درخت گوهر فنگ شویی   در خانه شما برای داشتن زیبایی زیبا و پر معنی و روشن است.


از فواره های فنگ شویی استفاده کنید

 هر چقدر کوچک باشد ، از چشمه های واقعی  داخل و خارج از خانه استفاده کنید ، به عنوان یک درمان قدرتمند فنگ شویی. این باعث می شود انرژی جذب فوری ثروت تازه جذب شود.

 

ارتعاش جذب ثروت

حتما بخوانید: جذب پول و ثروت با تکنیک های فوق العاده و منحصر به فرد افراد موفق

همچنین می توانید از نمادهایی استفاده کنید که چشمه ها را نشان می دهد ، مانند تصاویر آبهای روان مانند آبشارها ، اقیانوس ها و رودخانه ها. تصاویر آبی که دارای فوم و نمای باز هستند به ویژه در برنامه های کاربردی ثروت feng shui قدرتمند هستند.


2-قانون جذب پول و ثروت

 

 بسیاری از افراد با پول رابطه ضعیفی دارند. آنها در تجسم پول و جذب فوری ثروت در زندگی خود مشکل دارند و در نتیجه ، هرگز به موفقیت مالی مورد نظر خود نرسید.


راز قانون جذب

حقیقت این است که موفقیت مالی از ذهن شروع می شود و شماره یک چیزی که بسیاری از افراد را به عقب می کشاند سیستم اعتقاد آنها در مورد جذب فوری ثروت و پول است.

با توجه به این نکته ، اعمال نفوذ قانون جذب یکی از مؤثرترین راهها برای تغییر اعتقادات شما در مورد پول به یک سیستم اعتقادی است که شما را به سعادت و اقبال در اطراف شما باز می کند. اما در مرحله اول ، شما باید برخی اقدامات را انجام دهید تا واقعاً کارایی برای تغییر زندگی شما داشته باشد.


جذب پول و ثروت

1. باورهای محدود خود را درباره پول مشخص کنید
 

برای فعال کردن قانون جذب در زندگی ، باید باورهای محدود خود را درباره پول شناسایی و تغییر دهید. در طول زندگی ، از کودکی ، اعتقادات محدودی را در مورد پول ایجاد کرده ایم که با گذشت زمان درونی شده ایم و پذیرفته ایم که درست باشد. "قبلاً این باورهای محدود را شنیده اید.

 

دوش ثروت چیست

حتما بخوانید: جذب ثروت با 6 قانونی که در زندگی کمک‌تان می‌کند

آنها چیزهایی هستند که  پول روی درختان رشد نمی کند و بنابراین دستیابی به آن بسیار دشوار است ، یا این ایده که پول نمی تواند خوشبختی را بخرد ، یا اعتقاد محدود کننده ای که نمی توان ثروتمند بود و در عین حال یک فرد خوب هم هست. زمان .

قبل از شروع اعمال نفوذ قانون جذب ، مهم است که ابتدا هرگونه اعتقاد محدود در مورد پول را که ممکن است داشته باشید ، شناسایی و پرداختن به آن.

هنگامی که شما پول را برای آنچه در واقع است مشاهده کنید - تهیه و دسترسی نامحدود از یک منبع که می توانید به هر روشی که بخواهید از آن استفاده کنید - شکل دادن به عادات و طرز فکر لازم برای دستیابی به جذب فوری ثروت بسیار ساده تر است.

یک راه عالی برای پرداختن به هرگونه اعتقاد محدود در مورد پول ، استفاده از تأییدیه های مثبت است .

 

به عنوان مثال ، اگر می دانید که پول را به عنوان چیزی که کمیاب است و به دست آوردن آن دشوار است ، می توانید از تأیید مثبتی مانند  "من یک پول ریز پول" استفاده کنید. هر چیزی که لمس می کنم به طلا تبدیل می شود . "

دیگر تأییدهای مثبتی که می توانید از آنها استفاده کنید عبارتند از: "من افکار و احساسات منفی را درباره پول آزاد می کنم ، و از تجسم رویاهای من خوشحال و آزاد هستم".

یا ، "من تمام پولی را که می خواهم و نیاز دارم برای انجام هر کاری که می خواهم در زندگی انجام دهم ، ایجاد می کنم." 

تصدیق را امتحان کنید ، "من در مورد آنچه با پولم انجام می دهم و از انرژی فراوانی که منعکس می کند ، لذت می برم."  

آنچه شما با خود می گویید همان چیزی است که شما به آن اعتقاد دارید ، می شود و آنچه که به آن اعتقاد دارید به واقعیت تبدیل می شود. با استفاده از تأییدات مثبت برای مقابله با محدود کردن اعتقادات در مورد پول ، می توانید طرحی را در مورد پول ایجاد کنید که به شما امکان می دهد از قانون جذب استفاده کنید.


2. ثروت خود را به گونه ای تجسم کنید که گویی قبلاً آن را بدست آورده اید
 

قانون جذب می گوید که چیزهایی که از درون به آن اعتقاد دارید و از بیرون به آن پروژه دارید ، مواردی هستند که شما به زندگی خود جذب می کنید. اگر می خواهید چیزی مانند پول را به خود جلب کنید ، بنابراین مهم است که آن را به گونه‌ای تصور کنید که گویی قبلاً آن را دارید.

 

موسیقی جذب ثروت

حتما بخوانید: 4 گام برای جذب پول بیشتر به زندگی شما

تجسم دنیایی که در آن شما تمام پولی را که می خواهید ، نه تنها طرحی را ایجاد می کنید که پذیرای سودهای مالی باشد ، بلکه این امکان را برای شما فراهم می کند که هنگامی که به اهداف خود رسیدید ، زندگی شما مانند زندگی باشد.

این به خودی خود می تواند به عنوان منبع قدرتمند انگیزه ای عمل کند که در صورت دشوار شدن شرایط ، شما را به جلو سوق می دهد.

تجسم پول به نظر می رسد که قبلاً آن را داشته باشید ، همچنین می تواند ذهنیت فراوانی را ایجاد کند ، برخلاف تصور کمبود.

یکی از دلایل بزرگ ثروتمندان برای ثروتمند شدن مشکلی ندارد این است که آنها پولی را که ندارند به عنوان چیزی که بسیار فراوان و قابل قبول است ، می بینند ، در حالی که در همان زمان ، دیدن پولهایی که انجام می دهند به عنوان ابزاری است که می تواند استفاده می شود برای کسب درآمد بیشتر به جای چیزی که باید محافظت شود و یا پس انداز شود.

این نوع طرز تفکر به وفور وقتی به وجود می آید که پول زیادی داشته باشید ، اما می تواند با تجسم پول به عنوان چیزی که قبلاً به وفور در آن دارید ، توسعه یابد.

اگر می خواهید یک نقطه لنگر فیزیکی برای تجسم خود ایجاد کنید ، سعی کنید حدود صد دلار را در جیب خود حمل کنید.

صرفاً با انجام این کار می توانید احساس ثروتمندی کنید و مانع از این می شوید که همیشه نتوانید بگویید که شکسته اید - و در نتیجه مانع از محدود کردن ذهنیتهایی که همراه با شکسته شدن می شوند می شود.


3. جهان اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد
 

سرانجام ، به یاد داشته باشید که جهان بیشتر آنچه را که از شما سپاسگزار است را در اختیار شما قرار می دهد. هرگز قدرت قدردانی را دست کم نگیرید.

 

جذب ثروت از طریق متافیزیک

حتما بخوانید: راز جذب پول در ایران برای دستیابی به ایده های خلاقانه پولساز

در نهایت ، مواردی که از آنها سپاسگزار خواهید بود ، مواردی هستند که تمایل دارید با بیشترین اشتیاق به دنبال آن باشید. واقعاً سپاسگزار بودن برای چیزی باعث می شود هرگونه اعتقاد محدودکننده ای را نیز از بین ببرید ، و شما را به پذیرش فرصتهای جدید تبدیل می کند.

همانطور که می خواهید ذهنیت سودمندی را در مورد پول بدست آورید که به شما امکان می دهد از قانون جذب استفاده کنید و اهمیت قدردانی را فراموش نکنید.

بخاطر پولی که دارید سپاسگزار باشید. بخاطر هر فرصتی که می توانید پول بیشتری کسب کنید ، سپاسگزار باشید و هنگام پرداخت این فرصتها سپاسگزار باشید.

مهم نیست که در حال حاضر چقدر یا چه مقدار پولی درآمد کسب می کنید ، اگر می خواهید درآمد بیشتری کسب کنید ، نگرش قدردانی ضروری است.

 

source : keramatzade

مطالب مرتبط

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید