سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

چگونه عشق خود را برگردانیم؟ جذب عشق از دست رفته ( فوق العاده نتیجه بخش)

چگونه عشق خود را برگردانیم؟ جذب عشق از دست رفته ( فوق العاده نتیجه بخش)
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/09/05 0 نظر

چگونه عشق خود را برگردانیم؟ جذب عشق از دست رفته با چند راهکار فوق العاده و تجربه شده که حتما باید بدانید.

 

چگونه عشق را در یک رابطه بازیابی می کنید؟ دشوار و یک جاده سخت طولانی و بدون هیچگونه رفع مشکل است ، اما مواردی وجود دارد که می توانید برای بازیابی عشق از شریک زندگی انجام دهید ، خواه یک دوست پسر طولانی مدت باشد یا یک رابطه جدید . برای بهترین های ما اتفاق می افتد - آن نقطه خاص که به نظر می رسد چیزی کلیک می کند ، و می فهمید که این رابطه کسل کننده شده است و عشق شدیدی که شما داشتید اکنون فقط به یک همکاری مشترک تبدیل شده است. شما خوشحال هستید که در کنار هم هستید ، اما دقیقاً تحت تأثیر شور نیست.

وقتی رابطه ای را شروع می کنیم ، همه چیز کاملاً جدید است ، بنابراین احساساتی که با آنها روبرو می شوید و شما را با شادی پر می کنند. اما ، پس از مدت زمان مشخص ، طبیعی است که آن احساسات شروع به از بین رفتن کنند. اگرچه شما هنوز هم چیزی را به سمت فشار اصلی زندگی خود احساس می کنید ، اما این عشق دیگر به چشم نمی خورد. بنابراین وقتی یک اتصال به آن مرحله رسید ، بهترین راه ها برای برگرداندن عشقتان کدامند؟
چگونه یک رابطه عاشقانه بسازیم؟ چکار کنم که معشوقم برگرده؟ چگونه رابطه سرد شده را گرم کنیم؟ بازگشت به رابطه تمام شده بله یا خیر؟ برخورد مناسب برای ترمیم رابطه چیست؟ دعا برای برگرداندن معشوق از راه دور چیست؟ چیکار کنم عشقم برگرده پیشم؟ ممکنه عشقم برگرده؟ تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق چیست؟
احتمال بازگشت مردان به رابطه هست؟چگونه می توانید دوباره عشق را بدست آورید؟ در اینجا به چند قدم موثر می توانید عشقتان را برگردانید.


قدم اول: یک قدم به عقب بردارید تا به جلو بروید


سعی کنید و به یاد بیاورید که آن روزها ، هفته ها یا حتی (اگر خیلی خوش شانس باشید) سالهای گذشته چگونه بود. از خود بپرسید که چه کاری متفاوت انجام داده اید و چگونه با یکدیگر رفتار کرده اید. و سپس سعی کنید ، با همکاری دوست پسر یا شوهر خود ، آن لحظات را دوباره زنده کنید.

 

قانون جذب عشق از راه دور

حتما بخوانید: 8 گام قانون جذب عشق فوق العاده موثر برای رسیدن به عشق

روز اول دوباره به یک رستوران زیبا و فانتزی بروید ، و شاید همان وعده های غذایی را که می خواستید پس از آن دوباره بخورید سفارش دهید. عشق و اشتیاق را دوباره بدست آورید! برای یک شب بچه ها را فراموش کرده و برای شب هزینه کنید! این چیزهای کوچک می توانند در تلاش باشند تا ذهن شما را به یاد بیاورند که چگونه نسبت به کسی احساس کردید که بسیار مهم است.مرحله دوم: سازش ، سازش ، سازش!


سازش: این یک کلمه کلیدی است و کلمه ای است که نمی توانم به اندازه کافی تأکید کنم. سازش! در این مرحله از روابط شما ، شما احتمالاً می دانید که شخص مهم دیگری که می خواهد به چیزی اعتراض کند یا چه زمانی می خواهد در فعالیتی شرکت کند که هیچ علاقه ای به آن نداشته باشید. شما یک سیستم پاسخ سریع برای مقابله با اینها ساخته اید.

 

تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق

حتما بخوانید: قانون جذب عشق که می توانید به جذب افراد و ازدواج برسید

چیزهایی: "نه ، من نمی خواهم این کار را بکنم" یا "ما می خواهیم به آن مهمانی شام برویم ، خواه آن را دوست داری یا نه". این انواع پاسخ ها منجر به ایجاد یک رابطه موفق و شاد نمی شود و می تواند شما را از بازیابی مجدد عشق در روابط خود باز دارد. در عوض ، آگاهانه در مورد پاسخ خود به یکی از درخواست های شریک زندگی خود فکر کنید ، یک لحظه برای درک و فکر کردن درباره آنچه او می گوید فکر کنید و یک پاسخ واضح و سنجیده ارائه دهید. خوشبختانه، با گذشت زمان می توانید یاد بگیرید که در مورد برخی موارد سازش کنید.


مرحله سوم: با دوستان جدید زندگی کنید و بیشتر زندگی خارج از خود داشته باشید


برای بازیابی مجدد عشق ، شاید ابتدا باید افق های خود را گسترش دهید ، بنابراین مرد یا زن در زندگی شما شروع به هوس توجه می کند. وقتی وقت خود را جدا می گذرانید ، وقت خود را در کنار هم بسیار بیشتر می دانید! این علایق بیرونی می تواند هر چیزی باشد (به جز یک امر البته) که شما جالب می دانید یا اینکه همیشه می خواستید امتحان کنید. اگر فرزندان دارید ، با والدین دیگر آشنا شوید و اوقات خود را با آنها سپری کنید. اگر می خواهید تناسب داشته باشید ، به یک سالن ورزشی بپیوندید و تمرین خود را برای بدن خود شروع کنید.
 

تجربیات برگرداندن معشوق

حتما بخوانید: ارسال سیگنال عشق که می توانید به ازدواج برسید

شاید شما همیشه آرزو داشته باشید که وقت خود را صرف نقاشی کنید ، یا برخی از سرگرمی های خلاقانه دیگر.همه این فعالیت ها یک چیز مشترک دارند - مرد شما می تواند در این کارها به شما بپیوندد. اگر او انجام دهد ، پس از آن و همچنین گذران زمان با کیفیت اضافی با یکدیگر ، ممکن است یک عشق مشترک برای یک سرگرمی یا مهارت پیدا کنید.  شما با زندگی جدید خود شادتر خواهید بود و وقتی شخصی شادتر باشد ، بازیابی مجدد عشق در اطرافیان راحت تر است.


مرحله چهارم: بازی نکنید


منظور انحصار نیست! بازی های ذهنی یکدیگر باید متوقف شوند. ممکن است در آنچه می گویید یا آنچه را در طول یکی از این نبردهای کلامی انجام می دهید ، احساس توجیه کنید ، اما با گذشت زمان آنها نه تنها شما را از بین می برند ، بلکه آرزوی شریک زندگی خود را نیز می کشند که در کنار شما باشد. بازی های ذهنی در برخی شرایط می تواند سرگرم کننده و کاملاً بی ضرر باشد. اینها در واقع می توانند به ایجاد یک رابطه خوب کمک کنند و یادآور سالمی باشند که چرا شما همدیگر را دوست دارید. با این حال استدلالهای کوچک که می توانند پس از مدتی شروع به خزیدن به روابط کنند ، هیچ کاری برای کمک به شما در شروع مجدد عشق دوباره به دست نمی آورند همانطور که در اولین ملاقات احساس می کنید. انجام یا گفتن کارها "برای بازگشت" در شخصی همیشه موجب پشیمانی خواهد شد.


مرحله پنجم: صادق باشید


صداقت - یک کلمه ساده ، اما احتمالاً مهمترین جنبه یک رابطه ، و مطمئناً بخش اساسی بازیابی عشق است که ممکن است از بین رفته باشد. من مطمئن هستم که شما در مقطعی از پیوند خود صادق بودید ، هنگامی که هیچ چیز به نظر تابو نمی رسید و می توانستید به همسرتان بگویید که همه چیز در مورد خودتان بدانید. هرچه بزرگ می شویم ، همه چیز تغییر می کند و دو چیز اتفاق می افتد.

 

قانون جذب برای برگرداندن معشوق

حتما بخوانید: جذب فوری عشق برای ازدواج فوق العاده ، جذب همسر و عشق گمشده

در مرحله اول ، با شخص مهم دیگر خود احساس راحتی بیشتری خواهید کرد و قادر خواهید بود در مورد چیزهایی صحبت کنید که قبل از شرمساری شما پیش می آمد. با این حال ، دومین موردی که رخ می دهد این است که شما احساس ناراحتی می کنید و از او می توانید اطلاعات خاصی را به او بگویید ، مثلاً درباره یک همکار که به شما ضربه زده یا سرکوب جنسی که احساس کرده اید.

از آنجا که نمی خواهید احساسات را آزار دهید ، به سادگی چیزهایی را کنار می گذارید. ممکن است بزرگ نباشد ، اما این همه دروغها و ناهنجاریهای اندک است که می تواند هزینه زندگی مشترک را برای شما به همراه داشته باشد. درعوض ، سعی کنید 100٪ با شریک زندگی خود باز باشید. شما می توانید یکدیگر را که در کنار هم باز می شوند ، پیدا خواهید کرد و همچنین به عشق به یکدیگر عشق می ورزید ، همچنین باعث می شود که صحبت کنید و به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنید.


مرحله ششم: به یکدیگر اعتماد کنید

 

به دنبال آخرین مرحله و دستیابی به آن ، اعتماد به نفس کلید پیوند ماندگار عشق است. اگر به شریک زندگی خود اعتماد نکنید ، عشق آشکار نیست. اگر اجازه این کار را بدهیم ، افکار غیرقابل اعتماد ما را مصرف و بدبخت می کنند. به دست آوردن عشق بدون اینکه دوباره اعتماد به نفس بدست آورید ، یک تلاش سخت و طاقت فرسا خواهد بود ، بنابراین هرچه سریعتر از طریق احساسات ناامن خود شروع به کار کنید.

 

تکالیف برای برگرداندن عشقمان

حتما بخوانید: معنای عشق در یک رابطه عاطفی

از خود بپرسید که چرا ایمان خود را که قبلاً به مرد خود داشتید از دست داده اید ، یا اینکه شما یا او چه کاری برای بازیابی مجدد آن انجام داده اید و دوباره کارها را درست می کنید.


مرحله هفتم: ارتباط ضروری است


همانطور که با صداقت و اعتماد ، برقراری ارتباط یکی از آن دسته از عناصر اصلی در بازیابی عشق است و برای هرگونه فشار برای ایجاد روابط مجدد ضروری است. با صادقانه و علنی با یکدیگر صحبت کنید ، در مورد آب و هوا ، فیلمی که می خواهید ببینید. از او بپرسید که روز او در محل کار چگونه گذشته است و به او بگویید که مال شما چطور بود. اگرچه ممکن است واضح به نظر برسد ، تعجب آور است که بسیاری از زوج ها فراموش می کنند که فقط بنشینند و با یکدیگر صحبت کنند. تبدیل های کوچک می تواند به شما کمک کند درهای مختلفی را که باید در مورد آنها بحث کنید باز کنید.


مرحله هشتم: دوباره عاشقانه ها را بازیابی کنید


شما در اولین روز اول خارج شده اید ، وعده غذایی خود را داده اید و اکنون در حال نشستن هستید ، شراب می نوشید. اجازه ندهید که عصر و نزدیکی به آنجا خاتمه یابد ، در عوض دست خود را بگیرید ، موهای خود را از روی صورت خود مسواک بزنید و به طور کلی مردی را که دوست دارید ، هیاهو کنید. او ممکن است نیاز به دلگرمی داشته باشد ، به خصوص اگر او از این کار عادت نداشته باشد ، اما اگر زمانی یک جوان عاشقانه بود ، او هنوز هم در او وجود دارد ، فقط باید از این امر هماهنگ شود.

 

راه های برگرداندن معشوق

حتما بخوانید: 45 راه عاشق شدن و مهارت دلبری برای رسیدن به عشق و معشوق

 

اگر اولین حرکت را انجام دهید ، هرگز نمی دانید که عصر ممکن است در کجا به پایان برسد! به طور کلی ، برای بازیابی مجدد عشق در رابطه خود ، عاشقانه ضروری است. این و سایر مراحل ذکر شده یک چارچوب بسیار خوب برای بازیابی عشق در رابطه ای که نمی خواهید به پایان برسد فراهم می کند. مانند همه موارد ، کار گروهی نیز ضروری است ، بنابراین شریک زندگی خود را با برنامه همراه کنید. اگر او مایل نیست ، یا قادر نیست ، پس شاید زمان آن فرا رسیده باشد که به دنبال شریک جدیدی باشید که نیاز شما به عشق را بهتر درک کند.

 

source : keramatzade

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید