سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

چگونه پولدار شویم؟

چگونه پولدار شویم؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/05/16 3 نظر

چگونه پولدار شویم؟پولدار شدن آرزوی هر انسانی می باشد.برای این راه نکات کلیدی وجود دارد.

چگونه پولدار شویم؟

در حالی که هزاران مقاله که من در طول سالها نوشته ام تا به شما کمک کند تا یاد بگیرید که چگونه ثروتمند و پولدار شوید. چگونه پولدار شویم؟ من با تمرکز بر جنبه فلسفی کار با به اشتراک گذاشتن پنج حقایق که می تواند به شما در شناخت ماهیت چالش کمک کند. شما به عنوان وظیفه، جمع آوری سرمایه مازاد تنظیم می کنید.


1. تغییر راه شما که در مورد پولدار شدن فکر می کنید

 

اصل بزرگتر این است که سرمایه، مانند یک فرد، یک چیز زنده است.

هنگامی که از خواب بیدار شوید و به کار خود برسید، یک محصول را به خودتان (یا به طور خاص کار خودتان) می فروشید. وقتی متوجه شدید که هر روز صبح، دارایی شما از خواب بیدار می شود و همان کار را با شما انجام می دهد، یک کلید قدرتمند در زندگی خود را باز کنید. هر تومان یا دلاری که صرفه جویی میکنید مانند یک کارمند است. در طول زمان، هدف این است که کارکنان خود را به سختی کار کنند و در نهایت پول کافی برای استخدام کارگران بیشتری (پول نقد) می گیرند. هنگامی که شما واقعا موفق شدید، دیگر نیازی به فروش کار خود ندارید، اما می توانید از کار دارایی های خود زندگی کنید. در زندگی خودم، تمام کارهایم در صبح از خواب بیدار شده و برای ایجاد و یا به دست آوردن دارایی های نقدی و پولدار شدن تولید شده است که منجر به جمع آوری بیشتر و بیشتر وجوه برای بازپرداخت سرمایه گذاری های دیگر خواهد شد. 

 

 

2. توسعه یک درک قدرت از مقدار کوچک پولدار شدن

بزرگترین اشتباه بسیاری از مردم هنگام تلاش برای کشف چگونگی کسب ثروت و پولدار شدن این است که آنها فکر می کنند که باید با یک کل ارتش ناپلئون مانند بودجه ای که در اختیار دارند، شروع شود. آنها از ذهنیت "کافی" رنج می برند؛ بدین معنی که اگر آنها در یک زمان سرمایه گذاری 50 میلیون تومان یا 100 میلیون تومان سرمایه گذاری نکنند، هرگز غنی نخواهند شد. آنچه این افراد نمی فهمند این است که ارتش کل یک سرباز در یک زمان ساخته شده است؛ هم چنین زرادخانه مالی آنهاست.

 

یکی از دوستان دور را دیدم که به عنوان یک ماشین ظرفشویی کار می کرد و کیف پولش را از بطری های مایع مصرفی استفاده می کرد. این دوست سرمایه گذاری کرده و تمام چیزهایی را که او داشت، نجات داد و هرگز بیش از چند هزار تومان در یک زمان نداشت. در حال حاضر، نمونه کارهاش میلیون ها و میلیون ها ارزش دارد که همه آنها براساس سرمایه گذاری های کوچک ساخته شده اند. من پیشنهاد نمیکنم که شما آن را  بی ارزش کنید. این درس: روز آغازین کوچکی را تحقیر نکنید!

 

 

3. با هر تومان یا دلار شما  ذخیره می کنید، خود را آزاد می کنید تا پولدار شوید

هنگامی که شما در این شرایط قرار می گیرید، می بینید که چطور 80 هزار تومان یا  20 دلار در اینجا هزینه می کنید و 160 هزار تومان یا  40 دلار در طولانی مدت می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. با توجه به این که پول، توانایی کار در محل شما را دارد، بیشتر از آن شما استخدام می کنید، سریعتر و بزرگتر آن فرصتی برای رشد دارید. همراه با پول بیشتر به آزادی بیشتری می رسید - آزادی اقامت در خانه با بچه هایتان ، آزادی بازنشستگی و سفر در سراسر جهان یا آزادی از ترک شغل شما.

اگر شما هر گونه منبع درآمد داشته باشید، ممکن است امروز برای شروع ثروت خود،برای پولدار شدن شروع کنید . این ممکن است تنها20هزار تومان یا  5 دلار یا 40 هزار تومان یا  10 دلار در هر زمان باشد، اما هر یک از این سرمایه گذاری ها پایه ای از آزادی مالی شماست.


4. شما مسئول الان خودتان هستید که در آن زندگی می کنید که پولدار  شوید

سالها پیش یک دوست به من گفت که نمیخواهد در سهام سرمایه گذاری کند، زیرا او «نمیخواهد 10 سال صبر کند تا ثروتمند و پولدار شود ...» و اکنون می خواهد از  پول خود لذت ببرد. حماقت با این نوع تفکر این است که احتمال این است که شما در ده سال زنده بمانید. سوال این است که آیا وضع شما بهتر خواهد شد؟ در حال حاضر کجا هستید؟ مجموع تصمیماتی که در گذشته ساخته اید. چرا مرحله ای را برای زندگی خود در آینده تعیین نمی کنید؟

این ها کلمات خفیف و احساسات خوب نیستند. من قصد دارم دوباره آن را تکرار کنم: در حال حاضر کجاست، مجموعی از تصمیماتی است که در گذشته ساخته اید. زندگی شما نشان می دهد که چگونه وقت و پول خود را برای پولدار شدن صرف می کنید. این دو ورودی سرنوشت شماست

 

5. در نظر گرفتن تبدیل شدن به صاحبخانه از چیزهایی که شما درک می کنید به عنوان اولین گام برای پولدار شدن

به نظر می رسد یکی از بزرگترین انفجار های فکری و عاطفی افراد زمانی که به ثروت دست نیافته اند یا خانواده های ثروتمند و پولدار ارتباط بین دارایی های تولیدی و زندگی روزمره خود را برقرار می کنند. من این سهم مالکیت را نداشتم من این سهم مالکیت را به ارث نبرده ام. من هیچ کاری نکردم و تصمیم گرفتم که بالاترین و اولویت مالی من برای کسب مالکیت دارایی های تولیدی در اوایل زندگی باشد.با احترام به هر تومانی  که از طریق دستان من حرکت کرد و تصمیم گیری آگاهانه و آگاهانه درباره اینکه چگونه می خواستم آن را به کار برسانم، معجزه ترکیب کردن، سنگین شدن را انجام داد.

هنگامی که شما این را درک می کنید، شما درک می کنید که در جوامعی نظیر ایالات متحده که در آن روند چندین قرن پایین تر بوده و نرخ های پایین تر از میلیونرها و میلیاردر ها از نسل اول ساخته شده است، ثروت خود ساخته، اغلب محصولی از الگوهای رفتاری که برای ایجاد ثروت مفید و پولدار شدن  هستند. این ریاضیات پایه است. تابع رفتار و ارزش خالص تمایل به تجمع دارد.


6: مطالعه و تحسین موفقیت و کسانی که آن را تحقق بخشیدند تا پولدارشوند

یکی از سرمایه گذاران عاقلانه یک بار گفته است که ویژگی هایی را که شما بیشتر از قهرمانان خود را تحسین می کنید و دوست ندارید، انتخاب کنید و سپس همه چیز را در قدرت خود برای توسعه صفات مورد علاقه خود و عدم رعایت آن ها انجام دهید. خود را به کسی که می خواهید تبدیل شود. شما متوجه خواهید شد که ابتدا با سرمایه گذاری در خود ، پول شروع به وارد شدن به زندگی شما می شود.

موفقیت و ثروت باعث موفقیت و پولدار شدن می شود. شما باید مسیر خود را در آن چرخه خریداری کنید و این کار را در یک زمان مشخص و قرار دادن پول خود برای کار مورد نظر انجام دهید.


 7: متوجه شوید که پول بیشتر و پولدار شدن  برای حل مشکل شما نیست

 پول یک ذره بین است آن را سرعت بخشید و عادت های واقعی خود را روشن کنید. اگر شما قادر به انجام یک کار نیستید که پرداخت آن 80 میلیون تومان در سال باشد، بدترین چیزی که ممکن است برای شما اتفاق بیفتد این است که شما بتوانید شش عدد را بدست آورید. این شما را نابود خواهد کرد. من آمار چندین هزار نفر را در سال با درآمد 300 میلیون تومان گرفتم که از  دستمزد برای پرداخت هزینه زندگی استفاده می کنند و نمی دانند چرا این اتفاق می افتد.


8- دو شرط مهم  پولدار شدن

 اگر می خواهید شیوه زندگی دیگری داشته باشید، باید از ذهنیت نسل های گذشته دور شوید.

برای رسیدن به آزادی و موفقیت مالی و پولدار شدن که ممکن است خانواده تان داشته یا نداشته باشند، باید دو مورد را انجام دهید.

اول، تعهد قوی به خارج شدن از بدهی. برای پیدا کردن آنچه که بدهکاری باید قبل از اینکه سرمایه گذاری کنید و آنهایی که قابل قبول هستند پرداخت شود، سرمایه گذاری خود را پرداخت کنید؟

دوم، صرفه جویی و سرمایه گذاری بالاترین اولویت مالی در زندگی خود را. یک روش برای پرداختن به خودتان و پولدار شدن است .


 9: نگران  شدن نباش

معجزه زندگی این است که آنقدر مهم نیست که در آن هستید، مهم این است که در آن می روید. هنگامی که شما انتخاب کرده اید که با ایجاد ارزش خالص خود ، زندگی دوباره خود را کنترل کنید ، فکر دیگری را به «چه چیزی اگر» انجام دهید. هر لحظه ای که می رود، شما در حال نزدیک شدن و نزدیک شدن به هدف نهایی - کنترل و آزادی خواهید بود.

 

هر تومان یا دلار که از دست شما عبور می کند، یک بذر به آینده مالی و پولدار شدن شماست.  اگر رضایت و مسئولیت در زندگی دارید، رفاه مالی اجتناب ناپذیر است. آن روز خواهد آمد هنگامی که شما از آخرین پرداخت خود را در ماشین خود، خانه خود، یا هر چیز دیگری به شما مدیون است.

تا آن زمان، از روند لذت ببرید.

 

          احمدرضا کرامت                                          

                                                                                                                                                   

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

سپیده ایرانیان
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام.استاد کرامت حدودا دو هفته میشه که هر ساعت و هر روز حرف های شما از ذهنم دایم رد میشه.میدونم ی روز خوب میاد ولی اون روز کی میاد پس؟
زینب قاجای
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام استاد عزیز و دوستان گرامی.خدا رو هزار بار شاکرم که با سایت اسناد شدن و نتایج خوبی هم گرفتم.ان شاالله همه در این راه ثابت قدم باشیم‌ممنون
مختاریان
۱۳۹۶/۰۵/۱۷۰۰
پاسخسلام و احترام به الگوی بزرگم اقای کرامت.
دقیقا همین است. مثلا من خودم همیشه دنبال کار بودم ولی پیدا نمیکردم. حالا چرا ؟چون معتقد بودم که کار نیست و جامعه و بازار خرابه . ولی 1 ماه و 10 یا 15 روز در ذهنم مرور میکردم که بازار کار عالیه و هر روز بهتر میشود و بعد متوجه شدم که من چون از پدرم ماهیانه 100 تومن میگیرم خودمو هر جور شده تا اخر ماه سر میکنم. ولی تصمیم گرفتم که روی پای خودم بایستم و الان 3 هفته که سر کار میرم و قبول مسعولیت کردم البته تو این مدته چندبار به ذهنم خطور کرد که بروم به خانه و دیگه کار نکنم ولی همچنان در ساخت باورهام استمرار کردم و الان خدا رو شکر تونستم بهد سه هفته برای خودم موبایل لمسی سامسونگ بگیرم و دیروز که از علاعدین خریدم امروز اومدم به شمال تا از تعطیلات برای یک مرور و گوش کردن به فایل های رایگان استاد استفاده کنم و دقیقا میدونم چی میگویید.
خیلی ممنونم از شما که پیام اور خدای مهربان هستید انشالله همیشه سلامت و شاداب در کنار خانواده گرم و صمیمی زندگی کنید و لذت ببرید.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 25

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید