سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

کتاب صوتی معجزه ی سپاسگذاری

کتاب صوتی معجزه ی سپاسگذاری
چکیده این محصول : انتشار : 1396/11/10 14 نظر

احساس نو زیبایی که همه ما در بچگی داشتیم این بود که همه چیز را خوب می دانستیم ، هر روزمان نوید دهنده سرگرمی ها و رویدادهای تازه است

کتاب صوتی معجزه ی سپاسگزاری


نتایج دریافتی 

 نعمت و ثروت را وارد زندگی خود می کنید

28 تمرین برای بهبود روابط و شغل و سلامتی

تمرکز بر روی خواسته ها

تمریناتِ منظمِ خود برای تنظیم فرکانس ارسالی 

ساختن شخصیت سپاسگزار برای وارد کردن رحمت و نعمت خداوند رحمان

ساختن ذهن سپاسگزار و موفقیت پی در پی

آموزش و تغییر شما در طول یکماه

جسارت تقاضای ذهنیات

تغییر ذهن شما مانند افراد موفق دنیا و ثروتمند


احساس نو زیبایی که همه ما در بچگی داشتیم این بود که همه چیز را خوب می دانستیم ، هر روزمان نوید دهنده سرگرمی ها و رویدادهای تازه است و اینکه هیچ چیز شادی مان را نقش برآب نخواهد کرد . ولی هنگگامی که رشد کردیم و بالیدیم و به بلوغ رسیدیم ،مشکلات ، مصایب و گرفتاری ها خود را بر ما تحمیل کردند و ما نا امید شدیم و آنچه که در کودکی به آن باور داشتیم به یکباره ناپدید شد. این یکی از دلایلی است که در بزرگسالی دوست داریم به بچه ها نزدیک باشیم تا دوباره همان احساس دوران بچگی را تجربه کنیم ، هرچند اگر برای یک لحظه کوتاه باشد.

در اینجا باید بگوییم ، آنچه که زمانی بدان اعتقاد داشتید حقیقت دارد و این نگرش بزرگسالان نا امید به زندگی است که صحیح نیست . معجزه زندگی حقیقت دارد و به همان اندازه بودن شما راستین است و به راستی زندگی می تواند بیش از آن شگفت آور باشد که شما حتی در درون کودکی می پنداشتید.

در این کتاب ، 28 تمرین وجود دارد که به گونه ای ویژه طراحی شده است تا به شما بیاموزد که چگونه نیروی قدرشناسی را به کار بگیرید و سلامت ، پول، شغل و روابط خود را بهبود بخشید و کاری کنید تا کوچکترین خواسته ها و بزرگترین آرزوهاتان به حقیقت بپیوندد. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه مشکلات خود را حل کنید و هرگونه موقعیت منفی را تغییر دهید.


همه ی آنچه در زندگی مان تجربه می کنیم، به واسطه فرکانس هایی است که با کلام، توجه، فکر و … به کائنات ارسال می کنیم.

چقدر به خاطر داشته هایتان سپاس گزارید؟

چقدر از داشته هایتان حرف می زنید و آنها را به خاطر می آورید؟!

وقتی به خاطر هر موضوعی در زندگی تان سپاس گزار هستید، یعنی تمرکز شما بر خواسته هایتان است… این سریع ترین و راحت ترین راه برای دعوت چیزهایی است که می خواهید وارد زندگی تان شوند…

بزرگترین قانون جهان، قانون فرکانس است… همه ی اتفاقاتی که وارد زندگی مان می شود، هم جنس با فرکانس های ماست، هرچهفرکانس های بهتری داشته باشیم، اتفاقات بهتری را به زندگی دعوت می کنیم…

در درجه بندی فرکانسها، بالاترین فرکانس و نزدیک ترین فرکانس به مبدأ و خداوند، مربوط به سپاس گذاری است.

سپاس گزاری، بزرگترین قانونِ ثروت است. سپاس گزاری جزء دائمی زندگی تمامی ثروتمندان است.

کتاب معجزه سپاس گزاری، قصد دارد با تمریناتِ منظمِ خود، به شما راه کارهایی عملی ارائه دهد تا بتوانید در ابتدای هر روز فرکانس خود را تنظیم نموده و بر پایه آن فرکانس، چیزهایی را به زندگی تان دعوت نمایید که در پایان روز به خاطرشان سپاس گزار بوده و روندِ سپاس گزاری را دوام ببخشید.

روند روزانه ی سپاس گزاری باعث می شود که هر روز موضوعاتِ بیشتری برای سپاس گزاری داشته و نعمت بیشتری را به زندگی تان روانه سازید، زیرا قانونِ ثروت این است که باید سپاس گزار باشید، باید با سپاس گزاری ذهنتان را ثروتمند نموده و سپاس گزاری را تبدیل به شخصیت تان نمایید!!

سپاس گزاری شما را وسیع می کند. به شما جسارت می دهد، جسارت درخواست نعمت های بیشتر از منبع و از خداوند. سپاس گزاری، جسارت تان را برای تجربه تمام ابعادِ زندگی و تمامِ ابعادِ این دنیای ثروتمند، رشد می دهد. این معجزه سپاس گزاری است.

انجامِ تمرینات کتاب معجزه سپاس گزاری، شما را در فرکانس خوب و احساس خوب قرار می دهد. پیشنهاد ما این است که خودتان، “شکر گزاری” را بارزترین ویژگی خود نموده و معجزه سپاس گزاری را در زندگی تان تجربه نمایید.

کتاب معجزه سپاس گزاری، هدیه ای است برای تو تا زیبایی های پنهان مانده ی دنیا را با چشمان خودت ببینی و با سر انگشتانت لمس نمایی و صفتی خدای گونه در خود متولد سازی!!.

یکی از مهمترین قانون های جهانی موفقیت که در شروع قرآن هم به وضوح بهش اشاره شده، قانون شکر گزاری و معجزات ناشی از سپاسگذار بودن هست. هر چی ذهنمون بیشتر به شکرگزار بودن در تمامی رخدادهای زندگی عادت کنه، بیشتر و بهتر می تونیم به موفقیت های بیشتر برسیم.

می توانم حدس بزنم که کتاب راز یا فیلم راز را دیده اید و با خانم راندا برن آشنا هستید. خانم راندا برن که یک نویسنده بسیار پر فروش و پر طرفدار در زمینه موفقیت است کتاب دیگری به نام ” معجزه سپاسگذاری ” را نوشته است.

این کتاب و مطالب آن تا جایی مهم و قابل تامل اند که به نظرم بدون استفاده از مطالب و نگرش ارائه شده در آن نمیشود به مراحل بالایی موفقیت رسید!

دوست خوبم سپاس گذاری بزرگترین قانون موفقیت و پیشرفت و ثروتمندی هست. شکرگزار بودن یکی از رفتار های دایمی افراد موفق و ثروتمند است.

کتاب معجزه شکرگزاری خانم راندا برن با تمرینات سی روزه خودش، به شما تمرین ها و راهکارهای عملی و آسانی را ارائه داده است که بتوانید توسط آنها فرکانس های ذهنی خودتان را به مدت یک ماه بطور مثبت تنظیم کنید و به این رویه عادت کنید.

احساس نو زیبایی که همه ما در بچگی داشتیم این بود که همه چیز را خوب می دانستیم که هر روزمان نوید دهنده سرگرمی ها و رویدادهای تازه است و اینکه هیچ چیز شادی مان را نقش برآب نخواهد کرد. ولی هنگامی که رشد کردیم و بالیدیم و به بلوغ رسیدیم، مشکلات، مصایب و گرفتاری ها خود را بر ما تحمیل کردند و ما ناامید شدیم و آنچه که در کودکی به آن باور داشتیم به یکباره ناپدید شد. این یکی از دلایلی است که در بزرگسالی دوست داریم به بچه ها نزدیک باشیم تا دوباره همان احساس دوران بچگی را تجربه کنیم، هرچند اگر برای یک لحظه کوتاه باشد!

در اینجا باید بگوییم، آنچه که زمانی بدان اعتقاد داشتید حقیقت دارد و این نگرش بزرگسالان ناامید به زندگی است که صحیح نیست.معجزه زندگی حقیقت دارد و به همان اندازه بودن شما راستین است و به راستی زندگی می تواند بیش از آن شگفت آور باشد که شما حتی در درون کودکی می پنداشتید.

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

ریحانه معصومی
۱۳۹۷/۰۳/۲۴۰۰
پاسخ

سلام شما از همون روز اول که شروع به سپاسگزاری بکنید حس ارامش تمام وجودتونو فرا میگیره و روز به روز عالیتر میشید و با هیجان بیشتری سپاسگزاری میکنید. از همه چی سپاسگزاری کنید از جزئی ترین چیز از سلامتیتون از تک تک سلولهاتون از تمام اندامها و دستگاه گوارش تا رگ و مویرگ، از طبیعت جزء به جزء از همه چی. من خودم با تمرین شکرگزاری ارامش وصف نشدنی پیدا کردم. امسال اصلا مریض نشدم و سرما نخوردم. هر اتفاقی که میفته به نفعه من انجام میشه. و هیچ وقت اتفاق بد که باعث ناراحتیه من بشه اتفاق نمیفته چون من فقط به چیزای مثبت فکر میکنم و شاد هستم و در مدار من اتفاق بد وجود نداره که من باهاش برخورد کنم. وقتی میرم بیرون به ترافیک نمیخورم و یا خیلی پشت چراغ قرمز معطل نمیشم .جای پارک خیلی راحت گیرم میاد حتی جاهای خیلی شلوغ که همه میگن امکان نداره جای پارک گیر بیاری ولی چون من مطمئنم برامن جای پارک هست همیشه یه جا برای ماشین من خالی میشه و من خیلی راحت پارک میکنم. همه احترام منو دارن و خیلی چیزای دیگه و من همیشه به خاطر همشون سپاسگزاری میکنم و نشونه هارو میبینم. مطمئنم برا شمام بوجود اومده یا بوجود میاد فقط باید بهشون دقت کنید. موفق باشید.

محمد حسین
۱۳۹۷/۰۳/۲۴۰۰
پاسخسلام دوست عزیزکتاب معجزه سپاسگزاری خیلی عالیه ولی دوست من مهمترین چیزدرسپاسگزاری احساس خوب داشتنه سپاسگزاری یعنی توجه به خواسته هااگربااحساس خوب باشه درهرزمینه ای معجزه میکنه.
مستانه پیر قلندری
۱۳۹۷/۰۳/۲۴۰۰
پاسخسلام دوست عزیز
من هر روز صبح با بیداری اولین کاری که میکردم به خدا سلام می گفتم و توی تلگرام مواردی به خاطرش شکر گزار بودم رو می نوشتم و از ته دل شکرگزاری میکردم با حس خوب در طول روز هم هراز چند گاهی شکرگزاری میکردم و شبا موقعه خواب هم شکرگزاری رو انجام میدادم نتایجی که به دست آوردم اولا به یه آرامش عمیق رسیدم ، توجه ام رو خواسته هام رفت دیدم که چقدر من موهبت در اطراف دارم و این همه ازش بی خبر بودم ، به طور موقت یه شغل رو جذب کردم ، چندتا پیشنهاد کاری بهم داده شد ، پروژه کاری رو دریافت کردم ، چندمورد پول دریافت کردم ، رفتار اطرافیان باهام تغییر کرد بیشتر بهم احترام میذاشتن و چیز های زیاد دیگه
موفق باشید
روناک هاشمی
۱۳۹۷/۰۳/۲۴۰۰
پاسخسلام…همیشه فکر میکردم آدم سپاسگزاری هستم ولی یه سالی هست که کتاب معجزه ی سپاسگزاری رو گرفتم و گاهی که احساس میکردم بهش نیاز دارم دوسه تا تمریناشو انجام میدادم و یادم میرفت دوباره …..ولی از اول ماه رمضان هرشب و صبح متعهدانه تمرینات رو جدی گرفتم و انجام دادم ….وکلا الان متوجه میشم که من فرسنگها با سپاسگزاری حقیقی فاصله داشتم ….گاهی از شور و شوق داشته هام به گریه میفتم و سجده شکر به جا میآورم ..و کلا در حیرتم ….همه چی عاالیه همه چی خوبه ….داره اتفاقهای عالی میفته و من همشونو تایید میکنم وبه خاطر جزئی ترینشون هزارات بار شاکرم…..حتما تجربه کنید …فوق العادس
مینا رادیان
۱۳۹۷/۰۳/۲۴۰۰
پاسخسلام دوست عزیز
تمرین شکرگذاری انقدر عالیه که شما تو همون روز نتیجه میبینی ، انقدر نتایج زیاده که باید همه رو بنویسی تا یادت نره چیا بودن
توجهت رو از نکات منفی کم و کم و کم تر میکنه
بهت توصیه می کنم تا ی مدت تمرینای کتاب معجزه سپاسگذاری راندا برن رو انجام بده ، وقتی اول صبح سپاسگذاری میکنی تا آخر شب حالت خوبه و خیلی انرژی داری
من خودم اگه ی روز اینکارو نکنم کاملا تفاوتش رو با روزی ک سپاسگذاری می کنم احساس می کنم
مریم ناظری
۱۳۹۷/۰۳/۲۴۰۰
پاسخدرود..
بهترین نتیجه ای که گرفتم ازین کتاب تا این لحظه این بوده فرکانسم بالا رفته وعضو سایت به این خوبی شدم.و همینم باعث شد که خدا رو بهتر درک کنم.و حس بهتری داشته باشم و الان باورم قویتر شده که به هدفم نزدیک شدم..پرودگارا سپاسگزارم که دروازه های خوشبختیت را به روی من باز میکنی. چی ازین بالاتر که با سپاسگزاری خدا رو در خودت جاری کنی؟ این یعنی همه چی یعنی وفور رو احساس کنی …
سید علی انتظاری
۱۳۹۶/۱۱/۱۴۰۰
پاسخسلام کتاب معجزه سپاسگزاری بسیار تاثیر گزاره و دیدی نو رو برای ما ایجاد میکنه توجه به داشته ها و احساس خوب توکل به نیروی بی پایان الهی و دیدن همه چی از انگشتی که میتونیم تکون بدیم تا صدای خنده بچمون تا نسیم صبحگاهی تا آرامش شب و حضور پدر و مادر و افتادن برگ روی زمین و و و و هر آنچه که تصور کنید همه رو میبینیم و بهش توجه میکنیم وخدارو سپاس میگوییم مدارمون رو روی خواسته هامون تنظیم میکنیم و خواسته هامون سریع سریع و سریع اجابت میشه چون دلمون گرم خداوندی میشه که عشق و ارامش مطلقه معجزه سپاسگزاری رو واقعا باید تجربه کرد بسیااااار عالی است خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم
مهدیه رمضانی
۱۳۹۶/۱۱/۱۴۰۰
پاسخسلام و عرض ادب
کتاب معجزه ی شکر گذاری یکی از بهترین کتاب هاست که اگر به تمریناتش عمل کنید زندگیتون رنگ و بوی دگه ای میگیره و توجه شما به داشته هایتان زیاد میشه و خدارو بیشتر احساس خواهید کرد و طبق آیه های قرآن شکر نعمت هایتان نعمت هایتان را بیشتر میکند و نا سپاسی هرچه دارید از شما میگیرد نحوه اصولی سپاسگزاری رو میگه.
پیشنهاد میکنم با توجه به کانال ترجیهی حواس(دیداری،شنیداری) کتاب رو بخانید یا گوش کنید.
سلامت و ثروتمند باشید
خسرو مومنی
۱۳۹۶/۱۱/۱۴۰۰
پاسخسلام
نویسنده این کتاب خانم راندا برن هستند که فیلم راز (the secret) یکی از بهترین فیلم های موفقیت هست.
به طور خلاصه بگم که کتاب صوتی رو خریدم و یک ماه به شدت (28 روز) تمرین کردم، و به معنای واقعی تو زندگیم معجزه رخ داد…
خواهش می کنم تجربه کنید این کتاب رو.
معین همتی
۱۳۹۶/۱۱/۱۴۰۰
پاسخ

سلام این کتاب با تمرین هایی که داره تمرکز شما رو از روی کمبودهای زندگی تون بر می داره و اون رو روی نعمتهایی که الان در زندگی تون دارین می ذاره. و در شما احساس بد رو به احساس خوب تبدیل می کنه و همونطور که می دونین احساس خوب منجر به پدید اومدن اتفاقات خوب در زندگی شما می شه. در حقیقت به نوعی نشون دهنده و تایید کننده ی همون آیه ی قرآنه که می گه اگه شکر کنین (به نعمتهای شما) می افزایم… شاد و ثروتمند باشی

مهری
۱۳۹۶/۱۱/۱۴۰۰
پاسخ

سلام.. من کتاب صوتی رو از سایت تهیه کردم . نوشته والاس وتلز برگرداننده راندا برن .. این کتاب 200 سال پیش نوشته شده و بسیار کتاب اموزنده وخوبی است من توصیه می کنم حد اقل 10 مرتبه گوش داده شود مقداری سنگین است اما اگر در کش کنید زندگیتان متحول شگرفی خواهد شد …. ( ما هرکس که بخاطر داشته هایش سپاسگزار باشد داشته های اورا چندین برابرمیکنیم وهرکس سپاسگزاری نکند از او میستانیم)… موفق وشاد باشی

مریم نردباشی
۱۳۹۶/۱۱/۱۴۰۰
پاسخ

سلام بشما من خودم این کتاب رو نخوندم ولی میدونم شکر گذاری از خداوند باعث زیاد شدن نعمتها میشه .یهمثال براتون میزنم فرض کنید شما یک دوستی دارید همچیز در اختیارش میزارید هرچی بخواد بهش میدید اونوخت اون یه تشکر خشک خالیم ازتون نمیکنه چه حالی میشید یا برعکس اگه اون همیشه بابت محبت های شما قدر دانی میکنه .آیا این دوتا باید مثل هم باهاشن رفتار کرد ؟ پیشنهاد میکنم تهیه اش کنید من خودم قصدشو دارم خریداری کنم

احمد نباتی
۱۳۹۶/۱۱/۱۴۰۰
پاسخ

به نام پروردگار یکتا  شکرگذاری بالاترین فرکانس و قدرتمندترین احساسیه که ما میتونیم داشته باشیم این تمرین به طرز عجیبی تمرکز رو میزاره رو داشته ها همه چی داره با خودش –> حس خوب – تجسم – قدرت کلام – قدرت سوال – ارتباط نزدیک و صمیمی با خدا همه چی من این کتاب رو تقریبا تابستون از نمایشگاه گرفتم البته مدتی قبل فایل های خلاصش رو داشتم و میدونستم چیه و از اون روز به بعد واقعا ازش استفاده کردم و به نظرم با شکرگذاری هر اونچه رو که میوای میتونی بدست بهمه جنبه های زندگیم اثر گذاشته (سلامتی – روابط – تضاد ها ) و تو زمینه مالی هنوز نتایج بزرگ نگرفتم اما نتایج کوچیک کوچیک زیادی گرفتم بلکه قانون شکرگذاری مسیری رو برام باز کرد که بتونم باورهای ثروت ساز بسازم ساده بگم –>کل بازی شکرگذاری بقیه مسیر براتون باز میشه

ایمان
۱۳۹۶/۱۱/۱۴۰۰
پاسخسلام دوست عزیز
نویسنده این کتاب راندا برن هست و من این کتاب رو کامل خوندم و کامل تمریناتش رو انجام دادم.
واقعا معجزه کرد برای من و البته برای هرکسی تمرین انجام بده میکنه.
روز به روز که با سخنان و تمرینات پیش میری احساس خوب پایدار تر و نتایج بهتری میگیری.کلا سطح انرژیت میاد بالا.من از این کتاب نتایج خوبی گرفتم که احساس خوب و آرامش مهمترین هاش بودن.
به قول قرآن:لئن شکرتم لازیدنکم.یعنی اگر شکرگزار باشید ما شما را می افزاییم.ظرفت رو خدا بزرگ میکنه برای دریافت نعمت بیشتر.من که بعد این کتاب کلی چیزهای خوب نصیبم شد و قوانین رو بهتر درک کردم.
سعادتمند در دنیا و آخرت باشید.

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید