سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

چگونه دوستی با همسر داشته باشیم و آن را قوی کنیم

چگونه دوستی با همسر داشته باشیم و آن را قوی کنیم
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/10/05 0 نظر

دوستی با همسر شما باید پرورش یابد.بنابراین روابط بدون سوء تفاهم و دوستی با همسر شکل می گیرد.

چگونه دوستی با همسر داشته باشیم و آن را قوی کنیم

برای بسیاری،دوستی با همسر خیلی مهم است. دوستی با همسر می تواند ازدواج شما را سرگرم کننده، دوست داشتنی و امن باشد.همانطور که با هر دوستی، دوستی با همسر شما باید پرورش یابد. اطمینان داشته باشید که هر روز تعاملات مثبت زیادی داشته باشید. به طور موثری با یکدیگر ارتباط برقرار کنید، بنابراین روابط بدون سوء تفاهم و دوستی با همسر شکل می گیرد. برقراری رابطه طولانی مدت و دوستی با همسر با حمایت و تشویق یکدیگر.

 


قسمت اول:  تعامل روزانه در دوستی با همسر

1.با هم زندگی کنید

 

دوستی با همسر سابق

حتما بخوانید: نحوه رفتارهای عاشقانه با همسر

 همسرتان را به اندازه کافی آسانی را می پذیرید. با این حال، به اشتراک گذاری چیزهای کوچک در مورد زندگی روزمره خود را می تواند کمک به تحریک احساسات دوستی

همسر خود را در زندگی روزمره خود درگیر کنید. آن باید بدانند که با شما چه احساسی و چه غیرقابل پیش بینی است. 

احساسات خود را  به اشتراک بگذارید. اجازه دهید همسر در مورد چیز جالبی که در محل کار اتفاق افتاده مطلع شود، چگونه در مورد یک رویداد آینده و احساسات روزانه خود احساس می کنید. به عنوان مثال، یک داستان در مورد یک چیز خنده دار یا یک همکار در ناهار گفت: به اشتراک بگذارید.


2.برای دوستی با همسر ،زمان برای یکدیگر بسازید

 

چگونه با شوهر خود دوست باشیم

حتما بخوانید: چگونه با همسر شکاک خود برخورد کنیم؟

 در کسب و کار و زندگی روزمره،  سادگی صرف زمان با هم سخت و دشوار است. چیزهای کوچک، مانند تماشای یک فیلم یا رفتن به تاریخ، مهم هستند. آنها می توانند دوستی با همسر خود را در طولانی مدت حفظ کنند.

به  در برنامه خود نگاه کنید. آیا در هر دوشنبه ها رایگان هستند؟ آیا پنج شنبه شب کم کار هستید؟ ببینید ایا شما می توانید زمان برای یکدیگر پیدا کنید.

همه چیز را با هم انجام دهید. این که آیا شب جمعه شب جمعه است یا به سادگی موافقت می کنید که هر شب نیم ساعت از تلویزیون تماشا کنید، تعاملات کوچک برای ارتباط قوی وجود دارد.


3.خوردن وعده های غذایی با هم 

 

دوستی با زن مطلقه

حتما بخوانید: 12 راه برای جلب اعتماد همسر

خوردن یک راه آسان برای ایجاد دوستی با همسر است. همانطور که هر روز برای حفظ انرژی برای کار و سایر حوادث نیاز دارید، چرا با همسرتان غذا نمی خورید؟ وعده های منظم با هم می تواند به ایجاد احساسات دوستی، عشق و همبستگی کمک کند.

در صورت امکان، یک وعده غذایی را که می توانید بدون توجه به آنچه که می توانید به اشتراک بگذارید، پیدا کنید. به عنوان مثال، شما هر دو می توانید یک ساعت صبر کنید تا صبحانه بخورید.

اگر هر دوتان بیش از حد مشغول خوردن یک وعده غذایی در روز هستید، یک روز در هفته پیدا کنید که با هم بخورید. به عنوان مثال، می توانید هر روز پنجشنبه با همسرتان ناهار داشته باشید.


4. ترکیب بازی با تعاملات روزانه برای قویتر کردن دوستی با همسر

 

رابطه عاطفی با همسر

حتما بخوانید: 14 راه پیدا کردن همسر که می توانید به خوشبختی برسید

 بازی برای بزرگسالان مهم است. این می تواند احساسات عشق و دوستی با همسر را تقویت کند. بازی را به تعاملات روزانه خود اضافه کنید. شناسایی فعالیتهایی که هر دو از آنها لذت می برید و سعی کنید آنها را با یکدیگر هماهنگ کنید. 

 • بازی به معنای چیزهای مختلف برای افراد مختلف است. در مورد آنچه که شما از انجام آن لذت می برید فکر کنید.آیا هر دو به دنبال پیاده روی هستید؟ شما می توانید سعی کنید در آخر هفته پیاده روی کنید.
 • در صورت لزوم برنامه را ایجاد کنید. به عنوان مثال، شما هر دو از غذا خوردن و دیدن فیلم ها لذت می برید.

5.استفاده از فن آوری برای برقراری ارتباط و دوستی با همسر

 

دوستی با همسرم

حتما بخوانید: معیارهای انتخاب همسر

. فناوری می تواند راهی عالی برای ایجاد دوستی با همسر باشد. اگر شما یک تلفن همراه یا یک لپ تاپ دارید، از ان برای صحبت با همسرتان در طول روز استفاده کنید. شما می توانید متون سریع همسر خود را در مورد چگونگی روز خود ارسال کنید و از آن بپرسید که نظرش چیست

 • اگر شما و همسرتان باید یک رابطه طولانی مدت را برای یک دوره زمانی حفظ کنید، تکنولوژی نیز می تواند به این امر کمک کند. برای مثال، از لپ تاپ یا گوشی هوشمند خود برای چت ویدیویی با همسرتان استفاده کنید.

قسمت دوم ارتباط موثر و دوستی با همسر

1.زمان مناسب برای صحبت کردن و دوستی با همسر را پیدا کنید

 

دوستی با زن متاهل

حتما بخوانید: پیام عشق به همسر که با آن می توانید به رابطه عاطفی برسید

 ارتباط در ازدواج بسیار مهم است. شما باید به طور مرتب با همسر خود صحبت کنید تا دوستی خود را حفظ کنید، به ویژه اگر چیزی که باعث ناراحتی شما می شود.

 • در عوض، همسرتان می داند که می خواهید در یک شنبه بعد از ظهر صحبت کنید، زمانی که هیچ کدام از شما دیگر وظایف و کار دیگری ندارید.

2. گوش بده به همسر

 

دوستی با زن پولدار

حتما بخوانید: اصول فرایند آشنایی پیش از ازدواج و انتخاب همسر

 در طول ارتباطات، شما باید به همان اندازه که صحبت می کنید گوش دهید. اگر میخواهید دوستی با همسر را به وجود آورید، با هدف درک بهتر همسرتان و ایجاد همدلی گوش کنید. 

تکرار کنید که همسرتان چی گفت و وقتی صحبت می کند سؤال کنید و مطمئن شود که متوجه شدید.


3.صادقانه باش با همسر

 

طرز ارتباط با همسر

حتما بخوانید: چگونه برای همسر خود زن جذاب باشیم؟

 صداقت مهمترین بخش هر رابطه و دوستی با همسر است و ناسازگاری در نهایت منجر به مشکلات خواهد شد و ممکن است حتی یک رابطه را نیز به پایان برساند. اگر متوجه ناسازگاری شدید، آن را به درستی در نظر بگیرید. برای کمک به یک حرفه بهداشت روان صحبت کنید. هنگام صحبت کردن با همسرتان صادق باشید در مورد اینکه چگونه احساس می کنید.عقب نشینی کنید، به خصوص اگر چیزی شما را ناراحت کند. بهتر است که مشکلات را حل کنیم.

 • حقیقت می تواند صدمه بزند، اما در یک رابطه سالم مهم است.  به نوبه خود، مایل باشید زمانی که اشتباه می کنید، اعتراف کنید و عذرخواهی صادقانه را ارائه دهید. به عنوان مثال، "من متاسفم. متوجه نشدم که شما می خواستید برای فیلم بیایید. من سعی خواهم کرد از این به بعد از شما بپرسم."

4.اجتناب از حمله کردن یا سرزنش همسر خود برای دوستی با همسر

 

عوامل ارتباط صحیح با همسر

حتما بخوانید: 6 نکته طلایی برای شناختن شخصیت زن ها

مناقشات بوجود می آیند و شما می توانید با حمله به آنها یا متهم کردن آنها به همسر خود آسیب برسانید. وقتی که به چیزی که باعث ناراحتی شما می شود، صحبت می کنید و به این ترتیب، شما بر احساسات خود تمرکز می کنید و قضاوت عینی نمی کنید.


قسمت سوم :نگه داشتن ارتباط قوی بلند مدت در دوستی با همسر

1.حرمت را برای دوستی با همسر حفظ کن

عوامل تعامل و ارتباط صحیح با همسر چیست

حتما بخوانید: 11 اسرار کلیدی برای داشتن یک  زندگی مشترک موفق

دوستان خوب امتیاز نمی زنند دوستان اطمینان میدهند که در پایان، توازن برقرار خواهد شد. آنها حرکات را دنبال نمی کنند تا مطمئن شوند که همه چیز کاملا برابر است. این کار را با همسر خود انجام ندهید.

به عنوان مثال، سعی نکنید پیگیری کنید که چه کسی شب گذشته آخرین شب را آغاز کرده یا روز تولد بهتر را داشته باشد. چنین چیزهایی مهم نیست

 • به یاد داشته باشید که شما و همسرتان هر دو دارای نقاط قوت و ضعف منحصر به فرد هستید. این را در ذهن داشته باشید شاید شما معمولا شبها را برنامه ریزی می کنید، اما همسرتان به سادگی برنامه ریزی خوبی ندارد.شاید همسر شما چیزهایی را بهتر از شما انجام می دهد.

2.نمایش قدردانی در دوستی با همسر

 

دوستی با دوست همسر

حتما بخوانید: عوامل طلاق و از هم پاشیدن زندگی ها چیست؟

قدردانی می تواند به ایجاد ارتباط مثبت و دوستی با همسر کمک کند.اگر می خواهید با همسرتان دوستی داشته باشید، به آنها نشان دهید که از آنها قدردانی می کنید. هر روز در مورد چیزهایی که دوست دارید بیان کنید.

 • به عنوان مثال، به همسرتان بگویید: "من همیشه قدردانی می کنم که شما هر روز صبح زود قهوه درست مس کنی. حتی اگر شما قهوه نوشیدید، به یاد می آورید چقدر دوستش دارید. "

3.چیزهایی را متعادل کنید 

اطمینان حاصل کنید که از همسرتان قدردانی و مراقبت کنید تا آنجا که برای شما مهم است.سعی کنید به همان اندازه که صحبت می کنید گوش دهید و تلاش خود را برای صرف وقت با همسر خود انجام دهید. اگر همه چیز شروع به احساس یک طرفه کند، آن را بیابید. 

 • به عنوان مثال، شاید همسر شما احساس کند که شما اخیرا مشغول کار بوده اید و ارتباطی با هم ندارید. دو نفر از شما می توانید موافقت کنید که یک وقت برای کنار هم گذاشتن و صحبت کردن به طور مرتب داشته باشید.

4.پیروزی دستاوردهای همسر

 

عوامل و موانع ارتباط صحیح با همسر

حتما بخوانید: حریم خصوصی زن و شوهر در زندگی مشترک

 همسر خود را مرتب شاد کنید.آنها را تشویق کنید تا رویاهای خود را دنبال کنند و جشن هایشان را جشن بگیرند. 

 • به عنوان مثال، همسر شما یک نویسنده نوپا است. آنها را تشویق کنید که به مجلات ادبی ارسال کند. آنها را به زمان لازم برای نوشتن اختصاص دهید.
 • اگر آنها به یک مجله پذیرفته شوند، کاری برای جشن گرفتن انجام دهید. 

 


5.به یاد داشته باشید جشن ها و رویدادهای بزرگ برای دوستی با همسر

چیزهایی مانند تولد، سالگرد ازدواج، و دیگر رویدادهای بزرگ که باید در  دوستی با همسر جشن گرفت. یک چیز را برای رویدادهای بزرگ انجام دهید، حتی کوچک. برای مثال، اگر همسرتان عاشق جشن تولد بزرگ نباشد، حداقل در خانواده جشن بگیریید.

 • همسرتان را یک بار در یک لحظه متعجب کنید. این کمک خواهد کرد که چیزهای جالب و هیجان انگیز را حفظ کنید. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید آنها را با بلیط کنسرت، صبحانه در رختخواب یا یک هدیه کوچک شگفت زده کنید.

source: wikihow

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید