سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

فنگ شویی جذب ثروت | آموزش فنگ شویی 100%کاربردی

فنگ شویی جذب ثروت | آموزش فنگ شویی  100%کاربردی
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/10/20 0 نظر

با فنگ شویی جذب ثروت به رفاه و آرامش در زندگی می رسید و از آن در ازدواج، جذب همسر ،ذهن و معماری نیز استفاده کنید.


نحوه استفاده از فنگ شویی برای ثروت و خوشبختی

 

روش‌های بسیاری وجود دارد که می‌توانید از  فنگ شویی جذب ثروت ، رفاه و فراوانی استفاده کنید و جذب فوری ثروت کنید. یک روش ساده برای تزئین منزل و محل کار خود با استفاده از روش‌های درمانی پول فنگ شویی جذب ثروت است که به سلیقه شما بستگی و جذابیت دارد و دکوراسیون کلی را متناسب می‌کند. با پیدا کردن منطقه پولی فنگ شوی خود شروع کنید  و حتماً از آن بسیار مراقبت کنید تا انرژی موجود در فضای شما احساس تازه و پر جنب و جوش کند.

 از فنگ شویی برای موارد زیر نیز استفاده می‌شود.

فنگ شویی ازدواج

فنگ شویی جذب همسر

فنگ شویی ذهن
فنگ شویی  معماری

فنگ شویی  کیف پول

اگر می‌خواهید راه‌هایی برای دعوت از رفاه خیلی زیاد در زندگی خود بیابید ، هنر چینی فنگ شویی می‌تواند به شما در انجام این کار کمک کند. هنر و دانش فنگ شویی برای کمک به تعادل انرژی و گردش انرژی در فضایی طراحی شده است تا به ارتقاء هماهنگی ، سلامتی و ثروت کمک کند. این می‌تواند به افراد در بهبود جنبه‌های خاصی از زندگی خود مانند عشق ، سلامتی و ثروت کمک کند.

 

آموزش فنگ شویی

حتما بخوانید: جذب فوری ثروت در 10 دقیقه و راههای جذاب پولدار شدن که نمی دانستید

بنابراین اگر یکی از اهداف شما جذب پول به زندگی است ، به گفته کارشناسان فنگ شویی ، چند کار ساده که می‌توانید در خانه انجام دهید و دعوت ثروت کنید.

فنگ شوی یک فلسفه متافیزیکی چینی است که هارمونی را با محیط به ارمغان می‌آورد.  اگر در تلاش برای این کار نباشید ، فنگ شویی به شما ثروت نمی‌بخشد. فنگ شویی به شما کمک می‌کند تا از روش‌های مختلفی برای ایجاد محیط در  خانه  و  دفتر استفاده کنید  که شما را تقویت کرده و انرژی‌های فنگ شویی برای جذب ثروت را به خود جلب می‌کنید.

بسیاری از نکات ساده و آسان فنگ شویی در مورد جذب ثروت و پول وجود دارد که می‌توانید در فضای خود برای جذب ثروت استفاده کنید. درمان‌های کلاسیک فنگ شوی شامل  سکه‌های چینی ،  گیاه پول ،  گلدان‌های ثروت،  کشتی‌های ثروت و موارد دیگر می‌باشد که این اشیاء قرن‌ها مورد استفاده قرار گرفته تا در خانه و محل کار ثروت را به خود جذب کنند.

استادان قدیمی فنگ شویی جذب ثروت تصدیق می‌کنند که اگر در تلاش برای جذب ثروت نیستید ، فنگ شویی به‌تنهایی جذب ثروت را به همراه نخواهد داشت. در عوض ، به شما کمک می‌کند تا به دنبال شهرت و ثروت باشید. 


آموزش فنگ شویی،محل جذب ثروت فنگ شویی

 فنگ شویی برای تعریف  محل جذب ثروت و پول شماست. 

محل و منطقه جذب ثروت و پول فنگ شوی خود را پیدا  کرده  و از آن بسیار مراقبت کنید. به‌طور معمول ، این اتاق و دفتر در خانه شما است که در آن امور مالی و کارهای دیگر را مدیریت می‌کنید. رنگ آبی و تصاویر رودخانه‌ها ، دریاچه‌ها و اقیانوس‌ها نمایانگر آب است و همچنین می‌توانید از آیینه‌ها ، گیاهان و نمادهای کوچک استفاده کنید که نمادی از سعادت و جذب ثروت است.


1-گلدان ثروت فنگ شویی جذب ثروت و علم فنگ شویی در منزل


گلدان ثروت فنگ شویی جذب ثروت در واقع یک آهن ربا برای ثروت است. گفته می‌شود جریان انرژی ثروت در خانه شما را جذب و تقویت می‌کند. گلدان‌های ثروت به‌طور سنتی از معابد بودائی تبت ساخته می‌شوند. اگرچه مکان‌های بسیاری وجود دارد که اکنون می‌توانید یکی از این گلدان‌ها را به دست آورید. فقط مطمئن باشید که یک ظاهر شرقی داشته و  انتخاب می‌کنید. ایده کلی این است که خانه و محل کار را با اشیا و چیزهای قابل توجه برای جذب ثروت و سعادت پر کنید و آن‌ها را باایمان و اعتقاد برای جذب ثروت تهیه کنید. 
 

تکنیکهای فنگ شویی

 

گلدان ثروت فنگ شوی یکی از قدیمی‌ترین درمان‌های فراوانی و جذب ثروت فنگ شویی است.ساخت و نمادهای آن دارای معانی عمیق متعددی است. در فنگ شویی ، گلدان ثروت به‌عنوان جذب و تقویت جریان ثروت و رفاه استفاده می‌شود.


2-آکواریوم ماهی برای ثروت یکی از تکنیک‌های فنگ شویی جذب ثروت
 

گفته می‌شود که آب و آکواریوم ترکیبی هماهنگ از عوامل جذب ثروت به همراه دارند. گذشته از زیبا بودن ، گفته می‌شود آکواریوم‌ها در هر مکانی انرژی مثبت را تقویت می‌کنند و از این رو فراوانی و ثروت بیشتری را به خود جذب می‌کنند.

خانه یا محل کار خود را با آکواریوم فنگ شویی تزئین کنید تا جذب ثروت کنید. این یک روش جالب و سرگرم کننده برای اضافه کردن زیبایی و جذب ثروت به مناطق شخصی و اماکن کاری شماست. همچنین می‌توانید از نمادهای فنگ شویی و تصاویر ماهی خاص استفاده کنید تا حس ثروت را به محیط خود بیاورید. به‌عنوان مثال ، از تصاویر هنری در اتاق خواب ، ساعت ماهی در آشپزخانه یا پرده دوش ماهی در حمام استفاده کنید.

 

فنگ شویی ذهن

حتما بخوانید: فنگ شویی ثروت چیست؟


آکواریوم‌های فنگ شویی جذب ثروت روش‌های زیبایی و قدرتمند فنگ شویی هستند که انرژی ثروت و فراوانی را به خود جذب و جلب می‌کنند. با قرار گرفتن صحیح و مراقبت خردمندانه ، آن‌ها در هر مکانی انرژی مثبت را تقویت کرده و ثروت بیشتری را جذب می‌کنند.


3-سکه‌های چینی فنگ شویی جذب ثروت
 

می‌توانید با آویزان کردن سکه چینی بر روی دیوار ،یا قاب بندی آن یا به‌سادگی قرار دادن آن‌ها روی هر میز آن را در معرض دید و نمایش بگذارید. یک روش محبوب دیگر برای نگهداری این سکه‌ها ، حمل آن‌ها در کیف پول یا جیب شما است که معمولاً در سه سکه گره خورده با یک روبان قرمز است.

 

فنگ شویی برای جذب همسر


این روش متداول‌ترین استفاده از سکه‌های چینی در فنگ شویی جذب ثروت و پول است. این انرژی‌های مثبت مطمئناً باهم جمع می‌شوند. وقتی فرد به ثبات مالی  و جذب ثروت دست می‌یابد آثار فنگ شویی احساس می‌شود.

جذابیت خوش شانسی خود را در نظر بگیرید ، اما به غیر از محافظت و موفقیت ، شما می‌توانید آن سکه‌های برنجی چینی را نیز برای جذب پول به دست آورید. 


4-بامبو خوش شانسی فنگ شویی جذب ثروت


بامبو برای خوش شانسی که نمایانگر هر پنج عنصر فنگ شویی جذب ثروت است و یک عامل موفق در فنگ شویی محسوب می‌شود.

 

فنگ شویی ذهن

 

گیاهان نسبت به انرژی حساس هستند و به همین دلیل نشان دهنده انرژی در خانه شما است. هنگامی که گیاهان شما سرسبز و گل می‌دهند ، نشانه خوبی است که انرژی مثبت خانه شما زنده و فراوان است. اما اگر گیاهان شما قهوه‌ای  یا در حال از بین رفتن هستند ، این علامت این است که انرژی مثبت خانه شما کم و راکد است. گیاهان را در اطراف خود نگه دارید و اطمینان حاصل کنید که از آن‌ها به‌خوبی مراقبت شده و شکوفا می‌شوند تا انرژی خوبی نیز به خانه شما دعوت شود.


5-فنگ شویی در محل کار ،کشتی پول فنگ شویی جذب ثروت 
 

شما می‌توانید از هر مدل کشتی برای فنگ شویی جذب ثروت استفاده کنید. 
کشتی ثروت یک روش درمانی محبوب سنتی فنگ شویی جذب ثروت است زیرا برخلاف سایر درمان‌های  فنگ شویی جذب ثروت مانند  بودای خنده دار ، یا سکه‌های چینی ، کشتی ثروت در هر مکانی و با هر تزئینی عالی به نظر می‌رسد.


6-فواره‌های فنگ شویی جذب ثروت

 

فواره‌های فنگ شویی جذب ثروت در تمام اشکال ، اندازه‌ها وجود دارد. استفاده از چشمه‌ها در فنگ شویی از  سلامتی تا ثروت  تا بهبود کیفیت هوا در خانه یا  محل کار شما بسیار زیاد است .

 27 سکه را در آن قرار دهید تا با کمک عنصر فلزی سکه‌ها ، بتوانید انرژی مثبت آب را فعال کنید.

این نکات فنگ شویی جذب ثروت ،پول و فراوانی در زندگی شما کمک می‌کند ، خوب است به خاطر داشته باشید که این موارد فقط برای کمک به انرژی‌های پاک در خانه شما بوده و از شما برای دستیابی به رفاه حمایت می‌کنند.

 

فنگ شویی در محل کار

حتما بخوانید: ثروت چیست؟

همچنین می‌توانید از نمادهایی استفاده کنید که چشمه‌ها را نشان می‌دهد ، مانند تصاویر آب‌های روان مانند آبشارها ، اقیانوس‌ها و رودخانه‌ها. تصاویر آبی در فنگ شویی جذب ثروت قدرتمند هستند.


7-درخت گوهر فنگ شویی جذب ثروت
 

Citrine "سنگ نور و خوشبختی" است. همچنین گفته می‌شود که انرژی ثروت و فراوانی را تقویت می‌کند ، بنابراین داشتن آن می‌تواند به جذب ثروت و جریان انرژی مثبت پول به خانه شما کمک کند.

Citrine محبوب‌ترین بلور فنگ شویی جذب ثروت و پول است.همچنین می‌توانید مانند سنگ پیرت از یک سنگ ثروت محبوب استفاده کنید. یکی از راه‌های خلاقانه برای نمایش کریستال‌ها ، قرار دادن آن‌ها بر روی یک درخت فنگ شویی در خانه برای زیبایی و جذب ثروت است.


طیف گسترده‌ای از درختان سنگ‌های قیمتی فنگ شوی وجود دارد.از جمله درختانی با  آمتیست، عقیق ، مرجان یا مروارید. درختان سنگ‌های قیمتی فنگ شویی جذب ثروت حاوی کریستال‌های مختلف اغلب برای کاربردهای ثروت استفاده می‌شوند.


8-طلا فنگ شویی جذب ثروت
 

خندیدن بودا به‌عنوان فنگ شویی جذب ثروت و برای  خوشبختی ، فراوانی ، موفقیت و سلامتی خوب مورد استفاده قرار می‌گیرد که اغلب با شمش‌های طلا به تصویر کشیده می‌شود.


9-لاک پشت اژدها فنگ شویی جذب ثروت

 

لاک پشت اژدها موجودی افسانه‌ای وجهت فنگ شویی جذب ثروت است.


10-سنگ پیرت فنگ شویی جذب ثروت
 

پیرت یکی از بهترین سنگ‌ها برای فنگ شویی جذب ثروت و انرژی مثبت و فراوانی است. Pyrite را می‌توان به‌عنوان یک خوشه ، کره یا مکعب در فنگ شویی جذب ثروت ، مانند سکه‌های چینی و کشتی ، فراوان استفاده کرد . پیرت همچنین یک انتخاب عالی برای گلدان ثروت است و به خودی خود یک تزیین عالی را ایجاد می‌کند. 


11-درخت پول فنگ شویی جذب ثروت

 

درخت پول فنگ شوی یکی از محبوب‌ترین گیاهانی است که به‌عنوان فنگ شویی جذب ثروت و جذب انرژی مثبت و رفاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حالی که تقریباً از هر گیاه سالم می‌توان به‌عنوان درخت پول استفاده کرد ، دو مورد از محبوب‌ترین گزینه‌ها Crassula ovata  و  Pachira  aquatica هستند. 


12- اشیا شکسته را خانه و محل کار پاک کنید
 

هر چیز شکسته در داخل خانه یک خون آشام انرژی مثبت است. این باعث می‌شود انرژی‌های مثبت و  خوب از خانه شما خارج شود! بنابراین اگر می‌خواهید در فضای زندگی خود انرژی مثبت خوبی ایجاد کنید ، حتماً با اسکن کردن خانه ، برای هر چیز شکسته شروع به کار کنید و با جایگزینی یا رفع آن‌ها پاک‌سازی کنید. 

خانه و محل کار خود را از درهم‌وبرهمی حفظ کنید  . فضایی به هم ریخته نه می‌تواند انرژی ثروت را به خود جذب  کند و نه حفظ کند. خلاص شدن از شر همه چیز می‌تواند بسیار طاقت فرسا باشد ، بنابراین ممکن است بخواهید همه چیزهایی را که استفاده می‌کنید بنویسید و موارد . شما همچنین می‌توانید استراحت کنید یا فقط 30 دقیقه در روز را برای از بین بردن درهم و برهمی اختصاص دهید.

 

جهت یابی در فنگ شویی

 

خانه و مشاغل خود را از هیچ گونه درهم و برهمی غیرضروری حفظ نکنید  . فضایی به هم ریخته نه می‌تواند انرژی ثروت را به خود جلب کند و نه حفظ کند. خلاص شدن از شر همه چیز می‌تواند بسیار طاقت فرسا باشد ، بنابراین ممکن است بخواهید همه چیزهایی را که استفاده می‌کنید بنویسید و بقیه را حذف کنید. شما فقط 30 دقیقه در روز را برای از بین بردن درهم و برهمی اختصاص دهید.


13-یک جریان خوب برای فنگ شویی جذب ثروت ایجاد کنید

 

مرتباً  جریان و انرژی مثبت را در خانه و محل کار خود بررسی کنید. یک انرژی تازه و قوی همراه با نمادهای مختلف فنگ شویی جذب ثروت ،باید هدف شما باشد. یک انرژی خوب با یک فضای بزرگ ، راحتی و یک ریتم آرامش بخش ، انرژی در حال حرکت به سمت بالا را به ارمغان می‌آورد. به‌عنوان مثال ، مطمئن شوید که راهروها از درهم و برهمی پاک هستند.

 

source : keramatzade

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید