سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

ارز دیجیتال تلگرام

ارز دیجیتال تلگرام
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/10/21 0 نظر

تلگرام قرار است در یک عرضه اولیه خصوصی (Pre-ICO) بالاترین جذب سرمایه در تاریخ عرضه‌های اولیه را برای پلتفرم بلاک چین و ارز رمزپایه جدیدش رقم بزند. آنطور که در گزارش وبسایت TechCrunch آمده است، .....

ارز دیجیتال تلگرام


 تلگرام قرار است در یک عرضه اولیه خصوصی (Pre-ICO) بالاترین جذب سرمایه در تاریخ عرضه‌های اولیه را برای پلتفرم بلاک چین و ارز رمزپایه جدیدش رقم بزند. آنطور که در گزارش وبسایت TechCrunch آمده است، به نقل از چند منبع آگاه، قرار است تلگرام از این عرضه خصوصی 500 میلیون دلار سرمایه بدست آورد. توکن‌های ایجاد شده برای ارز دیجیتال تلگرام در بستر شبکه باز تلگرام (TON) و برای انواع خدمات پرداخت استفاده خواهد شد.

 

عرضه اولیه خصوصی یک نوع عرضه اولیه سکه است که قبل از عرضه اولیه عمومی برگزار می‌شود و فقط افرادی خاص و معمولا ثروتمند با حجم زیادی سرمایه در آن اقدام به خرید توکن می‌کنند. در عرضه اولیه خصوصی ارز دیجیتال تلگرام هم چند نفر سرمایه‌ای به ارزش 500 میلیون دلار را برای ایجاد آن سرمایه‌گذاری خواهند کرد. پیش بینی می‌شود در عرضه عمومی میزان سرمایه‌گذاری به 3 تا 5 میلیارد دلار برسد.

 

ارز دیجیتال

 

ارز دیجیتال تلگرام بزرگترین جذب سرمایه را خواهد داشت

 

مقاله مرتبط:آیا اپل می خواهد از بلاک چین استفاده کند؟

 

ارز دیجیتال تلگرام

 

به احتمال زیاد، عرضه اولیه بلاک چین و ارز دیجیتال تلگرام بزرگ‌ترین در نوع خود خواهد بود و با فاصله زیادی رکورد 700 میلیون دلاری Block.one را خواهد شکست. آنطور که در این گزارش آمده است، سرمایه‌گذاران خصوصی خارج از حلقه نزدیکان پاول دورف، باید حداقل 20 میلیون دلار سرمایه‌گذاری کنند و سرمایه‌گذاری باید با ارز واقعی مثل دلار امریکا باشد نه ارزهای رمزپایه مثل بیت کوین و اتریوم.

 

چند موسسه و شرکت سطح بالای روسی هم علاقه خودشان را برای مشارکت در این عرضه اولیه نشان داده‌اند اما پاول دورف در قبول کردن سرمایه آنها احتیاط می‌کند، شاید دلیل این کار عدم وجود قوانین روشن درباره فروش و عرضه عمومی توکن در روسیه باشد.

 

تلگرام همیشه با جنجال و شایعات همراه بوده و در ماه‌های اخیر هم تلگرام شایعه سوء استفاده از داده کاربران و دادن اطلاعات به نهادهای دولتی را رد کرد. پیام رسان محبوب تلگرام در هفته‌های اخیر نیز در کشور ایران فیلتر و از دسترس خارج شد. کیف پول دیجیتال تلگرام در انتهای سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.

 

مقاله مرتبط:آموزش استفاده و خرید دش

ارز دییجتال تلگرامی

 

 

خرید و فروش بیت کوین

 

اگر شما هم قصد ماجراجویی در صنعت ارزهای رمزپایه و بیت کوین را دارید، می‌توانید با استفاده از خدمات خرید و فروش بیت کوین در پیمنت24 وارد این عرصه شوید.

احمدرضا کرامت

گروه تحقیقاتی و آموزشی کرامت زاده

دانلودpdf مقاله :ارز دیجیتال تلگرام

مطالب مرتبط

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید