سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

ایده های خلاقانه پولساز | ایده های حیرت انگیز پولساز در 1 ماه

ایده های خلاقانه پولساز | ایده های حیرت انگیز پولساز در 1 ماه
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/05/13 1 نظر

با ایده های خلاقانه پولساز که تشریح کرده ایم به جذب پول و ثروت دست پیدا خواهید کرد. فقط باید دکمه اقدام را فشار دهید

 

در برنامه ی قبلی میلیاردر شدن در مورد این موضوع صحبت کردم که چگونه هر کسی می تونه روش ورود به درآمد میلیاردی و پولدار شدن رو یاد بگیره و به یک شکست ناپذیر تبدیل بشه و اینکه چگونه این کار کاملا علمی هست

در ویدیوی جدید راه میلیاردر شدن میخوام بهت نشون بدم که چگونه در سریع ترین زمان ممکن می تونی از نیروی قدرتمند قانون جذب ثروت برای خلق اهداف و رویاهایی که داری استفاده کنی

 روش علمی و تایید شده ورود به ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد اون 

اینکه چگونه می تونی این علم رو یاد بگیری و ازش استفاده کنی 

بیش از 8 سال هست که به صورت حرفه ای با علم جذب ثروت آشنایی دارم و دارم در زندگی خودم ازش استفاده می کنم و در ویدیوی امروز شکست ناپذیر دقیقا میخوام تکنیک هایی رو باهات به اشتراک بگذارم که می تونه زندگیت رو متحول کنه

 

دوست دارم همین حالا ویدیوی جدید درآمد میلیاردی رو دانلود کنم

 

دلیل اینکه این روش انقدر جادوییه و عالی جواب میده اینه که کاملا علمیه و بر اساس نحوه ی عملکرد ذهن انسان هستش

همه ی اتفاق هایی که در زندگی تو رخ میده دلایل مشخصی داره و تنها کار مهم تو اینه که به داخل ضمیر ناخودآگاه و ذهنت بری

ببینی چه باور مخربی هست که درست کار نمیکنه و باعث شده به خواسته های خودت نرسی، اونها رو بکشی بیرون و حذفشون کنی و باورهای مفید و اثربخش رو جایگزین اون باورهای تاریخ مصرف گذشته کنی

این ویدیو 18 دقیقه آموزش خالص و حرفه ای هستش که بهت کمک میکنه یاد بگیری

چگونه می تونی سریع تر و راحت تر خودت رو در یک لول مشخص و معین موفقیت در هر جنبه ای از زندگی تثبیت کنی

دلیل تمامی اتفاق هایی که داری در زندگی خودت تجربه میکنی چیه

کی و چگونه باید به سراغ ضمیر ناخودآگاهت بری

و … 

 

دوست دارم همین حالا ویدیوی جدید میلیاردر شدن رو دانلود کنم

 

سریع ترین راه استفاده از قدرت جادویی قانون جذب ثروت


شاید شما هم به فکر تولید ایده های خلاقانه پولساز افتاده باشید.  اکثر افراد به دنبال ایده های رایگان برای اجرا هستند ما در این مقاله سعی داریم به شما بگوییم که چگونه خودتان ایده های خلاقانه پولساز را بسازید . در واقع ما به دنبال ماهی دادن به شما نیستیم بلکه دوست داریم به شما ماهیگیری را نیز بیاموزیم . شرایط و موقعیت هایی وجود دارند که اگر آنها را بشناسید به محض قرار گرفتن در این شرایط خاص می توانید ایده های پولساز را کشف و شکار نمایید . ما در این مقاله قصد داریم روش شکار ایده را به شما بیاموزیم تا شما تبدیل به یک شکارچی ایده شوید . در ادامه شما را با موقعیت های پولسازی که در آن باید چشمتان را باز و گوشتان را تیز کنید، آشنا می کنیم .


1-ایده های پولساز کشاورزی

با وجود تمام تلاش‌ها برای احیا و توسعه کشاورزی در کشور، به وضوح قابل درک است که در حال حاضر کشاورزی به‌عنوان یک شاخه سودآور و رو به رشد در اقتصاد کشور مطرح نیست. مشکلات بخش کشاورزی و نبود درآمد قابل قبول برای کشاورزان، واسطه‌گری و هزینه بالای تولید در این بخش همه و همه سبب شده تا سیر مهاجرت از روستا به شهر روند رو به رشدی را دنبال کند. مشاهده آمار‌های مهاجرت در کشور و شاخص شهر‌نشینی به خوبی این روند را اثبات می‌کند. نگاهی به آمار‌های جمعیتی مرکز آمار نشان می‌دهد که جمعیت روستایی ایران در سال90 برابر 21.4 میلیون نفر بوده است که در سال 85 این رقم 22.1 میلیون نفر است. برهمین اساس جمعیت شهری کشور طی سال‌های 85 تا 90 از رقم 48.3 به رقم 53.6 میلیون نفر رسیده است. بنابراین می‌توان گفت در سال‌های قبل از آن نیز این روند به همین صورت بوده که حاکی از یک روند دنباله‌دار در سیر مهاجرت از روستا به شهر است.

 

ایده های پولساز کشاورزی

 

 

ایده های کارآفرینی کشاورزی

چالش روند و تاثیر مهاجرت از روستا به شهر بر ساختارتولیدات کشاورزی در کشور بحث اصلی سه دهه گذشته در اقتصاد ایران است. از سوی دیگر مشکلات اشتغال شهری و در نتیجه رشد فوق‌العاده جمعیت شهرنشین و عدم توانایی مراکز شهری در استفاده یا جذب نیروی کاری که از طریق این فرآیند شهرنشینی ایجاد شده است، مشکلات بیشتری را در اقتصاد ایران به وجود آورده است. از سوی دیگر آمارهای درآمدی خانوار نیز به خوبی نشان می‌دهد که روستا‌نشینان به طور متوسط همواره از درآمد کمتری نسبت به شهرنشینان برخوردار بوده‌اند که همین امر یکی از اصلی‌ترین دلایل مهاجرت از روستا به شهر عنوان می‌شود. از این رو در این نوشتار قصد داریم ایده‌های کوچک تجاری برای افزایش درآمد و اشتغال در روستا‌ها را مطرح کنیم که می‌تواند به توسعه جوامع روستایی و اشتغال پایدار در روستا‌ها کمک کند. برای پاسخ به این سوال که« بهترین ایده‌های کسب‌و‌کار کشاورزی برای روستاها چه هستند» باید قدری در ساختار درآمدی روستا‌نشینان در کشور تمرکز کنیم.از این رو می‌توان مشاهده کرد که درآمد غالب درروستا‌ها از طریق فعالیت‌های کشت و کار، دامداری و بخش اندکی در حوزه گردشگری حاصل می‌شود. در ادامه به برخی از ایده‌های کسب‌و‌کاری پر سود و فرصت‌هایی که مبتنی بر کشاورزی شهری یا روستایی است می‌پردازیم.


گردشگری مزرعه، ایده‌ای برای کسب درآمد اضافی

شاید برای بسیاری از افراد جذاب باشد که مدتی را در مزرعه زندگی کنند و به‌صورت مستقیم با فعالیت‌های کشاورزی و تولید محصول در ارتباط باشند.از این رو در برخی کشور‌ها برنامه‌ریزی‌هایی برای استفاده از این پتانسیل جذب گردشگر انجام شده است. گردشگری مزرعه شاخه‌ای از گردشگری روستا یا گردشگری کشاورزی است که با مشارکت گردشگران در فعالیت‌های کشاورزی و روستایی همراه است. در واقع در این شاخه از توریسم، گردشگران علاوه بر بازدید از مناطق روستایی و کشاورزی به‌صورت فعال در کار مزرعه و فرآیند تولید حضور دارند و برای مدتی کوتاه زندگی افراد روستایی را به‌صورت واقعی تجربه می‌کنند و از محصولات تولید شده توسط کشاورزان خرید می‌کنند.
مطابق آمار‌های بین‌المللی حدود 30 درصد از درآمد کشاورزان آمریکایی از طریق گردشگری مزرعه حاصل می‌شود. 

علاوه براین کشورهای کانادا و استرالیا نیز سرمایه‌گذاری‌های خوبی در این بخشانجام داده‌اند. در کشور ما نیز با توجه به شرایط اقلیمی، آب و هوایی و محصولات متنوعی که در فصول مختلف سال و در نواحی مختلف قابل کشت است این امکان وجود دارد که سرمایه‌گذاری مناسبی در احیای این صنعت صورت گیرد تا زمینه برای کسب درآمد و رفاه بیشتر کشاورزان فراهم شود.


راه‌اندازی سایت فروش محصولات کشاورزی

یکی از مسائل عمده بخش کشاورزی در کشور ما خرده مالکی و کوچک بودن واحد‌های تولیدی است. این امر سبب می‌شود تا نه تنها در بحث فروش مشکلاتی برای تولید‌کنندگان خرد در بخش کشاورزی مطرح باشد، بلکه در بخش تامین مواد اولیه تولید و نهاده‌ها نیز مشکلاتی برای این واحد‌های کوچک وجود داشته باشد و این عامل تا حد زیادی هزینه‌های تولید این واحد‌ها را افزایش می‌دهد.

راه‌اندازی یک وب‌سایت تخصصی خریدوفروش محصولات کشاورزی نمی‌تواند ایده‌ای پولساز، نو و خلاقانه باشد که هم بخشی از مشکلات طرف تقاضا را حل کند و هم مسائل بخش عرضه را مرتفع سازد البته بورس محصولات کشاورزی به‌عنوان یک بازار بزرگ مجازی در کشور وجود دارد اما مشکلات و ساز‌و‌کار‌های ورود به این بازار کار را دشوار جلوه می‌دهد. آنچه مقصود ماست و در این بخش به آن تاکید داریم بازاری آنلاین برای خرده فروشی محصولات کشاورزی است که می‌تواند بسیار سود‌مندباشد.


راه‌اندازی واحد‌های بسته‌بندی محصولات ارگانیک

دغدغه تولید و مصرف محصولات غذایی سالم و بدون ضرر تقریبا در همه جای دنیا وجود دارد. اما این نگرانی چطور می‌تواند به‌عنوان یک فرصت کسب درآمد برای کشاورزان مطرح باشد؟ پاسخ روشن اینکه افرادی که به دنبال مصرف غذای سالم و ارگانیک هستند حاضر‌ند چند برابر پول بیشتر برای این محصولات پرداخت کنند. از این رو در کشور‌های اروپایی، کانادا، استرالیا و... قیمت محصولات ارگانیک سه تا هشت برابر محصولات غیر‌ارگانیک است. در ایران هم اگر گاهی سری به نمایشگاه‌های عرضه محصولات ارگانیک بزنید خواهید دید که تعیین رقم‌های نجومی برای قیمت‌گذاری این محصولات می‌تواند انگیزه اصلی سرمایه‌گذاری در این زمینه باشد.

به‌عنوان مثال در کشور ما در محیط‌های روستایی نژاد‌های مرغ بومی وجود دارد که در فرآیندی کاملا طبیعی و به‌صورت ارگانیک پرورش می‌یابند که فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری در این زمینه است. از این رو نهاد‌ها و ارگان‌های مختلفی در قالب طرح‌های مختلف سعی در توسعه تولیدات روستایی در این زمینه داشته‌اند اما هیچ‌گاه موفقیت خاصی در این حوزه حاصل نشد. مشکل عمده تولیدات این بخش اندک بودن میزان تولید و نبود صرفه اقتصادی در بخش بسته‌بندی و عرضه به بازار است. حضور شرکت‌های بسته‌بندی می‌تواند با اتصال این واحد‌های تولیدی کوچک این خلأ را جبران کند. فراموش نکنید این یک کسب‌و‌کار بومی است که می‌تواند به شیوه‌ای مدرن اداره شود. بنابراین شما به‌عنوان یک سرمایه‌گذار در راه‌اندازی یکی از این شرکت‌ها تنها در صنعت بسته‌بندی و بازاریابی محصولات روستایی ارگانیک فعالیت دارید.


کشت شهری یا کشاورزی شهری

کشاورزی شهری عمل کشت، پردازش و توزیع مواد‌غذایی درشهر، اطراف شهر یا شهرستان است. کشاورزی شهری علاوه برکشت می‌تواند در زمینه‌های دامپروری، آبزی‌پروری، جنگلداری و باغبانی باشد. امروزه از این پدیده به‌عنوان یک عامل مثبت در توسعه بخش کشاورزی یاد می‌شود که از دو طریق به امنیت غذایی و ایمنی مواد‌غذایی کمک می‌کند: اول اینکه مقدار مواد‌غذایی در دسترس مردم ساکن در شهر را افزایش می‌دهد. در مرحله دوم اجازه می‌دهد تا سبزیجات و میوه‌ها و محصولات غذایی تازه در اختیار مصرف‌کنندگان شهری قرار گیرد.  

در رویکرد‌های نوین توسعه‌ای، کشاورزی شهری و نیمه شهری به طور کلی به‌عنوان کشاورزی پایدار دیده می‌شود. از این رو سرمایه‌گذاری و هدف‌گذاری در این بخش که در کشور ما کمتر به آن پرداخته می‌شود امری ضروری است و می‌تواند صرفه‌های اقتصادی بسیاری را به دنبال داشته باشد.


2-ایده های پولساز خانگی

انسان‌ها و حیوانات برای زنده ماندن به غذا نیاز دارند. در اصل، انسان‌ها و حتی حیوانات تمام تلاش خود را می‌کنند که اگر می‌خواهند بزرگ شوند، سالم و زنده بمانند باید غذای کافی بخورند.

 

ایده های پولساز خانگی

 

به همین دلیل است که بسیاری از مردم شروع به ایجاد کسب و کارهایی کرده‌اند که مربوط به غذا هستند. این به خاطر میل به حل مشکل تهیه غذا است که به وفور یافت می‌شود. اگر زمان خود را صرف مشاهده تجارت‌های اطراف خود کنید، متوجه خواهید شد که بسیاری از تجارت ها به غذا مربوط می‌شود، به خصوص اگر کسب‌وکار به طور استراتژیک شکل گرفته باشد.

تجارت مواد غذایی شاید یکی از کسب و کارهایی باشد که یک کارآفرین می‌تواند در مدت‌زمان کوتاهی به سودآوری برسد. به عنوان مثال، اگر شخصی قرارداد مدیریت رستوران با یک سازمان را ببندد، ممکن است به سختی ضرر کند چرا که یک بازار دردسترس برای او وجود دارد.

 

صنعت مواد غذایی می‌تواند به سه قسمت فرآوری مواد غذایی، خدمات غذایی، و خرده‌فروشی غذا طبقه‌بندی شود و در اینجا ایده های پولساز که یک کارآفرین می‌تواند از صنعت مواد غذایی انتخاب کند، وجود دارد.


ایده‌های پولساز مربوط به فرآوری غذا
 

 1. ایده پولساز : فرآوری گوجه فرنگی (رب گوجه فرنگی)
 

یک مثال خوب از تجارت مواد غذایی فرآوری شده، فرآوری گوجه‌فرنگی می‌باشد. رب گوجه تقریبا در همه غذاها مصرف می شود. مردم از رب گوجه فرنگی به طور عمده برای طبخ غذا و شاید برای اهداف دیگر استفاده می‌کنند. اگر به شروع یک کسب‌وکار مواد غذایی فرآوری شده علاقه‌مند هستید، پس یکی از کارهایی که باید آن را مد نظر داشته باشید، فرآوری رب گوجه‌فرنگی و شرکت کنسرو سازی است.

ایده های پولساز
ایده های پولساز : فرآوری رب گوجه

با این حال، انواع مختلفی از برندهای رب گوجه‌فرنگی وجود دارد که بر بازار غالب هستند، اما این به هیچ وجه یک کارآفرین را که می‌خواهد یک تجارت فرآوری گوجه‌فرنگی را برای پیشرفت در صنعت آغاز کند متوقف نمی‌کند. مهم‌ترین چیزهایی که برای دوام آوردن در این صنعت نیاز دارید، محصولات خوب و با کیفیت و البته مارک تجاری و استراتژی‌های بازاریابی عالی هستند.


2. ایده پولساز : افتتاح یک کارخانه تولید غذای کودک
 

یک بازار جهانی بسیار بزرگ برای شیر و غلات نوزاد وجود دارد که به همین دلیل است که کارخانه های اصلی در این صنایع هنوز پابرجا هستند. حقیقت این است که برای مادران شیرده امکان پذیر نیست که نوزادان تازه متولد شده خود را تغذیه کنند بدون اینکه از شیر و یا غلات استفاده کنند. این نشان می‌دهد که یک بازار ثابت برای غذاهای نوزاد وجود دارد.

بنابراین اگر دنبال یک ایده های پولساز هستید، باید برای شروع کارخانه فرآوری غذایی کودک را در نظر داشته باشید. این نوع کسب و کارها نیاز به مجوز از مقامات نظارتی مناسب دارد. به همین دلیل است که شما باید پیش از ورود به این کسب‌وکار، با مواد غذایی و نوشیدنی‌های مربوطه در کشور بررسی شوید.


3. ایده پولساز : شرکت کنسرو مواد غذایی
 

باز کردن یک شرکت کنسرو موادغذایی یکی از ایده های پولساز برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار فرآوری غذا می باشد. مواد غذاهایی وجود دارند که می‌توانند فرآوری و کنسرو شوند. در حقیقت، شما می‌توانید در آشپزی و کنسرو انواع سوپ تخصص داشته باشید.

یک بازار بزرگ برای سوپ وجود دارد و این یک روش خوب برای کسب درآمد است. لطفا توجه داشته باشید که این نوع کسب‌وکار به علاقه و اشتیاق نیاز دارد و همچنین نیاز به مجوزهای سازمان های تنظیم‌کننده غذا در کشور دارد. این بدین معنی است که قبل از اینکه بخواهید به دنبال تهیه غذا باشید، باید منابع برای راه‌اندازی را تعیین کنید.


4. ایده پولساز : شرکت فرآوری، پاکسازی و بسته بندی برنج
 

برنج از غذاهای اصلی است که در سراسر جهان مصرف می‌شود. اگر شما سرمایه اولیه مورد نیاز برای تاسیس یک کارخانه فرآوری غذا را دارید، پس باید شرکت فرآوری، پاکسازی و بسته بندی برنج را در نظر بگیرید.

یک چیز خوب در مورد این نوع تجارت این است که یک بازار جهانی برای برنج وجود دارد و اگر شما آماده سرمایه‌گذاری در بازار باشید، محصول شما (برنج) می‌تواند به کشورهای دیگر جهان صادر شود. به عنوان مثال، برنج پاک شده از آسیا (تایلند به خصوص) در سراسر جهان صادر می‌شود و البته آفریقا یکی از بزرگ‌ترین بازارها برای برنج می‌باشد.


5. ایده پولساز : شرکت تولید و بسته‌بندی پاستا
 

یکی از ایده های پولساز فرآوری غذا که یک کارآفرین می‌تواند شروع کند این است که یک کارخانه تولیدی برای فرآوری و بسته‌بندی پاستا افتتاح کند. یک بازار بزرگ برای پاستا وجود دارد و اگر شما در مورد کسب درآمد از این نوع کسب‌وکار جدی هستید، پس باید آماده باشید تا رویکرد بازاریابی تهاجمی را اتخاذ کنید.

همانند بیشتر تجارت مواد غذایی فرآوری شده، پاستا را می توان به کشورهای دیگر دنیا صادر کرد. بنابراین، اگر به دنبال شروع یک کسب‌وکار مرتبط با مواد غذایی هستید، شرکت تولید و بسته بندی ماکارونی و اسپاگتی را باید در نظر داشته باشید.

شروع این کسب‌وکار یک راه مطمئن برای ثروتمند بودن است؛ با این حال باید تلاش کافی انجام شود. کارهایی مانند تحقیقات کافی برای دانستن بیشتر در مورد این کسب‌وکار، ملاقات با متخصصان این حوزه که قادر به راهنمایی شما در انجام بهترین روش ها برای موفقیت باشند.


6. ایده پولساز : شرکت فرآوری و بسته بندی شکر
 

شکر سفید و قهوه‌ای به صورت دانه‌ای و حبه ای در سراسر جهان فروخته می‌شوند. این حقیقت است که تقریبا تمامی انسان ها در سطح جهان هر روز شکر را مصرف می‌کنند. شکر در اکثر خانواده ها مصرف می‌شود و بخشی از مواد تشکیل‌دهنده در تولید آبمیوه، کیک، قنادی، نان و … است.

بدون شک بازار بزرگی برای شکر وجود دارد. اگر در منطقه‌ای هستید که نیشکر در آن کشت می‌شود، پس یکی از ایده های پولساز که باید آن را مد نظر داشته باشید، افتتاح یک کارخانه فرآوری و بسته‌بندی شکر است. اگر بازار هدف خود را به درستی بررسی کرده و همچنین مطالعات امکان‌سنجی را به درستی انجام دهید، احتمالا برای کسب سود از این کسب‌وکار با چالش مواجه نخواهید شد. واقعیت این است که کشف بازار بین‌المللی با محصولاتی مانند شکر آسان‌تر است.


7. ایده پولساز : شرکت تولید آرد
 

آرد ماده اولیه اصلی در دستور تهیه غذاهایی است که در سراسر دنیا مصرف می‌شوند. آرد در پخت نان، کیک، پیتزا، اسنک و … استفاده می‌شود و این نشان می‌دهد که یک بازار بزرگ برای آرد وجود دارد. به عنوان یک کارآفرین، اگر به دنبال یک کار فرآوری غذا هستید، باید افتتاح یک شرکت تولید آرد را در نظر بگیرید.

این یک کسب‌وکار پر رونق، با تقاضای بالا و البته یک سرمایه‌گذاری تجاری سودآور است. شما همچنین باید براساس تحقیقات تصمیم بگیرید و نتایج حاصل را برای تولید انواع دیگر آرد داشته باشید. در حال حاضر آرد گندم، آرد ذرت، در میان انواع دیگر تقاضای بیشتری دارد.

 


8. ایده پولساز : تولید بکینگ پودر و جوش‌شیرین
 

بکینگ پودر و جوش‌شیرین، مواد اصلی در تهیه انواع غذاها هستند؛ از این رو یک بازار بزرگ برای آن‌ها وجود دارد. هیچ کشوری در دنیا وجود ندارد که در آن بکینگ پودر و جوش‌شیرین به فروش نرسد. در نتیجه، اگر شما به دنبال شروع یک کسب‌وکار فرآوری غذا هستید، پس یکی از ایده های پولساز برای شما تولید بکینگ پودر و جوش‌شیرین است.


9. ایده پولساز : کارخانه فرآوری میوه
 

میوه‌های کنسرو شده، میوه یخ زده، ژله میوه‌ای، مربا و آب‌میوه و … مواد غذاهایی هستند که در یک کارخانه فرآوری میوه تولید می‌شوند. اگر به دنبال یک کار ساده و آسان برای فرآوری غذا هستید، باید به راه‌اندازی کارخانه میوه فرآوری شده توجهی داشته باشید. در حقیقت یک بازار بزرگ برای میوه فرآوری شده وجود دارد و این یکی از ایده های پولساز است که شما می‌توانید در یک مقیاس کوچک با سرمایه اولیه کوچک شروع کنید.


10. کارخانه فرآوری سبزیجات
 

سبزیجات کنسرو شده ، سبزیجات منجمد، سبزیجات سرخ‌کرده، کچاپ و سس خردل، مواد غذاهایی هستند که در یک کارخانه سبزیجات فرآوری شده تولید می‌شوند. اگر در منطقه ای زندگی کنید که به راحتی می‌توانید به سبزیجات تازه دسترسی داشته باشید، باید به فرآوری سبزیجات به عنوان یکی از ایده های پولساز فکر کنید؛ بازار بزرگی برای سبزیجات فرآوری شده وجود دارد و البته گیاه خواران بازار اصلی شما هستند. درست مانند کسب‌وکار میوه فرآوری شده، تجارت سبزیجات فرآوری شده نیز نیازمند سرمایه اولیه پایین است اگر شما تصمیم بگیرید که در مقیاس کوچک شروع کنید.


11. با یک کارخانه تولید شکلات آغاز کنید.
 

کودکان و بزرگسالان همگی شکلات مصرف می‌کنند؛ از این رو یک بازار بزرگ برای شکلات وجود دارد. شکلات از دانه‌های کاکائو تولید می‌شود و اگر شما در کشوری باشید که  کاکائو در مقادیر تجاری پرورش داده می‌شود، پس یکی از ایده های پولساز که شما باید آن را مد نظر داشته باشید، افتتاح یک کارخانه تولید شکلات است. واقعیت این است که اگر شما در مورد این نوع کسب‌وکار جدی هستید، می‌توانید از بازار بین‌المللی استفاده کنید؛ شکلات‌ها فقط در کشور شما فروخته نمی‌شوند بلکه در کشورهای دیگر دنیا فروخته می‌شوند.


12. کارخانه فرآوری گوشت 
 

گوشت کنسرو شده، ژامبون، سوسیس، گوشت تازه با مواد افزودنی و غیره، غذاهایی هستند که در کارخانه گوشت فرآوری شده تهیه می‌شوند. اگر شما به دنبال شروع یک کار فرآوری مواد غذایی هستید و به تامین گوشت در قیمت مناسب دسترسی دارید، پس باید در نظر بگیرید که یک کارخانه فرآوری گوشت را راه‌اندازی کنید. یک بازار بزرگ برای گوشت فرآوری شده وجود دارد و البته افتتاح یک کارخانه گوشت فرآوری شده یکی از ایده های پولساز و کسب‌وکار سود آوری می باشد.


ایده های پولساز
 

ایده های پولساز : کارخانه فرآوری گوشت

 

13. شرکت فرآوری محصولات لبنی
 

پنیر، ماست، شیر و آنچه که شما دارید، همه مواد غذایی هستند که از یک شرکت مواد غذایی فراوری شده تولید می‌شوند. شرکت‌های فرآوری محصولات لبنی هنوز هم از کسب و کارهای بسیار پر رونق، سودآور و کم‌هزینه هستند که یک کارآفرین می‌تواند از آن شروع کند. بنابراین، اگر شما به دنبال شروع یک کسب‌وکار مرتبط با صنعت غذا هستید، پس یکی از ایده های پولساز شما افتتاح یک شرکت فرآوری محصولات لبنی خواهد بود.


14. کارخانه فرآوری چربی و روغن
 

روغن زیتون، روغن آشپزی، روغن سالاد، مایونز، کره بادام‌زمینی و سس باربیکیو مواد غذایی هستند که از کارخانه فرآوری چربی و روغن تولید می‌شوند. راه‌اندازی این نوع کسب‌وکار کار آسانی است، به حداقل سرمایه اولیه نیاز دارد و البته این کار یک سرمایه‌گذاری تجاری سودآور است. به این ترتیب، اگر شما به دنبال یک کسب‌وکار فرآوری غذا با بودجه پایین هستید، پس باید کارخانه فرآوری چربی و روغن را به عنوان یکی از ایده های پولساز در نظر بگیرید.


15. تجارت حبوبات فرآوری شده
 

فرآوری غلات نیز یک تجارت فرآوری غذایی دیگر است که یک کارآفرین می‌تواند بدون استرس و با موفقیت شروع کند. از حبوبات فرآوری شده می توان به آرد گندم، غلات، روغن بادام زمینی، ذرت بو داده و غیره اشاره کرد که در تمام بخش‌های دنیا مصرف می‌شوند. اگر به دنبال شروع یک کسب‌وکار مرتبط با صنعت غذا هستید، بنابراین باید افتتاح کارخانه حبوبات فرآوری شده را در نظر داشته باشید. این نوع تجارت، بسیار پررونق و سودآور است.


ایده‌های پولساز مرتبط با خدمات غذایی 
 

16. یک کلاس آشپزی آنلاین راه اندازی کنید.
 

اگر در پخت غذاهای محلی و بین‌المللی ماهر هستید، یکی از ایده های پولساز که می توانید داشته باشید این است که به مردم یاد دهید چگونه آشپزی کنند. اگر این خدمات را به صورت آنلاین ارائه کنید، از سطح بالای تقاضا شگفت‌زده خواهید شد.

مطالب زیادی وجود دارد که شما می‌توانید آنلاین آن ها را ارائه کنید؛ می‌تواند به دست آوردن مهارت فنی و یک دیپلم باشد و یا می‌تواند به دست آوردن مدرک و یا MBA باشد. تمام چیزی که نیاز دارید این است که مجوزهای لازم را داشته باشید.


17. شروع وبلاگ نویسی در مورد غذا و تغذیه
 

وبلاگ نویسی یک روش خوب برای کسب درآمد است، اگر شما دانش غذا و تغذیه سالم را داشته باشید. یکی از خدمات مربوط به ایده های پولساز که شما می‌توانید با موفقیت شروع کنید، شروع به وبلاگ نویسی در مورد غذا و موضوعات مرتبط با مواد غذایی است.

اگر در کاری که انجام می‌دهید خوب باشید و وبلاگ خود را همیشه با پست‌های مفید به روز کنید، ترافیک سنگینی را به وبلاگ خود جلب خواهید کرد و حقیقت این است که هر چه  بازدید کننده بیشتری به وبلاگ شما مراجعه کند، برای شما آسان‌تر است که تبلیغاتی با مبالغ بالا جذب کنید.


18.راه اندازی برنامه مسابقه آشپزی/ نمایش واقعی آشپزی
 

یکی دیگر از ابزارهای جالب و آسان برای کسب درآمد از خدمات مربوط به غذا، سازمان دهی مسابقه آشپزی و یا نمایش واقعی آشپزی است. این ایده می‌تواند در سطح های مختلف اجرا شود. واقعیت این است که اگر شما در سازماندهی مسابقه و نمایش ماهر هستید، قادر خواهید بود حمایت شرکت‌ها را از سازمان‌های مختلف جذب کنید. گذشته از اسپانسری که  شما جذب خواهید شد می توانید برای حق ثبت‌نام پول دریافت کنید.


19. نوشتن و انتشار کتاب درباره موضوعات مربوط به مواد غذایی
 

افرادی که مشتاق هستند یاد بگیرند چطور آشپزی کنند می‌توانند همه راه های ممکن را برای پیدا کردن کتاب‌های آشپزی مفید جستجو کنند. اگر مطالبی در مورد نحوه پخت و لیست منوهای مختلف با دستور العمل آن‌ها را داشته باشید، پس می‌توانید یک کتاب بنویسید.

فقط مطمئن شوید که تمام تلاش خود را در کتاب انجام می‌دهید تا فرآیندهای پخت‌وپز را ساده تر کنید و تلاش نخواهید کرد که آن را به فروش برسانید. لطفا توجه داشته باشید که جلد یک کتاب بسیار مهم است.


20. ساخت برنامه تلویزیونی مرتبط با  آشپزی و تغذیه


آیا شما می توانید یک برنامه در تلویزیون تهیه کنید؟ آشپز خوبی هستید؟ می‌توانید به مردم یاد بدهید که چطور آشپزی کنند؟ اگر پاسخ شما به این سه سوال بله بود، پس یکی از ایده های پولساز مرتبط با مواد غذایی که شما می‌توانید در آن شرکت کنید این است که برنامه غذایی خود را در تلویزیون آغاز کنید.

حقیقت این است که اگر شما بتوانید برنامه را به درستی برنامه‌ریزی کنید، می‌توانید به راحتی حمایت مالی شرکت ها را جلب کنید. فقط مطمئن شوید که محتوای کافی دارید که تا در دوره‌ای که می‌خواهید برنامه را پخش کنید، به همراه داشته باشید. اگر توانایی تحقیق کردن دارید، می‌توانید برنامه غذایی خود را برای مدت زمانی که می‌خواهید بدون تکراری شدن آن،  پخش کنید.


21. ساخت برنامه رادیویی مرتبط با آشپزی و تغذیه
 

یکی دیگر از ایده های پولساز مربوط به مواد غذایی که شما می‌توانید با موفقیت شروع کنید این است که برنامه غذایی خود را در رادیو شروع کنید. اگر شما توان مالی کافی برای ساخت برنامه در تلویزیون ندارید، می‌توانید یک برنامه غذایی را در رادیو شروع کنید. معمولا هزینه برنامه تلویزیونی بسیار گران‌تر از برنامه رادیویی هستند.

فقط مطمئن شوید که محتوای غنی دارید و برای جلب حمایت مالی از سازمان‌های شرکتی تلاش زیادی نخواهید کرد. بخشی از آنچه که باید انجام دهید این است که به مخاطبان اجازه دهید در طول برنامه‌های زنده سوال بپرسند و در برنامه مشارکت داشته باشند و همچنین می‌توانید در طی برنامه‌های خود به آن‌ها هدیه بدهید.


ایده های پولساز
 

ایده های پولساز : تولید و فروش فیلم های آشپزی

 

22. تولید و فروش فیلم‌های آشپزی
 

یوتیوب یکی از ابزارهای اصلی اینترنت است که بسیاری از مردم برای کسب پول از مهارت خود استفاده می‌کنند. اگر شما به دنبال شروع یک کسب‌وکار خدمات مرتبط با مواد غذایی هستید، پس باید تولید و فروش فیلم “نحوه پخت”  را به عنوان یکی از ایده های پولساز در نظر داشته باشید.

این روش خوبی برای کسب درآمد است. فقط مطمئن شوید که دستور العمل‌های مختلفی در ویدئو خود دارید و مطمئن خواهید بود که مخاطبین مختلف را از هر نقطه دنیا و به طور گسترده به فیلم‌های خود جذب می‌کنید، به خصوص اگر شما هر دو غذای محلی و بین المللی را در فیلم‌های خود آموزش می دهید.


23. مدیریت غذاخوری یکی از ایده های پولساز
 

کسب‌ و کار دیگر مرتبط با خدمات غذا که شما می‌توانید با موفقیت راه‌اندازی کنید این است که وارد حوزه مدیریت رستوران شوید. تعداد زیادی از سازمان‌ها وجود دارند که در مورد چگونگی مدیریت غذاخوری خود با مشکل مواجه هستند. اگر تجربه مرتبط در این زمینه داشته باشید، می‌توانید یک کسب‌وکار را شروع کنید و شروع به ارائه خدمات مدیریت رستوران به سازمان ها کنید.

این یک راه عالی برای سود خوب است. با این حال، باید مراقب باشید که مهارت‌های آشپزی خود را عالی کنید و یاد بگیرید چطور غذهای بین المللی بپزید.


24. خدمات اجاره کالاهای پذیرایی
 

کار خدمات اجاره یک کسب‌وکار دیگر مربوط به خدمات مواد غذایی است که یک کارآفرین می‌تواند با موفقیت راه‌اندازی کند. راه‌اندازی این نوع کسب‌وکار کار آسانی است و مدیریت آن آسان است. بارها و بارها استخدام شده‌اند که یک‌بار در مدتی از راه خود برای اجاره کردن محصولات غذایی استفاده می‌کنند.

کالاهایی مانند بشقاب، گرم کننده غذا، قاشق و چنگال ، رومیزی، اجاق‌گاز صنعتی و دیگ بخشی از چیزهایی هستند که شما باید برای اجاره داشته باشید. فقط مطمئن شوید که به اندازه کافی کالاهای لازم را دارید و کسب و کار خود را تبلیغ کنید. در این صورت شما نگران نخواهید بود که مردم کالاهای شما را اجاره کنند!


25. افتتاح کلاس آموزش تهیه و سرو غذا
 

یکی از ایده های پولساز خدمات غذایی  که یک کارآفرین می‌تواند شروع کند تاسیس یک آموزشگاه تهیه و سرو غذا است؛ آموزشگاهی که در آن مردم می‌توانند غذاهای خوش‌مزه محلی و بین المللی را یاد بگیرند.


این نوع کسب و کارها مستلزم آن است که شما از مقامات مربوطه مجوز بگیرید. بنابراین اگر شما به دنبال شروع یک کسب‌وکار مربوط به خدمات غذایی هستید، یکی از گزینه‌های شما این است که یک آموزشگاه در منطقه خود افتتاح کنید. تعداد زیادی از آموزشگاه های تهیه غذا وجود دارند که آشپزهای ماهری را تربیت می کنند . این باید یکی از اهداف اصلی برای افتتاح یک آموزشگاه در وهله اول باشد.


26. خدمات مشاوره تغذیه یکی از ایده های پولساز
 

مشاوره ارائه اطلاعات  مفید و عملی به افراد، با هزینه است. اگر شما تجربه زیادی در تغذیه و مواد غذایی داشته باشید و به دنبال شروع یک کار مربوط به خدمات غذایی هستید، پس یکی از گزینه‌های اصلی شما ورود به حوزه مشاوره تغذیه و مواد غذایی است. این یک روش جالب برای تهیه غذا است.

تعداد زیادی از سفره خانه ها، رستوران‌ها و حتی افرادی وجود دارند که نیاز به مشاوره تخصصی درباره نحوه پیشرفت کسب‌وکار خود و سودآوری بیشتر دارند. اگر موقعیت خوبی داشته باشید و یک رزومه قوی با گواهی‌نامه‌های مربوطه داشته باشید، مردم از خدمات شما حمایت می‌کنند و برای جذب مشتری در هر زمان و بدون توجه به هزینه‌ها تلاش زیادی لازم نخواهد بود.


3-ایده های ناب اقتصادی

امیدوارم با استفاده از مجموعه مقالات ایده های کسب و کار  بتوانیم به راه اندازی بیزینس شما کمک کنیم.
در ادامه با 10 مورد از ایده های ناب همراه شما هستیم .


ایده های ناب

 

ایده های ناب اقتصادی

 

1. دستگاه قصه گو
 

این دستگاه یک پکیج کامل می باشد و می تواند درون خود پکیج یک یا دو اسپیکر داشته باشد; یک صفحه دیجیتال دارد که در زیر آن شماره هایی وجود دارد; دراین دستگاه انواع مختلف داستان و قصه برای کودکان در هارد آن قرار دارد و با زدن شماره قصه شروع به پخش میکند.

این دستگاه قابلیت ضبط صدا را نیز دارد که پدر و مادر میتوانند صدای قصه خواندن خود را ضبط و در مواقع لازم ، برای بچه ها پخش کنند.

این دستگاه قابلیت بلوتوث و همچنین انتقال داده بوسیله کابل را نیز دارد.

هر قصه اسم و شماره ای دارد.


2. گل مصنوعی الیافی عطری
 

این گل ها از الیافی مخصوص می باشد که وقتی عطر به آن آغشته می شود تا مدتی عطر آن را همانند یه گل واقعی پخش می کند.

این گل مناسب برای هدیه می باشد.

دارای یک بسته بندی بسیار شیک می باشد و می تواند بصورت بسته بندی های چند تایی عرضه شود; هم بصورت خام (بدون آغشته به عطر) و هم بصورت معطر در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.


3. مرکز دوخت کفش های ویژه
سومین مورد از ایده های ناب مرکزی است برای تولید کفش . در این مرکز ، کفش هایی خاص ; برطبق سایز واقعی پا و با طرح و رنگ دلخواه بر اساس نظر مشتری دوخته می شود. بنابراین با توجه به سلیقه های مختلف افراد هر شخصی کفش خاص خود را خواهد داشت.


4. مگنت تصویردار

مگنت به اشیای فانتزی گفته می شود که بر روی درب یخچال گذاشته می شود; در این طرح هر کس عکس خود یا هر عکس دلخواه خود را می تواند بصورت مگنت درآورد و بر روی یخچال خود بزند.

در این طرح فرد به سایت مراجعه کرده و عکس دلخواه خودر ا آپلود کرده و سپس اندازه و شکل قاب را نیز انتخاب کرده و پس از پرداخت مبلغ بصورت آنلاین ; خرید را کامل می کند.در صورت امکان این کار می تواند جلوی چشمان مشتری انجام شود.


5. سایت فروش میوه های خاص

تا اونجایی که اطلاع دارید 2 مرکز در تهران وجود دارد که میوه های خاص را بفروش می رسانند. 1. خیابان شهرستانی2. مرکز تره باری در خیابان کریم خان این سایت ، فروش میوه هایی را دارا می باشد که در ایران برای کاشت آن اقدامی نشده است. با توجه به وجود همه نوع آب و هوا و رطوبت و خاک مختلف در ایران ; هر نوع میوه ای می تواند رشد کند. از جمله: فروت استار ، فوجی آ ،میوه کاکتوس ، بلوبری ، آرتیشو و …


6. دریچه کولر

دریچه ای مخصوص برای خروجی هوای کولر برای جلوگیری از ورود گرد و خاک ;در فصولی که کولر استفاده نمی شود. این دریچه یا پوشش در اندازه های مختلف مطابق با اندازه چهارچوب می باشد یا قابلیت انعطاف پذیری دارد.


7. پشت بخاری
پوششی برای پشت بخاری تا از خراب شدن دیوار پشت آن جلوگیری کند; همیشه بعد از مدتی استفاده از بخاری ، دیوار پشت آن بدلیل گرما خراب  و رنگ آن عوض می شود; این پوشش می تواند پایه هم داشته باشد و بصورت دکوری کوچک داشته باشد. با توجه به رنگ دیوار می تواند رنگ های مختلفی هم داشته باشد.


8. تور اهل قبور
این تور مخصوص پنج شنبه و جمعه ها می باشد; بسته به تعداد نفرات یک مینی بوس یا اتوبوس وجود دارد که بنا به درخواست بازمانده ها به قطعه های مختلف بهشت زهرا سر می زند و به هر کجایی که در نظر باشد می رود.


9. بیمه ویژه
همانطور که از اسم آن پیداست این بیمه در زمینه موارد ویژه و خاص کار می کند.

از جمله:
تضمین پروژه های سرمایه گذاری خارجی و داخلی ; بیمه اعضای خاصی از بدن ، حنجره ، اعضای داخلی و کلا هر مورد خاص…


10. پمپ بنزین شخصی
یک دستگاه پمپ بنزین شخصی در داخل حیات یا باغ یک خانه یا مجتمع که هر شخص هر موقع که بخواهد بتواند از آن استفاده کند.از آنجایی که این طرح برای استفاده کننده هزینه زیادی دارد استفاده کننده آن فقط قشر پولدار می باشد واین کار جنبه لوکس دارد.مساحت خانه باید از حدی بیشتر باشد.

این ده ایده تنها شروعی برای ایده پردازی در ذهن بوده است. تمامی ما انسانها میتونیم با مشاهده جهان اطراف خود ایده هایی رو مطرح کنیم تا انجام کارها ساده تر صورت پذیرد و از همین طریق به سمت پولدار شدن قدم برداریم. سعی کنید کاری کنید که انجام امور برای شما آسان شود. با اینکار میتونید به سمت کارآفرینی خود گام برداشته و به موفقیت هایی که در ذهن دارید برسید.


4-ایده های پولساز در امریکا

 

ایده های پولساز در امریکا

 

13-  مهندس هوافضا

مهندسان هوا فضا،  سیستم های  رانشی هواپیماها و فضاپیماها را طراحی کرده و عملکرد آیرودینامیک هواپیما را مطالعه می کنند.

میانگین دستمزد سالانه (2016): 109،650 دلار
 


12- مدیر خرید

مدیران خرید، فعالیت های خریداران، ماموران خرید و کارگران مرتبط با خرید مواد، محصولات و خدمات را  برنامه ریزی و هدایت می کنند.

میانگین دستمزد سالانه (2016): 111،590 دلار

تجربه کاری: پنج سال یا بیشتر
 


11- مهندس سخت افزار کامپیوتر

مهندسان سخت افزار کامپیوتر به طور طبیعی مشکلات مربوط به سخت افزار کامپیوتر را حل می کنند.

میانگین دستمزد سالانه (2016): 115،080 دلار
 


10-  مدیران جبران خسارت و مزایا

 مدیران جبران خسارت معمولا میزان دستمزد کارکنان خود  و نحوه پرداخت را تعیین می کنند.

میانگین دستمزد سالانه (2016): 116،240 دلار

تجربه کاری: پنج سال یا بیشتر
 


9- مدیر فروش

مدیران فروش اهداف فروش، تجزیه و تحلیل داده ها و برنامه های آموزشی برای نمایندگان فروش سازمان ها را تعیین می کنند.

میانگین دستمزد سالانه (2016): 117،960 دلار

تجربه کاری: کمتر از پنج سال
 


 8 -  مدیران پروژه های تحقیقی

مدیران فعالیت های تحقیقی علوم طبیعی بر کار دانشمندان، فعالیت های مرتبط با تحقیق و توسعه و هماهنگ کردن فعالیت هایی مانند آزمایش، کنترل کیفیت و تولید را نظارت می کنند.

میانگین دستمزد سالانه (2016): 119،850 دلار

تجربه کاری: پنج سال یا بیشتر
 


7 - مدیر مالی

مدیران مالی گزارش مالی، برنامه فعالیت های سرمایه گذاری مستقیم، و توسعه راهبردها و برنامه های بلندمدت مالی مرتبط را در سازمان ها تدارک می بینند.

میانگین دستمزد سالانه (2016): 121،750 دلار

تجربه کاری: پنج سال یا بیشتر
 


6-  خلبان ، کمک خلبان و  مهندس پرواز

خلبانان شرکت های هواپیمایی، کمک خلبانان و مهندسان پرواز ،هواپیمای چند موتوره ثابت را هدایت کرده و در خدمت حمل و نقل مسافر در صنعت هوایی هستند.

میانگین دستمزد سالانه (2016): 127،820 دلار

نیاز به تجربه کاری حدود 5 سال و آموزش در محل کار دارد.
 


5- مهندس نفت

مهندسان نفت طراحی تجهیزات برای استخراج نفت و گاز را در سود آورترین شکل ممکن برعهده دارند.

میانگین دستمزد سالانه (2016): 128،230 دلار
 


4 -  مدیریت بازاریابی

مدیران بازاریابی تقاضا برای محصولات و خدمات ارائه شده توسط یک شرکت و رقبای آن را تعیین کرده و مشتریان بالقوه را شناسایی می کنند.

میانگین دستمزد سالانه (2016): 131،180 دلار

تجربه کاری: پنج سال یا بیشتر
 


3- معماران

معماران معمولا فعالیت ها را در شرکت های معماری و مهندسی برنامه ریزی می کنند.

میانگین دستمزد سالانه (2016): 134،730 دلار

تجربه کاری: پنج سال یا بیشتر
 


2-  مدیران فناوری و کامپیوتر

مدیران فناوری  نقش مهمی در تعیین اهداف فناورانه سازمان  و مسئولیت اجرای  این اهداف را به عهده دارند.

میانگین دستمزد سالانه (2016): 135،800 دلار

تجربه کاری: پنج سال یا بیشتر
 


1- مدیر عامل اجرایی

مدیران اجرایی با کمک معاونان خود، فعالیت های عملیاتی واجرایی را در بالاترین سطح مدیریت، برنامه ریزی و هماهنگی می کنند.

میانگین دستمزد سالانه (2016): 181 210 دلار

تجربه کاری: پنج سال یا بیشتر


5-ایده های کارآفرینی صنعتی

برای شروع یک کسب و کار نیاز به یک جرقه دارید تا چراغ بهترین ایده های راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی در ذهن‌تان روشن شوند و بتوانید با تلاش و کوشش و البته کمک گرفتن از اطرافیان‌تان یک کسب و کار خوب برای خود دست و پا کنید.

 

ایده های کارآفرینی صنعتی

 

پیشنهاد کار تولیدی

یادتان باشد همیشه لازم نیست همه کاری بلد باشید تا بتوانید استارت‌اش را بزنید. کافی است که این ایده ها را مرور کنید و احساس کنید که به برخی از آنها علاقمند هستید و توانایی یادگیری آن فن و حرفه را نیز دارید. به سرعت می‌توانید یک کلاس بروید یا از افرادی که این هنر و حرفه را بلد هستند کمک بگیرید.


کار تولیدی با سرمایه کم

 

ساخت جعبه‌ی کادویی با ساده ترین لوازم و فروش به مغازه های تزییناتی
سفالگری و ساخت مجسمه ها و ظروف سفالی و سرامیکی
ساخت زیور آلات سنتی و دستی و و آماده کردن انواع بدلیجات
حکاکی روی چوب یا خوشنویسی اشعار و انواع ادعیه و جملات روی تکه های چوب
فعالیت برای جذب تبلیغات آنلاین شرکتها و تولیدکننده ها برای وب سایتها
خشک کردن و بسته بندی و فروش میوه جات و سبزیجات
عروسک سازی و عرضه آنها به اسباب بازی فروشی ها
ویراستاری انواع کتابها و مقالات (ویرایش متون /ویرایش متون مطبوعاتی)
روغن‌گیری و روغن کشی از دانه های روغنی و عرضه مستقیم آن به مصرف کنندگان
تهیه و فروش محصولات لبنی سنتی مثل ماست خانگی و کشک و دوغ و …
راه اندازی سالن بازی یا سرگرمی


کار تولیدی در خانه


ترمه بافی و فروش آن به مغازه های فروش صنایع دستی
شکلات و آب‌نبات‌سازی در کارگاه های کوچک
مشاور املاک برای اجاره یا فروش مسکن در نقاط مختلف شهر
طراح داخلی و دکوراسیون اداری یا منزل
راه اندازی مؤسسه‌ی کاریابی
فروش لوازم جانبی تلفن همراه
مؤسسه‌ی کرایه‌ی اتومبیل
اجاره‌ی ماشین‌آلات صنعتی
مشاوره در امور قراردادها
راه اندازی فروشگاه اسباب‌بازی
بلاگ‌نویسی و تولید محتوای مجازی
مربی مراقبه و مدیتیشن
طراح گرافیک
خرده‌فروشی آنلاین
طراحی نقشه فرش با رایانه
مشاوره‌ی سفر و گردشگری
مشاوره‌ی ازدواج
آب‌میوه فروشی
رستوران داری
کترینگ و تهیه غذا
فروشگاه اسنک‌های آماده‌ی صبحانه
معاملات املاک
شالیکوبی (در مناطقی که برنج کشت می‌شود)
گروه‌های آموزشی یا حرفه‌ای
فروش و تعمیر موبایل
خدمات الکتریکی
باشگاه ورزشی
آژانس تبلیغاتی
مشاوره‌ی ازدواج
برگزار کننده‌ی جشن‌ها
خدمات رسانه‌های اجتماعی
خدمات ترجمه
تجهیزات ویدئو کنفرانس و اتاق جلسه
رستوران داری
خدمات مشاوره‌ی تغذیه
دلال ماشین‌های دست‌دوم
خدمات تعمیرگاه سیار
خدمات تزیین اتومبیل
آموزشگاه رانندگی
ایده کسب و کار پارکینگ خودرو
خدمات غذایی سیار
بسته‌بندی و جابه‌جایی هر نوع محصولی
خدمات هم‌سفری
مشاوره‌ی سبز
بوتیک داری
شیرینی‌فروشی
نگهداری از آکواریوم
تاکسی سرویس
کارواش
خدمات تنظیم فرمان و باد لاستیک خودرو
خرید و فروش محصولات دست‌دوم
فروشگاه سبز
مراقبت از حیوانات خانگی
دکوراسیون داخلی
خدمات باغبانی
خدمات تعمیر وسایل
آژانس امنیتی
امنیت سایبری و امنیت فناوری اطلاعات
مدیریت بحران های غیرمترقبه
خدمات کارآگاهی
نیازمندی‌های محلی
خدمات دی‌جی
همسریابی
فروش و تعمیر موبایل
تجهیزات آتش‌نشانی
آژانس مسافرتی
مشاوره‌ی مرکز داده
راهنمای شغلی
رزومه نویسی
خدمات ابری یا میزبانی
کلوپ سلامتی
خدمات غذای ارگانیک
کلاس آشپزی
طراح وب‌گاه
فروشگاه اسباب‌بازی
خدمات الکتریکی
درمان زیبایی و اسپا
فروشگاه کتاب آموزشی
سالن بازی برای بچه ها
عکاسی
نویسنده‌ی کتاب الکترونیکی
مشاور سئو
فروشگاه مواد لبنی یا شیر محلی
فروش باتری و جای شارژ
فروش لوازم عتیقه
کنترل آفات
ساخت تبلیغات
پشتیبانی فنی از راه دور
خدمات دستیار خانه
نصب و خدمات اچ‌وی‌ای‌سی
خدمات خیاطی
کسب و کار جمع‌آوری بدهی
فروشگاه ابزارآلات ماشینی و الکتریکی
فروشگاه ظروف و وسایل آشپزخانه استیل
فروش و خدمات آبگرمکن
فروش و خدمات تصفیه‌کننده‌ی آب
فروشگاه آهن آلات و تخته‌های چندلایی
فروشگاه کتاب‌های دست‌دوم
بازاریابی شبکه‌ای
فروشگاه عینک
فروشگاه الکترونیکی
بی‌پی‌او (برون‌سپاری فرایند کسب و کار)
کارشناس تغدیه
راه اندازی فست‌فود
راه اندازی نانوایی
غذای خانگی
خدمات آسیاب آرد
خدمات خرید و فروش بازار سهام
متخصص آرایش
طراح تی‌شرت
نویسنده‌ی کتاب الکترونیکی
طراح وبسایت
تزئین‌کننده‌ی کیک
نقاشی روی صورت
تولیدکننده‌ی ویدئو
رنگرزی گرهی
هنرنمایی با بادکنک (بادکنک آرایی)
طراح کارت‌پستال
چوب کاری
فروشگاه مجازی لوازم دست‌دوم
مربی رقص
مدرس موسیقی
صداپیشگی
خیاطی بچه گانه
مروارید دوزی
چهل‌تکه دوزی
فروشنده‌ی اجناس بافتنی
شمع‌سازی
سبدبافی
سفال‌گری
خوشنویسی
نویسنده‌ی کتاب کودک
نقاش منزل
صابون‌سازی
طراح کیف
فروش نقاشی‌های مجازی
صحافی
فروشگاه ملزومات هنری
درمان زیبایی و اسپا


6-ایده های کارآفرینی در ایران

بسیاری از علاقمندان به کارآفرینی گمان می‌کنند که کارآفرینی چیز عجیب و غریبی است که نیاز به ایده های کارآفرینی خارق‌العاده‌ای دارد و نیاز به تخصص‌های عجیب و غریب است که فقط با سرمایه میلیاردی محقق می‌شود. در این مقاله یک ایده کارآفرینی در ایران با 100 هزار تومان به شما معرفی شده است که پیشنهاد می‌کنم حتما بخوانید. چندسالی است که احداث واحدهای گلخانه ای در سراسر کشور رواج یافته است. گلخانه مانند یک تکنولوژی جدید به شدت مورد پذیرش کشاورزان قرار گرفته است.

 

ایده های کارآفرینی در ایران

 

کارآفرینی در ایران

روش کشت گلخانه ای مزایای بسیاری دارد. تولید در خارج از فصل، امکان کنترل عوامل محیطی، امکان کشت هر محصول در هر منطقه آب و هوایی، کنترل آفات و بیماری ها، مصرف کمتر آب، ‌راندمان بالای تولید، ‌دوام محصول پس از برداشت، قیمت بالاتر محصول برای فروش در خارج از فصل و مواردی از این دست مزایای این روش کشت هستند.
در ایران خیار گلخانه ای بازار خوبی دارد،صیفی جاتی نظیر گوجه فرنگی، طالبی،توت فرنگی، فلفل دلمه ای،لوبیا سبز و… تولید می شود.علاوه بر میوه گلهای زینتی از دیرباز در گلخانه ها رایج بوده است.گلخانه ها با استفاده مناسب از منابع آبی و کاهش روز افزون منابع آب زیرزمینی، بی شک توسعه گلخانه ها نقش قابل توجهی در کاهش مصرف آب دارند.
اما با توجه به اینکه کشاورزی از آن دسته شغل‌هایی است که شاید به خاطرسختی های آن جوان‌ها کمتر به سمت آن می روند. در شرایطی که اکثر جوان‌ها بیکار هستند کارآفرینی 19ساله ایوانی موفق شده است با پول تو جیبی و عیدی گلخانه ای احداث کند و درآمد نسبتاً خوبی داشته باشد.


7-ایده های کارآفرینی در روستا

کسب ‌و کارهای روستایی را می‌توان به‌ کارگیری نوآورانه منابع و امکانات روستا در راستای شکار فرصت‌های کسب ‌و کار تعریف کرد. این نوع کسب‌ و کارها با توجه به‌ اندازه کوچک روستاها، در مقیاسی کوچک هستند و اغلب بین 10-20 نفر بوده و با توجه به غالب بودن فعالیت‌های کشاورزی و کارگاهی از کارایی خاصی برخوردارند.

 

ایده های کارآفرینی در روستا

 

با توجه به تغییرات عصر کنونی و ورود به جامعه اطلاعاتی، کسب‌وکارهای روستایی نیز در نوع خود دچار تغییر و تحول شده‌اند و انواع کسب‌ وکارهای خدماتی، تولیدی، صنعتی و فناوری اطلاعات در آن دیده می‌شود. با توجه به امکانات و پتانسیل‌های روستایی زمینه ایجاد شغل در روستا و راه‌اندازی بهترین کسب‌وکار در روستا با مناطق شهری متفاوت است.

راه‌های مختلفی برای تمرکز و سرمایه‌گذاری جهت کارآفرینی در روستا وجود دارد.

یکی از راه‌های ایجاد کسب ‌وکار در روستاها، صنایع خرد است که هزینه کمتری نسبت به سرمایه‌ گذاری‌های دیگر در پی خواهد داشت. این امکان وجود دارد که به‌منظور ساخت برخی از قطعات، تولید آن‌ها به کارگاه‌های کوچک‌تری منتقل و کسب‌ وکارهای روستایی به‌عنوان پیمانکاری فرعی در نظر گرفته شود و با برون‌سپاری به آن‌ها، قیمت تمام‌شده محصولات کاهش یابد.

 

صنایع در روستاها می‌تواند نقش پررنگ و قدرتمندی را ایفا کند. بسیاری از روستاها درزمینه پوشاک، مسگری و بافندگی (که هرکدام دارای زیرشاخه‌های بسیاری ازجمله جاجیم‌بافی، حصیربافی، قالی‌بافی و… است) دارای قدمتی طولانی هستند. محصولات بسیاری را می‌توان نام برد که امروز فراموش‌شده‌اند و اگر موردحمایت قرار بگیرند، احیا شده و زمینه‌های اشتغال و کسب درآمد می‌شود.

البته باید در نظر داشت که برای ایجاد شغل در روستا نباید صرفاً به صنعت توجه کرد، بلکه هر منطقه ظرفیت‌ها و ویژگی‌های خاص خود را دارد و باید توانایی هر روستا درزمینه‌های گوناگون کشاورزی و دامداری نیز موردتوجه قرار گیرد.

لذا در کنار صنایع، موضوعات مربوط به کسب‌وکارهای «کشاورزی» نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. دام‌پروری که یکی دیگر از ارکان اصلی اقتصاد برخی از روستاهای کشور است نیز از مواردی مناسب جهت برنامه‌ریزی در مسیر ایجاد شغل در روستا است. مکانیزه شدن و از حالت سنتی بیرون آمدن در کنار رعایت اصول بهداشتی از ضرورت‌های دام‌پروری روستایی می‌تواند باشد.


استفاده از پتانسیل های موجود در روستا

در حیطه ورزش روستایی نیز اگر بسترسازی‌های مناسبی صورت گیرد، شاهد رونق اقتصاد و بهبود فضاهای کسب ‌وکار خواهیم بود. در روستاها ظرفیت‌های مناسب و بسیار خوبی نهفته است که باید با شناسایی ورزش هر منطقه درزمینه ظرفیت‌سازی آن اقدام شود.

همچنین می‌توان با برنامه‌ریزی‌هایی در حوزه بهداشت روستایی و ایجاد مراکز بهداشتی، زمینه اشتغال را فراهم آورد؛ که نه‌تنها باعث افزایش سطح بهداشت جامعه روستایی خواهد شد بلکه رونق اقتصادی در این حوزه را نیز در پی خواهد داشت.

طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی برای تشویق کارآفرینان به ایجاد شغل در روستا و شهرها شده است. طرح‌های مناسبی مانند «هر روستا یک محصول، هر خانه یک کارخانه» یکی دیگر از ایده‌های بسیار مناسب است. طبق این طرح، روستاهای دارای مزیت رقابتی شناسایی و اقدامات بعدی جهت راهکارهای مناسب صورت گرفته است.


تولید محصولات ارگانیک:

امروزه به دلیل تولید انبوه و غیر ارگانیک محصولات غذایی تولید میوه‌ها و سبزیجات عاری از مواد شیمیایی و ارگانیک طرفداران زیادی پیداکرده است. فروش چنین محصولاتی ممکن است کاری سودآور باشد. بنابراین، می‌توانید کسب ‌وکار کشاورزی محلی راه‌اندازی کنید که متضمن استفاده از روش‌های ارگانیک برای کشت سبزیجات، میوه‌ها و سایر مواد خوراکی باشد. برای این نوع کسب‌وکار، می‌توانید محصولاتی را بفروشید که رسماً برچسب ارگانیک دارد یا حتی بدون داشتن شناسه رسمی، باز هم ارگانیک باشند. بعضی افراد به علت حجم زیاد کارهای اداری مربوطه به داشتن برچسب، آن را نادیده می‌گیرند.
 


ساخت‌ و ساز:

اگر اطلاعات خوبی درزمینه ساخت‌وساز دارید، این حرفه برایتان ایده آل است. در مناطق روستایی، کشاورزان و زمین‌داران ممکن است مهارت‌های موردنیاز برای ساختن ساختمان‌ها و مکان‌های مختلف (مثل انبار، مرغدانی و غیره) برای مصارف اداری یا مسکونی را نداشته باشند. بنابراین ایجاد شرکت کوچک ساختمانی شاید بهترین گزینه کسب ‌وکار باشد.


شرکت خدماتی نظافتی:

مزارع بزرگ و دامداری‌ها ممکن است نیاز به کمکی مازاد در مرتب کردن محوطه‌های خود داشته باشند. بنابراین، ایجاد کسب‌وکارهای خدماتی در این حوزه که بتواند خدمات هفتگی یا ماهانه ارائه دهد، ایده بسیار خوبی است.


راه‌اندازی سالن آرایش و زیبایی:

افتتاح سالن آرایشی گزینه‌ای عالی برای افرادی است که جذاب، دوست‌داشتنی و خلاق هستند. افرادی که در مناطق روستایی زندگی می‌کنند ممکن است به چنین خدماتی دسترسی نداشته باشند، بنابراین فرصتی ناب برای بهره‌برداری است.
عرضه تخم‌مرغ‌های تازه: تخم‌مرغ مرغ‌هایی که با غذاهای ارگانیک تغذیه می‌شوند، در حال حاضر در فروشگاه‌های مواد غذایی و مغازه‌های پروتئینی به‌شدت با استقبال مواجه شده‌اند. آغاز کسب ‌وکاری درزمینه پرورش مرغ و ماکیان به داشتن زمین بزرگی نیاز ندارد. بااین‌حال، باید قوانین مربوط به این نوع کسب‌وکارها را بررسی کرده و از الزامات موردنیاز آن‌ها اطلاع پیدا کنید.


محصولات لبنی سایر دام‌ها:

در کنار استفاده از محصولات لبنی گاو و گوسفند، امروزه استفاده از محصولات لبنی سایر حیوانات از قبیل بز، شتر و غیره با استقبال مواجه شده است. می‌توانید با شروع کسب ‌وکاری در این زمینه و فراهم آوردن شرایط لازم برای نگهداری این قبیل حیوانات درآمد خوبی داشته باشید.


کاشت فلفل قرمز و یا پرورش قارچ:

برای افراد ماهر در کارهای کشاورزی، گزینه‌های کشاورزی انتخاب‌های خوبی برای شروع کسب‌وکار هستند. برای این کار تنها به گلخانه‌ای کوچک نیاز دارید تا بتوانید از کیسه‌ها و گلدان‌هایی که فلفل‌ها معمولاً در آن‌ها رشد می‌کنند، نگهداری کنید. سعی کنید محیط گلخانه‌تان بسیار آفتاب‌گیر و دارای خاکی حاصلخیز باشد. 
برای پرورش قارچ نیز به امکانات و دستگاه‌های ویژه نیاز نیست. برای تأسیس یک کارگاه خانگی و زیر پله‌ای می‌توان با سرمایه 1٫5 میلیون تومانی هم پرورش قارچ را آغاز کرد. می‌توانید از طریق فروش فلفل‌های قرمز و قارچ‌های باکیفیت به فروشگاه‌های مواد غذایی و افراد دوروبرتان درآمد خوبی به دست آورید.


کاشت چای:

کشت چای گزینه‌ای ساده و سودآور برای افرادی است که به چای علاقه بسیاری دارند. برای کاشت بوته‌های چای به محوطه بزرگی نیاز ندارید؛ حتی می‌توانید آن‌ها را در بالکن و یا مزارع خود بکارید. برای این کار خاک باید به‌طور کامل شخم زده‌شده و مقداری شنی باشد.
 


تولید درختچه‌های بن‌سای:

در حال حاضر فرصت‌های زیادی برای فروش درختان بن‌سای در بازار وجود دارد. بااین‌وجود، قبل از شروع این کسب‌وکار، باید علاقه و صبر داشته باشید و هم‌چنین از مهارت لازم برای کاشت و پرورش گیاهان برخوردار باشید.
 


مزرعه سبزیجات:

می‌توانید کشاورزی را به‌عنوان فرصتی بزرگ در نظر بگیرید. می‌توانید سبزیجاتی را تولید کنید که فکر می‌کنید بهتر از بقیه رشد می‌کنند. همیشه بهتر است با مقدار کم‌کارتان را شروع کنید و بعد از اینکه احتمال سود آوری‌تان بیشتر شد، می‌توانید سطح تولیداتتان را افزایش دهید. باید قبل از اینکه چنین کاری را شروع کنید از فردی متخصص در این زمینه کمک بگیرید.


برپایی اردوگاه:

اگر در روستا و اطراف آن مناطق طبیعی و بکر و امن می‌شناسید، می‌توانید مکانی برای اردو زدن با چادر ایجاد کنید و هم‌چنین لوازم موردنیاز برای این کار را فراهم کنید. اردوگاهتان را در روزنامه‌های شهری تبلیغ کنید و افراد را به اردوگاهتان دعوت کنید. بچه‌ها و دانش آموزان همیشه به دنبال اردوگاه‌های دوردست هستند و این دقیقاً همان چیزی است که می‌خواهند.اگر به‌جای زمین برای برپایی اردوگاه، مغازه‌ای دارید، می‌توانید وسایل اردو زدن را به افرادی که برای برپایی اردو به آنجا می‌آیند، بفروشید. همچنین برای جذب گردشگران و توریست‌ها می‌توانید با ارائه اطلاعات محلی، برگزاری جشن‌های محلی و هم‌چنین ایجاد سرویس‌های حمل‌ونقل برای گردشگران کسب‌وکارهایی راه بیندازید.


پرورش شترمرغ یا پرورش ماهی:

این دو فعالیت نیاز به تجهیزات و سرمایه بیشتری دارند ولی اگر مزرعه بزرگ برای نگهداری شترمرغ و یا زمین وسیعی برای احداث استخر و پرورش ماهی دارید می‌توانید سود بسیار خوبی به دست آورید. البته هردوی این فعالیت‌ها نیاز به آموزش‌های تخصصی و کسب مجوزهای لازم را دارد.


ارائه اینترنت با پهنای باند:

امروزه با افزایش مصرف‌کنندگان اینترنت حتی در روستاها داشتن اینترنتی با سرعت‌ بالا یک حق طبیعی به شمار می‌رود. البته این ایده کسب‌وکار ممکن است با ریسک بالا همراه باشد و نیز سرمایه زیادی را طلب کند، اما قابل‌اجرا بوده و مشتریان بالقوه خود را دارد. اگر افراد ساکن در این مناطق اینترنت کم‌سرعتی دارند، شما می‌توانید با راه انداختن کسب‌وکاری در حوزه خدمات اینترنتی نیاز آن‌ها را پاسخ دهید. این ارائه‌دهنده‌های سرویس اینترنتی گاهی به‌عنوان ISP شناخته می‌شوند. می‌توانید با فروش مجدد خدمات از ارائه‌دهندگان اصلی، کسب‌وکاری کوچک راه بیندازید.


فروش لباس محلی:

افرادی که در جوامع کوچک زندگی می‌کنند دوست دارند تا سبک سنتی خود را در لباس پوشیدن داشته باشند. به همین دلیل، ممکن است فروش لباس‌های عجیب‌وغریب مشکل باشد. اما اگر بتوانید خود را با فروش لباس‌های موردعلاقه این افراد هماهنگ کنید، سود زیادی می‌برید.
لازم نیست تولیدکننده باشید؛ می‌توانید یک یا دو خیاط محلی را پیداکرده و با آن‌ها مذاکره کنید. آن‌ها تولید می‌کنند و شما می‌فروشید. در نظر داشته باشید که بسیاری از گردشگران از لباس‌های محلی استقبال می‌کنند بخصوص اگر در سایزهای بچه‌گانه تولید شوند می‌توانید به سود خوبی از این راه دست پیدا کنید.


باشگاه ورزشی:

مهم نیست که جامعه روستایی چه طور جایی است، همیشه افرادی وجود دارند که مزایای ورزش و تناسب‌اندام را درک می‌کنند. چنین افرادی از باشگاه ورزشی محلی حمایت می‌کنند. ورزش‌هایی را در نظر بگیرید که تقاضای زیادی برای آن وجود دارد و خدمات متناسب با آن را به علاقه‌مندان ارائه کنید.


8-ایده های جدید برای کار در منزل

امروزه با وضعیت اقتصادی که در کشور حکمفرما است و شرکت ها و کارخانجات زیادی در معرض ورشکستگی قرار گرفته اند بهترین کاری که می توان انجام داد و از پس آن بر آمد کار کردن در محیط منزل می باشد که مشاغل خانگی دارای مزایای زیادی هستند و شما می توانید با ایجاد یک کار مناسب در منزل درآمد کافی را برای تامین مخارج روزانه خود داشته باشید.

 

ایده های جدید برای کار در منزل

 

شغل های پردرآمد بدون سرمایه

 

1. تایپ کردن در منزل
تایپ کردن یکی از ساده ترین کارهایی است که نیاز به تخصص خاصی ندارد و شما می تواند آن را در منزل به راحتی انجام دهید و درآمد داشته باشید.
تایپ کردن برای برخی از افراد کار خسته کننده و کم درآمدی است ولی این فعالیت برای شروع یک کار در منزل می تواند گزینه مناسب و ایده آلی باشد و شما برای انجام این کار به کامپیوتر و اینترنت نیازمند هستید.


2. ترجمه
اگر شما به زبان انگلیسی تسلط دارید می تواند در منزل به کار ترجمه متون انگلیسی مشغول شوید که انجام این کار در خانه یکی از بهترین و پولسازترین روش ها است. همچنین می توانید برای تولید محتوای سایت های مختلف متون و مقالات انگلیسی را ترجمه نمایید.


3. تولید کننده محتوا
تولید محتوا یکی دیگر از انواع مشاغل خانگی است که نیاز به تخصص خاصی ندارد و شما می توانید با کمی تمرین و تکرار مهارت لازم را در زمینه این شغل خانگی بدست آورید و مطالب مفیدی را برای وب سایت های مختلف بنویسید.


4. ساختن محصولات دست ساز
ساخت محصولات دست ساز یکی دیگر از انواع ایده هایی است که می توان از طریق آن در منزل کسب درآمد کرد. شما می توانید انواع محصولات دست ساز نظیر زیورآلات و کیف دستی و لیف و جعبه هدیه و عروسک و شمع های تزیینی و ست های آشپزخانه و … را در منزل به راحتی درست کنید و برای فروش محصولات دست سازتان نیز از طریق وب سایت های اینترنتی نظیر دیوار یا شیپور اقدام نمایید همچنین می توانید این محصولات را از طریق شبکه های پرمخاطب اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام نیز بفروشید.


5. کترینگ مواد غذایی
آشپزی یکی از انواع مشاغل پردرآمد است و شما می توانید با کمک این ایده، کار در منزل راحت و در عین حال پر درآمدی داشته باشید. اگر مهارت لازم را در این زمینه دارید می توانید انواع غذاهای خوشمزه و ترشی جات و شیرینی های مختلف را در منزل تهیه کنید و با پخش تراکت ها در محله تان یا انتشار آگهی ها در شبکه های اجتماعی مشتری کسب کنید.


6. بازاریابی در تلگرام
این شغل خانگی برای افراد با سن و جنسیت های مختلف مناسب است و شما می توانید در گروه های تلگرام برای کسب و کارهای مختلف اقدام به بازاریابی نمایید.


7. راه اندازی مزون لباس
اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که به صنعت مد و لباس علاقه مند می باشید بهتر است این شغل خانگی را هر چه زودتر شروع کنید. برای انجام این کار می توانید لباس های اسپرت و راحتی و خانگی و مجلسی و … را از شهرهایی نظیر قشم و کیش و برخی از کشورها مانند ترکیه و دبی و … تهیه کنید و یکی از اتاق های منزل تان را رگال کشی و دکوربندی نمایید تا به مزون لباس تبدیل شود سپس از طریق شبکه های اجتماعی برای کار خود تبلیغ کنید و لباس هایتان را با قیمت مناسبی بفروشید تا بتوانید مشتریان زیادی را جذب کنید.


8. معلم تقویتی در دروس مدرسه
اگر شما لیسانس دارید و به تدریس علاقه مند هستید می توانید یک آگهی تدریس خصوصی بزنید و برخی از دروس نظیر فیزیک و املا و ریاضی و … را به صورت آنلاین یا حضوری تدریس کنید که این ایده یکی از بهترین روش ها برای ایجاد کار در منزل است.


9. صفحه آرایی و طراحی گرافیکی
اگر در زمینه طراحی گرافیکی مهارت لازم را دارید می توانید کارت های ویزیت و تراکت های تبلیغاتی و … را در منزل طراحی کنید و از این طریق درآمد کافی را کسب نمایید.


10. خرید و فروش کتاب دست دوم
یکی دیگر از ایده ها برای کار در خانه خرید و فروش کتاب های دست دوم است که این شغل برای هر فردی مناسب است و شما می توانید تعدادی کتاب دست دوم را خریداری کنید و آن ها را تمیز و مرتب نمایید سپس این کتاب ها را در سایت های حراجی آنلاین تا 2 یا 3 برابر قیمتی که خریداری کرده اید بفروشید.


9-کارآفرینی با سرمایه 50 میلیون

با توجه به شرایط کنونی کشور، انتخاب راهی مناسب برای سرمایه‌گذاری اهمیت فراوانی دارد؛ زیرا در غیر این صورت ارزش پول شما با گذشت زمان کمتر خواهد شد.

 

کارآفرینی با سرمایه 50 میلیون

 

پس باید در حالی که ریسک کمی را متحمل می‌شوید به دنبال به دست آوردن سود بیشتر از سرمایه خود باشید.در اینجا سعی بر این است با معرفی چند بازار مناسب برای سرمایه‌گذاری با 50 میلیون تومان یا کمتر از آن و بررسی آن‌ها بتوانید بهترین گزینه را انتخاب و سرمایه خود را با بهترین روش به سود‌دهی برسانید.


بورس
یکی از گزینه‌های جذاب برای سرمایه‌گذاری با 50 میلیون تومان یا کمتر از آن بازار بورس است. از آنجایی‌که روند سوددهی شرکت‌ها در این بازار وابسته به دو متغیر  قیمت‌های جهانی و شرایط نرخ ارز در داخل کشور است؛ در شرایط فعلی، توجه به متغیر نرخ ارز داخلی اهمیت بالاتری دارد. پس، کسانی که به سرمایه‌گذاری در بازار بورس علاقه‌مند هستند باید این نکته را در نظر بگیرند که سرمایه‌گذاری به این روش از ریسک بالایی برخوردار بوده و اگر دانش کافی برای شناخت سود و زیان در این بازار نداشته باشید بهتر است کار را به متخصصان این حوزه واگذار کنید.


بانک
برای بسیاری از افراد واژه سرمایه‌گذاری یادآور بانک است. اگر ریسک‌پذیری کمی دارید، سرمایه‌گذاری در بانک یک گزینه ایده‌آل خواهد بود؛ در غیر این صورت گزینه‌های دیگر را حتما مورد بررسی قرار دهید. امسال با کاهش نرخ سود سپرده‌های بانکی به کمتر از 15 درصد، شرایط نامناسب بانک‌ها و جلوتر بودن نرخ تورم از نرخ بهره‌های بانکی سرمایه‌گذاری در بانک دیگر برای سرمایه‌گذاران جذابیتی ندارد. از آنجاییکه موضوعات اصلاح نظام بانکی و کنترل نرخ سود بانکی نیز تاکنون اجرایی نشده‌اند، بسیاری از سرمایه‌گذاران به دنبال راه‌هایی هستند که جایگزین سرمایه‌گذاری در بانک کنند که علاوه بر بازدهی مناسب، ریسک بالایی نداشته باشد.


ارز
شما برای سرمایه‌گذاری مبالغی تا 50 میلیون تومان حتما به سرمایه‌گذاری در بازار ارز هم اندیشیده‌اید. عوامل خارجی و داخلی زیادی در جذابیت این بازار مالی تأثیرگذار هستند. در حال حاضر مهم‌ترین عوامل خارجی، آینده روابط سیاسی ایران است که تاکنون تأثیرات زیادی در این بازار داشته است. از عوامل داخلی فعلیِ مؤثر در بازار ارز می‌توان از عملکرد اقتصادی، سیاست‌های بانک مرکزی درباره نرخ ارز و ارز تک نرخی، ارزش پول ملی و تورم نام برد. بعضی از تحلیلگران بازارهای مالی می‌گویند با این روند رو به رشد دلار، ریسک سرمایه‌گذاری در این بازار دیگر منطقی به نظر نمی‌رسد، زیرا در صورت افت قیمت دلار شما متحمل ضرر گزافی خواهید شد. علاوه بر همه این‌ها، خرید ارز و سرمایه‌گذاری بر آن ضربه به اقتصاد کشور خواهد بود.


سکه
 قیمت سکه متأثر از مؤلفه‌های بسیاری همچون نرخ طلای جهانی، نرخ ارز، تصمیمات کشور چین در بازار طلای جهان و... است. معمولاً در شرایطی که تقاضا برای خرید سکه افزایش می‌یابد، قیمت‌ها نیز روند صعودی خواهند داشت و گاهی ضریب افزایش به میزانی بالا می‌رود که حباب‌های قیمتی در بازار سکه شکل می‌گیرد. سرمایه‌گذاران کلان و دلالان افرادی هستند که در این بستر، سود زیادی کسب می‌کنند و متأسفانه هزینه این سود را سرمایه‌گذاران خُرد با ضرر و زیانی که متحمل می‌شوند پرداخت می‌کنند. با این تعابیر باید گفت شما با سرمایه‌گذاری هر مبلغی تا 50 میلیون تومان در بازار سکه یکی از سرمایه‌گذاران خُرد خواهید بود که در این شرایط ممکن است بیش از سایرین متحمل ضرر شوید.


10-بهترین تجارت با سرمایه کم

به فکر استخدام دولتی و استخدام های شرکتی نباشید ،خودتان شغلی بیافرینید و لذت آن را ببرید.امروزه با داشتن مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری  بدست اوردن شغل،کاری  بسیار سخت است زیرا هزاران فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد در کشور وجود دارد و هیچ نوع شغلی برای آنها وجود ندارد.


11-انواع کار در منزل

بسیاری از افراد به دنبال  کار پاره وقت هستند که منبع درآمدی برای آن ها باشد افرادی نیز وجود دارند که به دنبال انواع کار در منزل با درآمد می باشند تا از این طریق بتوانند درآمد مناسبی کسب کنند امروزه کار در منزل طرفداران بسیاری دارد به گونه ای که بسیاری از افراد سعی می کنند که با استفاده از روش های گوناگون منبع درآمدی برای خود ایجاد کنند.

               

انواع کار در منزل

                                                   

در جامعه ما نرخ بیکاری خانم ها بسیار بیشتر از آقایان است در جامعه ما خانم های خانه داری وجود دارد که به دلایل مختلف قادر به کار در بیرون از خانه نیستند این افراد نیز مانند سایر افراد جامعه دوست دارند که منبع درآمدی برای خود داشته باشند تا با این روش بتوانند نیازهایشان را تامین کنند.

اگر شما جزء افرادی هستید که کار در بیرون برایتان سخت است یا نمی توانید شغلی پیدا کنید می توانید بدون صرف هزینه زیاد  یک کار جدید را در خانه شروع کنید.

اگر آشپز ماهری باشید می توانید کترینگ مواد غذایی ایجاد کنید آشپزی می تواند یک شغل پردرآمد باشد کافی است استعداد آشپزی داشته باشید و سلیقه مشتریان را بشناسید شما برای فروش بیشتر می توانید محصولات خود را در فضای مجازی تبلیغ کنید.

این روزها بیشتر مردم وقت خود را در تلگرام می گذرانند از این رو شما با استفاده از گوشی هوشمند خود می توانید اقدام به راه اندازی کانال تلگرامی کنید یا برای کسب و کارهای مختلف بازار یابی کنید و محتوا بسازید.

افراد بسیاری وجود دارند که در دروسی نظیر ریاضی یا فیزیک ضعیف می باشند پس اگر مدرک تحصیلی خود را گرفتید و به آموزش علاقه مند می باشید می توانید شروع به تدریس خصوصی کنید شما می توانید به جای اینکه ساعت ها در کلاس بایستید اقدام به تدریس آنلاین از طریق اسکایپ کنید یا تدریس خود را در قالب های آموزشی ارائه دهید.


12-کسب و کارهای جدید در دنیا


هر روزه  کسب و کار جدید در دنیا خود را نشان می دهد! حال در نظر بگیرید که هرچقدر خلاقیت ها بیشتر شود، مطمئنا آن کسب و کار بازدهی بیشتری خواهد داشت

 

کسب و کارهای جدید در دنیا

 

1. ساخت و فروش خانه های کوچک و محرک به عنوان کسب و کار جدید در دنیا

ایده این کار توسط دانشجویان مجسمه سازی و معماری به وجود آمد. شما با داشتن این خانه ها می توانید به دور دنیا سفر کنید، بدون اینکه بخواهید هزینه های اضافی پرداخت کنید. این خانه های کوچک امکانات جالبی هم دارند. از ان جایی که این خانه ها از انرژی خورشیدی استفاده می کنند، می توانند برای روشنایی و تولید برق خود را بی نیاز ببینند. حتی جالب است که بدانید، این خانه ها حتی منبع آب دارند و می توان نیاز های آشامیدنی و بهداشتی را نیز برطرف کرد. فکر کنید خانه ی محرک چه هیجانی خاصی را به شما می دهد…


2. غذاهای سالم و گیاهی با قیمت مناسب به عنوان کسب و کار جدید در دنیا

فست فود به دلیل اینکه غذاهایی هستند که خیلی زود آماده می شوند، کم کم مورد توجه علاقه مندان قرار گرفتند. زیرا در وقت آن ها صرفه جویی می شد. حالا یکی از بهترین غذاها در اروپا انواع مختلف سالادها و غذاهایی است که حتی از فست فود ها هم زودتر آماده شده و خوشمزه تر هستند. برای این غذاها که عمدتا با سبزیجات، کلم بروکلی، خیار سبز، گوجه و غیره است، نام های عجیب و غریب هم گذاشته شده است تا توجه مشتری را به خود جلب کند. این غذاها در دکه های کوچکی ارائه می شوند و سود خیلی خوبی هم دارند، چراکه یک غذای سالم و خوشمزه ارائه می کنند.


3. خدمات تحویل رسانی (همه چیز آنلاین)

امروزه در شهرهای بزرگ به دلیل مشکلات درآمدی، زن و مرد مجبور به کار کردن هستند و حتی گاها دیده شده که افرادی فرصت بنزین زدن هم ندارند. زن و مرد با یکدیگر کار می کنند و به دلیل نداشتن وقت از خرید های کوچک خود هم باز می مانند. خدمات تحویل رسانی که یک کسب و کار جدید است به خوبی توانسته در آمریکا جای خود را پیدا کند و خرید روزانه یا سایر خدمات را به صورت آنلاین دریافت و به صورت فیزیکی تحویل دهد.


13-ایده های ناب برای پولدار شدن

از هر مهارتی می شود به ثروت رسید و یا به بهترین ایده برای ثروتمند شدن رسید.

 

ایده های ناب برای پولدار شدن

 

فقط کافی است به دنبال افرادی باشید که در آن مهارت بهترین هستند و روی خودشان سرمایه گذاری کردند تا کارشان را درست انجام دهند.

دقت کنید که در هر مهارتی هم آدم های موفق داریم و هم آدم های ناموفق و همیشه تعداد آدم های ناموفق خیلی بیشتر از تعداد آدم‌های موفق است.


14-ایده های خلاقانه کاردستی

 

ایده های خلاقانه کاردستی

 

درست کردن کاردستی های زیبا با دکمه های اضافی لباس که در بیشتر خانه ها وجود دارند .چقدر راحت میشه توی خونه و با وسایل کم کاردستی های زیبایی درست کرد و از اونها نهایت استفاده رو برد.


15-ایده های کسب و کار

می گویند آینده همین جاست. در حال حاضر ما از طریق یادگیری، که در آن همه چیز با استفاده از تکنولوژی صورت می پذیرد پیش می رویم. وقوع چیز هایی که به نظرتان غیر ممکن است در پیش چشمانتان در آینده ای نزدیک، چندان بعید نیست. همه چیز به وسیله تکنولوژی انجام می شود و کسب و کار های مختلف نیز از دیگر چیزها مستثنی نیستند. بسیاری از کسب و کار های سنتی با موفقیت با کسب وکار های اینترنتی ارتباط برقرار کرده اند و باقی آنها نیز در فرایند انجام آن قرار دارند. هنگامی که به شما بگوییم در آینده همه چیز را در دستانتان خواهید داشت، به هیچ وجه غافلگیر نخواهید شد.
این روز ها مردم به دنبال یافتن و دادن فرصت، برای سهولت بیشتر کار ها با استفاده از تکنولوژی هستند. صد ها کسب و کار اینترنتی وجود دارد که می توانید درحالیکه در خانه نشسته اید انجام دهید. تمام چیزی که نیاز دارید، یک کامپیوتر کارآمد و یک اتصال اینترنت است. بله، مردم بیش از پیش در روش های پول سازی اینترنتی فعالیت می کنند. صد ها شغل وکسب وکار وجود دارد که می توانید با سرمایه گذاری بسیار ناچیز در حالیکه در خانه نشسته اید، انجام دهید.

 

source: keramatzade

نظرات

خانه هوشمند آلفا
۱۳۹۸/۱۰/۱۸۰۰
پاسخمن مدیریت محتوایی سایت های ورد پرسی انجام میدم. در امد خوبی هم داره این کار

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید