سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

برایان تریسی | بیوگرافی ، مدیریت زمان ، فروش و موفقیت نتیجه بخش

برایان تریسی | بیوگرافی ، مدیریت زمان ، فروش و موفقیت نتیجه بخش
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/07/03 0 نظر

برایان تریسی استاد ماهر فروش و مدیریت زمان و موفقیت که آموزه های فوق العاده نتیجه بخش بهمراه دارد.

 

برایان تریسی یک فوق ستاره از این سیستم عامل است. او مردی است که به تحصیل می پردازد و به شما قدم به قدم می آموزد که چگونه از هیچ کجا به جایی عالی در تجارت صحبت کنید. هیچ کس نمی تواند این کار را بهتر از برایان تریسی انجام دهد.


1- برایان تریسی بیوگرافی

 برایان تریسی یکی از مقامات برجسته آمریکا در زمینه تقویت اثربخشی شخصی ،توسعه پتانسیل های انسانی و هنر فروش است. برایان تریسی  که یک سخنران پویا و سرگرم کننده است ، باعث ایجاد انگیزه و الهام بخشیدن به هزاران نفر در عملکرد اوج و پیشرفت های بالا شده است. سمینارهای  برایان تریسی در مورد رهبری ، اهداف ، انگیزه ، مدیریت زمان و روانشناسی موفقیت مخاطبان ظرفیت را به خود جلب می کند.

 

برایان تریسی بیوگرافی

 

 برایان تریسی به عنوان رئیس دو شرکت ، برایان تریسی با بیش از 500 شرکت در ایالات متحده ، کانادا ، مکزیک ، خاور دور و اروپا در زمینه بازاریابی ، خلاقیت ، استراتژی شرکت ، فروش و توسعه سازمانی مشورت کرده است. وی رئیس جمهور موسسه توسعه مدیریت ، یک شرکت منابع انسانی است و پیش از این مدیر ارشد یک شرکت توسعه با بیش از 265 میلیون دلار دارایی و 75 میلیون دلار فروش سالانه بود.

برایان تریسی به چهار زبان صحبت می کند و بینش برنده خود را با صدها هزار زن و مرد مشتاق در بیش از 80 کشور جهان در شش قاره به اشتراک گذاشته است. او خواننده مشتاق مدیریت ، روانشناسی ، اقتصاد ، متافیزیک و تاریخ است.

برایان تریسی استاد توسعه مهارتهای مدیریت خود است.


2- برایان تریسی مدیریت زمان

 

"اگر دو قورباغه دارید ، ابتدا زشت ترین را بخورید." - نقل قول برایان تریسی در مورد مدیریت زمان (او به شما می گوید ابتدا همیشه سخت ترین کار را انجام دهید).

 

چگونه هست که برخی از افراد سه برابر کار بیشتر از ما انجام می دهند؟ حتی اگر به نظر نمی رسد که بسیار باهوش تر یا سخت تر کار کنند؟

من به شما می گویم این هیچ ربطی به شانس در مقابل سخت کوشی ندارد . آنها با زمان خود باهوش تر هستند و کاری را انجام می دهند که در یک هفته کاری باید انجام دهند .

 

برایان تریسی مدیریت زمان

 

من می خواستم برخی از بینش های برتر را که از مطالعه کارشناسی ارشد مدیریت زمان آموخته ام با شما به اشتراک بگذارم. مشاوره در اینجا از مطالعه گسترده فیلم ها ، مقاله ها ، برنامه ها و کتاب های مدیریت زمان شخصی برایان تریسی ناشی می شود. اگر نمی دانید او کیست ، او یک فروشنده ، سخنران و رهبر فکر فکر توسعه شخصی بسیار موفق است که به عنوان ترک تحصیل در دبیرستان شروع به کار کرد.


فهرست

1. تغییر حالت Mindset ایجاد کنید

2. ارزشهای خود را بشناسید

3. از اصل پارتو استفاده کنید: بالاترین فعالیتی که می توانید انجام دهید چیست؟ انجام دهید.

4- این کار را برای شکست از تخریب انجام دهید

5- از حواس پرتی و چند وظیفه ای خودداری کنید

6. از فعالیتهای نیمه تولیدی خودداری کنید. آنها بدترین حواس پرتی ها هستند.

7. نماینده

8. از روش ABC استفاده کنید

9. مهمترین بخش اولویت بندی را بخاطر بسپارید: درک سطح بالاتر

10. آرزو داشته باشید و قادر به گفتن نباشید

11. یاد بگیرید که سریعتر بخوانید

12. از جلسات بی فایده خودداری کنید

13. دستیابی به تسلط بر مدیریت زمان ایمیل. چگونه می توان به صندوق ورودی صفر رسید

هرگز هنگام صبح بیدار نشوید و اولین کاری را که هنگام بیدار شدن انجام می دهید ، ایمیل نکنید.

متعهد به چک کردن ایمیل شما فقط 2 بار یا کمتر در روز

اضطراب پست الکترونیکی: هزاران ایمیل خوانده نشده - درک کنید خوب است

محدود کنید یا از ایمیل استفاده نکنید

ایمیل های خود را با یک دروازه بان فیلتر کنید

استراتژی فیلتر

14. هنگامی که در شک هستید ، آن را بیرون بریزید

15. ناکارآمدی ها را حذف کنید

دریابید که چگونه زمان دیگری را تلف می کنید

برو سر اصل مطلب

حواس پرتی و وقفه را حذف کنید

تکنیک 3 نقطه ای

16. پرونده را دور کنید و اطلاعات مفید را سازماندهی کنید. آن را در هنگام امکان مصرف کنید

17. به خودتان پاداش دهید

18. هنگامی که کار می کنید ، فقط کار کنید


1. تغییر حالت Mindset ایجاد کنید

اولین کاری که شما باید در مدیریت زمان و بهره وری عالی انجام دهید یک تغییر ذهنیت است.

برایان تریسی استدلال می کند که اگر هنوز اعتقاد دارید که در مدیریت زمان بد هستید ، تمام تکنیک های مدیریت زمان در جهان به شما کمک نمی کند.

او به شما توصیه می کند که در ذهن ناخودآگاه خود برنامه داشته باشید که در صورت کمبود در مدیریت زمان و سازمان نیز عالی هستید. وقتی مردم از شما سؤال می کنند ، به آنها بگویید که هستید. شما باید به آن اعتقاد داشته باشید تا خود را به عقب نکشید و ذهن ناخودآگاه شما بتواند شما را به سمت نتایج جدید سوق دهد.

بهتر بودن در بهره‌وری فرآیندی طولانی مدت برای ایجاد عادت است. در انجام فرایند ، عزم ، استقامت و قاطعیت را می طلبد. شما باید مصمم باشید و به مدت طولانی بر روی آن کار کنید. شما واقعاً باید بخواهید تغییر دهید و به آن بچسبید.( برایان تریسی )


2. ارزشهای خود را بشناسید

اکنون که این موضوع روشن شده است ، باید بدانید که برای شما بیشترین ارزش را دارد. اگر اولویت های خود را مستقیم تنظیم نکنید ، چگونه می توانید اولویت بندی کنید؟

برایان تریسی می گوید برای اولویت بندی صحیح ، باید ارزشهایی فراتر از اهداف شغلی خود داشته باشید. ارزش ها و اهداف شما برای زندگی چیست؟

شما می توانید به دنبال هدفی باشید که هیچ علاقه ای به آن ندارید.نتیجه این است در دراز مدت حتی اگر در انجام کار نیز کارآمد باشید ، در طولانی مدت بی ثمر است. این غیرمولد است زیرا حتی اگر نیمی از زمان نتوانید به آن هدف برسید ، مهم نیست زیرا به هدف اهمیت نمی دهید.

برای جلوگیری از فرسودگی در محل کار ، باید اشتیاق و علاقه عمیقی را با کارهایی که در محل کار انجام می دهید ترکیب کنید. افرادی که از کارشان لذت نمی برند ، سرانجام از کار خسته می شوند.

 

با این حال ، کار و بازی مترادف می شوند. من شنیده ام که افراد موفق زیادی می گویند این جمله برایان تریسی ، ریچارد برانسون ، ویل اسمیت و وارن بافت.


3. از اصل پارتو استفاده کنید: بالاترین فعالیتی که می توانید انجام دهید چیست؟ انجام دهید.

برایان تریسی می گوید اصل پارتو اساساً مفهومی است که در بسیاری موارد در زندگی کاربرد جهانی دارد: 80٪ از نتایج حاصل از 20٪ کار است. نمونه ای از این بازی ثروت است: 100٪  ثروت جهان فقط به 20٪ از افراد موجود در آن حاصل می شود.

 

خواهید فهمید که این اصل در مناطق خاصی برجسته تر است. از این کار در اولویت بندی خود استفاده کنید.

از خود بپرسید: کاری که شماره 1 می توانید انجام دهید این هفته است که بیشترین تأثیر را برای شما به همراه خواهد داشت؟

 

مورد شماره 2 چیست؟

معمولاً خیلی واضح است. این کار را ابتدا انجام دهید. روز را با آن آغاز کنید.

برایان تریسی معروف است برای گرفتن عنوان "قورباغه بخور!" از این کتاب به همین نام آمده است. این برنامه نوازندگان خیابانی را توصیف می کند که زشت ترین قورباغه را ابتدا به عنوان بخشی از یک عمل می خورند تا بتوانند کار کنند. به همین روش ، ابتدا باید از زشت ترین ، سخت ترین کار خود شروع کنید . با این کار بیشترین پیشرفت را می کنید.

 

صرفاً با "خوردن اولین زشت ترین قورباغه" ، مدیریت زمان ساده می شود.

یکی دیگر از اصول مرتبط که کمک خواهد کرد ، چهار اصل چهارگانه به نام ماتریس آیزنهاور است.


4- این کار را برای شکست از تخریب انجام دهید

برایان تریسی برای شروع مشکل دارید؟ بهترین راه برای تولید مثلاً شروع سریع است. روز خود را با مهمترین کار خود شروع کنید. برای ایجاد انگیزه در مورد خودتان ، به خودتان بگویید "این کار را انجام می دهم! این کار را درست انجام دهید! "10 تا 30 بار با احساس و اشتیاق. برای شروع به شما کمک می کند تا حرکت کنید.

 

(برایان تریسی) توجه: این همیشه کار نمی کند زیرا از آنچه انجام می دهید لذت نمی برید.

 

به عنوان مثال ، شما می توانید در دانشکده حقوق یا دانشکده پزشکی باشید زیرا والدین شما را در آنجا می خواهند. تمام انگیزه ها در جهان نمی تواند شما را به ادامه کار سوق دهد.

برای تعویق کوتاه مدت فشار بیاورید تا به هدفی بلند مدت که دوست دارید بروید. به عنوان مثال ، کاری را انجام دهید که از انجام آن لذت نبرید و به دنبال یک هدف بلند مدت باشید که از آن لذت خواهید برد.


5- از حواس پرتی و چند وظیفه ای خودداری کنید

برایان تریسی می گوید متوقف کردن و شروع مجدد یک فعالیت به طور مداوم می تواند 5 برابر مقدار انرژی نیاز داشته باشد. شما به دلیل قطع شدن ، دچار اختلال می شوید ، باید مجدداً تنظیم کنید ، مجدداً جهت گیری کنید و باید برای شروع دوباره آماده شوید.

برایان تریسی : در صورت امکان ، از هرگونه حواس پرتی که منجر به این نوع رفتار شروع شود جلوگیری کنید. متمرکز بمان.

مطالعات نشان داده است که وظیفه چند وظیفه ای ، مثلاً دانش آموزان با مهارت و فاقد فناوری ، بی نتیجه است. با دوری از وظیفه و تمرکز می توانید کارهای بیشتری به دست آورید.


6. از فعالیتهای نیمه تولیدی خودداری کنید. آنها بدترین حواس پرتی ها هستند.

بدترین حواس پرتی ها و بدی های شما برای مدیریت وقت شما چیزهایی نیستند که به وضوح بی ثمر باشند. آنها قطعاً نقش ایفا می کنند. اما بزرگترین شر معمولاً چیزهایی است که تا حدودی تولید می شود.( برایان تریسی )

اینها معمولاً مواردی هستند که مهم نیستند اما فوری به نظر می رسند. مثالها شامل پاسخگویی به ایمیلها ، افرادی هستند که به صورت حضوری از شما درخواست کمک می کنند و یا هنگام کار باید به کمک شما گوش دهند.

همانطور که مشاهده می کنید ، آخرین مورد نمونه ای از خطرناک ترین هاست. این چیزهایی است که شما می توانید به عنوان "به اندازه کافی مولد" منطقی سازی کنید تا از مهمترین کار خود جلوگیری کنید.


7. نماینده

نظر برایان تریسی وظایف برون سپاری را به افرادی که می توانند این کار را بهتر از شما انجام بدهند دهید، بنابراین می توانید روی آنچه انجام می دهید بهتر متمرکز کنید. این یکی از بهترین راهها برای استفاده از وقت و انرژی است.

 

برایان تریسی : اگر شغلی را اداره می کنید ، این مهم برای موفقیت و مقیاس گذاری ضروری است.

با توجه به کتاب Code of the jashtëzakonisht mind ، ریچارد برانسون گفته است که کلید انتقال از 7 رقم به یک میلیارد دلار تجارت ، استخدام بهترین افراد برای انجام کارها بهتر از حد ممکن و اعتماد به آنها در این زمینه است.

 

برایان تریسی قانون 70٪ را توصیه می کند: اگر آنها می توانند حداقل 70٪ کار را به خوبی شما انجام دهند ، مسئولیت این امر را به آنها بدهید.

توصیه می کنم در صورت امکان کسی را پیدا کنید که بتواند کار را حتی بهتر از شما انجام دهد.


8. از روش ABC استفاده کنید

این یک روش مدیریت زمان است که توسط برایان تریسی ابداع شده است. واقعاً ساده است بسیار شبیه به ماتریس آیزنهاور است:

 

وظایف خود را در سطلهای A ، B و C گروه بندی کنید.

اگر این کار را نکنید ، کارهایی هستند که عواقب جدی دارند. اینها مواردی مانند یک پروژه بزرگ یا یک جلسه است.

 

وظایف ب مواردی با عواقب خفیف است. این مانند ایمیلی ملایم و مهم است که برای پاسخ به آن نیاز دارید. هرگز این کارها را انجام ندهید تا وظایف A تمام شود.

کارهای C چیزهایی هستند که نتیجه ای ندارند اما خوب هستند. این مانند ناهار با یک دوست یا فعالیتهای شخصی است. تا زمان انجام A و B این کارها را نکنید.

اکنون ، همه چیز را در گروه A خود در یک لیست اولویت بندی شده شماره گذاری کنید و از شماره 1 شروع کنید.

اگر می خواهید حتی بیشتر پیش بروید ، می توانید سطل های D و E اضافه کنید. چیزهایی است که به افراد دیگر قابل تفویض است. E مواردی هستند که به هیچ وجه نباید انجام شود و از بین برود: شاید این است که سیگار کشیدن یا یک فعالیت بی معنی و بی حاصل کسی است که برای شما برنامه ریزی کرده است.


9. مهمترین بخش اولویت بندی را بخاطر بسپارید: درک سطح بالاتر

برایان تریسی : شما می توانید واقعاً کارآمد در تجارت باشید. اما می توانید در اولویت قرار دادن وقت خانواده با فرزند خود کوتاهی کنید و از آن پشیمان شوید زیرا فراموش کرده اید ارزش آن را فراموش کنید.

20 سال بعد ، فرزند شما به کالج رفته است و اوضاع قابل تغییر نیست.

در بهره وری تصویر بزرگتر شکست نخورید.

از خود بپرسید چه چیزی برای شما مهمتر است. این موارد را اولویت بندی کنید.

در اینجا برخی از رایج ترین موارد مورد بررسی قرار گرفته است:

دوستیابی زندگی

کارهایی که قبل از پیر شدن می خواستید انجام دهید

تجارت و ثروت

توسعه شغلی

کسب مهارتهای لازم

ملاقات با افراد یا اهداف زندگی

زمان خانواده

داشتن افرادی که شما را دوست دارند ، شما را دوست دارند

دستاوردهای بزرگ قبل از مرگ

آنچه شما بیشتر در بستر مرگ پشیمان خواهید شد.

ماجراهای جدید

تجربه های جدید

مسافرت رفتن


10. آرزو داشته باشید و قادر به گفتن نباشید

برایان تریسی : وقتی تازه زندگی را شروع می کنید ، زمان زیادی دارید اما اعتبار ، مهارت و فرصت های زیادی ندارید. این به شما می گوید بله به هر آنچه برای شما پیشنهاد می شود بله بگویید.

اما آنچه شما را در این بازی قرار می دهد ، شما را به سطح بعدی نمی رساند. هنگامی که به یک سطح مشخصی از موفقیت رسیدید ، بیش از حد فرصت های زیادی  از دست داده و غرق می شوید . گفتن بله بیش از حد ، شما را به کام مرگ می کشاند.

اما بسیاری از مردم گزینه گفتن را تغییر نمی دهند زیرا به آنها فرصت زیادی داده نمی شود و از کمبود ذهنیت خودداری می کنند.

نوازندگانی مانند لیدی گاگا و ابرقهرمانی همچون کارا د لویوین سخنرانی هایی در این باره انجام داده اند. جسیکا آلبا ، بازرگان و بازیگر زن در این مورد صحبت کرده است. آریانا هافینگتون پس از فروپاشی از خستگی از گفتن بله به خیلی چیزها ، کتابی کامل با الهام از این تفکر بنام "انقلاب خواب" نوشت. اوپرا وینفری نیز در کتاب خود با عنوان "آنچه من می دانم مطمئنا" نیز ذکر کرده است.

 

این درس را زودتر یاد بگیرید. بعضی اوقات ، خوب است که بگوییم نه. این یکی از ابزارهای قدرتمند تولید در خارج از کشور است.

 

برایان تریسی : در صورت جوان بودن ممکن است این قانون اعمال نشود. اگر جوان هستید و شروع به کار کرده اید ، ممکن است بخواهید بله بیشتر وقت بگذارد تا فرصت های بیشتری کسب کنید.


11. یاد بگیرید که سریعتر بخوانید

در یکی از معدود نمایش هایی که وارن بافت و بیل گیتس با هم در مقابل دانشجویان دانشکده های بازرگانی انجام دادند ، از آنها سؤال شد که ابرقدرتی که می خواستند چیست.

هر دو پاسخ دادند که قادر به خواندن سریعتر می تواند برای آنها بسیار زیاد باشد. هر دوی آنها اعتبار خواندن کتابهای مناسب و استفاده از دانش را به عنوان عاملان گسترده در ثروت عظیم خود اعتبار می دهند. در حقیقت ، وارن گفت که اگر سریع تر بخواند ، ده سال از عمر خود را نجات می داد - این همان قدر خواندن است!

برایان تریسی : خوانندگان رهبر هستند. به طور مداوم ذهن خود را با اطلاعاتی از باهوش ترین افراد تغذیه کنید و با روند صنعت خود به روز باشید.

حتی اگر فکر نمی کنید زیاد بخوانید ، اکثر مردم چنین می کنند: آنها باید ایمیل را چک کنند ، پاسخ دهند یا چیزهایی بنویسند. با یادگیری چگونگی انجام سریعتر کارهایی که قبلاً به طور طبیعی انجام داده اید ، در مدت زمان زیادی صرفه جویی می کنید.

تعداد زیادی دوره رایگان فیلم و سرعت خواندن بصورت آنلاین  وجود دارد. دروس برایان تریسی در مورد سرعت خواندن می تواند به طور چشمگیری به شما کمک کند ضمن اینکه 250 درصد حفظ اطلاعات را حفظ می کنید ، سرعت خود را افزایش دهید. 

وارن بافت در سخنانی که با بیل گیتس انجام داد ، خاطرنشان کرد که احتمالاً سالها از زندگی خود را آهسته خواند.


12. از جلسات بی فایده خودداری کنید

نظر برایان تریسی : اگر به عنوان مثال در هر ساعت 10 هزار تومان به هر کارمند پرداخت می کنید و در جلسه ای که یک ساعت طول بکشد 10 نفر هستید ، آن جلسه فقط 100 هزار تومان هزینه دارد. آیا زمان صرف شده در جلسه ارزش سرمایه گذاری دارد؟

جلسات غیر ضروری را از بین ببرید ، فقط افراد لازم را دعوت کنید و از ابتدا هدف این جلسه را روشن کنید.

جلسات به طور کلی روشی عالی برای کارگران یا اتلاف وقت است. آنها غالباً بیش از آنچه باید ، پیش می روند. از این امر آگاه باشید. همیشه به موقع شروع کنید حتی اگر افراد حاضر نشده باشند.

برایان تریسی می گوید شما نمی خواهید فرهنگ نگه داشتن هر کس که به موقع برای شخصی که دیر شده است ، ایجاد کنید. این فقط افراد بیشتری را تشویق می کند بعداً و بعداً حاضر شوند.


13. دستیابی به تسلط بر مدیریت زمان ایمیل. چگونه می توان به صندوق ورودی صفر رسید

ایمیل ها بخش عمده ای از روز اکثر مردم را به خود اختصاص می دهند و هدر رفتن زمان عمده هستند. برایان تریسی می گوید آنها معمولاً درخواست های بی اهمیت هستند که وقت و انرژی شما را می گیرد. در اینجا اصلی ترین کارهایی که می توانید برای تسلط به ایمیل انجام دهید وجود دارد:

هرگز هنگام صبح بیدار نشوید و اولین کاری را که هنگام بیدار شدن انجام می دهید ، ایمیل نباشد.

بهره وری ایمیل

بسیاری از افراد موفق این کار را نمی کنند. و سپس آنها راه سخت را می آموزند.

این یک اشتباه بزرگ است زیرا شما در شروع روز خود با مهمترین کار ناکام هستید. درعوض ، شما به خود رمز و راز هر درخواستی که از طریق ایمیل وارد شوید ، می دهید حتی اگر حواس پرتی یا بی اهمیت باشد. شما اجازه می دهید درخواست ها و اهداف افراد دیگر زندگی شما را کنترل کند.

شما به جای اینکه کنترل کننده زندگی خود باشید ، شما نقش قربانی بازی می کنید. این چیزی نیست که برندگان انجام می دهند.

متعهد به چک کردن ایمیل شما فقط 2 بار یا کمتر در روز ( برایان تریسی )

ایمیل می تواند به عنوان یک تنگنا بزرگ و مکیدن زمان عمل کند. این بدان معنی است که این یکی از آن فعالیت هایی است که اگر به درستی انجام نشود ، مقیاس پذیر نیست. نیاز به تمرکز و تلاش یک شخص دارد که فقط می توان آن را خیلی سریع جلب کرد.

 

نظر برایات تریسی این است که برای جلوگیری از حواس پرتی ، ایمیل خود را به طور عمده یک یا دو بار در روز بررسی کنید. ایمیل می تواند مانند رسانه های اجتماعی یا دیگر سرگرمی های حواس پرت عمل کند که شما را به سمت زمان تلف شده می برد. می توانید هزینه زیادی را بیشتر از آنچه انتظار می رود به پایان برسانید.

به جای این که به ایمیل اجازه دهید با بررسی چندین بار آن در روز ، شما را کنترل کند ، خود را محدود کنید. بررسی بیشتر آن می تواند به عنوان یک حواس پرت شروع نیز عمل کند.

تیم فریس ، نویسنده هفته کار 4 ساعته ، در چند نوبت در روز شروع شد ، روزانه 2 بار به آنجا رفت و سرانجام در هفته به 1 مرتبه کاهش یافت.

اضطراب پست الکترونیکی: هزاران ایمیل خوانده نشده - درک کنید خوب است

داستانی را از دوست یکی از برایان تریسی شنیدم. او هزاران ایمیل خوانده نشده داشت و نفس عمیقی کشید ...

و همه آنها را حذف کرد.

او استدلال کرد که اگر واقعاً مهم باشند ، این افراد دوباره برای تماس با ما ایمیل ارسال می کنند.

به هر حال اکثر درخواست ها مهم نیستند.

مطمئناً ، افرادی که واقعاً می خواستند در تماس باشند ، ایمیل دیگری ارسال کردند. 90٪ دیگر هرگز دوباره ایمیل ارسال نکردند و برای شروع مهم نبودند.

انتظار می رود که این شخص مشغول کار باشد و ممکن است ایمیل را از دست داده باشد. مردم خواهند فهمید که شما ممکن است یک فرد شلوغ باشید.

برایان تریسی می گوید من از همین ایمیلهای خوانده نشده دچار اضطراب مشابه شده ام. از این برداشت ناشی می شود که بیشتر این ایمیلها مهم بودند و من مجبور بودم به همه آنها پاسخ دهم. غالباً اینگونه نبود. اکثر ایمیلها آنقدر مهم نبودند.

 

محدود کنید یا از ایمیل استفاده نکنید

جان پاول دژوریا ، میلیاردر ، تصمیم گرفته است که از ایمیل استفاده نکند زیرا در صورت انجام این کار ، توسط ایمیل بمباران می شود. این روز او را کنترل می کرد. در عوض ، او به جلسات حضوری تلفن تکیه می کند. این به او کمک می کند تا محکم و مهمتر از همه ایجاد و انجام دهد.

ایمیل های خود را با یک دروازه بان فیلتر کنید

بسیاری از افراد موفق سیستمی را تنظیم می کنند تا فقط مهمترین و فوری ایمیل ها در صندوق نامه ایمیل خود قرار بگیرند. اگرچه هزاران ایمیل دریافت می کنند ، فقط یک زن و شوهر در صندوق ورودی اصلی پایان می یابند. معمولاً اگر یک منشی یا دستیار واقعاً بتوانید در این زمینه به شما کمک کند و آنچه را که می خواهید برای آنها توضیح دهید.

استراتژی فیلتر

از دروازه بان خود بخواهید که از Gmail استفاده کند. به او بگویید تا ضمن حذف یا بایگانی بقیه ، ایمیلها را فقط در 2 گروه نشان دهد. این برچسب ها عبارتند از: مهم و فوری! مهم و فوری نیست.

اگر اکنون نمی توانید یک دروازه بان را تحمل کنید ، می توانید ایمیل را محدود کنید.

برایان تریسی : در اینجا چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید:

از خبرنامه های بی فایده مشترک نشوید

ایمیل های اسپم را مسدود کنید

با یک ایمیل تازه شروع کنید و فقط این آدرس را به مهمترین افراد بدهید.

یک صندوق ورودی ایمیل دوم برای اهمیت متوسط ​​داشته باشید.


14. هنگامی که در شک هستید ، آن را بیرون بریزید

برایان تریسی روش ساده ای را برای سازماندهی و مقابله با درخواست های زیاد به کار گرفته است. این روش به بسیاری از افراد کمک کرده است که حتی در هنگام تردید در این امر سازمان یافته و کارآمد باقی بمانند.

 

"وقتی دو به شکی، ولش کن."

 

این امر در مورد همه موارد از ایمیل ، تماس تلفنی گرفته تا برگه روی میز شما صدق می کند.

 

 

برایان تریسی دلیل اینکه اگر واقعاً بخواهند به شما پیام بدهند ، پیام دیگری ارسال می کنند. همه چیز را حذف کنید و افرادی که واقعاً مهم هستند با همان پیام دوباره با شما تماس بگیرند. این درست می شود.

برایان تریسی : برای ایمیل ها ، این می تواند یک مشکل کوتاه مدت باشد زیرا شما همچنان با ایمیل های ناخواسته بمباران خواهید شد. من پیشنهاد می کنم یک آدرس ایمیل جدید را شروع کنید و فقط آن ایمیل را به افراد و خدمات مهم و مفید ارائه دهید.


15. ناکارآمدی ها را حذف کنید

دریابید که چگونه زمان دیگری را تلف می کنید

برایان تریسی گفت: ما نه تنها وقت خودمان بلکه وقت دیگران را نیز هدر می دهیم. شما ممکن است زندگی خود را تا حد ممکن کارآمد کنید اما چگونه می توانید تعامل خود را با دیگران کارآمدتر کنید؟ از آنها بپرسید: چگونه وقت شما را تلف می کنم و چگونه می توانیم کارآمدتر باشیم؟ غالباً آنها از گفتن شما خوشحال می شوند و اگر بتوانید آن را برطرف کنید ، وضعیت برنده و برنده برای هر دو شما خواهد بود.

 

وقتی با کسی ملاقات می کنید ، با انجام کارهایی که می خواهید انجام دهید تا حد امکان کارآمد باشید. یک قانون عالی ، که برایان تریسی به من داده است ، این است: بگو "من 3 نکته دارم که باید با شما صحبت کنم و سپس به شما اجازه می دهم که دوباره به کار خود برگردید."

 

برو سر اصل مطلب

به دلیل صحبت های ناچیز یا سردرگمی ، وقت زیادی تلف می شود. به عنوان مثال اگر شخصی در دفتر شما به شما مراجعه کند ، می توانید با چیزی مثل "پاسخ دهید" چه کاری می توانم برای شما انجام دهم؟ "

 

برایان تریسی : حواس پرتی و وقفه را حذف کنید

بعضی اوقات ، شما برای یک دوره زمانی طولانی و بدون حواس پرتی نیاز به آن منطقه از تمرکز دارید. وقفه می تواند منجر به اتلاف وقت شود.

 

یک نقطه شروع عالی این است که 1 ساعت صبح و بعد از ظهر را با علامت Do Not Disturb روی درب خود کنار بگذارید.


تکنیک 3 نقطه ای برایان تریسی

این تکنیک 3 نقطه ای ساده اما مؤثر است: 1 ساعت زود کار کنید و 1 ساعت تاخیر بمانید. با این کار کارهای بسیاری انجام می دهید:

شما روز را شروع می کنید و اگر حواس پرتی داشته باشید با تعداد بسیار کمی به پایان می رسید زیرا هیچ کس در آنجا نیست

شما مهمترین کارها را انجام می دهید

شما در شیار و جریان کار قبل و طولانی تر از دیگران قرار می گیرید

از آنجا که وقت بیشتری را سپری می کنید کار بیشتری می کنید

My Secret Life Hack: Leveraging Hours Hours

برایان تریسی می گوید: یک فرد متوسط ​​می تواند ارزش یک ترم کالج را با استفاده از زمان رانندگی خود برای کار یادگیری از طریق کتاب های صوتی به پایان برساند. اتومبیل خود را به چرخ های دانشگاه تبدیل کنید.

من این راز را در هر زمینه ای از زندگی خود استفاده کرده ام که در آن فقط ایستاده ام یا نشسته ام و منتظر هستم. به حداکثر رساندن این «ساعت های حاشیه ای» به من کمک کرده است که در هفته چندین بار ارزش خواندن اضافی داشته باشم ، که به خصوص خوب است زیرا من شنونده ای بهتر از خواننده هستم.

 

اگر در فروشگاه یا رستوران در صف انتظار هستید ، برای خرید لباس ، دویدن ، در سالن بدنسازی یا اتومبیل خود در نظر بگیرید ، به مصرف پادکست ، کتاب صوتی ، فیلم ، خلاصه کتاب و دوره هایی بپردازید  که پیشرفت خواهد کرد. آینده تو. من همچنین برنامه های خلاصه کتاب صوتی و متنی را آزمایش کرده ام. بررسی Blinkist من را اینجا ببینید.


16. پرونده را دور کنید و اطلاعات مفید را سازماندهی کنید. آن را در هنگام امکان مصرف کنید

برایان تریسی در این مورد عالی است. او اطلاعات بسیار مفیدی را در مقالات ، مجلات یا مقالات وب به ثبت می رساند. هر وقت اوقات آزادی داشته باشد (در صف نشست ، در اتوبوس ، انتظار و غیره) ، این اطلاعات را مصرف می کند و از رقبای خود جلوتر می رود.


17. به خودتان پاداش دهید

طبق مطالعات بیشمار در کتاب "قدرت عادت" ، عادت های خوب و بد از طریق چرخه ای از محرک ها و پاداش ها شکل می گیرد.

هر بار که درست کار کردید به خود پاداش دهید. برایان تریسی این کار را با تیم های فروش خود انجام داد. او یک کاسه لوبیا ژله ای را در مقابل آنها قرار می داد و هر بار که موفقیتمی شدند می توانستند یکی از آنها را بخورند.

خلاق باشید و ببینید که آیا می توانید به پاداش سالم نیز برسید. در غیر این صورت ، هدف را شکست می دهد. شاید اگر می توانید وقت خود را صرف انجام کارهایی که نمی خواهید انجام دهید ، خود یک کتاب خود توسعه بخرید.


18. هنگامی که کار می کنید ، فقط کار کنید

برایان تریسی استدلال می کند که حداکثر 40 درصد از روز کاری 8 ساعته یک شخص متوسط ​​در فعالیت های غیرمولد تلف می شود ، مانند صحبت های کوچک ، استراحت حمام یا رفتن به سایت های سرگرمی که نباید در آن کار کنید.

اطمینان حاصل کنید که وقتی در محل کار هستید ، تا حد ممکن کاملاً مشغول کار هستید.

ممکن است برای جوانسازی یک استراحت گاه به گاه 5 دقیقه انجام دهید ، که خوب است.

نتیجه

این راهنما به معنای یک چگونگی جامع است. این را ذخیره کنید و هر زمان که نیاز به کمک دارید ، آن را مرجع کنید.

اگر زیاد است ، توصیه می کنم هر روز چند جمله بخوانید و از آن توصیه استفاده کنید.


3-برایان تریسی فروش

برایان تریسی : یکی از با ارزش ترین مهارت هایی که یک فروشنده می تواند داشته باشد ، دانستن نحوه فروش هر چیزی است . فروشندگی بزرگ ، درهای بسیاری از فرصت ها ، به ویژه برای کارآفرینان و صاحبان مشاغل باز می شود.

 

برایان تریسی فروش

 

به همین دلیل این خبر خوب برای شماست:

براین تریسی می گوید شما می توانید چند تکنیک ساده یاد بگیرید که می تواند در هر شرایط فروش اعمال شود ، خواه یک محصول را بصورت آنلاین ، از طریق تلفن ، حضوری و حتی مصاحبه بفروشید.

چند نکته عالی برای فروش هر چیزی به هر کس در سال 2019 و بعد از آن ارائه می دهم ...

( نکته حرفه ای: این صفحه را همین حالا علامت گذاری کنید تا بتوانید بارها و بارها آن را بخوانید ، تا زمانی که شما واقعاً آموخته اید که چگونه به هر کسی بفروشید).

 


برایان تریسی فروش موفق

این 5 نکته را برای یادگیری نحوه فروش هر چیزی بخوانید
 


1. نیازهای مشتری خود را درک کنید
 

برایان تریسی : مهم نیست که چه چیزی را می فروشید ، مهمترین بخش فروش ، درک نیاز مشتری شما و فهمیدن چگونگی پاسخگویی به آنها است.

تقریباً در هر صورت ، یک فروشنده که به خدمات مشتری توجه می کند و اینکه چگونه یک محصول قادر به پاسخگویی به نیازها و خواسته های مشتری خود است ، بسیار موفق تر از یک فروشنده است که به ویژگی ها و مشخصات محصول خود توجه می کند.

شاید مشتری شما نقاط درد داشته باشد که محصول شما قادر به کاهش آنها باشد یا شاید آنها خواسته هایی داشته باشند که قادر به تحقق آن باشد.

برایان تریسی می گوید هنگامی که نیازهای مشتری هدف خود را تعیین کردید و اینکه محصول شما چگونه قادر به برآورده کردن آنها است ، محوریت فروش شما در جهت برآورده کردن این نیازها بهترین راه برای بستن فروش است.


2. بیاموزید که چگونه خودتان را بفروشید
 

این که آیا شما در حال تماس تلفنی هستید یا قبلاً صحبت کرده اید ، مهم است که این را به خاطر بسپارید که پیش از آنکه شخصی مایل باشد پول های بدست آمده خود را به شما تحویل دهد ، آنها باید به همان اندازه فروش، فروشنده را دوست داشته باشند. آنها محصولی را که می فروشید دوست دارند.

برایان تریسی : هنگامی که در حال ساخت یک مرکز فروش هستید ، کمی وقت بگذارید تا مشتری خود را بشناسید .به آنها یک داستان سریع بگویید ، آنها را بخندانید ، و به طور کلی اجازه دهید شخصیت شما بدرخشد.

اگر بتوانید مشتری خود را به عنوان یک شخص و شاید حتی یک دوست ببینید نه اینکه شخصی که در تلاش است چیزی را به آنها بفروشد ، ببیند ، آنها بسیار تمایل بیشتری برای خرید چیزی از شما دارند.


برایان تریسی روانشناسی فروش

 

3. تحقیق کنید که به چه کسی می فروشید
 

برایان تریسی : قبل از اینکه بتوانید نیازهای مشتری خود را برآورده کنید و قشر فروش خود را به کار ببندید تا بتوانید در حد امکان موثرترین هدف آنها را هدف بگیرید ، ابتدا باید در مورد شخصی که می خواهید به فروش برسید ، تا حد ممکن اطلاعات داشته باشید.

گاهی اوقات افزایش فروش مستلزم تحقیق در مورد مشتری خاص است اگر شما یک عمده فروش را به یک چهره مشهور در یک شرکت تبدیل می کنید که بتوانید از قبل بتوانید تحقیق کنید.

موارد دیگر ، هنگامی که شما به طور مستقیم به مصرف کنندگان می فروشید ، تحقیق در مورد افرادی که می فروشید ، به معنای فهمیدن مشتری مورد نظر برای محصول شما و تجزیه و تحلیل نیازها و خواسته های آنها است.

در هر صورت ، دانستن هر چه بیشتر ممکن در مورد اینکه چه کسی می فروشید ، قبل از شروع فعالیت فروش خود ضروری است اگر می خواهید قشر فروش تا حد ممکن موثر باشد.


4- سؤال کنید
 

برایان تریسی : ایجاد مراکز فروش در حین مکالمه با شخصی که در آن می فروشید و یکی از مهمترین بخش های آن مکالمه سؤالاتی است که شما می شود.

پرسیدن سؤالات مشتری از چند طریق متفاوت است.

برای مثال ، این امکان را به شما می دهد تا در مورد شخصی که به ان می فروشید ، نیازها و خواسته های آنها و آنچه در جستجوی یک محصول هستند اطلاعات بیشتری کسب کنید.

برایان تریسی : خیلی مهم است ، سؤال یک روش فروش مؤثر است زیرا مردم از صحبت کردن در مورد خود لذت می برند.

این امر به شخصی که می فروشید باز می گردد؛ وقتی به آنها علاقه واقعی نشان می دهید و به آنها فرصتی می دهید تا درباره موضوع مورد علاقه خود - خودشان - صحبت کنند ، به احتمال زیاد از گفتگو لذت خواهند برد و بنابراین بسیار بیشتر احتمال دارد که در پایان چیزی را از شما بخرند.


5. فروخته نشود. کمک


برایان تریسی : به افرادی که می فروشید ، باید شما را به عنوان شخصی که به آنها کمک می کند مشکل را از طریق محصولی که ارائه می دهید ، ببینند.

به خاطر داشته باشید که یکی از اصلی ترین مواردی که افراد را به سمت خرید یک محصول جدید سوق می دهد این است که آنها با موضوعی دست و پنجه نرم می کنند که امیدواریم این محصول به آن بپردازد.

بنابراین برایان تریسی می گوید وظیفه شما این است که اطمینان حاصل کنید که در حد ممکن کمک می کنید. وقتی واقعاً سعی می کنید در رفع نیازهای مشتری کمک کنید ، فروش محصولات شما بسیار موفق تر خواهد بود.

چگونه می خواهید امسال فروش خود را دو برابر یا سه برابر کنید؟ آیا در ارائه فروش خود به کمک نیاز دارید؟الگوهای ارائه فروش را به صورت رایگان انجام دهید.


4-برایان تریسی موفقیت

برایان تریسی می گوید برخی از مردم کل زندگی خود را صرف تعجب می کنند که چگونه می توان در زندگی موفق بود ، اما هرگز آن را تشخیص نمی دهد.

 

برایان تریسی موفقیت

 

آیا با تعجب می فهمید که راز موفقیت واقعاً در چهار حوزه اصلی شامل می شود؟

برایان تریسی : موفقیت شخصی برای هر کسی که چهار حوزه را تمرین می کند - یا کلید موفقیت است  که من از آنها می نامم - قابل دستیابی است .

همه می خواهند موفقیت شخصی داشته باشند و کلیدهای موفقیت را یاد بگیرند. همه می خواهند زندگی شاد و سالم داشته باشند ، کار معناداری انجام دهند ، از یک حرفه لذت ببرند و به استقلال مالی برسند. هر کس می خواهد در جهان تغییری ایجاد کند ، قابل توجه باشد ، تاثیری مثبت بر اطرافیان خود داشته باشد. هرکسی می خواهد با زندگی خود کاری خارق العاده انجام دهد.

بارها و بارها فهمیدم که کلیدهای موفقیت یک قطعه اطلاعات واحد ، یک ایده واحد در زمان مناسب است که می تواند زندگی شما را در شرایط مناسب تغییر دهد. من همچنین آموخته ام که حقایق بزرگ ساده هستند.

اگر بتوانید این نکات را رعایت کنید ، قادر خواهید بود زندگی خود را کنترل کنید و به اهدافتان برسید.

برایان تریسی : همه ما یک هدف مشترک داریم
خوشبختانه برای اکثر ما ، موفقیت شخصی موضوعی نیست که از پس زمینه ، هوش و توانایی بومی برخوردار باشد. این خانواده ، دوستان یا مخاطبین ما نیستند که ما را قادر به انجام کارهای خارق العاده می کنند. در عوض ، کلیدهای موفقیت در زندگی توانایی ما برای دستیابی به بهترین موارد از تقریباً در هر شرایط و شرایطی است. این توانایی شما برای سازگاری و تغییر زندگی است.

شما در حال حاضر در درون خود ذخایر عمیق و بالقوه ای دارید که اگر به درستی از آنها استفاده و هدایت شوید ، به شما امکان می دهد کارهای خارق العاده ای را با زندگی خود انجام دهید.


چهار کلید موفقیت برایان تریسی
 

کلیدهای مهم موفقیت در تغییر زندگی شما همیشه یکسان بوده اند.
برایان تریسی : تصمیم بگیرید دقیقاً آنچه را می خواهید و به کجا می خواهید بروید.
مهلت تعیین کنید و برای رسیدن به آنجا برنامه ریزی کنید. (به یاد داشته باشید ، یک هدف فقط یک رویا با مهلت است.)
برنامه خود را عملی کنید. هر روز کاری انجام دهید تا به سمت هدف خود بروید.


از قبل حل کنید که تا رسیدن به موفقیت ادامه خواهید یافت ، که هرگز ، هرگز تسلیم نخواهید شد.
این فرمول کلید موفقیت شماست و تقریباً برای هرکسی که تاکنون امتحان کرده است ، کار کرده است. این همان چیزی است که می توانید به شما و بهترین کیفیتهایی که می توانید توسعه دهید نیاز دارد. در تدوین و پیروی از این کلیدها برای موفقیت شخصی ، تکامل می یابید و رشد می کنید تا فردی خارق العاده شوید.


بیاموزید که چگونه از متخصصان موفق باشید تا زندگی خود را تغییر دهید
 

شما به اندازه کافی طولانی زندگی نخواهید کرد که همه چیز را برای خودتان رقم بزنید. و چه فایده ای دارد که امتحان کنید ، وقتی می توانید از دیگران که قبلاً رفته اند بیاموزید. برایان تریسی در یکی از بسیاری از نقل قول های عالی گفت: "مردان یا می توانند خرد خود را بخرند و یا می توانند آن را از دیگران قرض دهند. تراژدی بزرگ این است که اکثر آقایان ترجیح می دهند آن را بخرند تا از نظر زمان و گنج تمام قیمت را بپردازند. "

بزرگترین هدف شما در زندگی و موفقیت شخصی باید کسب هرچه بیشتر آنها و سپس استفاده از آنها برای کمک به شما در انجام کارهایی باشد که می خواهید انجام دهید و به فردی که می خواهید تبدیل شوید تبدیل شوید.

مثلا:

اگر می خواهید نحوه نوشتن کتاب را بیاموزید ، می توانید یک فرایند گام به گام ایجاد شده توسط یک نویسنده پرفروش را دنبال کنید. از خطاهای آنها بیاموزید و با پیروی از راهنمای آنها برای نوشتن کتاب ، از سیستمهای آنها بهره مند شوید . در پایان وقت شما را صرفه جویی می کند!


خود را برای موفقیت شخصی برنامه ریزی کنید
 

شما با رسیدن به تنها یک هدف مهم ، زندگی خود را تغییر خواهید داد ، الگویی را ایجاد می کنید ، الگویی برای موفقیت شخصی در ذهن ناخودآگاه خود. شما زندگی خود را تغییر خواهید داد و به طور خودکار هدایت می شوید و به سمت تکرار آن موفقیت در موارد دیگری که تلاش می کنید هدایت می شوید.

این بهترین راه برای برگرداندن زندگی شما به ترتیب است.

برایان تریسی نقل می کند شما با غلبه بر سختی ها و رسیدن به یک هدف عالی در هر زمینه ، خود را برای موفقیت در زمینه های دیگر نیز برنامه ریزی می کنید. به عبارت دیگر ، شما می آموزید که با موفقیت موفق شوید. هرچه بیشتر به شما برسد ، می توانید به موفقیت بیشتری برسید. هر یک از کلیدهای موفقیت ، به ویژه اولین مورد ، اعتماد به نفس و اعتقاد شما را تقویت می کند که دفعه دیگر موفق خواهید شد و به موفقیت شخصی نهایی خواهید رسید.

سعی کنید حرکت خود را از دستیابی به موفقیت شخصی خود استفاده کنید تا در حرفه یا مدرسه خود به یک هدف برسید. سرانجام ، شما یک اثر هم افزایی ایجاد خواهید کرد و متوجه می شوید که موفقیت در همه جبهه ها آسانتر می شود.


پتانسیل نامحدود


تنها محدودیتهای واقعی در مورد آنچه که می توانید انجام دهید ، یا می توانید خود تحمیل شوید. برایان تریسی شرح می دهد که هنگامی که یک تصمیم روشن و واضح را برای تغییر زندگی با کنار گذاشتن تمام محدودیت های ذهنی اتخاذ کرده  و تمام قلب خود را در رسیدن به هدف بزرگی انداختی ، موفقیت نهایی شخصی شما واقعاً تضمین می شود ، تا زمانی که شما متوقف نشوید.


5-کتاب های برایان تریسی - برایان تریسی کتاب صوتی

برایان تریسی بیش از هفتاد کتاب منتشر کرده است و بیشتر آنها به صدها زبان ترجمه شده اند. کتاب های او برای افرادی است که می خواهند حرفه ای موفق و زندگی شخصی بهتر داشته باشند.

اگر شما به آن دسته از افراد تعلق دارید ، ما 10 کتاب برتر برتر برایان تریسی را با دقت انتخاب کرده ایم.

نگاه سریع: بهترین کتاب های برایان تریسی
21 رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته 
بدون بهانه!: قدرت خود نظم و انضباط 
اهداف !: چگونه می توانید همه چیز را که می خواهید بدست آورید - سریعتر از اینکه فکر کنید ممکن است 
Eat That Frog 21 :راه عالی برای متوقف کردن تخریب و کسب درآمد بیشتر در کمتر زمان 
حداکثر موفقیت: استراتژی ها و مهارت هایی که قدرت های پنهان شما را برای موفقیت باز می کند
عادت های میلیونی دلاری: روش های قدرت ثابت شده برای دو برابر و سه برابر کردن درآمد شما 
روانشناسی فروش: فروش خود را سریعتر و آسان تر از آنچه ممکن است فکر کنید - افزایش این کتاب
هنر بسته شدن فروش: کلید دستیابی به پول بیشتر در دنیای فروش حرفه ای
باهوش باشید: چگونه فکر کنید و مثل همه افراد موفق و پردرآمد در هر زمینه ای رفتار کنید 
استراتژی های پیشرفته فروش: سیستم اثبات شده ایده ها ، روش ها و تکنیک های فروش که توسط فروشندگان برتر در همه جا استفاده می شود 


6-قدرت بیان برایان تریسی

خوشبختانه هنر صحبت کردن یک مهارت اکتسابی است و می توان آن را از روی قاعده آموخت. اگر بتوانید مهارت رانندگی، تایپ یا استفاده از تلفن همراه را بیاموزید پس می توانید یک سخنران تاثیر گذار نیز باشید و نه تنها زندگی خود بلکه زندگی مخاطبتان را نیز تغییر دهید.

کتاب «قدرت بیان» فراتر از اصول صحبت کردن است و قوی ترین اسرار را برای شما فاش می کند تا به کمک آن ها دیگران را با سخنرانی هایتان تحت تاثیر قرار بدهید ونه تنها با دیگران ارتباط موثر برقرار کنید بلکه با مهارت، ذهن آن ها را در رابطه با مسائلی که برای موفقیت تان ضروری هستند تغییر دهید.
کتاب « قدرت بیان » سرشار از از راهکار های اثبات شده_حتی فصل ویژه ای درباره ی ارائه سخنرانی های ترغیب کننده ی تجاری است_ که به شما کمک می کند سریع تر در حرفه تان پیشرفت کنید، مورد احترام قرار بگیرید و به بزرگ ترین اهدافتان برسید.

 

source : keramatzade

مطالب مرتبط

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید