سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

میلیاردر شدن در یک سال که می توانید به خوشبختی و زندگی لاکچری برسید

میلیاردر شدن در یک سال که می توانید به خوشبختی و زندگی لاکچری برسید
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/08/08 0 نظر

خیلی ها دوست دارند میلیاردر شوند. میلیاردر شدن در یک سال امکان پذیر است اما ابتکار عمل و پشتکار هم مهم است

 

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری وشناسایی کسانی که میلیاردر هستند از کسانی که ثروت قابل توجهی دارند می تواند دشوار باشد ، زیرا بسیاری از آنها در بحث علنی در مورد جزئیات ثروت خود عقب هستند. همچنین ، برای بسیاری میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری ، کسب ثروت و رشد ثروت شخصی هدف نیست ، بلکه محصول جانبی فعالیتهای تجاری آنهاست. در کتاب ترامپ: هنر معامله " با شماره 405 در لیست فوربز 2015 قرار گرفت ، توضیح می دهد که پول هرگز انگیزه بزرگی برای او نبود ، جز به عنوان راهی برای حفظ امتیاز. وی اظهار داشت: "هیجان واقعی بازی است."میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری

طبق گزارش سرشماری ایالات متحده ، در سال 1916 ، راکفلر تنها میلیاردر از تقریباً 102 میلیون نفر در ایالات متحده بود. امروز 320 میلیون نفر در آمریکا با میلیاردر برای هر 600000 نفر ساکن هستند. با فرض اینکه تعداد میلیاردرهای آمریکایی سالانه با نرخ تاریخی خود 6.49٪ افزایش یابد ، تا سال 2050 بیش از 4،800 میلیاردر آمریکایی ، یا یک میلیاردر برای هر 91000 نفر جمعیت پیش بینی شده 439 میلیون نفر در کل آمریکا وجود خواهد داشت. رویاهای میلیاردر شدن ممکن است به اندازه گذشته باور نکند.میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری


میلیاردر چیست؟


به بیان ساده ، میلیاردر شخصی است که ارزش خالص آن یک میلیارد دلار یا بیشتر باشد. به عبارت دیگر ، اگر می توانید تمام دارایی های خود را به صورت نقدی بفروشید ، بدهی های خود را پرداخت کنید و بعد از آن یک میلیارد دلار در بانک باقی بماند ، میلیاردر هستید. داشتن یک میلیارد دلار دارایی با بدهی 900 میلیون دلاری شما را میلیاردر نمی کند ، اگرچه بعید است که شما و خانواده تان از هزینه های آینده کالج و یا بازنشستگی نگران باشید.میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری

 

میلیاردر چیست؟

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری

یک میلیارد دلار ، مانند همه تعداد زیاد ، درک آن دشوار است. به عنوان مثال ، شمارش 1 میلیارد دلار با نرخ صورتحساب یک دلار در ثانیه ، برای سه مردی که در یک هفته کاری 40 ساعته استاندارد کار می کنند ، یک زندگی حرفه ای خواهد بود. اگر آنها را در سن 21 سالگی استخدام کردید ، آنها بیش از 44 سال بعد این کار را انجام می دادند ، فرض می کردند که هر روز هشت ساعت کار می کنند بدون اینکه یک روز بیمار را بگذرانید. اسکناس های 1 دلاری شمرده شده ، یک ساختمان را به اندازه یک زمین فوتبال پر می کند تا ارتفاع 8.3 فوت و وزن آن بیش از 1100 تن باشد.

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری

از نظر قدرت خرید ، یک میلیارد دلار معادل موارد زیر است:

1.53 میلیون بار سالانه به هر یک از پارک های مضمون دیزنی یا گذرنامه برای هر مرد ، زن و کودکی که در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا زندگی می کند.
21.900 سدان لوکس Cadillac CTS بنابراین شما می توانید 60 سال رانندگی یک اتومبیل لوکس متفاوت را هر روز کنید. اگر شما از نوع ناخوشایند هستید ، شما و همسرتان هرکدام می توانید هر روز برای همان مدت زمان یک هوندا سیویک جدید خریداری کنید.
بیش از 95 میلیون پیتزای بزرگ پیتزا هوت یا 167 میلیون وعده غذایی بزرگ مک ، پر از سیب زمینی سرخ کرده و نوشابه.
بیش از 2،000،000 دور در Pebble Beach Golf Golf در کالیفرنیا ، زمان کافی برای پوشش شما و 99 نفر از بهترین دوستان برای بازی هر روز برای 55 سال آینده در این تفریحگاه گلف و بسیار گران قیمت.
50،000 کرایه برای یک مسافرت 121 روزه در سراسر جهان بر روی ملکه الیزابت. در حقیقت ، یک میلیارد دلار به شما و 415 دوست نزدیک تان امکان می دهد که در طول سال در سفر با کشتی تفریحی زندگی کنند و از یک درگاه تماشایی عجیب و غریب به دیگری سفر کنند ، در صورت تمایل برای 40 سال آینده.

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری
در حالی که برخی میلیاردرها ، به خاطر ثروت خود ، قایق بادبانی خود ، رانندگی ماشین های عجیب و غریب ، پرواز در جت های خصوصی و اقامت در چندین قصر در سرتاسر جهان ، برخی دیگر تعجب آور هستند. وارن بافت ، سوم در لیست Forbes ، هنوز در همان خانه اوماها ، نبراسکا زندگی می کند که 50 سال پیش با اندکی بیش از 30،000 دلار خریداری کرده است. و طبق گفته مصاحبه Forbes ، دیوید گرین ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت هابی لابی ، استفاده از هواپیمای شخصی را ترک می کند و ترجیح می دهد از مربی پرواز بکشد .میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری


خصوصیات و تجارب میلیاردرها

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری
در حالی که میلیاردرها افراد منحصر به فردی هستند ، بررسی لیست Forbes نشان می دهد بسیاری از تجربیات مشترک:

دستیابی به وضعیت میلیاردر زمان می برد . متوسط ​​میلیاردر Forbes 63 سال سن دارد و بیش از 90٪ بالای 45 سال دارند. از آنجا که افراد جوان به صفوف پیوستند ، استثنائات قابل توجهی وجود دارد ، عموماً به دلیل محصولات و خدمات اکنون از طریق پیشرفت های فناوری امکان پذیر است. به گزارش سی ان ان ، به ترتیب در سنین 25 و 26 سالگی ، ایوان اشپیگل (شماره 1،250) و بابی مورفی (شماره 1،250) برنامه تلفن همراه اسنپ چت را تأسیس کردند و در فوریه 2015 تا 19 میلیارد دلار پیشنهادات دریافت کردند . در 31 سالگی ، الیزابت هولمز (شماره 360) Theranos را تاسیس کرد ، یک شرکت آزمایش خون که در سال 2014 با 9 میلیارد دلار ارزش داشت. و مارک زاکربرگ 31 ساله (شماره 16) ثروت تخمین زده می شود که بیش از 30 میلیارد دلار در سهام فیس بوک باشد.

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری

میلیاردرها

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری
آموزش مهم است ، اما لازم نیست . تقریبا دو سوم میلیاردرهایی که در Forbes ذکر شده فارغ التحصیلان کالج هستند ، بیشترین درصد دارای مدرک مهندسی و پس از آن کسب و کار هستند. از بین 400 میلیاردر برتر ایالات متحده ، 29 نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد و 21 نفر دارای مدرک دکترا هستند. به گفته Business Insider ، جای تعجب ندارد، مدارس آیوی لیگ چهار از پنج مدرسه برتر با فارغ التحصیلان میلیاردر را نمایندگی می کند. جای تعجب آور است که بیش از 30٪ ثروتمندان در لیست Forbes هیچ مدرک دانشگاهی از جمله بیل گیتس (مایکروسافت ، شماره یک در این لیست) و زاکربرگ (هر دو نتیجه دانشگاه هاروارد) را ندارند. مایکل دل (شرکت دل ، دانشگاه تگزاس در آستین) ، استیو جابز (اپل ، کالج رید) و لری الیسون (شرکت اوراکل ، دانشگاه شیکاگو) نیز نتوانستند از کالج فارغ التحصیل شوند.

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری
پول خانواده کمک می کند ، اما بحرانی نیست . 60 درصد ثروت خود را از جمله گیتس ، بافت و الیسون که خانواده های آنها طبقه متوسط ​​بودند تهیه کردند. حدود یک چهارم پول خانواده را به ارث برده و به دنبال ایجاد ثروتمندی بود. در میان آنها کارلوس اسلیم هلو ، همچنین با عنوان "وارن بافت مکزیک" (شماره دو) ، برادران کوچ (شماره شش) ، اعضای خانواده مریخ (شماره 22) و ابیگیل جانسون از سرمایه گذاری های فیدلی (شماره 85) شناخته می شوند. حدود 15٪ میلیاردرهایی هستند که فقط از میراث خود به دست می آورند (میراث سام والتون تعداد شش نفر را در لیست فوربس شامل می کند: کریستی ، آلیس ، جیم و رابرسون والتون ، با نانسی والتون لوری و آن والتون کرونکه).

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری
ازدواج برای میلیاردرها یک کیسه مختلط است . تقریباً دو سوم لیست Forbes در حال حاضر متاهل هستند - و برخی نیز چندین بار ازدواج کرده اند (لری الیسون ، چهار همسر ؛ رونالد پرلمن ، پنج همسر). ظاهرا زندگی با یک میلیاردر - یا شخصی که ثروتمندی می سازد - کار آسانی نیست. از طریق Quora، جاستین مسک ، همسر سابق الون مسک (شماره 100 در لیست فوربس) ، کسانی که به موفقیت فوق العاده ای مانند همسر سابق خود دست می یابد ، توصیف می کند: "دلهره ها و ناسزاگویی ها. آنها دیسکلکس هستند ، اوتیستیک دارند ، آنها دارای یک ADD هستند ، میله های مربعی در سوراخ های گرد دارند ، آنها افراد را گول می زنند ، وارد بحث می شوند ، قایق را صخره می کنند ، در مقابل کاغذها می خندند. " به مدت 21 سال با ملیندا گیتس ازدواج کرد و شمارش کرد ، در حالی که کارلوس اسلیم هلو (شماره دو) و بافت به ترتیب بعد از 32 و 52 سال بیوه شدند. بنیانگذار Amazon.com ، جف بزوس (شماره 15) و مایکل دل (شماره 47) هر کدام بیش از 20 سال است که ازدواج کرده اند. اریک اشمیت گوگل (شماره 137) بیش از 30 سال است که ازدواج کرده است و فیل نایت (شماره 35) نایک تقریباً 50 سال است که ازدواج کرده است.

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری
مشاغل فنی ، مالی یا املاک و مستغلات می توانند مبلغ زیادی را پرداخت کنند . منبع ثروت بسیاری از میلیاردرها توسعه آنها یک فناوری مختل کننده و جریان اصلی از طریق عرضه عمومی شرکت آنها است. به عنوان مثال ، مایکروسافت (گیتس ، پل آلن و استیو بالمر) ، گوگل (لری پیج ، سرگئی برین و اریک اشمیت) ، Amazon.com(بزوس) و فیس بوک (زاکربرگ) شرکت هایی هستند که فقط با فناوری جدید امکان پذیر هستند. میلیاردرهای دیگر مستقیماً در بازار مالی شرکت می کنند ، وجوه خود را با سرمایه گذاران سرمایه به دست می آورند تا سودهای خارق العاده ای کسب کنند. وارن بافت شاید مشهورترین سرمایه گذار وال استریت باشد ، اما مدیران صندوق های hedge مانند جورج سوروس (شماره 29) ، ری دالیو (شماره 60) و جیمز سیمونز (شماره 76) نماینده 20٪ میلیاردرهایی هستند که وال استریت را در نظر می گیرند. خانه گروه سوم - بزرگان املاک و مستغلات - با مالکیت و توسعه املاک و مستغلات ، ثروت خود را ساختند ، آنچه بسیاری از آنها سیستم اهرم های کلاسیک را با کمترین پرداخت و وام بزرگ می نامند. این گروه شامل دونالد برین (شماره 64) ، دونالد ترامپ (شماره 405) ، جف ساتن (شماره 557) و دیوید والنتاس (شماره 1.054) است.میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری


کلیدهای تبدیل شدن به میلیاردر

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری
دستیابی به جایگاه میلیاردر فقط موضوع سخت کوش و اراده نیست ، اگرچه آنها اجزای لازم هستند. همانطور که جاستین ماسک می گوید ، "بسیاری از افراد به سختی کار می کنند و به هیچ وجه تقصیر ندارند - بدشانسی ، محیط اشتباه ، شرایط ناگوار - برای زنده ماندن تلاش می کنند. عزم و اراده و سخت کوشی لازم است ، بله ، اما آنها حداقل شرایط لازم هستند. "

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری

 افراد ثروتمند

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری

در حالی که بسیاری از افراد ثروتمند فوق العاده - به ویژه آنهایی که ثروت خود را کسب کرده اند - با نظرات خانم مشک در مورد کار سخت موافق هستند ، آنها همچنین به همه میلیاردرهای مشتاق توصیه می کنند که موارد زیر را انجام دهند:

1. به درامر شخصی خود گوش دهید


سعی نکنید آنچه را که برای افراد دیگر کار کرده است ، کپی کنید. تمرکز خود را برای کشف آنچه جهان می خواهد و به چه چیزهایی می خواهد باشد.

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری

به عنوان مثال ، طبق گفته Fortune ، جوانی که در سال 2008 سعی در پیدا کردن یک کابین در پاریس داشت ، نتوانست یکی را پیدا کند و منجر به تأسیس "UberCab" و توسعه برنامه تلفن همراه شد که سواران را با رانندگان در یک اقتصاد اشتراکی متصل می کند . این اپلیکیشن در سال 2010 در سانفرانسیسکو راه اندازی شد و هم اکنون در کشورهای جهان قابل دسترسی است. دو بنیانگذار Uber - تراویس کالانیک و کمپ گرت - در فهرست فوربز با شماره 283 در رده بندی قرار گرفتند ، هر یک با ارزش خالص 5.3 میلیارد دلار تخمین زده شدند.

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری

طبق گفته فوربس ، دو دانش آموز MIT به نام هایرو هیوستون و آرش فردوسکی در سال 2007 یک سرویس میزبانی پرونده را ایجاد کردند زیرا دائماً در حال فراموش کردن فلش مموری های USB خود بودند. سرویس آنها ، Dropbox ، اشتراک گذاری فایل را آسانتر و در عین حال ایمن کرده است. Dropbox که هنوز یک شرکت خصوصی است ، بیش از 10 میلیارد دلار ارزش دارد. مدیرعامل آن ، درو هیوستون (شماره 1،533) ، ارزش خالصی دارد که توسط Forbes 1.21 میلیارد دلار تخمین زده شده است. دنبال ایده هایی باشید که وقتی روند سخت می شود شما را مجذوب ، اجباری می کنند و شما را حفظ می کنند.میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری


2. رویای بزرگ


با توانایی تغییر زندگی و ایجاد مشاغل جدید ، چه چیزهایی می توانید به جهانی بی نظیر ، قانع کننده و مفید ارائه دهید؟ هیچ میلیاردر شرکتی را آغاز نکرد که با موفقیت ملایم باشد.

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری

تغییر زندگی

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری

در سن 19 سالگی ، بیل گیتس یکی از اولین کسانی بود که تشخیص داد که کامپیوترهای شخصی می توانند در صورت ساده سازی کار خود ، در کسب و کار ، آموزش ، ارتباطات و سرگرمی متحول شوند ، در صورتی که عملکرد آنها ساده شود تا همه بتوانند از آنها استفاده کنند. این منجر به تأسیس مایکروسافت شد. جف بزوس ، بنیانگذار Amazon.com ، آینده ای را تشخیص داد که خرده فروشان مجازی می توانند عملیات آجر و ملات را جایگزین هزینه های پایین تر ، انتخاب های گسترده تر و خدمات بهتر مشتری کنند. میلیاردرها در تشخیص آنچه می تواند باشد و واقعیت را تحقق می بخشند ، ماهر هستند.میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری


3- کاملاً متعهد به موفقیت باشید


اشتیاق را فراموش کنید - موفقیت در مورد وسواس است. مارک کوبایی (شماره 603) ، میلیاردر در اوایل دهه 30 پس از فروش شرکت Broadcast.com خود به یاهو ، توصیه می کند: "شرکتی را راه اندازی نکنید ، مگر اینکه این یک وسواس و چیزی باشد که شما دوست دارید. اگر استراتژی خروج دارید ، وسواس آن نیست. "کوبایی هنگام ساخت شرکتش ، نتوانست دوست دختر خود را حفظ کند ، هفت سال بدون تعطیلات رفت و حتی در آن زمان یک کتاب تخیلی ننوشت:" من زیبا بودم متمرکز شده است. "

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری

بیل گیتس در حین ساخت مایکروسافت هیچ وقت در طول 20 سالگی خود مرخصی نکرد. مارک زاکربرگ به کارآفرینان توصیه می کند سریع حرکت کنند و "کارها را بشکنند" - "کارها" روش های سنتی انجام کار است.میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری


4- از عدم موفقیت نترسید


درک کنید که اجتناب از همه اشتباهات و خطاها غیرممکن است ، بنابراین از شکست نترسید - حتی از بزرگی که دیگران آن را دیدنی و تحقیرآمیز می دانند. اولین فروشگاه سام والتون در آرکانزاس خراب شد. پلتفرم نیوتن اپل یک شکست عظیم بود ، اما دروس آموخته شده منجر به آی پد و آی فون شد. و رایانه لیزا اپل چنان خرابی داشت که جابز موقعیت خود را با این شرکت از دست داد.میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری

جیمز دایسون (شماره 318) ، مخترع انگلیسی جاروبرقی انقلابی دایسون ، قبل از 15 سال قبل از داشتن محصولی که می توانست به بازار عرضه کند ، 5 هزار و 127 نمونه اولیه ایجاد کرد. کارلوس اسلیم هلو معتقد است که بیشترین فرصتها در شرایطی قرار دارد که دیگران می ترسند از شکست روبرو شوند ، و اظهار داشتند: "وقتی یک بحران وجود دارد ، در شرایطی که برخی علاقه مند به بیرون رفتن هستند - و این زمانی است که ما علاقه مند به ورود هستیم."میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری


5- به جزئیات توجه کنید


به گفته هاروی اس. فیرستون ، بنیانگذار شرکت لاستیک و لاستیک Firestone ، "موفقیت حاصل جمع جزئیات است." استیو جابز ، یکی از بنیانگذاران اپل و یک بیننده شناخته شده ، از توجه خود به جزئیات بدنام - طبق گفته همکاران ، هیچ جزئیاتی بیش از حد کوچک نیست که نادیده گرفته شود. طبق گزارش NPR ، جابز یک بار صبح یکشنبه با مجری گوگل تماس گرفت تا توضیح دهد که از ظاهر آن در آیفون ، از رنگ آرم گوگل راضی نیست. در مراحل اولیه ، شرکت ها به دلیل جزئیات نادیده گرفته ، احتمالاً شکست می خورند ، نه به این دلیل که کارآفرین تصویر بزرگ را از دست داد.میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری


6. ایجاد یک تیم قابل اعتماد از مشاوران و همکاران


هیچ کس به تنهایی به وضعیت میلیاردر نمی رسد - همه در این راه به کمک نیاز دارند. دقیقاً همانطور که بتمن رابین داشت ، گیتس نیز پل آلن و سپس استیو بالمر را در کنار او ساخت مایکروسافت داشت. به همین ترتیب ، "دو استیو" (جابز و وزنیاک) در ابتدا اپل را هدایت کردند. وارن بافت از سال 1975 با چارلز مونگر (شماره 1،553 در لیست) همکاری کرده است.میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری

یک محرمان معتمد از شما حمایت می کند ، به عنوان تابلوی صدایی شما فعالیت می کند و از ارائه انتقاد در هنگام نیاز خود ناامید است. اگر شما استاد واگن هستید ، او به عنوان پیشاهنگی عمل می کند تا اطمینان حاصل شود که هیچ چیزی از دست رفته یا نادیده گرفته نشده است. او شما را متمرکز و متمرکز نگه می دارد. هرگز از کار کردن با افراد باهوش تر از آنچه که هستید و یا کسانی که در اختیار شما ابزار قرار دارند ، نترسید.میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری


7. هرگز مشتری را فراموش نکنید


در محصولات و خدمات خود اختراع ، نوآوری و سرمایه گذاری کنید ، همیشه رضایت مشتری را به عنوان شماره یک هدف خود حفظ کنید. جی پائول گتی ، با نام مجله Fortune به عنوان ثروتمندترین آمریکایی که در سال 1957 نامگذاری شده ، ادعا کرد: "مردی که وسیله ای برای انجام یا تولید تقریباً هر چیز بهتر ، سریعتر یا اقتصادی تری داشته باشد ، آینده و ثروت خود را در نوک انگشتان خود دارد. "

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری

ثروتمند

میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری

جفری دومان ، مشارکت Forbes ، خاطرنشان کرد: 75٪ میلیاردرهای جهان در سال 2015 با فروش چیزی که مشتریانشان می خواستند ، پول خود را بدست آوردند. وی خاطرنشان می کند که آنها باعث بهتر شدن مشتری خود شده اند و نتیجه آن برنده برای مشتری و میلیاردر ارائه دهنده کالا یا خدمات بوده است.میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری


کلمه نهایی


دانستن اینکه موفقیت فوق العاده امکان پذیر است ، باید موارد زیر را در خاطر داشته باشید:

ثروت فوق العاده به طور خودکار منجر به شادی نمی شود . راسل سیمونز ، بنیانگذار برچسب موسیقی دف جام و تقریبا میلیاردر ، ادعا می کند: "اگر من 15 میلیاردر را بشناسم ، 13 نفر از افراد ناراضی را می شناسم." بازسازی آنها: اگر آنها قبل از پول پولک بودند ، آنها اکنون با یک میلیارد دلار جرقه هستند. میلیاردرها و کسانی که به دنبال میلیاردر شدن هستند ، در پی دستیابی به هدف ، اغلب خانواده و روابط را فدا می کنند. جاستین ماسک ادعا می کند که موفقیت شدید ناشی از یک شخصیت افراطی است و خوشبختی کم و بیش در کنار نکته است.میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری
آمار می تواند گمراه کننده باشد. در حالی که به نظر می رسد شانس تبدیل شدن به میلیاردر تا سال 2050 (1 در 91000) از شانس برنده شدن در قرعه کشی پاوربال (1 در 175،223،510) ، رئیس جمهور ایالات متحده (1 در 10،000،000) یا در اثر صاعقه رنج می برد مطلوب تر است. (1 در 700000) ، دستیابی به آن سطح دارایی مستقیماً به کمیت و کیفیت "ایده های خوب" شما که به کار گرفته شده بستگی دارد. به عبارت دیگر ، موفقیت علاوه بر خوشبختی ، نیاز به الهام ، فداکاری و کار سخت دارد.
آیا آرزو می کنید که ثروتمند شوید؟ امروز برای رسیدن به آن نقطه چه کاری انجام می دهید؟میلیاردر شدن در یک سال برای خوشبختی و زندگی لاکچری

 

source : keramatzade

مطالب مرتبط

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید