سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

جذب افراد | جذب پسر و جذب دختر با راهکارهای 100% نتیجه بخش

جذب افراد | جذب پسر و جذب دختر با راهکارهای 100% نتیجه بخش
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/08/24 0 نظر

راههای اسان و کاربردی جذب افراد که در زندگی و برای جذب عشقتان می توانید بکار برید.همه ما می خواهیم دوست داشته باشیم. هنگامی که با دیگران در سطح عمیق تری ارتباط برقرار می کنید ، می توانید برداشت های ماندگار و عالی ایجاد کنید که می تواند منجر به روابط جدید حرفه ای و شخصی شود. جذب افراد به شما فرصت های جدید شبکه و روابط را باز می کند. برای این کار می خواهید از زبان بدن مناسب استفاده کنید ، موارد صحیح را بگویید و شخصیت های جذاب شخصیتی را پرورش دهید تا افراد در اطراف شما خاص و راحت باشند.


چگونه برای یک پسر دلبری کنیم
 

استفاده از زبان بدن

 

یک ظاهر شسته و رفته به نحوه ظهور دیگران توجه کنید. موهای خود را مسواک بزنید ، موهای صورت خود را اصلاح کنید و حتما قبل از حضور در موقعیت اجتماعی ، صورت و گردن خود را بشویید. در صورت تمایل از حداقل آرایش استفاده کنید و آن را برای اولین برداشت ها طبیعی نگه دارید. برای رویداد یا جلسه ای که در آن شرکت خواهید کرد ، رنگ ها و سبک هایی از لباس را انتخاب کنید که از چهره شما تعارف داشته باشد اما بیش از حد چشمک زن ، لاغر یا نامناسب نیست (لباس شخصی را برای ملاقات گاه به گاه و یا شلوار جین به یک مراسم رسمی نپوشید).


لبخند بزنید و فراموش نکنید

راه های جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج

لبخند زدن می تواند به شما در روحیه مثبت کمک کند و افراد تمایل بیشتری برای نزدیک شدن به شخصی دارند که دوستانه به نظر می رسد و از خود لذت می برند. مطمئن باشید که هنگام ملاقات با شخصی ، فوراً لبخند نخواهید زد.

حتما بخوانید: آموزش جذب دیگران وافزایش جذابیت

ابتدا مکث کرده و هنگام خوشامدگویی به چهره فرد نگاه کنید ، سپس به گرمی لبخند بزنید و بگذارید در چشمان شما نیز نشان داده شود. این باعث می شود احساس کنند که لبخند شما فقط برای آنها منظور شده است.


ارتباط چشمی برقرار کنید

چگونه مجذوب باشیم

هنگامی که با کسی تماس چشمی برقرار می کنید ، این نشانگر این است که می خواهید ارتباط برقرار کنید و به آن نزدیک شوید. اگر به کسی علاقه دارید ، گاهی اوقات ، بدون توجه به چه کسی صحبت می کنید ، به آنها نگاه کنید تا نشان دهید که می خواهید ببینید که چگونه آنها واکنش نشان می دهند. در حین مکالمات ، تا زمانی که راحت باشد تماس چشمی را حفظ کنید.
یک ترفند این است که وانمود کنید چشمان شما با تافی چسبناک به چشم شخص دیگر چسبیده است. تا چند لحظه بعد از صحبت کردن با آنها تماس چشمی را قطع نکنید. به آرامی و با اکراه به دور نگاه کنید ، وانمود می کنید که تافی را چسبیده بین شما می کشید تا شکسته شود.
ترفند دیگر این است که در هنگام مکالمه تعداد دفعاتی که شخص دیگر چشمک می زند را شمارش کنید.
بدانید که ممکن است برخی از افراد از این نوع توجه ناراحت کننده باشند. اگر به نظر می رسد شخص دیگر به رفتار شما واکنش منفی نشان می دهد یا عصبی به نظر می رسد ، بیشتر اوقات تماس چشمی را قطع کنید.


بدن خود را به سمت شخص برگردانید

چگونه دیگران ما را دوست داشته باشند

مردم به نحوه عملکرد شما نسبت به آنها توجه می کنند. وقتی برای اولین بار با کسی ملاقات کردید ، بدن خود را کاملاً به سمت آنها بچرخانید تا مستقیماً با آنها روبرو شوید. وقتی از این طریق به سمت کسی می گویید ، به شخص دیگر می گوید که احساس می کنید آنها بسیار خاص هستند.

 


از حرکات اضافی وبی محلی خودداری کنید
 

حرکت زیاد و یا استفاده از حرکات مکرر دست در نزدیکی صورت شما باعث می شود شخص دیگر احساس بی اهمیتی کند . با نگه داشتن چشم در حین مکالمه به شخص دیگر اعتماد کنید و از پیچ خوردن ، تکان دادن یا خراشیدن موهای خود اطمینان حاصل کنید.


حالت ایستاده ای داشته باشید

 

 یک حالت مستقیم اما راحت می تواند احساس اطمینان ایجاد کند. سر خود را بلند نگه دارید ، شانه های خود را عقب بگذارید و به آرامی قدم بگذارید. با اعتماد به نفس حرکت کنید و با پشت خود راست بنشینید. به پاهای خود خیره نشوید .


تصور کنید هر شخصی که می خواهید جذب کنید، دوست قدیمی است

جذب افراد با ذهن

 به شخصی که برای مدت طولانی شما را می شناسد فکر کنید و وقتی برای اولین بار با کسی ملاقات کردید از آن تصویر عکس بگیرید. این می تواند بدن و صورت شما را به آرامش و گشاده تر و دوستانه تر فریب دهد. به عنوان مثال ، ابروهای شما نرم می شوند و لبخند به طور طبیعی ظاهر می شود.


به نشانه های بدن توجه کنید

 

 نه تنها باید از زبان بدن استفاده کنید که افراد را به سمت خود جلب کنید بلکه باید بتوانید علائم بدن دیگران را نیز بخوانید. هنگامی که می فهمید که مردم با بیان در چهره و وضعیت بدن خود چه احساسی دارند ، می توانید واکنش مناسب نشان دهید.

حتما بخوانید: 8 راه برای جلب توجه با قانون جذب

ممکن است افراد سرنخهایی به شما بدهند که بی حوصله هستند ، با شما مخالف هستند یا آماده معاشقه هستند و اگر بتوانید آنها را بشناسید ، می دانید که بعد چه کاری انجام دهید.
به دنبال یک لبخند اصیل باشید. هنگامی که فرد لبخند می زند گوشه های گوش او چروک می شوند و گونه ها همراه با دهان بلند می شوند. این یک لبخند واقعی است و به این معنی است که فرد از بودن شما لذت می برد.

 


تماس برقرار کنید و نزدیکتر شوید 

جذب افراد با نگاه

بررسی کنید که شخص دیگر چگونه واکنش نشان می دهد اگر عصبی به نظر می رسند ، به تدریج کمی بیشتر فضای بین خود را افزایش دهید. اگر راحت تر به نظر می رسند یا نزدیکی را تشویق می کنند ، برای ایجاد انرژی مثبت تر ، بازو را لمس کنید.


چه چیزی ممکن است نشانگر یک لبخند واقعی باشد؟

اگر شخص تماس چشمی برقرار کند.
اگر شخص سر خود را به سمت شما زاویه دهد.
اگر چشمان شخص دچار چروک است.
اگر ابروهای شخص بالا می رود.

 


سوال بپرسید

جملاتی که زنان را عاشق میکند

 یکی از بزرگترین چیزهایی که باید هنگام ملاقات و تلاش برای جذب افراد جدید به یاد داشته باشید این است که افراد دوست دارند در مورد خودشان صحبت کنند.سؤال کنید که دوست دارد چه کاری انجام دهد ، کارهایی که از آنها لذت می برد یا جالب است یا اینکه اهدافشان چیست. سؤالات باز بهتر عمل می کند زیرا آنها فرد را تشویق می کنند تا اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذارد.
با یک تعارف ، مانند یکی در مورد لباس آنها شروع کنید.
اگر در یک مهمانی یا یک رویداد ویژه دیگر شرکت می کنید ، ممکن است بپرسید "میزبان را چگونه می شناسید؟"

 

حتما بخوانید: قانون جذب عشق که می توانید به جذب افراد و ازدواج برسید

می توانید سؤالاتی مانند ، "نوع موسیقی مورد علاقه شما" یا "اخیراً چه فیلمهایی دیده اید؟"
 


از مباحث خاص خودداری کنید

 

انرژی منفی گرایش به دور کردن افراد دارد. در طول مکالمه خود شکایت نکنید ، به شخص توهین نکنید ،  از طعنه استفاده نکنید. از موضوعات بحث برانگیز که ممکن است به نظر شما سطحی به نظر برسید ، مانند پول ، دین و سلامتی خودداری کنید.
 


مودب و محترم باشید

 

کمی رسمی تر از حد ضروری و استفاده از نشانه احترام می تواند توجه مثبت شما را جلب کند. از کلماتی مانند "آقا" و "خانم" برای اشاره به افراد مسن یا افراد برتر استفاده کنید و همیشه حتماً بگویید "ممنون"


مثبت باشد 

چگونه دیگران ما را دوست داشته باشند

احساسات ، افکار و مکالمات مثبت را پرورش دهید. افراد مورد توجه افراد و چیزهایی قرار می گیرند که باعث می شود احساس خوبی داشته باشند. خوش بین باشید .
 

حتما بخوانید: چگونه با جذابیت خود همه را به سمت جذب کنیم؟


از مردم ، رویدادها ، موفقیتها و تجربیات زندگی خود قدردانی کنید. بگذارید این احساس سپاسگزارانه در گفتگو شما جاری شود و به شخص خود اطلاع دهید که از ملاقات با او خوشحال هستید.


اعتماد به نفس را پرورش دهید

 

 زبان بدن شما تنها چیزی نیست که از فکر کردن و رفتار با اطمینان بیشتر به شما سود خواهد برد. روابط ، عزت نفس و توانایی در ترغیب افراد نیز تقویت می شود. شما باید درک کنید که دارای ارزش هستید ، با استعداد ، ماهر هستید و کاری را برای ارائه به دیگران ارائه می دهید که نیاز دارند.
وقتی حرفی برای گفتن دارید با اعتماد به نفس صحبت کنید. عبارات خود را بیان کنید و از عبارات نامشخص مانند "من فکر می کنم" استفاده نکنید.
روزانه به خود بگویید چه چیزی شما را خاص می کند. به آینه نگاه کنید و بگویید ، "من شما را دوست دارم". هنگامی که بتوانید خود را دوست داشته باشید ، دیگران نیز شما را دوست دارند.

 


پرانرژی باشید

مهارت جذب دیگران

انرژی زیاد را می توان با اشتیاق و هیجان به دیگران منتقل کرد. داشتن یک فرد مثبت ، با اعتماد به نفس ، خوش بین و دارای یک نگرش ممکن است به روشی خوب دیگران را تحت تأثیر قرار دهد.

حتما بخوانید: جذب شخص مورد نظر با استفاده از قانون جذب 100% کاربردی

آنها می خواهند شما را بشناسند تا بتوانند از کاریزمای شما تغذیه کنند و بدانند که تمام این انرژی از کجا می آید.


خنده دار باشید

جذابیت شخصیتی و نفوذ در دیگران

 به اشتراک گذاشتن خنده مردم را در سطحی عمیق تر پیوند می دهد. افراد مورد توجه کسانی قرار می گیرند که می توانند آنها را بخندانند .


شنونده خوبی باشید

راه های جذب پسر مورد علاقه

همه می خواهند در اطراف کسی باشند که به آنها گوش فرا می دهند. همیشه بعد از صحبت مکث کنید ، به شخص نگاه کنید و منتظر پاسخ باشید. هنگامی که آنها صحبت می کنند ، تماس چشمی را حفظ کنید ، سر خود را گره بزنید و صداهایی ایجاد کنید که بیانگر موافق بودن شماست. گوش دادن نشان می دهد که شما به آنچه شخص دیگری باید بگوید علاقه دارید .
 


پیگیری صحبت ها کنید

جملات جذب کننده مردان

 پیگیری علاقه شما را نشان می دهد و تأیید می کند که در حین گفتگو گوش می کردید. می توانید از چیزی که در طول مکالمه بوجود آمده استفاده کنید و آن را با تجربه دیگری مرتبط کنید که فرد را به شما یادآوری می کند.

 

source : keramatzade

مطالب مرتبط

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید