سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

2 راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب

2 راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/08/13 0 نظر

2 راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب که برای رفاه و رسیدن به ارزوها حتما باید بدانید و بکار برید.

 

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ، در سطح اتمی و زیر اتمی ، انرژی و ساختمانهای اساسی ماده ما همه بهم پیوسته اند. 

راز جذب پول در ایران ، جذب فوری ثروت و راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب 

اتمهای ما به اتمهای موجود در هوا متصل می شوند و سپس به سایر مواد آلی ، انسان ، حیوان ، گیاهان ، درختان و سایر موارد متصل می شوند.

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ،در حالی که پیچیدگی های زندگی پس از میلیاردها سال تکامل ، مجموعه های متنوعی از موجودات را در اینجا روی زمین ایجاد کرده است ، ما هنوز همگی از یک منبع منفرد و یکسان نشات می گیریم که می توان نه تنها در ابتدای وجود زمین ، بلکه در آن کشف کرد. همچنین به آغاز خود جهان و زمان که امروز آن را می شناسیم.

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ،این منبع منفرد انرژی و جهش های تصادفی پس از تکرارهای بی شماری در درخت تکامل است که موجودات منحصر به فردی را که امروزه به وجود آورده ایم ایجاد کرده است. همه ما به روش های کوچک متفاوت هستیم. با این حال ، برخی از ما به روش های بسیار بزرگی متفاوت هستیم. نه فقط در ظاهرهای بدنی بلکه در حالتهای روحی ، عاطفی و معنوی ما.

 

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب

 

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ،با همه این تفاوت ها ، یک رویکرد گسترده به یک موضوع مشترک که همه ما را به هم متصل می کند ، می آید: پول. در واقع پول فقط یک داستان است. این موفق ترین داستانی است که بشریت تاکنون خلق کرده است. فراتر از اختراع زبان ، که امکان برقراری ارتباط را فراهم می آورد ، پول تجارت را فعال کرده و ما را فراتر از صرف مرزبانی و تجارت و مبادله کالاها و خدمات همانطور که قبلاً فقط در سنین گذشته انجام دادیم ، سوق داده است.

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ،به عبارت ساده ، پول فقط داستانی است که شخصی اختراع کرد و آن را در دست گرفت. مقرر شد که برخی از شکل های خاص سکه ، یا جسم فلزی مزین شده ، و یک تکه کاغذ ارزش بیشتری نسبت به موادی که ارائه می داد ، باشد. این به عنوان یک فکر در ذهن کسی شروع شد. این فکر اکنون امری عادی است. اکنون انتظار داریم که یک تکه کاغذ با یک عدد مشخص روی آن ، با رنگ خاص و سایر عناصر شناسایی ، چیزی بیشتر از کاغذی که روی آن چاپ شده ارزش داشته باشد.

 

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ،افکار موجود در ذهن ما ، که به عنوان انرژی در سیناپسهای سلولهای عصبی ما منتقل می شوند ، به ما کمک می کنند تا ما را به سمت هدف یا نتیجه هدفی هدایت کنند. آنچه فکر می کنیم ، در واقع می شویم. در واقع پول فقط یک فکر است. از انرژی موجود در ذهن ما به زندگی می رسد.

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ،با این حال ، من می دانم که چارچوب کلی ذهن در اینجاست که شما نمی توانید با استفاده از قانون جذب پول را به زندگی خود راه دهید. با این وجود ، بارها و بارها ، مردم از این تکنیک دقیق برای کمک به پیشبرد رونق مالی بیشتر استفاده می کنند.مثل شرکت در قرعه کشی ها و غیرو

 

وقتی انتظار دارید که چیزی به سرانجام برسد ، از قبل ذهن خود را در مورد آن شکل داده اید ، و تمام افکار ، عواطف و رفتارهای حاصل از آن نتیجه آن انتظار را می چرخاند. شما تصمیم گرفتید خودشه.

 

راه ساده برای جذب پول و ثروت

 

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ،ما می توانیم به راحتی انتظار داشته باشیم که پول را در زندگی خود یا هر چیز دیگری برای آن مهم جلوه دهیم و انتظار داریم این اتفاق بیفتد.قانون جذب بنا به انتظار یک نتیجه خاص تأسیس می شود. این حول انرژی مثبت یا منفی بالقوه که یک فکر مشخص در ذهن شما می باشد ​​، می چرخد. هنگامی که انتظار دارید بدترین اتفاق رخ دهد ، اغلب اتفاق می افتد. هنگامی که انتظار خلاف آن را دارید ، اغلب این اتفاق می افتد.

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب این واقعی و دقیق است. یک روش دقیق برای آشکار ساختن هر مقدار پول در زندگی شما با گذشت زمان با استفاده از قانون جذب وجود دارد. تا زمانی که از رویکرد خود و انتظار شما از  نتیجه چشم پوشی نکنید. تا زمانی که دلسرد نشوید و از آن نتیجه مورد انتظار تسلیم نشوید ، سرانجام نتیجه خواهد یافت.

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ،ممکن است همه چیز بیش از آنچه انتظار دارید اتفاق بیفتد طول بکشد ، و این کاملا خوب است. همه اتفاقات در بازه زمانی که ما تصمیم می گیریم اتفاق بیفتد رخ نخواهد داد. در واقع ، این اغلب از این فاصله دور است. اما تا زمانی که ما از انتظارات خود غافل نشویم و در پایداری خود متزلزل نشویم ، آنها همیشه به نتیجه می رسند. همیشه


فراوانی پول در زندگی شما
 

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ،اگر در فراوانی پول در زندگی خود جدی هستید ، نمی توانید فقط آرزو کنید. شما فقط نمی توانید به آن امیدوار باشید. شما فقط نمی توانید آن را بخواهید. شما به معنای واقعی کلمه باید آن را انتظار داشته باشید. شما باید بپذیرید که مهم نیست که چه اتفاقی می افتد. بگذارید قانون جذب عمل کند.

 

فراوانی پول در زندگی شما

 

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ،فراتر از انتظار برای رسیدن به پول ، روش های دیگری برای پیشبرد واقعیت موسوم به پول بادآورده وجود دارد. فقط بخاطر داشته باشید که نمی توانید از انتظار خود بترسید. در حالی که اتفاقات بد برای شما ممکن است رخ دهد ، تا زمانی که آن انتظار را به اندازه کافی بالا نگه دارید ، با گذشت زمان اتفاق می افتد.


شماره 1 - بدانید که سرانجام فراوانی پول به زندگی شما اتفاق خواهد افتاد
 

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ،اولین روش برای نشان دادن پول در زندگی شما این است که بدانید این اتفاق خواهد افتاد.صرف نظر از آنچه در زندگی شما می گذرد ، دانستن اینکه در نهایت اتفاقی خواهد افتاد ، روشی فوق العاده قدرتمند برای آشکار کردن چیزهاست.

 

جذب پول و ثروت

 

حالا اشتباه نکن دلیل این امر آن است که افکار مبتنی بر ترس ، ذهن شما را مصرف می کنند و مانند جذابیت هایی که کسب می کنید ، بیشتر از آنچه که نتیجه مثبتی داشته باشید ، بیشتر و بیشتر منفی را جذب خواهید کرد.

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ،این را در نظر بگیرید. ذهن انسان در یک روز معین از 60،000 تا 70،000 فکر دارد. بله ، هر روز واضح است که بسیاری از این افکار ،افکار تکراری هستند. اما ، توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که بسیاری از این افکار ، افکار منفی مستقر در ترس ، ایجاد اضطراب ناخواسته ، استرس و عدم تمایل به آینده هستند.

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ،بیشتر مردم در این قلمرو منفی زندگی می کنند ، بنابراین آشکار ساختن پول یا هر چیز دیگری برای این موضوع بسیار دشوار است. با این حال ، وقتی می دانید که اتفاقی خواهد افتاد ، ایمان شما به شما کمک می کند تا از آن ترس فراتر بروید. قانون جذب انرژی قابل توجهی را تولید می کند که طی یک دوره طولانی انجام می شود. روزها یا هفته ها نیست. ماهها و سالها فکر کنید.


شماره 2 - حول نتیجه مورد انتظار خود برنامه ریزی کنید
 

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ،همه چیز در زندگی و هر آنچه را که ما را احاطه کرده است و ما آن را مادی یا واقعی تلقی می کنیم - در واقع صرفاً انتزاعی و ساختگی ذهن ماست. فقط یک میلیارد دلار احتمال دارد که آنچه اکنون تجربه می کنید واقعی باشد.

با نگاهی به ماده و انرژی در سطح کوانتومی ، جایی که چیزی می تواند همزمان در دو مکان باشد ، می توانید این واقعیت را استخراج کنید که واقعیت ما واقعیت پایه نیست. 

 

ساختن پول

 

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ،نکته مهمی که باید در مورد آن توجه داشته باشید اینست که هرچیزی می تواند در زندگی شما از جمله پول ، روابط و موقعیتهای خاص تجدید شود تا زمانی که انرژی به سمت یک هدف خاص هدایت شود. و برای کمک به این انرژی در کنار هم ، باید در مورد نتیجه مورد انتظار خود برنامه ریزی کنید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید درآمد بیشتری ایجاد کنید یا مبلغی را بپردازید ، باید در حدود آن انتظار برنامه ریزی کنید. تصور کنید که شخصی به شما بگوید که به خانه شما می آیند و آنها در خانه شما در اتاق خواب مهمان خواهند ماند. شما زندگی خود را مطابق با آن نتیجه مورد انتظار برنامه ریزی می کنید. اتاق خواب را آماده می کنید ، خانه را تمیز می کنید ، بشقاب ها را بشویید و غیره.

راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ،به همین ترتیب ، اگر انتظار دارید پول بیشتری به زندگی شما وارد شود ، باید برای آن مناسبت برنامه ریزی کنید. به خانه های باز در محله رویایی خود بروید.شروع به برنامه ریزی برای تعطیلات رویایی بصورت آنلاین کنید که همیشه مایل به انجام آن بوده اید.هنگامی که شما آن را برنامه ریزی می کنید ، واقعی تر می شود و به آرامی در زندگی شما ظهور و تجلی پیدا می کند.

 

source : keramatzade

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید