سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

کتاب الکترونیکی بخواهید تا به شما داده شود

کتاب الکترونیکی بخواهید تا به شما داده شود
چکیده این محصول : انتشار : 1396/09/14 6 نظر

 شاید شما خواهان ورود پول بیشتر در زندگی تان باشید اما اگر در عین حال احساس کمبود و نداری داشته باشید پول بیشتر وارد زندگی شما نمی شود و حتی پول بیشتری از دست شما خارح می شود.در این کتاب خواهید آموخت چگونه احساس خود را خواسته تان هماهنگ کنید و یا به بیان دیگر نحوه هم فرکانس شدن با خواسته تان را خواهید آموخت.

بخواهید تا به شما داده شود


استر هیکس سخنران و نویسنده الهام بخش آمریکایی در سال 1948 در شهری در ایالت یوتا آمریکا به دنیا آمد و در سال 1980 با جری هیکس ازدواج کرد. او با همکاری همسرش در سال 1986 مؤسسه آبراهام را تأسیس کردند. از سال 1986 استر و جری هیکس هر ساله به پنجاه شهر مختلف سفر کرده و در آن جا کارگاه هایی برگزار کردند که شرکت کنندگان می توانند هر سوالی را از استر هیکس بپرسند.

هزاران نفر با زمینه های مختلف مذهبی و فلسفی در جلسات آنها حضور پیدا می کردند که همه قصد اصلاح زندگی خود یا اطرافیانشان را داشتند و استر از طریق عالم غیر مادر (آبراهام) جواب های مناسب برای آنها دریافت کرده است. استر هیکس هوش نامحدود و منبع لایتناهی هستی (infinite intelligence) را آبراهام می‌نامد. همان چیز که کارل گوستاو یونگ روانشناس شهیر سوئیسی آن را ضمیر ناخودآگاه جمعی می داند.

کتاب «بخواهید تا به شما داده شود» چکیده ای از تمام پاسخ هایی است که استر هیکس در طی بیست سال برگزاری کارگاه‌های مختلف ارائه داده است. در قلب تمام آموزش های استرهیکس قانون نیرومند وجود دارد به نام قانون جذب. با مطالعه این کتاب پاسخ بسیاری از پرسش هایتان را خواهید یافت. افق جدیدی پیش روی شما باز خواهد شد.

مهم نیست شرایط فعلی شما به چه صورت است این کتاب روش های بسیار کارآمدی ارائه خواهد کرد تا بتوانید در تمام جنبه های زندگی تان تغییری بنیادین ایجاد کنید. با خواندن این کتاب متوجه خواهید شد روابط، سلامتی و ثروت تابع قوانینی است که با فهم درست آن قوانین می توانید زندگیتان را متحول کنید.

آموزه های این کتاب همانند شاه کلیدی هستند برای حل مشکلات شما در جنبه های مختلف زندگی تان و همچنین شاه کلیدی برای دستیابی به تمام خواسته هایتان. یکی از ارزشمندترین نکات درباره این کتاب آن است که 22 تمرین بسیار کارآمد ارائه می کند تا بتوانیم به آن چه می خواهیم دست یابیم.

در زندگی به دنبال چه هستید؟ بهبود روابط؟ بهبود اوضاع مالی؟ بهبود وضعیت سلامتی تان؟ آیا به دنبال شغل مورد علاقه تان هستید؟ یا به دنبال جذب زوج مناسب؟ اگر می خواهید تمامی این موارد را داشته باشید این کتاب راه دستیابی به آنها را به شما می آموزد. پس از مطالعه این کتاب خواهید آموخت که اساسِ قانون جذب این است:

احساس خوب اتفاقات خوب.

این قانون در مورد تمام جنبه های زندگی صادق است، از جمله پول. برخی افراد با اینکه سالهاست به دنبال کسب ثروت هستند، با وجود تلاش فراوان هنوز به ثروتی که خواهان آن بوده اند، دست نیافته اند. وقتی افکار و زندگی این افراد را مورد مطالعه قرار می دهیم، می بینیم آن ها به جای موضوع ثروت، به کمبود ثروت و ترس و یأسی که این کمبود در زندگی شان پدید می آورد، تمرکز کرده اند. آن ها مدام احساس بدی دارند چون پولی را که خواهان آن هستند، ندارند.

در این کتاب خواهید آموخت قانون جذب با احساس شما کار می کند نه با آنچه که می خواهید! به عبارت دیگر شاید شما خواهان ورود پول بیشتر در زندگی تان باشید اما اگر در عین حال احساس کمبود و نداری داشته باشید پول بیشتر وارد زندگی شما نمی شود و حتی پول بیشتری از دست شما خارح می شود.

در این کتاب خواهید آموخت چگونه احساس خود را خواسته تان هماهنگ کنید و یا به بیان دیگر نحوه هم فرکانس شدن با خواسته تان را خواهید آموخت.

 

 

 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

مطالب مرتبط

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

کتاب الکترونیکی  اکنون می توانم به وضوح ببینم-وین دایر

کتاب الکترونیکی اکنون می توانم به وضوح ببینم-وین دایر

کتاب«اکنون می توانم به وضوح ببینم» نگاهی بر زندگی دکتر وین دایر است و در عین حال چراغ راهی است برای کسانی که جویای حقیقت هستند. با مطالعه این کتاب متوجه حضور دستان خداوند در زندگی تان می شوید و از طرفی این کتاب شما را در فهم هدف و رسالت منحصر به فرد شما را یاری می کند.

کتاب صوتی قانون جذب ثروت

کتاب صوتی قانون جذب ثروت

این کتاب به ما میگوید،مهمترین عاملی که نمی توانیم پول درآوریم,عدم درک این است که هر ذره در جهان هستی، شامل هم خواسته و هم ناخواسته است 

کتاب الکترونیکی تو ثروتمند زاده شده ای-باب پراکتور

کتاب الکترونیکی تو ثروتمند زاده شده ای-باب پراکتور

بدون شک باب پراکتور استاد کنترل ذهن و برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه است. باب پراکتور از کاری که در آن مهارت زیادی دارد، یعنی برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه، در کتاب "تو ثروتمند زاده شده ای" استفاده کرده است و نشان داده است برای دستیابی به ثروت باید ابتدا ذهنیت ثروت را در خود ایجاد کنیم

نظرات

میرجواد
۱۳۹۶/۰۹/۲۰۰۰
پاسخعالی بود کتاب بسیار عالی و پرمحتوایی بود
مهدی رفیعی
۱۳۹۶/۰۹/۲۰۰۰
پاسخاستاد عااااالی بود من به شدت ایمانم قوی شده چون باکمی فکر کردن به گذشته راحت میشه فهمید خودمون اتفاقاتوجذب کردیم هرکسی هم که شک داره به قانون یه ذره فکرکنه به الان وگذشتش که باوراش چی بوده
مهناز افخمی
۱۳۹۶/۰۹/۲۰۰۰
پاسخخدارو شکر بخاطر این سایت و این خانواده. سپاسگذار خداوند برای وجود شکر گذار برای دوستهای به این خوبی. یه جمله از اسکاول شین به ذهنم رسید گفتم مطرح کنم. گفته:پدر خود که در نهان است عبادت نما و پدر نهانبین تو آشکارا اجرتت خواهد داد. امیدوارم خودم باور درکشو همیشه داشته باشم
محمد نعمتی
۱۳۹۶/۰۹/۲۰۰۰
پاسخسلام و درود استاد عزیزم
صمیمانه ازتون سپاسگذارم ، واقعا نمیدونم با چه زبانی احساسم و لذتی که از این مسیر زندگیم میبرم رو بیان کنم ولی مطمئن هستم کاملا درک میکنید چون شما خودتون قبلا این راه رو رفتید، خداوند رو به خاطر اینکه من رو توی جریان این فرکانس قرارداد که با شما آشنا بشم و پس از آن مسیر درست موفقیت و شادی و ثروت رو طی کنم سپاسگذارم….
براتون آرزوی موفقیت و سربلندی و شادی دارم
کیارش بادرانی
۱۳۹۶/۰۹/۲۰۰۰
پاسخسلام استادعزیز
من برای اولین باردرسایت شمانظرمیدم
تابحال که فایلهای رایگان شمارا که دانلودکردم به این باوررسیدم که کسب ثروت عظیم یکی ازرسالتها ووظایف من دراین دنیاست این راباتمام وجودم بهش ایمان دارم وهرروز سعی میکنم که فایلهای رایگان شمارا توی ماشینم درحین رانندگی گوش کنم وهرروزباورهامو بسمت نگرش مثبت وکسب ثروتهای کلان وموفقیت تقویت کنم وازاین لحاظ رشدکنم به امید سلامتی وشادی وثروت عظیم برای همه کسانی که عاشقش هستند
میلاد باقرزاده
۱۳۹۶/۰۹/۲۰۰۰
پاسخسلام.
من خیلی وقت نیست عضو این گروه شدم، پس راه زیاده واسه شاگردی کردن.
واقعا ممنونم بابت فایل صوتی رایگان
حرفاتون از روی واقعیته، مثل زندگی خودم که کسی…
منم دوست دارم راهم رو پیدا کنم و برسم به موفقیت و سلامتی، پس کمکم کنید و راه رو نشونم بدین
ممنون.

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 2

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید