سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

آنتونی رابینز مربی افسانه ای و استثنایی، زندگی نامه و کتاب ها

آنتونی رابینز مربی افسانه ای و استثنایی، زندگی نامه و کتاب ها
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/04/20 0 نظر

 آنتونی رابینز (Anthony Robbins) یکی از برجسته ترین وبا ثبات‌ترین و ماندگارترین نویسندگان موفقیت و از مربیان جهان است.

 

در برنامه ی قبلی میلیاردر شدن در مورد این موضوع صحبت کردم که چگونه هر کسی می تونه روش ورود به درآمد میلیاردی و پولدار شدن رو یاد بگیره و به یک شکست ناپذیر تبدیل بشه و اینکه چگونه این کار کاملا علمی هست

در ویدیوی جدید راه میلیاردر شدن میخوام بهت نشون بدم که چگونه در سریع ترین زمان ممکن می تونی از نیروی قدرتمند قانون جذب ثروت برای خلق اهداف و رویاهایی که داری استفاده کنی

 روش علمی و تایید شده ورود به ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی مجدد اون 

اینکه چگونه می تونی این علم رو یاد بگیری و ازش استفاده کنی 

بیش از 8 سال هست که به صورت حرفه ای با علم جذب ثروت آشنایی دارم و دارم در زندگی خودم ازش استفاده می کنم و در ویدیوی امروز شکست ناپذیر دقیقا میخوام تکنیک هایی رو باهات به اشتراک بگذارم که می تونه زندگیت رو متحول کنه

 

دوست دارم همین حالا ویدیوی جدید درآمد میلیاردی رو دانلود کنم

 

دلیل اینکه این روش انقدر جادوییه و عالی جواب میده اینه که کاملا علمیه و بر اساس نحوه ی عملکرد ذهن انسان هستش

همه ی اتفاق هایی که در زندگی تو رخ میده دلایل مشخصی داره و تنها کار مهم تو اینه که به داخل ضمیر ناخودآگاه و ذهنت بری

ببینی چه باور مخربی هست که درست کار نمیکنه و باعث شده به خواسته های خودت نرسی، اونها رو بکشی بیرون و حذفشون کنی و باورهای مفید و اثربخش رو جایگزین اون باورهای تاریخ مصرف گذشته کنی

این ویدیو 18 دقیقه آموزش خالص و حرفه ای هستش که بهت کمک میکنه یاد بگیری

چگونه می تونی سریع تر و راحت تر خودت رو در یک لول مشخص و معین موفقیت در هر جنبه ای از زندگی تثبیت کنی

دلیل تمامی اتفاق هایی که داری در زندگی خودت تجربه میکنی چیه

کی و چگونه باید به سراغ ضمیر ناخودآگاهت بری

و … 

 

دوست دارم همین حالا ویدیوی جدید میلیاردر شدن رو دانلود کنم

 

سریع ترین راه استفاده از قدرت جادویی قانون جذب ثروت


زندگینامه آنتونی رابینز

آنتونی رابینز در سال 1961 در خانواده نسبتاً فقیری متولد شد. پس از گرفتن دیپلم متوسطه به کارهای گوناگون روی آورد، اما توفیقی برایش نداشت.

آنتونی رابینز در سن 22 سالگی در آپارتمان 40 متری محقری، زندگی مجردی فقیرانه ای داشت و به گفته ی خودش، ناچار بود ظرفهای غذای خود را در وان حمام بشوید. گذشته از گرفتاری مالیش، بر اثر پرخوری و بد خوراکی، بیش از 120 کیلوگرم وزن داشت، و به علت چاقی، دچار تنبلی، بی حالی و خواب آلودگی شده بود.

حتما به سخنرانی آنتونی رابینز نگاه کنید و ببینید که چطور از تکنیک‌های سخنرانی به نفع خود استفاده می‌کند.

 

 

اما در عین فقر و فلاکت، برای خود رؤیا پردازی میکرد و آرزوهای جاه طلبانه ای داشت، و در عالم خیال، خود را در قصر زیبایی در ساحل دریا و نزدیک جنگلی سرسبز مجسم می ساخت و برای خود همسری شایسته، اتومبیل گران قیمت و امکاناتی رویایی در نظر می گرفت.

در عالم خیال، خود را در قصر زیبایی در ساحل دریا و نزدیک جنگل سرسبزی مجسم می ساخت و برای خود همسری شایسته، اتومبیل گران قیمت و امکاناتی رؤیایی در نظر می گرفت. سرانجام مصمم شد که با چاقی خود مبارزه کند و برای رسیدن به این هدف به مطالعه ی چند کتاب پرداخت، اما مطالب آن ها را ضد و نقیص یافت و آن ها را دور انداخت. پس از آن، برای کاهش وزن خود، راهی دیگر جست. به فکر افتاد فردی را که از هر جهت سالم و دارای تناسب اندام باشد، پیدا کند و افکار، اعتقادات و نحوه ی تغذیه ی او را سرمشق خود قرار دهد. این شیوه، مؤثر واقع شد و توانست در کم تر از دو ماه، بدون استفاده از رژیم غذایی و عمدتا” با شیوه های روان شناسی و کنترل فکر و ذهن، حدود پانزده کیلوگرم از وزن خود را کم کند و با توجه به قامت بلند خود که در حدود دو متر بود، تناسب اندام خود را به دست آورد.

پله های بعدی موفقیت را به سرعت طی کرد و به زودی به همه ی آرزوها و خواسته های خود رسید. در کم تر از دو سال با همسر دل خواه خود ازدواج کرد.قصر زیبایی در سواحل سرسبز «سن دیه گو» خرید که از طرفی مشرف به دریا بود. اتومبیل و وسایل زندگی خود را مطابق با آن چه در رویاهای جوانی خود می دید، تهیه کرد. به کمک دوستانش شرکتی را تأسیس کرد که نامش را «بنیاد رابینز»، گذاشتند که به منظور کمک به افراد برای رسیدن به موفقیت های فردی و حرفه ای تأسیس شده است و سالانه ده ها هزار نفر را آموزش می دهد.

تونی، سمینارها و سخنرانی های متعددی را در شهرهای مختلف اجرا کرد و برنامه های آموزشی فراوان را برای خردسالان، بزرگ سالان، معلولین و عقب افتادگان ذهنی ترتیب داد و در سال 1991 بنیادی غیر انتفاعی را به وجود آورد که هدفش کمک به کودکان عقب مانده، افراد بی خانمان، سالمندان و زندانیان است.

اجرای سمینارها و برنامه های تلویزیونی نام برده شده تا این زمان هم چنان ادامه دارد و همه ی هفته، بینندگان مشتاق، برنامه های او را از تلویزیون مشاهده می کنند.

سمینار چهار روزه‌ی رابینز “آزاد کردن قدرت درون” به عنوان مهم‌ترین کار حرفه‌ای او شناخته شده است. این سمینار بر مبنای مفهوم چگونگی به موفقیت رسیدن افراد به وسیله‌ی غلبه بر ترس‌هایشان است. از دیگ موفقیت‌های او می‌توان به ” دانشگاه مستری” اشاره کرد.

سخنرانی و سمینار آنتونی رابینز

آنتونی رابینز در خاطرات خود می‌گوید وقتی برخی مردم من را می‌بینند آنقدر گرم با من سلام و خوش و بش می‌کنند که انگار سالهاست یکدیگر را می‌شناسیم و وقتی از آنها می‌پرسم که آیا آنها را می‌شناسم معمولاً با این جواب رو به رو می‌شوم که «توی اون همایش 1000 نفری من سمت چپ سالن نشسته بودم و شما خیلی به من توجه می‌کردید

 

آنتونی رابینز کیست

حتما بخوانید: سرگذشت آنتونی رابینز و رسیدن به اصول موفقیت توسط آن

وقتی تند صحبت کردن او را در کنار محتوای ارائه شده قرار می‌دهیم و می‌بینیم که رابینز درست سر موقع و زمانی که ذهن ما در حال اشباع شدن است، یک توقف به جا می‌کند، آنگاه شاید از این موضوع به عنوان یک برگ برنده نام ببریم. این نوع سریع صحبت کردن البته در انگلیسی بسیار متداول‌تر از فارسی است و برای سخنرانان فارسی اصلاً توصیه نمی‌شود که چنین ویژگی داشته باشند.

 ترفند آنتونی 0 رابینز باعث می‌شود که همه مخاطبان احساس بکنند که رابینز فقط درباره آنها و مشکلاتشان حرف می‌زند. رابینز سعی می‌کند هرچیزی که درباره آن سخن می‌گوید را به طریقی به مخاطبان مرتبط بکند و از همین رو همیشه سخنان وی مورد توجه مخاطبان قرار می‌گیرد.


کتابهای آنتونی رابینز

 • قدرت نامحدود
 • رهاسازی قدرت درون
 • 365 گام تا موفقیت
 • به سوی کامیابی (نیروی بیکران)
 • به سوی کامیابی 2 (نیروی عظیم درونی را فعال کنید)
 • به سوی کامیابی 3 (دیدار با سرنوشت)
 • موفقیت نامحدود در 20 روز
 • زندگی سالم
 • پرسش‌های کوانتومی
 • قدرت ایمان
 • سرآغاز عشق
 • آینده‌ی خود را بسازید
 • مهارت در بازی زندگی
 • زندگی با معنا
 • توان بی‌پایان
 • مشکلات شیرین زندگی
 • خودت را بشناس
 • نامه‌های از یک دوست
 • یادداشت‌های از یک دوست
 • پیش‌بینی آینده
 • گام‌های به سوی موفقیت

 آنتونی رابینز همواره با کلمه‌ی موفقیت همراه بوده است. اگر در شغل خود موفق نیستید، اگر در روابط خود مشکلاتی دارید، اگر می‌خواهید کسب و کار جدیدی را آغاز نمایید، اگر در یک سردرگمی در برنامه ریزی برای زندگی روبه رو هستید، اگر کارهای تان روی کاغذ می‌مانند و به عمل تبدیل نمی‌شوند، بهتر است همین حالا با رابینز آغاز کنید.


سخنان آنتونی رابینز

تونی یا آنتونی رابینز، الهام بخش میلیون­ ها انسان در سراسر کره زمین است. مخصوصا برای ما ایرانی ها که با کتاب های انگیزشی اش بزرگ شدیم 

آنتونی رابینز با چاپ کتاب پرفروش «بیداری غول درون» در آمریکا بسیار بر سر زبان­ ها افتاد و به یک چهره شناخته شده تبدیل شد با این وجود وی هنوز هم تلاش می­کند تا الهام بخش و انگیزه دهنده مردم برای دستیابی به موفقیت­ های بزرگ باشد.

 

آنتونی رابینز اینستاگرام

کتاب صوتی موفقیت نامحدود در20 روز-آنتونی رابینز

 

 1. جایی که در آن تمرکز وجود دارد، انرژی جریان می یابد

 2. من باور دارم زندگی به طور مداوم ما را آزمایش می­کند تا سطح تعهدات ما را بسنجد و بزرگترین پاداش زندگی برای کسانی است که دست از تعهد بی پایان خود بر نمی­دارند تا زمانی که به اهداف خود برسند این سطح از عزم می تواند کوه ها را حرکت دهد، اما باید ثابت قدم  و با عزمی راسخ باشید.
 3. اگر می خواهید موفق شوید، کسی که نتایج  مشابه خواسته شما را به دست آورده پیدا کنید  و از روش او استفاده کنید تا همان نتیجه را به دست آورید.​

 4. تعیین اهداف اولین قدم در تبدیل رویاهای نامرئی به اهداف قابل مشاهده است.

 5. اگر نمی توانید، باید انجام دهید . اگر مجبور شوید که باید انجام دهید، می توانید انجام دهید.​

 6. از زندگی خود به طور کامل در حال حاضر لذت ببرید همه چیز را تجربه کنید مراقبت خود و دوستانتان باشید به دنبال خلق لحظات خوش باشید کارهای هیجان انگیز و عجیب غریب کنید، در حال رفتن به هر جا که هستید از مسیر راه لذت ببرید​.

 7. ما می توانیم زندگی مان را تغییر دهیم و آنچه را که دقیقا می­خواهیم و به دنبال آن هستیم به دست آوریم.​

 8. من شما را به این چالش دعوت می­کنم که زندگی خود را تبدیل به یک شاهکار کنید  من شما را به چالش پیوستن به صفوف از آن دسته از افرادی دعوت می­کنم  که بر اساس آن چه  یاد می دهد  زندگی می­کنند و طبق گفته­ هایشان عمل می­کنند.​

 9.  هر مشکل یک هدیه است – بدون وجود مشکلات ما رشد نخواهیم  کرد​.

 10. افراد موفق همیشه سوالات بهتری می­پرسند، و در نتیجه، پاسخ بهتری می­یابند​

 11. اگر همان کاری را انجام دهی که همیشه انجام می‌دادی، همانی را به دست خواهی آورد که همیشه به دست می‌آوردی​

 12.  تنها آنهایی که قدرت صداقت و از خود گذشتگی را آموخته باشند، می‌توانند در زندگی خود عمیق‌ترین شادی‌ها را تجربه کنند.​

 13. کنترل احساسات خود را به دست بگیرید، و با آگاهی و اراده‌ی کامل، تجربه هر روزه‌ی زندگی خود را تغییر دهید!​

 14.  تنها محدودیتی که به فعالیت‌های شما حد می‌زند، محدودیت تخیل و تعهد شماست​


قیمت سمینارهای آنتونی رابینز 

سمینارهای یک روزه 6 یا 7 هزار نفری آنتونی رابینز برای هر نفر بین 1000 تا 1500 یورو آب می‌خورد و گاهی هم تا 2000 یورو. (با قیمت یورو در ایران می‌شود حدود 150میلیون تومان!)
کارگاه‌های تخصصی 200 نفره، هر نفر چند ده هزار دلار (تقریباً 200- 300 میلیون تومان)
یک روز کوچینگ اختصاصی با تونی رابینز، از 500 هزار دلار تا یک میلیون دلار (به پول ایران خیلی میشه!!! از خیر حساب کردنش بگذریم!)


آنتونی رابینز موفقیت​

همه ما وقتی به افراد موفق نگاه می کنیم، تقریبا همیشه متوجه یک نقشه ذهنی پشت موفقیت آنها می شویم. آنها خیلی خوب می دانند که چه می­خواهند و بر اساسالگویی کار می کنند که آنها را به جایی که می­خواهند بروند می­رساند. این زیر بنا و فنداسیون موفقیت در جهان است.

 

آنتونی رابینز ایران


محققین حوضه روانشناسی موفقیت، متوجه یک الگوی مشخص و دقیق ذهنی در افراد موفق شده و جالب اینجاست که اکثر این افراد از وجود این الگوی فکری-رفتاری کاملا بی اطلاع هستند. افراد موفق بصورت اتومات و مجبور به موفقیت، اقدام و عمل میکنند.

رازهای بزرگ موفقیت آنتونی رابینز :

1-هدف گذاری 

می دانید که انتونی رابینز، معروف به فوق تخصص "هدفگذاری" است. ایشان بر این باور است که اولین، مهمترین، بزرگترین، جهانی ترین عامل برای موفقیتیک فرد، تنها در داشتن هدف های مشخص، مکتوب و ایستادگی تا پای جان برای این هدف ها، خلاصه میشود.

اشراف بر این روند منحصر به فرد می تواند تاثیرات قدرتمندی بر زندگی ما داشته باشد. رویاهایتان را هدف قرار دهید تا موفقیت در کار ها را تنها هدف خود باور کنید.

این کار بیشترین تاثیر را در رویایی شدن آینده فرد دارد و قوی ترین نیرویی است که فرد را با انگیزه، اشتیاق و عشق به سویی که می­خواهد می برد. آینده باید برنامه ریزی شده باشد و آنقدر خوب طراحی شده باشد که نیروی اشتیاق سوزانی در خون شما تزریق کند که شما را به سوی اهدافتان ببرد.

2-برنامه ریزی 

برنامه درست چه برنامه ای است؟ کدام یک از اینها برای شما مناسب است؟ هر کدام از ما منحصر بفرد هستیم و با عوامل متفاوتی انگیزه بدست می ­آوریم؟

شما باید برنامه­ ای داشته باشید که برایتان درست و مناسب باشد. بعضی برنامه ها به پیچیدگی برنامه­ های دیگر نیستند. اما همه ما باید استراتژی و هدفی داشته باشیم و در امتداد آن حرکت کنیم. اگر آدم راحتی هستید به خودتان نگویید از این به بعد دقیقا دو ساعت در روز را به مطالعه مجله و کتاب می پردازم چون احتمالا نمی توانید این کار را انجام دهید و فقط ناامید می شوید.

برنامه خود را بر اساس شخصیتتان، نقاط قوت و ضعفتان تنظیم کنید. هیچ برنامه ای وجود ندارد که برای همه مناسب باشد. بسیاری افراد موفق، افراد منظمی هستند. اما افراد نا منظم زیادی هم وجود دارند که به موفقیتهای بسیار بزرگی رسیده اند. کافی است سعی کنید در طول روز کارهایی که به نظرتان باید انجام شوند را انجام دهید. گاهی این تنها کاری است که باید درست انجام دهید.

3- اقدام و انجام

اکنون و یا هر زمان دیگری، زمانی تعیین کنید و آن را انجام دهید. اما اگر نظر من را میپرسید، همین الان کاری انجام دهید. بزرگی میگفت، اگر همیشه کارهای خیلی ضروری دارید که به تعویق می افتد. تنها یک کار باید بکنید. خودتان را گول نزنید. هر کاری را همان لحظه انجام دهید و حتی اگر بمیرید، قول نخورید شما کاری را که بعدا قرار است انجام دهید، هرگز انجام نخواهید داد.

 قدم به قدم نقاطی را تعیین کنید که بتوانید هر هفته آنها را انجام دهید. این نقاط باید مشخص و قابل دستیابی باشند. نظم خود را در انجام افزایش دهید نه در برنامه ریزی و هر روز این کار را تکرار کنید تا شما را به اهدافتان نزدیک تر کنند.

یادتان باشد. موفقیت در هر کاری در یک بازه زمانی معنی دارد و گاهی خیلی زود دیر می شود. اینکه چه رخ می دهد مهم نیست بلکه چه کاری در ارتباط با آن انجام می دهیم اهمیت دارد. اقدام تو شاید تنها راز موفقیت در کار ها باشد.

4-خلاق باشید

تصور کنید کارهای روز قبل را بازخوانی کنید. به شما قول میدهم، گاهی متوجه خواهید شد که همان کار را به روشی بهتر نیز میتوانستید انجام دهید. این یعنی بهبود روش های قبل. این یعنی اعتماد بنفس بیشتر. این یعنی صرف هزینه و زمان کمتر.

همین طور که طبق برنامه خود پیش می روید ممکن است بخواهید زمانی را به تفکر در مورد آنچه برایتان بیشتر اهمیت داشته بگذرانید. چند دقیقه در پایان روز زمان بگذارید و به روزی که داشته اید بازگردید: با چه کسی صحبت کردید، چه کسی را ملاقات کردید، آنها چه گفتند، چه اتفاقاتی افتاد و شما هم اکنون چه احساسی دارید. هر روز تکه ای از موزاییک زندگی شماست.

 

آنتونی رابینز کتاب های

 

گفتم فقط زمان کوتاه، مثلا چند دقیقه در روز واقعا زیاد نیست. یادتان باشد همه خلاقیت های بزرگ زندگیتان در همین چند دقیقه ممکن است رخ دهد.

یکی دو ساعت هم میتوانید در پایان هر هفته زمان بگذارید و به کارهای بزرگی که در طول هفته انجام داده ­اید بیندیشید. همچنین در این زمان چند دقیقه را صرف فکر کردن به این موضوع کنید که چطور این چیزها را باید در زندگیتان بکار گیرید. همچنین نصف روز را در پایان هر ماه، فصل و یا یک تعطیلات در پایان هر سال را برای این کارها زمان بگذارید. بنابراین کاملا تجربیات خود را درک خواهید کرد و هرگز آنها از بین نمی روند. مطمئن باشید که گذشته شما بسیار با ارزش تر خواهد شد و به آیند تان خدمت خواهد کرد.

5-دور ریختن ترس و انجام قاطعانه

 بزرگترین دشمن هر فرد، ترسهای اوست. ترسهایی که از کودکی همیشه وظایف خود را درست و به موقع انجام داده تا شما موفقیتی در کارهای بزرگ و کوچک خود به دست نیارورید. ترس از شکست و اضطراب چشم اقدام را کور می‌کند.

هر روز یک کار کوچک مثبت و جدید انجام دهید. کار مثبت روزانه نتایج خوب و افکار مثبت بیشتری را به‌وجود می‌آورد. این را به عنوان یک اصل ثابت شده بپذیرید. نترسید، حتی اگر دفعه اولتان است این کار را انجام دهید. تا کی می‌خواهید بترسید؟ مگر چه خواهد شد؟

کاری رو بکن که سالهاست ازش فرار میکنی. ترسهای تو دقیقا نقاط قوت توست. بسیاری افراد تنها بخاطر این موفق شدند که جنگاور درونشان را تشویق کردند و به جان ترسهایشان انداختند.

ترس مهلک‌ترین سم موفقیت است و تنها پادزهر آن اقدام است. اگر ذهن و حواس خود را به چیزهایی متمرکز کنید که از آنها می‌ترسید، کمترین شانسی برای موفقیت نخواهید داشت.

آنتونی رابینز قانون جذب

آنتونی رابینز از موفق ترین افراد از بین اساتید مدرس قانون جذب  موفقیت در جهان بشمار می رود .

او توانسته با استفاده از قوانین الهی و قانون جذب  از وضعیت بد فیزیکی و شرایط مالی در مدت زمان بسیار کم جزو یکی از ثروتمندترین افراد در ایالات متحده شود.

رابینز برای بهبود عملکرد کارکنان، با سازمانهایی از قبیل ای‌تی اند تی، آی‌بی‌ام، آمریکن اکسپرس، Mac Daglas و ارتش ایالات متحده آمریکا است.

 

آنتونی رابینز کتاب

 

همچنین تیم‌های ورزشی لس آنجلس و قهرمانان مدال طلای المپیک همکاری داشته است.او همچنین مورد مشاوره بسیاری از چهره‌های معروف جهانی بوده و در مورد بازسازی شهر شفیلد که چهارمین شهر بزرگ انگلستان است، طرف مشورت بوده‌است. وی درصدد است تا با کمک به افراد، جهان را به جای بهتری برای زیستن تبدیل نماید او می‌خواهد به افراد جامعه کمک کند تا سرنوشت خود را به دست گیرند و روابط خود را با دیگران بهبود بخشند.

سالهاست که او بدون خودخواهی، نیرو و منابع خود را در اختیار نیازمندان قرار داده‌ و مدرس برتر قانون جذب می باشد.آنتونی رابینز در سال 1991 بنیادی غیرانتفاعی را بوجود آورد که هدف آن، کمک به کودکان عقب مانده، افراد بی‌خانمان، سالمندان و زندانیان است.رابینز از روش‌های گوناگونی برای بالا بردن سطح زندگی خود و دیگران استفاده می‌نماید.او بر این اعتقاد است که فرایند تفکر و ارزیابی، چیزی جز پرسش و پاسخ درونی نمی‌باشد.

می‌دانیم که نحوه تفکر و ارزیابی ما (که خود ارزیابی هم به عوامل گوناگون و موقعیت آن بستگی دارد).نوع احساس ما در هر لحظه، رفتار ما را شکل می دهد و این رفتارها و عادت‌هایی که شاید در بسیاری از مواقع، متوجه میزان بازدارندگی آنها نمی‌شویم و سرانجام سرنوشت ما را رقم می‌زنند.

حتی اگر خرافاتی نباشید، توصیه های خوب و قدرتمندی لابه لای این خط ها وجود دارد. این متن توسط مؤسسه ی آنتونی رابینز برای موفقیتشما فرستاده شده است و تا بحال 10 بار در سرتاسر جهان فرستاده شده است .

 •  به مردم بیش از آنچه انتظار دارند بدهید و این کار را با شادمانی انجام دهید .
 •  با مرد یا زنی ازدواج کنید که عاشق صحبت کردن با او هستید. برای اینکه وقتی پیرتر می شوید، مهارت های مکالمه ای مثل دیگر مهارت ها خیلی مهم می شوند .
 •  همه ی آنچه را که می شنوید باور نکنید، همه ی آنچه را که دارید خرج نکنید و یا همان قدر که می خواهید نخوابید .
 • وقتی می گویید: دوستت دارم. منظورتان همین باشد .
 • وقتی می گویید : متاسفم. به چشمان شخص مقابل نگاه کنید .
 • قبل از اینکه ازدواج کنید حداقل شش ماه نامزد باشید .
 •  به عشق در اولین نگاه باور داشته باشید .
 • هیچ وقت به رؤیاهای کسی نخندید. مردمی که رؤیا ندارند هیچ چیز ندارند.
 •  عمیقاً و با احساس عشق بورزید. ممکن است آسیب ببینید ولی این تنها راهی است که به طور کامل زندگی می کنید .
 •  در اختلافات منصفانه بجنگید و از کسی هم نام نبرید .
 • مردم را از طریق خویشاوندانشان داوری نکنید .
 •  آرام صحبت کنید ولی سریع فکر کنید .
 • وقتی کسی از شما سوالی می پرسد که نمی خواهید پاسخ دهید، لبخندی بزنید و بگویید : چرا می خواهی این را بدانی؟
 •  به خاطر داشته باشید که عشق بزرگ و موفقیت های بزرگ مستلزم ریسک های بزرگ هستند .
 • وقتی کسی عطسه می کند به او بگویید : عافیت باشد .
 •  وقتی چیزی را از دست می دهید، درس گرفتن از آن را از دست ندهید .
 •  این سه نکته را به یاد داشته باشید: احترام به خود، احترام به دیگران و مسئولیت همه کارهایتان را پذیرفتن.
 •  اجازه ندهید یک اختلاف کوچک به دوستی بزرگتان صدمه بزند .
 •  وقتی متوجه می شوید که که اشتباهی مرتکب شده اید، فوراً برای اصلاح آن اقدام کنید .
 • وقتی تلفن را بر می دارید لبخند بزنید، کسی که تلفن کرده آن را در صدای شما می شنود .
 • زمانی را برای تنها بودن اختصاص دهید .

یک دوست واقعی کسی است که دست شما را بگیرد و قلب شما را لمس کند.


آنتونی رابینز راز موفقیت و کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز

کتاب  اثر آنتونی رابینز، مدرس – سخنران و مربی موفقیت است که میشه این کتاب رو معروف ترین و بهترین کتاب رابینز در ایران دونست. به جرات می توان گفت که کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز بهترین کتابی است که از این نویسنده منتشر شده است. در زمینه علم موفقیت این کتاب به بررسی تمام موارد پرداخته و به تمامی نکات اشاره کرده است.

 

در مورد کتاب صوتی موفقیت نامحدود آنتونی رابینز

 

آنتونی رابینز انگیزشی

 


این کتاب به نحوی نوشته شده است که شما باید آن را در 4 هفته و هر هفته 5 فصل آن را بخوانید. در واقع هر فصل برای یک روز. این نسخه ای است که نویسنده آن را برای خواندن کتاب تجویز کرده است.

آنتونی رابینز در این کتاب به هرآنچه که شما لازم دارید تا به موفقیت برسید اشاره کرده و اعتقاد دارد اگر این موارد را رعایت کنید و تمرینات را به خوبی انجام دهید نتیجه نگرفتن شما تقریبا غیرممکن است.

سر فصل های این کتاب موارد مختلفی را از nlp گرفته تا موفقیت مالی و موفقیت در روابط را شامل می شود. در هر فصل هم موضوعات مختلف بررسی می شود و در نهایت تمرین هایی ارائه شده است.

 کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز


به عنوان کسی که چندین و چند کتاب موفقیت را خوانده و با اساتید خارجی و ایرانی این زمینه آشنایی خوبی دارد و تقریبا هر روزه در دنیای مجازی و سایت های مختلف افرادی را می بینم که خود را استاد در حوزه موفقیت معرفی می کنند باید بگم که این کتاب، یک کتاب جامع است. در واقع اگر این کتاب را با دقت بخوانید و تمرینات آن را به خوبی انجام دهید دیگر کمتر مطلبی پیدا خواهد شد که برای شما جدید باشد.

هر آنچه یک فرد عادی در زمینه علم موفقیت لازم داشته باشد در این کتاب موجود است. البته شاید عمق مطالب در بعضی از فصل ها زیاد نباشد اما در همین حد هم کافی است. با خواندن این کتاب راحت تر می توانید تصمیم بگیرید که کدام مطلب در زمینه روانشناسی موفقیت معتبر است و کدام مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد.قسمت هایی از کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز

اکثر مردم نمی دانند واقعا از زندگی چه می خواهند، اما بدتر از آن ها کسانی هستند که می دانند چه می خواهند اما هیچ کاری در جهت به دست آوردن آن نمی کنند.

هدف این است: بیاموزید قدرت درونی خود را به کار گیرید. مهم ترین ابزار موفقیت توانایی شناخت هدفی است که می خواهید بدان دست یابید.

فکرتان را به هر چی متمرکز کنید، همان حقیقت خواهد یافت. پس آنچه انجام کاری را لذت بخش و دلپذیر و یا برعکس ملالت بار و رنج آور می سازد، شکل تفکر شما نسبت به آن است.

نباید برای تغییر دادن خود منتظر روز مناسب باشید بلکه با تغییر دادن خود روزهای مناسب را به چنگ خواهید آورد. بیش از این متحمل ضرر نشوید، همین امروز برای تغییر روحیات خود اقدام کنید.

 

آنتونی رابینز موفقیت در 20 روز

 

بسیاری از مشکلاتی که حل شان به نظر ما غیرممکن یا دشوار است، تنها به این دلیل دور از دسترس به نظر می رسند که شیوه تفکر ما درباره آن ها این گونه است. فکر شما کاملا بر آنچه دشوار است متمرکز شده، بنابراین راهی برای حل آن نمی بینید. پس چرا این معادله را معکوس نمی کنید و درباره روش های ممکن برای رسیدن به هدف فکر نمی کنید؟ خود من برای رسیدن به اهداف ام بجای تفکر درباره اینکه ” خدایا چرا نمی توانم کاری انجام دهم؟ چقدر وحشتناک است و…” تمام فکرم را به این مساله معطوف می کردم که چون قبل از من کسان دیگری توانسته اند موفق باشند پس من هم قادرم از پس آن برآیم و به همین دلیل توانستم به موفقیت هایی دست یابم که از نظر دیگران اعجاب انگیز بود.

احساس فشار و عذاب بهترین و موثرترین اهرم برای پیگیری اهداف است. افراد بسیاری را می شناسم که اهداف عالی در سر دارند اما نسبت به انجام برنامه های خود هیچ تعهدی حس نمی کنند زیرا فشار و عذاب ناشی از عمل نکردن را حس نکرده اند. اگر پشت سر خود رنج و عذاب را کنید هرگز عقب گرد نخواهید داشت.


آنتونی رابینز ایران

شاید شما هم جزء آن دسته از افراد باشید که کلاس‌های انگیزشی بسیاری را طی کرده و در نهایت چند روزی را با حس خوب سپری کرده باشید و بعد از آن با کاهش انگیزه دست آوردی بزرگ را در زندگی خود نداشته اید!

 

آنتونی رابینز موفقیت

 

شاید شما هم بعد از 10 سال کار کردن هنوز هم دارید، صبح به صبح می‌رید یک سری کار تکراری رو انجام بدید، تا شاید یه روزی بازنشسته بشید؟

شاید شما هم با وجود رفتن به کلاس‌های مختلف و کلی وقت گذاشتن، نه کنکور جایی که دوست داری قبول شدی و نه نمره بالایی توی درس هاتون گرفتین!

اگر هنوز فکر می‌کنید که برای شروع یه فعالیت مالی و یا حتی شخصی باید پول داشته باشید سخت در اشتباه هستید! اگر برای شروع یه کار بیشتر از پولی که توی جیب شماست پول بخواهید این کسب و کار شما نیست!

کسب در آمد آسان، زندگی توام با نشاط و خوشحالی، دستیابی به موارد مورد علاقه خود و ...... را می‌خواهید

اگر قراره تمام این مطالب رو یاد بگیرید، بهتره از کسی مطالب را بیاموزید که خود تمامی آنها را اجرا نموده است، و به خواسته‌های خود دست یافته، برخی ، لقب آنتونی رابینز ایران، را داده اند.

استاد احمدرضا کرامت برگزار کننده این دوره، با دست آوردهای خود در زمینه های ورزشی، تحصیلی، صنعتی، شخصی و مالی تمام تکنیک‌ها را خود آزموده است. دانایی کلید پیشرفت و موفقیت.


سخن پایانی

درآمد آنتونی رابینز در حال حاضر پانصد میلیون دلار می باشد. کتاب های آنتونی رابینز مانند به سوی کامیابی،تفکر خود را تغییر دهیم، راز موفقیت، قدرت شگرف درون، نامه هایی از یک دوست، زندگی سالم، زندگی در اوج، درس هایی برای موفقیت، مهارت درباره ی زندگی و… هم اکنون بیرون آماده است. شما با تهیه کتاب ها و خواندن آنها می توانید علم خودتان را افزایش دهید و راه آنتونی رابینز را در پیش بگیرید.

 

source : keramatzade

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید