سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

دوره تقویت عزت نفس و افزایش اعتماد به نفس

دوره تقویت  عزت نفس و افزایش اعتماد به نفس
چکیده این دوره : انتشار : 1398/08/08 0 نظر


اعتماد به نفس خود را توسعه دهید .باور خود را شروع کنید.استراتژی های عملی ، تکنیک ها و روش ها.بیاموزید که چگونه با اعتماد به نفس صحبت کنید
 

 

تا به حال دقت کرده ای که افرادی هستند که نه قیافه خاصی دارند، نه توانایی خاصی، نه اصول ارتباطات را بلد اند، نه تحصیلات خاصی دارند اما چقدر محبوب اند!

اما چقدر موفق اند!

چقدر  آدمهای موفق، دوست دارند که با آنها در ارتباط باشند؟!

وقتی به این آدمها نگاه می کنیم، هرچه فکر می کنیم، نمی توانیم دلیل اصلی موفقیت شان را بیابیم.

حال می خواهد موفقیت در ازدواج با فردی شایسته باشد یا استخدام در کاری با ارزش، گرفتن ترفیع شغلی، داشتن خودروی مجلل یا ویلاهای زیبا و موقعیت های مالی بی نظیر.

بعد به خودمان می گوییم:

من که از هر نظر از این فرد بهترم، هم استعدادم بیشتر است،  هم قیافه ام، هم تحصیلاتم، هم توانایی هایم!

پس چرا  حتی نیمی از موفقیتی که این فرد دارد را ندارم؟

چرا با اینهمه تلاش برای ترفیع شغلی، کارفرمایم حتی ذره ای از توانایی هایم را ندید؟!

چرا نتوانستم با فردی که دوستش دارم، ارتباط برقرار کنم؟ و هزاران چرای دیگر!!!

اکثر اتفاقات ناخواسته ای که وارد زندگی ما شده است ، فقط بخاطر نداشتن عزت نفس بوده است

تصمیم ات برای برداشتن اولین قدم برای تغییر، از دوره عزت نفس و ساختن عزت نفس ات، کار هوشمندانه‌ای است زیرا وقتی عزت نفس ات را می‌سازی، انتخاب‌های زندگی‌ات، دست خوش تغییرات اساسی می‌شود و دیگر آن چیزهای بدیهی قبلی که برایت خیلی مهم بود، اهمیتش را از دست داده و اهدافی جایگزین آن‌ها می‌شود که از تو آدم دیگری می‌سازد.

عزت نفس مانند سنگر بانی است که همیشه محافظ تو دربرابر نجواهای فلج کننده شیطان است. زیرا گاهی ممکن است به خاطر باورهای محدود کننده، در کارو هدفت موفق نشوی یا مرتکب اشتباهی شوی که سرزنش خانواده، رئیس، دوست وآشنا و … را برایت به همراه داشته باشد و ذهن آنقدر این شکست را در نظرت بزرگ جلوه بدهد که دیگر نتوانی خودت را توانمند و لایق بدانی.

اگر در این مواقع نتوانی ذهنت را کنترل نمایی، آن باورهای محدود کننده، آنقدر این شکست ها را در نظرت بزرگ جلوه می‌دهند که دیگر نتوانی خود را لایق و شایسته زندگی ای با کیفیت بدانی.

اگر در این مواقع نتوانی با عزت نفس ات، افساز ذهن را در دست بگیری، آنوقت ذهنت چنان نجوایی را شروع می‌کند و چنان دلایلی منطقی برای شکست خوردنت ارائه می‌دهد و چنان باورهای محدود کننده‌ای در تو می‌سازد که باور می‌کنی:

حتماً خدا برای تو نمی‌خواهد

حتماً در سرنوشتت نیست

حتماً به اندازه کافی با هوش، با استعداد، دوست داشتنی و لایق نیستی!

تو به اندازه کافی دوست داشتنی نیستی!

آنوقت باورت می‌کنی که نمی‌توانی مثل آن آدمهای موفقی باشی که می‌شناسی.

باورت می‌شود آدم محبوبی نیستی یا لیاقت یک زندگی خوب و با کیفیت در تمام جنبه‌ها را نداری.

ورود به مدار شکست های پی درپی در تمام جنبه‌های زندگی، از اینجا شروع می‌شود و تا آنجا ادامه می‌یابد که دیگر میان خودت و یک رابطه توام با عشق و مودت، داشتن خودروهای مجلل، خانه‌های مجلل، مسافرت‌های شگفت انگیز به جای جای دنیا و زندگی در نعمت و ثروت، فرسنگ‌ها فاصله  می‌بینی که هیچ چیز قادر به پر کردن آن فاصله نیست!!!

زندگی تو در تمام جنبه‌ها، با عزت نفس و بدون عزت نفس، تفاوتش از زمین تا آسمان است.

فردی که عزت نفس ندارد، از ارتباط باآدمهای موفق می‌ترسد چون آنها را لایق و خودش را نالایق می‌داند!

حتی قدرت تصمیم گیری ات نیز به میزان عزت نفس ات وابسته است. اگر عزت نفس نباشد،  فرد قادر به گرفتن هیچ تصمیمی نیست. امروز یک تصمیم گرفته و با جدیت خودت را متعهد به اجرایش می‌کند، اما فردا هیچ خبری از آنهمه جدیت نیست.

حتی اگر هم تصمیمی بگیرد، هیچ برنامه‌ای برای اجرایش نخواهد داشت زیرا اصلاً قادر به دیدن و باور کردن خودش و توانمندی‌هایش در اجرای آن تصمیمات نخواهد بود.

فردی که عزت نفس ندارد، قدرت نه گفتن به خواسته‌های نامعقول دیگران را ندارد. همواره برای هر کاری منتظر تأیید دیگران است. برای جلب توجه و تأیید شدن توسط آنها، کارهای عجیب و غریب می‌کند، لباس‌های عجیب و غریب می‌پوشد و آرایش‌های خسته کننده یا حتی جراجی های زیبایی خطرناک را به جان می‌خرد.

فردی که عزت نفس ندارد، جرأت شروع هیچ کاری را ندارد. چون باور نموده که از عهده هیچ کاری بر نمی‌آید . به همین دلیل اصلاً کاری را شروع نمی‌کند.

وقتی عزت نفس نباشد، احساس عدم لیاقت آنچنان وجود آدم را پر می‌کند که به راحتی ارزش‌هایش را نادیده می‌گیرد. این باور واقعاً به تمام معنا فرد را فلج و جرأت هر اقدامی را از او می‌گیرد.

حتی اگر ایده‌ای کارآمد به ذهنش برسد، اصلاً آن را مطرح نمی‌کند. به همین دلیل گاه افراد زیادی را می بینید که با اجرای همان ایده هایی که شما آنها را ناکارمد می دانستید، افراد زیادی موفق و ثروتمند شده اند به این دلیل که آنها خودشان را باور داشتند. آنها عزت نفس شان را ساخته بودند.

کمبود عزت نفس عینکی از احساس عدم لیاقت و عدم ارزشمندی بر چشم فرد می زند. دیگر قادر نخواهد بود  لیاقت‌هایش را باور کند. نمی‌تواند خود را لایق زندگی در مجلل‌ترین خانه، راحت‌ترین خودرو، سفر به هر جای دنیا و زندگی دربهترین جای دنبا و … بداند!

پس می‌توان با قاطعیت گفت که همه موفقیت‌های شما روی پایه‌ای به نام عزت نفس چیده می‌شود. همانگونه که پی یک ساختمان تعیین می‌کند ساختمان شما چند طبقه باشد و تا کجا بتواند بالا رود، عزت نفس هم تعیین کننده این است که تا چه از حد موفقیت را می‌توانید کسب کنید

به همین دلیل وقتی تصمیم می‌گیریم فراتر از نگاه آدمهای معمولی پیش برویم و به موفقیتی که حق طبیعی ماست برسیم، اولین قدم را باید از ساختن عزت نفسمان شروع کنیم.

زندگی شما با عزت نفس و بدون عزت نفس، تفاوتی از زمین تا آسمان دارد. عزت نفس مهم‌ترین عامل موفقیت یعنی “احساس لیاقت” در تو می‌سازد. این باور قدرتمند کننده، همچون سرباز لایقی است که هرگز و در هیچ موقعیتی به نجواهای ذهنت اجازه تخریب تو را نمی‌دهد.

وقتی در دوره عزت نفس، با موضوع “احساس لیاقت” برخورد و توضیحات استاد را در این باره بشنوی، و راه کارهای ایشان را جهت ایجاد این باور می‌آموزی، به وضوح  معمای شکست‌هایی که در مورد اهدافت داشته‌ای، برایت حل می‌شود.

به وضوح درک می‌کنی تاکنون این باور مانع ورودِ چه نعمت‌هایی به زندگی‌ات شده و شما را از چه تجارب ناب و زیبایی باز داشته است و مهم تراز همه اینکه این باور چقدر چموش و مخفی است!!

“باور عدم لیاقت”، کاری می‌کند که یا در یک قدمی موفقیت همه چیز را از دست برود یا حتی اگر هم اوضاع خوب پیش برود، دوام زیادی نخواهد داشت و دوباره به شکلی عجیب‌تر، آن موفقیت بار و بنه‌اش را از زندگی فرد جمع می‌کند…

این باور محدود کننده همیشه مانند یک دشمن همیشگی در گوشه‌ی ذهنمان به انتظار نشسته تا به محض کوچکترین روزنه‌ای، به محض انجام کوچکترین اشتباهی در زندگی، آنچنان با نجواهایش باورهایمان را تخریب و توانمندی‌هایمان را در نظرمان ناچیز و دست کم تلقی کند که دیگر جرأت هیچ اقدامی نداشته باشیم حتی اگر ایده‌هایمان کارآمد و توانمندی‌هایمان مثال زدنی باشد.

یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های دوره عزت نفس، ساختن باور “احساس لیاقت” است.

وقتی تصمیم می‌گیری با انجام تمرینات این دوره، در صدد ایجاد این باور در ذهنت بر آیی، نتایجی وارد زندگی‌ ات می‌شود، که تمام ناکامی‌های تمام سالهای گذشته‌ات را جبران می‌کند.

عزت نفس انتخاب‌های آینده‌ات را از همسری که انتخاب می‌کنی تا سایر روابط ات، شغل ات و حتی نوع رفتار دیگران با شما ومیزان محبوبیت ات و حتی میزان موفقیت مالی‌ات را دستخوشِ تغییرات اساسی می‌کند.

خیل فرق می‌کند بعداز گذراندن این دوره و ساختن عزت نفس، اقدام به برقراری ارتباط با افراد یا درخواست یک رابطه عاشقانه از فرد یا انتخاب شغل یا همسر آینده‌ات نمایی یا قبل از آن!

خیلی فرق می‌کند بعد از ساختن عزت نفس، اهدافت را مشخص کنی یا قبل از آن

خیلی فرق می‌کند که با عزت نفس اقدام به درخواست ترفیع شغلی یا حقوق نمایی یا بدون عزت نفس

خیلی فرق می‌کند قبل از گذراندن این دوره و ایجاد عزت نفس، اقدام به انتخاب میزان ثروت و نعمتی که می‌خواهی نمایی، یا بدون عزت نفس

عزت نفس، ابعاد ظرف تو را می‌سازد. حتی ظرفی که برای گرفتن زیر باران نعمت الهی در دست می‌گیری، به میزان عزت نفسی بستگی دارد که می‌سازی

عزت نفس، قادر است نتیجه هر کاری را از صفر به 100 یا بالعکس، تغییر دهد. تفاوت تجربه‌ات از زندگی، با عزت نفس و بدونِ عزت نفس، از زمین تا آسمان است. عزت نفس، همه چیز است! به همین دلیل است که استاد عباس منش اینقدر بر ساختن عزت نفس تاکید دارد.

به شما پیشنهاد می‌کنم شروع تحولی اساسی در همه جنبه های زندگی ات را، تهیه این دوره و اجرای آموزش های آن برای ساختن عزت نفس ات بدان.

آنوقت اگر جهان چنین حدی از عزت نفس را در تو ببیند، چاره‌ای جز آوردن بهترین‌ها به زندگی‌ات ندارد!

 

اگر سوالتان این است که اولین گام برای تغییر چیست؟

پاسخ من، ایجاد عزت نفس است… اول عزت نفس را خود ایجاد کن، سپس تصمیم به راه اندازی کسب و کارت بگیر

اول عزت نفس را در خود ایجاد کن، سپس رابطه ات را سر و سامان بده

اول عزت نفس را در خود ایجاد کن، سپس هدف، شغل، رشته تحصیلی یا همسرت را انتخاب کن

اول عزت نفس را در خود ایجاد کن، سپس از مدیر خود درخواست ارتقاء کن

اول عزت نفس را در خود ایجاد کن، سپس هر کارِ دیگری را انجام بده

“ایجاد عزت نفس” همه چیز را در تجربه ات تغییر می دهد… زیرا تفاوت انجام این کارها با عزت نفس یا انجامشان بدون عزت نفس، مانند تفاوت موفقیت و شکست است…

نکته : با خرید این دوره

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید این دوره، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "دوره ها" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید