سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

8 راه برای جلب توجه با قانون جذب

8 راه برای جلب توجه با قانون جذب
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/07/08 0 نظر

 جذب دوستان و همسر مسئله‏ای است که تا اندازه‏ای می‏توان در آن به صورت اختیاری عمل نمود.

8 راه برای جلب توجه با قانون جذب


در مورد جذب انسانها و اینکه ما چه کسانی را جذب می‏کنیم، نمی‏توان افرادی را که حضورشان در زندگی ما به دست خودمان نبوده و ناچارا در زندگی ما وارد شده‏ اند را به حساب آورد، مانند پدر، مادر، برادر، معلم، همسایه و … . اما جذب دوستان و همسر مسئله‏ای است که تا اندازه‏ای می‏توان در آن به صورت اختیاری عمل نمود.

 

ما همیشه افرادی را جذب می‏کنیم که مانند ما اندیشیده و نیز رفتاری مانند خودمان دارند اما نه تنها دقیقا شبیه خودمان، بلکه بسیار بیشتر و شدیدتر از خودمان در آن رفتار و تفکرات زندگی خود را سپری می‏کنند.

در مورد قانون جذب ثروت هم به همین شکل می باشد.

برای مثال اگر ما روزی 2 بار غیبت کرده و دروغ می‏گوییم، فردی را جذب خواهیم کرد که روزی 50 بار دروغ گفته و غیبت می‏کند. همچنین مثلا اگر ما تا انداز20 نمره امیدوار به رحمت خدا هستیم، فردی را جذب می‏کنیم که به اندازه 200 نمره به رحمت خدا اطمینان و یقین دارد.


1.    اهداف بلند مدت خود را بنویسید

باب Proctor و دیگر معلمان توسعه شخصی می گویند یکی از مهم ترین چیزهایی که می توانید انجام دهید این است که از لحاظ جسمی هدف خود را بر روی یک تکه کاغذ بنویسید و روزانه به آن مراجعه کنید. شما می توانید آن را بر روی آینه در حمام چسبناک قرار دهید یا آن را در کیف پول خود نگه دارید. هرجایی که شما قرار می دهید ، مطمئن شوید که شما هر روز آن را مشاهده می کنید. با انجام این کار شما در جهان می خواهید به اهداف خود برسید و در طول زمان، جهان تحقق یابد.

 

مقاله مرتبط:چگونه مرد مورد علاقتون را به سمت خودتون جذب کنید؟

 

2.    استفاده از تاییدیه ها

جملات ثروت، موفقیت، لذت، خنده، پول نقد یا هر کلمه ای که به شما شادی می دهد را بنویسید. این کلمات باید برای شما مثبت و درست باشد. قبل از رفتن به رختخواب، این عبارات را به مدت حداقل 5 دقیقه آماده کرده و با صدای بلند بخوانید. اضطراب و انرژی اضافی را به عبارات اضافه کنید تا منحنی یادگیری را اجرا کنید. با گذشت زمان، ذهن ناخودآگاه شما به سمت عمل حرکت خواهد کرد و شروع به جستجو برای بهترین راه برای رسیدن به اهداف خود کنید.

انتظار نداشته باشید نتایج فوری از تصدیق ها را مشاهده کنید، اما در عوض، بهبود تدریجی در طول زمان را مشاهده خواهید کرد. در نهایت این ایده ها طبیعت دوم خواهند شد و تغییر در زندگی شما بی وقفه اتفاق می افتد.

 


3.    هرآنچه را که پس از بدست آوردن احساس خواهید کرد، الان احساس کنید

 

جلب توجه

 

از خودتان بپرسید : اگر به شرایط مالی ایده آلتان دست پیدا کنید، چه احساسی خواهید داشت؟ آیا احساسِ آزادی امنیت یا هرچیز دیگری خواهید داشت؟زمانی که توانستید احساسات پس از داشتن را احساس کنید، هرکاری میتوانید انجام دهید تا آن احساسات را در روز بیشتر داشته باشید. تصویر سازی کنید، به محله های ثروتمندان بروید و قدم بزنید یا هرکار دیگری.شما باید احساسات را جدی بگیرید زیرا منبع اصلی دریافتی های زندگی تان است…

 

مقاله مرتبط:قانون جذب چیست؟چگونه عمل می کند؟

 

4.    فکرکردن به احساسات مثبت و رد شدن از افکار منفی

برای زنده ماندن در حالت ثابت از ارتعاشات مثبت، باید احساسات مثبت را مجاز بدانید و به آن ها فکر کنید. با فکر کردن به افکار مثبت ذهن ناخودآگاه به سمت احساسات مثبت  روانه می شود. احساسات منفی باید مورد بررسی و درک قرار بگیرند، اما هرگز به ذهن خود اجازه داده ندهیدکه زمان زیادی به آن ها فکر کند.

در واقع، وضعیت روحی شما کاملا تحت کنترل شما است اگرشما انتخاب کنیدکه به چه چیزی فکرکنید. جهان با شادی و شگفتی فراوانی پر می شود وهمیشه به نیمه ی پرلیوان نگاه کنید نه نیمه ی خالی لیوان. این احساس مثبت به محیط زیست وارد می شود و چیزها و افراد ودوستان را به شما جذب می کند. با باقی ماندن در حالت منفی شما مردم و موقعیت های منفی را به زندگی خود جذب خواهید کرد. به یاد داشته باشید، شما فکر می کنید سرنوشت شما را کنترل می کند، بنابراین با دقت فکر کنید.


5.    شرکت در فعالیت های مثبت

شرکت در فعالیت هایی است که بدن، ذهن و روح شما را آرام می کند. به خاطر داشته باشید که در طبیعت خود شما وحشی هستید و بهترین زمانی که از شهر و طبیعت دور هستید احساس خوبی خواهید داشت. از کامپیوتر خود بیرون بیایید و به جای رفتن شهربه جنگل بروید. طبیعت دارای ارتعاش کامل است و شما باید زمان زیادی را در زمینه میدان های ارتعاشی مثبت صرف کنید.

هنگامی که شما در فعالیت در فضای باز شرکت می کنید، همه ی فکرتان را به لیست کارها و مسائل مربوط به کار نگذارید. در عوض،  خود را در تصویری مجسم کنید که به آرزوها و رویاهای خود رسیده اید. یک ترفند برای آوردن ذهن شما به لحظه حاضر، تمرکز کردن و تنفس عمیق بکشید. مطالعات نشان می دهد که مشارکت در این فعالیت ها می تواند غرایزش های اولیه شما را به سطح برساند و باعث شود که شما زنده بمانید.

 

مقاله مرتبط: چگونه یک رابطه سالم بسازیم؟


6.    ایجاد شانس پیروزی با تقویت قوای بدنی

عرق کردن یک راه عالی برای آزاد کردن اندورفین ها و بهبود روحیه شماست. من ترجیح می دهم که فعالیت های جسمانی را که واقعا در آن لذت می برم، شرکت کنم، بنابراین من در حال کار کردن و داشتن یک زمان خوب هستم.

 

تقویت قوای جسمی

 

البته چیزهایی مانند غواصی،دوچرخه سواری، پیاده روی، کوهنوردی، و یا هر چیز دیگری آن را قطعا به خلق و خوی شما کمک خواهد کرد. شما همچنین می توانید از چیزهایی مانند دوش آب داغ، سونا، حمام گرم و اتاق بخار استفاده کنید تا عرق خوبی داشته باشید. آنچه که شما ترجیح می دهید انجام دهید، مهم است که بدن سالمی داشته باشید. هنگامی که این دو را در همان زمان ترکیب می کنید، واقعا می توانید به بهبود روح و بدن خود کمک کنید.

 


7.    از موفقیت دیگران لذت ببرید

یکی از مثبت ترین چیزهایی که می توانید در زندگی خود انجام دهید خوشحالی برای موفقیت دیگران است.

 

خوشحالی از موفقیت دیگران

 

اگر شما در موفقیت دیگران شادی نکنید، حرکت به مکان خلاقانه امکان پذیر نیست. در حقیقت، شما باید چنین ذهنیتی داشته باشید که در شما خوشحال می شوید وقتی اطرافیانتان به موفقیت می رسند. گفته های قدیمی می گوید: "یک موفقیت ،موفقیت همه کشتی ها" است و این سخنان به موفقیت در کسب و کار و زندگی می پردازد.

برای موفقیت سایرین خوشحال باشید که برای شما موفقیت بیشتری به همراه خواهد آورد. شما باید در کارهایی که انجام می دهید، تا حد زیادی اعتماد داشته باشید و خوشحال باشید که دیگران در اطراف شما پیروز می شوند. در عوض، هنگامی که به رویاهای، اهداف و آرزوهایتان دست می یابید، آنها برای شما خوشحال خواهند شد.


8.    فراموش نکنید که به یادگیری ادامه دهید

 

 

مهم نیست که چقدر هوشمند هستید ،همیشه سعی کنید هرچه بیشتر درباره شادی، موفقیت و معنویت یاد بگیرید. هزاران نفر از افرادوجود دارندکه هرکدام دیدگاه منحصر به فرد خود را دارند که می توانید از آنها برای بهبود افکار خود کمک بگیرید.. شما لازم نیست 100٪ با هر یک از افراد موفق ،موافق باشید تا چیزی از آنها یاد بگیرند. در عوض، فقط 1 یا 2 عدد رمز طلایی را که برای شما مفید است  را به دست آورید و بقیه را نادیده بگیرید.

 

 


 

دانلودpdf مقاله :8 راه برای جلب توجه با قانون جذب

مطالب مرتبط

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

کتاب صوتی قانون جذب ثروت

کتاب صوتی قانون جذب ثروت

این کتاب به ما میگوید،مهمترین عاملی که نمی توانیم پول درآوریم,عدم درک این است که هر ذره در جهان هستی، شامل هم خواسته و هم ناخواسته است 

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 16

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید