سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

6 راه برای ثروتمند شدن

6 راه برای ثروتمند شدن
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/07/16 0 نظر
پولدار شدن آنچنان هم کار سخت و نشدنی نیست، فقط کمی صبر و حوصله و دانش پول جمع کردن می خواهد.

 

 

ثروت: تقریبا هر کس آن را می خواهد، اما تعداد کمی از مردم واقعا می دانند که چه باید بکنند تا بتوانند آن را بگیرند. تبدیل شدن به غنی ترکیبی از شانس، مهارت و صبر است. برای دانستن راه ثروتمند شدن و راههای پولدار شدن در ایران باید خودتان را در مسیری قرار دهید که منجر به یک حرفه شغلی مضاعف شود، سپس با سرمایه گذاری، صرفه جویی در هزینه و کاهش هزینه های زندگی خود، کسب  ثروت کنید. بدست آوردن غنی آسان نیست، اما با کمی استقامت و تصمیم گیری ماهرانه، قطعا امکان پذیر است.

چگونه پولدار شویم؟ در اینجا 6 نکته  است که می توانید استفاده کنید که در واقع شما را به وضعیت میلیونر می رساند:


  1. سرمایه گذاری  روی خودتان

سرمایه گذاری روی خودتان

 

افراد موفق، زمان، انرژی و پول را در بهبود خود سرمایه گذاری می کنند. یک مرد به من یک بار گفت: "بهترین راه برای کمک به افرادی که نیاز دارند، کسی نیست که نیاز داشته باشد." به خودتان کمک کنید، بنابراین شما در موقعیتی هستید که به دیگران کمک کنید. این به معنای سرمایه گذاری در خودتان برای تبدیل شدن به چیزی عالی است.

وقتی 25 ساله بودم، در آموزش فروش سرمایه گذاری کردیم. این باعث شد که توانایی تولید درآمد من افزایش یابد. سرمایه گذاری در خودتان بهترین سرمایه گذاری است که می توانید انجام دهید.

 

مقاله مرتبط:رموز جذب ثروت با قانون جذب

 

  1. در آنچه که انجام می دهید بزرگ شوید

تعهد به عالی بودن، نه فقط به طور میانگین. بلکه درهر صنعت می تواند حرفه ای دردناک برای خوانندگان متوسط و پایین باشد، اما برای افرادی که عالی هستند، جالب است. کسانیکه زندگی می کنند، تنفس می کنند و حرفه اش را می خورند، کسانی که وسواس دارند، بزرگ می شوند.من هرگز بزرگی را ندیده ام که در تجارت خود همه چیز را ندیده و به طور کامل مصرف کرده نکرده باشد.

واقعیت این است که اگر شما عالی نیستید، متوسط هستید. ثروتمندان بزرگ می شوند.


3.جریان های جریان درآمد چندین متصل را دریافت کنید

شما بدون درآمد چندگانه غنی نخواهید شد. این درآمد را افزایش دهید و شروع به اضافه کردن جریان های مختلف کنید.شما می خواهید آنچه که جریان های همزیستی نامیده می شود. فقط جریان های قطع نشده را اضافه کنید در عوض، راه های دیگر را پیدا کنید که می توانید درآمد خود را به کارهایی که قبلا داشته اید اضافه کنید. مثلا ویدئو من برای من تبلیغ می کند - و پس از اثبات خود، او شروع به تبلیغ برای کسانی که متصل به من است. او مغازه شیرینی پزی نگرفت.می کندبیش از حد بسیاری از مردم از یک جریان به یک جریان دوم منتقل می شود و در نتیجه دو جریان است که هیچ کاری انجام نمی دهند. جریان های شما همیشه باید متصل شوند.

 

مقاله مرتبط:چگونه پولمان راخرج کنیم که هیچوقت بی پول نشویم؟

 

  1. پس انداز کنید

 

پس انداز کنید

نتیجه نهایی برنامه مالی باید منجر به سرمایه‌گذاری سیستماتیک شما شود. بنابراین، عادت به پس‌انداز را نهادینه کنید. برای خود یک صندوق پس‌انداز اضطراری ایجاد کنید بنابراین در مواقع ضروری مجبور نیستید تا به سرمایه‌گذاری یا پس‌انداز خود ناخنک بزنید.


  1. از مشاوره افراد حرفه‌ای و کارشناس غافل نشوید

یک برنامه‌ریز مالی خوب، می‌تواند به شما کمک کند تا در بورس بهتر سرمایه‌گذاری کنید و ضمن انتخاب سهام پربازده، سهام زیان‌ده را دور بریزید. البته استفاده از یک مشاور خبره مستلزم این نیست که کلا کنترل همه چیز را از دست بدهید اما تنها باید رابطه خوبی را با فردی که در موارد پیچیده خبره است، برقرار کنید.

یافتن یک مشاور خبره و قابل اعتماد می‌تواند سود شما را چند برابر کند، اما اگر نمی‌توانید از پس هزینه‌های مشاور مالی برآیید، باید بدانید بسیاری از آنها حاضرند برای یکبار روند سرمایه‌گذاری بورسی شما را بررسی کرده و به شما پیشنهادات مناسبی ارائه کنند. نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد، 71 درصد از افرادی دارای سرمایه چند 10 میلیاردی، مشاور مالی دارند.

 

مقاله مرتبط:چگونه میلیاردر شویم؟

 

  1. به ثروتمند شدن خود ایمان بیاورید

اگر باور دارید که می‌توانید میلیونر شوید، پس قدرت تحقق آن رویا را نیز به‌دست خواهید آورد. به هر حال، اگر شما این آرزو را برای خود محال می‌دانید و دیگران را مستحق ثروتمند شدن می‌بینید، هرگز پولدار نخواهید شد. همچنین، همیشه افراد ثروتمند را موفق بپندارید. افرادی که از پول متنفر هستند احتمالا پولدار نمی‌شوند.

بهترین راه برای انجام این کار شناخت مداوم خود و ماهیت پول و ثروت است. شما می‌توانید برای نیل به هدف خود کتاب‌هایی را بخوانید که توسط افراد میلیونر نوشته شده‌اند. با دریافت آموزش تمام عیار و الهام گرفتن همیشگی از دیگران، شما قادر به کسب ثروتی خواهید بود که در پی آن بوده‌ای

 

منبع : cnbc

 

دانلودpdf مقاله :6 راه برای ثروتمند شدن

مطالب مرتبط

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

کتاب صوتی نگران نباشید،پول درآورید

کتاب صوتی نگران نباشید،پول درآورید

در این کتاب کاملا استثنایی، ریچارد کارلسون 100 کلید ثروتمند شدن را به شما می‌آموزد. با تمرکز کاملا ویژه بر روی کـسب درآمد بیشتر و ثروتمند شدن، راه‌های عملی را ارائه می‌دهد.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 14

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید