سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

4 روش برای پیش بینی نتیجه سرمایه گذاری شما

4 روش برای پیش بینی نتیجه سرمایه گذاری شما
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/06/17 1 نظر

سرمایه گذاری : من در هفته گذشته با یک شرکت مشاوره ای مشغول به کار بودم. من می توانم رد یک کیلومتر دورتر را ببینم. سخنرانی ما با اهمیت بود، گزاره ارزش برای مخاطبان مورد نظرش ضعیف بود و سرمایه گذار چیزی را که ما برای یک دقیقه به فروش می رسانید خرید نکرد.

4 روش برای پیش بینی نتیجه سرمایه گذاری شما

 

من در هفته گذشته با یک شرکت مشاوره ای مشغول به کار بودم. من می توانم رد یک مایل دور را ببینم. سخنرانی ما با اهمیت بود، گزاره ارزش برای مخاطبان مورد نظرش ضعیف بود و سرمایه گذار چیزی را که ما برای یک دقیقه به فروش می رسانید خرید نکرد. سرمایه گذاران در نهایت ما را خفه کرد، مربیگری کرد، "ما می خواهیم که شما را به عقب بر گردیم پس از اینکه مشتری خود را تحت کمربند خود درآورید".

1. چه کسی در جلسه سرمایه گذاری نشان می دهد؟

دقیقا بپرسید چه کسی در جلسه شما نشسته است
درمورد کسانی که با آنها ملاقات دارید (از جمله معاملاتی که در گذشته انجام شده و شباهت بین این معاملات و مفهوم خود)
ارائه روشنی از چگونگی سرمایه گذاری در شرکت خود می تواند پیروزی بعدی آنها باشد.
اقدام شما : اگر متصدی جلسه دوم را در انتهای ارائه و بحث خود ارائه ندهید، از یکی بخواهید. اگر آنها حتی پس از یک درخواست درخواست خود را ارائه دهند، وقت آن رسیده است که آنها را در تاریخ دوم قرار ندهند.


مقاله مرتبط : ده راز موفقیت افراد ثروتمند


2. چگونه در سرمایه گذاری به سرعت از عرشه خود دور می شویم؟

من با بنیانگذاران متعددی کار کرده ام که نمی خواهند ارائه کنسروی کنند. بیش از حد بسیاری از بنیانگذاران به من گفته اند زمان و زمان دوباره: "من بسیار طبیعی تر زمانی که من آن را بال، آن است که من پاسخ می دهند" نه، شما نیستند. "شما ممکن است فکر می کنم که شما معتبر صدا هنگامی که صحبت کردن از کاف اما اغلب نه، بنیانگذاران به عنوان بدبو و غیر حرفه ای می آیند زمانی که ارائه خود را به طور کامل از قبل از قبل فکر نمی شود.

تیم های سرمایه گذاری کل کسب و کار خود را در سراسر معاملات مبادله درست مانند شما، بنابراین شما باید آنها را احترام به ارائه آماده ارائه دهد.  این تضمین می کند که شما اقلام مورد نیاز خود را برای ارزیابی کسب و کار خود به طور مناسب پوشش خواهید داد و شما نمی توانید به صورت غیر خطی برای شما یا سرمایه گذار بیفزایید.

اما، باید اعتراف کنم که وقتی سرمایه گذاران من را ترک می کنند، دوست دارم . اگر شما آن را از طریق ارائه کلی خود بدون دستکاری حداقل یک بار یا دو بار، این نشانه ای است که سرمایه گذار در هیچ یک از اقلام خاص در ارائه خود را چسبیده است. اگر شما خود را از عرشه خود بیرون کشیده و نیاز دارید تا دوباره و دوباره تمرکز کنید، این واقعا یک نشانه قوی است که آنها علاقه مند هستند.

به سرمایه گذار اجازه دهید هر وقت که در طول ساعت خود با آنها مواجه می شود، شما را با آنها درمیان بگذارد، اما مطمئن شوید که اسلایدهای کلیدی در عرشه خود را می بینید که می تواند به شما در برقراری ارتباط با شرکای خود پس از جلسه اجازه دهد.

عمل شما: به طور کامل آماده شوید و سپس آماده باشید تا هدایت شود.


3. چه کسی مراحل بعدی سرمایه گذاری را پیشنهاد می دهد؟

من همیشه اعتقاد داشتم که جمع آوری کمک های مالی بسیار شبیه به دوستیابی است. درست همانطور که می توانید بگویید که شما با کلید های خود در آستانه جلو در انتظار بوسه ای هستید که در راه خود به یک تاریخ دوم قرار دارید، از سرمایه گذار خود شبیه کلامی و غیر کلامی خواهید بود.  

زبان بدن خود را در طول ارائه خود تماشا کنید. آیا آنها تکیه داده و یا در حال پریدن در عرشه چاپ شده خود هستند، توجه کمتری را به خود جلب کرده اند؟ آیا آنها به طور فعال در مکالمه و یا چک کردن تلفن های خود را؟ اگر سرمایه گذار شما بی حوصله باشد، دشوار است که آنها را عقب بیاورید، اما اگر علاقه مند باشند، به شما سیگنال های واضح را می دهند.

پایان دادن به جلسه به درستی کلید در این محیط است. اول، سرمایه گذاران بالقوه خود را بخوانید. اگر آنها علاقه مند نباشند، اگر پیشینه ای برای بحث و گفتگو در حال انجام وجود داشته باشد، از آنها بخواهید جلو بروید. اگر آنها به شما بگویند دوست دارند شما را پس از تکمیل نقاط قوت معنی داری ببینند، لبخند بزنید، از آنها بخاطر مشاوره تشکر کنید، از آنها بپرسید که آیا آنها مایل به پیشنهاد سرمایه گذاران دیگری هستند که شما نیز باید آنها را مطرح کنید و سپس آنها را به ایمیل روزانه سرمایه گذار خود اضافه کنید فهرست آنها مودبانه شما را می چیند.

اما اگر آنها گام های بعدی را پیشنهاد کنند، شما در راه سرمایه گذاری هستید.

اقدام شما: تاریخ دیگری را ایجاد کنید یا یک خروجی بی نظیر ایجاد کنید.

سرمایه گذاری


مقالات مرتبط : کارآفرین - چگونه ثروتمند شویم؟ - علم ثروتمندی


4. چگونه سرمایه گذار شما را به شبکه خود برای سرمایه گذاری معرفی می کند؟

همانند بسیاری از تاریخ های اول، بنیانگذاران می توانند بی دلیل باشند و یا نمی توانند یا مایل به خواندن نشانه های مورد علاقه از VC نیستند. اگر هنوز کاملا به اطلاع شما نرسیده اید که چطور می توانید جلسه را در زمانی که جلسه را به پایان رسانده اید (حدس من این است که شما هنوز هم تک هستی)، پس یک سوال می تواند در کنار هم قرار دادن معامله برای شما باشد.

از آنها بخواهید تا شما را به شبکه خود معرفی کنند.

اطمینان حاصل کنید که شما می دانید که سرمایه گذاران که در معاملات قبلی با آنها سرمایه گذاری کرده اند و از دو یا سه سرمایه گذار خاص درخواست می کنند. مهم است که یک نام شریک را بخواهید، پس مطمئن شوید که تحقیق خود را پیش از جلسه انجام دهید. اگر سرمایه گذاران از آنچه شما در فروش می فروشند، مشتاق هستند که شما را به همتایان خود معرفی کنند، به آنها اجازه می دهد اعتبار کسب و کار خود را به شرکت و تهیه پشتیبان خود و سرمایه گذاری مشترک اختصاص دهید، اگر آنها مجبور به امضا چک کنند.  

با این حال، اگر آنها در معامله شما علاقه مند نیستند، آنها ارتباطات خود را بسیار نزدیک به جلیقه نگه می دارند؛ آنها نمی خواهند که معامله ای را از دست بدهند و اعتبار خود را در روند صدمه ببینند. اگر بدون مقدمه ای راه بیفتید، بدون سرمایه گذاری راه می یابید.

عمل شما: مؤمن و متواضع باشید، اما بهترین کار را برای دریافت مقدمه ای برای سایر سرمایه گذاران احتمالی انجام دهید.

اگر زمینه سرمایه گذاری نتواند، برنامه خود را به هر حال اجرا کنید.
در نهایت، من به شما مشاوره ای را پیشنهاد می کنم که هفته گذشته به دوستان بنیانگذار دادم. بهترین راه برای جذب منافع سرمایه گذار، اجرای آن است. برو این گره ها را ملاقات کن پیدا کردن اولین مشتری یک سرمایه گذار دیگر را ببند عرشه خود را آماده کنید و سپس کمی بیشتر آماده کنید. در آن سخت کار کنید و مودبانه افرادی را که در حلقه خود ملاقات کرده اید را حفظ کنید.

هنگامی که شما توسط سرمایه گذاران دیگر جستجو می کنید، احتمالا افرادی که قبلا شما را رد کرده اند، به دنبال آن هستند.

 

مشاهده لینک pdf مقاله: 4 روش برای پیش بینی نتیجه سرمایه گذاری شما

مطالب مرتبط

نظرات

محمودجوکار
۱۳۹۸/۰۵/۰۵۰۰
پاسخمن باعرض خسته نباشید به شما یه عرض داشتم که امیدوارم موردتوجه وعنایت قراربگیره مطالب خوب هستن اما براکسی که توی مجازی به این وسعت وگستردگی میگرده تاجای پوله روپیداکنه وقت بسیارارزشمندهست ولیکن پرمغزبودن محتوابه مراتب بیشترودراخروبازهم مهم بسیارمختصر که ازحوصله خارج نباشه ، که مخاطب ازموضوع خسته نشه وول نکنه تااستفاده ای ببره شاید...ممنونم

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید