سرمایه گذاری|کسب و کار| کسب ثروت | عشق | موفقیت | روابط عاطفی|‌ محصولات آموزشی | دوره‌ آنلاین | قانون جذب

چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟

چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟
چکیده این محصول : انتشار : 1396/05/20 29 نظر

چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟ چگونه می توانیم به قله موفقیت صعود کنیم؟ چطور میتونم پول بیشتری بدست بیارم؟

 چگونه می توانیم به قله موفقیت  با قانون جذب ثروت صعود کنیم؟

خب توصیه من اینه که از توجه به ظواهر بگذرید و روی این نکته تامل کنید که واقعا شما کی و چی هستید؟ا
 آیا می دونید حدود بیست و چهار میلیون  کیلو وات ساعت  بر کیلو گرم انرژی پتانسیل در الکترون های اتم های بدن شما جای داده شده؟

یه قدرت طبیعی و فوق العاده.انرزی پتانسیل درون ما میتونه روشنایی یه شهر کوچک رو بمدت یک هفته تامین کنه.شما واقعا چی میخاید؟

یه ایده خوب  در بخش خاصی از زندگی شما چقدر میارزه؟

چگونه پولدار شویم؟

چطور میتونم ثروت بیشتری بدست بیارم؟

تغییر زندگی بهتر برای من چطور اتفاق میافته؟

یعنی رویاهای من به واقعیت می پیونده؟

خب هر ساختمان و برجی در هر شهری رو در نظر بگیرید از فکر و دهن بشر مشتق شده است.

کلید  قفل ایده ها و ارزوها می دونید چی  باز میکنه ؟

 

قصد و اراده انسان..انچه ما دنبالش هستیم در خارج از وجود ما نیست بلکه درون وجود من هست.قانون جذب یه راز نیست بلکه بطور کامل بحث شده و شکافته شده وتوسط کسانی که می دونستند چطور به نفع خودشون بکار بگیرند مورد استفاده قرار گرفته است..یکی از دوستان ایمیلی زده بود و گفته بود قانون جذب برای من کار نمیکنه.. این مثل اینه که بگیم قانون جاذبه زمین کار نمیکنه..قانون جذب همیشه کار میکنه.عین قانون جاذبه زمین.بخاطر همینه که می تونید روی صندلی بشینید و معلق نشید.اما اگر از این قانون اشتباه استفاده کنید واز یه ساختمان بلند بپرید،خب اسیب می بینید.عین همین در مورد قانون جذب  رخ میده.قانون جذب یه قانون ثانویه هست.قانون اصلی و اولیه قانون ارتعاشه.یه جنبش و ارتعاش درون وجود همه انسانها است که دیکته میکنه چه چیزی رو به زندگیتون جذب کنید.وقتی خودتون رو در فضای ارتعاش  داشتن ایده ها قرار بدید،هر چیزی در اون راستا باشه به طرف شما جذب میشه.انرژی های مشابه همدیگه رو جذب می کنن.اگر شما ارتعاش خوبی نداشته باشید،چیزهایی که دوست ندارید رو جذب خواهید کرد.قانون جذب همیشه کار میکنه و نکته مهم درک این قانونه که ذهن و بدن بصورت یکپارپه در هم ارتعاشی مناسب قرار بگیرندو چیزهایی که میخایم به سمت ما جذب بشن.اگر فکر می کنید از قانون جذب استفاده کردین و جواب دلخواهتون رو نگرفتید،شبیه دوشاخ لامپیه که به برق وصل می کنید و روشن نمیشه..شروع می کنیم به چک کردن ببینیم مشکل از کجاست..قانون جذب هم همینه.باید مشکل اتصال رو پیدا کرد.شما میخاین به فراسوی ذهن برید.و شروع به درک این کنید که ذهنتون چطوری کار میکنه.باید بفهمید این چیزهایی که الان در زندگیتون دارید چرا بدست اوردید و اگه داشته هاتونو دوست نداریدچگونه تغییرش بدید.حتما شنیدید افکار ما به اشیا تبدیل میشن.واقعا چنین اتفاقی میافته.افکار نظام باورهای ما میشن. برای ما شخصیت فردی می سازند.افکار به اشیا تبدیل میشن بشرطی که با احساسات ما هم راستا باشند. و با استعدادهای شما مطابقت داشته باشند.و با ندای وجدان درونی شما هم مسیر باشند.


هماهنگ با هر چیز دیگه که شما در کاینات دارید.هر چیزی زمانی یک فکر بوده.هر چیز ،چه درخت، چه آب وهر چیز دیگه ای توسط تجسم بشر شکل گرفته است.هر چیزی که فکر می کنیم خلقتی هوشیارانه در اون نهفته هست..تفکر عالی ترین عملیه که ما قادر به انجامش هستیم.و زمانی که فکر می کنیم داریم افکار مجزا رو کنار هم جمع می کنیم.و ایده ها رو خلق می کنیم.و با حفظ این ایده ها ذهن و ترکیب اون با احساس و هیجان باعث میشیم ایده ها به عمل تبدیل بشن. و همچنین باعث جذب میشن..فقط حرف زدن در مورد ارزوها و رویاها کافی نیست. واینکه در مورد ارزوها فکر کنیم و دعا کنیم که ارزوهامون براورده بشه.واقعا نیازه که دست بعمل بزنیم.بر اساس تجربه شخصیم با یک قدم عملی هر چیزی تغییر میکنه.پس لازمه کاری انجام بدید.شما با پرورندان دیدگاههای جدید سرنخ هایی رو می بینید که مثل جوانه سر در میارند.اگر به این جوانه ها توجه کنید، رشد می کند و جوانه و گل می دهند.ایده ها به این روش خودشون رو نشون میدن.مهمترین چیز اینه که به رشد ارزوهامون کمک کنیم.دست به اقدام بزنید. در عرض یک هفته با تمام قدرت تلاشی حیرت اور به خرج بدین.گامی بردارید که نشون بده شما به رویای خودتون اونقدر علاقه مند و متعهدید که هیچ ترس و تردیدی نمیتونه مانعی برای نرسیدن به اون بشه.دست به اقدام زدن برای ارزو هست که باعث انجام اون ارزو میشه.

قانون کائنات درست کار میکنه اما ما باید طرز استفاده از اون رو یاد بگیریم.با قدمهای کوچک میشه گامهای بزرگ برداشت. و اگر تکون نخورید سرجای خودتون تا اخر عمر باقی می مونید.اگر دست بعمل زدید و نتیجه ای نگرفتید،بدونید نتیجه در راهه.

   

در ویدیو انلاین ببینید و برای عزیزانتان بفرستید.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                             احمدرضا کرامت

 

 

مطالب مرتبط

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

کتاب صوتی نگران نباشید،پول درآورید

کتاب صوتی نگران نباشید،پول درآورید

در این کتاب کاملا استثنایی، ریچارد کارلسون 100 کلید ثروتمند شدن را به شما می‌آموزد. با تمرکز کاملا ویژه بر روی کـسب درآمد بیشتر و ثروتمند شدن، راه‌های عملی را ارائه می‌دهد.

کتاب صوتی قانون جذب ثروت

کتاب صوتی قانون جذب ثروت

این کتاب به ما میگوید،مهمترین عاملی که نمی توانیم پول درآوریم,عدم درک این است که هر ذره در جهان هستی، شامل هم خواسته و هم ناخواسته است 

نظرات

Masih Namdar Masih Namdar
۱۳۹۹/۰۳/۱۲۰۰
پاسخدرود بر شما
بینهایت سپاسگزارم
قربان زاده
۱۳۹۸/۰۳/۱۶۰۰
پاسخ

سلام مطلب خیلی عالی بود و از طراحی سایت تخصصی و زیبای مجموعه ی شما لذت بردیم http://www.

مهدی رشیدی
۱۳۹۷/۰۹/۰۷۰۰
پاسخخسته نباشیدعالی بود
mahdi yeganeh mahdi yeganeh
۱۳۹۷/۰۸/۰۴۰۰
پاسخبسیار عالی هستش ، ممنون از لطف حضرتعالی
سیدی
۱۳۹۷/۰۵/۰۷۰۰
پاسخ

عالی بود 

Soheila Eivazzade Soheila Eivazzade
۱۳۹۷/۰۱/۲۸۰۰
پاسخعالیه و میخوام ادامه بدم
Soheila Eivazzade Soheila Eivazzade
۱۳۹۷/۰۱/۲۸۰۰
پاسخلطفا خود استاد پاسخگو باشند
Soheila Eivazzade Soheila Eivazzade
۱۳۹۷/۰۱/۲۸۰۰
پاسخعالیه و میخوام ادامه بدم
حسینی
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۱
پاسخبا سلام . ممنون میشم خود استاد یا دوستانی که واقعا می تونن کمکم کنن . راستش من تو یک ساله اخیر اتفاقات خیلی خیلی بد و وحشتناکی برام پیش اومده که به این باور رسیدم که دقیقا در بیشتر اونها خودم مقصر بودم . خیلی چیزهام رو تو این مدت از دست دادم . و از نظر روحی هم خیلی اسیب دیدم . فارغ از اینها من گناهی رو انجام دادم که مدام همه ی این اتفاقات رو تنیجه انجام اون گناه میدونم . و اینکه تمام مدت استرس دارم که کسی این موضوع رو بفهمه و خدای نکرده ابروم بره . البته من از اون گناه توبه کردم و از رجمت خدا هم ناامید نیستم . اما تمام مدت فکرم داره به این موضوع توجه میکنه . فایل های استاد رو دانلود کردم کتاب زیاد خوندم اما هنووووز نمیتونم مسیر فکرم رو تغییر بدم . واقعا از ته دلم میخوام شاد زندگی کنم . از ته دلم میخوام فکرم ازاد باشه . میخوام فقط به خوبی ها فکر کنم ولی هنوز نمیتونم هیچ کنترلی روی فکرم داشته باشم . کمکم کنید راه کار بگید محصول معرفی کنید من واقعا عزمم رو جزم کردم برای تغییر
یه نکته دیگه چطور باید اعضا ویژه بشم ممنون
جلالی
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۱۰
پاسخبا عرض سلام خدمت دوستان بعضی از افراد مثل دکتر فرهنگ هلاکویی قانون جذب رو تکذیب میکنه البته من حرفاشو قبول ندارم چون تو شبکه های ماهواره ای صحبت میکنه و معلوم نیست اصلا روانشناس هست یا نیستو میگه فیلم راز حقیقت نداره و چون دیدن مردم وضع زندگیشون ومیزان رضایت از زندگیشون کمتر شده به این فکر افتادن و این قانون رو دراوردند تا پول به جیب بزنند . ایا میتونید درباره صحت این قانون از منابعی مثل قران یا احادیث راهنمایی ام کنین. ممنون میشم
شیداکیانی
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخیه سلام پر از انرژی به استاد عزیزو گروه فوق العادش.
ممنونم بابت همه ی زحمات و تلاشتون برای تغییر زندگی سایرین.من با کمک شما و عمل کردن به راهنمایی های شما تونستم به بیشتر خواسته هام برسم.امسال سال فوق العاده ای برای من بود چون در بدترین شرایط روحی با شما و گروه فوق العادتون آشنا شدم و به دنبال اون تغییرات خیلی بزرگی تو زندگیم رخ داد که هنوزم باورم نمیشه انقدر راحت رسیدم به آنچه که زمانی برام آرزو بود.
امیدوارم در سال 96 شاهد موفقیت روز افزون گروهتون و همه ی کاربران سایتتون باشیم.
مهدی رشیدی
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخسلام استاد عزیز از زمانی که با گروه شما آشنا شدم واقعا زندگیم متحول شد خدا به من توفیق عطا فرمودند و تونستم در فروردین امسال به سفر حج عمره مشرف بشم وقتی برگشتم یه سوال خیلی ذهنم رو مشغول کرد و اون این بود که من چرا به این دنیا اومدم و این موضوع خیلی ذهنم رو مشغول کرده بود که من اومدم چه کاری انجام بدم من که نه کاشفم نه مخترع که بتونم کاری برای بشریت انجام بدم آیا من هم قراره مثل میلیاردها انسان دیگه گمنام بیام و گمنام هم برم و برای پیدا کردن سوالم به هر دری زدم ولی جوابی که قانعم کنه نمیگرفتم تا اینکه خیلی خیلی اتفاقی با گروه شما آشنا شدم و فکر میکنم همون قانون جذب بود که باعث شد و زندگی من واقعا متحول شد از همه لحاظ هم مالی هم شخصی میخواستم بگم واقعا قانون جذب جواب میده
جعفری
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخسلام استاد عزیز و گرامی
تشکر فراوان باب فایل های زیبا و بی نظیر شما
همیشه سالم -شاداب- قدرتمند – خوشبخت و اول باشید
رسول رحیمی
نازنین
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخبرای خدا هیچ چیز سخت نیست
که ای بنده درمان تو بخت نیست

سزاوار نعمت شدن ساده است
فقط شکر کن باقی آماده است

فقط بندگی کن فقط شاد باش
زِ زندان کمبود آزاد باش
بهروز مسلمی
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخسلام و خدا قوت
تشبیه قانون جذب برای بهره مندی از جهان هستی به دفترچه راهنمای تلویزیون فوق العاده عالی بود . به راستی هر کس با همان ایمان که اگر به دفترچه راهنما عمل کند به لذت دیدن تصاویر زیبا خواهد رسید 0به تکنیکهای استفاده از قانون آفرینش عمل کند به دستاوردی زیبا خواهد رسید .
دعای همیشگی من برای شما: به لطف خدامند رزاق وهاب وضع شما از هر جهت بهتر و بهتر و بهتر شود و به میزان نعمتهای شما هرروز بیشتر و بیشتر و بیشتر افزوده گردد.
بسیار فراوان سپاسگزارم
مهرداد جلالی
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخسلام به استاد عزیزم
خدایا شکرت . ازین بابت که با این سایت اشنا ام.
و در اخر اروزی موفقیتها برای برای شما عزیزان دارم
رضا شیری
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخسلام من فکر میکنم بر اساس آنچه تا حالا در باره قانون جذب شنیدم این پاسخ را خواهیم شنید بدی و افراد بد در جهان وجود دارن و همه افراد به واسطه باورهای خودشون اتفاقات را جذب میکنن این که اسید پاش یک موجود بد و شیطانیه حرفی نیست ولی این اتفاق بد برای افرادی میافته که باورهایی داشتن که اون باورها باعث میشه اتفاقات بد براشون بیافته یک جایی هم میگن یک روز صبح از خواب بیدار شدم دیدم گلوم گرفته فهمیدم که یک جایی افکار بد داشتم که من یو به اینجا کشونده که حالا مریض شدم
پوریا رهبری
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخسلام با تشکر فراوان از زحمات استاد کرامت من خیلی خیلی از رهنمود های ایشان استفاده کردم . خیلی عالی بود
میثم کمال پور
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخ

با عرض سلام و ادب خدمت شما استاد گرامی اولین اشنایی من بر میگرده به کتاب شما. فوق العاده تاثیرر گزاربود بعد ها به دوستانم پیشنهاد کردم کتاب رو مطالعه کنن اما خیلی جاها گشتیم تمام شده بود استاد از کجا میتونم چند جلد کتاب شما رو تهیه کنم و هدیه بدم به دوستانم. منتظرم .قبلا از لطف و همکاری,سما کمال تشکر و قدردانی را دارم . با تقدیم شایسته ترین احترامات.

سیروس رئیسی
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخسلام دوست گرامی
روی خواسته خود توجه و تمرکز کنید و به غیر از آن توجه نکنید این قدر به چیزی که می خواهید توجه نشان دهید و آن را و خود را در آن حالت ببینید که برایتان عادی شود که شما همانی هستید که می خواهید
بیژن فرشادی
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخسلام استاد
خیلی وقت ها تو زندگی من پیش اومده که میبینم زندگیم داره میفته روی غلتک حسابی خوشحال میشم و خدارو شکر میکنم ولی دقیقا همون موقع یه اتفاق بد برام میفته و همه چیز خراب میشه جوری که الان یجوری توی ذهنم برنامه ریزی شده که نباید بابت چیزی ذوق کنی و خوشحال باشید و دقیقا بعد ازاین تفکرات دیگه همیشه پشت سر هم اتفاقات خوب برام افتاده و دقیقا هر موقع که خواستم بابت اون خداروشکر کنم خراب شده شما توجیهی برای این اتفاقات که توی زندگی من افتاده دارید؟ چون این کاملا خلاف قانون شکر گزاریه خواهش میکنم راهنمایی کنید.
مصطفی خدادادی
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخبا وفا خواندمت از عمد که تغییر کنی
گاه در عشق نیاز است به تلقین کردن…
امبن
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخسلام
خیلی عالی توضیح داده بودین که قابل درک برای تمام مردم باشه…………….
بسیار ممنون
مینا اترشی
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخسلام
همیشه موفق و شاد باشید
در قانون جذب به یک دکلِ مخابراتی به نام ذهن نسبت داده می‏شود و خواسته را از او طلب می‏کنند
فرشید
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخاستاد خوبم مثل همیشه عالی وبی نظیر بود بی نهایت سپاسگزارم وخدا را شکر می کنم که در بهترین زمان توسط شما تغیر کردم برایتان ارزوی بهترین ها را دارم اروز می کنم شما وتیم موفق تان همیشه شاد ،پیروز ،ثروتمند وسعادتمند باشید وهمیشه در ارامش کامل باشید ارزو می کنم که تمام مردم جهان زندگیشان سرشار از عشق وثروت وارامش باشد واقعا با اشنانی با این قانون توسط شما زندگی ام خیلی زیبا شده و هرروز شاد هستم وهمیشه شما وتمام کسانی را که براینی شاد بود وزیبا بودن زندگی انسانها تلاش می کنند دعا می کنم بازهم سپاسگزرام از شما وتیم تان
نعیمه براتی
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخچند آیه زیبا :
گفتم: خدا آخه این همه سختی؟ چرا؟
گفت: «انَّ مع العسر یسرا»
“قطعا با هر سختی، آسانی است.(انشراح/6)
*
گفتم: واقعا؟!
گفت: «فإنَّ مع العسر یسرا»
حتما با هر سختی، آسانی است.(انشراح/7)
*
گفتم: خب خسته شدم دیگه…
گفت: «لاتـقـنطوا من رحمة الله»
از رحمت من ناامید نشو.(زمر/53)
*
گفتم: انگار منو فراموش کردی!
گفت:«اذکرونی اذکرکم»
منو یاد کن تا یادت باشم.
*
گفتم: تا کی باید صبر کرد؟!
گفت: « وَ ما یدریک لَعلَّ السّاعة تکون قریبا»
تو چه می دانی، شاید موعدش نزدیک باشد.(احزاب/63)
«انّی اعلم ما لاتعلمون»
من چیزایی میدونم که شما نمی دونید.(بقره/ 30)
*
گفتم: تو بزرگی و نزدیکیت برای من کوچک، خیلی دوره! تا اون موقع چی کار کنم؟
گفت: « و اتّبع ما یوحی الیک و اصبر حتی یحکم الله»
حرف هایی که بهت زدمو گوش کن، و صبر کن ببین چی حکم می کنم.
(یونس/ 109)
*
ناخواسته گفتم: الهی و ربّی من لی غیرک (خدایا آخه من غیر تو کیو دارم؟!)
گفت: «الیس الله بکاف عبده»
من هم برای تو کافی ام.(زمر/36)
کاملیا
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخو باز هم مثل همیشه عالی بود .
ی جورایی این قسمت ; ترکیبی از مباحث گذشتتون تو بخش های مختلف بود که بهش در اینجا خیلی بجا اشاره کردید .
در ضمن رنگ لباستون فوق العادست !
ممنون .
میثم عسگری
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخسلام از موفقیتهایتان خوشحال شدم به شما تبریک می گم
ریشه قانون جذب در قرآن هم یافت می شوند به شرط اینکه با دید موافق بودن به قوانین آفرینش بنگرید و به قوانین الهی احترام بگذارید. یکی از آیات توحیدی و کلیدی قانون جذب در قرآن آیه 186 سوره بقره است که اصل قانون جذب را به اثبات می رساند.
علی صادقی
۱۳۹۶/۰۵/۲۴۰۰
پاسخیه سلام پر از انرژی به استاد عزیزو گروه فوق العادش.
ممنونم بابت همه ی زحمات و تلاشتون برای تغییر زندگی سایرین.من با کمک شما و عمل کردن به راهنمایی های شما تونستم به بیشتر خواسته هام برسم.امسال سال فوق العاده ای برای من بود چون در بدترین شرایط روحی با شما و گروه فوق العادتون آشنا شدم و به دنبال اون تغییرات خیلی بزرگی تو زندگیم رخ داد که هنوزم باورم نمیشه انقدر راحت رسیدم به آنچه که زمانی برام آرزو بود.
امیدوارم در سال 94 شاهد موفقیت روز افزون گروهتون و همه ی کاربران سایتتون باشیم.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 26

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط

خبرنامه سایت

با عضویت در سایت از مطالب ویژه ، آخرین اخبار ، دانلودهای رایگان و امکانات ویژه بهره مند شوید

به جمع کاربر ما بپیوندید